تغییرات جدید و شرایط دشوار ویزای کانادا در سال 2019

ممکن است آخرین مهلت اعطای ویزای مولتیپل کانادا برای ایرانیان، پایان سال ۲۰۱۸ میلادی باشد!

گروه خبری ویزالند:

طبق شواهد و شرایط موجود و با توجه به اینکه اکثر شهروندان ایرانی پس از اخذ ویزای مولتیپل کانادا، اعلام به پناهندگی به کشور کانادا کرده اند، و شرایط موجود در شهر تورونتو (حضور اکثریت ایرانی ها و اینکه شهر تورونتو به شهر فارسی زبانان تبدیل شده است) احتمال عدم اعطای ویزای مولتیپل کانادا از سوی دولت این کشور به شهروندان ایرانی وجود دارد.

پیش بینی گروه مسافرتی ویزالند این است که، آخرین زمان اعطای ویزای مولتیپل کانادا، تا آخر سال ۲۰۱۸ میلادی باشد و از آغاز سال ۲۰۱۹ ویزای کانادا با تغییرات و شرایط جدید به متقاضیان ایرانی ارائه شود که طبیعتا شرایط سخت تری برای اخذ ویزای کانادا در انتظار ما خواهد بود.

تاکید می کنیم که این فقط یک پیش بینی است و باید منتظر باشیم ببینیم به واقعیت میپیوندد یا خیر! این در حالی است که هیچ گونه پیش بینی در مورد ویزای کاری، تحصیلی  و سرمایه گذاری همچنین ویزای توریستی به صورت یکبار ورود و دو بار ورود وجود ندارد و صدور این نوع ویزاها برای ایرانیان ادامه خواهد داشت.

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.4 از 9 رأی‌
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۲ دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.