آژانس پرسپولیس، کارگزار رسمی ویزالند برای انجام امور ویزای کانادا و ویزای شینگن تضمینی و کشور‌های اروپائی در شیراز می‌باشد. با توجه به اینکه سفارت و کنسولگری اکثر کشور ها در تهران واقع شده است، متقاضیان ویزا باید به این مراکز در تهران مراجعه کنند؛ اما برای اموری مانند هماهنگی وقت مصاحبه ویزا، تکمیل فرم ها و مدارک، مشاوره قبل از اخذ ویزا با توجه به شرایط متقاضیان و در نهایت اقدام برای اخذ ویزا نیازی به مراجعه به دفاتر تهران نیست و از این پس می‌توانید این کار را در شهر خودتان و در آژانس پرسپولیس (به نمایندگی ویزالند) انجام دهید.

در این مطلب می‌خوانید

📌 صدور ویزای کانادا در شیراز

📌 صدور ویزای شینگن تضمینی در شیراز

📌 آدرس و تلفن آژانس پرسپولیس شیراز

صدور ویزای کانادا در شیراز

به طور معمول، متقاضیان ویزای کانادا که در شهر شیراز سکونت دارند، باید برای گرفتن مشاوره و یا انجام امور مربوط به ویزای کانادای خود، به آژانس ها و کارگزاران تهران مراجعه می‌کردند که این امر هزینه و وقت ایشان را هدر می‌داد و همچنین مشکلاتی نظیر گم شدن و گیج شدن هموطنان در شهر تهران را به همراه داشت. گروه مسافرتی ویزالند تمهیداتی برای شهروندان شهر شیراز در نظر گرفته است که تمامی امور مربوط به ویزای کانادا در این شهر انجام پذیرد و نیازی به سفر متقاضیان به شهر تهران نباشد.

گروه مسافرتی ویزالند، با دارا بودن تجارب بالا در زمینه اخذ ویزای کانادا و سابقه طولانی مدت در این امر، تا حد چشمگیری درصد ریجکتی مسافران را پائین آورده و با به کار گیری کارشناسان کار کشته، با توجه به شرایط متقاضیان برای ایشان اقدام به اخذ ویزای کانادا می‌کنند.

بدون خواندن این مطالب، تصمیم گیری نکنید:

صدور ویزای شینگن تضمینی در شیراز

با توجه به درخواست های متعدد متقاضیان ویزا و تور های اروپائی از شیراز و سفر به کشور هایی مانند ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، هلند و دیگر کشورها، متقاضیان خواهان دریافت ویزای شینگن به صورت تضمینی می‌باشند.

گروه مسافرتی ویزالند، با به کار گیری کارشناسان مجرب در زمینه اخذ ویزای شینگن نرخ ریجکتی ویزای شینگن را تا حد چشمگیری کاهش داده است و همچنین با کمترین نرخ ممکن، شاهد رضایت حداکثری مسافران خود بوده است. ویزالند، کارگزار رسمی اخذ ویزای تضمینی شینگن در شهر شیراز، با نمایندگی آژانس پرسپولیس می‌باشد.

بیشتر بدانید: ویزای شینگن تضمینی

آدرس و تلفن آژانس پرسپولیس شیراز

  • شیراز، چهارراه سینما سعدی، ابتدای خیابان ۲۰ متری، مجتمع تجاری زر، آژانس پرسپولیس.
  • ویزالند: ۰۲۶۳۴۴۵۸۷۴۵

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

صدور ویزای شینگن و ویزای کانادا در شیراز
امتیاز 4.8 از 4 رأی‌
اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!