شرایط اعطا و یا عدم اعطای ویزای شینگن براساس مدارک متقاضی بررسی می‌شود. مدارک ویزای شینگن برای درخواست هر یک از انواع ویزای توریستی، تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری متفاوت است. توجه داشته باشید که ممکن است یک سری از کشورهای عضو شینگن مدارک بیشتری از شما درخواست کنند. در انتهای متن جدولی برای شما آماده شده است که زبان ترجمه مدارک و مهرهای مورد نیاز را به طور جداگانه برای هر کشور عضو شینگن توضیح داده‌ایم.

در این مطلب می‌خوانید

📌 مدارک مورد نیاز ویزای شینگن

📌مدارک مورد نیاز ویزای شینگن براساس نوع ویزای درخواستی

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن

شما برای درخواست هر یک از انواع ویزای توریستی، دانشجویی، کاری و سرمایه‌گذاری باید مدارک زیر را ارائه کنید:

📑 فرم درخواست ویزای شینگن: برای هریک از متقاضیان ویزای شینگن (حتی نوزادان) باید یک فرم جداگانه تکمیل شود. در صورت نیاز می‌توانید تکمیل فرم درخواست ویزای شینگن را به گروه مسافرتی ویزالند بسپارید!

📑 ۲ قطعه عکس: عکس ویزای شینگن باید دارای پس زمینه سفید باشد. همچنین توجه داشته باشید که سایز این عکس‌ها باید ۳.۵ * ۴.۵ باشد، برای بیشتر از ۶ ماه گذشته نباشد و میان چهره شخص و عکس نباید تفاوت فاحشی دیده شود. عکس ویزای شینگن نباید با عکس پاسپورت یکسان باشد. حجاب و یا بی حجاب بودن خانم‌ها در عکس ویزای شینگن اهمیتی ندارد و عکس‌ها باید فرمت پاسپورتی باشند.

📑 گذرنامه معتبر: پاسپورت‌ها باید دارای حداقل ۶ ماه اعتبار و ۲ صفحه خالی باشد. همچنین پاسپورت‌ها نباید دارای اطلاعات ناخوانا باشد. در صورتی که گذرنامه قبلی شما دارای ویزای شینگن باشد، باید آن را هم ارائه کنید. (از تمامی ویزاهای قبلی خود کپی رنگی تهیه کنید و به سفارت تحویل دهید)

📑 ارائه اصل و ترجمه کلیه صفحات شناسنامه

📑 بیمه مسافرتی: بیمه مسافرتی ویزای شینگن باید دارای حداقل ۵۰،۰۰۰ یورو پوشش حوادث باشد. همچنین بیمه مسافرتی شینگن باید کل مدت زمان اقامت شما در کشورهای حوزه شینگن را نیز پوشش دهد. در صورت نیاز می‌توانید بیمه مسافرتی را از گروه مسافرتی ویزالند درخواست کنید.

📑 مدارک شغلی مورد نیاز ویزای شینگن: برای اثبات وضعیت شغلی‌تان در کشور محل اقامت‌تان، باید اسناد زیر را ارائه کنید:

 • کارمندان: کارمندانی که قصد سفر به منطقه شینگن را دارند، باید از محل کار خود یک گواهی اشتغال به کار ارائه کنند. سمت شغلی کارمند، حقوق و دستمزد ایشان، تاریخ شروع به کار، مدت زمان مرخصی و موافقت با مرخصی ایشان و اطلاعات کارفرما حتما باید در این نامه ذکر شود. (کارمندان دولتی باید فیش حقوقی ۲ ماه آخر خود را به همراه اصل و ترجمه حکم کارگزینی ارائه کنند)

 • خویش فرمایان: خویش فرمایان باید اصل و ترجمه جواز کسب و یا گواهی ثبت شرکت خود و برگه های مربوط به پرداخت مالیات را ارائه کنند.

 • دانش‌آموزان: دانش آموزان باید گواهی اشتغال به تحصیل و یا نامه ثبت نام در دانشگاه و مدرسه ارائه کنند. در متن گواهی اشتغال به تحصیل حتما باید مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی، موافقت با مرخصی شما از تحصیل و مدت زمان مرخصی ذکر شود.

 • بازنشستگان: ارائه نامه بازنشستگی از سازمان بازنشستگان به همراه فیش حقوقی ۲ ماهه آخر.

 • بیکاران و یا خانه‌داران: ارائه سند ازدواج به همراه گواهی اشتغال به کار همسر. (بیکاران و خانه‌داران فقط تحت تکفل کسانی که تمامی مدارک ویزای شینگن را دارند، می‌توانند درخواست ویزای شینگن کنند)

📑 ارائه واچر هتل و یا اجاره‌نامه منزل: شما باید مدارک مربوط به محل اقامت‌تان در حوزه شینگن را به افسران ویزا ارائه کنید. برای اثبات محل اقامت‌تان می‌توانید واچر هتل، اجاره‌نامه یک منزل یا خوابگاه و یا مدارک مربوط به محل اقامت میزبان‌تان (دعوت‌کننده) به افسران ویزا ارائه کنید. در صورت نیاز می‌توانید واچر هتل‌تان از گروه مسافرتی ویزالند درخواست کنید.

📑 تمکن مالی و گردش حساب: تمکن مالی ویزای شینگن باید به یورو صادر شود و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد. گردش حساب ویزای شینگن نیز باید برای ۳ تا ۶ ماه اخیر باشد.(مدت زمان گردش حساب برای هر کشوری متفاوت است)

نکته مهم: بیشترین آمار ریجکتی ویزای شینگن مربوط به تمکن مالی می‌باشد. تا زمانی که جواب ویزا برای شما صادر نشده است به مبلغ تمکن مالی خود دست نزنید! چرا که ممکن است شما مبلغی از حسابتان برداشت کنید و در آن زمان، سفارت کشور مقصد تمکن مالی شما را استعلام کند. در استعلام سفارت شینگن مشخص می‌شود که مبلغ تمکن مالی ارائه شده با مبلغ واقعی حساب شما مطابقت ندارد که در نهایت ویزای شینگن شما رد می‌شود!

📑 رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما: رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما باید با تاریخ اقامت‌تان در منطقه شینگن منطبق باشد. در صورت نیاز می‌توانید رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما را از گروه مسافرتی ویزالند درخواست کنید.

📑 رسید پرداخت هزینه درخواست ویزای شینگن: زمانی که در سفارت و یا دفتر کارگزاری ویزای کشور مقصد حضور دارید، باید هزینه درخواست ویزای شینگن خود را پرداخت کنید. پس از پرداخت یک رسید به شما داده می‌شود و یک رسید به مدارک‌تان اضافه می‌شود.

📑 اثبات وضعیت اقامت در کشور محل اقامت: برای افسران ویزا فقط این نکته اهمیت دارد که وضعیت اقامت شما در کشور محل اقامت‌تان به چه شکل است. سند ملکی، اجاره‌نامه و یا حتی قولنامه می‌تواند وضعیت اقامت شما در کشور محل اقامت‌تان اثبات کند و لزومی به ارائه سند ملکی نیست.

📑 دعوت‌نامه (در صورت وجود): دعوتنامه ویزای شینگن می‌تواند از سوی اعضای خانواده، یک دوست و یا یک شرکت ارسال شود. در متن دعوت‌نامه مدت زمان اقامت، نسبت شما با دعوت کننده، محل اقامت شما، تاریخ ورود و خروج از منطقه شینگن و همچنین اثبات حمایت مالی از شما حتما باید ذکر شود.

📑 مدارکی که به افسران ویزا اثبات می‌کند شما به کشور محل اقامت‌تان بازمی‌گردید: برای افسران ویزا مهم است که پس از اتمام مدت زمان اقامت‌تان در حوزه شینگن حتما به کشور مادری و یا محل اقامت‌تان بازگردید. مدارک زیر به افسران ویزا کمک می‌کند تا در مورد بازگشت شما به کشورتان بهتر تصمیم گیری کنند.

 • گواهی اشتغال به کار: در متن گواهی اشتغال به کار حتما باید سمت شغلی، مدت زمان مرخصی، تاریخ شروع به کار، حقوق دریافتی و اطلاعات شرکت محل کارتان ذکر شود. گواهی شغلی متقاضی فقط در صورتی که سابقه بیمه تامین اجتماعی نیز ارائه شود، معتبر است.
 • گواهی اشتغال به تحصیل: در متن گواهی اشتغال به تحصیل حتما باید مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی، موافقت با مرخصی شما از تحصیل و مدت زمان مرخصی ذکر شود.

 • سابقه بیمه تامین اجتماعی: سوابق شغلی متقاضیان ویزای شینگن فقط در صورت ارائه سابقه بیمه تامین اجتماعی معتبر است.

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن براساس نوع ویزای درخواستی:

با توجه به نوع ویزای شینگن درخواستی (توریستی، تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ترانزیت و غیره) مدارک زیر را نیز به همراه مدارک بالا ارائه کنید.

مدارک بیشتر برای درخواست ویزای ترانزیت شینگن:

📑 ویزای معتبر کشور مقصد (در صورتی که برای ورود به کشور مقصد نیاز به ویزا داشته باشید)

📑 بلیط هواپیما به کشور مقصد دوم

📑 بلیط کشتی به کشور مقصد دوم

📑 قرارداد کاری شرکت کشتیرانی (برای کارکنان کشتی‌رانی)

مدارک بیشتر برای درخواست ویزای توریستی شینگن (با هدف بازدید از دوستان و یا خانواده):

📑 دعوت‌نامه

📑 اگر دعوت‌کننده هزینه‌های سفر شما را متقبل می‌شوند، حتما در متن دعوتنامه ذکر شود و فیش حقوقی و مدارک شغلی دعوت کننده نیز پیوست شود.

📑 اثبات روابط خانوادگی و یا دوستی

مدارک بیشتر برای درخواست ویزای تحصیلی شینگن:

📑 به جای یک فرم شینگن، دو فرم باید تکمیل کنید.

📑 نامه پذیرش از دانشگاه، کالج و یا مدرسه در کشور شینگن. در متن نامه پذیرش باید اطلاعات شما، طول دوره آموزشی و تعداد ساعات تحصیل در هفته ذکر شود.

📑 مدارک تحصیلی به همراه گواهینامه یکسان سازی مدارک با اطلاعات تحصیلی کشورهای حوزه شینگن.

مدارک بیشتر برای درخواست ویزای تجاری شینگن:

📑 نامه توضیحی از هدف شما برای تجارت / کار / سرمایه گذاری در کشورهای حوزه شینگن

📑 مشخصات شرکت و یا مجموعه ای که در آن می‌خواهید تجارت / کار / سرمایه گذاری کنید.

📑 دعوت‌نامه از شرکت و یا مجموعه‌ای که می‌خواهید در آن کار / تجارت / سرمایه گذاری کنید.

📑 ارائه اسناد دیگر که اثبات کننده روابط تجاری شما و یا شرکت شما با شرکت و یا مجموعه در کشور شینگن می‌باشد.

مدارک بیشتر برای درخواست ویزای پزشکی شینگن:

📑 تائیدیه پزشک / درمانگاه / بیمارستان مبنی بر اینکه ادامه درمان در کشور محل اقامت‌تان امکان پذیر نیست.

📑 دعوت‌نامه و یا تائیدیه رسمی از سوی پزشک / درمانگاه / بیمارستان در کشور شینگن.

ترجمه مدارک ویزای شینگن براساس کشور

در جدول زیر می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد مدارک ویزای شینگن هرکشوری بیابید:

 • توجه داشته باشید که مدارک تحصیلی از قبیل دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و غیره برای ویزای تحصیلی شینگن حتما باید دارای مهر تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه باشند.
کشور زبانی که مدارک باید ترجمه شود مهر و تائیدیه‌ها
اتریش آلمانی مهر دارالترجمه
بلژیک انگلیسی مهر دارالترجمه
جمهوری چک انگلیسی فقط کارت ملی و شناسنامه نیاز به مهر دادگستری و امورخارجه دارند
دانمارک انگلیسی مهر دارالترجمه
استونی انگلیسی مهر دارالترجمه
فنلاند انگلیسی مهر دارالترجمه
فرانسه انگلیسی مهر دارالترجمه + دادگستری + امور خارجه – گردش حساب ۶ ماهه
آلمان کپی مدارک بدون نیاز به ترجمه
یونان انگلیسی مهر دارالترجمه + دادگستری + امور خارجه
مجارستان انگلیسی مهر دارالترجمه
ایسلند انگلیسی مهر دارالترجمه
ایتالیا انگلیسی مهر دارالترجمه
لتونی انگلیسی مهر دارالترجمه
لیختن اشتاین انگلیسی مهر دارالترجمه
لیتوانی انگلیسی مهر دارالترجمه
لوکزامبورگ انگلیسی مهر دارالترجمه
مالت انگلیسی مهر دارالترجمه
هلند انگلیسی مهر دارالترجمه
لهستان انگلیسی مهر دارالترجمه
پرتغال انگلیسی مهر دارالترجمه
اسلواکی انگلیسی مهر دارالترجمه
اسلوونی انگلیسی مهر دارالترجمه
اسپانیا اسپانیایی ترجمه توسط دارالترجمه‌های مشخص به همراه مهر دارالترجمه
سوئد انگلیسی مهر دارالترجمه
سوئیس انگلیسی مهر دارالترجمه
نروژ انگلیسی مهر دارالترجمه

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.7 از 51 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۶۹ دیدگاه ها

 • با سلام
  من دعوتنامه از نامزدم قراره بگیرم که اتریش هستند و قرار ازدواج داریم در ماه جولای
  میخواستم بدونم مدارکی که باید برای ویزا ببرم همین مدارک ویزاری توریستی هست یا نه؟ چون ویزای D قرار هست بگیرم البته بنده به همراه مادرم میرم که ایشون یک ماه قرار هست بمونن ممنون میشم توضیح بدید چه مدارکی نیاز داریم

 • سلام
  پزشک هستم ۳۰ ساله و قصد ادامه تحصیل در تخصص پزشکی در آلمان دارم چه مراحلی برای گرفتن ویزا لازمه به جز مدرک زبان B2؟کلا مراحل کار به چه صورته؟چطور باید وقت سفارت آلمان رو بگیرم؟

 • سلام و وقت بخیر
  بنده دبیر اموزش و پرورش هستم و برای سفر گردشی و شرکت در دوره غواصی به ایتالیا نیاز به شینگن دارم . با توجه به توضیحاتی که به دوستان و‌در سایت ارائه دادید بهتره از تور استفاده کنم یا شخصا برای دریافت شینگن اقدام کنم که ریسک ریجکت کمتری ذاشته باشه؟؟
  سپاس از حوصله و راهنماییتون
  ممکنه راهنمایی بفرماید

  • سلام؛ در کل باید برای دوره غواصی حتما باید دعوتنامه داشته باشید و یا در کل انفرادی اقدام کنید چون در قالب تور گروهی محدودیت دارید و نمی تونید خارج از تور عمل کنید.

 • با سلام خدمت شما؛ من در المان اقامت داییم و شرکت ساختمانی با ۲ کارمند دارم. از همسرم در ایران جدا شدم و دارای ۱ پسر ۲۴ ساله هستم. میشه لطفا من را راهنمایی کنید که از چه طریقی میتوانم او را پیش خود بیادرم. در ضمن من دارای گواهی پزشکی و مریضی حاد افسردگی با ۵۰ درصد معلولیت هستم. از کمکتان منونم.

  • با سلام خدمت شما
   من در المان اقامت داییم و شرکت ساختمانی با ۲ کارمند دارم
   از همسرم در ایران جدا شدم و دارای ۱ پسر ۲۴ ساله هستم
   میشه لطفا من را راهنمایی کنید که از چه طریقی میتوانم او را پیش خود بیادرم
   در ضمن من دارای گواهی پزشکی و مریضی حاد افسردگی با ۵۰ درصد معلولیت هستم
   از کمکتان منونم

  • سلام؛ شما میتونید برای ویزای پیوست اقدام کنید. اما باید از نظر قانونی هم مشکلی برای این کار نداشته باشید. به نظرم بهتره این موضوع رو با یک وکیل در میون بگذارید.

 • با سلام
  دو سوال داشتم برای ویزای هلند ممنون اگه راهنمایی بفرمایید:

  ۱) تمکن مالی برای ویزای بیزنس هلند با دعوتنامه علاوه بر سند ملک چقدر باشه کافی هست؟

  ۲) برای ترجمه مدارک فیش حقوقی، سابقه بیمه و شناسنامه مهر دارالترجمه کافیست یا دادگستری و خارجه هم می‌خواد؟

  سند ازدواج هم ترجمه لازمه؟

   • نامه دعوت نامه رو به وی اف اس نشون دادم گفت نوع ویزا بیزینس محسوب میشه
    ۲-۳ هفته کار به صورت آزمایشی هست که اگر به توافق رسیدن قرار داد بسته بشه

    • برای تمکن مالی حتما باید حسابی ارائه بدید که با فیش حقوقی همخوانی داشته باشد.
     اگر با همسرتان اقدام میکنید سند ازدواج هم لازم هست که ترجمه بشه
     مدارک باید مهر دادگستری امور خارجه داشته باشند.

 • سلام. بنده مدرک فوق لیسانس دارم ولی با مدرک لیسانس تصمیم دارم برای فوق لیسانس مجدد آلمان اقدام کنم تا ریسک گرفتن ویزا کمتر بشه. با توجه به اینکه روی حکم کارگزینی من مدرک فوق لیسانس ام ذکر شده و سفارت در زمان گرفتن ویزا متوجه پنهان کاری من میشه، میخاستم سوال کنم برای مدارک شغلی مورد نیاز فقط سوابق بیمه کفایت میکنه یا حکم کارگزینی هم باید ارائه بشه؟ و اینکه ممنون میشم بفرمایید ویزای تحصیلی فوق لیسانس مجدد برای کدوم کشورهای اروپایی بجز آلمان با ریسک همراه هستش؟ ممنونم از وقتی که برای پاسخگویی میگذارید

  • سلام ؛
   بله حتما باید مدرک کارگزینی ارائه بشه و اینکه اگر رشته ای که در مقطع ارشد تصمیم به خواندن دارید رشته عمومی باشه مشکلی ایجاد نمیکنه.
   متاسفانه ما جایی رو نمیتونیم پیشنهاد بدیم.

 • سلام؛ در حال حاضر چه کشورهایی برای ویزای شینگن خدمات ارائه می دهند.(جهت صدور ویزا بازگشایی شده اند، با توجه به شیوع کرونا)

  • سلام؛ فعلا هیچ یک از سفارت ها، خدمات ویزای توریستی شینگن ارائه نمیدن. مگر برای موارد ضروری که باید دلیل موجهی هم داشته باشه.

 • باسلام و عرض خسته نباشید خدمتتان
  شرمنده من ریس کارخانه هستم و یک شرکت حمل ونقل دارم و حدودا ۱۰ساله بیمه تامین اجتماعی دارم و آقا هستم وسنم ۲۷ساله متاهل هستم ولی فقط خودم تنها میخوام ویزا بگیرم حالا هرمدت که شده مشگلی نیست میخواستم چه مدارکی نیازه و شما میتونین ویزا برای بنده بگیرین ویا با چه شماره ای تماس بگیرم که کمکم کنه ممنون میشم کمکم کنین تشکر

  • سلام؛ بله، اما باید شرایط شما بررسی بشه. برای مشاوره با کارشناسان ما در ویزالند با شماره ۰۲۶-۳۳۱۴۳ تماس بگیرید.

 • سلام ، اگر از یکی از دانشگاههای آلمان پذیرش گرفته شده باشد وضعیت دریافت ویزا در شرایط کرونا چگونه است

  • سلام؛ فعلا که نمیتونید درخواستتون رو ارائه بدید. اما کرونا تاثیری بر جواب ویزای شما نداره.

 • سلام بنده دبیر آموزش و پرورشم و همسرمم همین طور بیمه خودم خدمات درمانی و شوهرم تامین اجتمایی ، تمکن مالی دارم آیا میتونم ویزای توریستی شنگن بگیرم سند ماشین ، خونه ، مغازه هم دارم

  • سلام
   اگر سابقه سفر به حوزه شینگن رو ندارید، بهتره برای ویزای گروهی از طریق تور اقدام کنید.

 • سلام میخوام از طریق دعوت نامه برای ویزای شنگن اقدام کنم از کشور سویس برادرم قراره دعوت نامه بفرسته برای من و پدرم .برای گواهی اشتغال به کار اگه من چیزی نداشته باشم حتی گواهی اشتغال به تحصیل هم نداشته باشم و فقط پدرم جواز کارشو ارایه بده امکان ریجکتی هست؟ با توجه به اینکه من ۲۷ سالمه

  • سلام
   باید خودتون هم حتما مدارک شغلی و یا اشتغال به تحصیل ارائه بدید. اینجوری توصیه میکنم اقدام نکنید.

 • باسلام
  برای تقاضای ویزای شینگن آلمان،بجای اشتغال بکار حکم کارگزینی ، سابقه تامین اجتماعی و فیش حقوقی کفایت میکنه؟

 • تنها جهت ویزا توریستی کانادا وبهبود تراول هیستوری نیازبه گرفتن ویزای شنگن دارم به اتفاق همسر.
  به طورکلی از نظرشانس قبولی، سرعت جواب گرفتن و هزینه ویزا و خود هزینه سفر. چه کشوری راجهت شنگن وسفر مربوطه توصیه میکنید؟

  • سلام
   اول اینکه حتما در قالب تور گروهی ثبت نام کنید، شرایط خودتون رو هم بررسی کنید.
   کشورهایی مثل ایتالیا، مجارستان و سوئیس، راحت ویزای توریستی میدن. البته در قالب تور گروهی.

 • سلام. آیا برای ویزای شنگن از طریق آلمان(ویزامتریک) سابقه بیمه تامین اجتماعی باید مهر سازمان تانین اجتماعی را داشته باشد یا فقط پرینت سابقه از سایت تامین اجتماعی کفایت می کند؟

 • سلام
  میشه یه میانگین واسه تمکن مالی و گردش حساب بگین؟سوال دوم اینکه بین این دو (تمکن مالی و گردش حساب) کدومش بیشترین تاثیر رو داره؟
  ممنون.

  • سلام،
   هردو تأثیر گذار هستن. و حداقل مانده برای ویزای شینگن ۵۰ میلیون تومان است.

 • سلام.من و همسرم و دوفرزندم قصد سفر به کشور اتریش داریم.از لحاظ تمکن مالی و گردش حساب و سند ملکی هیچ مشکلی نداریم و برای تعطیلات نوروز برنامه ریزی کردیم . فقط یک مشکلی ک هست قبلا به محدوده ی شینگن سفر نکردیم و با تور هم نمیخوام سفر کنم چون قصدم بازدید از کشور هست برای اقامت تحصیلی فرزندانم که شرایط کشور رو ببینم .ضمنا من و همسرم هر دو کارمند بانک دولتی هستیم .به نظرتون احتمال ریجکتی ما بالاست؟

  • سلام،
   پیشنهاد میکنم اتریش را انتخاب نکنید چون ویزا اولی هستید، برای ویزای کشور دیگری در حوزه شینگن مثل ایتالیا اقدام کرده و بعد از آن وارد خاک اتریش شوید.

 • نمیدونم این مطلب روی سایت را کی اپدیت کرده اید ولی اطلاعاتی که نوشته اید نیاز به اصلاح دارد. بطور مثال کشور فرانسه مهر وزرات خارجه و دادگستری نمیخواد . من بدون این دو مهر ویزا گرفتم و در لیست مدارکشان نوشته نشده که تیاز به این دو مهر است

 • با سلام
  اینجانب از تمکن مالی و سند ملک و ماشین برخوردارم ولی گواهی اشتغال به کار و تحصیل ندارم.آیا با وجود ارسال دعوتنامه از طریق برادرم برای ویزای شینگن آلمان با احتساب نداشتن گواهی اشتغال،شانسی و جود داره؟!

 • درود و عرض ادب
  گردش مالی من بسیار پایین هست ولی نقدی بصورت دلار و یورو تا حد تمکن مالی خواسته شده دارم . روز تعیین وقت سفارت میتونم همونو ارائه بدم؟

 • عرض ادب
  جهت اخذ ویزای خانوادگی هلند چه مدارکی لازمه که کمترین احتمال ریجکتی رو داشته باشیم با توجه به اینکه ۲ تا از فرزندانم رو با خودم نمیبرم

  • درود بر شما
   برای شرایط سنجی و ارائه اطلاعات، به اطلاعات بیشتری نیاز داریم
   لطفا با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳۰۰۰ تماس بگیرید.

 • با سلام اگر قصد سفر به فرانسه داشته باشیم توریستی حتما باید سند ملکی داشته باشیم ؟
  اگر نداشته باشیم راه حلی وجود دارد یا خیر ؟

 • سلام خسته نباشید
  پدر و مادر همسرم با اینکه مدارک کامل و تمکن مالی داشتن ریجکت شدند و دلیل هم ناقصی مدارک ذکر شده ، ولی چه مدرکی مشخص نشده
  ما باید چیکار کنیم؟؟؟؟

  • سلام
   برای راهنمایی دادن به اطلاعات بیشتری نیاز داریم.
   لطفا با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳ تماس بگیرید.

   • سلام من با دو تا بچه هام قصد سفر به اروپا را دارم آیا می توانم ویزای شنگن رو بگیرم تحت بیمه تامین اجتماعی همسرم هستم و منزل هم به نام خودمه البته نصف آن و خودم خانه دار هستم یه باغ سیب در شهرستان دارم که به نام خودمه البته نصفش و بیمه روستایی هم دارم

    • سلام؛ اگر خودتون خانه دار هستید، حتما باید مدارک شغلی همسرتون رو ارائه بدید. ریز گردش سه ماهه و تمکن مالی ( مانده حساب با ۱۰۰ میلیون تومان برای هر نفر) ایشون رو هم باید ارائه بدید. نفری صد میلیون تومان هم از شما ضمانت نامه بانکی گرفته میشه. توصیه میکنم حتما در قالب تور گروهی ثبت نام کنید تا شانستون بیشتر بشه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.