وقت سفارت کانادا | آموزش کامل، هزینه‌ها و سوالات متداول

وقت سفارت کانادا توسط کارگزاری VFSGlobal تعیین می‌شود. با توجه به اینکه کشور کانادا در ایران سفارت‌خانه ندارد، شما باید به یکی از کشورهای اطراف مراجعه کنید. هیچ تفاوتی بین دفاتر انگشت نگاری ویزای کانادا وجود ندارد و تمامی مدارک در کنسولگری سفارت کانادا بررسی می‌شود. شما هیچگونه مصاحبه ای با افسران ویزای کانادا نخواهید داشت و فقط برای انگشت نگاری و تحویل مدارک باید مراجعه کنید.

نیازی به گرفتن وقت سفارت کانادا نیست و شما بدون نوبت و با برگه انگشت نگاری نیز می‌توانید برای انگشت نگاری مراجعه کنید. اما برای اطمینان خاطر می‌توانید از طریق کارگزاری VFSGlobal اقدام به تعیین وقت سفارت کنید.

در این مطلب می‌خوانید

📌 آموزش گرفتن وقت سفارت کانادا

📌 هزینه وقت سفارت کانادا

📌 سوالات متداول وقت سفارت کانادا

آموزش گرفتن وقت سفارت کانادا

وارد سایت VFSGlobal شوید. کشور مبدا را، کشوری که در آن انگشت نگاری می‌شوید انتخاب کنید و کشور مقصد را، کشور کانادا انتخاب کنید. پس از انتخاب صفحه اطلاعات و توضیحات وقت سفارت این کشور برای شما باز می‌شود. با کلیک بر روی گزینه how to apply، در مرحله یک شما باید شهری که می‌خواهید در آن انگشت نگاری شوید را انتخاب کنید تا پرتال تعیین وقت سفارت کانادا برای شما باز شود.

در این مرحله شما باید حساب کاربری بسازید. برای ایجاد نام کاربری به نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تماس و رمز عبور نیاز دارید. پس از ایجاد حساب کاربری و تائید ایمیل‌تان، در همین صفحه وارد شوید. در منوی سمت چپ گزینه تعیین وقت سفارت را انتخاب کنید. بعد از انتخاب این گزینه، مرکز انگشت نگاری، تعداد نفراتی که با انگشت نگاری می‌شوند و خدمت مورد نظر خود را باید انتخاب کنید.
در مرحله بعد، باید اطلاعات متقاضیان را به طور کامل وارد کنید. تاریخ تولد، نام و نام خانوادگی، جنسیت، شماره تماس و ادرس ایمیل خود را وارد کنید. در مرحله بعد از وارد کردن اطلاعات، تقویم و ساعات موجود برای انگشت نگاری برای شما باز می‌شود. تاریخ و ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید و برگه وقت سفارت خود را نیز پرینت بگیرید.

هزینه وقت سفارت کانادا

هزینه وقت سفارت کانادا در گروه مسافرتی ویزالند، برای هر نفر ۲۰ دلار می‌باشد. این هزینه صرفا برای تعیین وقت انگشت نگاری می‌باشد و پرداخت مابقی هزینه‌ها به عهده متقاضی است.

سوالات متداول وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا چقدر طول میکشه؟

وقت سفارت کانادا، برای ۲ روز بعد از مدت زمان ارسال درخواست در دسترس است. اما تقویم روزهای در دسترس وقت سفارت برای شما باز می‌شود که می‌توانید خودتان روز و ساعت مراجعه را انتخاب کنید.

نحوه پرداخت هزینه ویزای کانادا به چه شکل است؟

اگر به صورت دستی اقدام می‌کنید، هزینه را باید به صورت نقدی به دفاتر وک تحویل کنید. اما اگر به صورت آنلاین اقدام می‌کنید، هزینه به صورت آنلاین در حساب کاربری شما پرداخت می‌شود.

وقت فوری سفارت کانادا وجود دارد؟

خیر. زمانی که شما اقدام به دریافت وقت سفارت کانادا می‌کنید، وقت سفارت برای ۲ روز بعد در دسترس می‌باشد. پس اصولا وقت سفارت فوری کانادا وجود ندارد.

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

وقت سفارت کانادا | آموزش کامل، هزینه‌ها و سوالات متداول
امتیاز 4.4 از 7 رأی‌
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌ها

افزایش شانس اخذ ویزا
تقویت تاریخچه سفری
با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!