وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی باز شد.

از تاریخ ۲۶ آذر ماه، امکان رزرو وقت سفارت ایتالیا برای آن دسته از متقاضیان ویزای توریستی ایتالیا که قصد دیدار با یکی از اعضای خانواده (همسر، والدین، برادر و خواهر، فرزند و یا نامزد) خود در ایتالیا را دارند وجود دارد. برای این منظور کافی است به سایت کارگزاری سفارت ایتالیا مراجعه و یا با ویزالند تماس بگیرید. در این مورد نوع ویزای شما ویزیتوری خواهد بود.

متقاضی باید ظرف مدت ۸ ساعت پس از رزرو قرار ملاقات، نسخه اسکن شده پاسپورت ایتالیایی و یا اجازه اقامت دعوت کننده را از طریق یک ایمیل شخصی با موضوع Tracking ID، شماره گذرنامه و تاریخ میلادی وقت سفارت، به ایمیل سفارت به آدرس Italyvisa.iran@ckgs.com ارسال و یک رونوشت از آن را هم به آدرس visti.teheran@esteri.it ارسال نمایند.

با توجه به تمام مشکلاتی که در گرفتن وقت مصاحبه در سفارت ایتالیا وجود دارد مجموعه ویزالند می‌تواند در گرفتن وقت و سرعت بخشیدن به زمان مصاحبه به شما کمک شایانی کند. ما در کمترین زمان و بدون دغدغه برای شما وقت سفارت ایتالیا می‌گیریم. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۶۳۳۱۴۳ تماس بگیرید.

در این مطلب می‌خوانید

📌 چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا

📌 بهترین راه برای دریافت وقت سفارت ایتالیا

📌 هزینه وقت سفارت ایتالیا

📌 سوالات متداول وقت سفارت ایتالیا

📌 آدرس سفارت ایتالیا در تهران

📌 مدارک وقت سفارت ایتالیا

📌 چگونه وقت سفارت ایتالیا بگیریم؟

📌 زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا

چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا

چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کنسولگری

دریافت وقت سفارت ایتالیا کنسولگری، با شیوه نوین خود سفارت ایتالیا انجام می‌پذیرد. بدین صورت که در یک ساعت مشخص پرتال مربوط به دریافت وقت سفارت ایتالیا، باز شده و اجازه دریافت وقت سفارت ایتالیا را به مسافرین می‌دهد، اما نکته جالب آن این است که شما در مدت زمان ۳۰ ثانیه وقت سفارت خود را تنظیم کنید و در غیر این صورت، باید منتظر روزهای بعدی باشید. با توجه به خیل عظیم مسافران ایتالیا، تمامی وقت‌های موجود در کسری از ثانیه در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.


چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کارگزاری CKGSIR

دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کارگزاری بسیار راحت‌تر از کنسولگری می‌باشد. شما در سایت کارگزاری یک حساب کاربری ایجاد می‌کنید. می‌توانید فرم‌های درخواست ویزا به صورت آنلاین و یا دستی تکمیل کنید. وقت سفارت ایتالیا در ۲ نوع معمولی و ویژه ارائه می‌شود. هیچ تفاوتی بین بررسی مدارک این دو نوع وقت سفارت وجود ندارد و در وقت سفارت ویژه ایتالیا فقط از شما یک پذیرایی معمولی انجام می‌شود. شماره برای حضور در دفتر کارگزاری ویزای ایتالیا، باید ۲۱ یورو بیشتر پرداخت کنید.

بهترین راه برای دریافت وقت سفارت ایتالیا

پیشنهاد ویزالند برای دریافت وقت سفارت ایتالیا، واگذار کردن این امر مهم و وقت گیر به افراد متخصص و کاردان است. گروه ویزالند با دارا بودن کادری مجرب در این زمینه، شما را از پرداخت هرگونه هزینه اضافی بی نیاز کرده و شما می‌توانید با اطمینان کامل این کار را به متخصصان گروه مسافرتی ویزالند واگذار کنید.

هزینه وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا در حالت فوری و عادی ارائه می‌شود. هزینه وقت عادی سفارت ایتالیا با توجه به درخواست متقاضی ویزای ایتالیا و تعداد همراهان ایشان متغیر است. شما می‌توانید حتی برای یک ساعت بعد، وقت سفارت فوری ایتالیا خود را از ما درخواست کنید. تمامی هزینه‌های اعلام شده پس از ارائه نامه وقت سفارت، از شما دریافت می‌شود.

کشور ایتالیا به دلیل برگزاری نمایشگاه‌ها و دارا بودن جاذبه‌های گردشگری فراوان و همچنین اماکن تاریخی جذاب و دیدنی، سالانه پذیرای میلیون‌ها گردشگر از سراسر جهان من جمله کشور عزیزمان ایران می‌باشد. مسلما برای بازدید از کشور ایتالیا و استفاده از تفریحات و نمایشگاه‌های آن، نیاز به اخذ ویزا می‌باشد. یکی از مراحل دریافت ویزای ایتالیا، که می‌توان گفت دشوارترین و مهم‌ترین پروسه آن می‌باشد، دریافت وقت سفارت این کشور می‌باشد. در ادامه توضیحاتی در خصوص وقت سفارت ایتالیا و چگونگی گرفتن وقت سفارت ایتالیا ارائه خواهیم کرد.

وقت سفارت ایتالیا یا به عنوانی وقت مصاحبه ویزای ایتالیا، به منظور مصاحبه افسر کنسولگری ایتالیا با متقاضی اخذ ویزا، به منظور بررسی شرایط متقاضی و مشخص کردن هدف ایشان از سفر به ایتالیا انجام می‌شود.

به دلیل انبوه زیاد مسافران کشور ایتالیا، معمولا خرید وقت سفارت ایتالیا امری مشکل و پر دردسر می‌باشد و به علت درخواست‌های زیاد مسافران این کشور، متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا، روی به خرید وقت فوری سفارت ایتالیا نموده‌اند.

وقت معمولی سفارت ایتالیا معمولا حدود ۳۰ تا ۴۵ روز زمان می‌برد اما وقت سفارت ایتالیا فوری، در حدود ۳ روز تا یک هفته اجازه مصاحبه متقاضیان به افسر کنسولی را صادر می‌کند.

مدارک وقت سفارت ایتالیا

📑 فرم درخواست ویزای ایتالیا: فرم درخواست ویزای ایتالیا، توسط گروه مسافرتی ویزالند برای متقاضی تکمیل می‌شود.

📑 پرینت وقت سفارت: برگه پرینت شده وقت سفارت ایتالیا، توسط گروه مسافرتی ویزالند، به متقاضی اعطا می‌شود.

📑 پاسپورت متقاضی: پاسپورت متقاضی باید ۶ ماه اعتبار و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.

📑 دو قطعه عکس ۳*۴: عکس‌ها با پس زمینه سفید، بدون روتوش، در مدت زمانی کمتر از ۶ ماه گرفته شده باشد.

📑 رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل: رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل، در تاریخ زمانی مورد نظر مسافر توسط گروه مسافرتی ویزالند صادر می‌شود.

📑 ترجمه اصل و ترجمه کلیه مدارک شخصی: اصل و ترجمه کلیه مدارک درخواستی سفارت ایتالیا، که این مدارک برای هر ویزا مختلف است.

📑 بیمه مسافرتی: بیمه مسافرتی با توجه به مدت اقامت و تاریخ ورود و خروج به کشور ایتالیا، توسط گروه مسافرتی ویزالند اعطا می‌شود.

📑 پرداختی سفارت ایتالیا: مجموع کل هزینه‌های پرداختی سفارت ایتالیا، ۱۲۵ یورو می‌باشد. این مبلغ باید به صورت نقدی در محل سفارت به افسر کنسولی پرداخت شود. سفارت ایتالیا از دریافت سکه‌های یورو خودداری می‌کند و حتما هزینه سفارت را باید مطابق درخواست سفارت ایتالیا پرداخت کنید. (دقیقا ۱۲۵ یورو پرداخت کنید)

چگونه وقت سفارت ایتالیا بگیریم؟

وقت سفارت ایتالیا، از طریق کارگزاری CKGS تعیین می‌شود. وارد سایت CKGS شوید و بر روی منوی تعیین وقت ملاقات کلیک کنید. در گزینه اول، حتما باید مشخص کنید که تنها هستید و یا به همراه خانواده سفر می‌کنید. برای تعیین وفت سفارت ایتالیا از طریق سایت CKGS باید اطلاعات زیر را حتما وارد کنید:

 • هدف از سفر به ایتالیا
 • نام و نام خانوادگی
 • جنسیت
 • تاریخ تولد
 • محل تولد
 • کشور محل تولد / کشور محل اقامت / ملیت اصلی
 • وضعیت تاهل
 • شماره پاسپورت
 • تاریخ صدور / انقضاء پاسپورت
 • صادر کننده پاسپورت
 • استان / شهر / آدرس / کدپستی محل سکونت
 • آدرس ایمیل معتبر
 • شماره تماس (که برای تائید وقت سفارت به آن پیامک ارسال می‌شود)
 • تعداد دفعاتی که قصد دارید وارد ایتالیا شوید
 • کل مدت زمانی که در ایتالیا اقامت دارید
 • تاریخ مورد نظر برای سفر

توجه داشته باشید که با هر شماره موبایل و آدرس ایمیل، در هر ۶۰ روز یکبار می‌توانید وقت سفارت ایتالیا بگیرید. در صورتی که هریک از اطلاعات فوق را به اشتباه وارد کنید، مجاز به ورود به دفتر کارگزاری ویزای ایتالیا نمی‌باشید.

زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا

زمان مشخصی برای باز شدن وقت سفارت ایتالیا وجود ندارد. در واقع هم کنسولگری و هم کارگزاری ویزای ایتالیا (CKGs) هیچ زمان مشخصی برای باز شدن وقت‌های سفارت اعلام نکرده‌اند. وقت‌های سفارت که توسط کنسولی سفارت ایتالیا باز می‌شود نیز ساعت مشخصی ننداشته، اما اغلب در ساعت ۹:۳۰ شب در دسترس قرار  می‌گیرند. همچنین شما برای تعیین وقت از طریق کنسولی فقط ۱ دقیقه زمان دارید!

کارشناسان ما در ویزالند بر حسب تجربه‌ای که در اخذ وقت سفارت ایتالیا به دست آورده‌اند، همیشه منتظر ساعات باز شدن وقت سفارت ایتالیا بوده و با دقت و سرعتی که در انجام امور اجرایی مربوط به اخذ وقت سفارت ایتالیا دارند، قادر خواهند بود تا وقت سفارت ایتالیا را به راحتی برای شما اخذ نمایند.

سوالات متداول وقت سفارت ایتالیا

۱. معمولا وقت سفارت فوری ایتالیا در چه بازه زمانی به متقاضیان داده می‌شود؟

وقت سفارت ایتالیا فوری، معمولا در بازه‌های زمانی بین ۳ تا ۷ روز به متقاضیان داده می‌شود. یعنی متقاضیان پس از ۳ تا ۷ روز می‌توانند به سفارت ایتالیا برای مصاحبه با افسر کنسولی مراجعه کنند.

۲. وقت سفارت ایتالیا تضمینی چیست؟

وقت سفارت ایتالیا تضمینی، به این معنا است که به مسافر این اطمینان را می‌دهند که در تاریخ و یا بازه زمانی مشخص شده به سفارت مراجعه کنند.

۳. چند نوع وقت سفارت ایتالیا داریم؟

وقت سفارت ایتالیا در دو نوع تجاری و عادی ارائه می‌شود. وقت تجاری برای متقاضیان دارای دعوت‌نامه تجاری ارائه می‌شود و وقت سفارت عادی برای متقاضیان ویزای توریستی ارائه می‌شود.

آدرس سفارت ایتالیا در تهران

 •  تهران – خیابان جردن – خیابان نلسون ماندلا (بلوار آفریقای سابق)، بن بست فرزان شرقی، پلاک ۱۵.
 • تلفن: ۰۲۱۸۸۱۹۰۱۶۰

آدرس کارگزاری ایتالیا در تهران

 • تهران، منطقه ۱، ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع گالریا.
 • تلفن: ۰۲۱۶۶۷۲۶۹۵۵

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.3 از 65 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۱۱۳ دیدگاه ها

 • سلام من و پسرم قصد دریافت ویزای دیدار با خانواده (همسر) از کارگزاری ckgsir رو داریم پسرم سن کمتر از ۱۲ سال دارن آیا باید براشون وقت بگیرم؟

 • سلام
  من خواهرم ایتالیا هستن و دعوت نامه از سمت همسر ایشون که اقامت دائم ایتالیا دارن برام صادرشده ولی گردش سه ماهه و تمکن مالی نمیتونم ارایه دهم ولیرنانه از پزشک خواهرم باتوجه به شرایط سخت بارداریشون هم ضمیمه دعوتنامه هست ایاشانسی برای اخذ ویزا دارم؟

 • ببخشید برای کسی که میخواد ازدواج کنه چه ویزای نیاز هستش ؟
  و اینکه باید از قبل همه رو ترجمه کرد مدارکی که برای سفارت میخواد ارائه بدیم !؟

 • سلام من از دانشگاه رم پذیرش دارم ایا سفارت ایتالیا مدرک دولینگو قبول میکنه ک برم سراغ دولینگو یا حتما باید ایلتس ۶ باشه ؟

 • سلام وقت بخیر
  من دوبار ویزای شینگن از هلند (مولتی)و بلژیک گرفتم و باتفاق خانواده رفتیم و برگشتیم، الان میخوام توریستی ایتالیا بگیرم و قصد دارم با اتومبیل شخصی برم تا ایتالیا و برگردم آیا شما در این زمینه میتونید راهنمایی کنید؟

 • سلام برای پر کردن فرم ثبت نام ckgs توی بخش صادر کننده پاسپورت باید چی بنویسیم؟؟؟محل صدور گذرنامه یا نام و سمت صادرکننده؟

 • سلام.برادر من ایتالیا ساکن هست و میخاد براى من دعوتنامه بفرسته.الآن میتونه براى دعوتنامه بفرسته؟؟شما میتونین راهنمایى کنین؟

  • سلام؛ بله در حال حاضر سفارت ایتالیا به کسانی که دعوت کننده دارن اجاره داده وقت توریستی بگیرن و مدارکشون بررسی بشه.

 • سلام من نامه الحاق به خانواده دارم و اتباع افغانستان هستم ساکن ایران چه مدارکی باید داشته باشم برای وقت گرفتن

 • سلام، من برای ارشد برای دانشگاه های ایتالیا اقدام کردم. هنوز جواب اپلای نیومده. آیا باید از الان پیش ثبت نام کنم یا اینکه بعد از اومدن جواب دانشگاه باید پیش ثبت نام کرد؟

 • سلام میشه الان درخواست ویزای الحاق به خانواده ایتالیا را داد؟اگر میشود اگر شما وقت بگیرید چند روزه نوبت میرسه

  • سلام؛ بله میتونید اقدام کنید. باید تماس بگیرید تا کارشناسان ما چک ببینن چه روزی در تقویم سفارت باز هست.

 • سلام میخواستم وقت سفارت ایتالیا بگیرم فقط گزینه انفرادی فعال هست در حالیکه من به اتفاق خانواده میخواستم برم سفر. میشه راهنمایی بفرمایید چکار کنم؟ ضمنا ایجاد حساب کاربری بعد از تکمیل اطلاعات اولیه و صدور شماره مرجع امانپذیر هست؟ متشکرم

 • سلام وقت بخیر. من دوتا وقت سفارت ایتالیا فوری میخوام برای ویزای Re-entry, آیا شما میتوانید کمکی بکنید؟

  • سلام وقت به خیر
   درصورت گرفتن ادمیشن دکترا از دانشگاه و تایید سطح زبان توسط دانشگاه بدون ارائه مدرک زبان، باز هم سفارت مدرک‌می خواد؟
   در صورت نداشتن مدرک زبان درخواست ریجکت میشه یا تقاضای تکمیل میدن؟

 • سلام؛ وقت سفارت ایتالیا‌ برای پسر دانشجویی می خواستم شما میتونید وقت بگیرید چقدر زمان میبره؟

  • سلام؛ بله تماس بگیرید تا همکارانمون شما رو راهنمایی کنن. اینکه وقت باشه و گیرتون بیاد خیلی به شانس شما بستگی داره.

 • سلام وقت بخیر؛ الان که وقت سفارت برای ویزای دانشجویی باز شده و خیلی سخت میشه ویزا گرفت موسسه ویزالند میتونه وقت سفارت بگیره؟

  • سلام؛ مشخص نیست کی باز میشه، اما به محض اینکه خبر جدید در این زمینه منتشر بشه، حتما در سایت ویزالند اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  • سلام؛ خیر، سفارت در حال حاضر باز هست، اما امکان ثبت درخواست برای ویزای توریستی وجود نداره. در حالی که شما میتونید برای تمامی انواع ویزای ایتالیا، بجز ویزای تورسیستی ایتالیا، وقت ملاقات بگیرید.

 • سلام وقتتون بخیر من سعی کردم باهاتون تماس بگیرم گفت شماره اشتباهه. چطوری میتونم ارتباط برقرار کنم باهاتون

  • سلام؛ برای تمامی انواع ویزای ایتالیا به غیر از ویزای توریستی ایتالیا، میتونید وقت سفارت بگیرید.

  • سلام؛ سفارت ایتالیا وقت میده، اما خوب قبل از اینکه بخواید وقت بگیرید حتما توضیحات سفارت رو در سایت خود سفارت بخونید و یا با مشاورین ما در ویزالند تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن.

 • سلام وقت تون بخیر .میخواستم بپرسم ویزای کاری ایتالیا زودتر اماده میشه یا ویزای تحصیلی؟ من میخوام از بهمن ماه امسال وارد دکتری بشم میخوام بدونم تا اون موقع همه کارام پیش میره یا نه؟ بعد بفرمایید که چقدر هزینه داره برای مقطع دکتری رشته طراحی لباس مد و فشن.مچکرم از راهنمایی تون

  • سلام؛ ویزای تحصیلی؛ البته به شرطی که پذیرش داشته باشید و سفارت ها هم تا اون موقع باز باشن.

 • ۲۵هرماه میلادی یا شسمی باز میشه وقت گرفتن.
  اگ ما به شما هزینه همون ۲۰۰ رو بدیم صد در صد برامون میگیرد برای دی ماه دیگه.

 • سلام خواستم بپرسم الان تمکن مالی برای ویزا تحصیلی کشورهای مختلف بر اساس نرخ ارز آزاد هست یا دولتی؟
  ممنون میشم پاسخ بدید.

 • سلام وقت بخیر میخواستم بپرسم برای گرفتن ویزای توریستی میتونم وقت بگیرم یا هنوز به علت ویروس باز نشده ؟

  • سلام؛ خیر فعلا سفارت وقت نمیده. اما صفحه ویزای ایتالیا سایت ویزالند رو پیگیری کنید. اگر خبر جدیدی بشه ما حتما در سایت ویزالند اطلاع رسانی خواهیم کرد.

   • سلام خوبید بنده ویزا گرفتم برای ۴ فروردین ولی به علت کرونا پروازها لغو شد. الان که سفارت بسته است چی کار باید کرد و ایا باید نویت گرفت و ایا با درخواست ویزا مجددا میدهند یا باید همه مراحل طی بشه ممنون

 • با سلام ، با توجه به تجربه متخصصین شما و تعطیلی سفارت ایتالیا به دلیل کرونا ، به نظرتان چه زمانی امکان بازگشایی سفارت و تعیین وقت صورت خواهد گرفت ؟
  با تشکر

  • سلام؛ فعلا که اطلاعیه جدیدی منتشر نشده، اما سایت ویزالندیا سفارت ایتالیا رو چک کنید. اگر اطاعیه جدیدصادر بشه ما حتما در سایت خودمون اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 • سلام. ببخشید من میخواستم شهریور آزمون imat بدم و میخواستم بدونم برفرض قبولی باید چه زمانی برا درخواست وقت سفارت اقدام کنم. خود آزمون رو ترکیه میدم ولی میخوام بدونم بعد از قبولی دانشگاه باید چه نوع ویزایی و چه زمانی اقدام کنم.

 • سلام وقت بخیر ویزاهایی که۲۰اسفند صادر شده و الان مرزها بسته هست باید چیکاری انجام بدن هزینه هایی که کردن بیهوده بوده

  • سلام
   نه بیهوده که نبوده، فعلا که تا ۶ ماه اعتبار داره. باز تا اون موقع شاید اطلاعیه جدیدی از طرف سفارت داده بشه.

 • سلام وقت بخیر برای کار تولید پوشاک امکان همکاری با کشور ایتالیا وجود داره گروه ما از اساتید برجسته طراحی و دوخت دوز هستند متشکرم

 • سلام.سوالم اینه که،چند درصد ممکنه درخواست ویزا رد بشه از سفارت؟ممکنه این اتفاق بیفته؟
  و اگر قبول بشه چه مدت طول میکشه تا ویزا صادر بشه؟

  • سلام
   بستگی به شرایطتون داره و اینکه بعد از انگشت نگاری حداقل ۱۴ روز زمان میبره تا جواب ویزا بیاد و بعد از اون شما باید پاسپورتتون رو برای الصاق برچسب ویزا به دفتر سفارت ببرید.

 • سلام وقت بخیر
  من دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم ، ریز نمراتم تا اواسطه مرداد ماه میاد میخواستم ببینم برای پذیرش ارشد ترم زمستون سال بعد میرسم اقدام کنم برای ایتالیا ؟

 • سلام
  یک سوال دارم
  آیا میتوان با رزرو هتل به تنهایی ویزای ایتالیا گرفت؟( بدون داشتن دعوتنامه)

  • سلام،
   بله میتونید اقدام کنید. برای ویزای ایتالیا یا باید دعوت‌نامه داشته باشید یا رزرو هتل

 • سلام بنده از یکی از دانشگاه های ایتالیا برای فال ۲۰۲۰ پذیرش گرفتم ولی متاسفانه مقطع ارشدم ۱۵ مرداد ماه August (5) تمام میشود . و نهایتا تا ۱۵ اگوست میتوانم ریز نمرات و دانشنامه را ترجمه کنم ، ایا به نظرتون میتوانم به وقت سفارت برسم ؟ و یا با استاد مکاتبه کرده به ترم زمستان ۲۰۲۱ به عقب بیاندازم ؟

  • سلام
   شما هر زمانی که ویزا دریافت کنید می‌تونید سر کلاس بشینید.
   اما موضوع رو با استادتون در میان بگذارید. احتمال زیاد ایشون پیشنهاد می‌کنند که تاریخ شروع تحصیل‌تون رو عقب بندازید.

 • سلام
  من در هنگام ثبت نام برای تعیین وقت سفارت ایتالیا حرف آخر نام خانوادگی خودم رو تایپ نکردم و الان در ادامه پروسه, اسمم ناقص نوشته میشه, با توجه به این که ابتدای کار هم نوشته بودن که نام و … به هیچ وجه قابل تغییر نیست و هر ۶۰ روز هم فقط یکبار میتونیم وارد سایت بشیم برا این کار, الان چاره کار چیه؟!
  با این شرایط اگر ادامه بدم که حتما به مشکل میخورم, چطور میشه کنسل کرد و از نو شروع کرد مراحل رو؟!
  اصلا میشه کاری کرد یا نه…
  لطفا راهنماییم بکنید
  ممنونم🙏

 • متاسفانه دو هفته است که از چند اژانس درخواست ویزای فوری کرده ایم ولی هیچ کدام نتوانسته اند این کار را انجام دهند و حتی مجبور هستیم مجددا پرینت بانکی ها را بگیریم و چون با مرخصی های خواهرم هماهنگ شده باید اول سپتامبر ( به شرط دادن ویزا) اونجا باشیم ایا راهی است ظرف فردا یا پس فردا وقت بگیرید؟

  • سلام
   وقت سفارت فوری براتون گرفته میشه اما هیچ فرقی توی جوابدهی ویزا براتون نداره و همون مدت زمان ۱۴ تا ۲۱ روز بعد جواب ویزا براتون صادر میشه

 • سلام
  من فول فاند برای مقطع دکتری دارم که حتی بلیط را هم دانشگاه تهیه میکند. آیا باز هم حساب بانکی لازم است؟
  حساب بانکی برادر هم قابل قبول است؟ (چون نوشتن حساب بانکی Parents هم قابل قبوله)

  • سلام
   بله حتما باید حساب بانکی هم ارائه کنید.
   بله اگر برادر تون رو به عنوان سرپرست مالی معرفی کنید می‌تونید اطلاعات حساب ایشون رو وارد کنید.

 • سلام من حدود ۳۳ روز پیش نوبت مصاحبه در سفارت ایتالیا داشتم ولی متاسفانه موفق نشدم در وقت مقرر به سفارت بروم حال برای اخذ نوبت جدید باید چند روز صبر کنم

 • سلام وقتتون بخیر
  جسارتا من واسه گرفتن ویزای توریستی دعوتنامه ام آمادست و فیش بانکی و مدارکم تکمیله و بهراه همسرم قصد سفر دارم.. اما سند ملکی ندارم آیا احتمال داره ویزا نشیم
  و اینکه از زمان مراجعه چقدر زمان میبره که جواب قطعی مشخص شه؟
  ممنون

  • سلام
   برای شرایط سنجی به اطلاعات بیشتری نیاز داریم
   لطفا با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳ تماس بگیرید.

 • سلام. میبخشید تو مدارک سفارت ایتالیا ترجمه سند ازدواج هم لازمه؟ چون تو چک لیست مدارکی که خودشون اعلام کردن که نیست خواستم باز مطمئن بشم

 • من پذیرش از دانشگاه سینا برای مقطع ارشد دارم…..کورس هم به زبات انگلیسی هست….می خوام بدونم مصاحبه به چه زبانی انجام میشه…..یه جا خوندم به فارسی بعضی می گن به انگلیسی؟؟؟؟

  • سلام
   با توجه به اینکه خدمات ویزای ایتالیا توسط کارگزاری انجام می‌شود، شما هیچ مصاحبه ای با افسران ویزا ندارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.