آموزش گرفتن وقت سفارت ایتالیا ۲۰۱۹ | فوری در۱ساعت + هزینه ها

با توجه به تمام مشکلاتی که در گرفتن وقت مصاحبه در سفارت ایتالیا وجود دارد مجموعه ویزالند می تواند در گرفتن وقت و سرعت بخشیدن به زمان مصاحبه به شما کمک شایانی کند. ما با ۲۰۰ هزار تومان برای شما وقت عادی سفارت ایتالیا می گیریم؛ و با ۵۰۰ هزار تومان وقت فوری سفارت ایتالیا میگیریم که زمان مصاحبه را خودتان تعیین می کنید، حتی اگر برای یک ساعت بعد باشد. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با ما در ارتباط باشید ۰۲۶۳۴۴۵۸۷۴۵ یا با شماره مستقیم ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹ تماس بگیرید.

در این مطلب می‌خوانید

📌 چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا

📌 بهترین راه برای دریافت وقت سفارت ایتالیا

📌 هزینه وقت سفارت ایتالیا

📌 سوالات متداول وقت سفارت ایتالیا

📌 آدرس سفارت ایتالیا در تهران

📌 مدارک وقت سفارت ایتالیا

📌 چگونه وقت سفارت ایتالیا بگیریم؟

📌 زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا

 

چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا

چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کنسولگری

دریافت وقت سفارت ایتالیا کنسولگری، با شیوه نوین خود سفارت ایتالیا انجام می پذیرد. بدین صورت که در یک ساعت مشخص پرتال مربوط به دریافت وقت سفارت ایتالیا، باز شده و اجازه دریافت وقت سفارت ایتالیا را به مسافرین می دهد، اما نکته جالب آن این است که شما در مدت زمان ۳۰ ثانیه وقت سفارت خود را تنظیم کنید و در غیر این صورت، باید منتظر روز های بعدی باشید. با توجه به خیل عظیم مسافران ایتالیا، تمامی وقت های موجود در کسری از ثانیه در اختیار مسافران قرار می گیرد.


چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کارگزاری CKGSIR

دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کارگزاری بسیار راحت تر از کنسولگری می‌باشد. شما در سایت کارگزاری یک حساب کاربری ایجاد می‌کنید. می‌توانید فرم‌های درخواست ویزا به صورت آنلاین و یا دستی تکمیل کنید. وقت سفارت ایتالیا در ۲ نوع معمولی و ویژه ارائه می‌شود. هیچ تفاوتی بین بررسی مدارک این دو نوع وقت سفارت وجود ندارد و در وقت سفارت ویژه ایتالیا فقط از شما یک پذیرایی معمولی انجام می‌شود. شماره برای حضور در دفتر کارگزاری ویزای ایتالیا، باید ۲۱ یورو بیشتر پرداخت کنید.

بهترین راه برای دریافت وقت سفارت ایتالیا

پیشنهاد ویزالند برای دریافت وقت سفارت ایتالیا، واگذار کردن این امر مهم و وقت گیر به افراد متخصص و کاردان است. گروه ویزالند با دارا بودن کادری مجرب در این زمینه، شما را از پرداخت هرگونه اضافی بی نیاز کرده و شما می توانید با اطمینان کامل این کار را به متخصصان گروه مسافرتی ویزالند واگذار کنید.

 

هزینه وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا در در حالت فوری و عادی ارائه می شود. هزینه وقت عادی سفارت ایتالیا، ۲۰۰ هزار تومان می باشد. هزینه وقت سفارت فوری ایتالیا، ۵۰۰ هزار تومان می باشد که با توجه به درخواست متقاضی ویزای ایتالیا، ارائه می شود. شما می توانید حتی برای یک ساعت بعد، وقت سفارت فوری ایتالیا خود را از ما درخواست کنید. تمامی هزینه های اعلام شده پس از ارائه نامه وقت سفارت، از شما دریافت می شود.

کشور ایتالیا به دلیل برگزاری نمایشگاه ها و دارا بودن جاذبه های گردشگری فراوان و همچنین اماکن تاریخی جذاب و دیدنی، سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر از سراسر جهان من جمله کشور عزیزمان ایران می باشد. مسلما برای بازدید از کشور ایتالیا و استفاده از تفریحات و نمایشگاه های آن، نیاز به اخذ ویزا می باشد. یکی از مراحل دریافت ویزای ایتالیا، که می توان گفت دشوار ترین و مهم ترین پروسه آن می باشد، دریافت وقت سفارت این کشور می باشد. در ادامه توضیحاتی در خصوص وقت سفارت ایتالیا و چگونگی گرفتن وقت سفارت ایتالیا ارائه خواهیم کرد.

وقت سفارت ایتالیا یا به عنوانی وقت مصاحبه ویزای ایتالیا، به منظور مصاحبه افسر کنسولگری ایتالیا با متقاضی اخذ ویزا، به منظور بررسی شرایط متقاضی و مشخص کردن هدف ایشان از سفر به ایتالیا انجام می شود.

به دلیل انبوه زیاد مسافران کشور ایتالیا، معمولا خرید وقت سفارت ایتالیا امری مشکل و پر دردسر می باشد و به علت درخواست های زیاد مسافران این کشور، متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا، روی به خرید وقت فوری سفارت ایتالیا نموده اند.

وقت معمولی سفارت ایتالیا معمولا حدود ۳۰ تا ۴۵ روز زمان می برد اما وقت سفارت ایتالیا فوری، در حدود ۳ روز تا یک هفته اجازه مصاحبه متقاضیان به افسر کنسولی را صادر می کند.

 

سوالات متداول وقت سفارت ایتالیا

معمولا وقت سفارت فوری ایتالیا در چه بازه زمانی به متقاضیان داده می شود؟

وقت سفارت ایتالیا فوری، معمولا در بازه های زمانی بین ۳ تا ۷ روز به متقاضیان داده می شود. یعنی متقاضیان پس از ۳ تا ۷ روز میتوانند به سفارت ایتالیا برای مصاحبه با افسر کنسولی مراجعه کنند.

وقت سفارت ایتالیا تضمینی چیست؟

وقت سفارت ایتالیا تضمینی، به این معنا است که به مسافر این اطمینان را می دهند که در تاریخ و یا بازه زمانی مشخص شده به سفارت مراجعه کنند.

چند نوع وقت سفارت ایتالیا داریم؟

وقت سفارت ایتالیا در دو نوع تجاری و عادی ارائه می شود. وقت تجاری برای متقاضیان دارای دعوت نامه تجاری ارائه می شود و وقت سفارت عادی برای متقاضیان ویزای توریستی ارائه می شود.

آدرس سفارت ایتالیا در تهران

 •  تهران- خیابان جردن- خیابان نلسون ماندلا (بلوار آفریقای سابق)، بن بست فرزان شرقی، پلاک ۱۵.
 • تلفن: ۰۲۱۸۸۱۹۰۱۶۰

آدرس کارگزاری ایتالیا در تهران

 • تهران، منطقه ۱، ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع گالریا.
 • تلفن: ۰۲۱۶۶۷۲۶۹۵۵

مدارک وقت سفارت ایتالیا

📑 فرم درخواست ویزای ایتالیا: فرم درخواست ویزای ایتالیا، توسط گروه مسافرتی ویزالند برای متقاضی تکمیل می شود.

📑 پرینت وقت سفارت: برگه پرینت شده وقت سفارت ایتالیا، توسط گروه مسافرتی ویزالند، به متقاضی اعطا می شود.

📑 پاسپورت متقاضی: پاسپورت متقاضی باید ۶ ماه اعتبار و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.

📑 دو قطعه عکس ۳*۴: عکس ها با پس زمینه سفید، بدون روتوش، در مدت زمانی کمتر از ۶ ماه گرفته شده باشد.

📑 رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل: رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل، در تاریخ زمانی مورد نظر مسافر توسط گروه مسافرتی ویزالند صادر می شود.

📑 ترجمه اصل و ترجمه کلیه مدارک شخصی: اصل و ترجمه کلیه مدارک درخواستی سفارت ایتالیا، که این مدارک برای هر ویزا مختلف است.

📑 بیمه مسافرتی: بیمه مسافرتی با توجه به مدت اقامت و تاریخ ورود و خروج به کشور ایتالیا، توسط گروه مسافرتی ویزالند اعطا می شود.

📑 پرداختی سفارت ایتالیا: مجموع کل هزینه های پرداختی سفارت ایتالیا، ۱۲۵ یورو می باشد. این مبلغ باید به صورت نقدی در محل سفارت به افسر کنسولی پرداخت شود. سفارت ایتالیا از دریافت سکه های یورو خودداری می کند و حتما هزینه سفارت را باید مطابق درخواست سفارت ایتالیا پرداخت کنید. (دقیقا ۱۲۵ یورو پرداخت کنید)

چگونه وقت سفارت ایتالیا بگیریم؟

وقت سفارت ایتالیا، از طریق کارگزاری CKGS تعیین می‌شود. وارد سایت CKGS شوید و بر روی منوی تعیین وقت ملاقات کلیک کنید. در گزینه اول، حتما باید مشخص کنید که تنها هستید و یا به همراه خانواده سفر می‌کنید. برای تعیین وفت سفارت ایتالیا از طریق سایت CKGS باید اطلاعات زیر را حتما وارد کنید:

 • هدف از سفر به ایتالیا
 • نام و نام خانوادگی
 • جنسیت
 • تاریخ تولد
 • محل تولد
 • کشور محل تولد / کشور محل اقامت / ملیت اصلی
 • وضعیت تاهل
 • شماره پاسپورت
 • تاریخ صدور / انقضاء پاسپورت
 • صادر کننده پاسپورت
 • استان / شهر / آدرس / کدپستی محل سکونت
 • آدرس ایمیل معتبر
 • شماره تماس (که برای تائید وقت سفارت به آن پیامک ارسال می‌شود)
 • تعداد دفعاتی که قصد دارید وارد ایتالیا شوید
 • کل مدت زمانی که در ایتالیا اقامت دارید
 • تاریخ مورد نظر برای سفر

توجه داشته باشید که با هر شماره موبایل و آدرس ایمیل، در هر ۶۰ روز یکبار می‌توانید وقت سفارت ایتالیا بگیرید. در صورتی که هریک از اطلاعات فوق را به اشتباه وارد کنید، مجاز به ورود به دفتر کارگزاری ویزای ایتالیا نمی‌باشید.

 

زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا

زمان مشخصی برای باز شدن وقت سفارت ایتالیا وجود ندارد. هم کنسولگری و هم دفتر کارگزاری ویزای ایتالیا هیچ زمان مشخصی برای باز شدن وقت های سفارت اعلام نکرده اند. اما ما بر حسب تجاربی که در تعیین وقت سفارت ایتالیا داشته ایم، به شما می‌گوئیم که وقت های سفارت در سایت CKGS، هر ۳۰ روز یکبار و در ۲۵ هر ماه باز می‌شود. وقت های سفارتی که توسط کنسولی سفارت ایتالیا باز می‌شود، هرشب راس ساعت ۹:۳۰ در دسترس هستند که برای تعیین وقت از طریق کنسولی فقط ۱ دقیقه زمان دارید!

 

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

آموزش گرفتن وقت سفارت ایتالیا ۲۰۱۹ | فوری در۱ساعت + هزینه ها
امتیاز 4.3 از 47 رأی‌
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

۱۸ دیدگاه ها

 • سلام
  من در هنگام ثبت نام برای تعیین وقت سفارت ایتالیا حرف آخر نام خانوادگی خودم رو تایپ نکردم و الان در ادامه پروسه, اسمم ناقص نوشته میشه, با توجه به این که ابتدای کار هم نوشته بودن که نام و … به هیچ وجه قابل تغییر نیست و هر ۶۰ روز هم فقط یکبار میتونیم وارد سایت بشیم برا این کار, الان چاره کار چیه؟!
  با این شرایط اگر ادامه بدم که حتما به مشکل میخورم, چطور میشه کنسل کرد و از نو شروع کرد مراحل رو؟!
  اصلا میشه کاری کرد یا نه…
  لطفا راهنماییم بکنید
  ممنونم🙏

 • متاسفانه دو هفته است که از چند اژانس درخواست ویزای فوری کرده ایم ولی هیچ کدام نتوانسته اند این کار را انجام دهند و حتی مجبور هستیم مجددا پرینت بانکی ها را بگیریم و چون با مرخصی های خواهرم هماهنگ شده باید اول سپتامبر ( به شرط دادن ویزا) اونجا باشیم ایا راهی است ظرف فردا یا پس فردا وقت بگیرید؟

  • سلام
   وقت سفارت فوری براتون گرفته میشه اما هیچ فرقی توی جوابدهی ویزا براتون نداره و همون مدت زمان ۱۴ تا ۲۱ روز بعد جواب ویزا براتون صادر میشه

 • سلام
  من فول فاند برای مقطع دکتری دارم که حتی بلیط را هم دانشگاه تهیه میکند. آیا باز هم حساب بانکی لازم است؟
  حساب بانکی برادر هم قابل قبول است؟ (چون نوشتن حساب بانکی Parents هم قابل قبوله)

  • سلام
   بله حتما باید حساب بانکی هم ارائه کنید.
   بله اگر برادر تون رو به عنوان سرپرست مالی معرفی کنید می‌تونید اطلاعات حساب ایشون رو وارد کنید.

 • سلام من حدود ۳۳ روز پیش نوبت مصاحبه در سفارت ایتالیا داشتم ولی متاسفانه موفق نشدم در وقت مقرر به سفارت بروم حال برای اخذ نوبت جدید باید چند روز صبر کنم

 • سلام وقتتون بخیر
  جسارتا من واسه گرفتن ویزای توریستی دعوتنامه ام آمادست و فیش بانکی و مدارکم تکمیله و بهراه همسرم قصد سفر دارم.. اما سند ملکی ندارم آیا احتمال داره ویزا نشیم
  و اینکه از زمان مراجعه چقدر زمان میبره که جواب قطعی مشخص شه؟
  ممنون

 • سلام. میبخشید تو مدارک سفارت ایتالیا ترجمه سند ازدواج هم لازمه؟ چون تو چک لیست مدارکی که خودشون اعلام کردن که نیست خواستم باز مطمئن بشم

 • من پذیرش از دانشگاه سینا برای مقطع ارشد دارم…..کورس هم به زبات انگلیسی هست….می خوام بدونم مصاحبه به چه زبانی انجام میشه…..یه جا خوندم به فارسی بعضی می گن به انگلیسی؟؟؟؟

  • سلام
   با توجه به اینکه خدمات ویزای ایتالیا توسط کارگزاری انجام می‌شود، شما هیچ مصاحبه ای با افسران ویزا ندارید.

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!