بهترین راه دریافت وقت فوری سفارت ایتالیا 2019 حتی در یک ساعت

وقت سفارت ایتالیا

با توجه به تمام مشکلاتی که در گرفتن وقت مصاحبه در سفارت ایتالیا وجود دارد مجموعه ویزالند می تواند در گرفتن وقت و سرعت بخشیدن به زمان مصاحبه به شما کمک شایانی کند. ما با 200 هزار تومان برای شما وقت عادی سفارت ایتالیا می گیریم؛ و با 500 هزار تومان وقت فوری سفارت ایتالیا میگیریم که زمان مصاحبه را خودتان تعیین می کنید، حتی اگر برای یک ساعت بعد باشد. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با ما در ارتباط باشید 02634458745 یا با شماره مستقیم 09122631639 تماس بگیرید.

 چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا

 بهترین راه برای دریافت وقت سفارت ایتالیا

 هزینه وقت سفارت ایتالیا

 سوالات متداول وقت سفارت ایتالیا

 آدرس سفارت ایتالیا در تهران

 مدارک وقت سفارت ایتالیا

چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا

دریافت وقت سفارت ایتالیا، با شیوه نوین خود سفارت ایتالیا انجام می پذیرد. بدین صورت که در یک ساعت مشخص پرتال مربوط به دریافت وقت سفارت ایتالیا، باز شده و اجازه دریافت وقت سفارت ایتالیا را به مسافرین می دهد، اما نکته جالب آن این است که شما در مدت زمان 30 ثانیه وقت سفارت خود را تنظیم کنید و در غیر این صورت، باید منتظر روز های بعدی باشید. با توجه به خیل عظیم مسافران ایتالیا، تمامی وقت های موجود در کسری از ثانیه در اختیار مسافران قرار می گیرد.

بهترین راه برای دریافت وقت سفارت ایتالیا

پیشنهاد ویزالند برای دریافت وقت سفارت ایتالیا، واگذار کردن این امر مهم و وقت گیر به افراد متخصص و کاردان است. گروه ویزالند با دارا بودن کادری مجرب در این زمینه، شما را از پرداخت هرگونه اضافی بی نیاز کرده و شما می توانید با اطمینان کامل این کار را به متخصصان گروه مسافرتی ویزالند واگذار کنید.

هزینه وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا در در حالت فوری و عادی ارائه می شود. هزینه وقت عادی سفارت ایتالیا، 200 هزار تومان می باشد. هزینه وقت سفارت فوری ایتالیا، 500 هزار تومان می باشد که با توجه به درخواست متقاضی ویزای ایتالیا، ارائه می شود. شما می توانید حتی برای یک ساعت بعد، وقت سفارت فوری ایتالیا خود را از ما درخواست کنید. تمامی هزینه های اعلام شده پس از ارائه نامه وقت سفارت، از شما دریافت می شود.

کشور ایتالیا به دلیل برگزاری نمایشگاه ها و دارا بودن جاذبه های گردشگری فراوان و همچنین اماکن تاریخی جذاب و دیدنی، سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر از سراسر جهان من جمله کشور عزیزمان ایران می باشد. مسلما برای بازدید از کشور ایتالیا و استفاده از تفریحات و نمایشگاه های آن، نیاز به اخذ ویزا می باشد. یکی از مراحل دریافت ویزای ایتالیا، که می توان گفت دشوار ترین و مهم ترین پروسه آن می باشد، دریافت وقت سفارت این کشور می باشد. در ادامه توضیحاتی در خصوص وقت سفارت ایتالیا و چگونگی گرفتن وقت سفارت ایتالیا ارائه خواهیم کرد.

وقت سفارت ایتالیا یا به عنوانی وقت مصاحبه ویزای ایتالیا، به منظور مصاحبه افسر کنسولگری ایتالیا با متقاضی اخذ ویزا، به منظور بررسی شرایط متقاضی و مشخص کردن هدف ایشان از سفر به ایتالیا انجام می شود.

به دلیل انبوه زیاد مسافران کشور ایتالیا، معمولا خرید وقت سفارت ایتالیا امری مشکل و پر دردسر می باشد و به علت درخواست های زیاد مسافران این کشور، متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا، روی به خرید وقت فوری سفارت ایتالیا نموده اند.

وقت معمولی سفارت ایتالیا معمولا حدود 30 تا 45 روز زمان می برد اما وقت سفارت ایتالیا فوری، در حدود 3 روز تا یک هفته اجازه مصاحبه متقاضیان به افسر کنسولی را صادر می کند.

سوالات متداول وقت سفارت ایتالیا

معمولا وقت سفارت فوری ایتالیا در چه بازه زمانی به متقاضیان داده می شود؟

 وقت سفارت ایتالیا فوری، معمولا در بازه های زمانی بین 3 تا 7 روز به متقاضیان داده می شود. یعنی متقاضیان پس از 3 تا 7 روز میتوانند به سفارت ایتالیا برای مصاحبه با افسر کنسولی مراجعه کنند.

وقت سفارت ایتالیا تضمینی چیست؟

 وقت سفارت ایتالیا تضمینی، به این معنا است که به مسافر این اطمینان را می دهند که در تاریخ و یا بازه زمانی مشخص شده به سفارت مراجعه کنند.

چند نوع وقت سفارت ایتالیا داریم؟

 وقت سفارت ایتالیا در دو نوع تجاری و عادی ارائه می شود. وقت تجاری برای متقاضیان دارای دعوت نامه تجاری ارائه می شود و وقت سفارت عادی برای متقاضیان ویزای توریستی ارائه می شود.

آدرس سفارت ایتالیا در تهران

| تهران، منطقه 1، ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع گالریا.

| تلفن: 02166726955

مدارک وقت سفارت ایتالیا

 فرم درخواست ویزای ایتالیا:

 فرم درخواست ویزای ایتالیا، توسط گروه مسافرتی ویزالند برای متقاضی تکمیل می شود.

پرینت وقت سفارت:

 برگه پرینت شده وقت سفارت ایتالیا، توسط گروه مسافرتی ویزالند، به متقاضی اعطا می شود.

پاسپورت متقاضی:

 پاسپورت متقاضی باید 6 ماه اعتبار و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.

دو قطعه عکس 3✘4:

 عکس ها با پس زمینه سفید، بدون روتوش، در مدت زمانی کمتر از 6 ماه گرفته شده باشد.

رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل:

 رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل، در تاریخ زمانی مورد نظر مسافر توسط گروه مسافرتی ویزالند صادر می شود.

ترجمه اصل و ترجمه کلیه مدارک شخصی:

 اصل و ترجمه کلیه مدارک درخواستی سفارت ایتالیا، که این مدارک برای هر ویزا مختلف است.

بیمه مسافرتی:

 بیمه مسافرتی با توجه به مدت اقامت و تاریخ ورود و خروج به کشور ایتالیا، توسط گروه مسافرتی ویزالند اعطا می شود.

پرداختی سفارت ایتالیا:

 مجموع کل هزینه های پرداختی سفارت ایتالیا، 125 یورو می باشد. این مبلغ باید به صورت نقدی در محل سفارت به افسر کنسولی پرداخت شود. سفارت ایتالیا از دریافت سکه های یورو خودداری می کند و حتما هزینه سفارت را باید مطابق درخواست سفارت ایتالیا پرداخت کنید. (دقیقا 125 یورو پرداخت کنید)

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

بهترین راه دریافت وقت فوری سفارت ایتالیا 2019 حتی در یک ساعت
میانگین امتیاز 4.3 از 32 رای بازدیدکنندگان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.