نحوه گرفتن انواع ویزای انگلیس + هزینه ها + شرایط تضمین ۱۰۰%

ویزای انگلیس

شرایط اخذ ویزای انگلستان را می‌توان به عنوان یکی از سخت‌ترین شرایط اخذ ویزا برای متقاضیان ایرانی معرفی کرد. ویزای توریستی انگلیس در مدت زمان‌های ۶ ماهه، ۲ ساله، ۵ ساله و ۱۰ ساله و به درخواست متقاضی صادر می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که برای اخذ هر یک از این انواع باید مدارک مشخص شده‌ای ارائه کنید. درخواست ویزای انگلیس از طریق سایت سفارت این کشور ارائه می‌شود اما برای انگشت نگاری و تحویل مدارک باید به دفاتر VFSGlobal در ایران و خارج از ایران مراجعه کنید.

 • شرایط اخذ ویزای انگلیس تا حدود زیادی به شرایط اخذ ویزای شینگن شباهت دارد.
شرایط اخذ ویزای انگلیس
شرایط اخذ ویزا دعوتنامه معتبر از بستگان درجه یک – تاریخچه سفری – گردش حساب – تمکن مالی
حداقل میزان تمکن مالی ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای هر نفر
گردش حساب مورد نیاز ۳ تا ۶ ماه اخیر
هزینه اخذ ویزا توسط ویزالند ۶ ماهه: ۲۷۰ دلار داخل ایران – ۲۵۰ دلار خارج از ایران
هزینه اخذ ویزا، در صورتی که خودتان بخواهید اقدام کنید ۶ ماهه: ۱۲۹ دلار
هزینه گرفتن وقت سفارت توسط ویزالند منطبق با هزینه درخواست ویزا
هزینه گرفتن وقت سفارت، در صورتی که خودتان بخواهید وقت سفارت بگیرید ۶ ماهه: ۱۲۹ دلار
نحوه اقدام برای اخذ ویزا الکترونیکی
ورود با این ویزا به کشورهای: مکزیک – پاناما – کوبا – جامائیکا – پرو – بلاروس و ۲۰ کشور دیگر
نحوه تعیین وقت سفارت از طریق VFSGlobal
مدت زمان تعیین وقت سفارت ۱۴ روز کاری
زمان اعتبار ویزا ۶ ماهه – ۲ ساله – ۵ ساله – ۱۰ ساله
مطابق درخواست متقاضی
مصاحبه برای اخذ ویزا ندارد
مدارک مورد نیاز وقت سفارت اسکن و یا عکس واضح پاسپورت متقاضی
وقت سفارت فوری ندارد
ویزای فوری ندارد
تائیدیه مدارک مهر دارالترجمه
زبان ترجمه مدارک ولزی – انگلیسی
مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزا ۳ هفته
نرخ ریجکتی (درجه سختی ویزا) ۹.۶۷% از ۱۱ هزار درخواست
رایج ترین دلیل ریجکتی
 • عدم توانایی در پرداخت هزینه‌های اقامت
 • تاریخچه سفری نامناسب
 • اعلام اشتباهی نوع ویزای درخواستی
امکان اعتراض در صورت ریجکتی ندارد
رفع ریجکتی رفع ریجکتی ندارد – پس از ریجکتی دوباره باید درخواست خود را ارسال کنید.
بهترین حالت اقدام (از نظر تعداد نفرات) فردی
نیاز به پیکاپ ندارد – از طریق پست برای شما ارسال می‌شود
محل انگشت نگاری دفاتر VFSGlobal در ایران – ترکیه – امارات – گرجستان و دیگر کشورها
ساعات و روزهای کاری سفارت خانه یکشنبه تا پنچشنبه
ساعت ۸:۳۰ تا ۱۵

در این مطلب می‌خوانید

📌 شرایط اخذ ویزای انگلیس

📌 وقت سفارت انگلیس

📌 ویزای انگلیس تضمینی

📌 انواع ویزای انگلستان

📌 مدارک اخذ ویزای انگلیس

📌 قیمت ویزای انگلیس

📌 مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای انگلیس

📌 ریجکت ویزای انگلیس

📌 رفع ریجکت ویزای انگلیس

📌 آدرس سفارت انگلیس در تهران

📌 نگاه کلی به اخذ ویزای انگلیس

شرایط اخذ ویزای انگلیس؛ راه سختی در پیش دارید اما ناامید نباشید!

شرایط اخذ ویزای انگلستان متاسفانه در سایت سفارت این کشور اعلام نشده است و مواردی که در ادامه به شما اعلام می‌کنیم، تنها از تجربیات کارشناسان گروه مسافرتی ویزالند برگرفته شده است. شرایط اخذ ویزای انگلیس به شرح زیر می‌باشد:

۱. مدارک مالی:

تمکن مالی متقاضیان ویزای انگلیس برای هر نفر باید مبلغی حدودا بین ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان تا ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان باشد. تمکن مالی ویزای انگلستان باید به پوند و یا دلار آمریکا صادر شود. گردش حساب ویزای انگلیس نیز باید برای ۳ تا ۶ ماه آخر باشد. منظور از گردش حساب مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست بلکه فقط تعداد تراکنشات مد نظر می‌باشد. مدارک مالی متقاضی ویزای انگلیس با دقت کامل بررسی می‌شود! به طوری که حتی حقوق دریافتی و اجاره پرداختی شما در گردش حساب ارائه شده بررسی می‌شود.

۲. ارائه دعوت‌نامه:

دعوتنامه ویزای انگلیس حتما باید از سوی بستگان درجه یک، یک دوست و یا آشنا ارسال شود. در متن دعوتنامه ویزای انگلیس حتما باید مدت زمان اقامت، تاریخ ورود و خروج به انگلیس، نسبت شما با دعوت‌کننده و محل اقامت شما در انگلیس ذکر شود.

۳. تاریخچه سفری:

در صورتی که دعوتنامه ندارید، تاریخچه سفری ملاک مهم‌تری است. ویزای شینگن، ویزای کانادا، ویزای استرالیا و ویزای کشورهای آسیایی یک تاریخچه سفری قدرتمند محسوب می‌شوند.

 • توجه داشته باشید که ممکن است ویزاهای ارائه شده از سفارت‌خانه کشور مقصد و به منظور اعتبار سنجی استعلام شود.

وقت سفارت انگلیس؛ فقط باید انگشت نگاری شوید!

فرم درخواست ویزای انگلیس به صورت آنلاین در سایت سفارت این کشور تکمیل می‌شود. همچنین شما باید پس از تکمیل فرم درخواست ویزا، هزینه ویزای خود را نیز به صورت آنلاین پرداخت کنید. پس از انجام این کار، می‌توانید دفتر مورد نظر خود را برای انگشت نگاری و تحویل مدارک ارائه کنید. شما فقط برای دریافت ویزای تحصیلی باید یک مصاحبه کوتاه انجام دهید و برای دریافت دیگر انواع ویزای انگلیس نیازی به مصاحبه ندارید.

بیشتر بدانید: وقت سفارت انگلیس

ویزای انگلیس تضمینی؛ تضمین ویزای انگلستان چیست؟

واقعیت این است که هیچکس نمی‌تواند هیچ تضمینی برای اخذ ویزای انگلیس به شما بدهد. تنها تضمین اخذ ویزای انگلستان این است که شما با یک تاریخچه سفری قدرتمند (منظور از تاریخچه سفری قدرتمند ویزای شینگن، استرالیا، آمریکا و یا ویزای قدرتمند کشورهای آسیایی می‌باشد) و مدارک مالی خود اقدام کنید.

انواع ویزای انگلستان؛ کدام ویزای انگلیس برای من مناسب است؟

با توجه به هدف شما از سفر به انگلیس، ویزای این کشور در انواع مختلفی صادر می‌شود. محبوب‌ترین ویزاهای انگلیس ویزای کاری، تحصیلی و توریستی می‌باشد که در ادامه شرایط اخذ آن‌ها را برای شما بیان می‌کنیم:

۱. ویزای توریستی انگلیس:

مهم ترین شرط اخذ ویزای توریستی انگلستان، مدارک مالی می‌باشد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، مدارک مالی ویزای انگلیس به دقت بررسی می‌شود به طوری حتی حقوق دریافتی و یا اجاره پرداختی باید در گردش حساب مشهود باشد! ایده‌آل ترین تمکن مالی ویزای انگلیس برای هر نفر مبلغی بین ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تا ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان می‌باشد.

۲. ویزای تحصیلی انگلیس:

ویزای تحصیلی انگلستان به ویزای Tier4 معروف است. برای دریافت ویزای تحصیلی انگلیس حتما باید از سوی یک مدرسه، دانشگاه و یا کالج برگه پذیرش تحصیلی ارائه کنید. تمکن مالی ویزای تحصیلی انگلیس کاملا به رشته تحصیلی شما در این کشور بستگی دارد. همچنین برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان حتما باید مدارک تحصیلی خود را (براساس رشته انتخابی) ارائه کنید.

۳. ویزای کار انگلستان:

دعوتنامه از سوی یک کارفرما، شرکت و یا موسسه مهم ترین شرط اخذ ویزای تحصیلی انگلیس است. همچنین شما فقط در صورتی مجاز به کار در انگلیس هستید که مدرک زبان آیلتس (بسته به شغل مورد نظر) ارائه کنید.

مدارک اخذ ویزای انگلیس؛ برای دریافت ویزای انگلیس چه مدارکی باید ارائه شود؟

مدارک مورد نیاز ویزای انگلیس حتما باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی و یا ولزی ترجمه شود. نیازی به گرفتن تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه برای مدارک ویزای انگلستان نیست و مهر دارالترجمه کافی است. چک لیست مدارک ویزای انگلیس به شرح زیر می‌باشد:

📑 گذرنامه متقاضی ویزای انگلیس با حداقل یک صفحه خالی

📑 گذرنامه‌های قبلی متقاضی به همراه ویزاهای قبلی

📑 تمکن مالی به پوند و یا دلار آمریکا

📑 گردش حساب ۳ تا ۶ ماه آخر

📑 اصل و ترجمه شناسنامه

📑 ارائه کلیه اسناد منقول و غیر منقول به همراه ترجمه

📑 ارائه دعوت نامه معتبر (در صورت دارا بودن)

📑 ارائه گواهی اشتغال به کار و سابقه بیمه تامین اجتماعی

📑 رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

📑 واچر هتل

قیمت ویزای انگلیس؛ برای درخواست ویزای انگلیس چقدر باید هزینه پرداخت کنیم؟

هزینه درخواست ویزای انگلستان، با توجه به مدت اعتبار ویزای صادر شده متغییر می‌باشد. همچنین به طور معمول هزینه درخواست ویزای انگلیس در دفتر تهران، ۲۰ دلار گرانتر از دفاتر VFSglobal خارج از ایران می‌باشد. هزینه ویزای انگلیس با توجه به مدت اعتبار آن در جدول زیر آماده شده است:

 • در جدول زیر هزینه ویزای توریستی انگلیس اعلام شده است و این مبالغ به دلار آمریکا می‌باشد.
مدت اعتبار ویزای دریافتی اقدام از دفتر تهران اقدام از دفاتر VFS Global خارج از ایران
۶ ماهه ۲۷۰ دلار ۲۵۰ دلار
۲ ساله ۶۲۰ دلار ۶۰۰ دلار
۵ ساله ۱۰۸۰ دلار ۱۰۶۰ دلار
۱۰ ساله ۱۳۵۰ دلار ۱۳۰۰ دلار

مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای انگلیس؛ جواب ویزای انگلیس در چه بازه زمانی صادر می‌شود؟

حدودا در مدت زمان ۲ تا ۳ هفته کاری به درخواست ویزای انگلستان شما پاسخ داده می‌شود. در صورتی که از دفاتر خارج از ایران اقدام کرده باشید، باید پاسپورت خود را به دفتری که در آن انگشت نگاری شده‌اید، پیکاپ کنید و حتما باید تا ۳۰ روز پس از دریافت جواب ویزا پاسپورت خود را پیکاپ کنید. اما اگر در دفتر تهران انگشت نگاری شده باشید، پاسپورت به آدرس مشخص شده پست می‌شود. سفارت انگلیس طرح‌های جداگانه‌ای برای جوابدهی به درخواست ویزا ارائه کرده است که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

۱. سرویس استاندارد:

با این انتخاب این سرویس، باید ۱۲۵ دلار برای ویزای ۶ ماهه در سایت سفارت پرداخت کنید و جواب ویزای شما در ۱۵ روز کاری ارسال می‌شود.

۲. سرویس ویژه:

با انتخاب این سرویس، باید ۴۰۹ دلار برای ویزای ۶ ماهه به سفارت انگلیس پرداخت کنید . جواب ویزای شما در ۵ روز کاری برای شما ارسال می‌شود.

۳. سرویس سوپر ویژه:

با انتخاب سرویس سوپر ویژه، باید ۱۴۰۶ دلار برای ویزای ۶ ماه انگلیس پرداخت کنید که در این صورت، جواب ویزای شما در ۲۴ ساعت برای شما ارسال می‌شود.

ریجکت ویزای انگلیس؛ چرا درخواست ویزای انگلستان رد می‌شود؟

رایج ترین دلیل ریجکتی ویزای انگلیس، عدم توانایی در پرداخت هزینه‌های اقامت می‌باشد. در صورتی که افسران ویزای انگلیس به مدارک مالی شما شک داشته باشند، شما با بند عدم توانایی در پرداخت هزینه‌ها ریجکت می‌شوید. تاریخچه سفری نامناسب و ارائه دعوتنامه نامعتبر نیز از رایج ترین دلایل رد شدن ویزای انگلیس می‌باشند.

رفع ریجکت ویزای انگلیس؛ به ریجکت ویزای انگلیس می‌توانیم اعتراض کنیم؟

رفع ریجکت ویزای انگلستان وجود ندارد. شما هر زمانی که مایل باشید می‌توانید با رفع کردن نواقص پرونده خود مجددا برای اخذ ویزای انگلستان اقدام کنید. امکان اعتراض به ریجکت ویزای انگلیس وجود دارد و نحوه اعتراض به آن در انتهای برگه ریجکتی ذکر شده است. اما پیشنهاد می‌کنیم برای اعتراض به ریجکت ویزای انگلیس اقدام نکنید. چرا اقدام مجدد برای دریافت ویزای انگلیس هزینه کمتری برای شما خواهد داشت!

آدرس سفارت انگلیس در تهران

سفارت انگلستان در تهران از سال ۱۳۷۸ دایر می‌باشد و آدرس تهران، خیابان فردوسی، بین خیابان نوفل لوشاتو و خیابان جمهوری، پلاک ۱۹۸ واقع شده است. توجه داشته باشید که بخش ارائه خدمات ویزا و کنسولی سفارت انگلیس در ایران همچنان تعطیل می‌باشد.

نگاه کلی به اخذ ویزای انگلیس

 • هیچ تفاوتی بین دفاتر انگشت نگاری ویزای انگلیس وجود ندارد. شما به هریک از این دفاتر که مراجعه کنید، در نهایت مدارک شما در دفتر ابوظبی بررسی خواهد شد.

 • تمکن مالی، گردش حساب و ارائه دعوتنامه و یا تاریخچه سفری قدرتمند از شرایط اخذ ویزای انگلیس می‌باشد.

 • با توجه به هدف شما از سفر به انگلیس، ویزای این کشور در انواع توریستی، تحصیلی، کاری، ترانزیت و سرمایه گذاری صادر می‌شود.

 • فرم درخواست ویزای انگلیس به همراه پرداخت هزینه درخواست ویزای این کشور به صورت آنلاین و در سایت سفارت این کشور انجام می‌پذیرد.

 • ویزای توریستی انگلستان در مدت زمان‌های ۶ ماهه، ۲ ساله، ۵ ساله و ۱۰ ساله و به درخواست متقاضی صادر می‌شود. البته برای درخواست ویزای بلند مدت باید مدارک بیشتری ارائه کنید.

 • به طور معمول جواب ویزای انگلیس در بازه زمانی ۲ تا ۳ هفته کاری پس از ارائه مدارک و انگشت نگاری صادر می‌شود و می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتر، جواب ویزای خود را زودتر از مدت زمان اعلام شده دریافت کنید.

 • از رایج ترین دلایل ریجکت ویزای انگلیس می‌توانیم به عدم توانایی در پرداخت هزینه‌ها، ارائه دعوتنامه نامعتبر و تاریخچه سفری نامناسب اشاره کنیم.

 • رفع ریجکت ویزای انگلستان وجود ندارد و شما حتی ۱ ساعت پس از ریجکتی و به شرط رفع نواقص پرونده خود می‌توانید مجددا برای دریافت ویزای انگلیس اقدام کنید.

 • بخش کنسولی سفارت انگلستان در ایران تعطیل می‌باشد و شما برای دریافت ویزای این کشور باید به دفتر کارگزاری VFSglobal درخواست خود را ارائه کنید.

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

نحوه گرفتن انواع ویزای انگلیس + هزینه ها + شرایط تضمین ۱۰۰%
امتیاز 4.5 از 37 رأی‌
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

۴۳ دیدگاه ها

 • وقت‌بخیر.
  من ۳۳ ساله و مربی رسمی فدراسیون فوتبال ایران و آسیا هستم. قصد دارم برای تکمیل دوره‌های مربیگری به بریتانیا سفر کنم. با توجه به اینکه توانایی اخذ دعوتنامه از فدراسیون فوتبال انگلستان یا اسکاتلند رو دارم، بنظرتون برای ویزای تحصیلی اقدام کنم یا توریستی؟
  سپاس.

 • سلام خسته نباشین.آیا تنها دعوت نامه دعوت کننده کافیست و یا مدارک دیگری هم از دعوت کننده مورد نیاز است ?

 • سلام ایا صورتحساب بانکی باید ترجمه شود یا همان صورتحسابی که به زبان انگلیسی بانک می دهد و معمولا شرح تراکنش را فقط debit یاcredit می نویسد کافیست؟ از راهنمایی شما متشکرم

 • باسلام بنده ۵۳ سال دارم همه مطالب در باره ویزا گرفتن راخوندم جالب روان وقانون مند بود اما من دیگه سن وسلالی گذراندم خیلی دوست دارم کشور انگلیس را ببینم میشه خیلی روان آسان رفت این کشور زیبا را دید ممنون

 • سلام من مادرم سالهاست شهروند انگلیس هست اما چون از پدرم سالهاسات جداشده اسم تو شناسنامه ایشون نیست میخواستم بدونم دعوتنامه ای که ایشون به من میده معتبر هست با وجودی که اسم من تو مدارک ایشون نیست

   • سلام
    در متن دعوتنامه باید قید بشه که من دخترشون هستم و همراه همسرم برای مسافرت دارم میرم انگلیس؟ چون مادرم گفته خودت دعوتنامه را بنویس من امضا میکنم و قید کن که ساپورت مالی خودت انجام میدی.
    با وجود این شرایط امکان دادن ویزا به من هست یا ریجکت میشم ؟
    ممنون

    • سلام
     باید حتما نسبت فامیلی ذکر شود.
     بله باید قید کنند که همراه دارید.
     مادرتون باید به شهرداری مراجعه کنند و درخواست دعوتنامه شون رو به شهرداری ارائه کنند.

     در رابطه با ویزا شدن و یا ریجکت شدن باید تمامی شرایط تون رو به ما بگید.
     برای شرایط سنجی با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳۰۰۰ تماس بگیرید.

 • سلام
  من ۴ تا ویزا شینگن از فرانسه دارم، آخری مولتی یکساله هست. چند سفر دیگه هم داشتم.
  میخواستم بپرسم برای گرفتن ویزای انگلیس با توجه به اینکه مدتی هست خیلی سخت گیری زیاد شده، چقدر شانس دارم؟ البته من حدود ۱۰سال پیش از سفارت انگلیس ریجکت شده بودم. ممنون

 • سلام من پدر هستم پسرم اقامت داره و در دسامبر سال ۲۰۱۶ برای من دعوت نامه فرستاد و اقدام به ویزا کردم همه مدارک و تمکن مالی همه خوب بود همسرم هم فوت کرده فقط خودم میخواستم یکماهه بروم دیدنی کنم ولی ریجکت کردن اگر دوباره اقدام کنم شناسی دارم با تشکر منتظر پاسخ شما

 • سلام من پسرم اقامت داره و دسامبر سال ۲۰۱۶ برای من دعوت نامه فرستاد و اقدام به ویزا کردم همه مدارک و تمکن مالی همه خوب بود ولی ریجکت کردن من پدر هستم و فقط خودم میخواستم یکماهه بروم اگر دوباره اقدام کنم شناسی دارم با تشکر منتظر پاسخ هستم .

 • سلام
  من گردش مالی خوبی ندارم ولی حساب پدرم سالهاست که گردش مالی خوبی داره. ایا پدرم می تونه ضامن مالی باشه؟
  یعنی به جای خودم ایشون sponsorship letter بفرسته؟

  • سلام
   بله می‌تونید ایشون رو به عنوان ساپورت خودتون معرفی کنید.
   اما حتما باید مدارک مالی خودتون رو نیز ارائه کنید.

 • سلام، مدت انتظار برای دریافت ویزای تحصیلی ( بعد از پذیرش از دانشگاه) حدودا چند ماه طول می کشد و ایا احتمال ریجکتی زیاد است؟

 • ویزای توریستی
  سلام من حدود ۱۰ سال پیش به همراه همسرم و فرزندم سفری به انگلیس داشتیم و برگشتیم و ۴ سال پیش باز هم تقاضای ویزا کردیم و ریجکت شدیم
  اگه الان هم تقاضای ویزا کنیم بدون همسرم فقط با بچه هام امکان ویزا شدنمون هست؟

 • سلام من شوهرم تبعه انگلیس خودم ایران هستم بچه ها مون پاس عراقو دارن اونجا به دنیا اومدن چه مدارکی باید فراهم کنم برای خودم وبچه ها تا ویرا بگیرم

 • سلام
  من پاسپورت آمریکایی دارم و الان تهران هستم و مادرم که بسیار بیمار است در لندن اقامت داره و خواهرم که پاسپورت انگلیسی داره از او مراقبت میکنه و متاسفانه متوجه شدم خواهرم مبتلا به سرطان پیشرفته شده و مادرم و خواهرم به مراقبت نیاز دارند و چون مدت عمل و شیمی درمانی خواهرم بیشتر از شش ماه طول میکشه و من فقط میتونم مدت محدودی با ویور ویزا در لندن باشم میخواستم بدونم آیا میتونم ویزای یکساله بگیرم و اگر جواب شما اینکار رو انجام میدید؟

  • سلام
   بله می‌تونید برای ویزای یک ساله اقدام می‌کنید.
   می‌تونید با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳۰۰۰ تماس بگیرید و درخواست خودتون رو به همکاران ما بدید

 • اگر پاسپورت قدیمی گم شده باشد باید در اپلیکیشن انلاین ویزای انگلیس مشخصات و تراول های ان وارد شود؟؟
  جایی که بنویسیم پاسپورت گم شده وجود نداره
  ایا اصلا لازم هست مشخصاتش رو عنوان کرد؟؟

  • سلام
   بله اطلاعات سفرهای قبلی رو وارد کنید و در قسمت اطلاعات اضافی، اعلام کنید که این پاسپورت رو گم کرده‌اید.
   اگر بلیط هواپیما و یا واچرهتل هم از سفرهای قبلی دارید، با مدارک خود به سفارت تحویل کنید.

 • سلام خسته نباشید برای ارائه مدارک موردنیاز به سفارت انگلیس برای اخذ ویزای ازدواج باید برای پرینت مدارک اثبات ازدواج مثل پرینت صحبت ها و تلفن ها و یا عکس ها پرینت عادی باشه یا باید پرینت رنگی بگیریم؟!

 • با سلام. من اقامت انگلیس را دارم و حدود ۲۴ سال است اینجا زندگی میکنم، سالها قبل جدا شده و تنها زندگی کرده ام و اخیرا در سفر اخر با شخصی ازدواج رسمی و مراسم داشته ایم. سوال من اینست که: ۱- چگونه میتوانم اثبات تماسها را نشان دهم چون از طریق واتساپ عموما بوده و هیچ گزینه ای در واتساپ نیست تا پریت کلی ان را تهیه کرد. ۲- فرم تقاضای ویزا را روی سایت سفارت تکمیل و سابمیت کرده ام اما امکان گرفت وقت سفارت ممکن نیست ایا شما قادر به گرفتن وقت هستید اگر بله هزینه شما چقدر است ۳- ایا لیست مدارک مورد نیاز را که باید همسرم در روز مراجعه به سفارت باید همراه داشته باشد همانهایی است که شما لیست کرده اید و یا بیشتر است؟ ۴- سوال بسیار مهم من مسیله نشان دادن درامدم میباشد تا سال گذشته کار میکردم و صاحب کمپانی و کار خود بودم اما بر اثر حادثه ای دچار عدم توانایی کار شدم لذا از طریق پزشکم به من برگه معلولیت دادند (Dissaibly), آیا با ارایه مدارک معلولیت هنوز هم باید صاحب کار و درامد باشم؟ انچه که از این معلولیت میگیرم ماهیانه مبلغی حدود +۱۰۰۰ است. با تشکر منتظر پاسخ هستم

  • سلام
   برای دریافت پاسخ سوالات تون، با شماره ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹ تماس بگیرید.
   مشاور ویزای گروه ویزالند شما رو راهنمایی میکنند.

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!