ویزای انگلیس

اطلاعیه کرونایی ویزای انگلستان

طبق اطلاعیه شرکت VFS global، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بریتانیا انجام کلیه خدمات مربوط به اخذ ویزای انگلستان را متوقف کرده است. طبق اعلام دولت انگلستان، هیچ درخواست ویزای جدیدی پذیرفته نشده و دفتر ارائه دهنده امور مربوط به درخواست ویزای انگلستان در تهران تا اطلاع ثانوی بسته خواهد بود.

 • تمامی وقت‌های سفارتی که‌ از قبل تعیین شده‌اند کنسل شده و از این رو تا اطلاعیه بعدی باید از حضور در دفتر VAC سفارت انگلستان خودداری کنید.

 • اگر پاسپورت شما هم اکنون نزد سفارت است و شما به آن نیاز دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آدرس پستی feedback.ukIran@vfshelpline.com به اطلاع دفتر VAC ویزای انگلستان برسانید و یا از طریق ویزالند برای پس گرفتن پاسپورت خود اقدام کنید.

 • بازپسگیری موقت پاسپورت به معنی کنیل کردن درخواست نبوده و هر وقت که شما مجددا پاسپورت خود را تحویل دفتر VAC دهید، همان درخواست قبلی شما مجددا بر فرآیند ارزیابی قرار خواهد گرفت.

شرایط اخذ ویزای انگلستان را می‌توان به عنوان یکی از سخت‌ترین شرایط اخذ ویزا برای متقاضیان ایرانی معرفی کرد. ویزای توریستی انگلیس در مدت زمان‌های ۶ ماهه، ۲ ساله، ۵ ساله و ۱۰ ساله و به درخواست متقاضی صادر می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که برای اخذ هر یک از این انواع باید مدارک مشخص شده‌ای ارائه کنید. درخواست ویزای انگلیس از طریق سایت سفارت این کشور ارائه می‌شود اما برای انگشت نگاری و تحویل مدارک باید به دفاتر VFSGlobal در ایران و خارج از ایران مراجعه کنید.

 • شرایط اخذ ویزای انگلیس تا حدود زیادی به شرایط اخذ ویزای شینگن شباهت دارد.
شرایط اخذ ویزای انگلیس
شرایط اخذ ویزادعوتنامه معتبر از بستگان درجه یک – تاریخچه سفری – گردش حساب – تمکن مالی
حداقل میزان تمکن مالی۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای هر نفر
گردش حساب مورد نیاز۳ تا ۶ ماه اخیر
هزینه اخذ ویزا توسط ویزالند۶ ماهه: ۲۷۰ دلار داخل ایران – ۲۵۰ دلار خارج از ایران
هزینه اخذ ویزا، در صورتی که خودتان بخواهید اقدام کنید۶ ماهه: ۱۲۹ دلار
هزینه گرفتن وقت سفارت توسط ویزالندمنطبق با هزینه درخواست ویزا
هزینه گرفتن وقت سفارت، در صورتی که خودتان بخواهید وقت سفارت بگیرید۶ ماهه: ۱۲۹ دلار
نحوه اقدام برای اخذ ویزاالکترونیکی
ورود با این ویزا به کشورهای:مکزیک – پاناما – کوبا – جامائیکا – پرو – بلاروس و ۲۰ کشور دیگر
نحوه تعیین وقت سفارتاز طریق VFSGlobal
مدت زمان تعیین وقت سفارت۱۴ روز کاری
زمان اعتبار ویزا۶ ماهه – ۲ ساله – ۵ ساله – ۱۰ ساله
مطابق درخواست متقاضی
مصاحبه برای اخذ ویزاندارد
مدارک مورد نیاز وقت سفارتاسکن و یا عکس واضح پاسپورت متقاضی
وقت سفارت فوریندارد
ویزای فوریندارد
تائیدیه مدارکمهر دارالترجمه
زبان ترجمه مدارکولزی – انگلیسی
مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزا۳ هفته
نرخ ریجکتی (درجه سختی ویزا)۹.۶۷% از ۱۱ هزار درخواست
رایج ترین دلیل ریجکتی
 • عدم توانایی در پرداخت هزینه‌های اقامت
 • تاریخچه سفری نامناسب
 • اعلام اشتباهی نوع ویزای درخواستی
امکان اعتراض در صورت ریجکتیندارد
رفع ریجکتیرفع ریجکتی ندارد – پس از ریجکتی دوباره باید درخواست خود را ارسال کنید.
بهترین حالت اقدام (از نظر تعداد نفرات)فردی
نیاز به پیکاپندارد – از طریق پست برای شما ارسال می‌شود
محل انگشت نگاریدفاتر VFSGlobal در ایران – ترکیه – امارات – گرجستان و دیگر کشورها
ساعات و روزهای کاری سفارت خانهیکشنبه تا پنچشنبه
ساعت ۸:۳۰ تا ۱۵

در این مطلب می‌خوانید

📌 شرایط اخذ ویزای انگلیس

📌 وقت سفارت انگلیس

📌 ویزای انگلیس تضمینی

📌 انواع ویزای انگلستان

📌 مدارک اخذ ویزای انگلیس

📌 قیمت ویزای انگلیس

📌 مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای انگلیس

📌 ریجکت ویزای انگلیس

📌 رفع ریجکت ویزای انگلیس

📌 آدرس سفارت انگلیس در تهران

📌 نگاه کلی به اخذ ویزای انگلیس

شرایط اخذ ویزای انگلیس؛ راه سختی در پیش دارید اما ناامید نباشید!

شرایط اخذ ویزای انگلستان متاسفانه در سایت سفارت این کشور اعلام نشده است و مواردی که در ادامه به شما اعلام می‌کنیم، تنها از تجربیات کارشناسان گروه مسافرتی ویزالند برگرفته شده است. شرایط اخذ ویزای انگلیس به شرح زیر می‌باشد:

۱. مدارک مالی:

تمکن مالی متقاضیان ویزای انگلیس برای هر نفر باید مبلغی حدودا بین ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان تا ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان باشد. تمکن مالی ویزای انگلستان باید به پوند و یا دلار آمریکا صادر شود. گردش حساب ویزای انگلیس نیز باید برای ۳ تا ۶ ماه آخر باشد. منظور از گردش حساب مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست بلکه فقط تعداد تراکنشات مد نظر می‌باشد. مدارک مالی متقاضی ویزای انگلیس با دقت کامل بررسی می‌شود! به طوری که حتی حقوق دریافتی و اجاره پرداختی شما در گردش حساب ارائه شده بررسی می‌شود.

۲. ارائه دعوت‌نامه:

دعوتنامه ویزای انگلیس حتما باید از سوی بستگان درجه یک، یک دوست و یا آشنا ارسال شود. در متن دعوتنامه ویزای انگلیس حتما باید مدت زمان اقامت، تاریخ ورود و خروج به انگلیس، نسبت شما با دعوت‌کننده و محل اقامت شما در انگلیس ذکر شود.

۳. تاریخچه سفری:

در صورتی که دعوتنامه ندارید، تاریخچه سفری ملاک مهم‌تری است. ویزای شینگن، ویزای کانادا، ویزای استرالیا و ویزای کشورهای آسیایی یک تاریخچه سفری قدرتمند محسوب می‌شوند.

 • توجه داشته باشید که ممکن است ویزاهای ارائه شده از سفارت‌خانه کشور مقصد و به منظور اعتبار سنجی استعلام شود.

وقت سفارت انگلیس؛ فقط باید انگشت نگاری شوید!

فرم درخواست ویزای انگلیس به صورت آنلاین در سایت سفارت این کشور تکمیل می‌شود. همچنین شما باید پس از تکمیل فرم درخواست ویزا، هزینه ویزای خود را نیز به صورت آنلاین پرداخت کنید. پس از انجام این کار، می‌توانید دفتر مورد نظر خود را برای انگشت نگاری و تحویل مدارک ارائه کنید. شما فقط برای دریافت ویزای تحصیلی باید یک مصاحبه کوتاه انجام دهید و برای دریافت دیگر انواع ویزای انگلیس نیازی به مصاحبه ندارید.

بیشتر بدانید: وقت سفارت انگلیس

ویزای انگلیس تضمینی؛ تضمین ویزای انگلستان چیست؟

واقعیت این است که هیچکس نمی‌تواند هیچ تضمینی برای اخذ ویزای انگلیس به شما بدهد. تنها تضمین اخذ ویزای انگلستان این است که شما با یک تاریخچه سفری قدرتمند (منظور از تاریخچه سفری قدرتمند ویزای شینگن، استرالیا، آمریکا و یا ویزای قدرتمند کشورهای آسیایی می‌باشد) و مدارک مالی خود اقدام کنید.

انواع ویزای انگلستان؛ کدام ویزای انگلیس برای من مناسب است؟

با توجه به هدف شما از سفر به انگلیس، ویزای این کشور در انواع مختلفی صادر می‌شود. محبوب‌ترین ویزاهای انگلیس ویزای کاری، تحصیلی و توریستی می‌باشد که در ادامه شرایط اخذ آن‌ها را برای شما بیان می‌کنیم:

۱. ویزای توریستی انگلیس:

مهم ترین شرط اخذ ویزای توریستی انگلستان، مدارک مالی می‌باشد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، مدارک مالی ویزای انگلیس به دقت بررسی می‌شود به طوری حتی حقوق دریافتی و یا اجاره پرداختی باید در گردش حساب مشهود باشد! ایده‌آل ترین تمکن مالی ویزای انگلیس برای هر نفر مبلغی بین ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تا ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان می‌باشد.

۲. ویزای تحصیلی انگلیس:

ویزای تحصیلی انگلستان به ویزای Tier4 معروف است. برای دریافت ویزای تحصیلی انگلیس حتما باید از سوی یک مدرسه، دانشگاه و یا کالج برگه پذیرش تحصیلی ارائه کنید. تمکن مالی ویزای تحصیلی انگلیس کاملا به رشته تحصیلی شما در این کشور بستگی دارد. همچنین برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان حتما باید مدارک تحصیلی خود را (براساس رشته انتخابی) ارائه کنید.

۳. ویزای کار انگلستان:

دعوتنامه از سوی یک کارفرما، شرکت و یا موسسه مهم ترین شرط اخذ ویزای تحصیلی انگلیس است. همچنین شما فقط در صورتی مجاز به کار در انگلیس هستید که مدرک زبان آیلتس (بسته به شغل مورد نظر) ارائه کنید.

مدارک اخذ ویزای انگلیس؛ برای دریافت ویزای انگلیس چه مدارکی باید ارائه شود؟

مدارک مورد نیاز ویزای انگلیس حتما باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی و یا ولزی ترجمه شود. نیازی به گرفتن تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه برای مدارک ویزای انگلستان نیست و مهر دارالترجمه کافی است. چک لیست مدارک ویزای انگلیس به شرح زیر می‌باشد:

📑 گذرنامه متقاضی ویزای انگلیس با حداقل یک صفحه خالی

📑 گذرنامه‌های قبلی متقاضی به همراه ویزاهای قبلی

📑 تمکن مالی به پوند و یا دلار آمریکا

📑 گردش حساب ۳ تا ۶ ماه آخر

📑 اصل و ترجمه شناسنامه

📑 ارائه کلیه اسناد منقول و غیر منقول به همراه ترجمه

📑 ارائه دعوت نامه معتبر (در صورت دارا بودن)

📑 ارائه گواهی اشتغال به کار و سابقه بیمه تامین اجتماعی

📑 رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

📑 واچر هتل

قیمت ویزای انگلیس؛ برای درخواست ویزای انگلیس چقدر باید هزینه پرداخت کنیم؟

هزینه درخواست ویزای انگلستان، با توجه به مدت اعتبار ویزای صادر شده متغییر می‌باشد. همچنین به طور معمول هزینه درخواست ویزای انگلیس در دفتر تهران، ۲۰ دلار گرانتر از دفاتر VFSglobal خارج از ایران می‌باشد. هزینه ویزای انگلیس با توجه به مدت اعتبار آن در جدول زیر آماده شده است:

 • در جدول زیر هزینه ویزای توریستی انگلیس اعلام شده است و این مبالغ به دلار آمریکا می‌باشد.
مدت اعتبار ویزای دریافتیاقدام از دفتر تهراناقدام از دفاتر VFS Global خارج از ایران
۶ ماهه۲۷۰ دلار۲۵۰ دلار
۲ ساله۶۲۰ دلار۶۰۰ دلار
۵ ساله۱۰۸۰ دلار۱۰۶۰ دلار
۱۰ ساله۱۳۵۰ دلار۱۳۰۰ دلار

مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای انگلیس؛ جواب ویزای انگلیس در چه بازه زمانی صادر می‌شود؟

حدودا در مدت زمان ۲ تا ۳ هفته کاری به درخواست ویزای انگلستان شما پاسخ داده می‌شود. در صورتی که از دفاتر خارج از ایران اقدام کرده باشید، باید پاسپورت خود را به دفتری که در آن انگشت نگاری شده‌اید، پیکاپ کنید و حتما باید تا ۳۰ روز پس از دریافت جواب ویزا پاسپورت خود را پیکاپ کنید. اما اگر در دفتر تهران انگشت نگاری شده باشید، پاسپورت به آدرس مشخص شده پست می‌شود. سفارت انگلیس طرح‌های جداگانه‌ای برای جوابدهی به درخواست ویزا ارائه کرده است که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

۱. سرویس استاندارد:

با این انتخاب این سرویس، باید ۱۲۵ دلار برای ویزای ۶ ماهه در سایت سفارت پرداخت کنید و جواب ویزای شما در ۱۵ روز کاری ارسال می‌شود.

۲. سرویس ویژه:

با انتخاب این سرویس، باید ۴۰۹ دلار برای ویزای ۶ ماهه به سفارت انگلیس پرداخت کنید . جواب ویزای شما در ۵ روز کاری برای شما ارسال می‌شود.

۳. سرویس سوپر ویژه:

با انتخاب سرویس سوپر ویژه، باید ۱۴۰۶ دلار برای ویزای ۶ ماه انگلیس پرداخت کنید که در این صورت، جواب ویزای شما در ۲۴ ساعت برای شما ارسال می‌شود.

ریجکت ویزای انگلیس؛ چرا درخواست ویزای انگلستان رد می‌شود؟

رایج ترین دلیل ریجکتی ویزای انگلیس، عدم توانایی در پرداخت هزینه‌های اقامت می‌باشد. در صورتی که افسران ویزای انگلیس به مدارک مالی شما شک داشته باشند، شما با بند عدم توانایی در پرداخت هزینه‌ها ریجکت می‌شوید. تاریخچه سفری نامناسب و ارائه دعوتنامه نامعتبر نیز از رایج ترین دلایل رد شدن ویزای انگلیس می‌باشند.

رفع ریجکت ویزای انگلیس؛ به ریجکت ویزای انگلیس می‌توانیم اعتراض کنیم؟

رفع ریجکت ویزای انگلستان وجود ندارد. شما هر زمانی که مایل باشید می‌توانید با رفع کردن نواقص پرونده خود مجددا برای اخذ ویزای انگلستان اقدام کنید. امکان اعتراض به ریجکت ویزای انگلیس وجود دارد و نحوه اعتراض به آن در انتهای برگه ریجکتی ذکر شده است. اما پیشنهاد می‌کنیم برای اعتراض به ریجکت ویزای انگلیس اقدام نکنید. چرا اقدام مجدد برای دریافت ویزای انگلیس هزینه کمتری برای شما خواهد داشت!

آدرس سفارت انگلیس در تهران

سفارت انگلستان در تهران از سال ۱۳۷۸ دایر می‌باشد و آدرس تهران، خیابان فردوسی، بین خیابان نوفل لوشاتو و خیابان جمهوری، پلاک ۱۹۸ واقع شده است. توجه داشته باشید که بخش ارائه خدمات ویزا و کنسولی سفارت انگلیس در ایران همچنان تعطیل می‌باشد.

نگاه کلی به اخذ ویزای انگلیس

 • هیچ تفاوتی بین دفاتر انگشت نگاری ویزای انگلیس وجود ندارد. شما به هریک از این دفاتر که مراجعه کنید، در نهایت مدارک شما در دفتر ابوظبی بررسی خواهد شد.

 • تمکن مالی، گردش حساب و ارائه دعوتنامه و یا تاریخچه سفری قدرتمند از شرایط اخذ ویزای انگلیس می‌باشد.

 • با توجه به هدف شما از سفر به انگلیس، ویزای این کشور در انواع توریستی، تحصیلی، کاری، ترانزیت و سرمایه گذاری صادر می‌شود.

 • فرم درخواست ویزای انگلیس به همراه پرداخت هزینه درخواست ویزای این کشور به صورت آنلاین و در سایت سفارت این کشور انجام می‌پذیرد.

 • ویزای توریستی انگلستان در مدت زمان‌های ۶ ماهه، ۲ ساله، ۵ ساله و ۱۰ ساله و به درخواست متقاضی صادر می‌شود. البته برای درخواست ویزای بلند مدت باید مدارک بیشتری ارائه کنید.

 • به طور معمول جواب ویزای انگلیس در بازه زمانی ۲ تا ۳ هفته کاری پس از ارائه مدارک و انگشت نگاری صادر می‌شود و می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتر، جواب ویزای خود را زودتر از مدت زمان اعلام شده دریافت کنید.

 • از رایج ترین دلایل ریجکت ویزای انگلیس می‌توانیم به عدم توانایی در پرداخت هزینه‌ها، ارائه دعوتنامه نامعتبر و تاریخچه سفری نامناسب اشاره کنیم.

 • رفع ریجکت ویزای انگلستان وجود ندارد و شما حتی ۱ ساعت پس از ریجکتی و به شرط رفع نواقص پرونده خود می‌توانید مجددا برای دریافت ویزای انگلیس اقدام کنید.

 • بخش کنسولی سفارت انگلستان در ایران تعطیل می‌باشد و شما برای دریافت ویزای این کشور باید به دفتر کارگزاری VFSglobal درخواست خود را ارائه کنید.

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

نحوه گرفتن انواع ویزای انگلیس + هزینه‌ها + شرایط تضمین ۱۰۰%
امتیاز 4.5 از 62 رأی‌
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۱۲۹ دیدگاه ها

 • سلام و عرض ادب🙏 بنده فارغ التحصیل مقطع دکترا تخصصی مهندسی برق الکترونیک با معدل ۱۸.۹۲ و ۳۰ سال سن هستم.برای کانادا خیلی راحت از طریق اسکیل ورکرز میتوانم اقدام کنم ولی خودم به انگلیس و موقعیتهای شغلی که پیدا کردم علاقه دارم.شانس گرفتن ویزا کاری انگلیس را با شرایط اینجانب چقدر میبینید؟
  اگر شما شرایط بنده را داشته باشید بین انگلیس و کانادا کدام را انتخاب مینمایید؟
  ممنون از راهنماییتان.🙏

  • سلام؛ شانستون خیلی بالاست، هر کدوم از دوتا کشور مزایا و معایب خودشون رو دارن. با توجه به شرایطتون خودتون باید تصمیم بگیرید.

 • سلام وقتتون بخیر من سیزدهم اسفند ماه در خواست ویزای الحاقی دادم میخواستم بدونم با وجود شرایط بیماری روند صدور ویزا چه جوری هستش ؟؟ این روزها ویزایی صادر میشه ؟؟

  • سلام؛ فعلا که روند بررسی درخواست های ویزا تعلیق شده، اما اگر شرایط شما اضطراریه میتونید از طریق ایمیلی که در اطلاعیه ویزای انگلستان گذاشتیم به سفارت ایمیل بزنید و شرایطتون رو توضیح بدید.

 • سلام. من ۲۲ سالمه. الان دارم دندانپزشکی میخونم ولی میخوام استفا بدم و از طریق یه رشته راحت تر سریع ویزا تحصیلی بگیرم. تمکن مالی حدود یک میلیارد و ۶۰۰ دارم. ویزا توریستی شینگن، امارات، مالزی، آذربایجان، سنگاپور ، ژاپن، چین هم دارم. و به طور کلی زیاد سفر میکنم. آیلس ۶ هم دارم. چند تا سوال داشتم و خیلی ممنون میشم اگه جوابمو بدین.
  ۱: شرایط من برای ویزا تحصیلی مناسبه؟ و شانس قبولیم چقدره ؟
  ۲: چجوری میتونم دعوتنامه تحصیلی بگیرم؟ و آیا شما این کار رو انجام میدین؟
  ۳: بعد پایان تحصیل میتونم ویزا کاری بگیرم و بعد از اون هم اقامت ؟؟؟؟

  لطفا به این سه تا سوال جواب بدین ممنون.

 • سلام
  من سالهای ٢٠٠۶ و ٢٠٠٨ و ٢٠١١ و ٢٠١٢ به انگلستان سفر کردم .
  اخرین ویزای من که سال ٢٠١١ صادر شد دوساله بود .
  در طول این سالها ۴ بار هم به المان سفر کردم و اخرین ویزای شنگن من حدود ٣ سال پیش ١٠ ماهه بود .
  الان اگه بخوام برای انگلستان ( ویزای توریستی ) اقدام کنم ، باید دوباره برای ویزای توریستی ۶ ماهه اقدام کنم یا دوساله ؟
  و اینکه به دلیل مشکلات اقتصادی شرکتی که در اونجا کار میکنم حقوقمون بصورت ماه به ماه پرداخت نشده و بعضیوقتها وقفه افتاده بین پرداخت ها و بعضی وقتها دو یا سه ماه یک جا پرداخت شده .
  مورد بعدی اینکه من مبلغ ١٠٠ میلیون در حساب بلند مدتم دارم که نمیدونم با شرایط جدید از این حساب برای ارائه به سفارت میتونیم استفاده کنیم یا خیر ؟
  خونه بنام خودم دارم حدود ١۵ ساله و اینکه مبلغ حقوقم ٣ میلیون هست ، البته من فقط ٣ روز در هفته کار میکنم ولی بیمه کامل پرداخت میکنم .
  متاهل هستم ، بچه ندارم .
  دو سفر هم در سال گذشته به کشور دوست و برادر ترکیه داشتم .
  با توضیحاتی که اشاره کردم بنظر کارشناس محترم شما آیا شانس گرفتن ویزای انگلستان را دارم ؟
  یا نیاز هست کارهای دیگه ای انجام بدم ؟
  در ضمن از نظر تضمین مالی اگه نیاز هست ، همسرم کلیه هزینه های سفر را پرداخت میکنند و در کل من همیشه از امکانات مالی و ملکی ایشون استفاده کرده ام .
  البته من هر ۴ بار تنها به انگلستان رفتم .
  الان هم ایشون ایران میمونن .

  ممنون میشم راهنماییم کنید .
  😊🙏

  • سلام؛ شرایطتون شرایط خوبیه، اما چون آخرین ویزای انگلستانتون مربوط به سال ۲۰۱۱ بوده، میتونیم درخواست ۶ ماه رو برای شما بزنیم. اگر هم فکر میکنید که همسرتون شرایط تمکن مالی بهتری داره بهتره که مدارک ایشون رو ارائه بدید.

 • با عرض سلام و سپاس از توضیحات بسیار خوب شما.
  برادرم حدود ۲۰ سال انگلیس زندگی میکنه و قراره برای من دعوتنامه بفرسته. متاهل هستم و یک بچه دارم .خانه بنامم هست و گردش مالی حدود ۱۰۰ میلیون دارم و در یک شرکت حقوقم حدود ۶ میلیون با سابقه کار حدود ۱۷ سال هست و کار آزاد بیرون از شرکت انجام میدم.
  سوالم اینه که میزان حقوق و گردش مالی جور در نمیاد به نظر شما امکان ویزا شدن من چقدر میتونه باشه؟

 • سلام

  من یه دوست دارم تو لندن پانزده سالشه و اونجا یک خونه دارن اگه اون واسم دعوت نامه بفرسته و من که سیزده سالمه گردش مالی ندارم شرایط اخذ ویزا برای من چجوریه در دو حالت ویزای تحصیلی و ویزای دو سه ماهه؟ ویزای دائمی انگلستان برای تحصیل نوجوان شرایطش چیه؟

  • سلام
   باید پدر یا مادرتون ساپورت کننده ی مالیتون بشه تا بتونید ویزای تحصیلی بگیرید. همچنین در صورتی که پدر مادر دوستتون دعوتنامه بدن و شما هم شرایط شغلی و مالی پدرتون خوب باشه و مسافرت خارجی هم رفته باشید میتونید برای ویزای توریستی اقدام کنید.

 • سلام من در سال ۲۰۰۸ به انگلستان سفر کردم و الان که ۲۱ سالمه دوباره قصد سفر دارم و برای ویزای ۱۰ سال اقدام خواهم کرد خانه ۶ دنگ به نام من هست دعوت نامه هم دارم ممکن هست بخاطر سن من ویزا صادر نشه ؟ در ایران شرکت ثبت شده دارم سفر های قبلی هم در پاسپورت جدیدم ذکر نشده

  • سلام
   اگر مدارک شغلی و مالی مناسبی ارائه بدید و وابستگی های مالی و خانوادگیتون در ایران رو هم ارائه بدید میتونید این مساله رو پوشش بدید. حتما اسکن صفحات پاسپورت قدیمیتون رو هم ارائه بدید.

 • سلام من الان یک ویزا توریستی ده ساله مولتی و ۱۸۰ روز و c دارم الان می خواهم بر گردم ایران تیر ماه چون پنج ماه نیم هست که انگلستان هستم ولی می خواهم دو روز دیگر دوباره به انگلیس برگردم مشکلی ندارد آیا که دوباره شش ماه دیگر اینجا بمانم

 • سلام وقتتون بخیر
  درخواستهای قبلی سفارت انگلیس بررسی میشن با وجود کرونا؟
  من بهمن ماه انگشت نگاری انجام داده بودم برای پیوست به همسر

  • سلام
   بله، البته فعلا بررسی پرونده ها به تعویق افتادن. اما بعد از این تعلیق دوباره بررسی ها مجددا از سر گرفته خواهند شد.

 • باسلام و ادب
  من کارمند رسمی بانک و ۸ سال ۶ ماه سابقه تامین اجتماعی دارم
  دارای تمکن ۱۵۰ میلیون تومان و با گردش نرمال
  فیش حقوقی هم دارم
  اما اولا سفر شینگن ندارم.
  دوما سند ملکی ۲ تا دارم ولی یکیش ۶ دانگ بنام خانممه و دومیش ۳ دانگ خودم و خانمم ۳ دانگ آیا با وکالت درست میشه و یا اینکه وکالت خاصی داره؟
  ممنون میشم برای ویزای توریستی راهنمایی بفرمایید

  • سلام
   برای ویزای توریستی انگلیس یا تروال هیستوری خوبی باید داشته باشید، که حداقل شامل دو سفر اروپایی باشه و یا دعوتنامه ی معتبری داشته باشید.

 • سلام من دانشجو هستم پایان خدمت ندارم ۲۱ سالمه برای شرکت در یک کورس اموزشی حدود که ۲ سال طول میکشه میخوام عازم انگلیس بشم مجردم هستم شانسی برای دریافت ویزا دارم؟؟؟
  ممنون از پاسخگوییتون

  • سلام
   باید شرایط دوره و شرایط تمکن و یا حمایت مالی شما رو بررسی کنیم. توصیه میکنم برای بررسی شرایطتون با مشاورین ما در ویزالند تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۳۱۴۳

 • باسلام و وقت بخیر
  بنده در حال حاضر منتظر جواب اپلای ام از یکی از دانشگاههای انگلیس هستم. خواستم بدونم من بعد از گرفتن دعوت نامه از دانشگاه آیا باید مسئله تمکن مالی رو هم مشخص کنم؟ من فاند دارم.
  ممنونم.

 • با سلام. من ویزای k1 آمریکا دارم و تا ۱۰ august میتونم وارد خاک آمریکا بشم. میخوام قبل از اون برای دیدن عموهام به انگلیس برم و یه ویزای کوتاه مدت میخوام. شانسی برای گرفتن ویزا دارم؟
  ممنونم

 • سلام
  من ویزا ۶ ماهه انگلیس رو دارم و میخواستم برای خانم و بچه هام که یکی ۱۶ ساله و یکی ۴ ساله همچنین ویزا بگیرم
  خانمم شاغل و تمکن مالی تا ۱۰۰ میلیون میتونه بده و سند هم بنامش هست

  • سلام
   اگر سابقه سفری مناسبی ندارن که به نظرم شانسشون کمه، بهتره که قبل از اون یک یا دو سفر به صورت خانوادگی به حوزه شینگن داشته باشید.

  • سلام من میخوام برم انگلیس نامزدم اونجا زندگی میکنه وبه خاطر بیماریش مالیات نداده میتونه از طریق بیماریش اقدام کنه یا من باید قدرت مالی نشون بدم یا نامزدم باید بره سر کار مالیات بده

 • سلام من قصد دریافت ویزای توریستی انگلیس و دارم واسه برج ۶ سال دیگه تو ایران نمایشگاه کابینت دارم گردش حسابم تقریبا ماهی ۲۰تا ۳۰ تومنه مجردم جواز کسب دارم تاریخجه سفرمم فقط ترکیه‌س چکار باید کنم الان?

  • سلام
   برای ویزای انگلیس، یا باید دعوتنامه داشته باشید و یا سابقه سفر خوب به حوزه شینگن و یا کشورهای دیگه.

 • درود
  من مقیم انگلستان هستم و تابستان ۲۰۱۸ برادر و مادرم رو دعوت کردم. مادرم ویزا گرفت ولی به برادرم ویزا ندادند. برادرم شاغل عرفی نیست و با ترید در بازار سهام ایران و جهان کسب درآمد میکنه. اون موقع پرینت بانکی با گردش مالی چند میلیاردی هم ارائه داد اما در نامه‌ی سفارت گفتند نمیتونن منبع درآمدش رو وریفای کنند و ویزا ندادند. در نامه ی ریجکت، به مجرد بودنش هم اشاره کردند. آیا شانسی برای ویزا گرفتنش هست و چه مدرکی رو براش توصیه میکنید؟

  • سلام
   بله خوب ایشون مجرد هستن و این خودش یک نکته منفی هست. اما مشکل اصلی اینه که ایشون منبع درآمدیشون مشخص نیست وتا زمانی که این موضوع ثابت نشه به ایشون ویزا نخواهند داد.

 • سلام خسته نباشین.من برای کار به انگلستان اقدام میکنم و مبلغی که شما میفرمایین گردش مالی.حدودا چقدر باید باشه.ایا میتونم خانمم و یه پسره دو ساله دارم اونها رو به همراه خودم ببرم.

 • با سلام،بنده مجرد هستم و میخوام ویزای کار برا انگلستان بگیرم،تقریبا یه ۱۵۰ تومنی موجودی حسابمه،میخواستم ببینم چقدر شانس دارم برا دریافت ویزا

  • سلام
   برای ویزای کار، شرایط تحصیلی و شغلی، سابقه شغلی و مدرک آیلتس شما مهمتر از شرایط مالی شما هست.

 • سلام و عرض ادب. همسرم اقامت انگلیس را دارند و ۹ ماه هست که برای کارم اقدام کرده و وکیل گرفته.
  خواستم بدونم حدودا چقدر زمان میبره تا کارم درست بشه؟

 • سلام خوب هستین، من از افغانستان میخام اقدام به رفتن انگلستان بیکنم و به ایران میایم ولی بیدونی حساب مالی میشه که ویزه انگلستان را گرفت اگر نمیشه کدام راه دیگر است بخاطر اخذ ویزه انگلستان ممنون شما محترم

 • سلام. من استاد دانشگاه هستم و برای فرصت مطالعاتی، می خواهم برم انگلیس. از اساتید اونجا هم در حال گرفتن نامه پذیرش تحقیقاتی برای دوره ۶ماهه هستم. یعنی دعوتنامه دارم. اما اخیراً در تهران و شهرستان، دو تا منزل خریدم و حسابم خالی شده است. یعنی تراکنش های بانکیم فقط مربوط به حقوقم و خرج و مخارجم مثل قسط هام است. یعنی موجودی زیادی ندارم. بنظرتان این گواهی مالی کافی است؟ البته از دانشگاه و وزارت علوم نامه فرصت مطالعاتی و حمایت بهم می دهند.

 • سلام
  در حال حاضر سایت سفارت جهت تعیین وقت ویزای انگلستان در تهران باز است یا خیر ؟ با توجه به اتفاقات اخیر

 • با عرض سلام
  پسر برادرزن بنده که ۱۳ سال سن دارد پدر و مادرش در انگلستان زندگی می کردن پدر ایشان متسفانه ۴ سال پیش بر اثر بیماری فوت کردند و هم اکنون مادرش با برادر کوچکش که در انگلستان متولد شده زندگی می کنند لطفا بفرمایید چه مدارکی را باید تهیه کند تا ایشان به مادر و برادرش در انگلسان ملحق شود

  • سلام،
   اطلاعات درستی در رابطه با این موضوع نداریم، توصیه می‌کنم با یک وکیل حقوقی صحبت کنید.

 • سلام وقت بخیر… برای ویزا ازدواج انگلیس آیا تایید ترجمه مدارک مانند ترجمه شناسنامه و سند ازدواج از سوی دادگستری یا مثلا وزرات خارجه نیاز هست یا خیر فقط ترجمه از سوی دالرتجمه های رسمی کفایت میکنه؟؟

 • سلام. من برای ویزای انگلیس اپلای کردم. بعد از ۹ روز یه ایمیل اومده با این متن : ویزای شما به نتیجه رسیده لطفا منتظر تماس بعدی باشید. و فعلا برای سفر برنامه ریزی نکنید چون مراحل ویزای شما تا دریافت پاسپورت تکمیل نمیشه.
  میخواستم بدونم کسانی که این ایمیل رو دریافت کردند ویزا گزفتن ؟ اگه گرفتن چند روز بعد پاسپورت رو دریافت کردن ؟

  • سلام،
   طبق درخواست سفارت فقط باید صبر کنید تا پاسپرتتون به دستتون برسه و تا اون موقع برای سفر برنامه ریزی نکنید

 • سلام و خسته نباشید
  من پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاهای لندن گرفتم ولی زمان زیادی ندارمو میدونم زمان جواب ویزا ۲۱ روزه میاد اما میخواستم بدونم اگه الان برای گرفتن وقت سفارت اقدام کنم چند روز دیگه نوبت میدن؟ همچنین برای گرفتن وقت ویزای تحصیلی امکان داره شلوغ بشه و وقت سفارت چند ماه دیگه بدن؟
  باتشکر

  • سلام
   اگر بخواهید در تهران انگشت نگاری بشید، کمتر از ۷ روز می‌تونید در دفتر VFS حضور داشته باشید.

 • با سلام من ۸ ماه قبل از سفارت انگلیس ریجکت شدم آیا برای گرفتن ویزای شینگن‌ جزو ریجکت محسوب میشه یا خیر؟

  • سلام
   خیر. در فرم درخواست ویزای شینگن فقط باید ریجکتی مربوط به کشورهای حوزه شینگن را اعلام کنید.

 • با سلام. آیا همه مدارک برای ویزای انگلیس ضروری است ؟ من ایرانی و در لبنان هستم و امکان دسترسی به مدارکی مثل شناسنامه را ندارم.متشکرم

 • سلام
  من،همسرم و فرزند ۱۷ ساله ام دارای ویزای شنگن مولتی یکساله هستیم و تمکن مالی و گردش حساب خودم و همسرم مناسب میباشد ایا برای ویزای انگلیس نیاز به تمکن مالی و گردش حساب برای فرزندم ضروری میباشد و اینکه بدون دعوتنامه میتوانیم اقدام کنیم؟
  با تشکر

  • سلام
   اگر بالای ۱۸ سال سن دارند، بله حتما باید گردش حساب و تمکن مالی به نام خودشون باشه.
   اگر تاریخچه سفری پرباری داشته باشید، لزومی به ارائه دعوتنامه نیست.

 • سلام من در موعد انگشت نگاری حاضر نشدم ایا باید مجددا فرم اپلیکیشن پر کنم؟ و تکلیف مبلغ پرداختی من چه میشود ایا باید دوباره پرداخت کنم؟ متشکرم

 • وقت‌بخیر.
  من ۳۳ ساله و مربی رسمی فدراسیون فوتبال ایران و آسیا هستم. قصد دارم برای تکمیل دوره‌های مربیگری به بریتانیا سفر کنم. با توجه به اینکه توانایی اخذ دعوتنامه از فدراسیون فوتبال انگلستان یا اسکاتلند رو دارم، بنظرتون برای ویزای تحصیلی اقدام کنم یا توریستی؟
  سپاس.

 • سلام خسته نباشین.آیا تنها دعوت نامه دعوت کننده کافیست و یا مدارک دیگری هم از دعوت کننده مورد نیاز است ?

 • سلام ایا صورتحساب بانکی باید ترجمه شود یا همان صورتحسابی که به زبان انگلیسی بانک می دهد و معمولا شرح تراکنش را فقط debit یاcredit می نویسد کافیست؟ از راهنمایی شما متشکرم

 • باسلام بنده ۵۳ سال دارم همه مطالب در باره ویزا گرفتن راخوندم جالب روان وقانون مند بود اما من دیگه سن وسلالی گذراندم خیلی دوست دارم کشور انگلیس را ببینم میشه خیلی روان آسان رفت این کشور زیبا را دید ممنون

 • سلام من مادرم سالهاست شهروند انگلیس هست اما چون از پدرم سالهاسات جداشده اسم تو شناسنامه ایشون نیست میخواستم بدونم دعوتنامه ای که ایشون به من میده معتبر هست با وجودی که اسم من تو مدارک ایشون نیست

   • سلام
    در متن دعوتنامه باید قید بشه که من دخترشون هستم و همراه همسرم برای مسافرت دارم میرم انگلیس؟ چون مادرم گفته خودت دعوتنامه را بنویس من امضا میکنم و قید کن که ساپورت مالی خودت انجام میدی.
    با وجود این شرایط امکان دادن ویزا به من هست یا ریجکت میشم ؟
    ممنون

    • سلام
     باید حتما نسبت فامیلی ذکر شود.
     بله باید قید کنند که همراه دارید.
     مادرتون باید به شهرداری مراجعه کنند و درخواست دعوتنامه شون رو به شهرداری ارائه کنند.

     در رابطه با ویزا شدن و یا ریجکت شدن باید تمامی شرایط تون رو به ما بگید.
     برای شرایط سنجی با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳۰۰۰ تماس بگیرید.

 • سلام
  من ۴ تا ویزا شینگن از فرانسه دارم، آخری مولتی یکساله هست. چند سفر دیگه هم داشتم.
  میخواستم بپرسم برای گرفتن ویزای انگلیس با توجه به اینکه مدتی هست خیلی سخت گیری زیاد شده، چقدر شانس دارم؟ البته من حدود ۱۰سال پیش از سفارت انگلیس ریجکت شده بودم. ممنون

 • سلام من پدر هستم پسرم اقامت داره و در دسامبر سال ۲۰۱۶ برای من دعوت نامه فرستاد و اقدام به ویزا کردم همه مدارک و تمکن مالی همه خوب بود همسرم هم فوت کرده فقط خودم میخواستم یکماهه بروم دیدنی کنم ولی ریجکت کردن اگر دوباره اقدام کنم شناسی دارم با تشکر منتظر پاسخ شما

 • سلام من پسرم اقامت داره و دسامبر سال ۲۰۱۶ برای من دعوت نامه فرستاد و اقدام به ویزا کردم همه مدارک و تمکن مالی همه خوب بود ولی ریجکت کردن من پدر هستم و فقط خودم میخواستم یکماهه بروم اگر دوباره اقدام کنم شناسی دارم با تشکر منتظر پاسخ هستم .

 • سلام
  من گردش مالی خوبی ندارم ولی حساب پدرم سالهاست که گردش مالی خوبی داره. ایا پدرم می تونه ضامن مالی باشه؟
  یعنی به جای خودم ایشون sponsorship letter بفرسته؟

  • سلام
   بله می‌تونید ایشون رو به عنوان حامی مالی خودتون معرفی کنید.
   اما حتما باید مدارک مالی خودتون رو هم ارائه بدید.

   • با سلام
    بنده دعوتنامه نمایشگاهی مرتبط با کارم دریافت کردم و قصد حضور در نمایشگاه همراه همسر و فرزند ۴ ماهه ام داشته باشم.٢ تا ویزای شینگن+ویزای چین+و کلی ترکیه و آذربایجان و ارمنستان دارم،همسرم هم یدونه ویزای شینگن و چنتا استانبول و آذربایجان داره.حساب بانکیم تراکنشهاش بالاست،٣ ماه اخیر رقمهاش خیلی بالا نبوده،تراکنشهای ٨ ماه پیش بالا بوده،الانم یک ماه مانده به ارایه مدارک موجودیو دارم یواش یواش میبرم بالا، ماندش هم در حال حاضر ١۶٠ م هست و تا ١۵ روز به ٢٣٠ می رسونمش،۴ تا کارمند بعلاوه همسرم بیمه شرکتم هستند،٣ تا هم سند ملکی تهران دارم.
    شانس عدم ریجکتی بنده چقدر هست؟

    • سلام
     اگر در دعوتنامه اسم همسر و فرزندتون هم قید بشه بهتره، چون در غیر این‌صورت ممکنه فقط با ویزای شما موافقت بشه.

 • سلام، مدت انتظار برای دریافت ویزای تحصیلی ( بعد از پذیرش از دانشگاه) حدودا چند ماه طول می کشد و ایا احتمال ریجکتی زیاد است؟

 • ویزای توریستی
  سلام من حدود ۱۰ سال پیش به همراه همسرم و فرزندم سفری به انگلیس داشتیم و برگشتیم و ۴ سال پیش باز هم تقاضای ویزا کردیم و ریجکت شدیم
  اگه الان هم تقاضای ویزا کنیم بدون همسرم فقط با بچه هام امکان ویزا شدنمون هست؟

 • سلام من شوهرم تبعه انگلیس خودم ایران هستم بچه ها مون پاس عراقو دارن اونجا به دنیا اومدن چه مدارکی باید فراهم کنم برای خودم وبچه ها تا ویرا بگیرم

 • سلام
  من پاسپورت آمریکایی دارم و الان تهران هستم و مادرم که بسیار بیمار است در لندن اقامت داره و خواهرم که پاسپورت انگلیسی داره از او مراقبت میکنه و متاسفانه متوجه شدم خواهرم مبتلا به سرطان پیشرفته شده و مادرم و خواهرم به مراقبت نیاز دارند و چون مدت عمل و شیمی درمانی خواهرم بیشتر از شش ماه طول میکشه و من فقط میتونم مدت محدودی با ویور ویزا در لندن باشم میخواستم بدونم آیا میتونم ویزای یکساله بگیرم و اگر جواب شما اینکار رو انجام میدید؟

  • سلام
   بله می‌تونید برای ویزای یک ساله اقدام می‌کنید.
   می‌تونید با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳۰۰۰ تماس بگیرید و درخواست خودتون رو به همکاران ما بدید

 • اگر پاسپورت قدیمی گم شده باشد باید در اپلیکیشن انلاین ویزای انگلیس مشخصات و تراول های ان وارد شود؟؟
  جایی که بنویسیم پاسپورت گم شده وجود نداره
  ایا اصلا لازم هست مشخصاتش رو عنوان کرد؟؟

  • سلام
   بله اطلاعات سفرهای قبلی رو وارد کنید و در قسمت اطلاعات اضافی، اعلام کنید که این پاسپورت رو گم کرده‌اید.
   اگر بلیط هواپیما و یا واچرهتل هم از سفرهای قبلی دارید، با مدارک خود به سفارت تحویل کنید.

  • سلام من گردش مالی خوبی تقریبا مناسبی دارم و ۲۰ سالم هست و فقط یه بار از ایران خارج شدم و رفتم عراق احتمال قبول شدن ویزا برای من وجود داره؟

   • سلام
    برای شرایط سنجی به اطلاعات بیشتری نیاز داریم
    لطفا با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳ تماس بگیرید.

 • سلام خسته نباشید برای ارائه مدارک موردنیاز به سفارت انگلیس برای اخذ ویزای ازدواج باید برای پرینت مدارک اثبات ازدواج مثل پرینت صحبت ها و تلفن ها و یا عکس ها پرینت عادی باشه یا باید پرینت رنگی بگیریم؟!

 • با سلام. من اقامت انگلیس را دارم و حدود ۲۴ سال است اینجا زندگی میکنم، سالها قبل جدا شده و تنها زندگی کرده ام و اخیرا در سفر اخر با شخصی ازدواج رسمی و مراسم داشته ایم. سوال من اینست که: ۱- چگونه میتوانم اثبات تماسها را نشان دهم چون از طریق واتساپ عموما بوده و هیچ گزینه ای در واتساپ نیست تا پریت کلی ان را تهیه کرد. ۲- فرم تقاضای ویزا را روی سایت سفارت تکمیل و سابمیت کرده ام اما امکان گرفت وقت سفارت ممکن نیست ایا شما قادر به گرفتن وقت هستید اگر بله هزینه شما چقدر است ۳- ایا لیست مدارک مورد نیاز را که باید همسرم در روز مراجعه به سفارت باید همراه داشته باشد همانهایی است که شما لیست کرده اید و یا بیشتر است؟ ۴- سوال بسیار مهم من مسیله نشان دادن درامدم میباشد تا سال گذشته کار میکردم و صاحب کمپانی و کار خود بودم اما بر اثر حادثه ای دچار عدم توانایی کار شدم لذا از طریق پزشکم به من برگه معلولیت دادند (Dissaibly), آیا با ارایه مدارک معلولیت هنوز هم باید صاحب کار و درامد باشم؟ انچه که از این معلولیت میگیرم ماهیانه مبلغی حدود +۱۰۰۰ است. با تشکر منتظر پاسخ هستم

  • سلام
   برای دریافت پاسخ سوالات تون، با شماره ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹ تماس بگیرید.
   مشاور ویزای گروه ویزالند شما رو راهنمایی میکنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!