ویزای کانادا

آیا می‌دانید که به کدام یک از انوع ویزای کانادا نیاز دارید؟

ویزای توریستی کانادا

اگر هدف شما از سفر به کانادا، تفریح و یا یک قرار ملاقات کاری و یا خانوادگی است، باید …

ویزای تحصیلی کانادا

اگر متقاضی و یا دارنده پذیرش تحصیلی از مراکز علمی و آموزشی را دارید، بهتر است تا …

ویزای کاری کانادا

اگر یک پیشنهاد کار از سوی فرد یا شرکتی در کانادا را داری، توصیه می‌کنیم …

اگر هنوز هم نمی‌دانید که کدامیک از انواع ویزای کانادا برای شما مناسب است، در ادامه با ما همراه باشید.

چقدر شانس اخذ ویزای کانادا را برای خود قائل هستید؟

تا چند سال قبل اقامت کانادا برای خیلی‌ها، بیشتر شبیه به یک رویا بود. اگرچه کشور کانادا از بدو تاسیس به خاطر شرایط جغرافیایی و سیاسی خاص خود کشوری مهاجر پذیر بود، اما تا همین ۳ سال پیش هم، قریب به ۹۰ درصد متقاضیان انواع ویزای کانادا، از ویزای توریستی کانادا گرفته تا ویزای تحصیلی کانادا و ویزای کاری کانادا ریفیوز یا به اصطلاح ریجکت می‌شدند. دلیل این امر هم عدم آگاهی متقاضیان ویزای کانادا از شرایط سیاسی، اقتصادی کانادا و نیز عدم آگاهی از شرایط مهاجرت به کانادا و مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا بود. از این رو، کارشناسان ما در ویزالند تصمیم گرفتند تا نتایج دانش و تجربه‌ شیرین و موفق خود در زمینه اخذ انواع ویزای کانادا را با شما در میان بگذارند.


در این مطلب پاسخ بسیاری از سوالات خود را در زمینه اخذ ویزای کانادا خواهید یافت. اما اگر باز هم سوالی داشتید، از سه راه زیر می‌توانید پاسخ سوال خود را از ویزالند بخواهید:

 • سوال خود را در قسمت دیدگاه‌های همین صفحه بپرسید؛ کارشناسان ما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

 • با عضویت در انجمن ویزالند، صفحه اختصاصی سوال خود را در ویزالند بسازید. در این صورت امکان نمایش سوال شما به دیگران، در گوگل وجود داشته و دیگران نیز می‌توانند در بحث پاسخ به سوال شما شرکت کنند.

 • با مشاورین ما در ویزالند تماس گرفته و مفصل در مورد شرایط و شانس اخذ ویزای کانادا گفتگو کنید.
مشخصات کلی ویزای کانادا
شرایط اخذ ویزا ارائه تاریخچه سفری متناسب با منابع مالی، ارائه تمکن مالی و گردش حساب
گردش حساب مورد نیاز گردش ۴ تا ۶ ماهه آخر حساب متقاضی
(مبلغ گردش حساب اهمیتی ندارد)
هزینه اخذ ویزا توسط ویزالند توریستی: ۳۰۰ دلار – تحصیلی: ۱۲۰۰ دلار
هزینه اخذ ویزا، در صورتی که بخواهید خودتان اقدام کنید توریستی: ۱۸۵ دلار – تحصیلی: ۲۳۵ دلار
هزینه گرفتن وقت سفارت توسط ویزالند ۵۰۰ هزار تومان
هزینه گرفتن وقت سفارت، در صورتی که بخواهید خودتان اقدام کنید هزینه ندارد
نحوه اقدام برای اخذ ویزا آنلاین – حضوری
ورود با این ویزا به کشورهای انگلیس (به صورت ترانزیت) – مراکش – کوبا – دومینیکن – مکزیک – پاناما
نحوه تعیین وقت سفارت از طریق کارگزاری VFSGlobal
مدت زمان تعیین وقت سفارت ۱ تا ۷ روز کاری
زمان اعتبار ویزا توریستی: منطبق با اعتبار پاسپورت (حداکثر ۵ سال) – تحصیلی: منطبق با برنامه تحصیلی
کاری: منطبق با دعوت‌نامه کارفرما
مصاحبه اخذ ویزا ندارد
مدارک مورد نیاز وقت سفارت عکس پاسپورت – آدرس ایمیل – برگه بیومتریک
وقت سفارت فوری دارد
ویزای فوری ندارد
تائیدیه مدارک توریستی و کاری: مهر دارالترجمه رسمی
تحصیلی: مهر دارالترجمه رسمی + دادگستری و وزارت امورخارجه
زبان ترجمه مدارک انگلیسی
مدت زمان جوابدهی به درخواست اخذ ویزا

۴۲ روز کاری (متغیر)

در حال حاضر مدت زمان جواب دهی ویزای کانادا برای درخواست ویزای توریستی کانادا ۲۶۰ روز کاری و برای ویزای تحصیلی کانادا ۲ هفته در نظر گرفته شده است.

نرخ ریجکتی (درجه سختی ویزا) ۲۶% از ۶ هزار درخواست
رایج‌ترین دلایل ریجکتی عدم اعتماد به بازگشت متقاضیان – ارائه تمکن مالی نامناسب – مشخص نبودن هدف سفر به کانادا – تاریخچه سفری نامناسب
امکان اعتراض در صورت ریجکتی امکان اعتراض نیست
رفع ریجکتی رفع ریجکتی ندارد – پس از ریجکتی دوباره باید درخواست خود را ارسال کنید
بهترین حالت اقدام (از نظر تعداد نفرات) فردی
نیاز به پیکاپ دارد
سفارت در ایران ندارد
محل انگشت نگاری دفتر کارگزاری VFSGlobal در ترکیه – گرجستان – ارمنستان – آذربایجان و دیگر کشورها
ساعات و روزهای کاری سفارت‌خانه یکشنبه تا پنجشنبه از ساعات ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰

در این مطلب می‌خوانید

📌 ویژگی‌ها و مزایای ویزای کانادا

📌 انواع ویزای کانادا

📌 شرایط ویزای کانادا

📌 هزینه ویزای کانادا

📌 مدارک ویزای کانادا

📌 مراحل اخذ ویزای کانادا

📌 نحوه اخذ ویزای کانادا

📌 نکاتی که باید در مورد ویزای کانادا بدانید

📌 پیگیری ویزای کانادا

📌 ما چه کارهایی برای ویزای کانادای شما انجام می‌دهیم؟

📌 خودتان هم می‌توانید ویزای کانادا بگیرید!

📌 رایج‌ترین دلایل ریجکتی ویزای کانادا

📌 اعتراض به ریجکت ویزای کانادا

📌 سوالات متداول ویزای کانادا

📌 پاس ریکوئست کانادا

📌 سفارت کانادا و چگونگی تعیین وقت سفارت کانادا

توضیحات کارشناس ویزالند در مورد ویزای کانادا در ویس زیر به صورت مختصر (مدت: ۰۲:۳۹)

۱- ویژگی‌های اخذ ویزای کانادا

اخذ ویزای کانادا برای شما دارای یک سری امتیازات می‌باشد. در ادامه به بررسی امتیازات ویزای تحصیلی، توریستی و کاری کانادا می‌پردازیم:

ویژگی اخذ ویزای توریستی کانادا:

۱. ورود بدون محدودیت: با ویزای توریستی کانادا می‌توانید بدون محدودیت به این کشور وارد شوید. منظور از محدودیت، تعداد دفعات ورود به خاک کانادا می‌باشد.

۲. ورود از کلیه مرزها: دارندگان ویزای توریستی کانادا می‌توانند از تمامی مرزهای زمینی و هوایی وارد این کشور شوند.

۳. اقامت طولانی مدت: هر باری که با ویزای توریستی وارد کانادا می‌شوید، می‌توانید تا ۶ ماه اقامت داشته باشید.

۴. امکان اقامت مجدد بدون فاصله زمانی: هر زمان که ۶ ماه اقامت شما به پایان برسد، نیازی به خروج طولانی مدت نیست. شما برای اقامت ۶ ماه بعدی خود می‌توانید فقط چند ساعت از خاک کانادا خارج شوید.

۵. امکان ورود به ۲۵ کشور بدون نیاز به اخذ ویزا: کانادا، انگلیس (به صورت ترانزیت)، مکزیک، کاستاریکا، پاناما، آنتیگوا، کوبا، دومینیکن، مراکش و عمان از جمله کشورهایی هستند که با ویزای کانادا می‌توانید وارد خاک‌شان شوید.

۶. برابر بودن مدت اعتبار ویزا با اعتبار پاسپورت: از مهم‌ترین امتیازات ویزای توریستی کانادا می‌توان به برابر بودن اعتبار ویزا با اعتبار پاسپورت متقاضی اشاره کرد. به طور مثال، در صورتی که پاسپورت شما دارای ۳ اعتبار باشد، ویزای توریستی کانادای شما نیز دارای ۳ سال اعتبار است. حداکثر اعتبار ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان ۵ سال می‌باشد.


مزایای اخذ ویزای تحصیلی کانادا:

ویزای تحصیلی کانادا به علاوه مزایای گفته شده در بالا، دارای امتیازات زیر نیز می‌باشد:

۱. امکان دریافت اقامت پس از اتمام تحصیل: پس از اتمام تحصیل در کانادا (به خصوص در شهر کبک)، شما می‌توانید از دولت کانادا درخواست اقامت دائم کنید. توجه داشته باشید که این فقط در صورت تحصیل می‌باشد و شامل دوره های علمی و آموزشی کوتاه مدت نمی‌شود.

۲. اجازه کار در کانادا همزمان با تحصیل: با توجه به دوره و رشته انتخابی، می‌توانید در کانادا کار کنید. شرایط کار در کانادا با ویزای تحصیلی کاملا به رشته و مقطع تحصیلی شما بستگی دارد.


مزایای اخذ ویزای کاری کانادا:

به علاوه مزایایی که برای ویزای توریستی کانادا در بالا عنوان کرده‌ایم، ویزای کاری کانادا فقط دارای یک مزیت برتر است و آن هم امکان دریافت اقامت دائم و شهروندی از سوی دولت کاناداست. در صورتی که بازه زمانی ویزای کاری کانادا شما بیشتر از ۱ سال باشد، می‌توانید اقدام به دریافت اقامت دائم و شهروندی بکنید.

عکس ویزای کانادا

عکس ویزای کانادا

عکس ویزای کانادا که مشاهده می‌کنید، به درخواست خانم مهسا عیوض پور توسط گروه مسافرتی ویزالند اقدام شده است که در ژوئن سال ۲۰۱۹ از سوی سفارت کانادا صادر شده است.

۲- انواع ویزای کانادا

ویزای کانادا، با توجه به اهداف متقاضی برای ورود به کشور کانادا، در انواع مختلفی صادر می‌شود. انواع ویزای کانادا عبارتند از:

ویزای توریستی کانادا:

ویزای توریستی کانادا، یک ویزای موقت است که برای اهداف توریستی، بازدید از خانواده و اقامت‌های کوتاه مدت تجاری صادر می‌شود. ویزای توریستی کانادا به صورت مالتیپل صادر می‌شود. با اخذ ویزای مولتیپل کانادا می‌توانید در هر بار ورود تا سقف ۶ ماه اقامت داشته باشید. ویزای مالتیپل کانادا، با توجه به تاریخ انقضای پاسپورت متقاضی صادر شده و، تا زمانی که پاسپورت شما اعتبار داشته باشد، ویزای شما هم معتبر خواهد بود.


ویزای کاری کانادا:

ویزای کاری کانادا، با هدف نیروی ماهر، خود اشتغالی و شروع کسب و کار صادر می‌شود. ویزای کار کانادا نیز، نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی و فرانسوی دارد و بدون آن، درخواست شما ریجکت می‌شود. اگر به عنوان نیروی ماهر قصد گرفتن ویزای کاری کانادا را دارید، باید از کارفرمای خود درخواست دعوت نامه رسمی کنید و اگر به عنوان خود اشتغالی و استارتاپ قصد اقامت در کانادا را دارید، باید یک ادعا نامه و توصیف نامه مبنی بر اینکه شغل پیشنهادی منحصربه فرد می‌باشد، ارائه کنید.


ویزای تحصیلی کانادا:

ویزای تحصیلی کانادا، برای اهداف تحصیلی کوتاه مدت و بلند مدت صادر می‌شود. برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا، نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی دارید و همچنین، شما باید از سوی مدرسه، دانشگاه و یا موسسه‌ای که قصد تحصیل در آن دارید، دعوت نامه رسمی ارائه کنید. جواب ویزای تحصیلی کانادا در بازه زمانی ۴ تا ۶ ماهه صادر می‌شود.

۳- شرایط ویزای کانادا | برای ورود به کانادا چه شرایطی باید داشته باشیم؟

شما می‌توانید هم براساس شرایط خود اقدام به اخذ ویزا کنید هم می‌توانید براساس نوع ویزای انتخابی، شرایط خود را همسو کنید. شرایط اخذ ویزای کانادا به شرح زیر می‌باشد:

۱. شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا:

اخذ ویزای توریستی کانادا شرایطی دارد که از جمله این شرایط می‌توان به داشتن پاسپورت معتبر، عدم سوء پیشینه کیفری و حقوقی و برخورداری از شرایط جسمی و ذهنی سالم اشاره کرد. شرایط دیگر اخذ ویزای توریستی کانادا به شرح زیر است:

۱. تمکن مالی: تمکن مالی ویزای کاناد، ۱۳ هزار دلار کانادا به ازای هر نفر می‌باشد. اما این مبلغ ایده‌آل است و ممکن است شما با تمکن مالی کمتری نیز موفق به اخذ ویزای توریستی کانادا شوید. اگر بخواهیم به زبان پول رایج خودمان صحبت کنیم، حداقل تمکن مالی ویزای کاناد چیزی در حدود ۱۵۰ میلیون تومان است. البته تمکن مالی ویزای توریستی کانادا باید به دلار کانادا صادر و به زبان انگلیسی صادر و توسط مدیر شعبه صادر کننده، مهر و امضاء شود.

۲. تاریخچه سفری: داشتن سابقه سفر به اروپا برای اخذ ویزای توریستی کانادا بسیار مهم است. اما تاریخچه سفری ویزای کانادا فقط به معنای داشتن ویزای شینگن نیست. هر گونه سفری که شما در گذشته به کشوری دیگر داشته‌اید، سابقه سفری شما به حساب آمده و شما باید مدارک اثبات کننده سفر به این کشور که همان ویزا یا مهر ورود و خرودج این کشور است را نیز ارائه دهید. داشتن ویزای شینگن، یا ویزای کشورهای انگلیس، استرالیا، آمریکا، سنگاپور و ژاپن تاریخچه سفری معتبر به حساب آمده و شانس شما را برای اخذ ویزای کانادا افزایش خواهد داد.


۲. شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا:

شرایط کلی اخذ ویزای تحصیلی کانادا نیز همانند شرایط کلی ویزای توریستی این کشور می‌باشد. دیگر شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا به شرح زیر می‌باشد:

۱. تمکن مالی: تمکن مالی در ویزای تحصیلی کمی متفاوت است. تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا براساس هزینه های یک سال زندگی به همراه شهریه مدرسه، دانشگاه و یا کالج بررسی می‌شود. شهریه مرکز آموزشی مقصد شما، هزینه های اجاره منزل، هزینه های رفت و آمد و خورد و خوراک شما در یک سال، باید با مبلغ تمکن مالی‌تان برابری کند. در صورتی که نتوانید این مبالغ را پرداخت کنید، موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا نمی‌شوید. تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا نیز باید به دلار کانادا صادر شود و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد.

۲. ارائه پذیرش معتبر از مدرسه، دانشگاه و یا کالج: تمامی نامه های پذیرش و یا فاند که از مراکز آموزشی کانادا دریافت می‌کنید، توسط سفارت این کشور استعلام می‌شود. اخذ تائیدیه و یا فاند نیاز به ارائه مدارک معتبر تحصیلی دارد. در صورتی که مدارک معتبری جهت اخذ پذیرش نداشته باشید، ویزای تحصیلی کانادا برای شما صادر نمی‌شود. توجه داشته باشید که پذیرش و یا فاند به منزله اخذ ویزا نیست. ممکن است شما پذیرش داشته باشید و موفق به اخذ ویزا نشوید.


۳. شرایط اخذ ویزای کاری کانادا:

برای اخذ ویزای کاری کانادا، شما فقط نباید دارای سوء پیشینه و سابقه کیفری باشید. همچنین باید از سوی یک کارفرما، شرکت و یا موسسه در کانادا پیشنهاد شغلی به همراه دعوتنامه داشته باشید. در متن دعوت‌نامه مراحل آشنایی کارفرما با شما و همچنین مدت زمان اشتغال شما در کانادا باید مشخص باشد.

۴- هزینه ویزای کانادا

هزینه ویزای کانادا بسته به نوع ویزای درخواستی متفاوت است. قیمت ویزای کانادا به دو قسمت بررسی مدارک و انگشت نگاری تقسیم بندی می‌شود. هزینه ویزای توریستی کانادا ۱۸۵ دلار می‌باشد که ۱۰۰ دلار آن برای بررسی مدارک و ۸۵ دلار آن برای انگشت نگاری می‌باشد. هزینه ویزای تحصیلی کانادا ۲۳۵ دلار می‌باشد که ۱۵۰ دلار از آن بابت بررسی مدارک و ۸۵ دلار آن، بابت هزینه انگشت نگاری و یا بیومتریک می‌باشد. هزینه ویزای کاری کانادا نیز، ۲۴۰ دلار می‌باشد و از آن ۲۴۰ دلار، ۱۵۵ دلار هزینه بررسی مدارک و ۸۵ دلار آن هزینه انگشت نگاری می‌باشد. توجه داشته باشید که کلیه هزینه‌های اعلام شده باید به دلار کانادا پرداخت شود.

ویزا هزینه انگشت نگاری هزینه بررسی پرونده هزینه کلی
ویزای توریستی کانادا ۸۵ ۱۰۰ ۱۸۵
ویزای تحصیلی کانادا ۸۵ ۱۵۰ ۲۳۵
ویزای کاری کانادا ۸۵ ۱۵۵ ۲۴۰

۵- مدارک ویزای کانادا

سفارت کانادا، برای بررسی شرایط متقاضیان ایرانی ویزای کانادا، چک لیستی مدارکی منتشر کرده است که در ادامه مختصری از آن‌ها را برای شما آورده‌ایم:

مدارک لازم برای ویزای توریستی کانادا:

📑 مدارک هویتی:

 • اصل پاسپورت متقاضی با حداقل ۶ ماه اعتبار به همراه کلیه پاسپورت‌های قدیمی و یا کارت‌های پرواز یا بلیط هواپیما
 • یک قطعه عکس رنگی ۳.۵x۴.۵ با پس زمینه سفید (عکس باید در ۶ ماه اخیر گرفته شده باشد.)
 • ترجمه شناسنامه متقاضیان
 • ترجمه سند ازدواج (در صورت همسفر بودن با همسر)
 • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل (در صورت همسفر بودن فرزندان)
 • تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی (گروه مسافرتی ویزالند برای شما تکمیل می‌کنند)
 • ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن‌ها را همراهی نمی‌کنند.

📑 مدارک مالی:

 • نامه تمکن مالی به زبان انگلیسی توسط بانک و به دلار کانادا صادر شده و توسط امور بین‌الملل شعبه صادر کننده مهر و امضا شود.
  • مدت اعتبار گواهی تمکن مالی و گردش حاسب، یک ماه می‌باشد.
  • در صورتی که گواهی سپرده بلند مدت، گواهی خرید سهام و یا اوراق بهادار و یا سند اتومیبل دارید نیز ارائه دهید.
 • گردش حساب ۴ تا ۶ ماهه متقاضی به همراه مهر و امضا شعبه صادر کننده.
 • ترجمه اسناد ملکی در صورت وجود (اختیاری اما مهم)

📑 مدارک شغلی:

مدارک شغلی برای کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی با سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر و یا سرپرست، مدت زمان موافقت شده با مرخصی) – ترجمه فیش حقوقی و بیمه تامین اجتماعی دو ماهه آخر – ترجمه حکم کارگزینی.

مدارک شغلی برای کارفرمایان: ترجمه آگهی تاسیس، آگهی تغییرات و آگهی تصمیمات در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی ۲ ماهه اخیر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانکی شرکت، ریز پرینت بانکی ۴تا ۶ ماهه آخر به زبان لاتین.

مدارک شغلی برای تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده و ترجمه لیست پرداخت بیمه

مدارک شغلی برای پزشکان: ترجمه پروانه دائم طبابت، کارت نظام پزشکی، ترجمه پروانه مطب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.

مدارک مورد نیاز برای مهندسان: ترجمه پروانه نظام مهندسی و یا جواز ساخت.

مدارک کارخانه داران و صاحبان مشاغل: ترجمه پروانه بهره برداری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.

مدارک بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی، ترجمه فیش حقوقی دو ماه اخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، حکم افزایش حقوق بازنشستگی نیز لازم است)

📑 دعوت‌نامه: شامل مشخصات دعوت کننده متقاضی، نسبت فامیلی، دلیل سفر متقاضی، آدرس و تلفن دعوت کننده، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد مرتبط دیگر.

مدارک دعوت کننده: پاسپورت کانادایی، کارت شناسایی کانادایی (و یا PR)، گواهی اشتغال به کار، نامه‌ی بانکی، برگه‌های پرداخت مالیات و فرم‌های T4 یا T1 – در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل الزامی است.


مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا:

📑 ارائه برنامه تحصیلی (study plan): متقاضیان ویزای تحصیلی کانادا باید برنامه تحصیلی خود را در کشور کانادا به افسر ویزای این کشور ارائه دهند. در این برنامه تحصیلی، باید رشته تحصیلی مورد نظر، دانشگاه انتخابی، محل اقامت و همچنین اهداف پس از تحصیل نیز برای افسر ویزای تحصیلی کانادا مشخص شود.

📑 گواهی اشتغال به تحصیل (در صورتی که دانشجو هستید): اگر دانشجو هستید و قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید، باید از دانشگاه فعلی خود یک گواهی اشتغال به تحصیل برای سفارت کانادا درخواست کنید. گواهی اشتغال به تحصیل نیز، باید به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود.

📑 ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و آخرین ریز نمرات: پشت برگه آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات تان را مرجع صدور آن باید مهر کند و پس از ممهور شدن، باید به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود.


مدارک لازم برای ویزای کاری کانادا:

📑 گواهی سلامت جسمانی: متقاضیان ویزای کاری کانادا علاوه بر انجام آزمایشات ایدز، هپاتیت، سل و کلیه بیماری‌های واگیر دار، باید یک سری آزمایشات مربوط به سلامت جسمانی که سفارت کانادا از آن‌ها درخواست می‌کند را نیز انجام دهند و جواب آن‌ها را به همراه دیگر مدارک مورد نیاز، برای سفارت کانادا ارسال کند.

📑 گواهی عدم سوء پیشینه: متقاضی ویزای کانادا نباید هیچگونه سوء پیشینه‌ای به خصوص در زمینه‌های مواد مخدر و موارد مربوط به حقوق بشر داشته باشد. گواهی سو پیشینه، باید به توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود و همراه دیگر مدارک برای سفارت کانادا ارسال شود.

📑 ارائه مدرک زبان با توجه با ایالات انتخابی: متقاضیان ویزای کاری کانادا، باید برای کار در ایالت‌های انگلیسی زبان، مدارک زبان آیلتس ۷ به بالا و برای کار در ایالت‌های فرانسوی زبان، مدارک B2 و یا بالاتر را به افسر ویزا ارائه کنند.

۶- مراحل اخذ ویزای کانادا

مراحل اخذ ویزای کانادا به صورت زیر می‌باشد:

 • ارسال مدارک به صورت الکترونیکی برای سفارت کانادا و پرداخت هزینه‌های موجود
 • سفر به یکی از کشورهای اطرف ایران برای انجام انگشت نگاری و عکس برداری ویزای کانادا
 • پیکاپ پاسپورت به یکی از دفاتر وک جهت الصاق ویزای کانادا (در صورت ویزا شدن)

۷- نحوه اخذ ویزای کانادا

برای گرفتن ویزای کانادا، باید درخواست خود را به سفارت این کشور ارائه کنید. متاسفانه کشور کانادا در ایران سفارت ندارد و پروسه ویزای این کشور، برای متقاضیان ایرانی به دو صورت انجام می‌پذیرد:

روش اول گرفتن ویزای کانادا:

شما می‌توانید مدارک خود را به صورت الکترونیکی برای افسران ویزای کانادا ارسال کنید و هزینه‌های بررسی پرونده و انگشت نگاری را به صورت آنلاین پرداخت کنید. پس از انجام این مراحل، باید به یکی از دفاتر وک در ترکیه، گرجستان، امارات و یا دیگر کشورها برای انجام انگشت نگاری و عکس برداری ویزای کانادا مراجعه کنید. پس از انجام این مراحل، در بازه زمانی بین ۲ هفته تا ۳ ماه جواب تائید و یا ریجکت ویزای کانادا شما اعلام می‌شود که در صورت ویزا شدن، باید پاسپورت خود را برای الصاق ویزا به یکی از دفاتر وک، پیکاپ کنید.


روش دوم گرفتن ویزای کانادا:

کلیه مدارک درخواستی ویزای کانادا خود را به یکی از دفاتر انگشت نگاری ببرید. در دفاتر انگشت نگاری، هم می‌توانید مدارک درخواستی را تحویل دهید و هم امور مربوط به انگشت نگاری و عکس برداری خود را انجام دهید. هزینه بررسی پرونده و انگشت نگاری را در آن جا به صورت نقدی پرداخت می‌کنید. پس از مدت زمان ۳۷ روز، جواب ویزای کانادای شما اعلام می‌شود. در صورت تائید شدن ویزای کانادا، شما باید پاسپورت خود را برای یکی از دفاتر وک پیکاپ کرده تا ویزای کانادا را برای شما الصاق کنند.

۸- نکاتی که باید در مورد ویزای کانادا بدانید

نقص در تکمیل مدارک ویزای کانادا: نقض در تکمیل فرم‌های درخواستی سفارت کانادا، یکی از دلایل مهم ریجکتی و یا همان رد شدن ویزای شخص متقاضی می‌باشد. بنابراین با سپردن این امر مهم به موسسه مسافرتی ویزالند، شانس رد شدن ویزای خود را به حداقل برسانید.

اعتبار پاسپورت: تاریخ اعتبار ویزای مولتی کانادا هر شخص، با تاریخ اعتبار پاسپورت ایشان رابطه مستقیم دارد.

پرداخت تعرفه‌های ویزای کانادا: با توجه به اعمال محدودیت‌ها، متقاضیان گرامی می‌توانند درخواست پرداختی تعرفه‌های ویزای خود را به گروه مسافرتی ویزالند واگذار کنند. اما در حال حاضر برای افرادی خارج از این دو دسته بندی این امکان وجود دارد تا جهت دریافت ویزای مولتیپل کانادا اقدام کنند.

۹- نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا

قبل از مرحله انگشت نگاری، نیازی به پیگیری وضعیت نخواهید داشت. چرا که خودتان در صفحه ارسال مدارک می‌توانید وضعیت را مشاهده کنید. پس از انگشت نگاری، سفارت کانادا یک برگه دارای بارکد انگشت نگاری به شما تحویل می‌دهد. بارکد روی برگه، شامل Tracking NO می‌باشد. با این شماره، در سایت VFS می‌توانید وضعیت ویزای کانادا خود را مشاهده کنید.

۱۰- ما چه کارهایی برای ویزای کانادای شما انجام می‌دهیم؟

📑 بررسی مدارک متقاضی و رفع نواقص موجود در آن

📑 ایجاد حساب کاربری در سایت سفارت کانادا

📑 آپلود مدارک درخواستی سفارت کانادا

📑 تکمیل فرم‌های اطلاعات خانوادگی، تاریخچه سفری و سایر فرم‌های درخواستی

📑 اضافه کردن دعوت‌نامه رسمی به مدارک متقاضی (دعوت‌نامه از سوی آژانس مسافرتی همکار در کانادا ارسال می‌شود)

📑 رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت به کانادا

📑 واچر رسمی هتل

📑 ارائه بیمه مسافرتی با توجه به مدت اقامت متقاضی

📑 پرداخت هزینه‌های مربوط به بررسی مدارک و انگشت نگاری (برای ویزای توریستی مبلغ ۱۸۵ دلار کانادا)

📑 برگزاری تور انگشت نگاری (هزینه این تور ۲۰۰ دلار می‌باشد و از هتل محل اقامت تا دفتر وک، حدود ۵ دقیقه پیاده روی می‌باشد)

📑 اخذ وقت انگشت نگاری برای متقاضیان (جهت تسریع در امر انگشت نگاری)

📑 پیگیری پرونده متقاضی پس از انگشت نگاری

📑 پیکاپ پاسپورت متقاضی (در صورت ویزا شدن و با هزینه ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان)

۱۱- خودتان هم می‌توانید ویزای کانادا بگیرید!

قبل از هر چیز بهتر است در مورد این بگوییم که خود شما هم می‌توانید بدون مراجعه به کارگزاران ویزا مثل ما برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کنید ولی خوب به صورت طبیعی با دردسرهایی مواجه خواهید شد که به دلیل نبود اطلاعات کافی‌ست یا ممکن است به دلیل نقصی در مدارک یا عدم هم‌خوانی مدارک ارائه شده ریجکت شوید. به همین دلیل برای متقاضیان به صرفه است که هزینه‌ای به عنوان حق‌العمل و مشاوره به کارگزاران پرداخت کنند تا با کمک آن‌ها شانس خود را برای گرفتن ویزای کانادا بالا ببرند و البته در کنار آن از دردسرهای این کار هم خلاص شوند ولی در عین حال دوستانی بوده‌اند که برای این کار خودشان اقدام کرده‌اند و ظرف حدود دو ماه موفق به اخذ ویزای توریستی کانادا شده‌اند.

۱۲- رایج‌ترین دلایل ریجکتی ویزای کانادا

ریجکت ویزا کانادا، یکی از رایج‌ترین اتفاقات اخذ ویزای کانادا می‌باشد. معمولا ریجکتی‌ها به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که رایج‌ترین آن‌ها عبارتنداز:

۱. عدم اعتماد به بازگشت متقاضی ویزای کانادا: در صورتی که نتوانید افسر ویزای کانادا را متقاعد کنید که پس از اتمام دوره اقامت به کشور خود باز می‌گردید، درخواست ویزای کانادای شما را رد می‌کند.

۲. تاریخچه سفری نامناسب متقاضی ویزای کانادا: در صورتی که متقاضی ویزای کانادا، تاریخچه سفری متناسب با تمکن مالی خود نداشته باشد، درخواست ویزای کانادای ایشان ریجکت می‌شود.

۳. مدارک مالی نامناسب متقاضی ویزای کانادا و عدم توانایی در پرداخت هزینه‌های اقامت: تمکن مالی متقاضی ویزای کانادا، باید برای هر نفر ۱۳ هزار دلار کانادا باشد و در صورتی که نامه تمکن مالی که شما ارائه می‌کنید، کمتر از این مبلغ باشد، درخواست ویزای کانادای شما ریجکت می‌شود.

تمام دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا را اینجا بخوانید!

۱۳- اعتراض به ریجکت ویزای کانادا

پس از ریجکت ویزای کانادا، امیدتان به زندگی را از دست ندهید! اعتراض به ریجکت ویزای کانادا، فرصتی است که افسران ویزای کانادا برای امتحان کردن مجدد شانس‌تان برای شما در نظر گرفته‌اند.

۱۴- سوالات متداول ویزای کانادا

۱. چرا به ویزای مولتی کانادا، ویزای ۵ ساله می‌گویند؟

واقعیت ویزای مولتی کانادا این است که، اعتبار ویزای مولتی کانادا تا یک ماه پیش از اعتبار پاسپورت متقاضی می‌باشد. از آنجایی که اعتبار پاسپورت‌های صادر شده برای ایرانیان ۵ ساله می‌باشد، این ویزا را در ایران، ویزای ۵ ساله کانادا نیز می‌نامند.

۲. آیا کلمه اخذ ویزای تضمینی کانادا، واقعیت دارد؟

اگر چه برخی از موسسات به ظاهر حرفه‌ای با هدف جذب مشتریان از کلمه اخذ ویزای تضمینی استفاده می‌کنند، اما واقعیت این است که در اخذ هیچ نوعی از ویزا، هیچ تضمینی وجود ندارد. اما نکته قابل توجه در اخذ ویزا این می‌باشد که فرد متقاضی با انتخاب موسسه معتبر و با کارنامه درخشان و رزومه‌ای پربار در امر گردشگری، می‌توانند شانس اخذ ویزا را برای شما به حداکثر برسانند.

۳. برای ویزای کانادا حتما به دعوت نامه نیاز داریم؟

خیر، هیچ الزامی برای داشتن دعوت نامه نیست اما، اگر دعوت نامه ویزای کانادا داشته باشید، شانس اخذ ویزای شما بیشتر خواهد شد.

۴. داشتن برنامه سفری برای سفر به کانادا مهم است؟

بله. داشتن برنامه سفری به شما کمک می‌کند که شانس دریافت ویزا برای شما بالاتر برود به این صورت که، برنامه سفری به افسر کنسولگری اثبات می‌کند که شما قصد برگشت به کشور خود را دارید.

۵. تفاوت ویزای مولتی کانادا و ویزای مولتیپل کانادا در چیست؟

به این نکته مهم دقت کنید که ویزای چند بار ورود به نام مولتیپل یا مالتیپل شناخته می‌شود؛ بعضی دیگر آنرا به اختصار ویزای مولتی یا ویزای مالتی می‌نامند. که همه این اصطلاحات بیان کننده مفهوم ویزای چند بار ورود کاناداست. کانادا از نظر دفعات ورود یک ویزا بیشتر ندارد و آن هم همین ویزای مولتیپل است که در کشورهای دیگر هم به مسافران با شرایط خاص داده می‌شود. پس ویزای کانادا فقط و فقط چند بار ورود یا مولتیپل است.

ویزای چندبار ورود کانادا = ویزای مولتی کانادا = ویزای مالتی کانادا = ویزای مالتیپل کانادا = ویزای مولتیپل کانادا

۶. در صورت داشتن تمام شرایط، چقدر تضمین برای ویزا شدن وجود دارد؟

از بین تمامی مدارک، اسناد ملکی شخص متقاضی، تمکن مالی و گردش حساب از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. در صورتی که تمام مدارک و شرایط را دارا باشید، ۹۰ درصد احتمال ویزا شدن شما وجود دارد. ۱۰ درصد باقی مانده را می‌توان به نحوه برخورد با افسر کنسولگری، اثبات برگشت به خاک وطن و مواردی از این قبیل می‌باشد. در اغلب موارد، بدون هیچ دلیل قانع کننده‌ای درخواست ویزای شما با شکست مواجه خواهد شد.

۷. برای شرکت در یک کنفرانس در کانادا، چه نوع دعوت نامه‌ای لازم است؟

برای شرکت در کنفرانس‌ها، سمینارها و همایشات در کشور کانادا، نیاز به دعوت نامه تجاری از این کشور می‌باشد.

۸. مدارک مورد نیاز سفارت کانادا، به چه زبانی باید ترجمه شود؟

کلیه مدارک درخواستی سفارت کانادا، باید توسط دارالترجمه‌های رسمی دادگستری به زبان انگلیسی ترجمه شوند.

۹. مصاحبه ویزای کانادا به چه صورت است؟

ویزای مولتی کانادا مصاحبه ندارد. کلیه مدارک به صورت اینترنتی برای سفارت کانادا ارسال می‌شود و برای بررسی آن‌ها نیازی به حضور شخص نیست. در بعضی از موارد خاص، از متقاضی درخواست می‌شود که برای مصاحبه، به یکی از سفارت خانه‌های کشور کانادا مراجعه کنند.

۱۰. مهم‌ترین عامل تعیین مدت اعتبار ویزای مولتی کانادا چیست؟

از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده مدت اعتبار ویزا می‌توان به افسر مهاجرت (افسر بررسی کننده پرونده)، اعتبار پاسپورت، دعوت نامه ارسال شده از کانادا و افسر مرزی مستقر در فرودگاه اشاره کرد.

۱۱. مجرد یا متاهل بودن برای ویزای کانادا چقدر اهمیت دارد؟

مطمئنا مجرد یا متاهل بودن شخص متقاضی در اخذ ویزا هر کشوری تاثیر به سزایی دارد؛ اما مجردهایی با تاریخچه سفری عالی و تمکن مالی بالا نیز می‌توانند برای دریافت ویزای مولتیپل کانادا اقدام کنند.

۱۲. پس از ریجکت شدن، چند وقت بعد می‌توانیم دوباره اقدام کنیم؟

پس از رد شدن درخواست ویزای کانادا، هیچ محدودیت زمانی وجود نداشته و شما می‌توانید یک ماه بعد از ریجکتی دوباره اقدام کنید.

۱۳. اگر بیشتر از ۶ ماه در خاک کانادا اقامت داشته باشیم، چه می‌شود؟

پس از ۶ ماه حتما باید مهر خروج از کانادا در پاسپورت شما ثبت شود. اگر این اتفاق رخ ندهد، پلیس کانادا می‌تواند شما را دستگیر کرده و به کشور مادری خود دیپورت کند. پس از دیپورت شدن نیز ویزای شما باطل می‌شود.

۱۵- پاس ریکوئست ویزای کانادا

پس از انگشت نگاری ویزای کانادا، ۴۲ روز بعد جواب ویزای کانادا برای شما ارسال می‌شود. در صورتی که نامه زیر (پاس ریکوئست) را دریافت کردید، باید پاسپورت خود را با حداقل یک صفحه خالی، به همراه این نامه برای الصاق ویزای کانادای خود پیکاپ کنید.

پاس ریکوئست کانادا

۱۶- سفارت کانادا و چگونگی تعیین وقت سفارت کانادا

سفارت کانادا در ایران، در سال ۱۳۹۱ به دلایل سیاسی، تعطیل شد. متقاضیان ویزای کانادا برای ارائه درخواست ویزای کانادای خود، می‌توانند به دفاتر وک در کشورهای ترکیه، امارات و گرجستان مراجعه کنند.

وقت سفارت کانادا:

در واقع وقت سفارت کانادا وجود ندارد. چرا که شما مصاحبه‌ای با افسران ویزا نخواهید داشت اما جهت تسریع در امر انگشت نگاری خود، می‌توانید از سایت VFS وقت انگشت نگاری برای خود تعیین کنید؛ اما لزومی به انجام این کار نیست.

اگر بعد از مطالعه این مطلب هنوز هم به جواب سوال خود در زمینه اخذ ویزای کانادا نرسیده‌اید، از سه راه زیر می‌توانید سوال خود را مطرح و پاسخ آن را از ویزالند بخواهید:

 • سوال خود را در قسمت دیدگاه‌های همین صفحه بپرسید؛ کارشناسان ما به سوال شما پاسخ خواهند داد.
 • با عضویت در انجمن ویزالند، صفحه اختصاصی سوال خود را در ویزالند بسازید. در این صورت امکان نمایش سوال شما به دیگران، در گوگل وجود داشته و دیگران نیز می‌توانند در بحث پاسخ به سوال شما شرکت کنند.

با مشاورین ما در ویزالند تماس گرفته و مفصل در مورد شرایط و شانس اخذ ویزای کانادا گفتگو کنید.

ویزای توریستی کانادا

اگر هدف شما از سفر به کانادا، تفریح و یا یک قرار ملاقات کاری و یا خانوادگی است، باید …

ویزای تحصیلی کانادا

اگر متقاضی و یا دارنده پذیرش تحصیلی از مراکز علمی و آموزشی را دارید، بهتر است تا …

ویزای کاری کانادا

اگر یک پیشنهاد کار از سوی فرد یا شرکتی در کانادا را داری، توصیه می‌کنیم تا حتما …

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.4 از 156 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۲۵۹ دیدگاه ها

 • سلام خسته نباشید
  من و شوهر و دخترم میخوایم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم
  خواهرشوهرم به همراه همسر و فرزندانشون مقیم کانادا هستن
  چه کاری باید انجام بدیم؟و اینکه اصلا شانس گرفتن ویزا داریم؟؟

  • سلام؛ باید دعوتنامه براتون ارسال کنن و اینکه از طرف شما هم باید مدارک شغلی معتبر و مدارک بانکی و هویتی ارائه داده بشه به سفارت.

 • سلام. من در حال دریافت مدرک زبان هستم با نمره ۶.۵ برای استان ساسکاچوان کانادا. لیسانس هستم و برای فوق در حال دریافت مدرک MBA هستم که معادل فوق لیسانس است. با یک شرکت مهاجرتی قصد داشتیم کار کنیم که مبغ ۱۵.۰۰۰ دلار در سه مرحله از ما می خواهد. می خواستم بدونم این هزینه معقول هستش؟ یا اگر خودمون اقدام کنیم هم فرقی نمی کنه و ریسکی نداره.

  • سلام؛ ببنید هزنیه ما ۸ میلیون تومان بابت پذیرش هست و ۱۲۰۰ دلار بابت ویزا. لطفا ازشون پیگیر بشید جهت این مبلغ که صرف چه خدماتی میشه این هزینه.

 • سلام من دارم تقاضای ویزا مولتی خودم تکمیل میکنم دو تا سوال دارم یکی اینکه برای همسر و فرزندم جداگانه باید درخواست بدم و برای همسرم هم باید جدا تمکن مالی اثبات کنیم ؟؟ سوال دوم اینکه پرینت حساب بانکی ایران بدم دارترجمه رسمی ترجمه کنه ؟ بانک که انگلیسی پرینت حساب نمیده

  • سلام؛ مدارک بانکی رو خود بانک به لاتین و تمکن رو به دلار کانادا می ده نیاز به ترجمه ندارد. شما وقتی خانوادگی اقدام می کنید یک اکانت برای شما ساخته میشه و می تونید یه تمکن برای کل خانواده ارائه بدید.

 • سلام ببخشید سوال من این هست که اگر شرکتی در ترکیه داشته باشیم میتونیم از طریق همین شرکت برای کانادا اقدام کنیم و در کانادا به ثبت برسونیم

 • سلام من ۱۶ ساله رشته ورزشی کیک بوکس فعالیت میکنم و قهرمانی های کشوری زیادی دارم و برای ادامه ورزش شخصی میخواهم به کانادا بروم و آنجا وارد باشگاه هایش شوم و تمرین کنم و مسابقه بدهم و هر پنج شیش ماه برگردم ایران و و دوباره به کانادا بروم، باید چه ویزایی بگیرم و چطوری؟؟ ممنون میشم جواب راهنمایی کنید تشکر

 • سلام . من ٢ تا بچه ٧ و ١١ ساله دارم که می خوام مدارس کانادا ثبت نام شون کنم و خودم بعنوان همراه باهاشون برم، چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین.
  ١_ برای هر دو تاشون باید شهریه کامل رو پرداخت کنم یا اینکه دومی نصف یا رایگان میشه ؟
  ٢_ با توجه به اینکه دو تا بچه دارم ثبت نام می کنم امکان همراهی همزمان پدرشون هم با ما وجود داره ؟
  ٣_ اگر امکان همراهی همزمان پدر نیست ، کی می تونیم برای ویزای ایشون اقدام کنیم ؟
  ۴_ آیا بعد از مدتی امکان تغییر ویزای همراه خودم به کاری یا تحصیلی وجود داره؟
  ۵_ در صورت مثبت بودن تغییر ویزا آیا هزینه تحصیل بچه ها رایگان میشه یا خیر ؟
  تشکر از شما

  • سلام؛ برای هر دو نفرشون شهریه کامل باید پرداخت بشه که بشه واسه ویزا اقدام بشه و بهتر هست از طریق دختر بزرگتون اقدام بشه. دختر کوچیک تون مدرک تحصیلی ندارن شانس ویزا پایین میاد زیر ۱۴ سال هستن به عنوان همراه می تونن اقدام کنن. تغییر ویزا امکانش وجود داره . ولی برای تحصیل یا کار یاید اجازه کار بگیرید یا اجاره تحصیل گرفته بشه از دانشگاه یا کالج که تبدیل بشه به ویزا. اگه ویزای تحصیلی بخواید بگیرید فرزندانتون رایگان تحصیل می کنن.

 • سلام من با دعوتنامه فامیلی ویزای توریستی کانادا اقدام کردم؛ تو مدارکم ولی فقط تمکن دادم بمبلغ ۴۵۰میلیون وگردش نذاشتم؛ واینکه مدارک کارمندیمو گذاشتم(فیش ۳ماه و بیمه وحکم کارگزینی ) ولی گواهی نذاشتم. نظرتون چیه؟ جواب ویزا طبق قوانین چقدر طول میکشه؟ مرسی

  • سلام؛ مدارک بانکی مورد نیاز سفارت ربز گردش ۴ ماهه و تمکن مالی هست . و جزر کسری مدرک شما حساب میشه. بهتر بود گواهی اشتغال هم گذاشته بشه اما چون حکم کارگزیتی گذاشتید مشکلی نیست. در حال حاضر نهایت پاسخ دهی ۲۷۰ روز هست.

 • با سلام
  من و همسرم ویزای مولتی کانادا رو حدود دو سال پیش گرفتیم …. پارسال قصد سفر داشتیم که به دلیل شرایط بوجود آمده نتونستیم بریم . من بخاطر تموم شدن تاریخ پاسپورتم مدت زمان ویزام هم در عید امسال به پایان میرسه و بلیط سفر به کانادا رو برای ماه آپریل ۲۰۲۱ گرفتم .
  میخواستم ببینم با توجه به اینکه الان خیلی دیر به درخواست ویزا پاسخ میدن و من ویزام تا عید اعتبار داره میتونم از الان برای درخواست مجدد ویزا اقدام کنم ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 • سلام امکان ازدواج غیابی برای کانادا وجود دارد؟با توجه به اینکه قبلا ملاقات صورت گرفته و رابطه اشنایی وجود داشته

 • سلام من ۵۷ ساله هستم تمکن مالی و سپرده وسند لازم رو دارم سال ۹۱ یه سفر به امریکا داشتم یک سال و نیم پیش هم ویزای آمریکا گرفتم ولی خورد به شرایط جدید که کسی نمیتونست بره. میخواستم ببینم برای درخواست ویزای توریستی کانادا شانسم چقدره البته من سفر شینگن نداشتم

  • سلام؛ شما مشکلی برای اخذ ویزای کانادا ندارید. از نظر سنی و سابقه سفری که شرایط خوبی دارید. اما خوب باید سایر شرایطتون هم بررسی بشه. توصیه میکنم با کارشناسان ویزای کانادا در ویزالند تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنن.

 • با سلام، من ۵۲ ساله هستم، مجرد هستم. و حدود ۱۳ سال سابقه بیمه دارم. مسئول بخش مارکتینگ یک شرکت هستم و برای شرکت در نمایشگاهها و همچنین ملاقات با شرکای شرکت زیاد به سفر می روم. تصمیم دارم برای شرکت در نمایشکاهای مرتبط در کانادا یک ویزای ۵ ساله بگیرم. من ۲ خونه دارم ، حدود ۱۰ هزار یورو در حساب یوروی دارم و حدود ۳۰۰ میلیون هم در حساب ریالی دارم. حدود ۱۰ ویزای شنگن در گذرنامه دارم که چند تا آن هم ۲ ساله، ۳ ساله، ۱ ساله، ۶ ماهه است. حدود ۲۲ کشور هم مسافرت کرده ام. شرکتی که برایش کار می کنم هم نامه پشتیبانی می دهد. آیا امکان ویزای شدن من هست؟ (البته می توانم از دوستانم در کانادا بخواهم برایم دعوتنامه هم بفرستند). نظر شما چیست؟ با تشکر

  • سلام؛ احتمال ویزا شدن شما خیلی بالاست. شاید بالای ۹۹ درصد باشه. اما باز هم هیچ چیزی قطعی نیست. توصیه میکنم تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما رو راهنمایی کنن.

 • سلام؛ بهم گفتن اگر کسی از کانادا ریجکتی داشته باشهحتی اگر دلایل ریجکتی رو رفع کنه شانس برای ویزای کانادا کم خواهد بود آیا این مطلب تا چه حدی درست میباشد(ویزای توریستی) ممنون.

  • سلام؛ خیر، اگر شما بتونید نقائص پرونده رو رفع کنید، میتوندی ویزا بگیرید. اما توصیه میکنم صبر کنید تا حداقل ۶ ماه از تاریخ درخواست قبلی شما زمان سپری بشه. در بعضی موارد هم که ریجکت ویزای شما به خاطر مسائل قضایی و یا امنیتی باشه؛ این ریجکت در پرونده های بعدی شما اثر گذار خواهد بود.

 • سلام؛ وقتتون بخیر؛ ممنون بابت اطلاعات خوبی که دز سایت قرار دادید. من و همسرم قصد دریافت ویزای کاری برای کانادا رو داریم. ملک به ناممون هست و تمکن مالی داریم.هر دو فوق لیسانس هستیم،من حقوق تجارت بین الملل و همسرم روابط بین الملل، هر دو شاغل هستیم و سابقه بیمه هم داریم، سن من ٣١ سال و سن همسرم ٣۵ سال، مدرک زبان نداریم، کشورهای اطراف رفتیم ولی شینگن تابحال نرفتیم،با توجه به شرایطی که ذکر کردم امکان اخذ ویزای کار وجود داره؟ اگر پاسخ مثبت هست، چه مدت زمانی انجام پروسه اش طول میکشه؟ ممنون میشم پاسختون رو بفرمایید.

 • سلام؛ خسته نباشید. من میخواستم ترجمه سند خونه رو به عنوان تای بیارم توی کلاینت اینفورمیشن اما حجمش با وجود کم کردن کیفیت ها از حد مجاز بیشتره. میخواستم بپرسم میشه این سند رو توی فایل مالی آپلود کنم ولی تو کلاینت اینفو توضیحش رو بدم؟

 • سلام

  وقتتون بخیر. میخواستم بپرسم تاخیر در سابمیت ویزا نکته منفی محسوب میشه؟ ممکنه باعث ریجکت شدن بشه؟
  بنده برای فال پذیرش دارم و دو روز دیگه میخوام مدارکم رو برای ویزا سابمیت کنم.

  با تشکر

 • با درود،
  من سه تا سوال در مورد ویزا داشتم. ممنون میشم اگه لطفا راهنمایی کنید. ۱. سابقه ی سفری که ازش یاد کردین دقیقا چی هست و چه ضرورتی داره برای گرفتن ویزا؟ ۲. ۳۲ سالم هست. مجرد. من برای سپتامبر ۲۰۱۹ و برای ویزای تحصیلی امریکا در انکارا مصاحبه داشتم ولی ویزام ریفیوز شد. آیا ممکنه سفارت کانادا از این موضوع اطلاعی داشته باشه و اگر داشته باشه نکته ی منفی ای برای دریافت ویزای کانادا به حساب می آد یا خیر و اصلا هیچ تاثیری نداره؟ ۳. امسال برای ۲۰۲۰، هم برای کشور پرتغال پذیرش گرفتم و هم برای کانادا برای ژانویه ۲۰۲۰. اگر برای ویزای پرتغال اقدام کنم و بگیرمش و بعد از اون هم برای ویزای کانادا، آیا ویزای پرتغال من در پاسپورتم، باز مشکلی برای دریافت ویزای کانادام ایجاد میکنه و آیا ممکنه باعث ریجکتیم بشه؟ پیشاپیش سپاسگزارم.

  • سلام؛ برای گرفتن ویزای کانادا، یا باید سابقه سفر به حوزه شنگن و یا دعوتنامه داشته باشید. شما با داشتن سابقه سفر خوب، اثبات میکنید که قصد پناهندگی ندارید. برای کانادا توصیه میکنم حتما دوتا ویزای توریستی شینگن در پاسپورتتون داشته باشید. ریجکت ویزای تحصیلی آمریکا، هیچ تاثیری بر روی ویزای کانادا نداره، نگران نباشید. داشتن ویزای تحصیلی پرتغال هم برای گرفتن ویزای تحصیلی کانادا پوینت منفی حساب نمیشه. نگران نباشید.

 • سلام من دوسال پیش برای توریستی اقدام کردم و انگشت نگاری انجام دادم ولی ریجکت شدم الان برای تحصیلی دیگه لازم نیست برم انگشت نگاری درسته؟

  • سلام؛ خیر نیازی به انگشت نگاری مجدد و پرداخت هزینه اون رو ندارید و فقط باید هزینه بررسی پرونده رو بپردازید.

  • سلام؛ ویزای هنرمندان یک نوع ویزای خود اشتغالی هست و باید سابقه کاری مرتبط داشته باشید. در مورد شرایط و ظوابطش این ویزا هم در مطلبی بعدا مفصل توضیح خواهیم داد. اما میتونید این شرایط رو هم در سایت دولت کانادا بررسی کنید. لینکش رو براتون میذارم. لینک

 • 
  سلام . کهتر قسم می خورم که
  این مطلب روان است و شاید هیچ نفر نتواند یادداشت مشابه به این مطلب را در
  وبلاگ مبرهن کند برای اینکه چقدر طولانی است

 • سلام
  وقت شما بخیر
  من ویزای توریستی کانادا تا بهمن ۹۹ دارم
  اعتبار پاسپورتم هم تا همون بهمن ۹۹ هست.
  تا کی میتونم از کشور خارج بشم با این ویزا؟

  • سلام؛ باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشه ویزاتون دیگه. اگر تا مرداد ماه نتونستید وارد خاک کانادا بشید باید مجددا اقدام کنید. البته شاید بعدا یکسری امتیازات مثل تمدید ویزا برای شما درنظر بگیرن.

 • سلام خسته نباشید.
  در مورد ویزای تحصیلی سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید.
  من ۳۲ سال دارم و لیسانس نرم افزار هستم. متاهل هستم. و میخوام برای همسرم ویزای کار همراه بگیرم. سال اخذ مدرکم هم ۹۲ هست و معدل ۱۳.۹۰. از سال ۹۰تا ۹۹ هم شاغل بودم. البته الان یک ماهه بخاطر خواندن زبان از کار خارج شدم.
  اول اینکه میخوام بدونم اگر ۶ ماهه اخر بیمه رد نشه برام پروسه ویزا به مشکل میخوره؟
  سوال بعدیم در مورد تمکن مالی هست. تو سایت دیدم زدید ۳۰۰میلیون. میخوام بدونم این مبلغ رو به چه صورت باید گردش ایجاد کنم؟ اگر یکجا بریزم به حساب به مشکل میخوره؟ و باعث شک آفیسر میشه؟ و اینکه موجودی اخر هنگام گرفتن صورتحساب از بانک باید ۳۰۰ میلیون باشه؟ و نکته بعدی اینکه ما یک خونه هم داریم و میخوام بدونم ارائه سند به عنوان تمکن مالی امکان پذیر هست؟
  و سوال اخرم اینه که با توجه به اینکه متاهل هستم صورت حساب از حساب بانکی پدرم رو میتونم ارائه کنم؟

  • سلام؛ خیر، مشکلی پیش نمیاد، فقط حتما در کاورلتر دلیل موجهی برای دوری از کار در این ۶ ماه داشته باشید. چون اگر سابقه بیمه نداشته باشید به این معنی که شما سر کار نبودید. در مورد تمکن هم باید سعی کنید خرد خرد پول رو به حسابتون واریز کنید و اصلا پول رو یکجا به حسابتون نریزید. سند خونه رو هم ارائه بدید بهتره، این به معنی معافیت از ارائه نامه تمکن مالی حساب بانکی با مانده حساب ۳۰۰ میلیون نیست. بله میتونید مدارک تمکن مالی پدرتون رو به عنوان حامی مالی خودتون ارائه بدید.

   • زبان خوندن دلیل موجه به حساب میاد؟ البته میتونم از شرکتی نامه بگیرم که به شکل پارت تایم کار کردم ولی بدون بیمه.(این قابل قبوله؟) درخواست بیمه بیکاری دادم ولی هنوز تایید نشده. اگر به مشکل میخورم درخواستمو لغو کنم؟ ایا موسسه شما در رابطه با برنامه تحصیلی و آماده کردن این نامه ها هم کمک میکنن؟

 • سلام ، وقت بخیر، با تشکر از ویزالند با کمک شما من درخواست ویزای توریستی برای کانادا کردم اما در زمان فرجه یک ماهه برای انگشت نگاری بخاطر کرونا موفق به رفتن به دفاتر وک برای انگشت نگاری نشدم (یعنی دقیقا هفته آخر که میخواستم به ترکیه برم پروازها بسته شد)، میشه راهنمایی بفرمایین با توجه به اینکه زمان آن گذشته و دفاتر وک هم هنوز باز نشده اند به چه صورت می تونم درخواست تمدید زمان انگشت نگاری بدم یا چه کاری می تونم انجام بدم.

  • سلام
   یک ایمیل به دفتر آنکارا بزنید و شرایط وقت سفارت جدید رو جویا بشید. فعلا چیزی رو به صورت رسمی اعلام نکردن اما باید یک وقت جدید به شما بدن.

 • سلام خسته نباشید، ممنون بابت اطلاعات جامعی که در اختیارمون قرار دادین!
  من الان پذیرش مدرسه RWA رو گرفتم، میخواستم بدون مراحل آتی چی هستن و چقدر این پروسه زمان بره باتوجه به این شرایط کرونا؟

 • درود بر شما
  من چندتا سوال داشتم ممنون میشم همشونو جواب بدین
  😊

  ۱_ بنده چهارماه پیش از کشور افریقای جنوبی رفیوز شدم ایا امکان داره برای ویزای کانادا به مشکل بر بخورم؟

  تاریخچه سفرم خوبه میخوام برای شرکت در یکی از اموزشگاههای زبان انگلیسی به مدت پنج ماه تحصیل کنم دوره جنرال
  ۲_ایا باید نوع ویزا تحصیلی قید بشه یا توریستی؟

  ۳_چون میخوام مدارک رو بصورت آنلاین آپلود کنم فکر میکنم تاریخ شروع کلاسها رو برای ۷۰ روز دیگه بردارم خوب باشه نظر شما چیه؟

  ۴_آیا به جز پذیرش تحصیلی و رزرو محل اقامت برنامه سفر دیگه ای هم لازمه؟
  میخوام برای تکمیل مدارکام یک سند ملکی به نام خودم بزنم

  ۵_آیا اگه تاریخش جدید باشه از ارزش کارم کم نمیشه و اینکه آیا تاریخ ترجمه سند هم مهمه مثلا اگه چند ماه بگذره نمیگن دوباره باید ترجمه جدید بیاری چون میخوام سند رو با وکالت برگردونم

  ۶_آیا تمکن مالی رو میشه چند روز قبل از رفتن به سفارت درست کنیم یعنی پول بیشتر به حساب بریزیم؟ حساب مال شوهرم هست و چندین ماهه که با مبلغ ۱۰۰ الی ۱۵۰ میلیون در گردشه ولی شما گفتین بیشتر باشه بهتره

  ببخشید سوالام زیاد شد ممنون از صبر و شکیبایی شما
  🌷

  • سلام
   ۱.نه مشکلی نداره
   ۲. اول باید پذیرش بگیرید بعد برای ویزا اقدام کنید و نوع درخواست چون دوره‌ی زیر شش ماه هست توریستی میشه.
   ۳.وقتی پذیرش گرفتید تاریخ شروع و پایان کلاس شروع میشه که نسبت به اون تاریخ سفرو باید تعیین کنید.
   ۴. خیر
   ۵. بله، تاریخ سند مهمه ولی داشتنش بهتر از نداشتنشه
   ۶. حساب بانکیتون رو طی چند روز زیاد کنید ولی خرد خرد بریزین تا به عدد مد نظر برسه و بعد تمکن بگیرین
   ان شاالله که ویزا بدن

 • سلام خسته نباشید خواستم بدونم من ۳۴ سالمه مجردم و ۳ ماهه لیسانس گرفتم ایلتس ۶ هم دارم خواستم بدونم برا کالج یا دانشگاه کانادا میتونم اقدام کنم یا چون سنم بالاس نمیشه ممنون

  • سلام
   بله میتونید ویزا بگیزید، به شرطی که فبلش بتونید پذیرش بگیرید. شاید بعضی از دانشگاه ها و کالج ها حساس باشن روی این مساله اما اگر خوب بررسی کنید میتونید از یه کالج یا دانشگاه پذیزش بگیرید.

 • سلام، زمان دقیق خرید بلیط رفت و برگشت و ارائه واچر رزرو هتل به افسر سفارت(برای افرادی که دعوتنامه ندارند) چه موقع است با توجه یه اینکه تاریخ دقیق ویزا شدن مشخص نشده؟؟؟ لطفا راهنمایی بفرمایید و اینکه ایا بلیط برگشت قابل استرداد هستش؟

  • سلام
   سفارت کانادا نزدیک ترین زمان برای اخذ وقت سفارت را ۹۰ روز اعلام کرده. بعد از اون هم ۴۲ روز کاری یا حدودا دو ماه بعد از انگشت نگاری طول میشکه تا جواب ویزای شما ارسال بشه. پس باید حداقل این بازه زمانی رو برای خرید بلیط و رزرو هتل کنید. یعنی حدودا برای ۵ تا ۶ ماه دیگه بلیط خودتون رو رزرو کنید.

 • با سلام و احترام، بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل رو دقیقا چه زمانی به افسر باید ارائه داد، وقتی که مدارک رو آپلود میکنیم(قبل از بیومتریک) با توجه به اینکه مشخص نیست که چه زمانی ویزا میشیم، چطور میشه بلیط رفت و برگشت خرید یا هتل رزرو کرد؟ مچکرم

  • سلام
   شما باید برنامه سفری مشخصی داشته باشید تا بتونید ویزا بگیرید. شما لازم نیست بلیط رو ارائه بدید. کافیه رزرو بلیط رو ارائه بدید.

 • با سلام و عرض احترام خدمت شما دوست عزیز . اول از همه از شما تشکر میکنم بابت اطلاعات عالیتون . فقط یک سوال داشتم . تا به حال برای خارج رفتن اقدام نکردم و این اولین بار اولم هستش . پاسپورتم را به تازگی گرفتم ( یک هفته هستش ) . بنده در این ۴ ماه گردش حسابم رو انجام دادم و تمکن مالی بنده ۴۵ هزار دلار ( دلار آمریکا ) هستش ولی برای کانادا که باید ملک سند بذارم یک سوال داشتم . یک ویلا در طالقان دارم که متراژش ۵۱۰ متر هستش و زمانی که عکس و اطلاعات ویلا را به دست مشاور املاک رسوندم ایشون گفتن ویلا ۲۲۰ میلیون تومان ارزه . این ملک برای ضمانت کار بنده را برای دریافت ویزا راحت میکنه ؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • سلام
   مشکلی که هست اینه که شما سابقه سفری مناسبی ندارید. بهتره قبلش در قالب تور گروهی برای ویزای شینگن اقدام کنید، چون شما برای ویزای کانادا یا باید سابقه سفر یه حوزه شینگن رو داشته باشید و یا اینکه از طرف یکی از دوستان و یا اقوامتون دعوتنامه داشته باشید.

 • پس از پایان سال دوازدهم شخص اگه بخواد برای تحصیل به کانادا بره باید کی اقدام کنه که اگه ویزا نشدش بتونه به طور عادی به تحصیلش در اینجا ادامه بده و عقب نیوفته

  • سلام
   قبل از پایان این دوره هم میتونید برای دانشگاه اقدام کنید و تا جوابتون بیاد این دوره رو هم تموم کنید و اونجا مدرکش رو ارائه بدید. البته میتونید برای کالج هم اقدام کنید و برید و سال آخرتون رو اونجا بخونید.

 • سلام وقت بخیر
  من قصد دارم از مدرسه Royal West Academy مونترال پذیرش بگیرم ولی برای پذیرش میگن قیم ضروریه.
  میخواستم بپرسم که از کجا باید قیم پیدا کرد ؟

  • سلام
   شرایط شما به چه صورت هست. از جایی که قیم رو پیدا نمیکنن.
   برای مشاوره با کارشناسان ما در ویزالند تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۳۱۴۳

   • من متولد ۱۳۸۰/۱۰/۱۱ هستم و هرجایی پرس و جو کردم میگن که قیم برای افراد زیر ۱۸ ساله و واقعا نمیدونم مدرسه چرا همچین درخواستی از من داره.
    مدرسه گفته که هم برای پذیرش و هم برای صدور ویزا به قیم نیاز دارم

 • باسلام و ممنون بابت سایت عالی که دارین.
  میخواستم بپرسم بر اساس چه معیاری میشه مدارس دولتی مونترال رو مقایسه کرد؟
  و اینکه ایا شهریه همه مدارس دولتی مونترال ثابته؟

 • سلام
  برای ویزای توریستی کانادا من از طرف دوستم دعوتنامه دارم آیا لازم هست فرم شماره imm5409 را پر کنم؟ اگه نه که چرا بعد از اپلود مدارک نمی تونم پول را پرداخت کنم؟

   • سلام وقتتون بخیر
    نزدیک ب ۸ ماه دیگه اعتبار پاسپورت من تموم میشه میتونم قبل از اینکه اقدام ب ویزای توریستی کنم،مجدد پاسپورت بگیرم و بعد برای ویزای ۵ ساله اقدام کنم ؟!

    • سلام؛ بله میتونید و حتما پاسپورتتون رو تمدید کنید. چون پاسپورتتون کمتر از ۸ ماه اعتبار داره نیازی نیست به اداره گذرنامه مراجعه کنید و با مراجعه به پلیس +۱۰ میتونید پاسپورتتون رو تمدید کنید.

 • با سلام. من از دانشگاه کلگری کانادا برای مقطع دکتری پذیرش گرفتم برای سپتامبر ۲۰۲۰. سوالم اینه که من اواسط خرداد۹۸ آزمون زبان میدم و اواخر خرداد۹۸ نتیجه دستم میرسه. دو تا سوال دارم، اگه من اول تیر مدارکم رو آپلود کنم و همون چند روز بعدش برای انگشت نگاری برم، تا شهریور نتیجه ویزا میرسه دستم؟
  سوال دومم اینه که اگه بدون مدرک زبان اپلای کنم برای ویزای تحصیلی شانسم چقدره؟

  • سلام
   بله تا شهریور ماه جواب ویزا آماده میشه، و اینکه بله امکانش هست اما با داشتن مدرک زبان شانستون هم بیشتر میشه.

 • با سلام و خسته نباشید.
  من برای تحصیل در سال آخر دبیرستان در مدرسه North star Academy حدود یک ماه پیش اقدام کردم ولی هنوز جوابی نگرفتم. میخواستم بپرسم امکان ریجکتی در پذیرش وجود داره و آیا به دلیل اخبار کرونا در ایران، ممکنه مشکل ایجاد کنه؟

 • سلام.
  چندتا سوال درمورد اکسپرس انتری داشتم
  ۱. مدارک زبان و تمکن مالی دقیقا هنگام تکمیل فرم اینترنتی باید آپلود بشن؟ یا هنگام مراجعه حضوری به سفارت؟
  ۲. برا تمکن مالی باید گردش حساب ۶ماهه هم داشته باشیم؟
  ۳. با مدرک لیسانس و تجربه کاری بدون بیمه (مدارکی مثل عکس و گزارش) میشه اقدام کرد؟

  • سلام؛ نه نیازی نیست مدرک زبانتون رو ارائه بدید اما در هنگام مراجعه به سفارت باید با خودتون ببرید. گردش حسابتون هم باید ۶ ماهه باشه. اما شما حتما باید بیمه داشته باشید و بدون سابقه بیمه شاید تونید ویزا بگیرید.

 • با سلام….همسر بنده اواخر مهرماه واسه ویزای دانشجویی به صورت تنها اقدام کردند.. و متاسفانه یک هفته بعد از انگشت نگاری ریجکت شدند… نوت افیسر رو گرفتیم و مجددا در خواست ویزا دادیم اوایل ژانویه ۲۰۲۰.. الان با گذشت ۲ ماه هنوز جواب ویزا نیومده … واینکه انتشار ویروس کرونا در ایران میتونه منجر به ریجکتی بشه…… زمان شروع نحصیل همسرم ماه می ۲۰۲۰ هست………راهنمایی میفرمایید؟///ممنون

  • سلام
   میتونید پیگیری کنید. اما باید توجه داشته باشی که شما بلافاصله بعد از ریجکتی درخواست مجدد دادید. آیا در کاورلتر توضیح دادید که چه مواردی رو اصلاح کرده و چرا سریعا درخواست مجدد دادید؟

   • با سلام….نوت افیسر رو که گرفیتیم ..نوشته بودن از دلایل حضور همسرم در کانادا قانع نشدن.. بنابرین هم کاور لتر نوشتیم و هم استادی پلن رو گسترش دادیم و دلایل بیشتر اوردیم……از زمانی که نوت رو گرفتیم نا زمانی که سابمیت مجدد کردیم تقریبا ۴۵ روز زمان سپری شد………الان فقط نگران اینیم که ویروس کرونا باعث ریجکتی ما بشه پس از دوماه انتظار………………………

    • سلام
     نگران باشید. ویروس کرونا ربطی به پروسه ویزا نداره، شاید در بررسی پرونده ها کمی تاخیر بندازه. اما اثری در ریجکت شدن اونها نداره.

 • درود بر شما
  با توجه به اینکه من و همسرم قصد داریم درخواست ویزای توریستی بدیم و هر دو شاغل هستیم و از طرف برادر من که پاسپورت کانادایی داره دعوت نامه داریم و همچنین حدود ۱۰ سال پیش به مدت سه سال جهت تحصیل در انگلستان زندگی کردیم و بعد از اون باوجود اینکه ویزای poststudy داشتیم ولی به ایران برگشتیم ولی بعد از برگشت سفرهای خارجی زیادی نداشتیم. با توجه به این موضوع سوالم این هست که امکان ریجکت شدن هست؟
  و همچنین می خواستم بدونم فیش حقوقی رو بر چه اساسی باید تنظیم کرد؟

  • سلام
   برای کانادا میتونید اقدام کنید و با احتمال ۹۹ درصد ویزا خواهید شد.
   فیش حقوق دوماه آخرتون رو همم براساس گواهی شغلیتون که چقدر حقوق میگیرید بزنید.

 • من عباس هستم و ۳۸ سال سن و لیسانس تاسیسات گرایش تهویه مطبوع گرمایش و سرمایش هستم.۱۷ سال سابقه بیمه دارم که ۱۵ سال فولاد و ۲ سال موادشوینده.همسرم لیسانس مدیریت بازرگانی دارد و یک دختر ۱۰ ساله داریم.حدود ۵۰۰۰۰ دلار کانادا سرمایه داریم.زبان فرانسه آشنایی ندارم و انگلیسی هم ضعیف هستش.با این شرایط میتونیم واسه کانادا اقدام کنیم یا نه؟ پیشنهادتون رو لطفا بفرمایید.
  در حال حاضر دخترم و همسرم در حال یاد گیری زبان انگلیسی هستند.

 • سلام. من دانش آموز سال دوازدهم و متولد ۱۳۸۰/۱۰/۱۱ هستم . قصد مهاجرت تحصیلی به مونترال کانادا رو دارم.
  شما طی چه مدتی میتونید کارای منو اوکی کنید و به نظر شما چه مقطعی در دبیرستان برای من مناسب است؟

  • سلام
   بله میتونید انجام بدید، ما در ویزالند ظرف کمتر از یک ماه براتون پذیرش می‌گیریم و بعدش هم که باید کارهای ویزا رو انجام داد که اون هم حدود ۴۰ تا ۵۰ روز زمان میبره، در نتیجه میتونید برای سال تحصیلی جدید پذیرش بگیرید.
   توصیه میکنم برای راهنمای بیشتر با مشاورین ما در ویزالند تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۳۱۴۳

 • سلام ببخشید ما یکبار اواخر آذر ماه ریفیوز شدیم . من و همسر و دختر یک ساله ام.
  می خواستم بدونم آیا رفیوز شدن در کانادا تاثیر منفی روی دریافت ویزای شنگن در آینده دارد؟ چون ما قصد داریم با مشاوره خانم بشکار فردی یا خانوادگی دوباره اقدام کنیم ولی نگران رفیوزی هستیم. ضمنا این مطلب که نوشتید شرایط آذر ماه خوب شده یعنی ما تو شرایط خوب رفیوز شدیم؟ چون جواب ما ۲۱ آذر اومد ولی تنها هدف از سفر رو ایراد گرفته بودند.
  ممنون از پاسخ های خوبتون.

 • با سلام
  ما میخواستیم برای ویزای توریستی اقدام کنیم خودمون همه کارهاشو انجام بدیم
  مدارکمون تکمیله فقط یک سوال داشتم ازتون میخواستم راهنماییم کنید
  برای نوشتن نامه هدف از سفر باید به چه جزییاتی دقت کنیم؟ نامه باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید…

  • سلام
   جزئیات برنامه سفرتون، اینکه چند روز هستید، تاریخ بلیط رفت و برگشت، اگر در هال اقامت دارید، اطلاعات هتل محل اقامت، هدف از سفر و همچنین وابستگی‌های کامل مالی و عاطفی که در ایران دارید.

 • با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.
  من متولد ۱۳۸۰/۱۰/۱۱ هستم و میخواستم بپرسم آیا امکانش هست برای سال آخر دبیرستان اقدام کنم؟
  و اگر امکانش هست شما حداکثر تا چه زمانی میتونید کارای منو اوکی کنید و ویزای کانادا رو بگیرم؟

  • سلام
   بله میتونید انجام بدید، ما در ویزالند ظرف کمتر از یک ماه براتون پذیرش می‌گیریم و بعدش هم که باید کارهای ویزا رو انجام داد که اون هم حدود ۴۰ تا ۵۰ روز زمان میبره، در نتیجه میتونید برای سال تحصیلی جدید پذیرش بگیرید.

 • سلام ممنون از سایت خوبتون.. یه سوال داشتم من حدودا۲۰روزپیش نامه ریجکتی برام اومد.همراه شوهرم ودوفرزندم اقدام کرده بودم برای ویزای توریستی…دلیل ریجکتی ما تمکن مالی بود ..الان امکانش هست برادر شوهرم تموم هزینه های ماروقبول کنند چون ایشون رئیس یک شرکت بزرگ هستند ودرنامه گواهی اشتغال به کارامکانش هست نوشته بشه همچین چیزی…ممنون میشم جوابموبدید…

  • سلام
   بله ایشون بنویسند کلیه هزینه ها رو پوشش میدن، البته خودتون هم حتما تمکن مالی و گردش حسابتون رو ارائه بدید.

 • سلام وقت به خیر.
  من و همسرم ویزای بیزینس ویزیتوری کانادا را دریافت کردیم اگر برای پسر ۵ ساله ام هم اقدام کنیم ممکنه با توجه به شرایط فعلی ویزای ما رو هم باطل کنن؟

 • با سلام و عرض خسته نباشید
  ۱-امکان فاند گرفتن در مقطع کارشناسی وجود داره؟
  ۲-کمترین هزینه برای تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر چقدره؟

 • با سلام
  ما خانواده ۳ نفر هستیم
  خودم ۳۰ سال
  خانمم ۲۷ سال
  بچه ام ۴ ماهه
  به هیچ سفر خارجه هم نرفتیم
  اگه بابت ویزا کانادا اقدام کنیم احتمال ریجکت داره یا نه ؟

  • سلام،
   برای ویزای توریستی کانادا حتما باید سابقه سفر داشته باشید مخصوصا به حوزه شینگن.
   اصلا اقدام نکنید، چون صددرصد ریجکت میشید و پولتون هم برنمیگرده
   اول به دنبال این باشید که سابقه سفرتون رو خوب کنید.

   • سلام بنده در خواست ویزای کانادا دادم ۴ ماه پیش آرمان شدیم به علت عدم بازگشت زده شده بود در صورتی شرکت کشور سوئیس را داشتم و تمکن و دعوت نامه معتبر میخواستم راهنمایی کنید

    • سلام
     متوجه سوالتون نمیشم. امکانش هست واضح تر سوالتون رو بپرسید. یا برای مشاوره بهتر با کارشناسان ما در ویزالند تماس بگیرید.
     ۰۲۶-۳۳۱۴۳

 • سلام . یکی از دوستان چند ماه پیش مدارک ما را زحمت کشیده و برای اخذ ویزا آپلود کردند و ما برای انگشت نگاری رفتیم استانبول .همان دوست من دو هفته پیش از یونان به من زنگ زد و گفت که ایمیل سفارت اومده و ما (با خانواده ) ویزا شدیم. از فردای اون روز گوشی را خاموش کرده و هیچگونه دسترسی به ایشون نداریم.
  ما از ایمیل و اکانت خودمون اصلا اطلاع نداریم و تمام مراحل کار و مدارک ما دست ایشون بوده .تکرار میکنم هیچ گونه ایمیل اکانت پسورد نداریم و بعد از انگشت نگاری برچسب زدن رو پاس ها که فقط و فقط اونو داریم.حالا اگر ما حضوری بریم سفارت کانادا در آنکارا آیا ویزای ما را به ما میدن ؟ و آیا شما میتونید کمکمون کنید ؟

  • شما حتما باید برگه درخواست پاسپورتتون رو داشته باشید حتی وقتی حضوری تشریف میبرید. اگر امکانش رو دارید حتما با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن

 • چرا دیگه خودشم میزنه دفتر استانبول هیچ جایی نداره
  بعدهم اصلا گزینه های دیگه رو نمیزاره من انتخاب کنم
  قفل شده و فقط با قرمز این جمله رو مینویسه ؟

  • درود بر شما
   سایت وقت سفارت کانادا دچار تغییرات شده است.
   لطفا به تغییرات تعیین وقت سفارت دقت فرمائید.

 • سلام
  من از طریق VFS میخوام وقت سفارت بگیرم (در استانبول) ولی همین که وارد home page میشه
  قبل از اینکه من تعداد applicant ها رو انتخاب کنم این ارور رو به من نشون میده

  There are no open seats available for selected center – Canada Visa Application Center-ISTANBUL

  این یعنی چی؟یعنی من نمیتونم وقت بگیرم؟

 • سلام شبتون به خیر
  من مجردم و سنم ۴۰ سال هست و به همراه مادر پیرم برای ویزای کانادا اقدام کردیم به مادرم ویزا دادند اما من رفیوز شدم.شما بالای این صفحه اشاره کردید شرایط اخذ ویزا بهتر شده.آیا می تونم دوباره اقدام کنم و اگر اقدام کردم بگم مادرم در این سفر باهامه یا تنهایی اقدام کنم.چون مادرم و من می خواستیم عید به کانادا سفر کنم که متاسفانه من رفیوز شدم.همچنین علت رفیوز شدنم هدف سفر و FAMILY TIE خورده.چون سابقه سفرمون هم خوب بود.
  ممنون از شما

 • با سلام
  من به تازگی از کانادا برای ویزای توریستی ریجکت شدم،
  اما برای اکسپرس انتری میخواستم اقدام کنم.
  ایا این ویزای منفی برای من امتیاز منفی میشه؟
  یعنی ممکنه تاثیر بذاره برای ویزا؟

 • سلام
  برای دو نفر بزرگسال و یک کودک سه ساله که از طرف یکی از بستگان دعوتنامه ارسال میشود چقدر تمکن مالی به تومان لازم است؟

 • سلام.ما خانواده ۴نفر هستیم دو تا دختر دارم ۱۴و۱۰ساله برای ویزای توریستی اقدام کنیم دختر ۱۴ساله من سندرم داون هست برای ویزای توریستی گفتن مشکل هست در صورتی که ما هر کشوری رفتیم با دخترم بودید و هیچ کس ایرادی نگرفت خواستم بدونم نظر شما چیه؟مشکلی هست میشه ویزای مدیکال درخواست داد.؟

  • سلام
   می‌تونید ویزای توریستی بگیرید مشکلی نیست.
   اما توجه داشته باشید که در قسمت فرم‌های درخواست ویزا حتما بیماری‌شون رو اعلام کنید.

 • با سلام
  من در زمینه ی طراحی و دوخت لباس به صورت شخصی فعالیت دارم.تصمیم دارم که برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم.و میخوام که در اسرع وقت به نتیجه برسم.
  پس از مشورت با یک وکیل مهاجرت ایشون به من گفتن که ویزای کاری رو خیلی سخت میگیرن و نیروی کار خارجی رو تنها در صورتی می پذیرند که تقریبا نیرویی کانادایی نتونه در اون شغل مشغول به کار باشه،مثل مثلا هنر های خاص. خواستم ببینم که ایا این طور هست!؟ اگر نه،آیا میتونم در قدم اول در شغل های معمول و مرتبط با رشته ی خودم از طرف سازمان یا مرکز و یا شخصی دعوت نامه کاری بگیرم و بعد اقدام کنم برای انجام مراحل بعدی؟
  با تشکر از شما.

  • سلام
   بله فقط در صورتی موفق به اخذ ویزای کاری کانادا میشید که دولت کانادا در اون شغل به نیروی خارجی اعلام نیاز کرده باشه.
   اگر قصد اقامت دارید پیشنهاد می‌کنیم از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنید.

 • سلام
  آیا اگر حین تحصیل کار کرده باشیم
  با سابقه بیمه
  سابقه کار ما محسوب میشه؟
  یا اینکه اگر کار و تحصیل همزمان بوده باشه سابقه کار محسوب نمیشه؟

  • سلام
   بله اگر بیمه معتبر از تامین اجتماعی داشته باشید، سابقه بیمه حین تحصیل نیز مورد قبول است.

 • سلام
  میخواستم ببینم سفارت کانادا دسترسی داره که از تامین اجتماعی استعلام بگیره؟
  من ۶ سال سابقه کار دارم اما بیمه تامین اجتماعی ندارم
  آیلتس ۸ دارم و برای Express entry میخواستم اقدام کنم
  میخواستم ببینم اگر ارایه بدم بیمه تامین اجتماعی رو
  راهی برای استعلام برای سفارت کانادا وجود داره؟
  چون شنیدم دسترسی به اطلاعات ندارن

  • سلام
   برای Express Entry داستان کمی متفاوت است.
   ممکنه تمامی مدارکی که به سفارت ارائه می‌کنید، اعتبار سنجی شود.

 • سلام وقت بخیر
  من و پدرم و برادرم قصد داریم برای ویزای توریستی اقدام کنیم
  من ۳۳ساله پدرم ۶۰ و برادرم ۳۸ساله است
  مادرم فوت شده.
  هرکدام از ما اپلیکیشن را جداگانه پر میکنیم
  ایا در فرم ۵۲۵۴ لازم هست که تیک همراهی را بزنیم؟ که مثلا پدرم منو همراهی میکنه؟
  آیا این امتیاز منفی نمیشه برای ما؟

 • با سلام . چطور میتوانم بفهمم عامل ریجکتی من جهت درخواست ویزای توریستی چه بوده.ممنون میشوم پاسخ دهید

 • با سلام و تشکر فراوان بابت سایت بسیار خوب شما
  می خواستم بدونم پر کردن فرم های سفارت ( ۱mm5645 / imm5257 ) به صورت آنلاین می باشد یا باید فرم را دستی پر کرده بعد اسکن شده آن را آپلود کنم

 • سلام باتشکرازپاسخگویی تون من به اتفاق همسرم ودوفرزندم تقاضای ویزای مولتی کاناداراداریم آیابهتره که اول برای خودم وهمسرم تقاضاکنم وبعدبرای بچه هایااینکه فرقی نمیکنه که همه باهم باشیم ؟

  • سلام
   اگر همسرتون شاغل هستند، بهتره که همسر و یک فرزندتون و شما یک فرزندتون جداگانه اقدام کنید.

 • باسلام، من عضو هیئت مدیره یک شرکت هستم و از یک شرکت کانادایی دعوتنامه تجاری دریافت کرده‌ام، همه مدارک تمکن مالی هم کامل است ولی سابقه سفر ندارم و مجرد هستم خواستم ببینم شانسی برای دریافت ویزای توریستی کانادا دارم و ارزش دارد که این ریسک کنم و درخواست ویزا بدهم یا نه. با تشکر

 • سلام و خسته نباشید
  میخواستم ببینم تو کدوم قسمت از اکانتى که ساختیم باید ویزاى مالتیپل و درج کرد از این حیث میپرسم که اشتباهاً براى ویزاى سینگل اقدام نکنم

 • درود و عرض ادب
  من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران با معدل ۱۸.۱۰ همچنین نفر دوم المپیاد دانشجویی هستم ولی مدرک زبانی ندارم و زبان خوبی هم ندارم کل خونوادم پدر مادر و برادرهایم اقامت دائم کانادا رو دارن
  خواستم بپرسم بهترین راهی که بتونم با همسرم همزمان با کانادا برم چه راهی هست من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در این کشور هستم ولی ترجیح میدم که بعد از رفتن پذیرش بگیرم
  آیا راهی هست که بدون پذیرش منو همسرم بریم و چقدر هزینه داره
  ممنون بابت وقتی که میذارید

  • درود بر شما
   از طرف اعضای خانواده تون دعوتنامه دریافت کنید و ویزای توریستی بگیرید.
   این نکته رو در نظر داشته باشید که امکان تغییر ویزا در خاک کانادا وجود ندارد.

  • دوست عزیز می توانید ویزای توریستی بگیرید وسپس در این مدت زمان حضور در کانادابه دنبال کارفرما بگردید .واما از لحاظ تحصیلی باید حتما مدرک زبان ایلتس داشته باشید وگرنه هیچ دانشگاهی شماراراه نمی دهدبا تشکر .

 • سلام من و همسرم و دخترم ۲۱ خرداد برای انگشت نگاری به استانبول رفتیم تا کنون هم جوابی برامون نیومده چون از طریق آژانس مهاجرتی اقدام کردیم ایمیلی که برامون مدارک و ارسال کردن ندارم و از دفتر هم خواستم پیگیری کنن کار درچه مرحله ای هست میگن نمیشه الان اقدام کنیم چطوری میتونم خودم پیگیری کنم راهی هست ؟

  • سلام
   بگید کلیه اطلاعات اکانت تون رو برای شما ارسال کنند.
   بدون اطلاعات اکانت تون نمی‌تونید پیگیری کنید.

 • سلام چند تا سؤال دارم
  ١) اگه ویزای توریستی ریجکت بشه چقدر روی ویزای دانشجویی میتونه تأثیر منفی داشته باشه؟؟؟ چه کاری میشه انجام داد که وفع ریجکتی بشه؟؟؟
  ٢) اگه ویزای توریستی رو بگیریم ولی نریم و برای ویزای دانشجویی اقدام کنیم تأثیر منفیِ چشم گیری داره؟؟؟ حتمأ باید یه دور بریم و برگردیم بعد دانشجویی اقدام کنیم؟؟؟ هیچ راهی نیست که نخوایم بریم و مستقیم دانشجویی اقدام کنیم؟؟؟

  • سلام
   ۱. بله تاثیر منفی دارد. برای رفع ریجکتی باید مشاوره بگیرید.
   ۲. بله اگر ویزای توریستی داشته باشید و به کانادا سفر نکنید، نمره منفی داره براتون. خیر راهی ندارد.

   • سلام و عرض ادب
    الان نزدیک ۶۰ روزه که از انگشت نگاری من در استانبول میگذره و خبری از ویزا نیست هفته پیش ایمیلی به سفارت زدم و دلیلش رو پرسیدم پاسخ دادند که در حال چک بک گراند هستیم و منتظر بمانید خواستم بدونم احتمال ویزا گرفتنم با توجه به این تاخیر و این پاسخ دریافتی از سفارت چقدر است ؟ آیا تو این مرحله احتمال ریجکتی هم هست ؟ ممنون از پاسخ های مفید شما

    • سلام
     تجربه نشون داده که این تاخیر حتی تاثیر مثبتی داشته و احتمال پذیرش رو بالا میبره، اما قطعی نیست، در هر صورت از این موارد پیش میاد و نگران نباشید.

 • با سلام من جهت انگشت نگاری در سفارت کانادا در قطر اقدام کردم ولی استیکر یا شماره یا هیچ رسیدی به من ندادن چون دوستم هم زمان با من در کویت اقدام کرده بود و روی جلد پاسپورت اون استیکر زدن من که پرسیدم در سفارت کانادا در قطر گفتن نیازی نیست اینجا لطفا راهنمایی کنید

 • باسلام، اگر من بخواهم حضوری به دفتر وک در آنکارا مراجعه کنم ، آیا لازم است وقت بگیرم ؟ و ایا میتونم نقدی هزینه ی سفارت را پرداخت کنم ؟

  • سلام
   خیر لزومی به گرفتن وقت سفارت نیست.
   اگر مدارک رو به صورت آنلاین ارسال می‌کنید، هزینه درخواست ویزا نیز حتما باید به صورت آنلاین پرداخت شود.

 • سلام و تشکر از راهنمایی
  ویزای مولتی کانادا برای من از سفارت کانادا صادر شده ولی در قسمت شهر اقدام کننده به جای آنکارا
  CPC-OTTAWA نوشته شده علت چیه؟

 • سلام بنده از یک کارفرمای کانادایی دعوت نامه شغلی دریافت کردم که اون هارو گفته بود اسکن وامضا کنم و دوباره ارسال کنم این کارو کردم بعد ایمیل و شماره تلفن که از وی اف اس که در هند بود رو به من ارسال کرد اون هم به فرم ویزای کانادارو ارسال کرد بقیه مدارک رو پر کردم و ارسال کردم و الان از من تقاضای ۳۰۰دلار آمریکا کرده که میگه باید از طریقه وسترن یون یا مانی گرام پرداخت کنم تا برام وقت ملاقات بقیه مراحل انجام بده سوالم اینه که صحت داره همچین چیزی یا کلاه برداریه

  • سلام
   اگر مستقیما از یک کارفرمای کانادایی اقدام کرده‌اید، پس چه ارتباطی به کشور هند دارد؟

 • با تشکر از سایت بسیار خوبتون
  رزرو بلیط هواپیما از تاریخ تکمیل فرم و ارسال تا چه زمانی باشد بهتر است؟ مثلا میشه رزرو تابستان سال اینده باشه؟ برای ویزای توریستی .ممنون میشم جواب بدید.

 • سلام و ممنون بابت پاسختون
  پرواز استانبول – فرانکفورت – مونترال با ۵ ساعت توقت در فرانکفورت و ایرلاین لوفتانزا احتیاج به ویزای ترانزیت داره؟
  پرواز برگشت بصورت رزرو باشه کافیه یا حتما بلیط میخواد؟دعوتنامه هم داریم.
  ممنون بابت راهنمایتون

  • سلام
   بله حتما باید ویزای ترانزیت بگیرید.
   بلیط برگشت هم حتما باید قطعی باشد. چرا که در فرودگاه افسر مرزی ازتون بلیط برگشت رو می‌خواد.

 • سلام خسته نباشید من همسرم پذیرش یک دانشگاه توی کانادا رو گرفتن خودم هم از طریق ورک پرمیت می خوام برم .سال ۲۰۰۷ جهت اسکیل ورکر اقدام کردم که بعد از ۳ یا ۴ سال ریجکت شدم و برادر همسرم هم اقامت کانادا رو داره می خواستم ببینم آیا با توجه به شرایط فوق این دو حالت برای ما نقطه منفی حساب می شه از دید آفیسر؟ ممنون میشم پاسخ بدید

 • باسلام و تشکر از اطلاعات مفید و کاربردی
  ۱-درصورتی دریافت ایمیل پاسپورت ریکویست ویزای توریستی کانادا آیا میتونم برای الصاق ویزا شخصا به استانبول مراجعه کنم .(انگشت نگاری هم در استانبول انجام شده ) مدت زمان الصاق ویزا چقدره؟یک روزه میتونم انجام بدم و روز بعد پرواز به کانادا داشته باشم؟
  ۲-بعد از دریافت ویزا در استانبول میتونم از همون استانبول بلافاصله با پرواز و توقف در فرانکفورت آلمان به مونترال سفر کنم؟ احتیاج به ویزای ترانزیت ندارم؟(توقف در فرانکفورت ۵ ساعت و نیم هست)
  ۳-زمان سفر به کانادا حتما بایستی بلیط برگشت داشته و ارایه بدم؟
  ممنون بابت راهنمایی

  • سلام
   ۱. خیر. الصاق ویزا حدودا بین ۲ تا ۳ هفته به طول می‌انجامد. و با توجه به اینکه پاسپورت شما در نزد سفارت‌خانه کانادا می‌باشد، نمی‌توانید به ایران بازگردید.
   ۲. بسته به ایرلاین تون داره. ایرلاین تون باید مشخص بشه
   ۳. بله حتما هم باید بلیط برگشت و هم باید واچر هتل و یا دعوت نامه تون رو به همراه داشته باشید.

 • سلام این عددی که فرمودین من خودم ویزای کانادا را چند ماه پیش گرفتم ۵۰ هزار دلار کانادا اولین باره میشنوم. ۱۵۰ میلیون باید مانده باشه که خرج سفر را بتونی بدی. ۵۰ هزار دلار کانادا فکر نمیکنم باشه. البته جسارت بنده را ببخشید که این پاسخ را دادم.

  • سلام و تشکر از این که تجربه تون رو منتشر کردید.
   دقت کرده باشید نوشتیم که ایده‌آل ترین مبلغ تمکن مالی ۵۰ هزار دلار کانادا می‌باشد.
   یعنی ممکنه که یک سری افراد با ۵۰ میلیون تومان تمکن مالی هم ویزا بشن.

 • سلام
  باتشکر از راهنمایی شما
  می خواستم بدونم اگر برای مهاجرت از طریق اسکیل ورکر ساسکچوان اقدام کرده باشیم و فقط در اپلیکیشن مربوطه ثبت نام کرده باشیم ولی هیچگونه مدارکی ارسال یا انتخابی انجام نشده باشد ، آیا در فرم اطلاعات فردی در قسمت سابقه درخواست مهاجرت باید این موضوع را عنوان کنیم؟
  ممنون

 • سلام می خواهم یک مغازه در کانادا بخرم. در سایت های مربوطه تا ۱۶۰ هزار دلار مواردی را پیدا کردم .
  آیا با خرید یک مغازه و یک اپارتمان در حدود ۱۰۰ هزار دلار امکان دریافت مجوز کار و اقامت برای خود و خانواده را دارم یا خیر؟

 • سلام میخواستم بپرسم آیا کلاه برداران میتونن فقط برای افراد وقت سفارت بگیرند بدون اینکه حتی در سایت کانادا ثبت نام کنند؟؟؟

 • سلام و عرض ادب
  دوست عزیز چند تا سوال داشتم از خدمتتون .
  ۱-اگر قبلا ریجکت شدم و شماره UCI رو دارم میتونم وارد کنم در فرم و یا خالی بزارم؟
  ۲-در فرم اصلی جایی که سوال میکنه Funds available for my staty باید مقدار تمکن حساب رو بنویسم مثلا
  ۶۰.۰۰۰ دلار کانادا و یا هزینه که برای این سفر در نظر گرفتم مثلا ۱۰.۰۰۰ دلار رو بنویسم.
  ۳-برای آپلود مدارک ترتیب به این صورت که که اول اصل مدرک و بعد ترجمه و برگه های ضمیمه ترجمه؟
  ممنون میشم راهنماییم کنی.سپاس

 • سلام خسته نباشید من بیش از ۶ ماه از تاریخ انگشت نگاریم میگذره ولی هنوز جوابی دریافت نکردم ایمیل هم به سفارت کانادا میدیم جواب نمیدن ممنون میشم راهنمایی کنید

 • با عرض سلام و خسته نباشید بنده یک سوال داشتم.
  در مورد پیگیری ویزا کانادا لینکی که گذاشته شده در قسمت شماره بارکد بنده هم شماره بیومتریک هم ای ار سی سی رو امتحان کردم اما نتیجه ای نداشت روی برگه بیومتریک ما فقط یک برچسب زده شده اسم فامیل تاریخ تولد و شماره سی ای سی و بیومتریک ایدی من هر کدوم رو امتحان کردم نتیجه ای نداشت ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • سلام
   به سایت VFSGlobal.com مراجعه کنید.
   کشوری که برای انگشت نگاری مراجعه کرده اید و به عنوان کشور مبدا انتخاب کنید و کشور مقصد رو کانادا انتخاب کنید.
   از قسمت پیگیری درخواست ویزا می‌تونید ویزاتون رو پیگیری کنید.

 • سلام
  من و همسرم از طریق وکیل برای کانادا اقدام کردیم و ویزای جفتمون اوکی شد. اما اطرافیانم دائما گوشزد میکنند که در مورد ویزاتون مطمئن بشید چون اینروزا جعل ویزا زیاد شده. الان از کجا میتونم در مورد صحت ویزامون اطلاعات کسب کنم؟ و یا استعلام بگیرم؟

 • با سلام، من دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه امیرکبیر رشته مهندسی شیمی هستم و جز نفرات برتر فارغ التحصیلی بوده، میخواستم به کانادا مهاجرت کنم جهت اقامت دائم اگر مدرک آیلتس ۷ به بالا داشته باشم هزینه مهاجرت و گرفتن حالا هر ویزایی که بتونه به اقامت دائم ما کمک کنه چقدر میشه ۲ پسر ۵ ساله و ۱ ساله دارم سن خودمم ۳۴ میباشد، حدودا هم سرمایه کلی که دارم حدود ۶۰۰ میلون هست.تشکر

  • سلام
   برای بررسی شرایط شما به اطلاعات بیشتری نیاز داریم.
   لطفا با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳ تماس بگیرید و داخلی ۱۱۳ رو بگیرید.

 • سلام برای ارسال مجدد مدارک برای درخواست مجدد ویزا دوباره باید مراحل از اول طی بشه و دوباره برای انگشت نگاری مراجعه کرد؟ یا انگشت نگاری بهمن ماه که در ترکیه انجام دادیم قابل قبوله؟

 • سلام وقتتون بخیر…برای انگشت نگاری اسفندماه اقدام کردم الان وکیل من میگه پرونده من بررسی نشده و باید ۳ ماه دیگه مدارک بفرسته دوباره… از اونجاییکه من سفر به کشور های حوزه شنگن نداشتم ایشون برای من مهر شنگن جعلی زدن الان میخواستم بدونم درواقع ریجکتی خورده برام؟ چون میگه هیچ نامه ای نیومده منطقی به نظرتون؟ متاسفانه خیلی شفاف پاسخگو نیستن به سوالات و شنیدن درسال ۲۰۱۹ انگاری سخت تر شده شرایط!امکانش هست استعلام تاریخچه سفر گرفته باشن؟

  • سلام
   بعد از ۳ ماه صد در صد پرونده شما بررسی شده.
   احتمال اینکه ریجکت شده باشید هست بله.
   به یک لیبل شینگن اگر شک کنند، کلیه تاریخچه سفری هاتون رو استعلام می‌کنند.

 • سلام. میخوام پسرم که سال اول دانشگاه در ایران هست ، در کانادا درس بخونه و خودم هم اونجا کار کنم . آیا لازمه دو تا ویزا جداگانه بگیرم؟

 • سلام تشکر از راهنمایی هاتون
  یعنی باید درقسمت fund availble برای سفر بنویسیم ۵٠٠٠٠دلار
  یا اینکه تمکنی که نشون میدیم ۵٠٠٠٠باشه

 • سلام، اول تشکر میکنم بابت سایت بسیار خوبتان و توضیحاتی که دادید. سوال من در مورد نوشتن برنامه سفر هست که بهتر است به زبان انگلیسی نوشته شود یا فارسی؟ و سوال دوم اینکه من دعوتنامه برای شرکت در سمینار دارم باید در فرم مدارک visitor را انتخاب کنم یا business ؟ممنونم از راهنمایی تان

  • سلام
   برنامه سفری باید به زبان انگلیسی نوشته شود.
   برای شرکت در سمینار هم، باید ویزای بیزینس درخواست کنید

 • سلام
  در اوایل شهریور ۹۷ موفق به گرفتن ویزا ۵ ساله کانادا (مولتی) شدم
  ولی به خاطر گرفتاری شغلی، فکر نکنم تا خرداد ۹۹ شرایطم جور بشه که بتونم برم و با این ویزا ۵ ساله تا الان به کانادا سفر نکرده ام
  سوالم اینه که با توجه به تاریخ صدور ویزا مولتی من ۲۰۱۸/۰۸/۲۹
  تا
  ۲۰۲۳/۰۵/۳۰
  اگه خرداد ۹۹ تصمیم به اولین سفرم رو بگیرم
  لطمه ای به ویزا ویا حین ورود ایرادی به بنده نمیگیرن؟
  لطفا راهنماییم کنید
  باتشکر

 • سلام
  ایا بعدازارسال کامل مدارک میتونیم مدارکی که upload کردیم ببینیم
  من مدارک رو فرستادم وریجکت شده بعلت نداشتن مدرک مالی که فکرمیکنم فرستادم چطور میتونم ببینم درقسمت upload file باز نمیکنه

 • سلام
  من از یکی از دانشگاههای کانادا پذیرش گرفتم و پروفایل رو هم توی سایت اداره مهجرت ایجاد کردم. برای همسرم درخواست ویزای کاری کردم ولی نمیدونم برای فرزند ۹ ساله ام که الان در ایران کلاس سوم مدرسه ابتدایی هست چه نوع ویزایی باید درخواست بدم؟ اگر برای دخترم درخواست ویزای تحصیلی بدم از من نامه پذیرش از مدرسه خواسته میشه. آیا شما اطلاعات یا تجربه ای در این زمینه دارید؟ پرونده هر سه نفر هم با هم و در یک اپلیکیشن ایجاد کردم و الان باید مدارک رو آپلود کنم.
  خیلی ممنونم

  • سلام
   با توجه به پیچیده بودن موارد پرونده شما، لطفا با این شماره تماس بگیرید
   ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹

 • سلام خسته نباشید یه سوال کلیه سوابق ویزای شنگن افراد ایرانی در سفارت کانادا استعلام گرفته میشه؟ این روزا خیلی میشنویم که مهر شنگن جعل میکنن اونم نه در پاسپورت جدید با پاسپورت های جعلی که مثلا قبلا برای شخص بوده و اعتبارش تموم شده میخواستم بدونم چقدر میشه به این روش اعتماد کرد؟ احتمال داره با کامل بودن مدارک این موضوع بررسی نشه؟
  از طریق تغییر دین شرایط مهاجرت به کانادا میشه بگید به چه صورتیه؟

  • سلام
   بله تمامی ویزا های شینگن از سفارت های اروپائی استعلام میشوند.
   اصلا راه قابل اعتمادی نیست این راه
   حتی ممکنه که چند سالی از ورود به کانادا محروم بشید
   کلیه مدارکی که تحویل افسران ویزای کانادا داده میشه به صورت کامل بررسی میشه
   برای ویزای کانادا هیچ لزومی به داشتن ویزای شینگن نیست
   در حال حاضر به هیچ عنوان دولت کانادا پناهنده قبول نمیکنه

 • درود، بنده ۲۰ سالمه، اخیرا فارغ التحصیل شدم و قصد دارم ویزای تحصیلی کانادا رو بگیرم، سربازی نرفتم و اینکه میتونم با وثیقه خارج بشم اما شما فرمودین که تاریخ اعتبار ویزای مولتی کانادا هر شخص، با تاریخ اعتبار پاسپورت ایشان رابطه مستقیم دارد. وقتی من وثیقه بگذاریم تاریخ اعتبار پاسپورتمم یک ماه بیشتر نیست یعنی اگر ویزا بهم بدن فقط یک ماه فرصت داره؟ تمکن مالی حدود ۴۰۰-۵۰۰ میلیون و سند یک میلیاردی دارم، سفری تا به حال نداشتم و در ضمن پذیرشی از یک کالج توی ونکوور دارم. شانسم برای گرفتن ویزا چقد هست حدودا؟ تشکر بابت وقتی که میگذارید.

  • درود بر شما
   برای تعویض پاسپورت تان حتما اقدام کنید .
   شاس ویزا شدن بالایی دارید
   با توجه به سن کمی که دارید، تمکن مالی رو به اسم خودتون ارائه نکنید بهتر هست و پیشنهاد ما اینه که پدر و یا مادر تون رو با این تمکن مالی به عنوان حامی مالی معرفی کنید.
   در صورتی که باز هم سوالی داشتید با کارشناس ما تماس بگیرید
   ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹

 • سلام وقتتون بخیراینکه هزینه ویزا نفری ۵۰۰۰۰ دلار میباشد این هزینه باید برای گرفتن اجازه ورود به کانادا پرداخت باید شه؟ یا بعد از رسیدن به اونجا طی یه مدت کار میتوان پرداخت

  • سلام
   متوجه منظور سوال تون نشدم
   ۵۰ هزار دلار کانادا، ایده آل ترین تمکن مالی هست که می‌تونید به سفارت کانادا تحویل بدید.
   اجازه ورود به کانادا همان ویزایی است که برای شما صادر میشه
   اگر ابهامی و یا سوالی وجود داره براتون، تماس بگیرید کارشناسان ما راهنمایی تون میکنند

 • با سلام و احترام، من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا رو داریم، ولی در حال حاضر با توجه به اینکه من باردار هستم قصد داشتیم برای ویزای توریستی اقدام کنیم و در صورت اخذ ویزا من در کانادا وضع حمل کنم و سپس به ایران برگردیم, چند تا سوال در این رابطه دارم:
  ۱)با توجه به وضعیت بارداری من چقدر احتمال داره به ما ویزای توریستی بدن؟
  ۲)آیا احتمال داره بعد از اینکه ویزا صادر شد در فرودگاه کانادا از ورود به خاک کانادا جلوگیری بعمل بیاد توسط آفیسر به دلیل وضعیت بارداری من؟
  ۳)در صورتیکه به ما ویزا بدن ولی من در ماههای آخر بارداریم باشم و نتونم برم آیا برای سفرهای بعدیمون امتیاز منفی است؟
  ۴)در صورتیکه ویزای ما ریجکت بشه و ما بعدا بخواهیم از طریق کاری یا تحصیلی اقدام کنیم برای مهاجرت آیا ریجکتی ویزای توریستیمون تاثیر منفی داره در پروسه مهاجرت؟

  • سلام
   ۱. به دلیل افزایش وضع حمل بانوان ایرانی در کشور کانادا، امکان اینکه کلا به شما ویزا اعطا نشه بسیار بالا هست.
   ۲. بله، نمونه هایی وجود داشته که پس از اعطا ویزا، افسر مرزی اجازه ورود به مسافر رو ندادند.
   ۳. اینکه شما ویزا بگیرید و ازش استفاده نکنید، نمره منفی و یا همون امتیاز منفی برای ویزای بعدی شما داره.
   ۴. باید ببینید علت ریجکت شدن شما چی هست. اگر موارد عمومی باعث ریجکتی شما بشه، بله ممکنه ویزای کاری و یا تحصیلی تون هم ریجکت بشه.
   باز هم اگر سوالی بود کامنت کنید برامون

 • مرسی مفید بود
  میشه درمورد نحوه برداخت انلاین هزینه هم راه حلی پیشنهاد بدید ؟
  اکر ما کردیت کارت نداشته باشیم میشه از کسانیکه کردیت کارت دارن وخارج از کشورن بخوایم پرداختی رو بزنن؟

 • باسلام.خسته نباشید.میخواستم بپرسم ویزا مولتی برای یک خانواده ۳ نفره چقدر هزینه داره و اعتبارش چقدره و میشه در کانادا کار پیدا کرد و ویزای توریستی رو تبدیل به اقامت دائم کرد

  • سلام
   هزینه ویزای کانادا برای هر نفر مبلغ ۱۰۰۰ دلار هست که از این مبلغ ۳۰۰ دلار در مرحله اول و برای اقدام ویزای کانادای شما است و ۷۰۰ دلار آن را بعد از ویزا شدن پرداخت میکنید.
   اعتبار ویزای کانادای شما با توجه به اعتبار پاسپورت شماست. یعنی تا هر زمانی که پاسپورت تون تاریخ داشته باشه میتونید به کانادا سفر داشته باشید و در هر بار ورود هم تا ۶ ماه اقامت بگیرید.
   برای ویزای کاری کانادا، شما باید مدرک آیلتس ۷ به بالا داشته باشید. در صورتی که مدرک زبان نداشته باشید، حتی اگر کارفرما هم پیدا کنید نمیتونید درخواست ویزای کاری داشته باشید.

 • سلام .خسته نباشید.
  من می خوام اقدام کنم بایت ویزای توریستی کانادا.خیلی ها می گن چون الان خیلی ها از جعل مدارک استفاده می کنن و مدارک رو آپلود می کنن گفتم به صورت دستی ببرم بهتر هست تو نتیجه ویزا شدن. خواستم بدونم به این صورت اقام کنم بهتر هست یا نه؟ لطفا راهنماییم کنید/.

  • سلام
   هیچ فرقی بین حضوری اقدام کردن و الکترونیکی اقدام کردن وجود نداره. و در هر دو صورت نتیجه یکی است.

 • ویزای کانادا به صورت تور گروهی هم داده میشه؟ ما حدود ۱۰ نفریم و میخوایم برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کنیم.

  • ویزای کانادا به صورت تور گروهی معنایی ندارد
   اما
   بسته به درخواست متقاضی،میتوانند به صورت گروهی درخواست ویزا دهند و برای انگشت نگاری و در صورت ویزا شدن، پیکاپ، مراحل به صورت همزمان انجام شود.

 • سلام خسته نباشید. من اگه ویزای کانادا رو بگیرم بعد موقع رفتن باردار باشم احتمال داره افسر کانادا متوجه بارداری بنده بشه و اجازه ورود به خاک کشور کانادا رو نده؟

  • سلام
   خانم های باردار بیشتر از ۸ ماه، اجازه پرواز ندارند و برای پرواز بیشتر از ۴ ماهگی نیز، تائیدیه کتبی از پزشک ارائه کنند.
   اما در صورتی که موقع زایمان، شخص در کانادا اقامت داشته باشد، غیر قانونی بوده و میتوانند ایشان را از کانادا خارج کنند.
   ولی معمولا افسران ویزا، این موارد را بررسی کرده و اجازه همچین کاری به متقاضی داده نمیشود.

 • در مورد سوپر ویزای کانادا کمی اطلاعات می خواستم تو چند تا سایت خوندم‌ ولی حس میکنم شما خیلی صادقانه توضیح میدید. ممنون

  • سوپر ویزای کانادا، در واقع دعوت از پدر و مادر، پدر بزرگ و مادر بزرگ توسط فرزندان میباشد. سوپر ویزای کانادا حتما به دعوت نامه نیاز داره و شما بدون دعوت نامه نمیتونید این ویزا رو بگیرید. مهلت سوپر ویزای کانادا ۳۰ روزه است ولی برای اقامت بیشتر باید دلایل محکم و قانع کننده ای به سفارت کانادا ارائه کنید.

 • سلام. می خواستم بدونم با توجه به اینکه در حال حاضر استقبال زیادی از ویزای توریستی کانادا شده و خیلی از هموطنانمون اقدام کردن برای ویزای توریستی کانادا شانس گرفتن ویزا چقدر هست؟ و این اتفاق شانس ما رو بیشتر میکنه یا کمتر یا اصلا تاثیری در گرتن ویزای کانادا نداره ؟

  • سلام
   شانس ویزای توریستی کانادا، با توجه به مدارک متقاضی و شرایط ایشان تعیین میگردد، اما باز با این حال، نمیشه به طور قطعی و مطمئن گفت که شما شانس ویزاتون چقدره.
   ما مسافری داشتیم ۳ ویزای شینگن از کشور های اسپانیا، آلمان و ایتالیا داشتند. سند ملکی و تمکن مالی بیشتر از حد تعیین شده سفارت کانادا داشتن اما، در کمال ناباوری ایشان ریجکت شدند.
   در مقابل هم مسافری جوان داشتیم که فقط دو و یا سه سفر خارجی، آن هم به کشور های دور و اطراف داشتند، مبلغ تمکن مالی کمتر از حد تعیین شده سفارت کانادا و سند ملکی هم نداشتند، باز با این حال ویزای مولتی کانادا برای ایشان صادر شد.
   به طور قطعی اعلام میکنیم که مسافر در صورت داشتن حداقل های تعیین شده سفارت کانادا، شانس ویزا شدن رو دارند و این که این شانس چقدر است مشخص نیست.

 • سلام من حدود آبان ماه پارسال همراه با همسرم اقدام کردم برای ویزای توریستی کاندا از طریق یک وکیل که بعد از ۷ ماه ایمیی اومد برای بنده که پروفایل من کنسل شده و برای هسمرم در حال بررسی هستش. که حدود ۱ ماه پیش ویزای کانادا همسرم اوکی شد ولی هنوز برای بنده هیچ اتفاقی نیفتاده و همونجور کنسل هست. لطفا بنده را راهنمایی کنید که چیکار می تونم بکنم که دوباره برای ویزای کانادا اقدام کنم؟

  • سلام
   اطلاعات پروفایل ویزای کانادای شما باید بررسی شود. از مواردی که اعلام کرده اید، احتمال میرود که مدارک درخواستی ویزای کانادا، برای شما، به طور کامل برای سفارت ارسال نشده است. مدارک ارسالی سفارت کانادا، اگر به طور خانوادگی اقدام کنید، به دو دسته عمومی و شخصی ارسال میشود. مدارک عمومی شامل تمکن مالی، اسناد ملکی، گردش حساب و مدارکی از این قبیل میباشد که معمولا این مدارک، مربوط به سرپرست خانواده میباشد. مدارک شخصی شامل تاریخچه سفری، پاسپورت ها و …. میباشد. احتمال میرود مدارک شخصی شما برای سفارت کانادا ارسال نشده است و به همین دلیل درخواست شما کنسل شده است.

 • هفته گذشته از فرانسه ریجکت شدم و آژانسی که به من مشاوره داد، به من نگفته بود که باید تاریخچه سفر مناسب به همراه یک شینگن داشته باشم تا بتوانم برای ویزای فرانسه اقدام کنم و حالا ریجکت شده ام. الان دوباره برای شینگن اقدام کنم؟ یا می توانم درخواست ویزای کانادا بدهم ؟

  • بعد از گذشت ۶ ماه از ریجکتی از سفارت فرانسه، شما میتوانید از سفارت یک کشور شنگن که به راحتی به ایرانیان ویزا میدهند، اقدام به اخذ ویزای شنگن کنید. کشور های یونان و ایتالیا جزو کشور هایی هستند که راحت تر به ایرانیان ویزا میدهند. پس از اخذ ویزای شینگن و سفر به این منطقه میتوانید اقدام به اخذ ویزای کانادا کنید. تاریخچه سفری در ویزای کانادا بسیار اهمیت دارد. شما میتوانید پس از اخذ ویزای کانادا، با سفر به کشور های دور و اطراف (ترکیه، عراق، ارمنستان، آذربایجان و امارات و ….) تاریخجه سفری خود را پر بار تر کنید.

  • برای درخواست هر نوع ویزا از کانادا، یک مبلغ تمکن مالی نیاز است
   مبلغ تمکن مالی ویزای توریستی کانادا، برای هر شخص متقاضی باید ۵۰ هزار دلار کانادا باشد و به ازای هر عضو خانواده که در این سفر همراه شما باشند، ۱۰ هزار دلار کانادا اضافه میشود.
   مبلغ تمکن مالی ویزای کاری کانادا، برای هر شخص متقاضی، در حدود ۱۳ هزار دلار کانادا میباشد و به ازای هر عضو از خانواده که همراه شما باشند، در حدود ۴ هزار دلار کانادا اضافه میشود.
   مبلغ تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا، برای هر شخص محصل، ۱۰ هزار دلار کانادا و هر نفر همراه، ۳ هزار دلار کانادا میباشد.
   مبالغ بیشتر از موارد اعلام شده، در بعضی از موارد در اخذ ویزای کانادا تاثیر گذار میباشد و در بعضی موارد خاص، در خواست ویزای مولتیپل کانادا را با شکست مواجه خواهد کرد.
   موفق باشید

 • بعضی شرکت ها ویزای تضمینی کانادا میدهند و می گویند تحت هر شرایطی اگر ویزای شما ok نشد تمام مبلغ دریافتی از شما را باز می گردانیم. اگر این نوعی سودجویی باشد که در زمان عودت مبلغ هیچ سودی نکرده اند، بلکه متحمل ضرر هم شده اند. آیا میتوان نتیجه گرفت بر خلاف گفته شما برخی از شرکت ها هستند که هنوز با تضمین صد در صد ۱۰۰% می توانند صدور ویزای کانادا را ضمانت کنند ؟

 • سلام
  من لیسانس گردشگری دارم میخوام برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم
  میتونم شرایط رو بدونم و اینکه ببینم تو رشته تحصیلی خودم کار کنم؟

  • سلام
   برای اخذ ویزای کاری کانادا شما باید مدرک زبان داشته باشید. اگر در ایالت های انگلیسی زبان بخواید کار کنید، مدرک آیلتس ۷ و یا بالاتر و اگر در ایالت های فرانسوی زبان بخواید کار کنید، مدرک زبان فرانسوی TCF باید ارائه دهید.
   و در خصوص سوال دوم شما، اگر آژانس هواپیمایی و یا شرکت های هواپیمایی درخواست نیروی مهاجر داشته باشند، بله میتوانید در رشته تحصیلی خود شروع به کار شوید
   در صورت داشتن مدرک زبان و مدارک تمکن مالی مورد قبول کانادا، میتوانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

   • سلام
    من مدرک زبان ایلتس ۸ دارم و سابقه کاری در شرکت های هواپیمایی به عنوان مهماندار و سر مهماندار رو در سابقه کاری ام دارم
    و سوالم اینه که پس از چه مدتی میتوانم اقامت دریافت کنم
    و پس از چه مدت اقامت میتونم تابعیت دریافت کنم؟؟

    • سلام مجدد
     با این مدرک زبان شما میتوانید در ایالت های انگلیسی زبان مشغول به کار شوید. یعنی اینکه شما شرط اول و اصلی برای اخذ ویزای کار کانادا رو دارید.
     اگر شرکت های هواپیمایی در کشور کانادا اعلام کنند که نیاز به نیرو های خارجی دارند، شما میتوانید با ارسال رزومه کاری و مدارک تحصیلی خود، اعلام آمادگی برای همکاری با این شرکت ها اعلام کنید.
     مدت زمان ویزا های کاری معمولا بر اساس نیاز شرکت های خارجی به نیرو ها میباشد.
     اما شما میتوانید با اقامت کاری به مدت ۵ سال، درخواست تابعیت خود را به اداره مهاجرت کانادا اعلام کنید.
     پس از اعلام شرکت های درخواست کننده نیرو مهاجر به عدم نیاز این نیرو ها،
     نیرو ها میتوانند یا به کشور خود بازگردند و یا در همان ایالت به دنبال شغل جدیدی باشند.

 • من قبلا برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کردم ولی ماه پیش ریجکت شدم، الان چطوری باید رفع ریجکتی کنم و چقدر زمان میبره تا دوباره بتونم اقدام کنم ؟

  • سلام آقای بذال
   باید ببینید علت ریجکتی تون از طرف سفارت کانادا چی بوده. برای هر دلیلی که سفارت کانادا برای رد شدن درخواست شما اعلام میکند، یک راه حل متفاوت وجود داره.
   شما هر تایمی که از سفارت کانادا ریجکت بشید،همون موقع میتوانید درخواست مجدد خود را اعلام کنید، اما؛ به طور مثال اگر سفارت کانادا به علت کم بودن سفر های خارجی و تاریخچه سفری شما درخواست ویزای شما را ریجکت کند، شما برای رفع این مشکل باید چند سفر خارجی داشته باشید که این خود زمان بر میباشد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹ تماس بگیرید

 • من الان حدود دو هفته هستش که دارم به تمام شرکت ها و آژانس هایی که ویزای کانادا میدن زنگ میزنم و صحبت میکنم و هر کدوم یه حرفی میزنن، یکی میگه ما دعوتنامه میذاریم روی مدارک، اون یکی میگه دعوتنامه اونا ضعیفه ما دعوتنامه قوی تر میذاریم روی مدارک شما یکی دیگه میگه ویزای شینگن نمیخواد داشته باشی، اون یکی میگه بدون ویزای شینگن نمیتونی مالتیپل بگیری ما برات لیبل ویزای شینگن میچسبونیم وگرنه نمیتونی ویزای کانادا بگیری، اون یکی میگه لیبل فایده نداره باید یه سفر قبلش بری اروپا ، شما که یه خورده صادقانه تر نوشتید بگید ما حرف کیو باور کنیم ؟

  • سلام آقای مهرنیا
   داشتن ویزای شنگن و دعوت نامه ( از یکی از بستگان درجه یک) بسیار بسیار در اخذ ویزای کانادا موثر است (تاکید میکنم موثر است، لازم نیست) اما ما مسافری داشتیم که نه شنگن و نه دعوت نامه داشتن و با این حال ویزای مالتیپل کانادا برای ایشان از طرف سفارت کانادا صادر شد و در مقابل مسافری هم داشتیم که ۵ ویزای شنگن از کشور های ایتالیا، آلمان، اسپانیا، فرانسه و یونان داشته اند و حتی دعوت نامه هم از بستگان درجه یک؛ که متاسفانه درخواست ویزای کانادا ایشان از طرف سفارت کانادا رد شد.
   با توجه به شرایط فعلی بازار ویزای کانادا و سود جویی های موجود در این بازار، پیشنهاد گروه ویزالند به شما این است که پس از اینکه تحقیقات خود در زمینه ویزای کانادا به نتیجه رسید، به یک آژانس اعتماد کرده و درخواست خود را ارسال کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران در تماس باشید ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹

  • درود بر شما
   طبق مدارک درخواستی سفارت کانادا، ویزای مولتی برای هر شخص منحصرا صادر میشود.
   این به این معنا ست که هر یک از اعضای خانواده برای سفر به کانادا نیاز به دریافت ویزای جداگانه دارند.

 • یک سایت مرجع با اطلاعات دقیق.
  با توجه به تجارب شخصی خود تمام این اطلاعات درست و کامل است. با تشکر از سایت خوبتون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.