کدام ویزای کانادا برای من مناسب است؟ توریستی، تحصیلی یا کاری

ویزای کانادا

اطلاعیه ویزای کانادا مهر ۱۳۹۸

در حال حاضر به درخواست ویزای توریستی کانادا ۳۶ روزه، به درخواست ویزای تحصیلی کانادا ۴۲ روزه و به درخواست ویزای کاری کانادا در ۱۰ هفته کاری پاسخ داده می‌شود. با توجه به نزدیک بودن انتخابات فدرال کانادا، سخت‌گیری بیشتری نسبت به ویزای تحصیلی و کاری گرفته می‌شود. برای دریافت ویزای توریستی کانادا نیز پیشنهاد می‌کنیم یا دعوت‌نامه ارائه کنید و یا با تاریخچه سفری قوی اقدام کنید.

ممکن است بار اول که برای ویزای تحصیلی و یا کاری اقدام می‌کنید، درخواست شما ریجکت شود. اما نگران نباشید این فقط به دلیل شرایط سیاسی و نزدیک بودن انتخابات فدرال کانادا می‌باشد. اگر مجددا برای بار دوم و یا حتی بار سوم درخواست خود را بدون تغییر ارسال کنید، موفق به اخذ ویزای تحصیلی و کاری کانادا می‌شوید!

با توجه به اینکه کشور کانادا در ایران سفارت‌خانه ندارد، توانایی اعتبار سنجی مدارک متقاضیان ایرانی وجود ندارد و فقط تاریخچه سفری متقاضیان اعتبار سنجی می‌شود. به همین دلیل بهتر است در تاریخچه سفری خود حداقل یک ویزای شینگن داشته باشید.

شما هم به دنبال مرجع معتبر برای اخذ ویزای کانادا هستید؟

با توجه به افزایش ۳ برابری درخواست ویزای کانادا از سوی متقاضیان ایرانی، بازار ویزای کانادا نیز به شدت داغ شد. به دلیل ارائه اطلاعات غیر واقعی و نادرست، بیشتر از ۹۰% درخواست ویزای کانادای متقاضیان ایرانی، با شکست مواجه شد و حتی با پرداخت هزینه های چند ده میلیونی، موفق به اخذ ویزای کانادا نشدند.
ما در این مطلب سعی کرده ایم که کلیه حقایق مربوط به ویزا کانادا را برای شما بیان کنیم. این اطمینان را به شما می‌دهیم که با خواندن این مطلب، دیگری نیازی به مشاوره نخواهید داشت.

مشخصات کلی ویزای کانادا
شرایط اخذ ویزا ارائه تاریخچه سفری متناسب با منابع مالی، ارائه تمکن مالی و گردش حساب
حداقل میزان تمکن مالی ۱۰۰ میلیون تومان برای هر نفر
گردش حساب مورد نیاز گردش ۴ ماهه آخر حساب متقاضی
(مبلغ گردش حساب اهمیتی ندارد)
هزینه اخذ ویزا توسط ویزالند توریستی: ۳۰۰ دلار – تحصیلی: ۴۵۰ دلار – کاری: ۶۰۰ دلار
هزینه اخذ ویزا، در صورتی که بخواهید خودتان اقدام کنید توریستی: ۱۸۵ دلار – تحصیلی: ۲۳۵ دلار – کاری: ۲۴۰ دلار
هزینه گرفتن وقت سفارت توسط ویزالند ۲۰ دلار
هزینه گرفتن وقت سفارت، در صورتی که بخواهید خودتان اقدام کنید هزینه ندارد
نحوه اقدام برای اخذ ویزا آنلاین – حضوری
ورود با این ویزا به کشورهای انگلیس (به صورت ترانزیت) – مراکش – کوبا – دومینیکن – مکزیک – پاناما
نحوه تعیین وقت سفارت از طریق کارگزاری VFSGlobal
مدت زمان تعیین وقت سفارت ۱ تا ۷ روز کاری
زمان اعتبار ویزا توریستی: منطبق با اعتبار پاسپورت (حداکثر ۵ سال)- تحصیلی: منطبق با برنامه تحصیلی
کاری: منطبق با دعوت‌نامه کارفرما
مصاحبه اخذ ویزا ندارد
مدارک مورد نیاز وقت سفارت عکس پاسپورت – آدرس ایمیل – برگه بیومتریک
وقت سفارت فوری دارد
ویزای فوری ندارد
تائیدیه مدارک توریستی و کاری: مهر دارالترجمه رسمی
تحصیلی: مهر دارالترجمه رسمی + دادگستری و وزارت امورخارجه
زبان ترجمه مدارک انگلیسی
مدت زمان جوابدهی به درخواست اخذ ویزا ۴۲ روز کاری
نرخ ریجکتی (درجه سختی ویزا) ۲۶% از ۶ هزار درخواست
رایج ترین دلایل ریجکتی عدم اعتماد به بازگشت متقاضیان – ارائه تمکن مالی نامناسب – مشخص نبودن هدف سفر به کانادا – تاریخچه سفری نامناسب
امکان اعتراض در صورت ریجکتی امکان اعتراض نیست
رفع ریجکتی رفع ریجکتی ندارد – پس از ریجکتی دوباره باید درخواست خود را ارسال کنید
بهترین حالت اقدام (از نظر تعداد نفرات) فردی
نیاز به پیکاپ دارد
سفارت در ایران ندارد
محل انگشت نگاری دفتر کارگزاری VFSGlobal در ترکیه – گرجستان – ارمنستان – آذربایجان و دیگر کشورها
ساعات و روزهای کاری سفارت‌خانه یکشنبه تا پنجشنبه از ساعات ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰

در این مطلب می‌خوانید

📌 ویژگی ها و مزایای ویزای کانادا

📌 انواع ویزای کانادا

📌 شرایط ویزای کانادا

📌 هزینه ویزای کانادا

📌 مدارک ویزای کانادا

📌 مراحل اخذ ویزای کانادا

📌 نحوه اخذ ویزای کانادا

📌 نکاتی که باید در مورد ویزای کانادا بدانید

📌 پیگیری ویزای کانادا

📌 ما چه کار هایی برای ویزای کانادای شما انجام میدهیم؟

📌 خودتان هم میتوانید ویزای کانادا بگیرید!

📌 رایج ترین دلایل ریجکتی ویزای کانادا

📌 اعتراض به ریجکت ویزای کانادا

📌 سوالات متداول ویزای کانادا

📌 پاس ریکوئست کانادا

📌 سفارت کانادا و چگونگی تعیین وقت سفارت کانادا

توضیحات کارشناس ویزالند در مورد ویزای کانادا در ویس زیر به صورت مختصر (مدت: ۰۲:۳۹)

۱- ویژگی های اخذ ویزای کانادا

اخذ ویزای کانادا برای شما دارای یک سری امتیازات می‌باشد. در ادامه به بررسی امتیازات ویزای تحصیلی، توریستی و کاری کانادا می‌پردازیم:

ویژگی اخذ ویزای توریستی کانادا:

۱. ورود بدون محدودیت: با ویزای توریستی کانادا می‌توانید بدون محدودیت به این کشور وارد شوید. منظور از محدودیت، تعداد دفعات ورود به خاک کانادا می‌باشد.

۲. ورود از کلیه مرزها: دارندگان ویزای توریستی کانادا می‌توانند از تمامی مرزهای زمینی و هوایی وارد این کشور شوند.

۳. اقامت طولانی مدت: هر باری که با ویزای توریستی وارد کانادا می‌شوید، می‌توانید تا ۶ ماه اقامت داشته باشید.

۴. امکان اقامت مجدد بدون فاصله زمانی: هر زمان که ۶ ماه اقامت شما به پایان برسد، نیازی به خروج طولانی مدت نیست. شما برای اقامت ۶ ماه بعدی خود می‌توانید فقط چند ساعت از خاک کانادا خارج شوید.

۵. امکان ورود به ۲۵ کشور بدون نیاز به اخذ ویزا: کانادا، انگلیس (به صورت ترانزیت)، مکزیک، کاستاریکا، پاناما، آنتیگوا، کوبا، دومینیکن، مراکش و عمان از جمله کشورهایی هستند که با ویزای کانادا می‌توانید وارد خاک‌شان شوید.

۶. برابر بودن مدت اعتبار ویزا با اعتبار پاسپورت: از مهم ترین امتیازات ویزای توریستی کانادا می‌توان به برابر بودن اعتبار ویزا با اعتبار پاسپورت متقاضی اشاره کرد. به طور مثال، در صورتی که پاسپورت شما دارای ۳ اعتبار باشد، ویزای توریستی کانادای شما نیز دارای ۳ سال اعتبار است. حداکثر اعتبار ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان ۵ سال می‌باشد.

مزایای اخذ ویزای تحصیلی کانادا:

ویزای تحصیلی کانادا به علاوه مزایای گفته شده در بالا، دارای امتیازات زیر نیز می‌باشد:

۱. امکان دریافت اقامت پس از اتمام تحصیل: پس از اتمام تحصیل در کانادا (به خصوص در شهر کبک)، شما می‌توانید از دولت کانادا درخواست اقامت دائم کنید. توجه داشته باشید که این فقط در صورت تحصیل می‌باشد و شامل دوره های علمی و آموزشی کوتاه مدت نمی‌شود.

۲. اجازه کار در کانادا همزمان با تحصیل: با توجه به دوره و رشته انتخابی، می‌توانید در کانادا کار کنید. شرایط کار در کانادا با ویزای تحصیلی کاملا به رشته و مقطع تحصیلی شما بستگی دارد.

مزایای اخذ ویزای کاری کانادا:

به علاوه مزایایی که برای ویزای توریستی کانادا در بالا عنوان کرده ایم، ویزای کاری کانادا فقط دارای یک مزیت برتر است و آن هم امکان دریافت اقامت دائم و شهروندی از سوی دولت کاناداست. در صورتی که بازه زمانی ویزای کاری کانادا شما بیشتر از ۱ سال باشد، می‌توانید اقدام به دریافت اقامت دائم و شهروندی بکنید.

عکس ویزای کانادا

عکس ویزای کانادا

عکس ویزای کانادا که مشاهده می‌کنید، به درخواست خانم مهسا عیوض پور توسط گروه مسافرتی ویزالند اقدام شده است که در ژوئن سال ۲۰۱۹ از سوی سفارت کانادا صادر شده است.

۲- انواع ویزای کانادا

ویزای کانادا، با توجه به اهداف متقاضی برای ورود به کشور کانادا، در انواع مختلفی صادر می شود. انواع ویزای کانادا عبارتند از:

ویزای توریستی کانادا:

ویزای توریستی کانادا، یک ویزای موقت است که برای اهداف توریستی، بازدید از خانواده و اقامت های کوتاه مدت صادرمی شود. ویزای توریستی کانادا به دو صورت سینگل و مالتیپل صادر می شود. ویزای توریستی سینگل، به دارنده آن فقط اجازه یک بار ورود به خاک کانادا را صادر می کند و پس از ورود به کانادا، می توانید تا ۶ ماه اقامت داشته باشید. ویزای مالتیپل کانادا، با توجه به تاریخ انقضای پاسپورت متقاضی صادر می شود؛ این به این معناست که ویزای توریستی مالتیپل کانادا، تا مدت زمانی که پاسپورت تان اعتبار دارد، معتبر خواهد بود. مدت اقامت در هر بار ورود، همانند ویزای سینگل می باشد و شما می توانید تا ۶ ماه در هر بار ورود اقامت داشته باشید.

ویزای کاری کانادا:

ویزای کاری کانادا، با هدف نیروی ماهر، خود اشتغالی و شروع کسب و کار صادر می شود. ویزای کار کانادا نیز، نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی و فرانسوی دارد و بدون آن، درخواست شما ریجکت می شود. اگر به عنوان نیروی ماهر قصد گرفتن ویزای کاری کانادا را دارید، باید از کارفرمای خود درخواست دعوت نامه رسمی کنید و اگر به عنوان خود اشتغالی و استارتاپ قصد اقامت در کانادا را دارید، باید یک ادعا نامه و توصیف نامه مبنی بر اینکه شغل پیشنهادی منحصربه فرد می باشد، ارائه کنید.

ویزای تحصیلی کانادا:

ویزای تحصیلی کانادا، برای اهداف تحصیلی کوتاه مدت و بلند مدت صادر می شود. برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا، نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی دارید و همچنین، شما باید از سوی مدرسه، دانشگاه و یا موسسه ای که قصد تحصیل در آن دارید، دعوت نامه رسمی ارائه کنید. جواب ویزای تحصیلی کانادا در بازه زمانی ۴ تا ۶ ماهه صادر می شود.

۳- شرایط ویزای کانادا | برای ورود به کانادا چه شرایطی باید داشته باشیم؟

شما می‌توانید هم براساس شرایط خود اقدام به اخذ ویزا کنید هم می‌توانید براساس نوع ویزای انتخابی، شرایط خود را همسو کنید. شرایط اخذ ویزای کانادا به شرح زیر می‌باشد:

۱. شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا:

یک سری شرایط کلی برای اخذ ویزای توریستی کانادا وجود دارد. داشتن پاسپورت معتبر، عدم سوء پیشینه کیفری و حقوقی، برخورداری از شرایط جسمی و ذهنی کامل و همچنین باید تعهد دهید که در زمان سفر به کانادا، به دنبال کار و استخدام نباشید. شرایط دیگر اخذ ویزای توریستی کانادا به شرح زیر است.

۱. تمکن مالی: ایده‌آل ترین تمکن مالی ویزای کانادا برای هر نفر، ۵۰ هزار دلار کانادا می‌باشد. توجه داشته باشید که این مبلغ ایده آل است و ممکن است شما با تمکن مالی کمتری بتوانید موفق به اخذ ویزای توریستی کانادا شوید. تمکن مالی ویزای توریستی کانادا باید به دلار کانادا صادر شود و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد.

۲. تاریخچه سفری: منظور از تاریخچه سفری ویزای کانادا فقط ویزای شینگن نیست. منظور از تاریخچه سفری، سفرهای شما در گذشته به کشور های خارجی می‌باشد که براساس تمکن و وسع مالی شما بررسی می‌شود. ویزای شینگن، انگلیس، استرالیا، آمریکا، سنگاپور و ژاپن جزو ویزاها و تاریخچه های سفری معتر شناخته شده است.

۲. شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا:

شرایط کلی اخذ ویزای تحصیلی کانادا نیز همانند شرایط کلی ویزای توریستی این کشور می‌باشد. دیگر شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا به شرح زیر می‌باشد:

۱. تمکن مالی: تمکن مالی در ویزای تحصیلی کمی متفاوت است. تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا براساس هزینه های یک سال زندگی به همراه شهریه مدرسه، دانشگاه و یا کالج بررسی می‌شود. شهریه مرکز آموزشی مقصد شما، هزینه های اجاره منزل، هزینه های رفت و آمد و خورد و خوراک شما در یک سال، باید با مبلغ تمکن مالی‌تان برابری کند. در صورتی که نتوانید این مبالغ را پرداخت کنید، موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا نمی‌شوید. تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا نیز باید به دلار کانادا صادر شود و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد.

۲. ارائه پذیرش معتبر از مدرسه، دانشگاه و یا کالج: تمامی نامه های پذیرش و یا فاند که از مراکز آموزشی کانادا دریافت می‌کنید، توسط سفارت این کشور استعلام می‌شود. اخذ تائیدیه و یا فاند نیاز به ارائه مدارک معتبر تحصیلی دارد. در صورتی که مدارک معتبری جهت اخذ پذیرش نداشته باشید، ویزای تحصیلی کانادا برای شما صادر نمی‌شود. توجه داشته باشید که پذیرش و یا فاند به منزله اخذ ویزا نیست. ممکن است شما پذیرش داشته باشید و موفق به اخذ ویزا نشوید.

۳. شرایط اخذ ویزای کاری کانادا:

برای اخذ ویزای کاری کانادا، شما فقط نباید دارای سوء پیشینه و سابقه کیفری باشید. همچنین باید از سوی یک کارفرما، شرکت و یا موسسه در کانادا پیشنهاد شغلی به همراه دعوتنامه داشته باشید. در متن دعوت‌نامه مراحل آشنایی کارفرما با شما و همچنین مدت زمان اشتغال شما در کانادا باید مشخص باشد.

۴- هزینه ویزای کانادا

هزینه ویزای کانادا بسته به نوع ویزای درخواستی متفاوت است. قیمت ویزای کانادا به دو قسمت بررسی مدارک و انگشت نگاری تقسیم بندی می شود. هزینه ویزای توریستی کانادا ۱۸۵ دلار می باشد که ۱۰۰ دلار آن برای بررسی مدارک و ۸۵ دلار آن برای انگشت نگاری می باشد. هزینه ویزای تحصیلی کانادا ۲۳۵ دلار می باشد که ۱۵۰ دلار از آن بابت بررسی مدارک و ۸۵ دلار آن، بابت هزینه انگشت نگاری و یا بیومتریک می باشد. هزینه ویزای کاری کانادا نیز، ۲۴۰ دلار می باشد و از آن ۲۴۰ دلار، ۱۵۵ دلار هزینه بررسی مدارک و ۸۵ دلار آن هزینه انگشت نگاری می باشد. توجه داشته باشید که کلیه هزینه های اعلام شده باید به دلار کانادا پرداخت شود.

ویزا هزینه انگشت نگاری هزینه بررسی پرونده هزینه کلی
ویزای توریستی کانادا ۸۵ ۱۰۰ ۱۸۵
ویزای تحصیلی کانادا ۸۵ ۱۵۰ ۲۳۵
ویزای کاری کانادا ۸۵ ۱۵۵ ۲۴۰

۵- مدارک ویزای کانادا

سفارت کانادا، برای بررسی شرایط متقاضیان ایرانی ویزای کانادا، چک لیستی مدارکی منتشر کرده است که در ادامه مختصری از آن ها را برای شما آورده ایم:

مدارک لازم برای ویزای توریستی کانادا:

۱. فرم اطلاعات خانوادگی و اطلاعات فردی: فرم اطلاعات خانوادگی و اطلاعات فردی ویزای کانادا باید به زبان انگلیسی پر شود. فرم اطلاعات خانوادگی ویزای کانادا شامل اطلاعات فرد متقاضی، پدر و مادر و خواهر و برادر ایشان می باشد. همچنین در این فرم باید اطلاعات شغلی، تاریخ تولد و آدرس این اشخاص باید تکمیل شود. در صورت درخواست می توانید برای تکمیل این فرم ها، از خدمات ویزای گروه مسافرتی ویزالند استفاده کنید.

۲. دعوت نامه رسمی (در صورت وجود): دعوت نامه ویزای کانادا می تواند از سوی بستگان درجه یک، بستگان و یا یکی از بستگان شخص متقاضی صادر شود. در دعوت نامه، شخص دعوت کننده اظهار می کند که برای دیدار ایشان قصد سفر به کانادا دارید، در منزل ایشان اقامت دارید و همچنین در صورت لزوم، ایشان از شما حمایت مالی خواهد کرد. دعوت نامه باید با هدف توریستی و یا بازدید از خانواده صادر شود.

۳. ارائه بلیط رفت و برگشت هواپیما و واچر هتل: در صورتی که دعوت نامه ندارید، باید علاوه بر مدارک دیگر، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما و همچنین واچر هتل رزرو شده خود را، به افسر ویزای کانادا ارائه کنید.

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا:

۱. ارائه برنامه تحصیلی (study plan): متقاضیان ویزای تحصیلی کانادا باید برنامه تحصیلی خود را در کشور کانادا به افسر ویزای این کشور ارائه دهند. در این برنامه تحصیلی، باید رشته تحصیلی مورد نظر، دانشگاه انتخابی، محل اقامت و همچنین اهداف پس از تحصیل نیز برای افسر ویزای تحصیلی کانادا مشخص شود.

۲. گواهی اشتغال به تحصیل (در صورتی که دانشجو هستید): اگر دانشجو هستید و قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید، باید از دانشگاه فعلی خود یک گواهی اشتغال به تحصیل برای سفارت کانادا درخواست کنید. گواهی اشتغال به تحصیل نیز، باید به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود.

۳. ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و آخرین ریز نمرات: پشت برگه آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات تان را مرجع صدور آن باید مهر کند و پس از ممهور شدن، باید به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود.

مدارک لازم برای ویزای کاری کانادا:

۱. گواهی سلامت جسمانی: متقاضیان ویزای کاری کانادا علاوه بر انجام آزمایشات ایدز، هپاتیت، سل و کلیه بیماری های واگیر دار، باید یک سری آزمایشات مربوط به سلامت جسمانی که سفارت کانادا از آنها درخواست می کند را نیز انجام دهند و جواب آن ها را به همراه دیگر مدارک مورد نیاز، برای سفارت کانادا ارسال کند.

۲. گواهی عدم سوء پیشینه: متقاضی ویزای کانادا نباید هیچگونه سوء پیشینه ای به خصوص در زمینه های مواد مخدر و موارد مربوط به حقوق بشر داشته باشد. گواهی سو پیشینه، باید به توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود و همراه دیگر مدارک برای سفارت کانادا ارسال شود.

۳. ارائه مدرک زبان با توجه با ایالات انتخابی: متقاضیان ویزای کاری کانادا، باید برای کار در ایالت های انگلیسی زبان، مدارک زبان آیلتس ۷ به بالا و برای کار در ایالت های فرانسوی زبان، مدارک B2 و یا بالاتر را به افسر ویزا ارائه کنند.

۶- مراحل اخذ ویزای کانادا

مراحل اخذ ویزای کانادا به صورت زیر می باشد:

 • ارسال مدارک به صورت الکترونیکی برای سفارت کانادا و پرداخت هزینه های موجود
 • سفر به یکی از کشور های اطرف ایران برای انجام انگشت نگاری و عکس برداری ویزای کانادا
 • پیکاپ پاسپورت به یکی از دفاتر وک جهت الصاق ویزای کانادا (در صورت ویزا شدن)

۷- نحوه اخذ ویزای کانادا

برای گرفتن ویزای کانادا، باید درخواست خود را به سفارت این کشور ارائه کنید. متاسفانه کشور کانادا در ایران سفارت ندارد و پروسه ویزای این کشور، برای متقاضیان ایرانی به دو صورت انجام می پذیرد:

روش اول گرفتن ویزای کانادا:

شما می توانید مدارک خود را به صورت الکترونیکی برای افسران ویزای کانادا ارسال کنید و هزینه های بررسی پرونده و انگشت نگاری را به صورت آنلاین پرداخت کنید. پس از انجام این مراحل، باید به یکی از دفاتر وک در ترکیه، گرجستان، امارات و یا دیگر کشور ها برای انجام انگشت نگاری و عکس برداری ویزای کانادا مراجعه کنید. پس از انجام این مراحل، در بازه زمانی بین ۲ هفته تا ۳ ماه جواب تائید و یا ریجکت ویزای کانادا شما اعلام می شود که در صورت ویزا شدن، باید پاسپورت خود را برای الصاق ویزا به یکی از دفاتر وک، پیکاپ کنید.

روش دوم گرفتن ویزای کانادا:

کلیه مدارک درخواستی ویزای کانادا خود را به یکی از دفاتر انگشت نگاری ببرید. در دفاتر انگشت نگاری، هم می توانید مدارک درخواستی را تحویل دهید و هم امور مربوط به انگشت نگاری و عکس برداری خود را انجام دهید. هزینه بررسی پرونده و انگشت نگاری را در آن جا به صورت نقدی پرداخت می کنید. پس از مدت زمان ۳۷ روز، جواب ویزای کانادای شما اعلام می شود. در صورت تائید شدن ویزای کانادا، شما باید پاسپورت خود را برای یکی از دفاتر وک پیکاپ کرده تا ویزای کانادا را برای شما الصاق کنند.

۸- نکاتی که باید در مورد ویزای کانادا بدانید

نقص در تکمیل مدارک ویزای کانادا: نقض در تکمیل فرم های درخواستی سفارت کانادا، یکی از دلایل مهم ریجکتی و یا همان رد شدن ویزای شخص متقاضی می باشد. بنابراین با سپردن این امر مهم به موسسه مسافرتی ویزالند، شانس رد شدن ویزای خود را به حداقل برسانید.

اعتبار پاسپورت: تاریخ اعتبار ویزای مولتی کانادا هر شخص، با تاریخ اعتبار پاسپورت ایشان رابطه مستقیم دارد.

پرداخت تعرفه های ویزای کانادا: با توجه به اعمال محدودیت ها، متقاضیان گرامی می توانند درخواست پرداختی تعرفه های ویزای خود را به گروه مسافرتی ویزالند واگذار کنند.اما در حال حاضر برای افرادی خارج از این دو دسته بندی این امکان وجود دارد تا جهت دریافت ویزای مولتیپل کانادا اقدام کنند.

۹- نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا

قبل از مرحله انگشت نگاری، نیازی به پیگیری وضعیت نخواهید داشت. چرا که خودتان در صفحه ارسال مدارک می توانید وضعیت را مشاهده کنید. پس از انگشت نگاری، سفارت کانادا یک برگه دارای بارکد انگشت نگاری به شما تحویل می دهد. بارکد روی برگه، شامل Tracking NO می باشد. با این شماره، در سایت VFS می توانید وضعیت ویزای کانادا خود را مشاهده کنید.

۱۰- ما چه کار هایی برای ویزای کانادای شما انجام میدهیم؟

📑 بررسی مدارک متقاضی و رفع نواقص موجود در آن

📑 ایجاد حساب کاربری در سایت سفارت کانادا

📑 آپلود مدارک درخواستی سفارت کانادا

📑 تکمیل فرم های اطلاعات خانوادگی، تاریخچه سفری و سایر فرم های درخواستی

📑 اضافه کردن دعوت نامه رسمی به مدارک متقاضی (دعوت نامه از سوی آژانس مسافرتی همکار در کانادا ارسال می شود)

📑 رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت به کانادا

📑 واچر رسمی هتل

📑 ارائه بیمه مسافرتی با توجه به مدت اقامت متقاضی

📑 پرداخت هزینه های مربوط به بررسی مدارک و انگشت نگاری (برای ویزای توریستی مبلغ ۱۸۵ دلار کانادا)

📑 برگزاری تور انگشت نگاری (هزینه این تور ۲۰۰ دلار می باشد و از هتل محل اقامت تا دفتر وک، حدود ۵ دقیقه پیاده روی می باشد)

📑 اخذ وقت انگشت نگاری برای متقاضیان (جهت تسریع در امر انگشت نگاری)

📑 پیگیری پرونده متقاضی پس از انگشت نگاری

📑 پیکاپ پاسپورت متقاضی (در صورت ویزا شدن و با هزینه ۵۵۰،۰۰۰ تومان)

۱۱- خودتان هم می‌توانید ویزای کانادا بگیرید!

قبل از هر چیز بهتر است در مورد این بگوییم که خود شما هم می توانید بدون مراجعه به کارگزاران ویزا مثل ما برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کنید ولی خوب به صورت طبیعی با دردسرهایی مواجه خواهید شد که به دلیل نبود اطلاعات کافی ست یا ممکن است به دلیل نقصی در مدارک یا عدم همخوانی مدارک ارائه شده ریجکت شوید. به همین دلیل برای متقاضیان به صرفه است که هزینه ای به عنوان حق العمل و مشاوره به کارگزاران پرداخت کنند تا با کمک آن ها شانس خود را برای گرفتن ویزای کانادا بالا ببرند و البته در کنار آن از دردسرهای این کار هم خلاص شوند ولی در عین حال دوستانی بوده اند که برای این کار خودشان اقدام کرده اند و ظرف حدود دو ماه موفق به اخذ ویزای توریستی کانادا شده اند.

۱۲- رایج ترین دلایل ریجکتی ویزای کانادا

ریجکت ویزا کانادا، یکی از رایج ترین اتفاقات اخذ ویزای کانادا می باشد. معمولا ریجکتی ها به دلایل مختلفی اتفاق می افتد که رایج ترین آن ها عبارتند از:

۱. عدم اعتماد به بازگشت متقاضی ویزای کانادا: در صورتی که نتوانید افسر ویزای کانادا را متقاعد کنید که پس از اتمام دوره اقامت به کشور خود باز می گردید، درخواست ویزای کانادای شما را رد می کند.

۲. تاریخچه سفری نامناسب متقاضی ویزای کانادا: در صورتی که متقاضی ویزای کانادا، تاریخچه سفری متناسب با تمکن مالی خود نداشته باشد، درخواست ویزای کانادای ایشان ریجکت می شود.

۳. مدارک مالی نامناسب متقاضی ویزای کانادا و عدم توانایی در پرداخت هزینه های اقامت: تمکن مالی متقاضی ویزای کانادا،  باید برای هر نفر  ۵۰ هزار دلار کانادا باشد و در صورتی که نامه تمکن مالی که شما ارائه می کنید، کمتر از این مبلغ باشد، درخواست ویزای کانادای شما ریجکت می شود.

تمام دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا را اینجا بخوانید!

۱۳- اعتراض به ریجکت ویزای کانادا

پس از ریجکت ویزای کانادا، امیدتان به زندگی را از دست ندهید! اعتراض به ریجکت ویزای کانادا، فرصتی است که افسران ویزای کانادا برای امتحان کردن مجدد شانس تان برای شما در نظر گرفته اند.

۱۴- سوالات متداول ویزای کانادا

چرا به ویزای مولتی کانادا، ویزای ۵ ساله می گویند؟

واقعیت ویزای مولتی کانادا این است که، اعتبار ویزای مولتی کانادا تا یک ماه پیش از اعتبار پاسپورت متقاضی می باشد. از آنجایی که اعتبار پاسپورت های صادر شده برای ایرانیان ۵ ساله می باشد، این ویزا را در ایران، ویزای ۵ ساله کانادا نیز می نامند.

آیا کلمه اخذ ویزای تضمینی کانادا، واقعیت دارد؟

اگر چه برخی از موسسات به ظاهر حرفه ای با هدف جذب مشتریان از کلمه اخذ ویزای تضمینی استفاده می کنند، اما واقعیت این است که در اخذ هیچ نوعی از ویزا، هیچ تضمینی وجود ندارد. اما نکته قابل توجه در اخذ ویزا این می باشد که فرد متقاضی با انتخاب موسسه معتبر و با کارنامه درخشان و رزومه ای پربار در امر گردشگری، می توانند شانس اخذ ویزا را برای شما به حداکثر برسانند.

برای ویزای کانادا حتما به دعوت نامه نیاز داریم؟

خیر، هیچ الزامی برای داشتن دعوت نامه نیست اما، اگر دعوت نامه ویزای کانادا داشته باشید، شانس اخذ ویزای شما بیشتر خواهد شد.

داشتن برنامه سفری برای سفر به کانادا مهم است؟

بله. داشتن برنامه سفری به شما کمک می کند که شانس دریافت ویزا برای شما بالاتر برود به این صورت که، برنامه سفری به افسر کنسولگری اثبات می کند که شما قصد برگشت به کشور خود را دارید.

تفاوت ویزای مولتی کانادا و ویزای مولتیپل کانادا در چیست؟

به این نکته مهم دقت کنید که ویزای چند بار ورود به نام مولتیپل یا مالتیپل شناخته می شود؛ بعضی دیگر آنرا به اختصار ویزای مولتی یا ویزای مالتی می نامند. که همهاین اصطلاحات بیان کننده مفهوم ویزای چند بار ورود کاناداست. کانادا از نظر دفعات ورود یک ویزا بیشتر ندارد و آن همهمین ویزای مولتیپل است که در کشورهای دیگر هم به مسافران با شرایط خاص داده می شود. پس ویزای کانادا فقط و فقط چند بار ورود یا مولتیپل است.

ویزای چندبار ورود کانادا = ویزای مولتی کانادا = ویزای مالتی کانادا = ویزای مالتیپل کانادا = ویزای مولتیپل کانادا

در صورت داشتن تمام شرایط، چقدر تضمین برای ویزا شدن وجود دارد؟

از بین تمامی مدارک، اسناد ملکی شخص متقاضی، تمکن مالی و گردش حساب از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. در صورتی که تمام مدارک و شرایط را دارا باشید، ۹۰ درصد احتمال ویزا شدن شما وجود دارد. ۱۰ درصد باقی مانده را می توان به نحوه برخورد با افسر کنسولگری، اثبات برگشت به خاک وطن و مواردی از این قبیل می باشد. در اغلب موارد، بدون هیچ دلیل قانع کننده ای درخواست ویزای شما با شکست مواجه خواهد شد.

برای شرکت در یک کنفرانس در کانادا، چه نوع دعوت نامه ای لازم است؟

برای شرکت در کنفرانس ها، سمینار ها و همایشات در کشور کانادا، نیاز به دعوت نامه تجاری از این کشور می باشد.

مدارک مورد نیاز سفارت کانادا، به چه زبانی باید ترجمه شود؟

کلیه مدارک درخواستی سفارت کانادا، باید توسط دارالترجمه های رسمی دادگستری به زبان انگلیسی ترجمه شوند.

مصاحبه ویزای کانادا به چه صورت است؟

ویزای مولتی کانادا مصاحبه ندارد. کلیه مدارک به صورت اینترنتی برای سفارت کانادا ارسال می شود و برای بررسی آن ها نیازی به حضور شخص نیست. در بعضی از موارد خاص، از متقاضی درخواست می شود که برای مصاحبه، به یکی از سفارت خانه های کشور کانادا مراجعه کنند.

مهم ترین عامل تعیین مدت اعتبار ویزای مولتی کانادا چیست؟

از مهم ترین عوامل تعیین کننده مدت اعتبار ویزا می توان به افسر مهاجرت (افسر بررسی کننده پرونده)، اعتبار پاسپورت، دعوت نامه ارسال شده از کانادا و افسر مرزی مستقر در فرودگاه اشاره کرد.

مجرد یا متاهل بودن برای ویزای کانادا چقدر اهمیت دارد؟

مطمئنا مجرد یا متاهل بودن شخص متقاضی در اخذ ویزا هر کشوری تاثیر به سزایی دارد؛ اما مجرد هایی با تاریخچه سفری عالی و تمکن مالی بالا نیز می توانند برای دریافت ویزای مولتیپل کانادا اقدام کنند.

پس از ریجکت شدن، چند وقت بعد می توانیم دوباره اقدام کنیم؟

پس از رد شدن درخواست ویزای کانادا، هیچ محدودیت زمانی وجود نداشته و شما می توانید یک ماه بعد از ریجکتی دوباره اقدام کنید.

اگر بیشتر از ۶ ماه در خاک کانادا اقامت داشته باشیم، چه می شود؟

پس از ۶ ماه حتما باید مهر خروج از کانادا در پاسپورت شما ثبت شود. اگر این اتفاق رخ ندهد، پلیس کانادا می تواند شما را دستگیر کرده و به کشور مادری خود دیپورت کند. پس از دیپورت شدن نیز ویزای شما باطل می شود.

۱۵- پاس ریکوئست کانادا

پس از انگشت نگاری ویزای کانادا، ۴۲ روز بعد جواب ویزای کانادا برای شما ارسال می‌شود. در صورتی که نامه زیر (پاس ریکوئست) را دریافت کردید، باید پاسپورت خود را با حداقل یک صفحه خالی، به همراه این نامه برای الصاق ویزای کانادای خود پیکاپ کنید.

پاس ریکوئست کانادا

۱۶- سفارت کانادا و چگونگی تعیین وقت سفارت کانادا

سفارت کانادا در ایران، در سال ۱۳۹۱ به دلایل سیاسی، تعطیل شد. متقاضیان ویزای کانادا برای ارائه درخواست ویزای کانادای خود، می توانند به دفاتر وک در کشور های ترکیه، امارات و گرجستان مراجعه کنند.

وقت سفارت کانادا:

در واقع وقت سفارت کانادا وجود ندارد. چرا که شما مصاحبه ای با افسران ویزا نخواهید داشت اما جهت تسریع در امر انگشت نگاری خود، می توانید از سایت VFS وقت انگشت نگاری برای خود تعیین کنید؛ اما لزومی به انجام این کار نیست.

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

کدام ویزای کانادا برای من مناسب است؟ توریستی، تحصیلی یا کاری
امتیاز 4.5 از 107 رأی‌
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

۱۱۸ دیدگاه ها

 • سلام
  میخواستم ببینم سفارت کانادا دسترسی داره که از تامین اجتماعی استعلام بگیره؟
  من ۶ سال سابقه کار دارم اما بیمه تامین اجتماعی ندارم
  آیلتس ۸ دارم و برای Express entry میخواستم اقدام کنم
  میخواستم ببینم اگر ارایه بدم بیمه تامین اجتماعی رو
  راهی برای استعلام برای سفارت کانادا وجود داره؟
  چون شنیدم دسترسی به اطلاعات ندارن

 • سلام وقت بخیر
  من و پدرم و برادرم قصد داریم برای ویزای توریستی اقدام کنیم
  من ۳۳ساله پدرم ۶۰ و برادرم ۳۸ساله است
  مادرم فوت شده.
  هرکدام از ما اپلیکیشن را جداگانه پر میکنیم
  ایا در فرم ۵۲۵۴ لازم هست که تیک همراهی را بزنیم؟ که مثلا پدرم منو همراهی میکنه؟
  آیا این امتیاز منفی نمیشه برای ما؟

 • با سلام و تشکر فراوان بابت سایت بسیار خوب شما
  می خواستم بدونم پر کردن فرم های سفارت ( ۱mm5645 / imm5257 ) به صورت آنلاین می باشد یا باید فرم را دستی پر کرده بعد اسکن شده آن را آپلود کنم

 • سلام باتشکرازپاسخگویی تون من به اتفاق همسرم ودوفرزندم تقاضای ویزای مولتی کاناداراداریم آیابهتره که اول برای خودم وهمسرم تقاضاکنم وبعدبرای بچه هایااینکه فرقی نمیکنه که همه باهم باشیم ؟

  • سلام
   اگر همسرتون شاغل هستند، بهتره که همسر و یک فرزندتون و شما یک فرزندتون جداگانه اقدام کنید.

 • باسلام، من عضو هیئت مدیره یک شرکت هستم و از یک شرکت کانادایی دعوتنامه تجاری دریافت کرده‌ام، همه مدارک تمکن مالی هم کامل است ولی سابقه سفر ندارم و مجرد هستم خواستم ببینم شانسی برای دریافت ویزای توریستی کانادا دارم و ارزش دارد که این ریسک کنم و درخواست ویزا بدهم یا نه. با تشکر

 • سلام و خسته نباشید
  میخواستم ببینم تو کدوم قسمت از اکانتى که ساختیم باید ویزاى مالتیپل و درج کرد از این حیث میپرسم که اشتباهاً براى ویزاى سینگل اقدام نکنم

 • درود و عرض ادب
  من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران با معدل ۱۸.۱۰ همچنین نفر دوم المپیاد دانشجویی هستم ولی مدرک زبانی ندارم و زبان خوبی هم ندارم کل خونوادم پدر مادر و برادرهایم اقامت دائم کانادا رو دارن
  خواستم بپرسم بهترین راهی که بتونم با همسرم همزمان با کانادا برم چه راهی هست من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در این کشور هستم ولی ترجیح میدم که بعد از رفتن پذیرش بگیرم
  آیا راهی هست که بدون پذیرش منو همسرم بریم و چقدر هزینه داره
  ممنون بابت وقتی که میذارید

  • درود بر شما
   از طرف اعضای خانواده تون دعوتنامه دریافت کنید و ویزای توریستی بگیرید.
   این نکته رو در نظر داشته باشید که امکان تغییر ویزا در خاک کانادا وجود ندارد.

 • سلام من و همسرم و دخترم ۲۱ خرداد برای انگشت نگاری به استانبول رفتیم تا کنون هم جوابی برامون نیومده چون از طریق آژانس مهاجرتی اقدام کردیم ایمیلی که برامون مدارک و ارسال کردن ندارم و از دفتر هم خواستم پیگیری کنن کار درچه مرحله ای هست میگن نمیشه الان اقدام کنیم چطوری میتونم خودم پیگیری کنم راهی هست ؟

  • سلام
   بگید کلیه اطلاعات اکانت تون رو برای شما ارسال کنند.
   بدون اطلاعات اکانت تون نمی‌تونید پیگیری کنید.

 • سلام چند تا سؤال دارم
  ١) اگه ویزای توریستی ریجکت بشه چقدر روی ویزای دانشجویی میتونه تأثیر منفی داشته باشه؟؟؟ چه کاری میشه انجام داد که وفع ریجکتی بشه؟؟؟
  ٢) اگه ویزای توریستی رو بگیریم ولی نریم و برای ویزای دانشجویی اقدام کنیم تأثیر منفیِ چشم گیری داره؟؟؟ حتمأ باید یه دور بریم و برگردیم بعد دانشجویی اقدام کنیم؟؟؟ هیچ راهی نیست که نخوایم بریم و مستقیم دانشجویی اقدام کنیم؟؟؟

  • سلام
   ۱. بله تاثیر منفی دارد. برای رفع ریجکتی باید مشاوره بگیرید.
   ۲. بله اگر ویزای توریستی داشته باشید و به کانادا سفر نکنید، نمره منفی داره براتون. خیر راهی ندارد.

 • با سلام من جهت انگشت نگاری در سفارت کانادا در قطر اقدام کردم ولی استیکر یا شماره یا هیچ رسیدی به من ندادن چون دوستم هم زمان با من در کویت اقدام کرده بود و روی جلد پاسپورت اون استیکر زدن من که پرسیدم در سفارت کانادا در قطر گفتن نیازی نیست اینجا لطفا راهنمایی کنید

 • باسلام، اگر من بخواهم حضوری به دفتر وک در آنکارا مراجعه کنم ، آیا لازم است وقت بگیرم ؟ و ایا میتونم نقدی هزینه ی سفارت را پرداخت کنم ؟

  • سلام
   خیر لزومی به گرفتن وقت سفارت نیست.
   اگر مدارک رو به صورت آنلاین ارسال می‌کنید، هزینه درخواست ویزا نیز حتما باید به صورت آنلاین پرداخت شود.

 • سلام و تشکر از راهنمایی
  ویزای مولتی کانادا برای من از سفارت کانادا صادر شده ولی در قسمت شهر اقدام کننده به جای آنکارا
  CPC-OTTAWA نوشته شده علت چیه؟

 • سلام بنده از یک کارفرمای کانادایی دعوت نامه شغلی دریافت کردم که اون هارو گفته بود اسکن وامضا کنم و دوباره ارسال کنم این کارو کردم بعد ایمیل و شماره تلفن که از وی اف اس که در هند بود رو به من ارسال کرد اون هم به فرم ویزای کانادارو ارسال کرد بقیه مدارک رو پر کردم و ارسال کردم و الان از من تقاضای ۳۰۰دلار آمریکا کرده که میگه باید از طریقه وسترن یون یا مانی گرام پرداخت کنم تا برام وقت ملاقات بقیه مراحل انجام بده سوالم اینه که صحت داره همچین چیزی یا کلاه برداریه

 • با تشکر از سایت بسیار خوبتون
  رزرو بلیط هواپیما از تاریخ تکمیل فرم و ارسال تا چه زمانی باشد بهتر است؟ مثلا میشه رزرو تابستان سال اینده باشه؟ برای ویزای توریستی .ممنون میشم جواب بدید.

 • سلام و ممنون بابت پاسختون
  پرواز استانبول – فرانکفورت – مونترال با ۵ ساعت توقت در فرانکفورت و ایرلاین لوفتانزا احتیاج به ویزای ترانزیت داره؟
  پرواز برگشت بصورت رزرو باشه کافیه یا حتما بلیط میخواد؟دعوتنامه هم داریم.
  ممنون بابت راهنمایتون

  • سلام
   بله حتما باید ویزای ترانزیت بگیرید.
   بلیط برگشت هم حتما باید قطعی باشد. چرا که در فرودگاه افسر مرزی ازتون بلیط برگشت رو می‌خواد.

 • سلام خسته نباشید من همسرم پذیرش یک دانشگاه توی کانادا رو گرفتن خودم هم از طریق ورک پرمیت می خوام برم .سال ۲۰۰۷ جهت اسکیل ورکر اقدام کردم که بعد از ۳ یا ۴ سال ریجکت شدم و برادر همسرم هم اقامت کانادا رو داره می خواستم ببینم آیا با توجه به شرایط فوق این دو حالت برای ما نقطه منفی حساب می شه از دید آفیسر؟ ممنون میشم پاسخ بدید

 • باسلام و تشکر از اطلاعات مفید و کاربردی
  ۱-درصورتی دریافت ایمیل پاسپورت ریکویست ویزای توریستی کانادا آیا میتونم برای الصاق ویزا شخصا به استانبول مراجعه کنم .(انگشت نگاری هم در استانبول انجام شده ) مدت زمان الصاق ویزا چقدره؟یک روزه میتونم انجام بدم و روز بعد پرواز به کانادا داشته باشم؟
  ۲-بعد از دریافت ویزا در استانبول میتونم از همون استانبول بلافاصله با پرواز و توقف در فرانکفورت آلمان به مونترال سفر کنم؟ احتیاج به ویزای ترانزیت ندارم؟(توقف در فرانکفورت ۵ ساعت و نیم هست)
  ۳-زمان سفر به کانادا حتما بایستی بلیط برگشت داشته و ارایه بدم؟
  ممنون بابت راهنمایی

  • سلام
   ۱. خیر. الصاق ویزا حدودا بین ۲ تا ۳ هفته به طول می‌انجامد. و با توجه به اینکه پاسپورت شما در نزد سفارت‌خانه کانادا می‌باشد، نمی‌توانید به ایران بازگردید.
   ۲. بسته به ایرلاین تون داره. ایرلاین تون باید مشخص بشه
   ۳. بله حتما هم باید بلیط برگشت و هم باید واچر هتل و یا دعوت نامه تون رو به همراه داشته باشید.

 • سلام این عددی که فرمودین من خودم ویزای کانادا را چند ماه پیش گرفتم ۵۰ هزار دلار کانادا اولین باره میشنوم. ۱۵۰ میلیون باید مانده باشه که خرج سفر را بتونی بدی. ۵۰ هزار دلار کانادا فکر نمیکنم باشه. البته جسارت بنده را ببخشید که این پاسخ را دادم.

  • سلام و تشکر از این که تجربه تون رو منتشر کردید.
   دقت کرده باشید نوشتیم که ایده‌آل ترین مبلغ تمکن مالی ۵۰ هزار دلار کانادا می‌باشد.
   یعنی ممکنه که یک سری افراد با ۵۰ میلیون تومان تمکن مالی هم ویزا بشن.

 • سلام
  باتشکر از راهنمایی شما
  می خواستم بدونم اگر برای مهاجرت از طریق اسکیل ورکر ساسکچوان اقدام کرده باشیم و فقط در اپلیکیشن مربوطه ثبت نام کرده باشیم ولی هیچگونه مدارکی ارسال یا انتخابی انجام نشده باشد ، آیا در فرم اطلاعات فردی در قسمت سابقه درخواست مهاجرت باید این موضوع را عنوان کنیم؟
  ممنون

 • سلام می خواهم یک مغازه در کانادا بخرم. در سایت های مربوطه تا ۱۶۰ هزار دلار مواردی را پیدا کردم .
  آیا با خرید یک مغازه و یک اپارتمان در حدود ۱۰۰ هزار دلار امکان دریافت مجوز کار و اقامت برای خود و خانواده را دارم یا خیر؟

 • سلام میخواستم بپرسم آیا کلاه برداران میتونن فقط برای افراد وقت سفارت بگیرند بدون اینکه حتی در سایت کانادا ثبت نام کنند؟؟؟

 • سلام و عرض ادب
  دوست عزیز چند تا سوال داشتم از خدمتتون .
  ۱-اگر قبلا ریجکت شدم و شماره UCI رو دارم میتونم وارد کنم در فرم و یا خالی بزارم؟
  ۲-در فرم اصلی جایی که سوال میکنه Funds available for my staty باید مقدار تمکن حساب رو بنویسم مثلا
  ۶۰.۰۰۰ دلار کانادا و یا هزینه که برای این سفر در نظر گرفتم مثلا ۱۰.۰۰۰ دلار رو بنویسم.
  ۳-برای آپلود مدارک ترتیب به این صورت که که اول اصل مدرک و بعد ترجمه و برگه های ضمیمه ترجمه؟
  ممنون میشم راهنماییم کنی.سپاس

 • سلام خسته نباشید من بیش از ۶ ماه از تاریخ انگشت نگاریم میگذره ولی هنوز جوابی دریافت نکردم ایمیل هم به سفارت کانادا میدیم جواب نمیدن ممنون میشم راهنمایی کنید

 • با عرض سلام و خسته نباشید بنده یک سوال داشتم.
  در مورد پیگیری ویزا کانادا لینکی که گذاشته شده در قسمت شماره بارکد بنده هم شماره بیومتریک هم ای ار سی سی رو امتحان کردم اما نتیجه ای نداشت روی برگه بیومتریک ما فقط یک برچسب زده شده اسم فامیل تاریخ تولد و شماره سی ای سی و بیومتریک ایدی من هر کدوم رو امتحان کردم نتیجه ای نداشت ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • سلام
   به سایت VFSGlobal.com مراجعه کنید.
   کشوری که برای انگشت نگاری مراجعه کرده اید و به عنوان کشور مبدا انتخاب کنید و کشور مقصد رو کانادا انتخاب کنید.
   از قسمت پیگیری درخواست ویزا می‌تونید ویزاتون رو پیگیری کنید.

 • سلام
  من و همسرم از طریق وکیل برای کانادا اقدام کردیم و ویزای جفتمون اوکی شد. اما اطرافیانم دائما گوشزد میکنند که در مورد ویزاتون مطمئن بشید چون اینروزا جعل ویزا زیاد شده. الان از کجا میتونم در مورد صحت ویزامون اطلاعات کسب کنم؟ و یا استعلام بگیرم؟

 • با سلام، من دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه امیرکبیر رشته مهندسی شیمی هستم و جز نفرات برتر فارغ التحصیلی بوده، میخواستم به کانادا مهاجرت کنم جهت اقامت دائم اگر مدرک آیلتس ۷ به بالا داشته باشم هزینه مهاجرت و گرفتن حالا هر ویزایی که بتونه به اقامت دائم ما کمک کنه چقدر میشه ۲ پسر ۵ ساله و ۱ ساله دارم سن خودمم ۳۴ میباشد، حدودا هم سرمایه کلی که دارم حدود ۶۰۰ میلون هست.تشکر

  • سلام
   برای بررسی شرایط شما به اطلاعات بیشتری نیاز داریم.
   لطفا با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳ تماس بگیرید و داخلی ۱۱۳ رو بگیرید.

 • سلام برای ارسال مجدد مدارک برای درخواست مجدد ویزا دوباره باید مراحل از اول طی بشه و دوباره برای انگشت نگاری مراجعه کرد؟ یا انگشت نگاری بهمن ماه که در ترکیه انجام دادیم قابل قبوله؟

 • سلام وقتتون بخیر…برای انگشت نگاری اسفندماه اقدام کردم الان وکیل من میگه پرونده من بررسی نشده و باید ۳ ماه دیگه مدارک بفرسته دوباره… از اونجاییکه من سفر به کشور های حوزه شنگن نداشتم ایشون برای من مهر شنگن جعلی زدن الان میخواستم بدونم درواقع ریجکتی خورده برام؟ چون میگه هیچ نامه ای نیومده منطقی به نظرتون؟ متاسفانه خیلی شفاف پاسخگو نیستن به سوالات و شنیدن درسال ۲۰۱۹ انگاری سخت تر شده شرایط!امکانش هست استعلام تاریخچه سفر گرفته باشن؟

  • سلام
   بعد از ۳ ماه صد در صد پرونده شما بررسی شده.
   احتمال اینکه ریجکت شده باشید هست بله.
   به یک لیبل شینگن اگر شک کنند، کلیه تاریخچه سفری هاتون رو استعلام می‌کنند.

 • سلام. میخوام پسرم که سال اول دانشگاه در ایران هست ، در کانادا درس بخونه و خودم هم اونجا کار کنم . آیا لازمه دو تا ویزا جداگانه بگیرم؟

 • سلام تشکر از راهنمایی هاتون
  یعنی باید درقسمت fund availble برای سفر بنویسیم ۵٠٠٠٠دلار
  یا اینکه تمکنی که نشون میدیم ۵٠٠٠٠باشه

 • سلام، اول تشکر میکنم بابت سایت بسیار خوبتان و توضیحاتی که دادید. سوال من در مورد نوشتن برنامه سفر هست که بهتر است به زبان انگلیسی نوشته شود یا فارسی؟ و سوال دوم اینکه من دعوتنامه برای شرکت در سمینار دارم باید در فرم مدارک visitor را انتخاب کنم یا business ؟ممنونم از راهنمایی تان

  • سلام
   برنامه سفری باید به زبان انگلیسی نوشته شود.
   برای شرکت در سمینار هم، باید ویزای بیزینس درخواست کنید

 • سلام
  در اوایل شهریور ۹۷ موفق به گرفتن ویزا ۵ ساله کانادا (مولتی) شدم
  ولی به خاطر گرفتاری شغلی، فکر نکنم تا خرداد ۹۹ شرایطم جور بشه که بتونم برم و با این ویزا ۵ ساله تا الان به کانادا سفر نکرده ام
  سوالم اینه که با توجه به تاریخ صدور ویزا مولتی من ۲۰۱۸/۰۸/۲۹
  تا
  ۲۰۲۳/۰۵/۳۰
  اگه خرداد ۹۹ تصمیم به اولین سفرم رو بگیرم
  لطمه ای به ویزا ویا حین ورود ایرادی به بنده نمیگیرن؟
  لطفا راهنماییم کنید
  باتشکر

 • سلام
  ایا بعدازارسال کامل مدارک میتونیم مدارکی که upload کردیم ببینیم
  من مدارک رو فرستادم وریجکت شده بعلت نداشتن مدرک مالی که فکرمیکنم فرستادم چطور میتونم ببینم درقسمت upload file باز نمیکنه

 • سلام
  من از یکی از دانشگاههای کانادا پذیرش گرفتم و پروفایل رو هم توی سایت اداره مهجرت ایجاد کردم. برای همسرم درخواست ویزای کاری کردم ولی نمیدونم برای فرزند ۹ ساله ام که الان در ایران کلاس سوم مدرسه ابتدایی هست چه نوع ویزایی باید درخواست بدم؟ اگر برای دخترم درخواست ویزای تحصیلی بدم از من نامه پذیرش از مدرسه خواسته میشه. آیا شما اطلاعات یا تجربه ای در این زمینه دارید؟ پرونده هر سه نفر هم با هم و در یک اپلیکیشن ایجاد کردم و الان باید مدارک رو آپلود کنم.
  خیلی ممنونم

 • سلام خسته نباشید یه سوال کلیه سوابق ویزای شنگن افراد ایرانی در سفارت کانادا استعلام گرفته میشه؟ این روزا خیلی میشنویم که مهر شنگن جعل میکنن اونم نه در پاسپورت جدید با پاسپورت های جعلی که مثلا قبلا برای شخص بوده و اعتبارش تموم شده میخواستم بدونم چقدر میشه به این روش اعتماد کرد؟ احتمال داره با کامل بودن مدارک این موضوع بررسی نشه؟
  از طریق تغییر دین شرایط مهاجرت به کانادا میشه بگید به چه صورتیه؟

  • سلام
   بله تمامی ویزا های شینگن از سفارت های اروپائی استعلام میشوند.
   اصلا راه قابل اعتمادی نیست این راه
   حتی ممکنه که چند سالی از ورود به کانادا محروم بشید
   کلیه مدارکی که تحویل افسران ویزای کانادا داده میشه به صورت کامل بررسی میشه
   برای ویزای کانادا هیچ لزومی به داشتن ویزای شینگن نیست
   در حال حاضر به هیچ عنوان دولت کانادا پناهنده قبول نمیکنه

 • درود، بنده ۲۰ سالمه، اخیرا فارغ التحصیل شدم و قصد دارم ویزای تحصیلی کانادا رو بگیرم، سربازی نرفتم و اینکه میتونم با وثیقه خارج بشم اما شما فرمودین که تاریخ اعتبار ویزای مولتی کانادا هر شخص، با تاریخ اعتبار پاسپورت ایشان رابطه مستقیم دارد. وقتی من وثیقه بگذاریم تاریخ اعتبار پاسپورتمم یک ماه بیشتر نیست یعنی اگر ویزا بهم بدن فقط یک ماه فرصت داره؟ تمکن مالی حدود ۴۰۰-۵۰۰ میلیون و سند یک میلیاردی دارم، سفری تا به حال نداشتم و در ضمن پذیرشی از یک کالج توی ونکوور دارم. شانسم برای گرفتن ویزا چقد هست حدودا؟ تشکر بابت وقتی که میگذارید.

  • درود بر شما
   برای تعویض پاسپورت تان حتما اقدام کنید .
   شاس ویزا شدن بالایی دارید
   با توجه به سن کمی که دارید، تمکن مالی رو به اسم خودتون ارائه نکنید بهتر هست و پیشنهاد ما اینه که پدر و یا مادر تون رو با این تمکن مالی به عنوان حامی مالی معرفی کنید.
   در صورتی که باز هم سوالی داشتید با کارشناس ما تماس بگیرید
   ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹

 • سلام وقتتون بخیراینکه هزینه ویزا نفری ۵۰۰۰۰ دلار میباشد این هزینه باید برای گرفتن اجازه ورود به کانادا پرداخت باید شه؟ یا بعد از رسیدن به اونجا طی یه مدت کار میتوان پرداخت

  • سلام
   متوجه منظور سوال تون نشدم
   ۵۰ هزار دلار کانادا، ایده آل ترین تمکن مالی هست که می‌تونید به سفارت کانادا تحویل بدید.
   اجازه ورود به کانادا همان ویزایی است که برای شما صادر میشه
   اگر ابهامی و یا سوالی وجود داره براتون، تماس بگیرید کارشناسان ما راهنمایی تون میکنند

 • با سلام و احترام، من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا رو داریم، ولی در حال حاضر با توجه به اینکه من باردار هستم قصد داشتیم برای ویزای توریستی اقدام کنیم و در صورت اخذ ویزا من در کانادا وضع حمل کنم و سپس به ایران برگردیم, چند تا سوال در این رابطه دارم:
  ۱)با توجه به وضعیت بارداری من چقدر احتمال داره به ما ویزای توریستی بدن؟
  ۲)آیا احتمال داره بعد از اینکه ویزا صادر شد در فرودگاه کانادا از ورود به خاک کانادا جلوگیری بعمل بیاد توسط آفیسر به دلیل وضعیت بارداری من؟
  ۳)در صورتیکه به ما ویزا بدن ولی من در ماههای آخر بارداریم باشم و نتونم برم آیا برای سفرهای بعدیمون امتیاز منفی است؟
  ۴)در صورتیکه ویزای ما ریجکت بشه و ما بعدا بخواهیم از طریق کاری یا تحصیلی اقدام کنیم برای مهاجرت آیا ریجکتی ویزای توریستیمون تاثیر منفی داره در پروسه مهاجرت؟

  • سلام
   ۱. به دلیل افزایش وضع حمل بانوان ایرانی در کشور کانادا، امکان اینکه کلا به شما ویزا اعطا نشه بسیار بالا هست.
   ۲. بله، نمونه هایی وجود داشته که پس از اعطا ویزا، افسر مرزی اجازه ورود به مسافر رو ندادند.
   ۳. اینکه شما ویزا بگیرید و ازش استفاده نکنید، نمره منفی و یا همون امتیاز منفی برای ویزای بعدی شما داره.
   ۴. باید ببینید علت ریجکت شدن شما چی هست. اگر موارد عمومی باعث ریجکتی شما بشه، بله ممکنه ویزای کاری و یا تحصیلی تون هم ریجکت بشه.
   باز هم اگر سوالی بود کامنت کنید برامون

 • مرسی مفید بود
  میشه درمورد نحوه برداخت انلاین هزینه هم راه حلی پیشنهاد بدید ؟
  اکر ما کردیت کارت نداشته باشیم میشه از کسانیکه کردیت کارت دارن وخارج از کشورن بخوایم پرداختی رو بزنن؟

 • باسلام.خسته نباشید.میخواستم بپرسم ویزا مولتی برای یک خانواده ۳ نفره چقدر هزینه داره و اعتبارش چقدره و میشه در کانادا کار پیدا کرد و ویزای توریستی رو تبدیل به اقامت دائم کرد

  • سلام
   هزینه ویزای کانادا برای هر نفر مبلغ ۱۰۰۰ دلار هست که از این مبلغ ۳۰۰ دلار در مرحله اول و برای اقدام ویزای کانادای شما است و ۷۰۰ دلار آن را بعد از ویزا شدن پرداخت میکنید.
   اعتبار ویزای کانادای شما با توجه به اعتبار پاسپورت شماست. یعنی تا هر زمانی که پاسپورت تون تاریخ داشته باشه میتونید به کانادا سفر داشته باشید و در هر بار ورود هم تا ۶ ماه اقامت بگیرید.
   برای ویزای کاری کانادا، شما باید مدرک آیلتس ۷ به بالا داشته باشید. در صورتی که مدرک زبان نداشته باشید، حتی اگر کارفرما هم پیدا کنید نمیتونید درخواست ویزای کاری داشته باشید.

 • سلام .خسته نباشید.
  من می خوام اقدام کنم بایت ویزای توریستی کانادا.خیلی ها می گن چون الان خیلی ها از جعل مدارک استفاده می کنن و مدارک رو آپلود می کنن گفتم به صورت دستی ببرم بهتر هست تو نتیجه ویزا شدن. خواستم بدونم به این صورت اقام کنم بهتر هست یا نه؟ لطفا راهنماییم کنید/.

  • سلام
   هیچ فرقی بین حضوری اقدام کردن و الکترونیکی اقدام کردن وجود نداره. و در هر دو صورت نتیجه یکی است.

 • ویزای کانادا به صورت تور گروهی هم داده میشه؟ ما حدود ۱۰ نفریم و میخوایم برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کنیم.

  • ویزای کانادا به صورت تور گروهی معنایی ندارد
   اما
   بسته به درخواست متقاضی،میتوانند به صورت گروهی درخواست ویزا دهند و برای انگشت نگاری و در صورت ویزا شدن، پیکاپ، مراحل به صورت همزمان انجام شود.

 • سلام خسته نباشید. من اگه ویزای کانادا رو بگیرم بعد موقع رفتن باردار باشم احتمال داره افسر کانادا متوجه بارداری بنده بشه و اجازه ورود به خاک کشور کانادا رو نده؟

  • سلام
   خانم های باردار بیشتر از ۸ ماه، اجازه پرواز ندارند و برای پرواز بیشتر از ۴ ماهگی نیز، تائیدیه کتبی از پزشک ارائه کنند.
   اما در صورتی که موقع زایمان، شخص در کانادا اقامت داشته باشد، غیر قانونی بوده و میتوانند ایشان را از کانادا خارج کنند.
   ولی معمولا افسران ویزا، این موارد را بررسی کرده و اجازه همچین کاری به متقاضی داده نمیشود.

 • در مورد سوپر ویزای کانادا کمی اطلاعات می خواستم تو چند تا سایت خوندم‌ ولی حس میکنم شما خیلی صادقانه توضیح میدید. ممنون

  • سوپر ویزای کانادا، در واقع دعوت از پدر و مادر، پدر بزرگ و مادر بزرگ توسط فرزندان میباشد. سوپر ویزای کانادا حتما به دعوت نامه نیاز داره و شما بدون دعوت نامه نمیتونید این ویزا رو بگیرید. مهلت سوپر ویزای کانادا ۳۰ روزه است ولی برای اقامت بیشتر باید دلایل محکم و قانع کننده ای به سفارت کانادا ارائه کنید.

 • سلام. می خواستم بدونم با توجه به اینکه در حال حاضر استقبال زیادی از ویزای توریستی کانادا شده و خیلی از هموطنانمون اقدام کردن برای ویزای توریستی کانادا شانس گرفتن ویزا چقدر هست؟ و این اتفاق شانس ما رو بیشتر میکنه یا کمتر یا اصلا تاثیری در گرتن ویزای کانادا نداره ؟

  • سلام
   شانس ویزای توریستی کانادا، با توجه به مدارک متقاضی و شرایط ایشان تعیین میگردد، اما باز با این حال، نمیشه به طور قطعی و مطمئن گفت که شما شانس ویزاتون چقدره.
   ما مسافری داشتیم ۳ ویزای شینگن از کشور های اسپانیا، آلمان و ایتالیا داشتند. سند ملکی و تمکن مالی بیشتر از حد تعیین شده سفارت کانادا داشتن اما، در کمال ناباوری ایشان ریجکت شدند.
   در مقابل هم مسافری جوان داشتیم که فقط دو و یا سه سفر خارجی، آن هم به کشور های دور و اطراف داشتند، مبلغ تمکن مالی کمتر از حد تعیین شده سفارت کانادا و سند ملکی هم نداشتند، باز با این حال ویزای مولتی کانادا برای ایشان صادر شد.
   به طور قطعی اعلام میکنیم که مسافر در صورت داشتن حداقل های تعیین شده سفارت کانادا، شانس ویزا شدن رو دارند و این که این شانس چقدر است مشخص نیست.

 • سلام من حدود آبان ماه پارسال همراه با همسرم اقدام کردم برای ویزای توریستی کاندا از طریق یک وکیل که بعد از ۷ ماه ایمیی اومد برای بنده که پروفایل من کنسل شده و برای هسمرم در حال بررسی هستش. که حدود ۱ ماه پیش ویزای کانادا همسرم اوکی شد ولی هنوز برای بنده هیچ اتفاقی نیفتاده و همونجور کنسل هست. لطفا بنده را راهنمایی کنید که چیکار می تونم بکنم که دوباره برای ویزای کانادا اقدام کنم؟

  • سلام
   اطلاعات پروفایل ویزای کانادای شما باید بررسی شود. از مواردی که اعلام کرده اید، احتمال میرود که مدارک درخواستی ویزای کانادا، برای شما، به طور کامل برای سفارت ارسال نشده است. مدارک ارسالی سفارت کانادا، اگر به طور خانوادگی اقدام کنید، به دو دسته عمومی و شخصی ارسال میشود. مدارک عمومی شامل تمکن مالی، اسناد ملکی، گردش حساب و مدارکی از این قبیل میباشد که معمولا این مدارک، مربوط به سرپرست خانواده میباشد. مدارک شخصی شامل تاریخچه سفری، پاسپورت ها و …. میباشد. احتمال میرود مدارک شخصی شما برای سفارت کانادا ارسال نشده است و به همین دلیل درخواست شما کنسل شده است.

 • هفته گذشته از فرانسه ریجکت شدم و آژانسی که به من مشاوره داد، به من نگفته بود که باید تاریخچه سفر مناسب به همراه یک شینگن داشته باشم تا بتوانم برای ویزای فرانسه اقدام کنم و حالا ریجکت شده ام. الان دوباره برای شینگن اقدام کنم؟ یا می توانم درخواست ویزای کانادا بدهم ؟

  • بعد از گذشت ۶ ماه از ریجکتی از سفارت فرانسه، شما میتوانید از سفارت یک کشور شنگن که به راحتی به ایرانیان ویزا میدهند، اقدام به اخذ ویزای شنگن کنید. کشور های یونان و ایتالیا جزو کشور هایی هستند که راحت تر به ایرانیان ویزا میدهند. پس از اخذ ویزای شینگن و سفر به این منطقه میتوانید اقدام به اخذ ویزای کانادا کنید. تاریخچه سفری در ویزای کانادا بسیار اهمیت دارد. شما میتوانید پس از اخذ ویزای کانادا، با سفر به کشور های دور و اطراف (ترکیه، عراق، ارمنستان، آذربایجان و امارات و ….) تاریخجه سفری خود را پر بار تر کنید.

  • برای درخواست هر نوع ویزا از کانادا، یک مبلغ تمکن مالی نیاز است
   مبلغ تمکن مالی ویزای توریستی کانادا، برای هر شخص متقاضی باید ۵۰ هزار دلار کانادا باشد و به ازای هر عضو خانواده که در این سفر همراه شما باشند، ۱۰ هزار دلار کانادا اضافه میشود.
   مبلغ تمکن مالی ویزای کاری کانادا، برای هر شخص متقاضی، در حدود ۱۳ هزار دلار کانادا میباشد و به ازای هر عضو از خانواده که همراه شما باشند، در حدود ۴ هزار دلار کانادا اضافه میشود.
   مبلغ تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا، برای هر شخص محصل، ۱۰ هزار دلار کانادا و هر نفر همراه، ۳ هزار دلار کانادا میباشد.
   مبالغ بیشتر از موارد اعلام شده، در بعضی از موارد در اخذ ویزای کانادا تاثیر گذار میباشد و در بعضی موارد خاص، در خواست ویزای مولتیپل کانادا را با شکست مواجه خواهد کرد.
   موفق باشید

 • بعضی شرکت ها ویزای تضمینی کانادا میدهند و می گویند تحت هر شرایطی اگر ویزای شما ok نشد تمام مبلغ دریافتی از شما را باز می گردانیم. اگر این نوعی سودجویی باشد که در زمان عودت مبلغ هیچ سودی نکرده اند، بلکه متحمل ضرر هم شده اند. آیا میتوان نتیجه گرفت بر خلاف گفته شما برخی از شرکت ها هستند که هنوز با تضمین صد در صد ۱۰۰% می توانند صدور ویزای کانادا را ضمانت کنند ؟

 • سلام
  من لیسانس گردشگری دارم میخوام برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم
  میتونم شرایط رو بدونم و اینکه ببینم تو رشته تحصیلی خودم کار کنم؟

  • سلام
   برای اخذ ویزای کاری کانادا شما باید مدرک زبان داشته باشید. اگر در ایالت های انگلیسی زبان بخواید کار کنید، مدرک آیلتس ۷ و یا بالاتر و اگر در ایالت های فرانسوی زبان بخواید کار کنید، مدرک زبان فرانسوی TCF باید ارائه دهید.
   و در خصوص سوال دوم شما، اگر آژانس هواپیمایی و یا شرکت های هواپیمایی درخواست نیروی مهاجر داشته باشند، بله میتوانید در رشته تحصیلی خود شروع به کار شوید
   در صورت داشتن مدرک زبان و مدارک تمکن مالی مورد قبول کانادا، میتوانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

   • سلام
    من مدرک زبان ایلتس ۸ دارم و سابقه کاری در شرکت های هواپیمایی به عنوان مهماندار و سر مهماندار رو در سابقه کاری ام دارم
    و سوالم اینه که پس از چه مدتی میتوانم اقامت دریافت کنم
    و پس از چه مدت اقامت میتونم تابعیت دریافت کنم؟؟

    • سلام مجدد
     با این مدرک زبان شما میتوانید در ایالت های انگلیسی زبان مشغول به کار شوید. یعنی اینکه شما شرط اول و اصلی برای اخذ ویزای کار کانادا رو دارید.
     اگر شرکت های هواپیمایی در کشور کانادا اعلام کنند که نیاز به نیرو های خارجی دارند، شما میتوانید با ارسال رزومه کاری و مدارک تحصیلی خود، اعلام آمادگی برای همکاری با این شرکت ها اعلام کنید.
     مدت زمان ویزا های کاری معمولا بر اساس نیاز شرکت های خارجی به نیرو ها میباشد.
     اما شما میتوانید با اقامت کاری به مدت ۵ سال، درخواست تابعیت خود را به اداره مهاجرت کانادا اعلام کنید.
     پس از اعلام شرکت های درخواست کننده نیرو مهاجر به عدم نیاز این نیرو ها،
     نیرو ها میتوانند یا به کشور خود بازگردند و یا در همان ایالت به دنبال شغل جدیدی باشند.

 • من قبلا برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کردم ولی ماه پیش ریجکت شدم، الان چطوری باید رفع ریجکتی کنم و چقدر زمان میبره تا دوباره بتونم اقدام کنم ؟

  • سلام آقای بذال
   باید ببینید علت ریجکتی تون از طرف سفارت کانادا چی بوده. برای هر دلیلی که سفارت کانادا برای رد شدن درخواست شما اعلام میکند، یک راه حل متفاوت وجود داره.
   شما هر تایمی که از سفارت کانادا ریجکت بشید،همون موقع میتوانید درخواست مجدد خود را اعلام کنید، اما؛ به طور مثال اگر سفارت کانادا به علت کم بودن سفر های خارجی و تاریخچه سفری شما درخواست ویزای شما را ریجکت کند، شما برای رفع این مشکل باید چند سفر خارجی داشته باشید که این خود زمان بر میباشد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹ تماس بگیرید

 • من الان حدود دو هفته هستش که دارم به تمام شرکت ها و آژانس هایی که ویزای کانادا میدن زنگ میزنم و صحبت میکنم و هر کدوم یه حرفی میزنن، یکی میگه ما دعوتنامه میذاریم روی مدارک، اون یکی میگه دعوتنامه اونا ضعیفه ما دعوتنامه قوی تر میذاریم روی مدارک شما یکی دیگه میگه ویزای شینگن نمیخواد داشته باشی، اون یکی میگه بدون ویزای شینگن نمیتونی مالتیپل بگیری ما برات لیبل ویزای شینگن میچسبونیم وگرنه نمیتونی ویزای کانادا بگیری، اون یکی میگه لیبل فایده نداره باید یه سفر قبلش بری اروپا ، شما که یه خورده صادقانه تر نوشتید بگید ما حرف کیو باور کنیم ؟

  • سلام آقای مهرنیا
   داشتن ویزای شنگن و دعوت نامه ( از یکی از بستگان درجه یک) بسیار بسیار در اخذ ویزای کانادا موثر است (تاکید میکنم موثر است، لازم نیست) اما ما مسافری داشتیم که نه شنگن و نه دعوت نامه داشتن و با این حال ویزای مالتیپل کانادا برای ایشان از طرف سفارت کانادا صادر شد و در مقابل مسافری هم داشتیم که ۵ ویزای شنگن از کشور های ایتالیا، آلمان، اسپانیا، فرانسه و یونان داشته اند و حتی دعوت نامه هم از بستگان درجه یک؛ که متاسفانه درخواست ویزای کانادا ایشان از طرف سفارت کانادا رد شد.
   با توجه به شرایط فعلی بازار ویزای کانادا و سود جویی های موجود در این بازار، پیشنهاد گروه ویزالند به شما این است که پس از اینکه تحقیقات خود در زمینه ویزای کانادا به نتیجه رسید، به یک آژانس اعتماد کرده و درخواست خود را ارسال کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران در تماس باشید ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹

  • درود بر شما
   طبق مدارک درخواستی سفارت کانادا، ویزای مولتی برای هر شخص منحصرا صادر میشود.
   این به این معنا ست که هر یک از اعضای خانواده برای سفر به کانادا نیاز به دریافت ویزای جداگانه دارند.

 • یک سایت مرجع با اطلاعات دقیق.
  با توجه به تجارب شخصی خود تمام این اطلاعات درست و کامل است. با تشکر از سایت خوبتون

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!