اطلاعیه کرونا و ویزای کانادا | بازگشایی دفاتر VAC کانادا در ترکیه | دی ۹۹

 • بازگشایی دفاتر VAC کانادا در استانبول و آنکار؛ برای گرفتن وقت سفارت کانادا با ویزالند تماس بگیرید.

 • امکان گرفتن وقت سفارت کانادا از دفاتر خدمات ویزای کانادا در دبی، ابوظبی و باکو نیز امکان‌پذیر است.

 • از تاریخ ۱۴ July امکان اخذ اجازه تحصیل در کانادا(study permit)، به صورت موقت و پیش از انگشت نگاری و اخذ ویزای تحصیلی کانادا به وجود آماده است.

این نوشتار در مورد ویزای مولتی کانادا تنظیم شده و هدف آن آگاهی بخشی به متقاضیان ویزای کانادا، در مورد حقایق و شرایط اخذ ویزای مولتی کانادا یا ویزای ۵ ساله کانادا است. در ادامه پس از مختصر توضیحی در مورد شرایط ویزای کانادا، تمامی شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای مولتی کانادا و هزینه‌های اخذ ویزای مولتی کانادا را بررسی خواهیم کرد.

در این مطلب می‌خوانید

📌 چگونه ویزای چند بار ورود کانادا را انتخاب کنیم؟!

📌 اعتبار ویزای مولتی کانادا؛ صد حیف که پاسپورت ایرانی بیش از این اعتبار ندارد

📌 شرایط سفر به کانادا با ویزای مولتی کانادا

📌 راهی برای ترک نکردن کانادا بعد از ۶ ماه وجود دارد؟

📌 آیا همه می‌توانند ویزای مولتی کانادا بگیرند؟

📌 ویزای یک بار ورود کانادا

📌 ویزای مولتی کانادا تضمینی؛ سود کلان یک دروغ بزرگ

📌 شگرد تبلیغاتی ویزای کانادا تضمینی؛ ریسک کم، سود زیاد

📌 هزینه ویزای مولتی کانادا

📌 مدارک ویزای مولتی کانادا

📌 وقت ‌سفارت و انگشت‌نگاری ویزای مولتی کانادا

📌 زمان پاسخگویی سفارت کانادا و دریافت ویزای مولتی کانادا

📌 پیکاپ پاسپورت و الصاق لیبل ویزای مولتی کانادا

📌 آیا با داشتن ویزای مولتیپل کانادا می‌توان افراد وابسته به خود را به کانادا برد؟

📌 شایع‌ترین دلایل ریجکت ویزای مولتی کانادا

چگونه ویزای چند بار ورود کانادا را انتخاب کنیم؟!

شاید برای شما هم جالب باشد، زمانی که قصد دارید برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید، امکان انتخاب یکی از انواع ویزای توریستی، تحصیلی و غیره وجود دارد، اما بر خلاف زمانی که برای ویزای شینگن اقدام می‌کنید، هیچ گزینه‌ای برای انتخاب تعداد دفعات ورود وجود ندارد! پس چگونه می‌توان تعداد دفعات ورود و خروج به کانادا را مشخص کرد؟

ویزای مولتی کانادا، یا همان ویزای مولتیپِل کانادا که در ایران با نام ویزای ۵ ساله کانادا نیز شناخته می‌شود به شکل پیش فرض برای تمامی متقاضیان ویزای کانادا در نظر گرفته می‌شود. یعنی حتی اگر خود شما هم نخواهید، دولت کانادا به شما ویزای مولتی خواهد داد!

بله؛ کشور کانادا در همین حد نایس و مهمان‌نواز است. البته این موضوع دلایل سیاسی و اقتصادی دیگری دارد که صحبت در مورد آن‌ها، خارج از حوصله خوانندگان این مطلب است. اما خوب یا بد، دولت کانادا علاقه‌مند به جذب توریست و مهاجر الیت یا برگزیده است و یکی از راه‌های تحقق این سیاست، اعطای ویزای مولتی چند ساله، به تمامی متقاضیان ویزای کاناداست.

اعتبار ویزای مولتی کانادا؛ صد حیف که پاسپورت ایرانی بیش از این اعتبار ندارد

پس از اینکه شما درخواست خود را، برای اخذ ویزا به سفارت کانادا ارائه دادید، در صورت دارا بودن شرایط و به تشخیص افسر ویزا، با درخواست شما موافقت شده و ویزای کانادا برای شما صادر خواهد شد. مدت اعتبار این ویزا ۱۰ ساله و یا به میزان اعتبار پاسپورت متقاضی خواهد بود؛ و از آنجایی که اعتبار پاسپورت شهروندان ایرانی فقط ۵ سال است، نمی‌توان بیش از ۵ سال از ویزای مولتی کانادا استفاده کرد. در واقع اعتبار ویزای کانادا یک روز کمتر از اعتبار ویزای شما خواهد بود.

شرایط سفر به کانادا با ویزای مولتی کانادا

مسافرانی که موفق به اخذ ویزای ۵ ساله کانادا می‌شوند، قادر خواهند بود که تا پایان اعتبار ویزای خود، به دفعات وارد خاک کانادا شوید. تنها محدودیتی که وجود دارد، مدت زمان اقامت در کانادا خواهد بود. به طوری که در هر بار ورود، تنها تا سقف ۶ ماه می‌توان در خاک کانادا اقامت داشت. بعد از این مدت، مسافر باید خاک کانادا را ولو به مدت چند ساعت ترک کرده و بعد از آن دوباره می‌تواند به کانادا بازگشته و تا ۶ ماه دیگر در این کشور اقامت داشته باشد.

راهی برای ترک نکردن کانادا بعد از ۶ ماه وجود دارد؟

گاهی ممکن است شما مجبور به تا بیشتر از ۶ ماه در کانادا اقامت داشته باشید. و یا اینکه به خاطر شرایط خاصی که دارید، امکان خروج از کانادا و ورود مجدد به این کشور را نداشته باشید. به طور مثال در صورتی که شما ویزای تحصیلی کانادا داشته باشید، برای فرزندان شما ویزای توریستی کانادا صادر می‌شود و طبق قانون، کودک باید هر شش ماه یک بار خاک کانادا را ترک کند. در این صورت، شما می‌توانید با مراجعه به دفاتر اداره مهاجرت و پناه جویان کانادا، با ذکر مدت زمان و دلایل اقامت، درخواست Visitor record را برای کودکان خود ثبت کنید. ویزیتور رکورد کانادا در پاسپورت درج نمی‌شود و برگه‌ای جداست که سقف تاریخ اقامت شما در آن درج شده و هزینه دریافت آن نیز ۷۵ دلار کانادا می‌باشد. تنها نکته‌ای که باید در نظر داشت این است که باید حداقل ۳۰ روز قبل از اتمام اعتبار ویزا، برای دریافت این تمدید اعتبار اقدام کرد.

آیا همه می‌توانند ویزای مولتی کانادا بگیرند؟

حال این سوال مطرح می‌شود که آیا تمامی متقاضیان ویزای کانادا، صلاحیت اخذ ویزای مولتی کانادا را خواهند داشت؟ همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، این افسر سفارت کانادا است که تعیین می‌کند اعتبار ویزای شما و تعداد ورود آن چقدر باشد. ممکن است افسر سفارت، تشخیص دهد که شما واجد شرایط اخذ ویزای مولتی کانادا نباشید.

ویزای یک بار ورود کانادا

در صورتی که شما واجد شرایط اخذ ویزای مولتی کانادا نباشید، باز هم شانس اخذ ویزای یک بار ورود کانادا را خواهید داشت. همانطور که از نام این ویزا پیداست، با ویزای یک بار ورود کانادا تنها یک بار می‌توانید به کانادا سفر کنید و بعد از خروج از کانادا نیز باید مجددا برای اخذ ویزای کانادا، درخواست خود را به سفارت ارائه دهید.

ویزای مولتی کانادا تضمینی؛ سود کلان یک دروغ بزرگ

اکثر شرکت‌های فعال در زمینه اخذ ویزای کانادا، ادعای اخذ ویزای مولتی کانادا تضمینی را داشته و از این رو هزینه‌ گزافی را از متقاضی طلب می‌کنند. به طوری که گاها قیمت یک پرونده ویزای کانادا تضمینی در بعضی از این شرکت‌ها به ۲,۰۰۰ دلار هم می‌رسد. اما واقعیت این است که ویزای تضمینی کانادا یا ویزای مولتی تضمینی کانادا وجود ندارد! زیرا تنها افسر ویزا مسئول رسیدگی به پرونده شماست و تنها او تصمیم می‌گیرد که به شما ویزا اعطا شود یا خیر. اما حقیقت ماجرا چیست؟

شگرد تبلیغاتی ویزای کانادا تضمینی؛ ریسک کم، سود زیاد

اغلب شرکت‌هایی که ادعای اخذ تضمینی ویزای مولتی کانادا را دارند، تنها پرونده‌هایی را قبول می‌کنند که شانس ویزا شدن بالایی دارند. گاهی ممکن است شرایط پرونده متقاضی آنقدر خوب باشد که شانس ویزا شدن آن بیش ۹۰ درصد باشد. در این هنگام شرکت مورد نظر، با دریافت کل مبلغ مورد درخواستی، وعده اخذ تضمینی ویزای کانادا را به مخاطب می‌‍دهد. اما این همه‌ی ماجرا نیست. گفتیم که هرچقدر هم که پرونده شما خوب باشد، باز هم یک درصد احتمال ریفیوزی ویزای کانادا وجود دارد. در این صورت، شرکت مورد نظر، با عرض پوزش از این اتفاق، با کسر هزینه‌های بررسی پرونده و انگشت نگاری، مابقی پول را به شما برمی‌گرداند، باز پرداخت این مبلغ توسط شرکت مورد نظر، دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز … هم ممکن است داشته باشد.

هزینه ویزای مولتی کانادا

هزینه‌های اخذ ویزای کانادا از این قرار است که، هزینه بررسی پرونده درخواست ویزای توریستی کانادا برای هر نفر ۱۰۰ دلار و هزینه اخذ بایومتریک (انگشت‌نگاری و عکس) نیز برای هر نفر ۸۵ دلار می‌باشد و در پایان هزینه بررسی پاسپورت و درج لیبل ویزای کانادا ۴۵ دلار یا ۱۳۰ لیر ترکیه است. اگر روند اخذ ویزای خود را به شرکت‌های فعال در زمینه اخذ ویزای کانادا بسپارید، علاوه بر هزینه‌های واریزی سفارت، باید هزینه‌های انجام کارهای اجرایی را نیز بپردازید. همانطور که گفتیم دو روش در پذیرش پرونده ویزای مولتی کانادا از طرف شرکت‌های فعال در زمینه اخذ ویزای کانادا وجود دارد:

روش شرکت مورد نظر: در ابتدا با بیان تضمینی بودن اخذ ویزای مولتی کانادا، گاها چندین هزار دلار از مشتری دریافت و در صورت تایید نشدن ویزا، با کسر هزینه سفارت و هزینه انگشت نگاری، باقی پول را ظرف مدت چند روز تا چند ماه به مخاطب باز می‌گرداند.

روش ویزالند: بدون در نظر گرفتن سود، با مشاوره رایگان، متقاضیانی که نقص در پرونده دارند، برای رفع نواقص راهنمایی شده و تنها پرونده‌هایی که شانس ویزا شدن بالایی داشته باشند به جریان می‌افتند. این روش در ویزالند تنها ۳۰۰ دلار هزینه داشته و بیش از ۹۰% موفقیت در پی دارد.

مدارک ویزای مولتی کانادا

در مورد مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کانادا در مطالب گذشته به تفصیل پرداخته شده است. پس بهتر است برای آگاهی از مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا، مطلب اختصاصی مدارک ویزای کانادا را مطالعه نمایید.

وقت ‌سفارت و انگشت‌نگاری ویزای مولتی کانادا

اگر برای درخواست ویزای مولتی کانادا، به صورت آنلاین اقدام کرده باشید، باید مدارک خود را تکمیل کرده و واریزی سفارت را پرداخت کنید، بعد از ۲۴ ساعت، نامه انگشت نگاری، بر روی حساب شما قرار داده شده و با استفاده از آن می‌توانید به سایت VFS مراجعه کرده، شهر و روز مورد نظرتان را برای مراجعه به دفتر VFS مشخص نمایید.

اگر قصد دارید تا برای ارائه درخواست ویزای مولتی کانادا، به صورت حضوری به کنسولگری، سفارت‌خانه یا اپلیکیشن سنتر ویزای کانادا مراجعه ‌کنید این امکان وجود دارد که در زمان ارائه مدارک و تکمیل پرونده، بایومتریک خود را نیز انجام دهید.

زمان پاسخگویی سفارت کانادا و دریافت ویزای مولتی کانادا

زمان پاسخگویی کنسولگری یا سفارت کانادا ثابت نبوده و بسته به شرایط کشوری که از آن اقدام می‌کنید و زمانی که قصد اخذ ویزا را دارید، متفاوت خواهد بود. به همین خاطر بهتر است حتما قبل از اقدام، Processing time یا زمان بررسی درخواست ویزای خود را در سایت سفارت چک کنید.

پیکاپ پاسپورت و الصاق لیبل ویزای مولتی کانادا

سفارت کانادا در آنکارای ترکیه مسئول رسیدگی به پرونده ویزای کانادا، برای متقاضیان ایرانیست و هزینه‌ای که بابت این موضوع درخواست می‌شود ۱۳۰ لیر ترکیه است. همچنین تفاوتی نمی‌کند که بایومتریک خود را در چه کشوری انجام داده و یا پاسپورت خود را از طریق چه کشوری پیکاپ کنید، فرآیند درج لیبل ویزای کانادا در سفارت کانادا در آنکارا انجام خواهد شد.

آیا با داشتن ویزای مولتیپل کانادا می‌توان افراد وابسته به خود را به کانادا برد؟

شما می‌توانید همسر و کودکان خود را نیز در سفر به کانادا با خود همراه کنید. اما برای این منظور بهتر است همه افراد خانواده در یک اپلیکشن، درخواست خود را به سفارت ارائه دهند؛ زیرا در این صورت افراد وابسته شما نیازی به ارائه مدارک مالی و شغلی نداشته و با مدارک شما + مدارک هویتی خودشان به راحتی ویزا می‌شوند.

شایع‌ترین دلایل ریجکت ویزای مولتی کانادا

نظر کارشناسی در مورد شانس اخذ ویزا با عدم قطعیت همراه است. زیرا هرچقدر هم شرایط شما برای اخذ ویزای کانادا خوب یا بد باشد، نظر نهایی را در مورد صدور ویزا، افسر سفارت خواهد داد. اما به چه دلایلی ممکن است یک درخواست ویزای مولتی کانادا توسط افسر سفارت رفیوز شود؟

 • افسر سفارت از دلیل سفر شما به کانادا مطمئن نباشد. (اگر دلیل قانع کننده‌ای برای سفر نداشته باشید، این شبهه به وجود می‌آید که قصد پناهندگی داشته باشید.)
 • مدارک ارائه شده (اعم از مدارک مالی، شغلی و …) کامل نبوده و یا برخی از مدارک دچار نقص باشند.
 • در تکمیل پرونده، نقصی وجود داشته باشد. (توصیه می‌شود کار را به کاردان بسپارید.)
 • دارای سوابق جنایی و امنیتی باشید. (سوء پیشینه داشته باشید.)
 • استانداردهای سلامت را نداشته باشید. (خدای ناکرده دارای بیماری‌های خاص باشید.)

سخن پایانی

همانطور که در این مطلب اشاره کردیم، عبارت “اخذ تضمینی ویزای کانادا”؛ بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و هیچ کس نمی‌تواند با قطعیت از ویزا شدن شما اطلاع داشته باشد. تنها خدمت صادقانه و درستی که یک شرکت تسهیل گر می‌تواند انجام دهد، مشاوره درست و دقیق، برای بهبود شرایط و تکمیل مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاناداست. هنگامی که شما درخواست خود را از طریق شرکت ویزالند به سفارت ارائه می‌دهید، حتی ادبیات درخواست و توضیحات شما در متن فرم‌ها و نامه‌های درخواست ویزا، توسط کارشناسان شرکت بررسی و در صورت نیاز اصلاح؛ و نقص در مدارک به شما تذکر داده می‌شود. ویزالند نمی‌گذارد شما قطعا بی‌گدار به آب بزنید.

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.2 از 16 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۴۲ دیدگاه ها

 • سلام اگر دعوتنامه نباشه یا سفر شنگن نداشته باشیم امکانش نیست؟
  و اینکه اگر ویزای مولتی گرفتیم و رفتیم اونجا میشه بیزنس خرید و ویزا را به سرمایه گذاری تبدیل کرد؟

  • سلام؛ باید شرایط خوبی برای اقدام کردن داشته باشید که هدف سفرتون واسه افیسری که داره مدارک رو بررسی می کنه کاملا مشخص باشه که این هدف توریستی هست. و برای تبدیل به ویزای دیگه باید برگردید و اقدام کنید.

 • سلام وقتتون بخیر
  به همراه خانم و دخترم قصد مهاجرت ترجیحا به کشور کانادا داریم، ۴۸ سالمه و خانمم ۴۰ سال و دخترم ۱۵ سال. آیا از طریق ویزای تحصیلی برای دخترم میتونیم اقدام کنیم؟ در کنار ویزای تحصیلی دخترم میتونیم ویزای open work permit بگیریم? نیاز به مشاوره حضوری داریم

  • سلام؛ بله برای فرزندتون می تونید اقدام کنید و برای خانومتون هم ویزای همراه اقدام بشه. و جهت مشاوره با مشاورین ویزالند تماس بگیرید.

  • سلام؛ برای درخواست ویزای توریستی کانادا یا باید دعوتنامه معتبر از کشور کانادا داشته باشید یا سابقه سفری داشته باشید در کنار این مدارک شغلی معتبر و مدارک بانکی ارائه بدید به سفارت.

 • ممنون از پاسخ شما
  فقط اینکه اگه با استفاده از دعوت نامه خانواده درجه یک بتونیم ویزا بگیریم ،امکانش هست چند ماه بعد یا سال بعد سفر رو انجام بدیم ؟

  • سلام؛ به محض قبولی درخواست شما برای کسانی که درجه یکشون کانادا هست ، اجازه ورود به کشور کانادا رو دارید.

 • سلام وقت بخیر،من اخیرا در یک دفتر امور مهاجرت مشاوره گرفتم جهت ویزای مولتی ۵ ساله،که گفتند در حال حاضر فقط ۶ ماهه کانادا ویزا توریستی صادر میکنه،و مولتی ۵ ساله دیگه نمیدن،ایا صحت داره؟یا جدیدا دوباره فعال شده
  ممنون میشم پاسخ دقیق بفرمایید.

  • سلام؛ کلا ویزای توریستی کانادا مالتیپل هست و تا پایان اعتبار پاسپورت شما این ویزا به شما تعلق می گیره. به هیچ عنوان سفارت کانادا حرفی از ویزای ۶ ماه نزده.

 • سلام وقت بخیر ، بنده به همراه همسرم قصد دریافت ویزای مولتی ۵ ساله کانادا رو داریم؟ و شرکتی مدعی است که با پرداخت ۱۷۰ میلیون تومان این ویزا را برای ما دریافت که شامل هزینه بلیط هم میباشد ، آیا بنظر شما ممنطقی است ؟
  و اینکه آیا با دریافت این ویزا و گرفتن وکیل امکان کار هست و بر طبق گفته شرکت ماهیانه حقوق دریافت میشود پس از اخذ ویزا

  • سلام؛ برای دریافت ویزای توریستی کانادا باید یه سری شرایط داشته باشید که شامل یا دعوتنامه یا سابقه سفری شنگن در کنار اینها مدارک شغلی معتبر و مدارک بانکی نیاز هست و ویزا دست هیچ کس نیست مدارک شما انلاین اپلود میشه و نظر اخر و افیسر اعلام می کنه دست هیچ وکیلی نیست. و اینکه نیاز به خرید قطعی بلیت کانادا نیست، برای کار اجرایی یه برنامه سفری و یه رزرو بلیت که تاریخ سفر رو برای افیسر مشخص کنه کفایت می کنه.

 • سلام وقت بخیر
  آیا امکان اینکه از لحظه ثبت درخواست تا رسیدن به خاک کانادا ٢ماهه انجام بشه هست؟ و هزینه چقدره؟

  • سلام؛ اگه درخواستتون توریستی باشه بعد از سابمیت مدارک ۹۰ روز تایم دارید جهت انگشت نگاری و بعد از انگشت نگاری هم در حال حاضر سفارت کانادا نهایت پاسخ دهی رو ۲۵۰ روز اعلام کرده .

 • سلام.
  بدون ویزای شینگن و بدون دعوتنامه آیا شانسی برای ویزای توریستی هست؟ و اگه سایر مدارک کامل باشه چند درصد احتمال قبولی هست؟
  ممنون

  • سلام؛ برای ویزای کانادا در کنار مدارک شغلی معتبر و مدارک بانکی و هویتی، داشتن یا دعوتنامه معتبر یا شنگن شانس شما رو برای گرفتن ویزا بیشتر می کنه و هدف سفر شما رو مشخص تر می کنه.

 • سلام با ویزای توریستی آیا می‌توان در کانادا درخواست کار کرد وبعد از آن ویزای را تبدیل به کاری کرد. ممنونم بابت راهنماییهای خوبتون

  • سلام؛ با ویزای توریستی نمی تونید درخواست کار بدید و یا تو خود کانادا تبدیل بکنید به ویزای کار.

 • سلام وقت بخیر
  آیا دعوتنامه برای ویزای کانادا می تواند از سوی اقوام درجه ۳ ( دخترخاله، دخترعمو) یا یک دوست مقیم کانادا باشد

  • سلام؛ بله می تون ارسال کنن و در کنار مدارک خودتون هدف سفر شما رو برای سفارت کاملا مشخص می کنه که این هدف توریستی هستش.

 • درود در صورت اخذ ویزا مولتی و سفر به کانادا امکان اسکان و اشتغال یا تحصیل و تبدیل ویزا مولتی به ویزای کاری یا تحصیلی وجود داره ؟

  • سلام؛
   چیزی به اسم تبدیل ویزای توریستی به کاری یا تحصیلی وجود نداره دوست عزیز.
   شما با ویزای توریستی در کانادا میتونید پذیرش کاری یا تحصیلی بگیرید. و بعد از خروج از کانادا درخواست ویزای مرتبط بدید.

  • سلام؛
   هزینه اخذ ویزا برای بزرگسال نفری ۳۰۰ دلار امریکا و فرزند زیر ۱۴ سال نفری ۲۰۰ دلار
   خانم بشکار داخلی ۳۱۰
   ۰۲۶-۳۳۱۴۳

 • سلام
  با ویزای توریستی در خاک کانادا در صورت اشنایی با فرد کانادایی میتوان ویزای نامزدی گرفت و در کانادا ماند تا ازدواج کنیم
  ممنون

 • سلام. وقت بخیر. بنده فرهنگی هستم و مجرد. فوریه ۲۰۲۰ درخواست ویزای توریستی کردم، از لحاظ پرونده‌ مشکلی نداشتم اما ریجکت شدم و در نامه ریجکتی عنوان شده بود که هدف‌تون برای آمدن به کانادا مارو مجاب نکرده و … که دیگه خوردیم به داستان کرونا و من تقاضای تجدیدنظر هم نکردم. میخوام بدونم مجددا تا قبل از ژانویه میتونم درخواست ویزا توریستی کنم و چه راهکاری داره که مجدد ریجکت نشم. ممنون

  • سلام؛ باید شرایط شما بررسی بشه. چند سال دارید؟ سابقه سفریتون به چه شکل هست؟ شغلتون چیه و چقد تمکن مالی دارید؟

  • سلام؛ تنها شرط لازم برای اخذ ویزای توریستی کانادا به منظور وضع حمل در کانادا، داشتن تمکن مالی بالا برای پوشش هزنیه های بیمارستانی قبل و بعد از زایمان باشه. ممکنه از شما آزمایشات پزشکی هم بخوان که اجباری نیست. و اینکه اصلا پنهان کاری نکنید و اگر نیاز بود در کاورلتر هم این موضوع رو توضیح بدید. البته اگر شرایط ظاهری به گونه‌ای هست که بارداری مشخص باشه.

 • سلام؛ با تشکر از اطلاعات مفیدتون،اگر الان باتوجه به شرایط کرونا برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم احتمالش هست ویزا بدن؟از لحاظ کامل بودن مدارک با تیم شما چک میکنم و به شما می سپارم که کامل باشه. ممنون

 • سلام
  من ویزای ۵ ساله ام تیر ماه تمام شده و انگشت نکاری را ۲ سال پیش انجام دادم. اگه الان دویاره درخواست دهم، نباز به انگشت نگاری مجدد هست؟

  • سلام؛ خیر، بعد از هر انگشت نگار در یکی از دفاتر VAC کانادا، تا ده سال نیازی به انگشت نگاری مجدد نخواهید داشت.

 • سلام من ویزای ۵ ساله داشتم پسرم کانادا دانشجوی دکتراست الان پنج سال مهلت ویزا تمام شده میخوام دوباره بگیرم شرایطش چیه دیگه انگشت نگاری نمیخواد ؟هزینه ش چقدره ؟ کاش یه مطلب در این مورد بنویسید درخواست مجدد ویزا ممنون

  • سلام؛ شرایط مجدد اخذ ویزا تفاوت چندانی با حالت اولیه نداره با این تفاوت که با توجه به این که شما یک بار موفق به اخذ ویزا شدید شرایطتتون مساعد تر هستش برای اخذ ویزا.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.