اطلاعیه ویزای استرالیا

  • طبق اطلاعیه وی اف اس استرالیا، خدمات این دفتر تا تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴ در مجتمع هروی سنتر ارائه خواهد شد و از تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴، متقاضیان باید به آدرس زیر مراجعه کنند: تهران، خیابان شریعتی، خیابان معلم، مجتمع تجاری مگاپارس، طبقه سیزدهم
  • متقاضیان ویزای استرالیا برای تحویل مدارک و انگشت‌نگاری نیازی به رزرو وقت قبلی ندارند و می‌توانند بدون اخذ وقت به دفتر وی اف اس استرالیا مراجعه کنند.
 

ویزای تضمینی استرالیا وجود ندارد؛ چرا که هیچکس نقشی در ویزا شدن و یا ریجکت شدن متقاضیان نخواهد داشت. اطلاعات تکمیلی در مورد ویزای تضمینی استرالیا و ۷ روش که سودجویان باعث ریجکت شدن شما می‌شوند، در پائین به طور کامل توضیح داده شده است.

نحوه اخذ ویزای توریستی تضمینی استرالیا چگونه است؟

متاسفانه در اخذ ویزای استرالیا، همانند ویزای دیگر کشور‌ها، هیچ تضمین صد‌در‌صدی وجود ندارد. تنها کمکی که مجموعه ویزالند و دیگر کارگزاران ویزای استرالیا می‌توانند به شما داشته باشند، این است که با توجه به مدارک و شرایط شما و تجاربی که در این زمینه کسب کرده اند، میزان شانس شما را برای دریافت ویزای تضمینی استرالیا اعلام کنند.

فرد متقاضی ویزای تضمینی استرالیا، با داشتن دعوت‌نامه قوی، یعنی دعوت نامه‌ای که فرد دعوت‌کننده از نظر مالی بتواند حمایت کننده خوبی برای متقاضی ویزای استرالیا باشد، می‌تواند شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا شما را تا حد چشمگیری افزایش دهد.

از دیگر شرایطی که شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا را تا حد چشمگیری افزایش می‌دهد، داشتن تاریخچه سفری خوب شخص متقاضی ویزای استرالیا می‌باشد. ارزش ویزای شینگن برای اخذ ویزای تضمینی استرالیا، از ویزای دیگر کشور‌ها بالاتر می‌باشد.

بالا بردن شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا تنها به تاریخچه سفری و دعوت‌نامه ختم نمی شود. متقاضی ویزای استرالیا از نظر مالی و شغلی نیز باید شرایط مطلوبی داشته باشد و افسر ویزا را متقاعد کند که از پس هزینه‌های اقامت و هزینه‌های روزانه در کشور استرالیا برمی‌آید.

در ادامه نحوه اخذ ویزا، بایدها و نبایدها، بهترین روش و هزینه اخذ انواع ویزا به طور مفصل توضیح داده شده، با ما همراه باشید.

۷ روش سودجویان در اخذ ویزای تضمینی استرالیا که باعث ریجکتی می شود!

۱. لیبل تقلبی ویزای شینگن در پرونده متقاضیان ویزای تضمینی استرالیا:

بسیاری از مسافرانی که جهت اخذ ویزای تضمینی استرالیا به ما مراجعه می‌کنند اظهار دارند که به کار‌گزارانی مراجعه کرده‌اند که اصرار بر دریافت ویزای شینگن برای آن‌ها جهت بهتر شدن شرایط‌شان را داشته‌اند. ولی بهتر است بدانید سابقه‌ی سفر به معنای این نیست که اگر بدون ویزای شینگن اقدام به دریافت ویزا کردید حتما جواب ویزای شما توسط افسر سفارت استرالیا منفی خواهد بود. درست است که داشتن ویزای شینگن امتیاز مثبتی جهت دریافت این ویزا می‌باشد ولی بسیاری از مسافران بوده‌اند که بدون ویزای شینگن اقدام کرده‌اند و به راحتی ویزای تضمینی استرالیا را دریافت کرده‌اند.

از طرفی دیگر، تمامی تاریخچه‌های سفری و ویزا‌هایی که به سفارت استرالیا ارائه می‌دهید، توسط این سفارت استعلام می‌شود. در صورتی که ویزای شینگن شما تقلبی باشد، عواقب بدی در انتظارتان خواهد بود.

۲. ارائه‌ی دعوتنامه دروغین برای ویزای تضمینی استرالیا:

ارائه دعوت‌نامه برای ویزای تضمینی استرالیا، یک امتیاز مثبت محسوب شده و شانس ویزای استرالیای شما را افزایش می‌دهد. اما بعضی از دوستان و همکاران با اضافه کردن دعوت‌نامه جعلی و دروغین، نه تنها شانس متقاضی ویزای تضمینی استرالیا افزایش نمی‌دهند، بلکه حتی شاید باعث از دست رفتن شانس ایشان هم نیز بشوند و ویزای استرالیا تضمینی متقاضی ریجکت شود.

دعوت‌نامه ویزای استرالیا تضمینی باید حتما از طرف یک شخص و یا یک شرکت معتبر در استرالیا باشد تا امتیاز مثبتی برای متقاضی داشته باشد.

۳. آشنا بازی با سفارت استرالیا جهت اخذ ویزای استرالیا تضمینی:

از بزرگ‌ترین مزایای ویزای استرالیا تضمینی می‌توان به الکترونیکی بودن آن اشاره کرد. در ویزای تضمینی استرالیا، تمامی مدارک به صورت آنلاین برای افسر‌های ویزا ارسال می‌شود و همچنین هیچگونه مصاحبه‌ای ندارد. از دیگر مزایای ویزای استرالیا می‌توان به مشخص نبودن افسر بررسی پرونده اشاره کرد. پس از آپلود مدارک در سایت سفارت استرالیا، نمی‌توان تشخیص داد که مدارک شما توسط کدام افسر ویزا بررسی خواهد شد. پس این آشنا بازی‌ها با سفارت استرالیا، هیچگونه مبنایی ندارد و اساسا از پایه اشتباه است.

۴. ارائه مدارک جعلی برای متقاضیان جهت اخذ ویزای تضمینی استرالیا:

برخی از کارگزاران ویزای تضمینی استرالیا، به مسافران خود پیشنهاد می‌دهند که مدارک مالی جعلی برای بالا بردن شانس اخذ ویزای استرالیا تضمینی به سفارت این کشور ارائه دهند. کلیه مدارکی که به افسران ویزا تحویل می‌دهید، از طرف سفارت استرالیا و افسران ویزا این کشور، استعلام می‌شود. ارائه مدارک جعلی نه تنها شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا افزایش نمی‌دهد، بلکه امکان دارد شما برای مدت طولانی از طرف سفارت استرالیا برای اخذ ویزای این کشور محروم شوید. بهتر است به صادقانه‌ترین روش ممکن مدارک خود را برای سفارت استرالیا ارسال کنید.

۵. تضمین ویزای استرالیا فقط در بازگرداندن هزینه به مسافر می باشد:

بعضی از همکاران ما با دریافت هزینه‌های بسیار بالا به مسافران قول اخذ دریافت ویزای تضمینی استرالیا را به متقاضیان می‌دهند. همانطور که در مطالب بالا ذکر شد، هیچ‌گونه تضمینی برای اخذ ویزای استرالیا وجود ندارد. اینکه مبلغ زیادی از مسافر گرفته شود و کار خاصی جهت افزایش شانس ایشان انجام نداد و تنها کاری که می کنند برگرداندن هزینه‌ی اخذ شده به متقاضی باشد عمل نادرستی می‌باشد که متاسفانه سودجویان اقدام به آن می‌کنند. همکاران ما با کمترین سود ممکن جهت انجام خدمات ثبت نام آنلاین ویزای توریستی آماده‌ی همکاری صادقانه و به بهترین نحو ممکن آماده‌ی همکاری با شما متقاضیان عزیز می‌باشند.

۶. ویزای فوری استرالیا تضمینی:

برخی از کارگزاران ویزای تضمینی استرالیا، ادعا می‌کنند که ویزای استرالیا تضمینی را به صورت فوری برای شما انجام می‌دهند. ویزای استرالیا به صورت فوری وجود نخواهد داشت. ویزای فوری در اصل برای هیچ کشوری وجود ندارد و فقط زمان وقت‌سفارت و یا مصاحبه به صورت فوری و عادی وجود دارد که ویزای استرالیا هم وقت سفارت ندارد.

۷. ساین سفارت استرالیا دست ماست!!!

برخی از کارگزاران و آژانس‌های عامل ویزای تضمینی استرالیا ادعا می‌کنند که ساین سفارت استرالیا دست ماست. این ادعا از اساس غلط می‌باشد. چون که هر متقاضی ویزای تضمینی استرالیا، باید یک پروفایل جداگانه داشته باشد. پروفایل هر متقاضی همان ساین سفارت استرالیا می‌باشد.

اگر متقاضی ویزای استرالیا، ویزای‌شینگن نداشته باشد و همچنین پاسپورت ایشان کمتر از ۶ ماه اعتبار داشته باشد، شرایط اخذ ویزای استرالیا را نخواهد داشت.

انواع ویزای استرالیا

ویزای توریستی استرالیا – زیرگروه ۶۰۱:

متقاضیانی که برای اهداف کاری قصد سفر به استرالیا را دارند، باید درخواست ویزای استرالیا زیرگروه ۶۰۱ را به سفارت استرالیا ارائه کنند.

ویزای توریستی استرالیا – زیرگروه ۶۵۱:

متقاضیانی که قصد شروع کسب و کار در کشور استرالیا را دارند، باید درخواست ویزای ۶۵۱ استرالیا را به سفارت استرالیا ارائه دهند.

ویزای توریستی کار و تعطیلات استرالیا – زیرگروه ۴۱۷:

ویزای استرالیا ۴۱۷ برای جوانانی است که مایل به گذراندن تعطیلات و انجام کار تا حداکثر به مدت یک سال در استرالیا می‌باشند.

ویزای ترانزیت استرالیا زیر گروه ۷۷۱:

اگر قصد ترانزیت از کشور استرالیا به مقصد دیگری دارید، باید ویزای ترانزیت ۷۷۱ استرالیا را دریافت کنید.

ویزای کار و تعطیلات استرالیا زیرگروه ۴۶۲:

ویزای توریستی ۴۶۲ استرالیا، یک ویزای یکساله و موقت است که معمولا برای جوانان صادر می‌شود. ویزای ۴۶۲ استرالیا به منظور گذراندن تعطیلات و کار کردن در کشور استرالیا می‌باشد.

ویزای دیدار استرالیا زیر گروه ۶۰۰‌:

این شاخه از ویزای استرالیا برای متقاضیانی که قصد سفر به کشور استرالیا به عنوان بازدید کننده (ویزتور) را دارند بهترین گزینه می باشد. ویزای استرالیا را می‌توان از ایران و به صورت آنلاین با هزینه‌ی ۲۵۰ دلار آمریکا دریافت کنید. مدت اعتبار این ویزاها معمولا ۳، ۶ و یا ۱۲ماهه می‌باشد.

تصویر مشاوره حضوری ویزا

مشاوره حضوری با کارشناسان خبره ویزالند

مشاوره حضوری
تصویر مشاوره تلفنی ویزا

برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان ویزالند در تماس باشید

026 1836

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای استرالیا

  • مدارک هویتی جهت ارائه برای اخذ ویزای استرالیا
  • مدارک مالی جهت ارائه برای اخذ ویزای استرالیا
  • مدارک کاری جهت ارائه برای اخذ ویزای استرالیا

مطلب پیشنهادی:مدارک ویزای استرالیا

شرایط ویزای توریستی استرالیا

وزارت امور خارجه استرالیا، یک سری قوانین و شرایط برای ویزای توریستی استرالیا تعیین کرده است. در صورتی که متقاضی ویزای توریستی استرالیا این شرایط را نداشته باشد، بدون هیچ شکی، درخواست ایشان رد خواهد شد.

شرایط اخذ ویزای توریستی استرالیا به شرح زیر می‌باشد:

۱. متقاضی ویزای استرالیا، باید تاریخچه سفری متناسب با منابع مالی خود داشته باشند. منظور از تاریخچه سفری برای ویزای توریستی استرالیا، ویزای شینگن نیست و هر سفر خارجی یک تاریخچه سفری محاسبه می‌شود.

۲. متقاضی ویزای توریستی استرالیا در صورتی که دعوت‌نامه داشته باشد، شانس بیشتری برای اخذ ویزای توریستی استرالیا خواهد شد. دعوت نامه اگر از سمت بستگان درجه یک متقاضی ارسال شود، دارای اعتبار بیشتری خواهد بود.

۳. متقاضی ویزای توریستی استرالیا، برای هر روز اقامت خود در این کشور باید حداقل بین 250 تا 300 دلار استرالیا تمکن مالی به سفارت این کشور ارائه کند. مبلغ اعلام شده با احتساب هزینه اقامت و خرج های روزانه در استرالیا می‌باشد.

هزینه ویزای توریستی استرالیا

هزینه ویزای توریستی استرالیا (انواع زیر گروه ۶۰۰) مبلغ 400 دلار آمریکا می‌باشد. در صورت رد شدن درخواست ویزای استرالیا هزینه‌های پرداخت شده از طرف سفارت به متقاضی برگشت داده نخواهد شد.

آدرس و تلفن دفتر سفارت استرالیا

  • خيابان وليعصــــر، خيابان شهيد سرلشکرفلاحي، تفاطع خيابان بهــــار و خيابان يکتــــا،  پــــلاک 1
  • تلفن: ۰۲۱۸۸۷۲۴۴۵۶

چه ایرادی در این قسمت از متن وجود دارد؟

خوشحال می‌شویم اگر در این مورد توضیح بیشتری دهید

آیا از این مطلب راضی بودید؟

با ارسال بازخورد به بهبود کیفیت محتوای ویزالند کمک کنید.

بازخورد شما ثبت شد؛ با تشکر