ویزای استرالیا تضمینی و 7 روش ریجکت شدن!

اخذ ویزای تضمینی استرالیا و 7 روش ریجکتشدن !

ویزای تضمینی استرالیا وجود ندارد؛ چرا که هیچکس نقشی در ویزا شدن و یا ریجکت شدن متقاضیان نخواهد داشت. اطلاعات تکمیلی در مورد ویزای تضمینی استرالیا و 7 روش که سودجویان باعث ریجکت شدن شما می‌شوند، در پائین به طور کامل توضیح داده شده است.

 نحوه اخذ ویزای توریستی تضمینی استرالیا چگونه است؟

 هفت روش سودجویان در اخذ ویزای تضمینی استرالیا که باعث ریجکت شدن شما می شود!

 انواع ویزای استرالیا

 مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای استرالیا

نحوه اخذ ویزای توریستی تضمینی استرالیا چگونه است؟

متاسفانه در اخذ ویزای استرالیا، همانند ویزای دیگر کشور ها، هیچ تضمین صد در صدی وجود ندارد. تنها کمکی که مجموعه ویزالند و دیگر کارگزاران ویزای استرالیا می‌توانند به شما داشته باشند، این است که با توجه به مدارک و شرایط شما و تجاربی که در این زمینه کسب کرده اند، میزان شانس شما را برای دریافت ویزای تضمینی استرالیا اعلام کنند.

فرد متقاضی ویزای تضمینی استرالیا، با داشتن دعوت نامه قوی، یعنی دعوت نامه ای که فرد دعوت کننده از نظر مالی بتواند حمایت کننده خوبی برای متقاضی ویزای استرالیا باشد، می تواند شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا شما را تا حد چشمگیری افزایش دهد.

از دیگر شرایطی که شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا را تا حد چشمگیری افزایش می دهد، داشتن تاریخچه سفری خوب شخص متقاضی ویزای استرالیا می باشد. ارزش ویزای شینگن برای اخذ ویزای تضمینی استرالیا، از ویزای دیگر کشور ها بالاتر می باشد.

بالا بردن شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا تنها به تاریخچه سفری و دعوت نامه ختم نمی شود. متقاضی ویزای استرالیا از نظر مالی و شغلی نیز باید شرایط مطلوبی داشته باشد و افسر ویزا را متقاعد کند که از پس هزینه های اقامت و هزینه های روزانه در کشور استرالیا برمی آید.

در ادامه نحوه اخذ ویزا، باید ها ونبایدها، بهترین روش و هزینه اخذ انواع ویزا به طورمفصل توضیح داده شده. با ما همراه باشید.

7 روش سودجویان در اخذ ویزای تضمینی استرالیا که باعث ریجکت شدن شما می شود:

1. لیبل تقلبی ویزای شینگن در پرونده متقاضیان ویزای تضمینی استرالیا:

 بسیاری از مسافرانی که جهت اخذ ویزای تضمینی استرالیا به ما مراجعه می کنند اظهار دارند که به کار گزارانی مراجعه کرده اند که اصرار بر دریافت ویزای شنگن برای آنها جهت بهتر شدن شرایط شان را داشته اند. ولی بهتر است بدانید سابقه ی سفر به معنای این نیست که اگر بدون ویزای شنگن اقدام به دریافت ویزا کردید حتما جواب ویزای شما توسط افسر سفارت استرالیا منفی خواهد بود. درست است که داشتن ویزای شینگن امتیاز مثبتی جهت دریافت این ویزا می باشد ولی بسیاری از مسافران بوده اند که بدون ویزای شینگن اقدام کرده اند وبه راحتی ویزای تضمینی استرالیا را دریافت کرده اند.

از طرفی دیگر، تمامی تاریخچه های سفری و ویزا هایی که به سفارت استرالیا ارائه می دهید، توسط این سفارت استعلام می شود. در صورتی که ویزای شینگن شما تقلبی باشد، عواقب بدی در انتظارتان خواهد بود.

2. ارائه ی دعوتنامه دروغین برای ویزای تضمینی استرالیا:

 ارائه دعوت نامه برای ویزای تضمینی استرالیا، یک امتیاز مثبت محسوب شده و شانس ویزای استرالیای شما را افزایش می‌دهد. اما بعضی از دوستان و همکاران با اضافه کردن دعوت نامه جعلی و دروغین، نه تنها شانس متقاضی ویزای تضمینی استرالیا افزایش نمی‌دهند، بلکه حتی شاید باعث از دست رفتن شانس ایشان هم نیز بشوند و ویزای استرالیا تضمینی متقاضی ریجکت شود.

دعوت نامه ویزای استرالیا تضمینی باید حتما از طرف یک شخص و یا یک شرکت معتبر در استرالیا باشد تا امتیاز مثبتی برای متقاضی داشته باشد.

3. آشنا بازی با سفارت استرالیا جهت اخذ ویزای استرالیا تضمینی:

 از بزرگ ترین مزایای ویزای استرالیا تضمینی میتوان به الکترونیکی بودن آن اشاره کرد. در ویزای تضمینی استرالیا، تمامی مدارک به صورت آنلاین برای افسر های ویزا ارسال میشود و همچنین هیچگونه مصاحبه ای ندارد. از دیگر مزایای ویزای استرالیا میتوان به مشخص نبودن افسر بررسی پرونده اشاره کرد. پس از آپلود مدارک در سایت سفارت استرالیا، نمی توان تشخیص داد که مدارک شما توسط کدام افسر ویزا بررسی خواهد شد. پس این آشنا بازی ها با سفارت استرالیا، هیچگونه مبنایی ندارد و اساسا از پایه اشتباه است.

4. ارائه مدارک جعلی برای متقاضیان جهت اخذ ویزای تضمینی استرالیا:

برخی از کارگزاران ویزای تضمینی استرالیا، به مسافران خود پیشنهاد می دهند که مدارک مالی جعلی برای بالا بردن شانس اخذ ویزای استرالیا تضمینی به سفارت این کشور ارائه دهند. کلیه مدارکی که به افسران ویزا تحویل می دهید، از طرف سفارت استرالیا و افسران ویزا این کشور، استعلام می‌شود. ارائه مدارک جعلی نه تنها شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا افزایش نمی دهد، بلکه امکان دارد شما برای مدت طولانی از طرف سفارت استرالیا برای اخذ ویزای این کشور محروم شوید. بهتر است به صادقانه ترین روش ممکن مدارک خود را برای سفارت استرالیا ارسال کنید.

5. تضمین ویزای استرالیا فقط در بازگرداندن هزینه به مسافر می باشد:

بعضی از همکاران ما با دریافت هزینه های بسیار بالا به مسافران قول اخذ دریافت ویزای تضمینی استرالیا را به متقاضیان می دهند. همانطور که در مطالب بالا ذکر شد، هیچ گونه تضمینی برای اخذ ویزای استرالیا وجود ندارد. اینکه مبلغ زیادی از مسافر گرفته شود و کار خاصی جهت افزایش شانس ایشان انجام نداد و تنها کاری که می کنند برگرداندن هزینه ی اخذ شده به متقاضی باشد عمل نادرستی می‌باشد که متاسفانه سودجویان اقدام به آن می کنند. همکاران ما با کمترین سود ممکن جهت انجام خدمات ثبت نام آنلاین ویزای توریستی اماده‌ی همکاری صادقانه و به بهترین نحو ممکن آماده ی همکاری با شما متقاضیان عزیز می باشند.

6. ویزای فوری استرالیا تضمینی:

برخی از کارگزاران ویزای تضمینی استرالیا، ادعا می کنند که ویزای استرالیا تضمینی را به صورت فوری برای شما انجام می دهند. ویزای استرالیا به صورت فوری وجود نخواهد داشت. ویزای فوری در اصل برای هیچ کشوری وجود ندارد و فقط زمان وقت سفارت و یا مصاحبه به صورت فوری و عادی وجود دارد که ویزای استرالیا هم وقت سفارت ندارد.

7. ساین سفارت استرالیا دست ماست!!!

برخی از کارگزاران و آژانس های عامل ویزای تضمینی استرالیا ادعا می کنند که ساین سفارت استرالیا دست ماست. این ادعا از اساس غلط می باشد. چون که هر متقاضی ویزای تضمینی استرالیا، باید یک پروفایل جداگانه داشته باشد. پروفایل هر متقاضی همان ساین سفارت استرالیا می باشد.

اگر متقاضی ویزای استرالیا، ویزای شینگن نداشته باشد و همچنین پاسپورت ایشان کمتر از 6 ماه اعتبار داشته باشد، شرایط اخذ ویزای استرالیا را نخواهد داشت.

انواع ویزای استرالیا

 ویزای توریستی استرالیا – زیرگروه 601:

 متقاضیانی که برای اهداف کاری قصد سفر به استرالیا را دارند، باید درخواست ویزای استرالیا زیرگروه 601 را به سفارت استرالیا ارائه کنند.

 ویزای توریستی استرالیا – زیرگروه 651:

متقاضیانی که قصد شروع کسب و کار در کشور استرالیا را دارند، باید درخواست ویزای 651 استرالیا را به سفارت استرالیا ارائه دهند.

 ویزای توریستی کار و تعطیلات استرالیا – زیرگروه 417:

ویزای استرالیا 417 برای جوانانی است که مایل به گذراندن تعطیلات وانجام کار تا حداکثر به مدت یک سال در استرالیا می باشند.

 ویزای ترانزیت استرالیا زیر گروه 771:

اگر قصد ترانزیت از کشور استرالیا به مقصد دیگری دارید، باید ویزای ترانزیت 771 استرالیا را دریافت کنید.

 ویزای کار و تعطیلات استرالیا زیرگروه 462:

ویزای توریستی 462 استرالیا، یک ویزای یکساله و موقت است که معمولا برای جوانان صادر می‌شود. ویزای 462 استرالیا به منظور گذراندن تعطیلات و کار کردن در کشور استرالیا می‌باشد.

 ویزای دیدار استرالیا زیر گروه 600‌:

این شاخه از ویزای استرالیا برای متقاضیانی که قصد سفر به کشور استرالیا به عنوان بازدید کننده (ویزتور) را دارند بهترین گزینه می باشد. ویزای استرالیا را می توان از ایران و به صورت آنلاین با هزینه ی 250 دلار آمریکا دریافت کنید. مدت اعتبار این ویزاها معمولا 3، 6 و یا 12ماهه می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای استرالیا

 مدارک هویتی جهت ارائه برای اخذ ویزای استرالیا

 مدارک مالی جهت ارائه برای اخذ ویزای استرالیا

 مدارک کاری جهت ارائه برای اخذ ویزای استرالیا

| مهسا سلمانیان

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

ویزای استرالیا تضمینی و 7 روش ریجکت شدن!
میانگین امتیاز 4.4 از 21 رای بازدیدکنندگان


دیدگاه ها

 1. سلام
  ویزای توریستی خواهرم برای استرالیا رد شده چون خواهرم 48 ساله ،مجرد، بیکار است وبه عنوان ساپورت مالی پدرم را معرفی کردیم که قبول نشده و با این که ایشان از نظر ذهنی نسبت به افراد نرمال هوش کمتری دارند و گواهی از پزشک معالج هم ارائه دادیم مورد قبول واقع نشده. ایا با خرید ملک به نام خواهرم به عنوان مدرک مالی میتوانیم دوباره برایش درخواست ویزا بدهیم؟ تا الان دومین بار است که ویزایش رد میشود. بار اول مدارک مالی ندادیم و بار دوم که مدارک مالی به نام پدرم بود قبول نکردند.

  • سلام
   در حالت کلی برای اخذ ویزای توریستی استرالیا، نیاز به ارائه مدارک مالی مانند گردش حساب 6 ماهه و نامه تمکن مالی با حداقل مانده 100 میلیون تومان، به سفارت استرالیا ارائه کنید. با توجه به موارد و شرایط اعلام شده متقاضی، ایشان باید حتما یک گواهی پزشکی مورد تائید سفارت استرالیا، به مدارک خود اضافه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با توجه به شرایط متقاضی، با شماره تماس 02634458745 تماس بگیرید.

 2. سلام؛ برای یک مدت دو هفته ای میخوام برم استرالیا دیدن یکی از دوستان
  بهترین و کم هزینه ترین راهش چیه؟

  • سلام
   بهترین راهی که میتونید برای ویزای استرالیا اقدام کنید، اینه که از دوستی که در کشور استرالیا دارید درخواست دعوت نامه رسمی کنید. شما با دعوت نامه و مدارکی که برای ویزای استرالیا لازم دارید، میتونید به راحتی اقدام به اخذ ویزا کنید. مدارک رو میتونید در منو مدارک مورد نیاز اخذ ویزا مشاهده کنید و اگر هم سوالی بود میتونید با ما در میون بذارید. 02634458745

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.