اخذ ویزای تضمینی استرالیا و 7 روش ریجکتشدن !

اطلاعیه کرونا ویزای استرالیا | بازگشایی سفارت استرالیا از ۱۲ آبان ۹۹

بازگشایی سفارت استرالیا

دفتر خدمات ویزای استرالیا در تهران، از روز دوشنبه ۱۲ آبان ۹۹ آماده ارائه خدمات بایومتریک ویزای استرالیا به متقاضیان ویزای این کشور می‌باشد.

 • انجام امور انگشت نگاری بدون تعیین وقت قبلی امکان پذیر نمی‌باشد.
 • شما قادر خواهید بود تا درخواست اخذ ویزای استرالیا را به صورت آنلاین ثبت نمایید.
 • درخواست‌هایی که به صورت کاغذی واز طریق ارسال پستی و یا تحویل حضوری ارائه شوند، بررسی نخواهند شد.
 • زمان انجام امور انگشت نگاری ویزای استرالیا:
  • روزهای یکشنبه تا پنجشنبه (به غیر از تعطیلات رسمی)
  • ساعت ۰۹:۰۰ صبح تا ۰۴:۰۰ بعد از ظهر

محدودیت‌های سفر به استرالیا

محدودیت های سفر به استرالیا کماکان برقرار بوده و به غیر از موارد استثناء، امکان سفر به ااسترالیا وجود ندارد.

ویزای تضمینی استرالیا وجود ندارد؛ چرا که هیچکس نقشی در ویزا شدن و یا ریجکت شدن متقاضیان نخواهد داشت. اطلاعات تکمیلی در مورد ویزای تضمینی استرالیا و ۷ روش که سودجویان باعث ریجکت شدن شما می‌شوند، در پائین به طور کامل توضیح داده شده است.

در این مطلب می‌خوانید

📌 نحوه اخذ ویزای توریستی تضمینی استرالیا چگونه است؟

📌 ۷ روش سودجویان در اخذ ویزای تضمینی استرالیا که باعث ریجکت‌شدن شما می شود!

📌 انواع ویزای استرالیا

📌 مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای استرالیا

نحوه اخذ ویزای توریستی تضمینی استرالیا چگونه است؟

متاسفانه در اخذ ویزای استرالیا، همانند ویزای دیگر کشور‌ها، هیچ تضمین صد‌در‌صدی وجود ندارد. تنها کمکی که مجموعه ویزالند و دیگر کارگزاران ویزای استرالیا می‌توانند به شما داشته باشند، این است که با توجه به مدارک و شرایط شما و تجاربی که در این زمینه کسب کرده اند، میزان شانس شما را برای دریافت ویزای تضمینی استرالیا اعلام کنند.

فرد متقاضی ویزای تضمینی استرالیا، با داشتن دعوت‌نامه قوی، یعنی دعوت نامه‌ای که فرد دعوت‌کننده از نظر مالی بتواند حمایت کننده خوبی برای متقاضی ویزای استرالیا باشد، می‌تواند شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا شما را تا حد چشمگیری افزایش دهد.

از دیگر شرایطی که شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا را تا حد چشمگیری افزایش می‌دهد، داشتن تاریخچه سفری خوب شخص متقاضی ویزای استرالیا می‌باشد. ارزش ویزای شینگن برای اخذ ویزای تضمینی استرالیا، از ویزای دیگر کشور‌ها بالاتر می‌باشد.

بالا بردن شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا تنها به تاریخچه سفری و دعوت‌نامه ختم نمی شود. متقاضی ویزای استرالیا از نظر مالی و شغلی نیز باید شرایط مطلوبی داشته باشد و افسر ویزا را متقاعد کند که از پس هزینه‌های اقامت و هزینه‌های روزانه در کشور استرالیا برمی‌آید.

در ادامه نحوه اخذ ویزا، بایدها و نبایدها، بهترین روش و هزینه اخذ انواع ویزا به طور مفصل توضیح داده شده، با ما همراه باشید.

۷ روش سودجویان در اخذ ویزای تضمینی استرالیا که باعث ریجکت‌شدن شما می‌شود:

۱. لیبل تقلبی ویزای شینگن در پرونده متقاضیان ویزای تضمینی استرالیا:

بسیاری از مسافرانی که جهت اخذ ویزای تضمینی استرالیا به ما مراجعه می‌کنند اظهار دارند که به کار‌گزارانی مراجعه کرده‌اند که اصرار بر دریافت ویزای شینگن برای آن‌ها جهت بهتر شدن شرایط‌شان را داشته‌اند. ولی بهتر است بدانید سابقه‌ی سفر به معنای این نیست که اگر بدون ویزای شینگن اقدام به دریافت ویزا کردید حتما جواب ویزای شما توسط افسر سفارت استرالیا منفی خواهد بود. درست است که داشتن ویزای شینگن امتیاز مثبتی جهت دریافت این ویزا می‌باشد ولی بسیاری از مسافران بوده‌اند که بدون ویزای شینگن اقدام کرده‌اند و به راحتی ویزای تضمینی استرالیا را دریافت کرده‌اند.

از طرفی دیگر، تمامی تاریخچه‌های سفری و ویزا‌هایی که به سفارت استرالیا ارائه می‌دهید، توسط این سفارت استعلام می‌شود. در صورتی که ویزای شینگن شما تقلبی باشد، عواقب بدی در انتظارتان خواهد بود.

۲. ارائه‌ی دعوتنامه دروغین برای ویزای تضمینی استرالیا:

ارائه دعوت‌نامه برای ویزای تضمینی استرالیا، یک امتیاز مثبت محسوب شده و شانس ویزای استرالیای شما را افزایش می‌دهد. اما بعضی از دوستان و همکاران با اضافه کردن دعوت‌نامه جعلی و دروغین، نه تنها شانس متقاضی ویزای تضمینی استرالیا افزایش نمی‌دهند، بلکه حتی شاید باعث از دست رفتن شانس ایشان هم نیز بشوند و ویزای استرالیا تضمینی متقاضی ریجکت شود.

دعوت‌نامه ویزای استرالیا تضمینی باید حتما از طرف یک شخص و یا یک شرکت معتبر در استرالیا باشد تا امتیاز مثبتی برای متقاضی داشته باشد.

۳. آشنا بازی با سفارت استرالیا جهت اخذ ویزای استرالیا تضمینی:

از بزرگ‌ترین مزایای ویزای استرالیا تضمینی می‌توان به الکترونیکی بودن آن اشاره کرد. در ویزای تضمینی استرالیا، تمامی مدارک به صورت آنلاین برای افسر‌های ویزا ارسال می‌شود و همچنین هیچگونه مصاحبه‌ای ندارد. از دیگر مزایای ویزای استرالیا می‌توان به مشخص نبودن افسر بررسی پرونده اشاره کرد. پس از آپلود مدارک در سایت سفارت استرالیا، نمی‌توان تشخیص داد که مدارک شما توسط کدام افسر ویزا بررسی خواهد شد. پس این آشنا بازی‌ها با سفارت استرالیا، هیچگونه مبنایی ندارد و اساسا از پایه اشتباه است.

۴. ارائه مدارک جعلی برای متقاضیان جهت اخذ ویزای تضمینی استرالیا:

برخی از کارگزاران ویزای تضمینی استرالیا، به مسافران خود پیشنهاد می‌دهند که مدارک مالی جعلی برای بالا بردن شانس اخذ ویزای استرالیا تضمینی به سفارت این کشور ارائه دهند. کلیه مدارکی که به افسران ویزا تحویل می‌دهید، از طرف سفارت استرالیا و افسران ویزا این کشور، استعلام می‌شود. ارائه مدارک جعلی نه تنها شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا افزایش نمی‌دهد، بلکه امکان دارد شما برای مدت طولانی از طرف سفارت استرالیا برای اخذ ویزای این کشور محروم شوید. بهتر است به صادقانه‌ترین روش ممکن مدارک خود را برای سفارت استرالیا ارسال کنید.

۵. تضمین ویزای استرالیا فقط در بازگرداندن هزینه به مسافر می باشد:

بعضی از همکاران ما با دریافت هزینه‌های بسیار بالا به مسافران قول اخذ دریافت ویزای تضمینی استرالیا را به متقاضیان می‌دهند. همانطور که در مطالب بالا ذکر شد، هیچ‌گونه تضمینی برای اخذ ویزای استرالیا وجود ندارد. اینکه مبلغ زیادی از مسافر گرفته شود و کار خاصی جهت افزایش شانس ایشان انجام نداد و تنها کاری که می کنند برگرداندن هزینه‌ی اخذ شده به متقاضی باشد عمل نادرستی می‌باشد که متاسفانه سودجویان اقدام به آن می‌کنند. همکاران ما با کمترین سود ممکن جهت انجام خدمات ثبت نام آنلاین ویزای توریستی آماده‌ی همکاری صادقانه و به بهترین نحو ممکن آماده‌ی همکاری با شما متقاضیان عزیز می‌باشند.

۶. ویزای فوری استرالیا تضمینی:

برخی از کارگزاران ویزای تضمینی استرالیا، ادعا می‌کنند که ویزای استرالیا تضمینی را به صورت فوری برای شما انجام می‌دهند. ویزای استرالیا به صورت فوری وجود نخواهد داشت. ویزای فوری در اصل برای هیچ کشوری وجود ندارد و فقط زمان وقت‌سفارت و یا مصاحبه به صورت فوری و عادی وجود دارد که ویزای استرالیا هم وقت سفارت ندارد.

۷. ساین سفارت استرالیا دست ماست!!!

برخی از کارگزاران و آژانس‌های عامل ویزای تضمینی استرالیا ادعا می‌کنند که ساین سفارت استرالیا دست ماست. این ادعا از اساس غلط می‌باشد. چون که هر متقاضی ویزای تضمینی استرالیا، باید یک پروفایل جداگانه داشته باشد. پروفایل هر متقاضی همان ساین سفارت استرالیا می‌باشد.

اگر متقاضی ویزای استرالیا، ویزای‌شینگن نداشته باشد و همچنین پاسپورت ایشان کمتر از ۶ ماه اعتبار داشته باشد، شرایط اخذ ویزای استرالیا را نخواهد داشت.

انواع ویزای استرالیا

ویزای توریستی استرالیا – زیرگروه ۶۰۱:

متقاضیانی که برای اهداف کاری قصد سفر به استرالیا را دارند، باید درخواست ویزای استرالیا زیرگروه ۶۰۱ را به سفارت استرالیا ارائه کنند.

ویزای توریستی استرالیا – زیرگروه ۶۵۱:

متقاضیانی که قصد شروع کسب و کار در کشور استرالیا را دارند، باید درخواست ویزای ۶۵۱ استرالیا را به سفارت استرالیا ارائه دهند.

ویزای توریستی کار و تعطیلات استرالیا – زیرگروه ۴۱۷:

ویزای استرالیا ۴۱۷ برای جوانانی است که مایل به گذراندن تعطیلات و انجام کار تا حداکثر به مدت یک سال در استرالیا می‌باشند.

ویزای ترانزیت استرالیا زیر گروه ۷۷۱:

اگر قصد ترانزیت از کشور استرالیا به مقصد دیگری دارید، باید ویزای ترانزیت ۷۷۱ استرالیا را دریافت کنید.

ویزای کار و تعطیلات استرالیا زیرگروه ۴۶۲:

ویزای توریستی ۴۶۲ استرالیا، یک ویزای یکساله و موقت است که معمولا برای جوانان صادر می‌شود. ویزای ۴۶۲ استرالیا به منظور گذراندن تعطیلات و کار کردن در کشور استرالیا می‌باشد.

ویزای دیدار استرالیا زیر گروه ۶۰۰‌:

این شاخه از ویزای استرالیا برای متقاضیانی که قصد سفر به کشور استرالیا به عنوان بازدید کننده (ویزتور) را دارند بهترین گزینه می باشد. ویزای استرالیا را می‌توان از ایران و به صورت آنلاین با هزینه‌ی ۲۵۰ دلار آمریکا دریافت کنید. مدت اعتبار این ویزاها معمولا ۳، ۶ و یا ۱۲ماهه می‌باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای استرالیا

📑 مدارک هویتی جهت ارائه برای اخذ ویزای استرالیا

📑 مدارک مالی جهت ارائه برای اخذ ویزای استرالیا

📑 مدارک کاری جهت ارائه برای اخذ ویزای استرالیا

شرایط ویزای توریستی استرالیا

وزارت امور خارجه استرالیا، یک سری قوانین و شرایط برای ویزای توریستی استرالیا تعیین کرده است. در صورتی که متقاضی ویزای توریستی استرالیا این شرایط را نداشته باشد، بدون هیچ شکی، درخواست ایشان رد خواهد شد.

شرایط اخذ ویزای توریستی استرالیا به شرح زیر می‌باشد:

۱. متقاضی ویزای استرالیا، باید تاریخچه سفری متناسب با منابع مالی خود داشته باشند. منظور از تاریخچه سفری برای ویزای توریستی استرالیا، ویزای شینگن نیست و هر سفر خارجی یک تاریخچه سفری محاسبه می‌شود.

۲. متقاضی ویزای توریستی استرالیا در صورتی که دعوت‌نامه داشته باشد، شانس بیشتری برای اخذ ویزای توریستی استرالیا خواهد شد. دعوت نامه اگر از سمت بستگان درجه یک متقاضی ارسال شود، دارای اعتبار بیشتری خواهد بود.

۳. متقاضی ویزای توریستی استرالیا، برای هر روز اقامت خود در این کشور باید میانگین بین ۶۰ تا ۸۰ دلار استرالیا تمکن مالی به سفارت این کشور ارائه کند. مبلغ اعلام شده با احتساب هزینه اقامت و خرج های روزانه در استرالیا می‌باشد.

هزینه ویزای توریستی استرالیا

هزینه ویزای توریستی استرالیا (انواع زیر گروه ۶۰۰) مبلغ ۲۵۰ دلار آمریکا می‌باشد. در صورت رد شدن درخواست ویزای استرالیا هزینه‌های پرداخت شده از طرف سفارت به متقاضی برگشت داده نخواهد شد.

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.2 از 47 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۴۷ دیدگاه ها

 • سلام. من برای ویزای پارتنر استرالیا اقدام کردم، اما میدونید که زمانبر هست. ایا میتونم برای ویزای توریستی اقدام کنم که مثلا یکی دوماه پیش نامزدم باشم. سابقه سفر فقط به ترکیه دارم.

  • سلام؛ فعلا در حال حاضر به دلیل شرایط پیش آمده ( کرونا) استرالیا تا اطلاع ثانوی درخواستهای توریستی رو قبول نمی کنه.

 • با سلام، ۳۴ سالم و فوق لیسانس مهندسی مواد از دانشگاه خواجه نصیر. اولویت اولم برای ویزای کار هستش ولی اگر ویزای دانشجویی(دکترا) آسونتر و ارزانتر باشه از طریق دانشجویی اقدام میکنم. ۱۰ سال سابقه کاری دارم. ۴ سال پیش آیلتس ۶.۵ گرفتم که دوباره میتونم بگیرم. میخواستم بدونم برای کار چه ویزایی اقدام باید بکنم و به چه صورت

  • سلام؛
   اگر معدل بالا بوده و مقاله isi دارید میتونید برای فاند دکترا اقدام کنید. (این راه سریعتری برای ویزا شدن است)
   در غیر اینصورت باید برای ویزای کار اقدام کنید. که مجموعه ویزالند در زمینه ویزای کاری فعالیتی ندارد.

 • سلام روزتون بخیر یه شرکتی هست که میگه۵۵۰۰۰دلار استرالیا میگیره البته ۵۰درصد اول قرارداد حتی به صورت چک ۱ماهه الی ۱ماه و نیم و ۵۰ درصد مابقی برای شما اونجا کار پیدا میکنن توی ایالتهای شمالی و با یه اسپانسر اونجا قرارداد میبندن که ماهیانه حدود۱۰۰۰دلار از حقوقتون کم کنن تا دوسال که کل مبلغ ۵۵هزارتا اینجوری تسویه میشه و اون اسپانسر بیمه رد میکنه براتون و یه منزل هم برای شما میگیرن ۱خوابه معمولی،اسم ویزاش هم میگن dama2 که مدتش هم ۲+۲ هستش،یعنی ۲سال مدت داره و قابل تمدید به ۲سال بیشتر هستش.و نکته اینکه روزانه۲۴دلار حقوقتونه.و قرارداد رو به دلار مینویسن قید میشه به هر دلیلی شما ویزا نشید مبلغ رو برمیگردونن،وشما دلار پرداخت میکنی و اگر نشه اوا هم دلار برمیگردونن بهتون.بنظر شما چه تضمینی هست که کلاه برداری نباشه؟؟ البته میگن مجوز سازمان گردشگری دارن ؟؟ (دلارها همگی بر اساس دلار استرالیا میباشد)

  • سلام؛ مجوزشون رو از وزارت گردشگری استعلام بگیرید. و اینکه حتی داشتن مجوز هم دال بر اعتماد کامل به اون شرکت نمیشه. ۲۷۰۰۰ دلار کانادا پول کمی نسیت که بدون تحقیق بخواید هزینه کنید.

  • سلام؛ فعلا که امکان اخذ ویزای استرالیا وجود نداره. اما در شرایط عادی خیر، مگراینکه به صورت غیر قانونی بخواید کار کنید.

 • سلام، ببخشید برای دریافت ویزای ۴۱۷ و ۴۶۲ و ۶۰۰ استرالیا هم آیا نیاز به گرفتن مدرک آیلتس هست؟ و به چه صورت میتوان بدون مدرک زبان وارد خاک استرالیا شد و سپس در یک بازه زمانی ۶ ماهه مدرک زبان را ارائه دهیم چون سطح زبانم در حد آیلتس ۴هست. البته من ابتدا قصد داشتم ویزای سه ماهه شنگن اروپا بگیرم و سپس با ازدواج آن را تبدیل به اقامت دائم کنم، اما به نظر میرسد اگر بتوانم به نحوی در یک فاصله این چنین وارد خاک استرالیا شوم،با توجه به مجرد بودنم و تحصیلاتی که دارم با ازدواج یک شهروند مقیم،من هم بتوانم اقامت بگیرم. ممنون میشم که راهنمایی کنید.

 • سلام۔من دوستی دارم توی سیدنی۔که هشت ساله اونجاست و اقامت ۵ساله داره۔ایا میتونه دعوت نامه بفرسته واسه من۔؟خودم هم سند ملکی دارم به نام خودم۔و تمکن مالی زیادی ندام۔و دانشجو هستم۔ایا برگه ی مشغول بودن به تحصیل از دانشگاه۔میتونه کمک کنه۔واسه قانع کردن افیسر برای برگشت۔و اینکه دوستم اگه محل اقامت منزل دوستم باشه نیاز به رزرو هتل و اینا نداره۔واسه اینکه هزینه ها کم شه۔از طرف دوستم ساپورت شم اونجا۔ممنون

  • سلام؛ بله ایشون میتونن حامی مالی شما هستن، به شرطی که مدارک شغلی و مالی خودشون رو ارائه بدن. شما هم حتما مدارک شغلی و مالی خودتون رو هم ارائه بدید. اما دیگه رزرو هتل نمیخواد ارائه بدید. البته دوستتون باید در دعوتنامه قید کنه که شما در این مدت در منزل ایشون اقامت خواهید داشت.

  • سلام؛ با برنامه ارتباط برقرار کنید. اگر دعوتنامه واستون فرستادن ما میتونیم اقدام کنیم برای ویزای شما.

 • سلام ، من یک هفته است با پسرم که ۱۱ ساله هست درخواست ویزای توریستی استرالیا دادم ،دختر عموم اونجا زندگی میکنه و نامه برای سفارت جهت ساپورت داده ولی دعوتنامه ندارم خواستم ببینم در این روزهای کرونایی چقدر طول میکشه ویزامون بیاد ، آیا ریجکت میشیم یا نه؟ البته متاهلم و کارمند

  • سلام
   فعلا که ممکنه به تاخیر بیفته، اما باید شرایطتون بررسی بشه، باید دعوتنامه داشته باشید، و باید دعوتنامه ایشون هم محضری و با ارائه اطلاعات شغلیشون باشه، و اینکه خودتون هم باید تمکن مالی ارائه داده باشید.

 • ویزا های business innovation stream در حال بررسی هستند یا روندش کند شده!؟بنده بامطالعه سایت خارجی زمان صدور را ۱۸ تا۲۰ ماه اشاره کرده بودند اما اخیرا زمانش برای من از این مقدار تجاوز کرده به خاطر کروناست یا نتیجه ای نخواهیم گرفت ؟
  یا اخیرا شما مورد صدور ویزا بیزینس رو داشتین !؟*
  مشکل دوم این ک بنده در اوایل خرداد ب علت سن ۵ امتیاز از دست خواهم داد ک امکان صدور ویزا برایم کم میشه ب نظرتون چ باید کرد !؟

  • سلام
   روند بررسی ویزاها به تعویق افتاده اما شما میتونید از طریق ایمیل با سفارت ارتباط برقرار کنید و توضیح بدید که شرایط شما اضطراریه.

 • سلام. من با دعوتنامه برادرم، رفته بودم استرالیا و یک ماه قبل برگشتم. بنظر شما چند وقت دیگه میتونیم دوباره برای سفر توریستی، اقدام کنیم؟ آیا باید بین سفرها فاصله زمانی خاصی باشد؟

 • با سلام من در قالب تور‌ گروهی به همراه همسرم برای‌ویزای توریستی استرالیا برای نوروز اقدام‌ کردیم دارای دو‌شنگن‌ هستیم متاسفانه شنیدم که درخواست‌ویزای مسافران دو‌اژانس‌دیگر‌همگی رد شده از روز انگشت نگاری ما ۲۱روز‌ گذشته و‌هنوز جوابی‌ نگرفتیم آیا می‌شود مثل کانادا امیدوار بود که طول کشیدن به معنی احتمال ویزا شدن است ؟ اگر ریجکت بشویم در درخواست ویزای کانادا یا شنگن های بعدی ما تاثیر منفی دارد؟

  • سلام
   باید صبر کنید تا جواب بیاد. اینکه پروسه طول کشید ربطی به رد شد یا قبول شدن درخواستتون نیست. نه ریجکتی ربطی به درخواست های بعدیتون برای کانادا یا شینگن نداره.

 • سلام ممنونم از اطلاعات خوبتون
  من یک سوال داشتم ، من با پسری استرالیایی اشنا شده ام و میخواهیم همدیگر را ملاقات کنیم و ازدواج کنیم ، بنظرتون بهترین راه رفتن به استرالیا چیه؟ و اینکه من دوبار ریجکت شدم ویزای ایتالیا و المان، و ویزای شینگن ندارم، ایا شرایط برای من سخته ، یا با دعوتنامه ای که دوستم بفرستن میتوان به راحتی ویزا بگیرم،

  • سلام،
   اگر شهروند استرالیا باشن و دعوتنامه ایشون هم معتبر باشه، شانستون برای گرفتن ویزا بالاست . به شرطی که مدارک شغلی، هویتی و مالی خودتون هم کامل و مناسب باشه و کاور لتر خوبی هم بنویسید.

 • سلام، من برادرم استرالیا زندگی میکنه و من میخوام برای ویزای توریستی اقدام کنم. سه تا ویزا شنگن دارم ولی توی پاسپورت های قبلیم هست. با پاسپورت جدید ۲ بار برای شنگن اقدام کردم ریجکت شدم. شانس گرفتن ویزا دارم؟؟ ممنون

  • سلام،
   ویزای شینگن در پاسپورت قدیمی هم جزو سابقه سفر شما حساب میشه.
   با یک دعوت‌نامه خوب از طرف برادرتون و اطلاعات شغلی و مالی، ریزگردش حساب و تمکن مالی و اینکه هدف از سفر متقاعد کننده افسر سفارت به بازگشتتون، شانس ویزای شما بالاست

  • سلام،
   داشتن دعوت‌نامه یک امتیاز مثبت است، اما کافی نیست، شما باید شرایط خوبی از نظر تمکن مالی و گردش حساب، سابقه سفری خوب و مدارک شغلی مناسبی داشته باشید.

 • سلام و خسته نباشید..من و همسرم دو تا ویزای شینگن داریم مربوط به سال هستاد و نه و نود..سال نود و یک ویزای برزیل داریم..قبل از اونا هم ویزای روسیه چین تایلند..سال نود و دو از سوید ریجکت شدیم و بعدش هم به علت بچه دار شدن تا سال نود و هفت فقط یه ترکیه رفتیم و بعد در تابستان نود و هفت با توجه به اینکه سابقه سفر خوبی داشتیم برای سوییس اقدام کردیم و ریجکت شدیم..دلیل اون رو هم عدم ارایه دلایل کافی برای بازگشت گفتن..بعد سال نود و هشت رفتیم ژاپن..الان دوست داریم نوروز نود و نه بریم استرالیا..میخواستم بدونم به نطرتون سابقه سفرمون برای اقدام به ویزا خوبه؟چون یه ریجکتی دیگه توی پروندمون کار ما رو خیلی سخت میکنه اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم🙏

  • سلام،
   سابقه سفر شما بسیار مناسب است، اما کافی نیست، شما باید علاوه بر تمکن مالی و مدارک شغلی، کاورلتر خوبی بنویسید، باید با سند و مدرک به افسر سفارت ثابت کنید که وابستگی‌های عاطفی زیادی در ایران دارید که شما رو مجبور به بازگشت به ایران خواهد کرد. و اینکه برنامه سفر بسیار دقیق و حساب شده‌ای داشته باشید تا ثابت بشه که فقط به قصد توریستی سفر می‌کنید.

 • سلام وقتتون بخیر.برادر من شش سال پیش از طریق قایق به استرالیا مهاجرت کرده و پناهنده شده.آیا من و همسرم و فرزندانم میتونیم ویزای توریستی استرالیا را بگیریم اگر شرایط تمکن مالی و سابقه شینگن هم داشته باشیم.؟شرایط برادرم تاثیر گذار خواهد بود؟

  • سلام،
   اگر کارت اقامت داشته باشند که میتوانند دعوتنامه ارائه بدهند؛ اما اگر پناهنده باشند، پرونده شما به صورت مستقل از شرایط ایشون بررسی میشه و خودتون باید سابقه سفر و تمکن مالی خوبی داشته باشید.

 • سلام عرض ادب ۲ سوال داشتم اگر میشه لطف کنید جواب بدید
  ۱.به طور مثال هزینه تمکن مالی برای ویزای تحصیلی به مدت ۱ سال پرداخت کنیم ( ۲۰۰ میلیون ) ایا برای سال های بعد باید از ایران اسپانسر داشته باشیم و چقدر هست ایا ممکنه با کار پاره وقت هزینه هارا تامین کرد؟
  ۲. کشور های ژآپن و استرالیا مبلغ تمکن چقدره ؟
  بنده فاند گرفتم و با استاد راهنما و دانشگاه مورد نظر در ژاپن ( دانشگاه ناگویا ) مکاتبه کردم و تمکن ۱۱۰ میلیون تومان هستش میخواستم بدونم ایا دیگه نیازی نیست چون فاند گرفتم هفته اینده بلیط دارم اسپانسر معرفی کنم؟

 • من سه تا ویزای شنگن دارم و میخواهم برای ویزای توریستی استرالیا اقدام کنم اما خویشاوند یا دوستی ندارم که دعوت نامه بفرستد. آیا بدون دعوت نامه امکانش است ویزا بگیرم؟

  • سلام
   برای دریافت ویزای استرالیا یا باید تاریخچه سفری معتبر داشته باشید و یا دعوتنامه.
   اگر تاریخچه سفری معتبری دارید نیازی به ارائه دعوتنامه نیست.

 • با سلام. برای اخذ ویزای کار استرالیا میخواستم اقدام کنم چن تا سوال داشتم که از سایت خوبتون نتونستم جوابمو پیدا کنم . فارغ‌التحصیل دانشگاه امیرکبیر هستم قبلا اعلام میکردن میشه از دانشگاه ویزای کار گرفت و رفت استرالیا. الان ۵ سال از فارغ‌التحصیلیم میگذره حالا آیا تحصیل در این دانشگاه امتیاز خاصی برام ایجاد میکنه یا نه؟ فوق لیسانس هستم. در ضمن اینکه همسر هم امتیاز داره اگه بخوام استفاده کنم آیا میتونم استفاده‌ کنم ولی همسرم رو از ابتدا نبرم یا باید از همون ابتدا همسرم هم باشه؟ واینکه برای گرفتن اسپانسر از کجا میتونم اقدام کنم؟ برای رشته مهندسی نفت هم همچین شرایطی داره؟ قبلا امتیاز زبان ایلتس ۶ هم امتیاز داشت و الان شده ۷ درسته؟ و سوال آخر روندش چند سال طول میکشه و اینکه باید چه مبلغی رو برای هزینه تو این مدت کنار بگذارم؟ چه مقدارش به عنوان تضمین هست و به خودم برمیگرده و چه میزانش خیر چه میزانش رو دفاتر مهاجرتی و چه میزانی رو دولت ایران و استرالیا به عنوان دستمزد درخواست میکنن؟ مشاوران حقوقی کارها رو انجام میدن یا شخص خودم باید اقدام کنم؟ در ضمن من هنوز نه مدراک تحصیلیم رو آزاد کروم و نه گذرنامه دارم.

 • سلام.برای ویزای توریستی استرالیا از سایت شما اقدام کردم و همه مدارک ها رو دادم و پول رو هم پرداخت کردم اما به من رسید پرداختی که از طرب سفارت داده میشه ندادین، آیا باید حصوری مراجعه کنم؟ این رسید زمانی که پول پرداخت میشه در اکانت داده میشه اما نمیدونم چرا علیرغم درخواستم برا من ارسال نشده؟

 • سلام
  ویزای توریستی خواهرم برای استرالیا رد شده چون خواهرم ۴۸ ساله ،مجرد، بیکار است وبه عنوان ساپورت مالی پدرم را معرفی کردیم که قبول نشده و با این که ایشان از نظر ذهنی نسبت به افراد نرمال هوش کمتری دارند و گواهی از پزشک معالج هم ارائه دادیم مورد قبول واقع نشده. ایا با خرید ملک به نام خواهرم به عنوان مدرک مالی میتوانیم دوباره برایش درخواست ویزا بدهیم؟ تا الان دومین بار است که ویزایش رد میشود. بار اول مدارک مالی ندادیم و بار دوم که مدارک مالی به نام پدرم بود قبول نکردند.

  • سلام
   در حالت کلی برای اخذ ویزای توریستی استرالیا، نیاز به ارائه مدارک مالی مانند گردش حساب ۶ ماهه و نامه تمکن مالی با حداقل مانده ۱۰۰ میلیون تومان، به سفارت استرالیا ارائه کنید. با توجه به موارد و شرایط اعلام شده متقاضی، ایشان باید حتما یک گواهی پزشکی مورد تائید سفارت استرالیا، به مدارک خود اضافه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با توجه به شرایط متقاضی، با شماره تماس ۰۲۶۳۴۴۵۸۷۴۵ تماس بگیرید.

 • سلام؛ برای یک مدت دو هفته ای میخوام برم استرالیا دیدن یکی از دوستان
  بهترین و کم هزینه ترین راهش چیه؟

  • سلام
   بهترین راهی که میتونید برای ویزای استرالیا اقدام کنید، اینه که از دوستی که در کشور استرالیا دارید درخواست دعوت نامه رسمی کنید. شما با دعوت نامه و مدارکی که برای ویزای استرالیا لازم دارید، میتونید به راحتی اقدام به اخذ ویزا کنید. مدارک رو میتونید در منو مدارک مورد نیاز اخذ ویزا مشاهده کنید و اگر هم سوالی بود میتونید با ما در میون بذارید. ۰۲۶۳۴۴۵۸۷۴۵

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.