ویزای توریستی کانادا

اطلاعیه کرونا و ویزای کانادا | بازگشایی دفاتر VAC کانادا در ترکیه | دی ۹۹

 

 • بازگشایی دفاتر VAC کانادا در استانبول و آنکار؛ برای گرفتن وقت سفارت کانادا با ویزالند تماس بگیرید.

 • امکان گرفتن وقت سفارت کانادا از دفاتر خدمات ویزای کانادا در دبی، ابوظبی و باکو نیز امکان‌پذیر است.

 • از تاریخ ۱۴ July امکان اخذ اجازه تحصیل در کانادا(study permit)، به صورت موقت و پیش از انگشت نگاری و اخذ ویزای تحصیلی کانادا به وجود آماده است.

ویزای توریستی کانادا، با اهداف گردشگری، تفریح و یا بازدید از دوستان و یا خانواده صادر می‌شود. به دلیل جاذبه‌های گردشگری فراوان کشور کانادا و همچنین شرایط عالی ویزای توریستی کانادا، درخواست متقاضیان ایرانی رو به افزایش است. با دریافت ویزای توریستی کانادا، گردشگران مجاز هستند تا ۶ ماه بدون فاصله در این کشور اقامت داشته باشند. شما با داشتن ویزای توریستی کانادا، مجاز به کار کردن و یا تحصیل در این کشور نخواهید بود. در ادامه این مطلب، شما را با جزئیات ویزای توریستی کانادا آشنا خواهیم و در نهایت به شما در تصمیم گیری و اقدام اخذ ویزای توریستی کانادا کمک خواهیم کرد.

در این مطلب می‌خوانید

📌 آشنایی با انواع ویزای توریستی کانادا

📌 شرایط ویزای توریستی کانادا

📌 مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا

📌 مدارک ویزای توریستی کانادا

📌 هزینه ویزای توریستی کانادا

📌 نکات اخذ ویزای توریستی کانادا

📌 سوالات متداول ویزای توریستی کانادا

📌 مدت زمان جواب ویزای توریستی کانادا

📌 رد شدن ویزای توریستی کانادا

📌 اعتراض به ریجکت ویزای توریستی کانادا

📌 ویزای توریستی کانادا با دعوت نامه و بدون دعوتنامه

📌 تمکن مالی ویزای توریستی کانادا

📌 درخواست ویزای توریستی برای والدین کانادا

📌 پناهندگی با ویزای توریستی کانادا

📌 تبدیل ویزای توریستی به کاری در کانادا

انواع ویزای توریستی کانادا

به طور کلی ویزای گردشگری یا توریستی کانادا به دو گروه طبقه بندی می‌شوند:

 • ویزای یک بار ورود توریستی کانادا
 • ویزای چند بار ورود توریستی کانادا

هر دو نوع ویزای توریستی کانادا تنها برای مدت زمان مشخصی معتبر هستند و پس از به پایان رسیدن تاریخ انقضا نمی‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.

ویزای توریستی کانادا یک بار ورود

ویزای توریستی یک بار ورود کانادا به دارندگان این نوع ویزا اجازه می‌دهد که تنها یک بار وارد کشور کانادا شوند. پس از این که صاحب ویزا کانادا را ترک کند برای اینکه بتواند دوباره وارد این کشور شود، باید دوباره ویزای توریستی کانادا درخواست کند. اگر گردشگر بخواهد به کشورهای ایالت متحده آمریکا سفر کند برای ورود دوباره به کشور کانادا نیازی به ویزا نخواهد داشت.


ویزای توریستی کانادا مولتی

ویزای توریستی چند بار ورود کانادا، به دارنده این اجازه را می‌دهد که با توجه به مدت زمان پاسپورت متقاضی، به صورت نامحدود به این کشور وارد شود و در هر بار ورود، تا ۶ ماه بدون محدودیت در کانادا اقامت داشته باشند. ویزای توریستی چند بار ورود کانادا، تا یک ماه پیش از اتمام تاریخ پاسپورت، باطل می‌شود.

شرایط ویزای توریستی کانادا

شرایط ویزای توریستی کانادا، مواردی است که توسط سفارت کانادا تعیین شده است و اگر شرایط ویزای توریستی کانادا را نداشته باشید، ریجکت می‌شود.

📋 داشتن پاسپورت معتبر

📋 برخورداری از سلامت ذهنی و جسمی کامل

📋 داشتن منابع مالی مورد نیاز برای پرداخت هزینه‌های مورد نیاز در کانادا

📋 باید برنامه‌ریزی کنید تا برای مدت زمان خاص و محدود در کانادا اقامت داشته باشید.

📋 باید تعهد دهید که پس از اینکه بازدید از جاذبه‌های گردشگری این کشور به اتمام رسید این کشور را ترک خواهید کرد.

📋 باید تعهد دهید که در مدت زمان حضور خود در کانادا به دنبال کار و استخدامی نباشید.

📋 شما باید ثابت کنید که هیچ گونه سوء پیشینه کیفری ندارید.

📋 باید ثابت کنید که هیچ یک از اعمال و اقدامات شما در این کشور امنیت ملی را تهدید نکرده و به خطر نمی‌اندازد.

📋 باید در طول مدت زمانی که در کانادا اقامت دارید از قوانین این کشور پیروی می‌کنید.

📋 همچنین ممکن است نیاز باشد تا برخی از آزمایشات پزشکی (مانند ایدز، هپاتیت، سل و غیره) را انجام دهید.

مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا

قبل از اینکه درخواست خود مبنی بر دریافت ویزای توریستی کانادا را ارائه دهید بهتر است اطلاعاتی کامل در رابطه با مدارک و اسناد مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی کانادا را مطالعه کنید. همچنین باید اطلاعاتی در رابطه با دریافت ویزای توریستی این کشور را جمع آوری کنید تا مطمئن شوید مستعد دریافت این نوع ویزای کانادا هستید. پس از اینکه مطمئن شدید تمام شرایط مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی کانادا را دارید می‌توانید با خیال راحت مراحل زیر را جهت اخذ ویزای توریستی کانادا انجام دهید.

مرحله اول: تعیین نحوه ارائه درخواست اخذ ویزای توریستی کانادا

شما می‌توانید درخواست خود مبنی بر دریافت ویزای توریستی کانادا را به دو روش ارائه دهید:

۱. ارائه درخواست ویزای توریستی کانادا روی کاغذ

برای ارائه درخواست کاغذی ویزای توریستی کانادا، شما باید مدارک درخواستی ویزای توریستی کانادا را، به همراه مبلغ آن به یکی از دفاتر وک در کشورهای همسایه ارائه کنید. در ارائه درخواست کاغذی، همزمان با تحویل مدارک، امور انگشت نگاری و عکس برداری خود را نیز انجام می‌دهید.

۲. ارائه درخواست ویزای توریستی کانادا آنلاین و اینترنتی

برای ارائه درخواست دریافت ویزای توریستی کانادا آنلاین به کارت اعتباری و اسکنر یا دوربین برای ایجاد کپی‌های الکترونیکی از اسناد مورد نیاز خواهید داشت و مدارک خود را به صورت آنلاین برای سفارت کانادا ارسال می‌کنید.

مرحله دوم: ساخت حساب کاربری و آپلود مدارک ویزای توریستی کانادا

درمرحله دوم، شما باید در سایت سفارت کانادا به آدرس canada.ca یک حساب کاربری بسازید. پس از ایجاد حساب کاربری، امکان ارسال مدارک درخواستی ویزای توریستی کانادا برای شما میسر خواهد شد.

مرحله سوم: پرداخت هزینه‌های فرآیند دریافت ویزای توریستی کانادا

پس از آپلود مدارک درخواستی ویزای توریستی کانادا، شما باید هزینه‌های مربوط به بررسی مدارک و همچنین انگشت نگاری خود را پرداخت کنید.

مرحله چهارم: مراجعه به مراکز درخواست ویزای توریستی کانادا

پس از پرداخت هزینه‌های انگشت نگاری و عکسبرداری، شما تا ۳۰ روز وقت دارید به یکی از دفاتر انگشت نگاری کانادا مراجعه کنید.

مرحله پنجم: پیکاپ پاسپورت ویزای توریستی کانادا

پس از انگشت نگاری، در صورتی که ویزای توریستی کانادا برای شما صادر شود، باید پاسپورت خود را به یکی از دفاتر وک پیکاپ کنید و در مدت زمان بین ۳ تا ۵ روز، ویزای شما در پاسپورتتان الصاق می‌شود.

مدارک ویزای توریستی کانادا

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا، به شرح زیر می‌باشد:

📑 ارائه یک قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵ که اخیراً گرفته شده باشد.

📑 ارائه گذرنامه که دارای یکسال اعتبار باشد و همچنین پاسپورت‌های قبلی که دارای مهر ویزا هستند.

📑 ترجمه سند ازدواج

📑 ترجمه شناسنامه

📑 دانشجویان و دانش آموزان باید گواهی اشتغال به تحصیل ارائه دهند.

📑 تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی کانادا برای هر نفر به صورت مجزا

📑 ترجمه مدارک شغلی

📑 ارائه نامه مهر شده جهت اثبات تمکن مالی به زبان انگلیسی و همچنین باید پرینت گردش حساب خود را در طی ۶ ماه اخیر ارائه دهید.

📑 سوابق بیمه تأمین اجتماعی

📑 اجازه خروج برای فرزندان زیر ۱۸ سال

📑 کارت ملی

📑 سند ملکی

هزینه ویزای توریستی کانادا

هزینه اخذ ویزای توریستی کانادا، ۳۰۰ دلار می‌باشد. کل این هزینه در زمان اقدام برای درخواست ویزای کانادا از متقاضی دریافت می‌شود. توجه داشته باشید که ۱۸۵ دلار از این هزینه به سفارت کانادا پرداخت می‌شود که ۱۰۰ دلار برای بررسی مدارک و ۸۵ دلار برای انگشت نگاری ویزای کانادا می‌باشد.

نکات اخذ ویزای توریستی کانادا

 • متقاضی دریافت ویزای توریستی کانادا باید قادر باشد تا تمام هزینه‌های مورد نظر را بر حسب دلار کانادا پرداخت کند.
 • اعضای خانواده باید به طور همزمان و در یک مکان درخواست خود مبنی بر دریافت ویزای توریستی این کشور را ارائه دهند.
 • فرزندان نیز به عنوان افراد وابسته به والدین باید تمام شرایط مورد نیاز برای دریافت این نوع ویزا را داشته باشند. سن وابستگی فرزندان از ۱۹ سالگی به ۲۲ سالگی تغییر یافته است.
 • شهروندان تعدادی از سرزمین‌ها و کشورها برای دریافت ویزای توریستی این کشور باید اطلاعات هویتی خود را نیز ارائه دهند این اطلاعات شامل اثر انگشت و عکس متقاضی می‌باشد.

سوالات متداول ویزای توریستی کانادا

در این بخش از مقاله قصد داریم تا برخی از سوالات متداول ویزای توریستی کانادا که توسط متقاضیان پرسیده می‌شود را پاسخ دهیم:

۱. تکمیل فرآیند دریافت ویزای توریستی کانادا چه مدت طول می‌کشد؟

تکمیل فرآیند دریافت ویزای توریستی کانادا، بسته به زمان آپلود مدارک و پرداخت هزینه‌های انگشت نگاری و بررسی مدارک توسط متقاضی و یا عامل ویزای توریستی کانادا می‌باشد و نمی‌توان زمان مشخصی برای آن تعیین کرد.

۲. آیا تمدید ویزای توریستی کانادا امکان پذیر است؟

به طور کلی باید گفت که تمدید ویزای توریستی کانادا امکان‌پذیر است و اگر شما قصد دارید برای مدت زمان بیشتری در این کشور اقامت کنید باید ۳۰ روز قبل از اینکه اعتبار ویزای توریستی شما پایان یابد درخواست خود را برای اقامت بیشتر به مقامات رسمی این کشور ارائه دهید.

۳. آیا برای دریافت ویزای توریستی کانادا دریافت بیمه مسافرت ضروری است؟

داشتن بیمه مسافرتی ضروری نمی‌باشد، اما توصیه می‌کنم همواره برای سفر به کشورهای خارجی یک بیمه مسافرتی نیز دریافت کنید. شما از اتفاقی که در سفر برای شما رخ خواهد داد اطلاعی نخواهید داشت بنابراین داشتن بیمه مسافرتی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

مدت زمان جواب ویزای توریستی کانادا

مدت زمان جواب ویزای توریستی کانادا، پس از انجام مراحل انگشت نگاری و عکس برداری ویزای توریستی کانادا محاسبه می‌گردد. تا پیش از این، مدت زمان جواب ویزای توریستی کانادا، بین ۱۴ تا ۹۰ روز پس از مراحل انگشت نگاری کانادا بود. در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۱۹، سفارت کانادا اعلام کرد که این مدت زمان افزایش یافته و ۹۲ روزی کاری پس از انگشت نگاری، جواب ویزای توریستی کانادا متقاضیان، به ایشان اعلام خواهد شد.

رد شدن ویزای توریستی کانادا

ریجکتی ویزای توریستی کانادا، به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد. از رایج‌ترین دلایل رد شدن ویزای توریستی کانادا، می‌توان به نداشتن تاریخچه سفری مناسب متقاضی، تمکن مالی کمتر از مبلغ تعیین شده سفارت کانادا، داشتن سوء پیشینه و سوابق کیفری می‌باشد. در ماه اکتبر ۲۰۱۸، بیشتر از ۹۰ درصد درخواست ویزای توریستی کانادای متقاضیان ایرانی، رد شد که این آمار در نوع خود بی‌سابقه بود.

اعتراض به ریجکت ویزای توریستی کانادا

سفارت کانادا، این امکان را برای متقاضیان ویزای این کشور در نظر گرفته است که پس از برطرف کردن مشکلات پرونده، در هر زمانی که مایل بودند، درخواست ویزای توریستی کانادای خود را دوباره ارسال کنند. معمولا در ویزای توریستی کانادا، چیزی به اسم اعتراض به ریجکت ویزا وجود ندارد و شما در هر زمان که می‌خواهید، می‌توانید دوباره درخواست خود را ارسال کرده و شانس خود را محک بزنید.

ویزای توریستی کانادا با دعوت نامه

دعوت نامه ویزای توریستی کانادا، شانس متقاضیان ویزا را افزایش می‌دهد. در دعوت نامه کانادا، شخص دعوت کننده اعلام می‌کند که شما در منزل ایشان اقامت خواهید داشت و در صورت نیاز، از شما حمایت مالی خواهد کرد. دعوت نامه ویزای توریستی کانادا می‌تواند از طرف بستگان درجه یک، دوست و یا یک آشنا باشد. اعتبار دعوت نامه پس از اتمام مدت زمان سفر، به پایان می‌رسد.

ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه

ارسال درخواست ویزای توریستی کانادا بدون دعوت نامه، ریسک بزرگی است. در صورتی که دعوت نامه داشته باشید، از نظر مالی تامین خواهید بود اما در صورتی که دعوت نامه نداشته باشید، باید به افسر ویزای کانادا اعلام کنید که خودتان از پس تمام هزینه‌های سفر به کانادا بر می‌آیید. درصورت درخواست متقاضیان، گروه مسافرتی ویزالند، برای افزایش شانس دریافت ویزای توریستی کانادا، دعوت نامه‌ای رسمی با کمترین هزینه ممکن به پرونده شما اضافه می‌کند.

تمکن مالی ویزای توریستی کانادا

تمکن مالی ویزای توریستی کانادا، مبلغ مشخص شده‌ای از سوی سفارت کانادا می‌باشد. این مبلغ با توجه به هزینه‌های روزانه زندگی در کانادا محاسبه شده است. تمکن مالی ویزای توریستی کانادا برای هر نفر، با توجه به هزینه‌های اقامت و هزینه‌های روزمره در کانادا، مبلغ ۵۰ هزار دلار کانادا می‌باشد.

درخواست ویزای توریستی برای والدین کانادا

برای درخواست ویزای توریستی کانادا برای والدین، باید از سوپر ویزای کانادا استفاده کنید. سوپر ویزای کانادا، دارای مزایای بسیاری برای والدین اشخاصی است که در کانادا زندگی می‌کنند.

پناهندگی با ویزای توریستی کانادا

به طور کلی، پناهندگی طبق تعریف صلیب سرخ، به معنای فرار یک شخص از کشور مادری خود، به کشور دیگر می‌باشد. اعطای پناهندگی، به سن شخص و کیس ارائه شده بستگی دارد. بیشترین کیس‌های ارائه شده در پناهندگی کانادا، سیاسی، اجتماعی و مذهبی می‌باشد. پناهندگی با ویزای توریستی کانادا، عملا انجام پذیر نیست. زمانی که شما ویزای توریستی کانادا دریافت می‌کنید، به این معنا است که در کشور خود شرایط اجتماعی و اقتصادی قابل قبولی دارید و این برای اداره مهاجرت کانادا مبهم است که با این شرایط خوب، به چه دلیل قصد برگشت به کشور مادری خود را ندارید؟

تبدیل ویزای توریستی به کاری در کانادا

زمانی که شما با ویزای توریستی کانادا در این کشور اقامت دارید، نمی‌توانید آن را تغییر بدهید و به ویزای کاری و یا تحصیلی تبدیل کنید. در این شرایط، فقط می‌توانید شغل مورد نظر خود را پیدا کرده و از کارفرمای آن شغل، درخواست دعوت نامه رسمی کنید. پس از اخذ دعوت نامه کاری، باید به ایران برگردید و درخواست ویزای کاری خود را به سفارت کانادا تحویل دهید.

توجه داشته باشید که برای ویزای کاری کانادا باید مدرک زبان داشته باشید و همچنین، در هر شغلی تعداد محدودی نیروی کار ماهر مهاجر استخدام می‌شود.

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.4 از 90 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۲۷۸ دیدگاه ها

 • سلام
  PRC داشتم و هفت بار کانادا رفتم و نماندم و PRC را از دست دادم. سه سال است که کارت اقامتم باطل شده. یک خانه کانادا دارم که می خواهم بفروشم از سال ۲۰۱۱ حساب کانادا گردش داشته در حد ماهی ۱۷۰۰ دلار. آیا امکانش هست برای اسفند بتوانم ویزای توریستی بگیرم؟ حساب ایرانم گردش ندارد اما سند خانه و زمین در ایران دارم. سن من ۶۰ سال است.

  • سلام؛ باید درخواست ویزای توریستی بدید و منتظر جواب ویزاتون باشید و اینکه نهایت پاسح دهی رو ۲۴۰ روز بعد از سابمیت مدارک اعلام کردن.

 • درود بر شما
  من یکسال هست با همسرم که شهروند و مقیم کانادا هست ازدواج کردم و ایشون برای اسپانسرشیپ اقدام کردند
  ولی پروسه بخاطر کرونا خیلی کند هستش
  آیا میتونم ویزای توریستی بگیرم و سفری به کانادا داشته باشم
  آیا مدارک خاصی باید ارائه بدم

  • سلام؛ بله می تونن براتون دعوتنامه ارسال کنن که توریستی اقدام کنید. مدارکی که شما نیاز هست ارائه بدید مدارک شغلی و هویتی و مدرک بانکی تون.

 • سلام .خواهر همسر من تقریبا دو سال هست در کانادا هستن.سنشون ۵۲سال و کار هم میکنند.میتونن برای ما که ۴نفریم یعنی برادرشون و من و بچه هامون دعوت نامه بدن.ما هیچ سفر خارج نداریم و از نظر مالی هم در این حد نیستیم.کار همسرم هم راننده ی تاکسی هست.اگر دعوت نامه بدن همه چیز درست میشه یا خیر

 • سلام
  من ویزای توریستی کانادا رو گرفتم
  میخوام به محض رسیدن به اونجا
  اقدام کنم برای پناهندگی
  چون چند سالی هست تغییر جنسیت دادم و اوضای خوبی داخل کشور ندارم
  به نظرتون با ویزای توریستی ، پناهندگی‌منو قبول میکنن با توجه به کیسم ؟

 • سلام خسته نباشید.من شاغل هستم اما تمکن و سند ملکی ندارم و میتونم دعوتنامه از یک دوست داشته باشم.با این شرایط ایا میتونم ویزای توریستی کانادا رو بگیرم؟

  • سلام؛ در کنار دعوت نامه مدارک شغلی معتبر و مدارک بانکی جز مدارک اصلی به حساب میاد و باید ارائه داده بشه به سفارت.

 • سلام برای نامه حمایت مالی ویزای توریستی کانادا چطور باید اقدام کرد و از کجا باید نامه اش رو گرفت و محضریش کرد؟

 • سلام
  من ۱۰ سال آلمان تحصیل و کار کردم و پارسال برگشتم ایران، با ویزاهای مختلف زندگی کردم و پناهنده نبودم. الان قصد گرفتن ویزای توریستی کانادا رو دارم، می تونم به راحتی بگیرم? سند ملکی ندارم

 • سلام
  من ۴۴ سالمه دو سال پیش برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردم یه شینگن داشتم البته مربوط به ده سال گذشته بود. سفر به ترکیه چندین بار عربستان . و دوبی . سابقه بیمه ۱۲ ۱۳ سال و در یک شرکت خصوصی کار میکنم . سند خونه هم ترجمه ش رو ارایه دادم .به دلیل مالی که اونم با دلار ۱۰ هزار تومان اونموقع ۱۲۰ میلیون تو حسابم بعلاوه گردش سه ماهه دادم ولی افسر به دلیل کافی نبودن ساپورت مالی ریجکتم کرد .
  الان ۴۵۰ تا ۵۰۰ میلیون حساب دارم .
  ۱- صبر کنم برای اقدام مجدد ممکنه به دلایل کرونا به توریست ج مثبت ندن ؟
  ۲- دعوتنامه ندارم
  ۳- اگر بخوام یه ویزای شینگن دیگه بگیرم ولی شرایط رفتن سفر رو فعلا نداشته باشم خوبه یا نه ؟؟

  • سلام؛ شما چون شنگن تون خیلی قدیمی هست به محض بازگشایی مرزها اول سفر به حوزه شنگن رو داشته باشید بعد کانادا رو اقدام کنید.

 • سلام
  من ۳۰ سالمه و تا الان سفر به خارج از کشور نداشتم .. تمکن مالی هم دارم و کارمند هستم و مجرد.. دعوت نامه هم ندارم آیا میتونم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم؟؟

  • سلام؛ هدف سفر شما برای سفارت باید کاملا مشخص باشه یا دعوتنامه معتبر یا سابقه سفری شنگن حتما باید داشته باشید.

 • سلام
  برادر من اقدامت کانادا داره من و خانواده ام برای ویزای توریستی میخوام اقدام کنیم , من فعلا شاغل نیستم ولی خواهرم شاغل هستند
  بهتره که پرنده های مادر و پدرم با پرونده ی ما ارسال بشه یا بصورت جدا

 • سلام
  من و همسرم میخوایم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم. با توجه به اینکه برای دوتامون یک اکانت ساخته می‌شه، تمکن مالی و سند خونه و گردش حساب و مدارک شغلی رو اگه فقط من داشته باشم کافیه یا همسرم هم باید به عنوان همراه گردش حساب بالا داشته باشه و مدارک مالی و کاریش چک می‌شه ؟ و اینکه اگر کارهامون رو به ویزالند بسپریم هزینه ها نفری ۳۰۰ دلار یا هردو با هم ۳۰۰ دلار ؟

  • سلام؛ هزینه برای هر نفر ۳۰۰ دلار امریکا می باشد. چون هر نفر ۱۸۵ دلار واریزی به سفارت دارید. برای مشاوره و اطلاعات تکمیلی با شماره ۰۹۰۲۰۲۸۰۳۱۰ تماس بگیرید.

 • سلام همسر من pr کانادا هستن در دانشگاه تورنتو کار میکنن و برای اسپانسرشیپی اقدام کردیم فایل نامبر امده اما چون نمیدونیم چقدر زمان میبره کار من اوکی بشه ، اوکی هست من با دعوتنامه همسرم برای توریستی اقدام کنم

 • سلام
  وقت به خیر
  من نیمه خرداد میخوام نامه گردش مالی ۳ ماهه بگیرم از بانکم،
  از نیمه اسفند تا نیمه فروردین ۴۰۰ میلیون توی حسابم بوده و گردش داشته
  از نیمه فروردین تا آخر اردیبهشت مانده حسابم کمتر از ۱۰ میلیون بوده و از آخر اردیبهشت تا نیمه خرداد دوباره بالای ۱۰۰ میلیون مانده حساب داشتم
  یعنی در مجموع ۳ ماه گردش حساب داشتم ولی از این ۳ ماه یک ماه و نیم مانده حسابم کمتر از ۱۰ میلیون بوده

  این گردش مالی به درد میخوره ؟ یا برام مشکل ایجاد می کنه و باید حتما ۳ ماه فیکس مانده حسابم زیر ۱۰۰ میلیون نیاد ؟

  ممنون از پاسخگویی

  • سلام؛ بهتره هست گردش حساب خوبی ارائه بدید واریزی و برداشتهای مشخص شده به سفارت اما مدارک بانکیتون هم بد نیست. برای انگلیس سخت گیری رو مدارک بانکی خیلی بیشتر از کانادا هست.

 • سلام من ۲۴ ساله و دانشجو هستم و کارت پایان خدمت و پاسپورت دارم.سابقه سفری ندارم و کسی هم ندارم برایم دعوتنمامه بفرسته.
  آیا شما میتونید برام ویزای کانادا بگیرید؟

  • سلام؛ حتما باید با خانواده اقدام کنید، تنهایی شانس گرفتن ویزا رو ندارید با توجه به سنتون.

 • سلام وقت بخیر
  من ۳۳ ساله هستم و می خوام تابستان یه سفر به کانادا داشته باشم متاهل هستن البته همسرم به خاطر مشغله کاری نمی تونه بیاد . سابقه سفرهام دبی و عربستان و ترکیه و چین و روسیه و دو شینگن است کارمند هستم و تمکن مالی صد میلیون رو دارم و یه ملک هم به نامم هست فقط دعوت نامه ندارم و اینکه می تونم اقدام کنم ؟

  • سلام؛ باید درخواست ویزای توریستی کانادا رو بدید و اینکه مدارکتون هم مدارک خوبی هست و هدف سفرتون مشخص هست نیاز به دعوت نامه نیست چون ۲ تا شنگن دارید.

 • سلام وقت بخیر.من تا حالا سفر خارجی نداشتم.شاغل هستم و تمکن مالی من صد میلیون هست .اگه شخصی از کانادا برای من دعوتنامه بفرسته آیا میشه برای ویزای کانادا اقدام کرد ؟

 • سلام
  من بازنشسته تامین اجتماعی هستم با حقوق ۱۲ تومن وسن ۵۰ سال .توی پاسهای قبلیم سفر به ترکیه ارمنستان وتایلنددارم . همسرم وسه فرزندم توی ایران میمونن . دعوتنامه ازطریق یکی ازدوستانم برای سفرتوریستی به کانادا میتونم بگیرم. چه چیز دیگه ای غیراز تمکن وگردش مالی جهت اوکی شدن ویزا توریستی نیازدارم.

  • سلام؛ شرایطتون اوکی هست و فقط مدارک بانکی هم باید به سفارت ازائه بدید و مانده حسابتون باید کمتر از ۱۰۰ میلیون نباشه.

 • با عرض سلام،

  من ۲۷سالمه و در کشور المان مشغول به تحصیل هستم میخواستم در مورد ویزای توریستی کانادا بپرسم که برای من اخذ ویزا امکنپذیر هست؟
  برادرم کانادا در حال تحصیل هستش و امکان فرستادن دعوتنامه از طرف دایی و برادرم هست.

 • سلام
  من و همسرم دعوتنامه داریم و سند ملکی و گردش بانکی ۶ماهه زیر۱۰۰میلیونی داریم
  امکان اخذ ویزای توریستی کانادا رو داریم؟

 • سلام من دعوت نامه از عمم دارم تمکن مالی هم دارم دانشجو هم هسم یک سفر تایلند هم داخل گذرنامه فعلیم دارم شانسی دارم برا ویزا توریستی؟

  • سلام؛ سنتون هم مهم هست که وابستگی عاطفی تون مشخص بشه تو کشور و اینکه مدارک شغلی هم باید ارائه بدید که شانس گرفتن ویزاتون بیشتر باشه چون شما باید از هر لحاظ وابستگی تون رو به کشور نشون بدید.

 • سلام، برای ویزای توریستی کانادا، آیا وجود مهر تایید دادگستری ایران روی مدارکی که توسط یه دارالترجمه رسمی ترجمه شده، لازم هست؟ مهر تایید وزارت خارجه چه طور؟ اگر لازم نیست آیا بودن این مهر ها تاثیر مثبتی روی نظر افسر سفارت کانادا داره؟ ممنون از شما

  • سلام؛ مهر دالترجمه رسمی کفایت می کنه و اینکه خوب قطعا با مهردادگستری و امور خارجه تاثیر مثبت خواهد داشت.

 • سلام، من دانشجو هستم در ایتالیا و خواهرم پاسپورت کانادا رو دارن،برای ویزای توریستی میخوام اقدام کنم. خواستم بدونم مقدار گردش و مانده حسابم باید چقدر باش؟ امکانش هست مدارک مالی از خواهرم بدم و یاباید حتما از خودم باش؟ اخه دانشجو هستم، ممنون

  • سلام؛ می تونن ایشون هم ساپورت مالی کنن باید مدرک شغلی و مدارک بانکی و فیش حقوقی و برگه مالیاتیشون رو هم جز مدارکشون برای شما ارسال کنن.

 • سلام
  آیا برای گرفتن ویزای کانادا باید به یکی ازکشورها ی همسایه ایران مانند ترکیه وارمنستان سفر کرد ودرآنجا به این کار اقدام نمود

  • سلام؛ کار اجرایی کاناداتون رو می تونید انجام بدید و مدارک رو انلاین اپلود کنید و برای انجام انگشت نگاریتون فعلا مرز ترکیه و ارمنستان باز هست.

 • سلام.من ۲۹‌ ساله هستم.شاغل نیستم. دعوت نامه از داداشم در ونکور دارم. برای ویزای توریستی میتونم اقدام کنم،؟

  • سلام؛ در کنار دعوت نامه ای که دارید و هدف سفر شما مشخص هست باید مدارک شغلی معتبر و مدارک بانکی هم ارائه بدید که وابستگی شما از لحاظ شغلی به سفارت مشخص باشه.

 • سلام سپاسگزارم از راهنمایی خوبتان
  من سال ۹۸ اقدام کردم ولی ریجکت شدم دلیل خاصی برای ریجکتی عنوان نشده بود به نظر شما چه زمان مناسب دیگری میتوانم اقدام کنم ضمنا دعوتنامه از برادرم داشتم ایا اعتبار دعوتنامه گذشته یانه.ایا لازم است دعوتنامه دیگری ارسال شود ومتن دعوتنامه چگونه باید باشد که بهتر پذیرفته شود.ممنون از راهنمایی شما. سپاس

  • سلام؛ خیلی مهمه مدارکی هم که از سوی شما ارائه داده شده چه مدارکی هست حتما برای اقدام مجدد که هیج مشکلی نیست می تونید همین الان هم اقدام کنید با مشاورین ویزالند تماس بگیرید .که شرایط شما رو بررسی کنن و برای درخواست مجدد اقدام کنید.

 • باسلام من وهمسرم ۳۲ ساله هستیم در ایران شغل بیمه و خونه و ماشین داریم ولی قبلا فقط به استانبول و دوبی سفر داشتیم آیا میتونیم برای ویزای توریستی اقدام کنیم؟

  • سلام؛ برای درخواست ویزای توریسنی کانادا یا باید دعوتنامه معتبر از کشور کانادا داشته باشیم یا سابقه سفری شنگن که هدف سفرتون مشخص باشه.

 • سلام وقت بخیر. یکی از اقوام دور بنده قصد داره دعوت نامه ارسال کنه که ظاهرا دعوت نامه معتبری هم هست هم شخص و هم شرکت محصوب میشه از نظر باقی موارد هم مشکلی ندارم هم سابقه سفر و هم مدارک مالی و شغلی. میخواستم بدونم با این شرایط احتمال ویزا شدن هست در شرایط فعلی کرونا یا اینکه صبر کنم ۱ سال دیگه تازه اقدام کنم.

  • سلام؛ شرایط اقدام کردن رو دارید و شانس گرفتن ویزا رو. در حال حاضر هم مشکلی برای اقدام کردن نیست . و مدارک از سوی سفارت بررسی می شه.

 • سلام چنانچه بعد از دریافت ویزای توریستی کانادا مدارک رو در هنگام ورود و در همان فرودگاه معدوم کنن میتونن تقاضای پناهندگی بدن؟

  • سلام؛ داشتن مدارک شغلی معتبر و مدارک بانکی و مانده حساب کمتر از ۱۵۰ میلیون شانس شما رو برای گرفتن ویزاتون بیشتر می کنه با توجه به اینکه دعوت کننده دارید و هدف سفرتون مشخص هست مدارکتون هم اوکی باشه شانس گرفتن ویزاتون زیاده.

 • سلام..حدود ۲ ساله پسرم در یکی از دانشگاههای کانادا تحصیل میکنه.هنوز اقامت دایم نداره..ویزاش تحصیلی و ۴ ساله بود..برای مسافرت کوتاه مدت به کانادا برای دیدن پسرم،به همراه دخترم که در ایران دانشجو هست چه ویزایی لازمه؟ سابقه مسافرت خارجی به اروپا نداریم..بنده پزشک شاغل در بخش خصوصی و بازنشسته ی وزارت بهداشت درمان هستم. سپاسگزارم.

  • سلام؛ باید براتون دعوت نامه بفرستن که درخواست توریستی بدید. و اینکه یه تاییدیه تحصیلی هم از دانشگاه بگیرن و براتون ارسال کنن.

 • سلام هزینه ویزای توریستی که۳۰۰دلاراست برای هرنفر می باشد؟یااگریک خانواده۳نفری اقدام کند۹۰۰دلارخواهد شد.ومن که بازنشسته دولتی هستم چه مدارکی می خواهد.

 • سلام- چندتا سوال داشتم –
  تو قسمت تمکن ویزای توریستی زدین که ۵۰هزار دلار کانادا!
  حتما باید اون رقم باشه ؟ چون من مبلغ ۴۵۰میلیون تومان تمکن دادم وگردش ندادم چون وکیلم گفت نیاز نیست! من با دعوتنامه دایی اقدام کردم؛ کارمند رسمی هستم و تراول هیستوری نداشتم؛ با شرایطی که گفتم احتمال ویزا چقدر هست؟
  واین که من کارمند رسمی هستم تو -بخش مالی یک اداره خاص؛ میخوام بدونم شرایط محل شغلی وحساس بودن و … تاثیر داره در صدور ویزا؟ یعنی چون شخص کارمند فلان ارگان هست مورد بشه تو صدور ویزا توریستی؟
  و بنظرتون جواب ویزا چقدر طول میکشه بیاد؟
  مرسی از سایت خوبتون

  • سلام؛ حتما باید گردش ۴ ماهه حسابتون رو هم ارائه می دادید جز مدارک اصلی بود. داشتن وابستگی شغلی و سابقه بیمه شغلی شما هم یکی از مدارک مهم برای سفارت هست که در کل تاثیر گذار هست برای ویزا شدن شما. ولی خوب اشتباه کردید گردش حسابتون رو ارائه ندادید. در حال حاضر سفارت اعلام کرده نهایتا پاسخ دهی ۲۷۰ روز بعد از انگشت نگاری هست.

   • جواب این سوال رو: من کارمند رسمی هستم تو -بخش مالی یک اداره خاص؛ میخوام بدونم شرایط محل شغلی وحساس بودن و … تاثیر داره در صدور ویزا؟ یعنی چون شخص کارمند فلان ارگان هست مورد بشه تو صدور ویزا توریستی؟
    ندادین.
    ممنون میشم بفرمایید.

    • سلام؛ اعتبار شغلی شما و سابقه بیمه شما خوب تاثیر مثبت خودش رو داره تو پرونده تون.

 • سلام- چندتا سوال داشتم –
  تو قسمت تمکن ویزای توریستی زدین که ۵۰هزار دلار کانادا!
  حتما باید اون رقم باشه ؟ چون من مبلغ ۴۵۰میلیونتومانن تمکن دادم وگردش ندادم چون وکیلم گفت نیاز نیست! من با دعوتنامه دایی اقدام کردم؛ کارمند رسمی هستم و تراول هیستوری نداشتم؛ با شرایطی که گفتم احتمال ویزا چقدر هست؟
  واین که من کارمند رسمی هستم تو قوه قضاییه -بخش مالی؛ میخوام بدونم شرایط محل شغلی وحساس بودن و … تاثیر داره در صدور ویزا؟ یعنی چون شخص کارمند فلان ارگان هست مورد بشه تو صدور ویزا توریستی؟
  و بنظتون جواب ویزا چقدر طول میکشه بیاد؟
  مرسی از سایت خوبتون

 • من یک ماه پیش برای انگشت نگاری رفتم آنکارا .هنوز جوابی برام نیومده و پاسپورتم دوسال تاریخ اعتبار داره، اگر پاسپورتمو عوض کنم که اعتبار ۵ ساله داشته باشه، برای ویزا این پاسپورت جدید رو قبول دارن یا میگن باید همون پاسپورت قدیمم باشه که باهاش رفتم انگشت نگاری؟

  • سلام؛ جواب ویزاتون اومد و با درخواستتون موافقت شد می تونید پاس جدید رو جهت پیکاپ ارسال کنید اما این ریسک وجود داره که سفارت به اعتبار پاسی که رفتید انگشت نگاری اعتبار ویزاتون رو بزنه و شاید هم شانس داشته باشید افیسر پرونده تون ۵ ساله بده ویزاتون رو .

 • سلام
  من دعوتنامه از پسر عموم دارم که همه چیزو تقبل کرده و میتونم تمکن مالی و ثابت کنم
  ولی سفر شنگین ندارم
  با این دعوتنامه احتمال قبولی من چقدره؟

  • سلام؛ اگه مدارک شغلی تون اوکی باشه بله شرایط اقدام کردن رو دارید و شانس گرفتن ویزا رو.

 • سلام من ۳۲ ساله هستم بیمه و تمکن مالی و گواهی اشتغال به کار دارم یک ویزای شینگن و چند سفر خارجی دارم میخواستم بدونم برای ویزای توریستی میتونم اقدام کنم الان با این شرایط موجود؟

  • سلام؛ بله شرایطتون خوب هست برای اقدام کردن ویزای توریستی کانادا و شانس گرفتن ویزا رو دارید.

 • با سلام
  جسارتا هزینه ای که شما از کلاینت هاتون دریافت می کنید بایت ویزیتور رکورد چقدر هست ، ممنونم

  • سلام؛ حداقل ۳۰ روز قبل از اتمام ۶ ماه شما باید درخواست بدید و اینکه ۱۹۲ روز طول میکشه تا حوابش بیاد و هزینه ش هم ۱۵۰ دلار امریکا هست.

 • سلام من ٣٣ سالمه مدرک کارشناسی دارم و ٧ سال سالقه بیمه حدودا ۴٠٠ تمن تمکن مالی دارم و اینکه تا حالا سفر نداشتم و دعوت نامه هم ندارم ولی سند خونه دارم امکان ویزای توریستی دارم

  • سلام؛
   خیر متاسفانه
   برای ویزای توریستی کانادا حداقل به دو ویزای شنگن یا دعوتنامه معتبر نیاز دارید.

 • با سلام.
  من ۲۸ سالم هست و در حال حاضر کار نمیکنم.تقریبا ۱۰ سال هند زندگی کردم و همسرم هندی هستن و ویزای همراه دارم و به مالزی و اندونزی هم سفر داشتم.میخواستم بدونم میتونم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم یکی از دوستانم هم دعوتنامه میفرستن برام.ممنون

  • سلام؛
   برای ویزای توریستی کانادا حتماباید سفر اروپایی در رزومه سفری داشته باشید.

 • سلام ، ۲۵ ساله و دانشجوی ارشد هستم ، همزمان مشغول به کار در یکی از رشته‌های هنرهای کامپیوتری هستم سفرهای متعدد به آسیا و یک سفر بلند مدت یکماهه به همراه خانواده به دور اروپا داشتم ، تمایل به تحصیل در کانادا دارم ، خواستم ببینم بهتره توریستی اقدام کنم و اگه شد اونجا تو یه کالج ثبت نام کنم یا از همینجا تحصیلی درخواست کنم ،
  وضع مال فوق العاده ای ندارم ولی امکان ارسال دعوتنامه رو دارم ،
  از راهنمایی تون ممنونم

  • سلام ؛
   بهتر هست که از همینجا ویزای تحصیلی اقدام بشه تا شانس بیشتری برای ویزا شدن داشته باشید. (اگر مدرک زبان دارید)

 • سلام
  پسرم در کانادا اقامت دایم دارن
  و من تصمیم دارم ک برم یه سفر میش ایشدن برای ماه می
  مدارکم رو دادم ترجمه
  سابقه بیمه ۱۷ ساله خود اختیاری دارم
  خرید بورس کالا دارم
  سند ماشین خونه و سند موبایل دایم دارم
  مطلقه هستم و ۴۹ سالم هست
  هم بیمه خود اختیاری میریزم هم جدیدا بیمه مستعمری پدرم رو میگیرم

  پسرم برام اکانت باز کرده تا ندارکم رو تکمیل کنم و ارسال کنم
  طی ده سال گدشته سفر به مکه و سوریه
  و طی این چند سال چهار بار هم ترکیه رفتم

  نیاز مسکن در کانادا هم ندارم چون میرم خونه ی پسرم

  کارهایی رو ک من باید انجام بدم چیه ؟ و ایا من بدون مشگل میتونم برم پیش پسرم

  احتمالا برای یک ماه

  ایا من مشگلی ندارم
  دو تا بچه دارم ک دخترم ایران هست

  • سلام؛
   اگر از پسرتان دعوتنامه داشته باشید به همراه تمام مدارکی که ذکر کردید برای سفارت ارسال کنید شانس بالایی در ویزا شدن دارید.
   میتونید از کارشناسان ویزالند کمک بگیرید.

 • سلام روز به خیر؛ من کارمند بانک دولتی هستم ۴۴ سال سن دارم و ۲۳ سال سابقه کار و دوفرزند،یکی از دوستان تورنتو هستند و اگر من قصد گرفتن ویزای توریستی کانادا رو داشته باشم از چه طریقی میتونم اقدام کنم؟ ممنونم

  • سلام؛ بستگی از هدفتون برای سفر داره. میتونید برای ویزای توریستی کانادا هم درخواست خودتون رو ارائه بدید. اما اینکه مدت زمان بررسی پرونده شما در شرایط فعلی تا کی به طول خواهد انجامید مشخص نیست.

  • سلام وقت بخیر
   من خودم دانشجو هستم و همسرم هم شغلشون ازاده سابقه بیمه نداریم
   و من خودم فقط سابقه یک سفر به دبی را داشتم
   دعوت نامه از یکی از دوستانمون داریم
   من خودم ملک به نامم هست ماشین هم دارم حدود ۵۰۰میلیون هم پول نقد میتونم فراهم کنم
   میخواستم برای ویزای توریستی کوتاه مدت اقدام بکنم
   ایا شانس خوبی داریم یا نه؟؟

   • سلام؛
    ویزای توریستی کانادا علاوه بر مدارک مالی و شغلی، احتیاج به حداقل دو ویزای شنگن داره یا دعوتنامه معتبر از اقوام درجه یک یا دو.
    دعوتنامه از دوست اعتبار بالایی برای ویزا شدن نداره.
    همچنین ویزای توریستی کانادا فقط به صورت مولتی ۵ ساله صادر میشه.

 • سلام من ۳۲ سالمه مجرد و اینکه دعوتنامه از کانادا دارم و چند بار به شرق اسیا سفر کردم سابقه بیمه دارم و در کنار کارم دانشجو هم هستم و میتونم فیش حقوقی و قرارداد هم ارائه کنم ایا شانسی برای ویزا شدن دارم?

  • سلام، وضعیت خدمت سربازی شما به چه صورته؟ به چه کشورهایی در شرق آسیا سفر داشتید؟ سابقه کاری شما چقدر هست؟ سابقه بیمه دارید؟ چقدر تمکن مالی دارید؟

  • سلام، وضعیت خدمت سربازی شما به چه صورته؟ به چه کشورهایی در شرق آسیا سفر داشتید؟ سابقه کاری شما چقدر هست؟ سابقه بیمه دارید؟ چقدر تمکن مالی دارید؟

 • سلام من ۲۱ سالمه نامزدم تورنتو هستش میخواست تا قبل از عقدمون برام دعوت نامه بفرسته تا من برم و چند ماه اونجا پیشش باشم و با محیط اشنا بشم درضمن اونجا میخواستیم ویزامو از توریستی به اسپانسرشیپ تغییر بدیم ، الان به نظر شما اقدام کردن برای ویزای توریستی درسته ؟

  • سلام؛ مشکلی نداره میتونید اقدام کنید. اما در این شرایط، زمان بررسی پرونده شما ممکنه کمی بیشتر بشه.

 • سلام
  من برگه انگشت نگاریم اول اسفند اومد که به خاط شرایط کرونا امکان سفر نبود.
  بعد یه مدت پروفایلم به سابمیت تغییر کرد.امکان داره رد بشه؟
  ایمیل هم ۳ بار زدم جوابی ندادند.

 • سلام ۳۳ ساله هستم و داای مدرک کارشناسی هستم. سابقه شنگن دارم. سابقه بیمه ندارم اما در شرکتی مشغول به کار هستم. خانه و ماشین دارم. و میتونم مبلغ تمکن مالی و هم تامین کنم. اما دعوتنامه ندارم.میخاستم ببینم شانسی برای ویزای توریستی دارم؟ دعوتنامه ای که خودتون تنظیم میکنید ایا کاملا قانونی و معتبر هستش؟ امکان اینکه با این دعوتنامه شما مشکلی برامون پیش بیاد وجود داره؟

  • سلام؛ شرایطتون نسبتا شرایط خوبی هستش البته این شرایط بستگی به تعداد سفر های شما به حوزه شنگن و سفر های دیگتون، اعتبار شغلیتون و مدارک شغلی ای که میتونید ارائه داره، برای اطلاعات بیشتر می تونید با ما تماس بگیرید.
   برای مسافر ها مدرکی از طرف ما قرار داده نمیشه و فقط با مدارک خود مسافر اقدام انجام میشه.

 • سلام
  من ۲۸ سالمه. برادرم پاسپورت کانادایی داره و اونجا زندگی می‌کنه. مادر و پدرم هر دو ویزای ۵ ساله کانادا دارند. من یک بار ۲ سال پیش، همراه با پدرم تقاضای ویزای توریستی دادم که رد شده. سابقه سفر به روسیه، هند، بوتسوانا و زیمبابوه(دو کشور آفریقایی) ترکیه، گرجستان و ارمنستان رو دارم و یه سفر اروپا هم می‌رم به زودی. سند ملکی و تمکن مالی حدود ۲۵۰ میلیون و گردش ۶ ماهه دارم. قرارد کاری و گواهی اشتغال دارم، اما بیمه ندارم.
  برادرم قراره چند ماه دیگه ازدواج کنه و من می‌خوام برای عروسیش برم و حدود ۷ سال هست که ندیدمش. به نظرتون امکانش هست به من ویزای توریستی بدن این بار؟ خانومِ برادرم کانادایی هست و اونم می‌تونه برام دعوت‌نامه بده.

  • سلام؛ شرایط شما شرایط مساعدی هستش برای اقدام شرایط بیمتون هم میتونه با گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی پوشش داده بشه؛ در رابطه با دعوتنامه هم میتونید از برادرتون دعوتنامه بگیرید و ایشون داخل دعوتنامه ذکر کنن که همسرشون هم کانادایی هستن و هر رو نفر از شما دعوت میکنن برای سفر به کانادا. تیم ویزالند میتونه برای انجام کارای اجرایی اخذ ویزاتون در خدمتتون باشه.

 • سلام من ۵۵سالمه بازنشسته هستم می خواستم به همراه دخترم که ۲۰ساله ودانشجو هست درخواست ویزای کانادا یا انگلیس بدم می خواستم بدانم شانس کدام بیشتره در ضمن فقط ۳بار مسافرت به ترکیه داشتم

  • سلام؛ با این شرایط تقریبا شانسی برای ویزای کانادا و یا انگلیس ندارید. بهتره قبلش برای ویزای توریستی شینگن و در قالب تور گروهی فرانسه اقدام کنید. اون هم نه یک بار و بیش از دو بار باید سفر به حوزه شینگن داشته باشید.

 • سلام؛ من ۳۰ سالمه، مدرک تحصیلی خاصی ندارم، سابقه بیمه ندارم، سند خونه دارم و کارگاه دارم، سابقه سفر ترکیه، مالزی، گرجستان و ارمنستان رو فقط دارم اما شینگن نه متاسفانه. نقدینگی حدودا ۴۰۰ میتونم جور کنم. شانسی برای ویزای توریستی کانادا دارم؟

  • سلام؛ برای ویزای توریستی نیازی به مدرک تحصیلی ندارید. اما از شروط پذیرش ویزای توریستی کانادا، داشتن دعوتنامه یا سابقه سفر به حوزه شینگن، سابقه بیمه و تمکن مالی مناسب هست. شما تمکن مالی خوبی دارید؛ اما به دلیل نداشتن سابقه سفر به حوزه شینگن و یا دعوتنامه، تقریبا شانسی ندارید.

 • درود بر شما
  من ۴۸ سالمه – متاهلم و یک پسر ۹ساله دارم – کارمند یک شرکت خودرو سازی هستم . ۲۰سال سابقه بیمه دارم. همسرم هم حدود ۱۲ سال سابقه بیمه دارن – در سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹ با ویزای شنگن فرانسه سفر توریستی به اروپا داشتم . یک آپارتمان و ماشین و پول نقد حدود ۴۰۰ میلیون آماده دارم . آیا خانوادگی شانس ویزای توریستی مولتی به کانادا داریم؟

  • سلام؛ اگر سفرهای قبلیتون هم خانوادگی بوده شانس ویزا شدن رو دارید. اما اگر همسر و فرزندتون سابقه سفری نداشتن، بهتره که قبلش اونها هم یک سفر به حوزه شینگن داشته باشن. یا اینکه میتونید به هم برای تور گروهی فرانسه یا سوئیس اقدام کنید.

 • سلام
  من دو تابعیتی ایرانی تایلندی هستم و پاسپورت تایلند رو هم دارم
  تو ایران دوتا شرکت و دوتا کارخانه تولیدی به همراه کارت بازرگانی دارم به همراه سند خودرو و گردش مالی قابل قبول اما در حال حاضر سند ملک مسکونی ندارم
  مجرد هستم و خدمت سربازی هم انجام دادم
  به نظرتون شانس ویزا توریستی شدن من برای شینگن و کانادا چقدره؟
  چون مدارک شغلی و سند هام ایرانی و تو خاک ایران هست به نظرتون با پاس تایلندی شانسم بیشتره یا ایرانی؟

  • سلام؛ سابقه سفری شما به چه صورته؟ قصد سفر به چه کشوری در حوزه شینگن رو دارید؟ برای کانادا دعوت کننده دارید؟

 • سلام
  من ۳۷ سالمه.
  دانشجوی دکترا هستم.
  هیات علمی دانشگاه هم هستم.
  یه فرزند دارم.
  دوتا خونه و یه ماشین.
  پول نقدم کمه ولی شاید بتونم سوری یه مقداری جمع و جور کنم.
  دعوتنامه هم دختر عمم میفرسته.
  شانس ویزا گرفتن داریم؟ خونوادگی بریم؟

    • سلام؛ شانس ویزا شدن رو با دعوتنامه دارید؛ اما ممکنه به خاطر نداشتن سابقه سفر ب همسرتون ویزا ندن. ولی اگر دعوتنامه معتبری داشته باشید شانس دارید. تمکن مالی هم چیزی در حدود ۳۰۰ میلیون باید داشته باشید.

 • من میخواستم ویزای توریستی کانادا رو بگیرم،۳تا ویزای شینگن از فرانسه توی ۳سال گذشته دارم و نیمه دوم امسال هم احتمالا یکی دیگه میگیرم،جواز کسب کامپیوتر دارم،۱دونه سند ۳دانگ آپارتمان،تمکن مالی ۱۰۰میلیونی و گردش حساب ۵۰۰میلیونی،۳۸سالم هست و مجرد….با این شرایط من چقدر احتمال داره ریجکت شم یا ویزا بگیرم؟؟

  • سلام؛ شرایط شما خیلی خوبه. اما وابستگی عاطفی در ایران ندارید و این ممکنه یکم کارتون رو سخت کنه. اما با شرایط خوبی که دارید شانس ویزا شدن رو دارید.

 • سلام
  ویزای توریستی کانادا و پاسپورت من تا بهمن ماه اعتبار دارد. با توجه به قانون ممنوعیت خروج با پاسپورت کمتر از ۶ ماه اعتبار امکان دارد که پاسپورت را عوض کنم و با ویزای پاسپورت قبلی به کانادا بروم؟

  • سلام
   بله شما پاسپورتتون رو که تعویض کنید، همه صفحات پاسپورت فعلی غیر از صفحه ویزای فعلیتون پانچ میشه و در هنگام سفر باید هر دو پاسپورت رو با خودتون به همراه داشته باشید.

 • سلام میخواستم برای مادرم که ۶۱ سالش ویزا توریستی کانادا بگیرم . حقوق بازنشستگی ۱۳۰ تومن تمکن و سند زمین سوابق سفر یک بار روسیه . بدون دعوت نامه و تنها هستن
  چقدر شانس ویزا وجود داره ریجکت میکنن یا ویزا میدن

  • سلام
   بدون سابقه سفر به حوزه شینگن و یا دعوتنامه کارشون سخته اما به خاطر سنشون میشه گفت هنوز هم شانس دارن. توصیه میکنم وابستگی های خانوادگی ایشون رو در کاورلتر ذکر کنید.

 • سلام مجدد
  ویزا اگر مولتی صادر بشه!

  دعوت نامه که دیگه برای سفرهای متعددبعدی با ویزا مولتی ملاک نیست؟ یعنی در دعوت نامه مثلا قید شده ۳ماه اقامت و سکونت فلان کس بامن؛ خوب بعد از سفر اول واقامت سه ماه وبرگشتن دیگه اون دعوت نامه به نوعی استفاده شده خب! و برای سفر بعدی که ارتباط نداره؟
  درسته؟ وشخص فرستنده دعوت نامه در سفرهای بعدی در قبال مسافر وکاراش که مسئول نیست!؟
  ممنون

  • سلام
   بله، دقیقا، کارهای شما در سفری که با دعوتنامه ایشون انجام میدید، سابقه ایشون رو در دعوت دیگران خراب میکنه، اما اگر در سفرهای بعدی و بدون دعوتنامه ایشون خدای ناکرده اتفاقی مثل پناهندگی بیفته، ایشون مسئولیتی ندارن.

 • سلام ممنون از سایت خوبتون
  سوالاتی داشتم
  ۱-دعوتنامه از طرف دایی، شغل رسمی اداری دولتی در اینجا؛ تمکن مالی۲۰۰میلیون ومدرک تحصیلی ارشد؛ تاریخچه سفر فقط ترکیه حدود۷ سال پیش* این شرایط برای اخذ ویزای توریستی مناسب هستند؟
  ۲-اگر بعد از اتمام اعتبار ویزااقدام به درخواست پناهندگی بشه؛ برای شخصی که دعوتنامه فرستاده مشکل میشه؟ یا نمره منفی میشه؟
  ممنون

  • سلام
   ۱- پیشنهادم اینه که تراول هیستوریتون رو بهتر کنید. چون داییتون بستگان درجه یک محسوب نمیشن که بشه به راحتی با دعوتنامه ایشون به شما ویزا بدن.
   بهتره سابقه سفرتون به کشورهای دیگه خصوصا حوزه شینگن رو بهتر کنید. بعد اقدام کنید.
   ۲- بله، تا ۵ سال دعوتنامه ایشون بی‌اعتبار میشه.

 • من کارم دکوراسیون داخلی منزل ونمایشگاهی هست mdf ده سال سابقه و مدرک فنی و حرفه ای هم دارم ۳۹ سال سن دارم ودارای همسر و دو فرزند هستم چجوری میشه به کانادا برم

  • سلام
   در زمینه مهاجرت نمیتونیم کمکتون کنیم. اما اگر قصد دارید برای ویزای توریستی اقدام کنید توصیه میکنم برای مشاوره بهتر، با کارشناسا ما در ویزالند تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۳۱۴۳

  • سلام
   اینکه شما به قصد دیدن ایشون برای ویزای توریستی اقدام میکنید در مدت اقامت شما در منزل ایشون ساکن هستید و در صورت لزوم از شما حمایت مالی خواهند کرد.

 • سلام وخسته نباشید. یکی از آقایون وکلا در زمینه مهاجرت گفت که ریجکت شدن تأثیر بدی در درخواست های بعدی شما داره و باعث ذهنیت بد نسبت به شما می شه هرچند که ایرادهای ریجکت شدن درخواست قبلی رو بر طرف کرده باشین. آیا صحت داره ؟

  • سلام
   بله اگر از یک بار بیشتر بشه، معمولا بعد از ریجکت شدن بسته به کشور درخواست کننده باید برای درخواست مجدد چند ماهی صبر کنید.

 • سلام وقت به خیر
  بنده و همسرم برای ویزای بیزینس ویزیتوری کانادا اقدام کردیم از آنجایی که ۱۰ سال است شرکت واردات داریم و کارت بازرگانی فعال و خودم ۹ سال سابقه مدیریت عامل و ۴ سال سابقه مدیر بازرگانی و همسرم هم ۱۴ سال سابقه مدیر بازاریابی و اینکه هم حساب ارزی داشتیم و هم ریالی و ملک شرایطمون خوب بود در ضمن برای پسر ۶ سالمون هم اقدام نکرده بودیم باز ویزامون ریفیوز شد و تنها دلیلش هم در نامه گفته بودند نتونستیم مطمئن بشیم برگردید.
  حالا به نظرتون اگر فقط همسر بنده که مدیرعامل هستند اقدام کنند چقدر احتمال ویزا شدن دارند؟

  • سلام
   تنهایی اقدام کنن شرایط بهتر میشه اما باید بدونیم شراط شما چی بوده که ریجکت شدید.
   توصیه میکنم با ویزالند تماس بگیرید و با آقای بشکار صحبت کنید.
   ۰۲۶-۳۳۱۴۳

 • ببخشید من متوجه پیامتون نشدم
  خیلی پاسختون گنگ بود
  یعنی با ویزایی که اعتبار دارد در پاسپورت قبلی میتوان با پاسپورت جدید سفر کرد؟ به شرط سوراخ نشدن ویزا

  • سلام
   خیر، شاید بنده منظورم رو بد انتقال دادم.
   ویزای شما بعد از پایان اعتبار پاسپورتتون دیگه اعتباری نخواهد داشت.

 • سلام وقتتون بخیر
  من مادرم پاسپورتشون تا بهمن ۹۹ اعتبار داره، ۱-میخواستم بدونم آخرین مهلتی که میتونن سفر به کانادا برن با ویزای داخل پاسشون کی هست؟(مثلا مرداد ماه میتونن برن) ۲- آیا پاسشون رو عوض کنن میتونن با ویزای قبلی و پاس جدید برن؟

  • سلام
   ۶ ماه مونده به پاسپورت دیگه نمیتونید برای اخذ ویزا با همون پاسپورت اقدام کنید. اما تا پایان اعتبار پاسپورتتون میتونید از اون استفاده کنید.

 • سلام
  من و همسرم با هم قصد اخذ ویزا توریستی داریم،با توجه به اینکه با یک اکانت اقدام می کنیم بهتره کدوم نفر اول باشیم و کدام همراه؟ هردو هم سابقه سفر و شغلی و مالی تقریبا یکسانی داریم

  • سلام،
   هرکدام که شرایط شغلی و مالی و حتی سایقه بیمه بهتری داره، یا اینکه املاک بیشتری داره. ولی خوب هردو مدارک مالی و شغلیتون رو ارائه بدید.

 • سلام
  من دخترعموی مادرم سیتیزن هست و می تونه برام دعوتنامه بفرسته
  بنظر شما بگم دخترعموی مادرم هست یا اینکه بگم دوسته؟

  • سلام،
   به نظرم ایشون رو دوست اعلام کنید چون در غیر اینصورت باید نسبتشون رو ثابت کنید و خود همین اثبات زمان‌بر و پر دردسره

 • سلام
  من با همسرم میخوایم باهم برای ویزا توریستی کانادا اقدام کنیم؟ دوتا اکانت باید داشته باشیم یا یکی؟

   • من یک اکانت درست کردم و اعلام کردم که همراه دارم ولی تو قسمت چک لییست مدارک از همسرم مدارک خاصی نخواست فقط عکسو پاسپورت و یه فرم، اشکالی نداره؟ مدارک شغلی و مالی نخواسته

 • سلام
  من و همسرم با هم میخواهیم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم، میشه با یک اکانت فرم ها رو پر کرد؟ یا دو اکانت جداگانه باید داشته باشیم؟

 • سلام
  همسرم متولد کاناداست،تا ۶ سالگی اونجا بودن وبعد به ایران اومدن و تاالان اینجا هستند، پاس کانادا دارن، برای اسپانسرشیپی همسر چطور میتونیم اقدام کنیم ، ممنون

  • سلام،
   خیر محدودیتی وجود ندارد. هر زمانی بخواهید تا پایان اعتبار پاسپورتتون میتوانید از این ویزا استفاده کنید.

  • توصیه ما به شما برای گرفتن جواب بهتر، درخواست به صورت آنلاین هست. اما به صورت دستی باید اول وقت بگیرید، فرماتون آنلاین پر بشه، و ۱۸۵ دلار واریز بشه و بعد مدارکو ببرید آنکارا تحویل بدید.

 • سلام و عرض احترام
  بنده ۵ماه پیش از طریق کارگزار اقدام‌ کردم
  داخل سایت vfs در دست بررسی میزنه ولی امروز کارگزار گفت که ریجکت شدی
  داشتیم همچین موردی؟!

 • سلام. وقتتون بخیر. من حدود یک ماه پیش برای ویزای تحصیلی کانادا برای بار سوم درخواست دادم و مدارک کامل بدون نقص بود و حدود ۱ ماه و خورده ای برای جمع اوری مدارک بهتر و دقیق وقت گذاشتیم تا مشکلی پیش نیاید . ولی متاسفانه ویزا رو به دلیل هدف سفر رد کردن کردند گرچه من از یک مدرسه با رنک خوب پذیرش داشتم و همچنین استادی پلن فنی و با دقتی هم داشتم و حتی چند تا از مقام های تحصیلی خودم رو هم به مدارک اضافه کرده بودم و مطمئنیم که ‌بی دلیل ویزا رد شده . در حال حاضر می خواهم که اعتراض بگذارم . می خواستم که راهنمایی کنید و بدونم که احتمال قبول شدن اعتراض چه میزان هست؟ با تشکر

  • سلام
   ریجکتی‌های اخیر ویزای تحصیلی کانادا به دلیل شلوغی‌های چند وقته ایران می‌باشد.
   استادی پلن رو تغییر بدید و مجدد درخواست تون رو ارسال کنید.

 • سلام
  اگر ریجکت شده باشیم برای درخواست دوباره باید اکانت جدید ایجاد کنیم یا با همان اکانت قبلی؟ تشکر

  • سلام
   هم می‌تونید از اکانت قبلی اقدام کنید.
   و هم می‌تونید از طریق اکانت جدید اقدام کنید.
   در هر دو صورت هیچ تفاوتی ندارد

 • سلام وقتتون بخیر، من در دفتر vfs در کشور عمان برای ویزای توریستی کانادا انگشت نگاری کردم حالا میخواستم بدونم مدارک من توی کدوم کشور بررسی میشه؟ ارسال میشه ترکیه یا توی خود عمان بررسی میشه. ممنون میشم اگر اطلاع دارید پاسخ بدین. سپاس

 • سلام وقتتون بخیر
  درمورد ویزای مولتی کانادا چند مورد در مورد ضمانت برای برگشت زدید
  چند تا سئوال داشتم
  اول اینکه این ضمانت باید به چه شکل باشه؟؟ یعنی اینکه باید مبلغی یا سند ملکی توی سفارت بذاریم یا اینکه فقط یه تعهد نامه گرفته میشه؟؟
  دوم اینکه در صورتیکه برای ضمانت بازگشت اگه وثیقه یا مبلغی پرداخت بشه باید تا پایان زمان ویزای مولتی در اختیار سفارت یا دولت کانادا باشه یا مثلا اگه یه بار بریم و برگردیم برای دفعات بعدی باید باز هم ضمانت یا وثیقه بذاریم ممنون میشم پاسخ بدید

  • سلام
   ضمانت نامه برگشت از کانادا برداشته شده.
   برای گرفتن ویزای کانادا لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست.

   • ممنون از پاسختون
    سوال بعدی اینه که برای ویزا شدن حتما باید تراول هیستوری شینگن داشته باشیم؟
    آیا سفرهای اروپایی غیر شینگن و یا تعداد اونها میتونه تاثیر گذار باشه؟

    • شینگن داشته باشید بهتر است.
     اما اگر شینگن ندارید بهتره که تعداد سفرهای آسیایی زیاد باشه

 • ببخشید امکانش هست راهنمایی کنید که کدام قسمت باید محل انگشت نکاری رو مشخص کرد؟
  و اینکه این سوال رو چه کسانی yes‌ انتخاب می کنند؟
  are you giving someone access to your application?
  برای پیکاپ ویزا مهم هست این جواب؟

  • سلام
   در فرم ۵۲۵۷ باید مشخص کنید.
   برای دسترسی پیکاپ نیست. برای ارائه دسترسی اکانت به شخص دیگری است.

 • با سلام
  من به همراه پدر و ماردم دعوتنامه از طرف برادرم داریم. از آنجایی که پدر و مادرم نیاز به همراه دارند، از من نیز دعوت شده.
  متاهل هستم و اشتغال به کار ، بیمه ، سند ملک دارم.
  ۱: برای پرینت از حساب موجودی حداقل چقدر باید باشه؟ بدون گردش حساب مشکلی پیش میاد؟
  ۲: با پاسپورت سابقم فقط دو بار به ترکیه سفر کردم که در تاریخ ۲۰۱۰و ۲۰۱۲ بوده. آیا کمکی در روند ویزا میکنن یا خیلی زمان دوریست؟
  سپاس

  • سلام
   ۱. حداقل باید نفری ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان تمکن داشته باشید. تمکن مالی زمانی ارزشمند هست که در گردش باشه.
   ۲. تاریخچه سفری ۵ سال اخیر معتبر است.

 • سلام من و همسرم درخواست دادیم و بلافاصله بعد از پرداخت طی ۲۴ ساعت نامه انگشت نگاری من آمد ولی مال همسرم هنوز نیامده سئوال من این هست که آیا با نامه انگشت نگاری من باید هردومون انگشت نگاری بشیم یا جدا باید بیاد نامش؟

 • با سلام و تشکر از شما

  با دعوتنامه شرکت در کنگره و سایر مدارک ۲۰۱۹۰۷۰۲ در آنکارا انگشت نگاری کردم و بعد از گذشت بیش از ۳ ماه از سایت vfs که چک میکنم هنوز در دست بررسی میزنه با توجه به اینکه زمان برگزاری کنگره به اتمام رسیده و هنوز جوابی ندادند امکان مثبت بودن رو میشه داد یا خیر ؟و اینکه طول کشیدن جواب ویزا با مثبت بودن ارتباطی داره ؟

  سپاس از محبت شما و پاسخگویی به سوالات

  • سلام
   در حالت عادی میشه گفت طولانی شدن جوابدهی نشونه ویزا شدن هست اما خب این ۱۰۰% نیست.

 • با سلام
  مدارکم شامل شناسنامه٫سند ازدواج٫نامه کار٫سند زمین را ۳ماه پیش ترجمه رسمی کردم. الان میخواهم اکانت بسازم و اپلود کنم. ایا نیازی به ترجمه دوباره هست؟ ایا تاریخ انقضا برای ترجمه وجود دارد؟
  با تشکر

 • یکی از مدارکی که لازم هست، بلیط برگشت از کاناداست.
  معمولا چطور بلیط میگیرند؟
  رزرو بلیط کافیه یا بلیط گرفته میشه و بعد کنسل می کنند؟
  ممنون

 • من برنده لاتاری امریکا سال قبل بودم.
  مصاحبه هم رفتم ولی به دلیل ترامپ بن ویزا نگرفتم(رفیوز شدم).
  درفرم ۵۲۵۷ که در این رابطه سوال میکنه، باید یس بزنم و توضیح بدم این رو؟

 • سلام
  اول از همه ممنونم بابت جوابای عالی
  برای ویزای توریستی:
  من اقدام کننده (اصلی) هستم و همسرم با من هست،
  دعوت نامه از طرف دوست منه. داخل دعوت نامه فقط باید اسم من باشه یا هر ۲ نفرمون رو باید دعوت کرده باشه؟

 • سلام من ۵ سال پیش شینگن المان گرفتم و رفتن و سال پیش هم از فرانسه شینگن گرفتم ولی نتونستم برم چون خانومم ریجکت شد تاریخچه سفری خوبی دارم چین تایلند سنگاپور ترکیه و…. سالی حداقل ٣ سفر ولی خانومم شینگن نداره و ١.۵ سال پیش ریجکت شد بعدش چند سفر از جمله ترکیه و بلغارستان رفتیم سندملکی و ثبت شرکت و تمکن مالی داریم خانومم دانشجوی ارشد هست و نیمه وقت هم معرفی کار میتونه ارایه کنه به نظرتون برای کانادا اقدام کنیم نتیجه میگیریم یا قبلش دوباره واسه شینگن اقدام کنیم؟ یا مثلا اگه دعوتنامه جور کنیم تاثیر داره؟

  • وقتتون وپولتون را تلف نکنید.ما هم دعوتنامه داشتیم هم شینگن داشتیم. درخواستمون رد شد.کانادا فقط اختلاس گران را قبول میکنه. تا پول زیادی وارد کشورشون بکنن

   • سلام
    اینطور نیست. بستگی به شرایط داره. در اینکه کانادا چنین کشوری هست با شما موافقم، اما خب اگر مجموع شرایطتون خوب باشه شما هم ویزا خواهید شد. باید از زریق کانال درستی اقدام کنید.

 • با سلام و عرض خسته نباشید
  من یک سوالی داشتم در خصوص پرداختی که ما از ایران داریم
  آیا اینکه ما با اون ویزا کارت یا مستر کارت یا هرچیزی که پرداخت میکنیم، با IP ایران این پرداخت انجام میشه تاثیری در نتیجه ویزا داره، یعنی اینکه اگر امکان این هست که از خارج از ایران پرداخت بشه، بهتره ما پرداختمون رو با IP خارج از ایران داشته باشیم؟

 • درقسمت آپلود مدارک، یکی از مواردproof of relationship هست.
  کدوم گزینه رو باید انتخاب کرد؟(دعوت نامه از طرف یک دوست دارم)

  • گزینه ای نباید انتخاب کنید.
   باید تمامی مدارکی که رابطه شما با دعوت کننده رو مشخص می‌کند در این قسمت آپلود کنید.

   • مثلا چی؟
    دعوت نامه از طرف دوستمه و ما سندی دال بر دوستی نداریم!(عکس های گذشته مثلا میتونه سند باشه؟)
    فقط دعوتنامه هست که اون هم جداگانه خواسته شده که آپلود بشه.
    برای proof of relationship مجدد دعوت نامه رو آپلود کنم؟

    • سوالات نظرسنجی رو بازبینی کنید.
     این قسمت برای کسانی باز می‌شود که دعوتنامه از سوی اعضای خانواده داشته باشند.

     • پرسیده هدف از سفر چیه؟زدم دیدن فامیل و یا(and/or) دوست.
      بعد پرسیده تاییده رابطه با اون فرد دعوت کننده رو داری؟(و داخل راهنماش نوشته مثلا دعوت نامه)، زدم بله.
      بعد درقسمت آپلود مدارک هم دعوت نامه رو خواسته و هم تاییده رابطه!!

 • سلام روز بخیر
  من و همسرم برای گرفتن ویزای توریستی کانادا از آبان ۹۷ که برای انگشت نگاری رفتیم تا الان (حدود ۱۰) ماه میگذره هنوز خبری به ما ندادن که ریجکت شدیم یا نه حتی ماه گذشته از ما مجدد یکسری مدارک بانکی خواستن که ما فرستادیم
  ایا این مدت طولانی شدن برای گرفتن یک ویزای توریستی طبیعی هستش؟ چقدر دیگه شما فکر میکنید ممکنه طول بکشه ؟ تجربه این چنینی داشتید ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • سلام
   خیر طبیعی نیست اما ممکنه اتفاق بیافته.
   لطفا از آژانس یا کارگزارتون بخواین اطلاعات اکانت‌تون رو براتون ارسال کنه.

 • ببخشید می خواستم سوال کنم که پدر مادرم برای ویزای کانادا دعوتنامه از عموم دارن که ایشون مدارک مالیشون رو هم فرستادند. می خواستم بپرسم که مدارک مالی ایشون تا چه زمانی اعتبار داره؟
  و سوال دیگه اینکه فرم چک لیست مدارک رو کجا باید آپلود کنیم آخه بالاش نوشته:
  The document checklist is one of the forms that you need to submit with your application.

 • سلام، من و همسرم هر دو ویزای مولتی پنج ساله کانادا داشتیم و تازه چند ماه بود که گرفته بودیم، یه سفر هم به کانادا رفتیم و برگشتیم، حالا پاسامون رو دزدین میخوایم دوباره اقدام کنیم ولی دیگه دعوتنامه قبلی رو نداریم، اگر ما بخوایم که شما اینکار رو برامون انجام بدین و دعوتنامه جدیدی رو بزاریم امکانش هست که بهمون دوباره ویزا بدم؟ یا چون دعوتنامه تغییر میکنه احتمال ریجکت شدن هست؟

 • با سلام
  برای شرکت در کنگره در تورنتو، کانادا نوع ویزا نیز توریستی محسوب خواهد شد؟
  با هر اکانتی که ساخته می شود، فقط برای یک نفر می توان تقاضای ویزا کرد یا می توان با یک اکانت برای چند نفر تقاضای ویزا کرد؟

  • سلام
   بله باید ویزای توریستی بگیرید.
   خیر در یک اکانت خودتون و اعضای خانواده تون رو می‌تونید وارد کنید.

   • با سلام
    اعضای خانواده نیستند. یگ گروه از افراد هستند که برای یک کنگره می خواند شرکت کنند. می شه با اکانت خودم برای همه اقدام کنم؟

    • سلام
     خیر.
     در یک اکانت می‌تونید فقط برای خودتون و اعضای خانواده اقدام کنید.
     اگر دوست هستید باید در اکانت جداگانه اقدام کنید.

 • با سلام من جهت ویزای توریستی کانادا اقدام کردم فرزند من محصل تو ایران است آیا لازم است فرم ۵۶۴۶ با نام CUSTODIAN SHIP تکمیل شود. چون نوشته جهت محصلینی است که در کانادا تحصیل می کنند

 • با سلام و تشکر از اطلاع رسانی دقیقتون
  ما خانواده ای ۴ نفره ۶ سال که ترکیه زندگی میکنیم یه دختر ۱ ساله و یه پسر ۱۰ ساله دارم. سابقه شنگن هم داریم خانه و ماشین و کار و بیمه و حساب بانکی کافی هم داریم. اما دعوت نامه نداریم و کسی هم نداریم بچه هارو بذاریم پیشش. میخوایم با تور بریم کانادا. ایا احتمال ویزا گرفتنمون خیلی پایینه ؟ ما چند ماه دیگه حق گرفتن پاسپورت ترکیه رو خواهیم داشت با این شرایط معلومه که بر میگردیم . ایا اینو مطرح کنیم بهتره؟ به چه روشی باید مطرح کرد نامه درخوست یا چطور؟؟؟ از الان بابت پاسخ متشکرم

  • سلام
   برای شرایط سنجی به اطلاعات بیشتری از شما نیاز داریم
   لطفا با شماره ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹ در واتس آپ تماس بگیرید.

 • سلام
  یکی از پاسپورتهای ۱۰ ساله گذشته من مفقود شده. توش دوتا سفر ترکیه داشته. در مورد travel history چه کار باید بکنم.

 • سلام واقعا ممنون از جوابدهی به موقعتون.
  من راهی که فرمودید رو رفتم و به اینجا رسیدم Tracking ID No

  ولی متاسفانه هرچی شماره پرونده و شماره UCI

  میزنم فقط بهم میگه هیچ رکوردی پیدا نشد.

  این یعنی اینکه هنوز پرونده من برای بررسی ویزا نرفته؟؟

   • پس واقعا حیف…
    چون من رو باری انگشت نگاری نخاستن و بهم هیچ برگه ای ندادن.
    من قبل از ۳۱ جولای بودم و نیاز به انگشت نگاری نداشتم

    ایا به طریقی دیگه نمیشه اقدام کرد؟

 • سلام خدمت شما بنده درخواست ویزا چک رو دادم دعوتنامه ورزشی از فدراسیون ورزشی کشور چک دارم -به عنوان داور مسابقات -ویزا اولی هستم -اجاره نامه مغازه به عنوان شغل دوم-جواز کسب-تمکن مالی-سند مالکیت -فقط بیمه سابقه ماه آخر رو دادم -۲۶سالمه -الان ۲۳روزه جوابم نیومده -آیا با درخواست بنده موافقت میکنن و چند روز دیگه باید منتظر جواب بمونم
  با تشکر از شما

  • سلام
   وارد قسمت پیگیری سایت VFSGlobal چک بشید.
   شماره پرونده و اطلاعات درخواستی رو وارد کنید.
   اگر در مرحله بررسی بود، به سایت سفارت چک ایمیل بزنید تا سریع تر بررسی شود.

   • سلام
    بنده هم از طریق اسپانسرشیپ همسر برای کانادا اقدام کردم و بعد از ۱ سالو نیم هنوز هیچ خبری از ویزا نشده.
    ایا برای من هم چنین امکاناتی هست که از طریق این سایتی که گفتید برای ویزا پیگیری کنم ؟

     • سلام. من تمام اطلاعات پروندم رو دارم ولی سایتی که گفتید رو هرچقدر گشتم جایی ندیدم که من بتونم پیگیری کنم. قسمت اول که باید اطلاعات بزنیم اصلا گزینه کانادا رو نداره.
      میبخشید میشه راهنمایی کنید؟

      • سلام
       وارد این سایت بشید، کشور مبدا رو کشوری که برای انگشت نگاری تشریف بردید انتخاب کنید.
       کشور مقصد رو هم کانادا انتخاب کنید.
       بعد از این مرحله، اطلاعات پرونده تون رو وارد کنید و پیگیری رو انجام بدید.

 • سلام
  من دو سال پیش با همسرم که پی ار کانادا دارن ازدواج کردم و برای اسپانسرشیپ همسر اقدام کردیم. یکسال از پرونده گذشته و الان در مرحله مدیکال هستیم و پرونده رفته انکارا

  شوهرم الان کانادا هستن و من هنوز ایرانم
  سوالم اینه ایا الان با این وضعیت شوهرم میتونن برای برادرم دعوتنامه برای ویزای توریستی بفرستن؟
  یا این دعوتنامه به ضرره پرونده ازدواج ما هم میشه؟
  و اینکه ایا به این دلایل احتماله ریجکتی داره برای ویزای توریستی برادرم؟ یا هیچ تاثیری نمیزاره؟

  ممنون از جوابتون

  • سلام
   منتظر بمونید جواب درخواست ویزای شما ارسال شود، کارت شهروندی بگیرید که دعوت نامه از سوی شما و همسرتان ارسال شود.
   در این صورت شانس ویزای برادرتون بالاتر میرود.

 • سلام من وشوهرم متخصص گوش وحلق وبینی هستیم شیراززندگی وکار میکنیم١۵سال سابقه کارداریم من۵٠سال وشوهرم۵۴ساله است دخترم ٢٠سالشه ودانشجوی دندانپزشکی کرمان پسرم١٠ساله وکلاس جهارم برای ویزای توریستی کانادااقدامکردیم متاسفانه ریجکت شد بدلایل زیر ‏Purpose ‏Family tie ‏Document of income البته من نامه حقوقی ازبیمارستان برای خودم وشوهرم نزاشته بودم که الان گرفتم این مساله حل میشه مادعوتنامه از پسرخواهرشوهرم داشتیم که پی ار کاناداداره بلیط هم رزروکرده بودیم ولی ۵٠روزه که فکرکنم زیاد بود واینوبایددرستش کنم ولی درمورد علت اصلی ‏Family tie ایا لازمه این دفعه برای دخترم اقدام نکنم یااشکالات قبلی رابرطرف کنم امکان دادن ویزا به هممون هست

  • سلام
   اگر کلیه اعضای خانواده تاریخچه سفری مناسب و شینگن داشته باشند، با دعوت نامه ای که ارائه می‌کنید شانس ویزا شدن رو دارید.
   اما اگر فقط سرپرست خانواده شینگن و تاریخچه سفری مناسب داشته باشد، بهتر است که خانوادگی اقدام نشود و یک وابستگی خانوادگی (فرزندتان) در ایران داشته باشید

 • سلام
  من خرداد ماه ۱۳۹۸ اعتبار پاسپورت من تموم میشه و ویزای کانادا دارم . می خواستم تمدید کنم پاسپورتمو خواستم بدونم ویزای کانادا من انتقال پیدا می کنه به پاس جدیدم؟

  • سلام
   خیر
   اعتبار ویزای کانادا با اعتبار پاسپورت شما برابر است و زمانی که اعتبار پاسپورت به اتمام می‌رسه، باید دوباره برای ویزای کانادا اقدام کنید.

 • سلام
  وقت بخیر
  من همسرم و فرزندم در آمریکا اقامت دارن. و من می خوام به تنهای ویزای توریستی کانادارو اقدام کنم .خیلی از آژانسها گفتن باید برای همسرم و فرزندم که در آمریکا هستن و اقامت دارن ویزا کد بگیرم. خواستم بدونم باید این کار رو انجام بدم یا نه؟

 • سلام من گریت کارت آمریکا دارم در حال حاضر ایران هستم آیا برای ورود به کانادا از اینجا(ایران) نیاز به ویزای کانادا دارم یا خیر ؟

  • سلام
   بله برای ورود به کانادا به ویزا نیاز دارید
   ولی نسبت به بقیه متقاضیان ویزا، برای شما سخت گیری کمتری میشه

 • سلام وقت بخیر…اطلاعات خوب پیج شما را خوندم و از شما درخواست راهنمایی دارم..من سابقه ویزای توریستی شنگن دارم و آخرین سفرم آبان ماه بوده….دعوتنامه ندارم و خودم باید اقدام کنم…فقط تمکن مالی باید ۵۰ هزار دلار کانادا باشه؟؟؟ و اینکه من از طرف کارم بیمه نشدم این دو سال آخر

  • سلام
   شما شرط اصلی اخذ ویزای کانادا که تاریخچه سفری هست رو دارید.
   بقیه موارد رو می‌تونید با کارشناسان ما تماس بگیرید راهنمایی تون کنند.

 • سلام یه سوال داشتم خدمتتون. من خاله و دایی م کانادا هستن. میخوان برام دعوتنامه بفرستن. ولی نمی توم بگم در کنار دعوتنامه برگه مالیاتی و فیش حقوقی هم برم بفرستن. خواستم بدونم بدون فیش حقوقی و برگه مالیاتی دعوتنامه اعتبارش کم هست؟

  • سلام
   در متن دعوت نامه اگر قید شده باشه که از شما حمایت مالی می‌کنند، باید فیش حقوقی و برگه مالیاتی هم پیوست بشه
   ولی اگر حمایت مالی ذکر نشود، نیازی به این مدارک نیست

 • سلام روز بخیر. یه سوال داشتم خدمتتون. من یه زن مطلقه هستم می خواستم برای کانادا اقدام کنم. شرایطم و مدارکم همه تکمیل هست و سابقه سفری و شینگن هم دارم. می خواستم بدونم مطلقه بودن من امتیار منفی حساب نمیشه و باعث بشه با درخواست من موافقت نشه؟

  • سلام
   روز شما هم بخیر
   اگر بتونید وابستگی تون رو به ایران اعلام کنید، خیر مشکلی پیش نمیاد.

 • سلام روز بخیر. یه سوال داشتم خدمتتون . من و خواهرم مجزا می خواهیم اقدام کنیم برای ویزای توریستی کانادا. می خواستم بدونم همزمان با هم اقدام می کنیم امتیاز منفی حساب نمیشه؟

 • سلام روزتون بخیر
  من قصد گرفتن ویزای مولتیپل را دارم،چنانچه این موضوع را به ویزالند بسپارم از زمان تحویل مدارک شخصی به ویزالند تا دریافت تاریخ انگشت نگاری چقدر زمان خواهد برد با تشکر از شما و اطلاعات مفید سایت

  • سلام
   به همچنین
   معمولا از زمانی که مدارک تحویل ما بشه دو هفته زمان میبره تا وقت انگشت نگاری رو تحویلتون بدیم

 • سلام روز بخیر. من برای ویزای کانادا می خوام اقدام کنم. دختر خاله بنده کانادا هستش و می خواهد من برای من و همسرم و فرزندم دعوتنامه بفرسته هم برای مادرم. می خواستم بدونم مشکلی برامون پیش نمیاد. که ۲ تا دعوتنامه برامون می فرستن . همزمان میخوایم اقدام کنیم

  • سلام
   خیر مشکلی نداره
   در طول سال تا ۴ دعوت نامه میتونند ارسال کنند.
   شما باید به همراه همسر و فرزند تون اقدام کنید
   و مادر تون باید جداگانه اقدام کنند.
   و در اصل باید دو دعوت نامه جداگانه ارسال کنند براتون

 • سلام روز بخیر. من برادرم کانادا زندکی میکنه. و چند سال پیش دعوتنامه فرستاد برای خواهرم. و با درخواست خواهرم موافقت شد و ویزای کانادا رو پاسشون خورد.. خواهرم تا زمان اعتبار پاسپورتشون چند بار کانادا رفتن و برگشتن و تو مرحله آخر دیگه برنگشتن.می خواستم بدونم برادرم می تونه برای من دعوتنامه بفرسته یادعوتنامه ش از اعتبار ساقط شده؟

 • سلام. روز بخیر. یه سوال داشتم . من ویزای تحصیلی کانادا دارم. پدرم در سال گذشته فوت کرده . و می خوام مادرم رو با خودم تا زمان تحصیل ببرم. . براش اقدام کنم ویزای توریستی بگیرم. اما متاسفانه تاریخچه سفری نداره . می خواستم بدونم با درخواستش موافقت میشسه یا نه؟

  • سلام
   میتونید براشون سوپر ویزای کانادا رو اقدام کنید که بتونن با شرایط شما وارد کانادا بشن

 • سلام.روز بخیر من می خواستم بابت ویزای توریستی کانادا اقدام کنم از خواهرم دعوتنامه دارم .اگه با درخواست من موافقت بشه. بعد از اتمام ویزام برای درخواست مجدد باید دوباره دعوتنامه بفرسته یا نیازی نیست.؟

  • سلام
   بله باید مجدد دعوت نامه بگیرید ازشون
   هر دعوتنامه مدت اعتبار داره که از تاریخش بگذره فاقد اعتبار میشه

 • سلام. روز بخیر. من بابت ویزای توریستی کانادا می خواستم اقدام کنم . تو سایت شما نوشته شده مدارک ترجمه بشه و مهر دالترجمه داشته باشه کفایت می کنه. اما برخی از اژانسها می گن مهر دادگستری هم باید داشته باشه مدارک برای ویزای توریستی کانادا. خواستم بدونم چیکار باید بکنم . چقدر این حرف صحت داره؟

  • سلام
   چیزی که ما نوشتیم طبق اعلام سفارت کانادا و تجربیات گروه ویزالند هست. میتونید توی سایت سفارت کانادا هم این مطلب رو بخونید.

 • سلام. روز بخیر.یه سوال داشتم خدمتتون من و همسرم با د و فرزندم می خواییم اقدام کنیم بابت ویزای توریستی کانادا. یکی از فرزندانم ۱۸ ساله و پسر هست. . اینکه تازه دیپلم گرفته می خواستم بدونم ایشون برای کانادا چه مدارکی می خوایید و آیا میشه اقدام کرد یا نه؟

  • سلام
   ایشون یا باید مدارک شغلی ارائه بدن و یا گواهی اشتغال به تحصیل.
   و چون که سن شون از ۱۸ سال گذشته باید تمکن مالی و گردش حساب هم ارائه کنند.

 • سلام
  روز بخیر.من و همسرم می خواییم بابت ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم.من ۲ تا شینگن و همسرم ۳ تا شینگن داریم و کشورهای آسیایی که رفتیم. فقط مشکل اینجاست که شینکن های ما تجاری بوده نه توریستی .می خواستم بدونم این شینگن های ما تاثیری داره برای ویزای تورستی کانادا یا نه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید

  • سلام
   ارزش ویزای تجاری شینگن با ویزای توریستی شینگن برابر است و هر دوی آن ها، به یک میزان در ویزای توریستی کانادا تاثیر گذار اند.

 • سلام
  من چند ماه پیش ویزای توریستی کانادا اقدام کردم
  که ریجکت شدم.
  دلیلش رو زده بود تاریخچه سفری
  بخوام دوباره اقدام کنم چیکار باید انجام بدم؟
  انگشت نگاری هم باید انجام بدم دوباره؟
  از ریجکتی چقدر باید بگذره دوباره بتونم اقدام کنم؟؟

  • سلام
   وقتی برای ویزای توریستی کانادا انگشت نگاری میشید، تا ۱۰ سال نیازی به انگشت نگاری نخواهید داشت.
   شما هر زمانی که مشکل تاریخچه سفری خودتون رو برطرف کردید، میتونید دوباره برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.