ویزای شینگن جعلی باعث ریجکتی 90 درصد از ایرانیان شد

  • در حال حاضر تمامی محدودیت‌های کرونایی سفر به کانادا حذف شده و دیگر نیازی به ارائه کارت واکسن، تست منفی PCR، ثبت نام در برنامه «ArriveCan»، ارائه گواهی بهبودی کرونا یا قرنطینه در بدو ورود به کانادا نیست.
 

ویزای تضمینی کانادا با ضمانت ۱۰۰%، بزرگترین دروغ برخی از فعالان صنعت گردشگری در پایان سال ۲۰۱۸ میلادی بود. دروغ “ویزای کانادا تضمینی” وقتی ملموس‌تر می‌شود که متوجه می‌شوید در ماه اکتبر و نوامبر امسال و کمی مانده به آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی، حدود ۹۰% متقاضیان ایرانی ویزای کانادا ریجکت شده‌اند و برخی هم به دلیل جعل مدارک و تقلب، برای ۵ سال بلاک شدند.

ما در این مطلب سعی داریم به بررسی تنها راه تضمین ویزای کانادا بپردازیم و شما را با دروغ‌هایی آشنا کنیم که این روزها زیاد می‌شنوید و متاسفانه بیشتر شما باور می‌کنید.

سودجویی از متقاضیان اخذ ویزای تضمینی کانادا با ۷ دروغ بزرگ

در این قسمت می خواهیم شما را با برخی از سود جویی های موجود در زمینه ویزای تضمینی ۵ ساله کانادا آشنا کنیم:

۱. اجبار متقاضیان ویزای کانادا به اخذ ویزای شینگن:

بار ها و بار ها متقاضیان ویزای مولتیپل کانادا به ما مراجعه کرده اند و اظهار داشته اند که کارگزار و یا آژانس ایشان را اجبار به اخذ ویزای شینگن کرده است. توجه داشته باشید که ویزای شینگن در اخذ ویزای مولتیپل کانادا موثر است اما، لزومی به داشتن ویزای شینگن نیست! متقاضی با دارا بودن تاریخچه سفری مناسب از قبیل سفر به کشور های ترکیه، چین، ماکائو، هند و کشور هایی از این قبیل که تاریخچه سفری مناسبی برای اخذ ویزای مولتیپل کانادا می باشد نیازی به دارا بودن ویزای شینگن ندارند. اما کارگزاران ایشان را اجبار به گرفتن ویزای شینگن می کنند.

۲. الصاق ویزای شینگن جعلی به پاسپورت متقاضیان ویزای کانادا

برخی از آژانس‌ها و یا کارگزاران ویزای کانادا ادعا می‌کنند که برای ویزای تضمینی کانادا شما، برچسب تقلبی ویزای شینگن به پاسپورت شما الصاق می‌کنند. لیبل صوری ویزای شینگن یک جعل سند است و همینطور به تنهایی معتبر نیست بلکه باید مهر ورود و خروج از کشور مربوطه را داشته باشد و همچنین در صورت مطلع شدن سفارت کانادا و سفارت کشوری که لیبل آن را جعل کرده‌اید، به شدت با شما برخورد خواهد شد و تا ۵ سال از اخذ ویزای کانادا محروم خواهید شد.

۳. ویزای تضمینی فوری مولتیپل کانادا

ویزای فوری مولتیپل کانادا وجود ندارد. در ویزای کانادا مدت زمان مشخصی برای تائید مدارک وجود ندارد. متقاضی فقط می‌تواند زمان انگشت نگاری و عکس برداری را در زمان کمتری انجام دهد و پروسه تائید مدارک توسط سفارت کانادا بین ۲ هفته تا ۳ ماه متغیر است. پس هیچگونه ویزای فوری مولتیپل کانادا وجود ندارد.

۴. در سفارت کانادا آشنا داریم!!!

از بزرگترین مزایای سفارت کانادا، مشخص نبودن افراد و محل تائید مدارک است. پس، هیچگونه رانت، پارتی بازی و مواردی از این قبیل برای تضمین ویزای کانادا وجود ندارد و این ها همه طمع سودجویان است.

۵. گذاشتن دعوتنامه برای تضمینی شدن ویزای کانادا!!!

معمولا دعوت نامه هایی که به صورت جعلی روی مدارک شما گذاشته می شود از طرف اقوام درجه یک نیست و باید بدانید تنها دعوتنامه هایی اعتبار دارند و منجر به افزایش ضمانت ویزای شما می شوند که از طرف بستگان درجه یک شما و یا از طرف میزبانان گردشگران باشد. البته دعوتنامه به تنهایی تضمین کننده ویزای کانادا نمی باشد، هر چند که این دعوت نامه از بستگان درجه اول متقاضی باشد. دعوتنامه را در صورتی می توان تضمین کننده ویزا دانست که در کنار آن تاریخچه سفری مناسب، تمکن مالی و گردش حساب بالا وجود داشته باشد.

۶. ساین (sign) سفارت کانادا دست ماست!!!

یکی از عجایب و ادعاهایی که آژانس‌های عامل ویزای تضمینی کانادا دارند، این است که ادعا می‌کنند ساین سفارت کانادا را دارند. حقیقتا ما خودمان هم از ادعاها و عجایب این شکلی خسته شدیم. برای سفارت کانادا هیچ تفاوتی بین آژانس، کارگزار و افراد متقاضی وجود ندارد. یعنی اگر شما خودتان همه‌ی جزئیات و نکات ویزای کانادا را بدانید، هیچ نیازی به آژانس‌های مسافرتی و کارگزاران ندارید.

نگاهی دیگر به کلمه SIGN سفارت کانادا داشته باشیم. ساین سفارت کانادا در کلمه، به معنی ورود به سفارت کانادا می‌باشد. از طرفی، هر متقاضی ویزای کانادا باید یک حساب کاربری برای ارسال مدارک ویزای کانادا به افسر ویزا داشته باشد که این خود نوعی Sign می‌باشد.

از طرفی دیگر، سفارت کانادا هیچگاه آژانس مسافرتی، کارگزار و یا فردی را برای دریافت ویزای کانادا به شما معرفی نمی‌کند و به شما این اختیار را می‌دهد که از هر روشی که مایل هستید، برای ویزای تضمینی کانادای خود اقدام کنید.

۷. عودت تمام وجه پرداختی در صورت ریجکت ویزای کانادا:

ممکن است کارگزاری مدعی شود که در صورتی که ریجکت شوید تمام وجه را به شما مرجوع خواهد کرد. ما نمی‌خواهیم بگوییم هر کس این ادعا را داشت دروغ می‌گوید؛ فقط از شما می‌خواهیم کمی فکر کنید که وقتی برای ویزای کانادای شما اقدام می‌شود چه تضمینی و چه غیر تضمینی، چه با مدارک چه بدون مدارک، چه با شینگن چه بدون شینگن در ابتدای امر باید حدود ۲۰۰ دلار پرداختی برای سفارت واریز کرد که این مبلغ، بدون احتساب هزینه‌های جانبی و سربار است. پس اگر به نظر شما منطقی می‌رسد که کارگزار یا شرکتی این هزینه‌ها را از جیب پرداخت کند، می‌توان گفت که این وعده‌ها عملی خواهد بود.
در صورتی که خواستید از این موضوع مطمئن شوید می‌توانید از کارگزار ویزا تضمینی کانادا خود سوال کنید تمام وجه پرداختی مرجوع می‌شود یا درصد مشخصی از آن و از ایشان بخواهید که تمام موارد به صورت یک قرارداد کاملا رسمی و مکتوب به امضاء طرفین برساند.

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن چگونه ممکن است؟

شرایط انواع ویزای کانادا، فقط و فقط با آزمون و خطا مشخص می شود. یعنی در هنگام اقدام ویزای مولتیپل کانادا برای مسافران مختلف با شرایط متفاوت، کاملا با شرایط اعطای ویزای مولتیپل کانادا آشنایی پیدا کرده ایم؛ ولی با این وجود همچنان نمی توانیم بگوییم ویزای صد در صد ۱۰۰% تضمینی کانادا ارائه می کنیم. متاسفانه برخی از متقاضیان دوست دارند دروغ بشنوند و با وجود اینکه بسیاری از همکاران در در مورد اینکه ویزای تضمینی ۱۰۰% وجود ندارد توضیح داده اند باز هم به کسانی که بدون هیچ پشتوانه عقلانی و اعتباری ویزای کانادا را صد در صد تضمین می کنند روی خوش نشان می دهند و بعضا پس از صرف زمان زیادی وقت و پول و انرژی تازه متوجه می شوند که در انتخاب کارگزار خود اشتباه کرده اند. این به این معنی نیست که فقط مجموعه ما ویزای کانادا را به صورت اصولی اخذ می کند، بلکه همکاران خوب زیادی داریم که این کار را انجام می دهند. هدف ما فقط آشنا کردن شما با واقعیت ها و مفهوم واقعی ویزای ۱۰۰درصد تضمینی کاناداست.
تصویر مشاوره تلفنی ویزا

برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان ویزالند در تماس باشید

12054026 1836
تصویر مشاوره حضوری ویزا

مشاوره حضوری با کارشناسان خبره ویزالند

مشاوره حضوری

تاثیر داشتن ویزای شینگن در گرفتن ویزای کانادا

اطلاعات موجود و دریافت شده از سفارت کانادا، نشان می‌دهد که شخص متقاضی ویزای کانادا، هیچگونه نیازی به ویزای شینگن ندارد! سفارت کانادا در شرایط متقاضیان ویزای مولتیپل کانادا اعلام کرده است که تاریخچه سفری شخص متقاضی در اخذ ویزای مولتیپل کانادا، موثر است. توجه داشته باشید؛ تاریخچه سفری، و نه ویزای شینگن.
 

در اطلاعیه بعدی سفارت کانادا آمده است که ویزای شینگن تاثیر به سزایی در اخذ ویزای مالتیپل کانادا خواهد داشت.

برداشت تیم آنالیز اطلاعات گروه مسافرتی ویزالند از این اطلاعیه‌های سفارت کانادا این است که ویزای شینگن در اخذ ویزای کانادا تاثیر به سزایی دارد اما لزومی به داشتن ویزای شینگن نیست.

از آنجایی که مدارک ویزای شینگن با مدارک مورد نیاز برای ویزای مالتیپل کانادا یکی می‌باشد و کشورهای حوزه شینگن در ارائه ویزا به مسافر سخت گیری‌های خود را دارند به این دلیل داشتن ویزای شینگن نقش به سزایی در گرفتن ویزای مالتیپل کانادا خواهد داشت ولی این موضوع به این گونه نیست که در صورت نداشتن ویزای شینگن، ویزای توریستی مولتیپل کانادا به شخص متقاضی داده شود.

حال به تجربیات گروه مسافرتی ویزالند در این زمینه می‌پردازیم:

خانم داوری متقاضی ویزای مولتیپل کانادا، چند روز پیش با ما تماس گرفتند و گفتند برای اخذ ویزا از یکی از آژانس‌های تهران به نام …….. اقدام کرده‌اند و با ۵ ویزای شینگن از کشورهای هلند، ایتالیا و غیره با تمکن مالی مناسب و ثبت شرکت و دعوتنامه رسمی، از سفارت کانادا ریجکت شدند. دلیل ریجکتی خانم داوری مناسب نبودن تاریخچه سفری با توجه به منابع مالی عنوان شده است.

اما در مقابل خانم بهبهانیان که از متقاضیان ویزای مولتیپل کانادا بودند و از طریق مجموعه ما برای ویزای کانادا اقدام کرده بودند، با دو سفر ترکیه، یک سفر به امارات متحده عربی و یک سفر به کشور عراق و تمکن مالی حدود ۵۰ هزار دلار کانادا و با ۳۹ سال سن، موفق به اخذ ویزای مولتیپل کانادا شدند.

با توجه به موارد بالا می توانید متوجه شوید که هیچگونه پیش بینی در خصوص اعطای ویزای کانادا وجود ندارد.

ویزای تضمینی مولتیپل کانادا چیست؟

در واقع ویزای تضمینی مولتیپل کانادا وجود ندارد. این به آن معناست که گروه مسافرتی ویزالند و یا هر کارگزار انجام دهنده ویزای مولتی کانادا، هیچگونه اختیاری در رابطه با ویزا شدن و یا ریجکت شدن مسافر ندارند و تصمیم گیرنده اصلی اعطای ویزای مولتیپل کانادا، سفارت و افسر کنسولی کانادا می‌باشد. پس ما و هیچ کارگزار دیگری نمی‌تواند ویزا شدن و یا ریجکت نشدن شما را تضمین کند. ما در ویزالند هزینه‌های اجرایی اخذ ویزای کانادا از شما دریافت خواهیم کرد. ویزای تضمینی کانادا در چارچوب کاری ویزالند به این صورت است که قبل از پذیرش پرونده متقاضی، از خوب بودن شرایط و کامل بودن مدارک و به قولی بالا بودن شانس ویزا مطمئن شویم. به همین خاطر شما در ابتدا به صورت رایگان از مشاوره کارشناسان ویزالند بهره‌مند شده تا شرایط و مدارک لازم برای بالا بردن شانس اخذ ویزای کانادا را فراهم آورید.
به عنوان مهم‌ترین نکته در مورد ویزای مولتیپل کانادا به شما اعلام خواهیم کرد که هیچ تضمینی در خصوص عودت کامل هزینه شما توسط هیچ کارگزار و آژانسی وجود ندارد! اکثر قریب به اتفاق کارگزاران آژانس‌های عامل ویزای مولتیپل کانادا پس از ریجکتی شما، هزینه‌های پرداختی به سفارت کانادا را کسر و باقی مبالغ را به شما پرداخت خواهند کرد!

سوالات متداول ویزای تضمینی کانادا

۱. رعایت چه مواردی، شانس گرفتن ویزای تضمینی کانادا را افزایش می‌دهد؟

با توجه به تجربیات گروه مسافرتی ویزالند در امر اخذ ویزای مولتیپل کانادا، یک سری موارد می‌توانند ویزای ۵ ساله کانادای متقاضی را تضمین کنند. از این مدارک می‌توان به:
گردش حساب بالا: مبالغ گردش حساب به هیچ عنوان مورد توجه سفارت کانادا نیست و فقط تعداد تراکنشات مالی اهمیت دارد.
تمکن مالی: طبق تجربیات گروه مسافرتی ویزالند، مانده حساب بانکی برای هر شخص در حدود ۴۰ هزار دلار کانادا کافی است.
اعلام وابستگی به کشور مادری: اعلام وابستگی در ویزای مولتیپل کانادا به شدت تاثیر گزار می‌باشد. شما باید به سفارت کانادا اثبات کنید که پس از اتمام مدت سفر، به کشور مادری خود باز می‌گردید و قصد اقامت در این کشور را ندارید.
تاریخچه سفری: از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در ویزای ۵ ساله کانادا، تاریخچه سفری می‌باشد. بدین صورت که هرچه متقاضی سفرهای خارجی بیشتری داشته باشد، شانس ویزا شدن برای ایشان بالاتر می‌رود. بالاترین اعتبار را در بین ویزاها، ویزای شینگن دارد.

۲. چه تفاوتی میان مدارک ویزای معمولی ۵ ساله کانادا و ویزای تضمینی مولتیپل کانادا وجود دارد؟

از آنجایی که هر دوی این ویزاها یکسان می‌باشد، هیچگونه تفاوتی بین مدارک ویزای معمولی کانادا و ویزای تضمینی کانادا وجود ندارد و مدارک دقیقا یکسان می‌باشد.

۳. آیا در اختیار گرفتن یک وکیل مجرب، موجب تضمین شدن ویزای مولتیپل کانادا می‌شود؟

در ویزای مولتیپل کانادا، وکیل هیچ نقش مثبتی نمی‌تواند داشته باشد. وکلا فقط در ویزاهای تحصیلی و کاری نقش دارند. دولت کانادا با سخت گیری تراکنشات مالی متقاضیان را بررسی می‌کند و از آنجایی که متقاضیان ایرانی با قوانین کشور کانادا آشنایی ندارند، یک وکیل کارکشته می‌تواند کمک بسزایی در ارائه تراکنشات مالی به دولت کانادا داشته باشد که در ویزای توریستی نیازی به این امر نیست.

چه ایرادی در این قسمت از متن وجود دارد؟

خوشحال می‌شویم اگر در این مورد توضیح بیشتری دهید

آیا از این مطلب راضی بودید؟

با ارسال بازخورد به بهبود کیفیت محتوای ویزالند کمک کنید.

بازخورد شما ثبت شد؛ با تشکر