ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن – با شینگن و 7 دروغ بزرگ

ویزای تضمینی کانادا با ضمانت ۱۰۰%، بزرگترین دروغ برخی از فعالان صنعت گردشگری در پایان سال ۲۰۱۸ میلادی بود. دروغ “ویزای کانادا تضمینی” وقتی ملموس‌تر می‌شود که متوجه می‌شوید در ماه اکتبر و نوامبر امسال و کمی مانده به آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی، حدود ۹۰% متقاضیان ایرانی ویزای کانادا ریجکت شده‌اند و برخی هم به دلیل جعل مدارک و تقلب، برای ۵ سال بلاک شدند.

ما در این مطلب سعی داریم به بررسی تنها راه تضمین ویزای کانادا بپردازیم و شما را با دروغ‌هایی آشنا کنیم که این روزها زیاد می‌شنوید و متاسفانه بیشتر شما باور می‌کنید.

در این مطلب می‌خوانید

📌 سودجویی از متقاضیان اخذ ویزای تضمینی کانادا با ۷ دروغ بزرگ

📌 علت ریجکتی ۹۰ درصد ویزای کانادای شهروندان ایرانی در اکتبر ۲۰۱۸ چیست؟

📌 هزینه ویزا کانادا تضمینی

📌 ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن چگونه ممکن است؟

📌 تاثیر داشتن ویزای شینگن در گرفتن ویزای کانادا

📌 ویزای تضمینی مولتیپل کانادا چیست؟

📌 سوالات متداول ویزای تضمینی کانادا

سودجویی از متقاضیان اخذ ویزای تضمینی کانادا با ۷ دروغ بزرگ

در این قسمت می خواهیم شما را با برخی از سود جویی های موجود در زمینه ویزای تضمینی ۵ ساله کانادا آشنا کنیم:

۱. اجبار متقاضیان ویزای کانادا به اخذ ویزای شینگن:

بار ها و بار ها متقاضیان ویزای مولتیپل کانادا به ما مراجعه کرده اند و اظهار داشته اند که کارگزار و یا آژانس ایشان را اجبار به اخذ ویزای شینگن کرده است. توجه داشته باشید که ویزای شینگن در اخذ ویزای مولتیپل کانادا موثر است اما، لزومی به داشتن ویزای شینگن نیست! متقاضی با دارا بودن تاریخچه سفری مناسب از قبیل سفر به کشور های ترکیه، چین، ماکائو، هند و کشور هایی از این قبیل که تاریخچه سفری مناسبی برای اخذ ویزای مولتیپل کانادا می باشد نیازی به دارا بودن ویزای شینگن ندارند. اما کارگزاران ایشان را اجبار به گرفتن ویزای شینگن می کنند.

۲. الصاق ویزای شینگن جعلی به پاسپورت متقاضیان ویزای کانادا

برخی از آژانس‌ها و یا کارگزاران ویزای کانادا ادعا می‌کنند که برای ویزای تضمینی کانادا شما، برچسب تقلبی ویزای شینگن به پاسپورت شما الصاق می‌کنند. لیبل صوری ویزای شینگن یک جعل سند است و همینطور به تنهایی معتبر نیست بلکه باید مهر ورود و خروج از کشور مربوطه را داشته باشد و همچنین در صورت مطلع شدن سفارت کانادا و سفارت کشوری که لیبل آن را جعل کرده‌اید، به شدت با شما برخورد خواهد شد و تا ۵ سال از اخذ ویزای کانادا محروم خواهید شد.

متاسفانه در ماه اکتبر ۲۰۱۸ خبر های خوبی از ویزای کانادا برای شهروندان ایرانی به گوش نرسید. بیشتر از ۹۰ درصد درخواست متقاضیان ویزای کانادا ریجکت شد و همچنین اجازه سفر به تعدادی از مسافران و دانشجویان از فرودگاه های ترانزیتی مانند استانبول، مسقط، دبی، دوحه و ….. داده نشد و این اشخاص اجبارا به ایران بازگشتند.

علت ریجکتی ۹۰ درصد ویزای کانادای شهروندان ایرانی در اکتبر ۲۰۱۹ چیست؟

متاسفانه در برخی از تبلیغات می‌بینیم که حرف از اخذ ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن، بدون مدارک و مواردی از این قبیل زده شده است. واقعیت این است که بعضی از کارگزاران و عاملان ویزای تضمینی کانادا، اقدام به جعل مدارک و جعل ویزای شینگن می‌کنند و به خیال خود با این کار شانس گرفتن ویزای کانادا متقاضی را افزایش می‌دهند. در صورتی که این کار نه تنها شانس اخذ ویزای تضمینی کانادا متقاضی را افزایش نمی‌دهد، بلکه در خواست ویزای کانادا متقاضی نیز ریجکت می‌شود. افسران ویزای کانادا تمامی و در مواردی، برخی از ویزاهای شینگن متقاضیان را از سفارت کشورهایی که این ویزا را صادر کرده‌اند، استعلام می‌کند و در صورتی که ویزا جعلی باشد، شما ۵ سال از ورود به کانادا محروم خواهید شد.

۳. ویزای تضمینی فوری مولتیپل کانادا

ویزای فوری مولتیپل کانادا وجود ندارد. در ویزای کانادا مدت زمان مشخصی برای تائید مدارک وجود ندارد. متقاضی فقط می‌تواند زمان انگشت نگاری و عکس برداری را در زمان کمتری انجام دهد و پروسه تائید مدارک توسط سفارت کانادا بین ۲ هفته تا ۳ ماه متغیر است. پس هیچگونه ویزای فوری مولتیپل کانادا وجود ندارد.

۴. در سفارت کانادا آشنا داریم!!!

از بزرگترین مزایای سفارت کانادا، مشخص نبودن افراد و محل تائید مدارک است. پس، هیچگونه رانت، پارتی بازی و مواردی از این قبیل برای تضمین ویزای کانادا وجود ندارد و این ها همه طمع سودجویان است.

۵. گذاشتن دعوتنامه برای تضمینی شدن ویزای کانادا!!!

معمولا دعوت نامه هایی که به صورت جعلی روی مدارک شما گذاشته می شود از طرف اقوام درجه یک نیست و باید بدانید تنها دعوتنامه هایی اعتبار دارند و منجر به افزایش ضمانت ویزای شما می شوند که از طرف بستگان درجه یک شما و یا از طرف میزبانان گردشگران باشد. البته دعوتنامه به تنهایی تضمین کننده ویزای کانادا نمی باشد، هر چند که این دعوت نامه از بستگان درجه اول متقاضی باشد. دعوتنامه را در صورتی می توان تضمین کننده ویزا دانست که در کنار آن تاریخچه سفری مناسب، تمکن مالی و گردش حساب بالا وجود داشته باشد.

۶. ساین (sign) سفارت کانادا دست ماست!!!

یکی از عجایب و ادعاهایی که آژانس‌های عامل ویزای تضمینی کانادا دارند، این است که ادعا می‌کنند ساین سفارت کانادا را دارند. حقیقتا ما خودمان هم از ادعاها و عجایب این شکلی خسته شدیم. برای سفارت کانادا هیچ تفاوتی بین آژانس، کارگزار و افراد متقاضی وجود ندارد. یعنی اگر شما خودتان همه‌ی جزئیات و نکات ویزای کانادا را بدانید، هیچ نیازی به آژانس‌های مسافرتی و کارگزاران ندارید.

نگاهی دیگر به کلمه SIGN سفارت کانادا داشته باشیم. ساین سفارت کانادا در کلمه، به معنی ورود به سفارت کانادا می‌باشد. از طرفی، هر متقاضی ویزای کانادا باید یک حساب کاربری برای ارسال مدارک ویزای کانادا به افسر ویزا داشته باشد که این خود نوعی Sign می‌باشد.

از طرفی دیگر، سفارت کانادا هیچگاه آژانس مسافرتی، کارگزار و یا فردی را برای دریافت ویزای کانادا به شما معرفی نمی‌کند و به شما این اختیار را می‌دهد که از هر روشی که مایل هستید، برای ویزای تضمینی کانادای خود اقدام کنید.

۷. عودت تمام وجه پرداختی در صورت ریجکت ویزای کانادا:

ممکن است کارگزاری مدعی شود که در صورتی که ریجکت شوید تمام وجه را به شما مرجوع خواهد کرد. ما نمی‌خواهیم بگوییم هر کس این ادعا را داشت دروغ می‌گوید؛ فقط از شما می‌خواهیم کمی فکر کنید که وقتی برای ویزای کانادای شما اقدام می‌شود چه تضمینی و چه غیر تضمینی، چه با مدارک چه بدون مدارک، چه با شینگن چه بدون شینگن در ابتدای امر باید حدود ۲۰۰ دلار پرداختی برای سفارت واریز کرد که این مبلغ، بدون احتساب هزینه‌های جانبی و سربار است. پس اگر به نظر شما منطقی می‌رسد که کارگزار یا شرکتی این هزینه‌ها را از جیب پرداخت کند، می‌توان گفت که این وعده‌ها عملی خواهد بود.
در صورتی که خواستید از این موضوع مطمئن شوید می‌توانید از کارگزار ویزا تضمینی کانادا خود سوال کنید تمام وجه پرداختی مرجوع می‌شود یا درصد مشخصی از آن و از ایشان بخواهید که تمام موارد به صورت یک قرارداد کاملا رسمی و مکتوب به امضاء طرفین برساند.

با ذکر یک مثال، مطلب فوق را برای شما قابل درک می‌کنیم:

شرکت A قیمت ویزا را به شما ۳۰۰ دلار اعلام می‌کند و به شما هم وعده بازگشت وجه نمی‌دهد یعنی در هر صورت از شما ۳۰۰ دلار خواهد گرفت.

شرکت B قیمت ویزا را ۱۲۰۰ دلار اعلام می‌کند و به شما وعده ویزای تضمینی کانادا ۱۰۰% می‌دهد و مدعی می‌شود در صورت ریجکتی ویزا، مبالغ پرداختی به سفارت که حدود ۳۰۰ دلار یا ۲۵% از مبلغ کل است را کسر کرده و الباقی را به شما بازگرداند.

نتیجه مثال:
در هر صورت ۳۰۰ دلار هزینه اولیه توسط دو شرکت از شما دریافت می‌شود ولی شرکت A با شما صادقانه برخورد کرده ولی شرکت B با استفاده از تبلیغات و معنی کلمه ویزای تضمینی کانادا از نا آگاهی شما سو استفاده کرده است هر چند در بعضی مواقع مسافران مبلغ بیشتری نیز پرداخت می‌کنند و متوجه نمی‌شوند.

مقایسه دو کارگزار کانادا شرکت A شرکت B
استراتژی صداقت سودجویی
قیمت اولیه ۳۰۰ دلار ۱۲۰۰ دلار
وعده انجام کار تضمینی
مبلغ دریافتی در صورت ریجکتی ۳۰۰ دلار ۲۵ درصد کل
پولی که در عمل از شما دریافت می شود ۳۰۰ دلار ۳۰۰ دلار

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن چگونه ممکن است؟

شرایط انواع ویزای کانادا، فقط و فقط با آزمون و خطا مشخص می شود. یعنی در هنگام اقدام ویزای مولتیپل کانادا برای مسافران مختلف با شرایط متفاوت، کاملا با شرایط اعطای ویزای مولتیپل کانادا آشنایی پیدا کرده ایم؛ ولی با این وجود همچنان نمی توانیم بگوییم ویزای صد در صد ۱۰۰% تضمینی کانادا ارائه می کنیم. متاسفانه برخی از متقاضیان دوست دارند دروغ بشنوند و با وجود اینکه بسیاری از همکاران در در مورد اینکه ویزای تضمینی ۱۰۰% وجود ندارد توضیح داده اند باز هم به کسانی که بدون هیچ پشتوانه عقلانی و اعتباری ویزای کانادا را صد در صد تضمین می کنند روی خوش نشان می دهند و بعضا پس از صرف زمان زیادی وقت و پول و انرژی تازه متوجه می شوند که در انتخاب کارگزار خود اشتباه کرده اند. این به این معنی نیست که فقط مجموعه ما ویزای کانادا را به صورت اصولی اخذ می کند، بلکه همکاران خوب زیادی داریم که این کار را انجام می دهند. هدف ما فقط آشنا کردن شما با واقعیت ها و مفهوم واقعی ویزای ۱۰۰درصد تضمینی کاناداست.

تاثیر داشتن ویزای شینگن در گرفتن ویزای کانادا

اطلاعات موجود و دریافت شده از سفارت کانادا، نشان می‌دهد که شخص متقاضی ویزای کانادا، هیچگونه نیازی به ویزای شینگن ندارد! سفارت کانادا در شرایط متقاضیان ویزای مولتیپل کانادا اعلام کرده است که تاریخچه سفری شخص متقاضی در اخذ ویزای مولتیپل کانادا، موثر است. توجه داشته باشید؛ تاریخچه سفری، و نه ویزای شینگن.

در اطلاعیه بعدی سفارت کانادا آمده است که ویزای شینگن تاثیر به سزایی در اخذ ویزای مالتیپل کانادا خواهد داشت.

برداشت تیم آنالیز اطلاعات گروه مسافرتی ویزالند از این اطلاعیه‌های سفارت کانادا این است که ویزای شینگن در اخذ ویزای کانادا تاثیر به سزایی دارد اما لزومی به داشتن ویزای شینگن نیست.

از آنجایی که مدارک ویزای شینگن با مدارک مورد نیاز برای ویزای مالتیپل کانادا یکی می‌باشد و کشورهای حوزه شینگن در ارائه ویزا به مسافر سخت گیری‌های خود را دارند به این دلیل داشتن ویزای شینگن نقش به سزایی در گرفتن ویزای مالتیپل کانادا خواهد داشت ولی این موضوع به این گونه نیست که در صورت نداشتن ویزای شینگن، ویزای توریستی مولتیپل کانادا به شخص متقاضی داده شود.

حال به تجربیات گروه مسافرتی ویزالند در این زمینه می‌پردازیم:

خانم داوری متقاضی ویزای مولتیپل کانادا، چند روز پیش با ما تماس گرفتند و گفتند برای اخذ ویزا از یکی از آژانس‌های تهران به نام …….. اقدام کرده‌اند و با ۵ ویزای شینگن از کشورهای هلند، ایتالیا و غیره با تمکن مالی مناسب و ثبت شرکت و دعوتنامه رسمی، از سفارت کانادا ریجکت شدند. دلیل ریجکتی خانم داوری مناسب نبودن تاریخچه سفری با توجه به منابع مالی عنوان شده است.

اما در مقابل خانم بهبهانیان که از متقاضیان ویزای مولتیپل کانادا بودند و از طریق مجموعه ما برای ویزای کانادا اقدام کرده بودند، با دو سفر ترکیه، یک سفر به امارات متحده عربی و یک سفر به کشور عراق و تمکن مالی حدود ۵۰ هزار دلار کانادا و با ۳۹ سال سن، موفق به اخذ ویزای مولتیپل کانادا شدند.

با توجه به موارد بالا می توانید متوجه شوید که هیچگونه پیش بینی در خصوص اعطای ویزای کانادا وجود ندارد.

ویزای تضمینی مولتیپل کانادا چیست؟

در واقع ویزای تضمینی مولتیپل کانادا وجود ندارد. این به آن معناست که گروه مسافرتی ویزالند و یا هر کارگزار انجام دهنده ویزای مولتی کانادا، هیچگونه اختیاری در رابطه با ویزا شدن و یا ریجکت شدن مسافر ندارند و تصمیم گیرنده اصلی اعطای ویزای مولتیپل کانادا، سفارت و افسر کنسولی کانادا می‌باشد. پس ما و هیچ کارگزار دیگری نمی‌تواند ویزا شدن و یا ریجکت نشدن شما را تضمین کند. ما در ویزالند تنها ۳۰۰ دلار به عنوان هزینه های اجرایی اخذ ویزای کانادا از شما دریافت خواهیم کرد. ویزای تضمینی کانادا در چارچوب کاری ویزالند به این صورت است که قبل از پذیرش پرونده متقاضی، از خوب بودن شرایط و کامل بودن مدارک و به قولی بالا بودن شانس ویزا مطمئن شویم. به همین خاطر شما در ابتدا به صورت رایگان از مشاوره کارشناسان ویزالند بهره‌مند شده تا شرایط و مدارک لازم برای بالا بردن شانس اخذ ویزای کانادا را فراهم آورید.
به عنوان مهم‌ترین نکته در مورد ویزای مولتیپل کانادا به شما اعلام خواهیم کرد که هیچ تضمینی در خصوص عودت کامل هزینه شما توسط هیچ کارگزار و آژانسی وجود ندارد! اکثر قریب به اتفاق کارگزاران آژانس‌های عامل ویزای مولتیپل کانادا پس از ریجکتی شما، هزینه‌های پرداختی به سفارت کانادا را کسر و باقی مبالغ را به شما پرداخت خواهند کرد!

سوالات متداول ویزای تضمینی کانادا

۱. رعایت چه مواردی، شانس گرفتن ویزای تضمینی کانادا را افزایش می‌دهد؟

با توجه به تجربیات گروه مسافرتی ویزالند در امر اخذ ویزای مولتیپل کانادا، یک سری موارد می‌توانند ویزای ۵ ساله کانادای متقاضی را تضمین کنند. از این مدارک می‌توان به:

 • گردش حساب بالا: مبالغ گردش حساب به هیچ عنوان مورد توجه سفارت کانادا نیست و فقط تعداد تراکنشات مالی اهمیت دارد.
 • تمکن مالی: طبق تجربیات گروه مسافرتی ویزالند، مانده حساب بانکی برای هر شخص در حدود ۴۰ هزار دلار کانادا کافی است.
 • اعلام وابستگی به کشور مادری: اعلام وابستگی در ویزای مولتیپل کانادا به شدت تاثیر گزار می‌باشد. شما باید به سفارت کانادا اثبات کنید که پس از اتمام مدت سفر، به کشور مادری خود باز می‌گردید و قصد اقامت در این کشور را ندارید.
 • تاریخچه سفری: از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در ویزای ۵ ساله کانادا، تاریخچه سفری می‌باشد. بدین صورت که هرچه متقاضی سفرهای خارجی بیشتری داشته باشد، شانس ویزا شدن برای ایشان بالاتر می‌رود. بالاترین اعتبار را در بین ویزاها، ویزای شینگن دارد.

۲. چه تفاوتی میان مدارک ویزای معمولی ۵ ساله کانادا و ویزای تضمینی مولتیپل کانادا وجود دارد؟

از آنجایی که هر دوی این ویزاها یکسان می‌باشد، هیچگونه تفاوتی بین مدارک ویزای معمولی کانادا و ویزای تضمینی کانادا وجود ندارد و مدارک دقیقا یکسان می‌باشد.

۳. آیا در اختیار گرفتن یک وکیل مجرب، موجب تضمین شدن ویزای مولتیپل کانادا می‌شود؟

در ویزای مولتیپل کانادا، وکیل هیچ نقش مثبتی نمی‌تواند داشته باشد. وکلا فقط در ویزاهای تحصیلی و کاری نقش دارند. دولت کانادا با سخت گیری تراکنشات مالی متقاضیان را بررسی می‌کند و از آنجایی که متقاضیان ایرانی با قوانین کشور کانادا آشنایی ندارند، یک وکیل کارکشته می‌تواند کمک بسزایی در ارائه تراکنشات مالی به دولت کانادا داشته باشد که در ویزای توریستی نیازی به این امر نیست.

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.3 از 104 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۸۳ دیدگاه ها

 • با سلام،
  با توجه به شرایط جدید دولت کانادا در خصوص کم کردن محدودیت های کرونا، آیا با وجود داشتن مدارک کافی امکان درخواست ویزای مولتی در حال حاضر وجود دارد؟

 • سلام من برای ویزای توریستی کانادا آیا می توانم سند ملکی که به نام پدرم می باشد را ارایه کنم . اگر بله سند را ترجمه کنیم کافی است یا باید ارزش گذاری هم شود؟ خودم متاهل هستم و ملک قولنامه ای دارم که متاسفانه کد رهیگری هم ندارد .

  • سلام؛ نه نمی تونید ارائه بدید. مدارک باید به نام خودتون باشه. سند ملکی جز مدارک الزامی نیست و اگه ارائه ندید مشکلی نداره.

  • اگر حساب بانکی در خارج از کشور داشته باشم که مربوط به حداقل ۱۰ سال پیش باشد و گردش مالی خوبی هم داشته باشد الان می توانم مجدد به آن حساب پول واریز کنم و گردش حساب را به عنوان مدرک تمکن مالی ارایه کنم چطئر باید از بانک مورد نظر درخواست تمکن مالی برای سفارت را بکنم

   • سلام؛ مدارک بانکی مورد تایید سفارت ریز گردش ۳ تا ۶ ماه اخر حساب به روز باید باشه و به علاوه تمکن مالی که به دلار کانادا باید باشه.

 • با سلام. ۳۰ ساله و مجرد هستم خواهرم کانادا هست و میتونه برام دعوتنامه بفرسته. ۲۰۰ میلیون تمکن مالی و در قسمت فروش یک فروشگاه زنجیره ای کار میکنم. چقدر شانس ویزای توریستی دارم و برای بالا بردن شانس ویزا چه کاری میتونم انجام بدم؟

  • سلام؛ با توجه به اینکه دعوت کننده تون درجه یک هست و اینکه در کنار دعوتنامه داشتن مدارک شغلی و مدارک بانکی هم خیلی مهمه، شانس زیادی برای گرفتن ویزاتون هست.

 • سلام
  سابقه سفر به ترکیه و گرجستان رو دارم
  خونه ای دو میلیاردی به نامم هست
  تراکنش حساب هم خوبه همش باش کار میکنم
  میخوام برای ویزای مولتی کانادا اقدام کنم درصد شانس من چقدره؟

  • سلام؛ در کنار این مدارک خوبی که از لحاظ دارایی می خواهید به سفارت ارائه بدید، داشتن حتما مدارک شغلی معتبر و داشتن یا دعوتنامه معتبر از کانادا یا داشتن سابقه سفری شنگن جز شرایط اساسی هست.

 • سلام، بنده ۳۶ ساله هستم، سابقه ۵ سفر امارات و ۱ سفر به عمان هستم، سند ملکی ندارم، تمکن مالی حدود ۲۵۰ میلیون دارم، ۴ سال سابقه بیمه ، لیسانس متالوژی، آیا شانسی برای دریافت ویزای مولتی کانادا دارم؟ شما چه راهی را پیشنهاد میکنید؟ ممنون از توجه شما

 • با سلام و خسته نباشید. بنده ۲۵ ساله هستم و سابقه سفر شنگن و امارات رو دارم. ملک به نامم هست. ایا باید پول کافی تو حسابم باشه یا باید گردش حساب ارایه بدم ؟ برای ویزای توریستس کوتاه مدت ؟

  • سلام؛
   هم گردش حساب باید داشته باشید و هم تمکن مالی خوب باید ارائه بدید.
   پیشنهاد ویزالند به شما با توجه به سنتون این هست که ویزای تحصیلی اقدام کنید نه توریستی.

 • سلام و خسته نباشید؛ من تاریخچه سفری خوبی ندارم متاسفانه، گردش مالی حدود ماهیانه ۲۰ میلیون ملک بنامم هست. سند اتومبیل خیلی خوب بالای ۲ میلیارد به نامم هست. فعلا هم بخاطر کرونا کارم را تعطیل کردم. شانس گرفتن ویزار برای من چقدر است؟ ممنون

  • سلام؛ شما چند سالتونه؟ شغلتون چیه؟ سابقه بیمه دارید؟ باید در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزای کانادا یا باید سابقه سفری خوبی داشته باشید و یا دعوتنامه داشته باشید.

 • با سلام اگر من سابقه تراول هیستوری خوب داشته باشم ولی همسرم نداشته باشه و تمکن و گردش هم خوب باشه ایا امکان ویزا شدن هردومون وجود داره برای کانادا؟

 • من ۳۷ سالمه سابقه سفر هم ندارم و تمکنم هم ۱۰۰ میلیونه. برای ویزای مولتیپل به همراه همسر و فرزند راهی وجود داره؟ سند ملکی هم دارم

 • سلام. من نامه تمکن پنجاه میلیون تومانی دارم. میخوام برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم. عمه بنده کاناداست ولی نمیتونه دعوتنامه بفرسته. مدارکم هم کامله. سابقه سفر هم یکبار فقط به ترکیه داشتم. آیا شانسی برای ویزا شدن دارم؟

  • سلام؛ مبلغ تمکن مالیتون برای کانادا کم هستش بهتره که حسابتون رو تقویت کنید و مبلغش رو به حداقل ۱۰۰ میلیون برسونید.

  • سلام؛ اگر سابقه سفر داشته باشید که خوبه؛ اما برای ویزای کاری بیشتر سابقه کار و مدارک شغلی و هویتی شما مهمه.

   • ضمن تشکر کشور های ترکیه و گرجستان هم سفر بهشون میتونه مفید واقع بشه؟ چون الان نمیدونم منتظر ویزای توریستی کشور معتبری باشم که مرز ها باز بشه یا ویزای کارمو ادامه بدم و بعد از باز شدن مرز های ترکیه برای انگشت نگاری برم؟

     • ممنون ولی اخه این وکیل ما اصرار داره که ژاپن و روسیه و شنگن یکی دوتاشو سفر کنیم ولی با توجه به شرایطم حس میکنم اتلاف وقته چون تا ۱۸ ساله شدن فرزندم که قراره باهام بیاد فرصت کمی داریم و این کرونا هم که حالا حالا ها هست …قبلا ترکیه و گرجستان رفتم ولی باز هم دلیل این اصرار رو نمیفهمم البته جاهای دیگه ای شنیدم که ویزای های تحصیلی بخاطر نداشتن سابقه سفر مناسب ریجکت شدن البته من ویزای کاری هستم ولی بازم…

 • با سلام. من مجرد و ۲۹ ساله هستم. مشغول به کار با سابقه بیمه هستم. سفر خارجی نداشتم. سند ملکی به نام پدرم و حدود ۱۵۰ م پول در حساب بانکی دارم. برادرم کاناداست اما نمیخوام از طریق دعوتنامه اقدام کنم ایا شانسی برای ویزا توریستی کانادا دارم؟

  • سلام؛ بدون داشتن دعوتنامه و یا سابقه سفری خوب به حوزه شینگن، شانسی برای اخذ ویزای کانادا نخواهید داشت.

 • با سلام من ۳۴ ساله مجرد هستم ، مهندس عمران و سند ملکی و ماشین به نام خودم دارم همچنین سابقه سفر به ترکیه ارمنستان بلغارستان و فرانسه را دارم اگر از طرف یکی از بستگانم(دخترخاله)دعوتنامه داشته باشم.چقدر شانس گرفتن ویزای توریستی کانادا رو دارم؟؟آیا بهتره یه شینگن دیگه بگیرم بعد اقدام کنم؟؟؟ یا در هر صورت شانسی وجود نداره ممنون میشم محبت کنید پاسخ بدهید

  • سلام
   شما با داشتن دعوتنامه شانس اخذ ویزای کانادا رو دارید. با این شرایطی که شما میفرمایید شانس ویزا شدنتون بسیار بالاست.

  • سلام ما یک خانواده ۴ نفره هستیم ، تعداد سفر اروپا به اندازه کافی داریم (حداقل ۴ ویزای شینگن )، برای دریافت ویزای ۵ ساله کانادا موجودی حساب بانکی چقدر باید باشد؟ دعوتنامه نیز لازم دارم ؟ با سپاس

   • سلام وقتتون بخیر علاوه بر سابقه سفری موارد بسیار زیادی هستن که تاثیرگذار خواهند بود. مبلغ تمکن مالی حداقل ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیون به ازای هر نفر هستش. برای اخذ مشاوره و راهنمایی بیشتر میتونید با کارشناس های ما تماس بگیرید.

 • سلام سی سال سن دارم،ده سال هست خارج از کشور زندگی میکنم،۵ ساله که اقامت دایم کشور روسیه سفید رو دارم،شاغل هستم سابقه کار با بیمه دارم،خانومم هم شاغل هستند ایشون ایرانی نیستند،سابقه سفر سه بار ترکیه و پنج تا ویزای شنگن دارم که چندبار سفر کردم به اروپای غربی،۳۵۰میلیون تومان هم در بانک دارم گردش مالی،آیا شانسی برای گرفتن ویزا دارم؟سوال این هست که برای شانس بیشتر پاسپورت ایرانی برای ویزا ارایه بدم یا پاسپورت خارجی را؟به تنهایی میخوام برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم،ممنون

 • سلام یه سوال داشتم درمورد اخذ اقامت کانادا محدودیت سنی چقدره؟ من ۳۷ سال دارم و مدرک کارشناسی الکترونیک از دانشگاه غیرانتفاعی میخواستم بدونم از طریق کالج برای تورنتو میشه ویزا گرفت؟

  • سلام
   خیر محدودیت سنی ندارد.
   بله فقط باید فاصله آخرین مدرک تحصیلی تون تا الان رو با سابقه شغلی تکمیل کنید.

 • سلام من متاهل ۳۴ ساله با سابقه اخذ ویزای استرالیا و دو بار سفر به ترکیه و یکبار به امارات هستم. کارمند بانک هستم (با سمت ریاستی) سند ملک و ماشین دارم. گردش مالی می تونم ارائه بدم. چقدر شانس گرفتن ویزای مولتی کانادا را دارم؟ آیا پیشنهاد می کنید اول برای شینگن هم اقدام کنم؟

 • سلام
  ببخشید بعد از اخذ ویزا چقدر میتونیم محصول صنایع دستی به صورت چمدانی با خودمون ببریم کشور کانادا؟

 • باعرض سلام و خسته نباشید . من وهمسرم میخواهیم برای اقامت دائم کانادا اقدام کنیم اول اینکه از کجا باید شروع کنیم؟ دوم اینکه خودم سابقه ۵ سفر خارجی از جمله اتریش و روسیه و … دارم اما همسرم شینگن ندارد آیا برامون مشکلی پیش نمیاد؟

  • سلام وقت بخیر کارگزاری درترکیه با گرفتن مشخصات فردی و مدارک هویتی بصورت فایل جهت ارسال میخاهند ویزای کانادا اوکی کنند و چون قصد پناهنده شدن دارم پرواز از ارمنستان به اکراین به کانادا ایا همچین موردی امکان دارد بدون اثر انگشت امکان پزیر هست

 • با سلام و خسته نباشید
  آیا تو این در خواست ویزای مولتی کانادا هزینه های رفت و برگشت به کشور ترکیه و اقامت ۲ روزه موقع انگشت نگاری به عهده آژانس هست یا اونا هم باید فرد درخواست کننده پرداخت کنه

  • سلام
   بسته به خدمات عامل ویزای شما داره.
   در یک آژانس هزینه به عهده شماست ولی در آژانس دیگه، این هزینه از شما گرفته نمی‌شود.

 • سلام
  من بهمراه همسرم و دو فرزندم درخواست ویزای مولتی کانادا دادیم. همه چیزم داشتیم.سند ملکی گواهی اشتغال بکار.بیمه ۱۹ ساله .پرینت حساب ۳ماهه وسفر به ترکیه امارات و سوییس داشتیم ولی پاس بچهها فقط امارات بود و تمکن مالی ۲۰۰ میلیون تومانی نمیدونم چرا ما رو ریجکت کردن

 • درود
  من ۳۳ ساله متاهل و دارای یک فرزند پسر کمتر از پنج سال، مدرک تحصیلیم دیپلم کامپوتر هست، مدرک جوشکاری برق (SMAW) از فنی و حرفه ای ایران دارم و در اکثر فرآیندهای جوشکاری مهارت نسبی دارم. در زبان انگلیسی هم توانایی نسبتا خوبی دارم. بدون سفر خارجی.
  سابقه کار هم به صورت آزاد و شخصی در انواع شغلهای فنی زیاد دارم ولی سابقه کا با بیمه حدود بیست ماه در بازه زمانی یازده تا نه سال قبل در یک شرکت پیمانکاری در زمینه ساختمانی دارم. بیشتر از سه سال هم هست که در سِمَت رئیس هیات مدیره یک شرکت ثبتی با مسئولیت محدود در زمینه کاری الکترونیک هستم.
  لطف کنید و بفرمایید که آیا امکان داره و چطور میتونم برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار (شغل جوشکاری) بهمراه خانوادم برای دریافت ویزا اقدام کنیم که تا حدودی تضمینی باشه و هزینه ی خیلی زیادی هم نداشته باشه؟
  آیا به مدرک زبان احتیاجی هست یا میشه بدون اون و اگر لازمه با چه نمره ای؟
  آیا بعدا میتونیم از داخل کانادا تقاضای اقامت دائم بدیم و آیا بعدا اقامت دائم رو صد در صد بهمون میدن؟
  و میخوام بدونم شما برای اقامت در ونکوور هم کار انجام میدید چون ما جنوبیا تحمل سرما رو نداریم.
  تقاضا دارم محبت کنید و جواب بنده رو بدید چون حقیقتا به پاسخ و کمک کارشناسی شما احتیاج دارم.
  خیلی ازتون ممنونم و امیدوارم خبر خوشحال کننده ای بهم بدید.

  • سلام
   شما برای دریافت ویزای کاری کانادا حتما باید مدرک آیلتس هفت به بالا داشته باشید.
   بسته به نوع ویزایی که سفارت کانادا برای شما صادر می‌کند می‌تونید اقدام به گرفتن اقامت دائم کنید.

 • درود
  من هیات علمی دانشگاه هستم و کنفرانسهای بین الملی زیاد رفته ام و ویزای شنگن و انگلستان هم دارم. برای آگوست ۲۰۱۹ برای شرکت در کنفرانسی در کانادا دعوت نامه دارم. آیا می توانم با همین دعوتنامه برای ویزای ۵ ساله اقدام نمایم؟سپاسگزارم

 • سلام من میخام از ترکیه اقدام به ویزای مولتی کانادا کنم این طرف میگه ۴۰۰۰ هزار دلار هزینه ویزای مولتی کانادا هست و ۲ ماه زمان میبره میخاستم بدونم چقدر صحت داره

 • بنده با داشتن سفرهای متعدد به ترکیه و شنگن از اتریش و ایتالیا ،با دعوتنامه از خواهرم ،مدیر عامل شرکت تولیدی پدرم بودم گردش و تمکن بسیار عالی ۱۲ سال بیمه ۲ عدد سند ملکی و … از کانادا ۲بار درطول ۲سال ریجکت شدم،بنظر بنده هرکی میگه ویزای تضمینی یک دروغ محض.

 • با سلام من کرین کارت امریکا دارم و امریکا هستم همسرم ایرانه میخواستم تا قبا از اینکه بیاد امریکا بیاد کانادا شنگن ندارد و چند بار به ترکیه سفر داشته ارمنستان و باکو با توجه به اینکه همسرش اقامت امریکا دارد ایا میتواند ویزای کانادا بگیرد با تشکر از راهنمایی که خواهید کرد

  • سلام
   با توجه به اینکه شما گرین کارت دارید و مقیم آمریکا هستید،به احتمال زیاد برای همسرتون ویزای کانادا صادر نکنند.
   همونطور که می‌دونید، کسانی که اقامت کانادا رو دارند میتونند بدون ویزا به آمریکا سفر داشته باشند و این بزرگترین شک افسران ویزای کانادا خواهد شد و در صورتی که میتوانید به افسران ویزا اثبات کنید که پس از تایم اعلام شده برای اقامت به کشور خود برمی‌گردید، اقدام به گرفتن ویزای کانادا کنید.

 • سلام. من در ایران دانشجو هستم و تاریخچه ویزا ندارم و تازه پاسپورتم رو عوض کردم. ضمنا آیلتس ۷ دارم در صورت داشتن دعوتنامه از طرف یک دوست آیا شانسی برای گرفتن ویزای کانادا دارم؟

  • سلام
   تاریخچه سفری تاثیر به سزایی در اخذ ویزای کانادا داره. در صورتی که شما تاریخچه سفری نداشته باشید، بدون معطلی ریجکت میشید

 • سلام خسته نباشید من عید نوروز ۹۷پاسپورتم گرفتم وهیچ گونه سفر خارج کشوری نداشتم خونه دارم بنامم هست و شغل که مغازه کرایه هست بنامم اما تمکن مالی بالای ندارم ایا شانس گرفتن ویزا دارم

  • سلام
   یکی از شرایط گرفتن ویزای کانادا، داشتن تاریخچه سفری مناسب است.
   شما سفر خارچی نداشته باشید شانس گرفتن ویزای کانادا ندارید.

 • آقا من پیش یکی از دوستان رفتم میگه من برات ویزای کانادا میگیرم تضمینی، قیمت ۸۰ میلیون، شینگنم ندارم، گفته مشکلی نداره ما اصلا اینجوری ویزا نمیگیریم، میفرستیم واسه آدمامون تو سفارت کانادا اونا لیبل ویزای کانادا میچسبونن میفرستن.
  شما میگین اصلا امکان نداره ولی اسن دوست من هیچی نداشت از وقتی رفته تو این کار یه شاسی بلند خریده خیلیا هم باهاش قرارداد بستن. اگه الکی بگه که باید الان بیان دفترشو جمع کنن
  ش

  • ماشین شاسی بلند معیار درست کار کردن نیست دوست عزیز
   اگر متن رو کامل خونده باشید متوجه میشید که افسرا ویزای پرونده شما به هیچ عنوان مشخص نیست و مشخص نمیشه
   از طرفی دیگه، هیچوقت سفارت کانادا با این کار های سخیف ارزش خودش و کشورش رو پائین نمیاره.
   مگه ۸۰ میلیون میشه چند دلار؟ واسه سفارت کانادا چقدر ارزش داره این مبلغ که بخواد همینطوری واستون ویزای کانادا بچسبونه؟

   گیریم این بنده خدا درست میگه و همچین کاری انجام میده واستون
   وقتی که بخواین وارد کانادا بشید و افسر مرزی جلوتون رو گرفت و درباره ویزاتون ازتون سوال کرد، چه جوابی دارید بهش بدید؟
   درباره مدارکی که تحویل دفاتر وک دادید، سوال بکنه ازتون، اون موقع چه جوابی دارید؟

 • سلام
  روز بخیر یه سوال داشتم
  می خواستم بدونم داشتن مدرک زبان تآثیر گذار هست برای گرفتن ویزای توریستی کانادا و شانس من رو برای گرفتن ویزا بالا می بره؟

  • سلام
   خیر، مدرک زبان (چه فرانسوی و چه انگلیسی) هر دو فقط برای ویزای تحصیلی و کاری کانادا تاثیر گذار هستند و در ویزای توریستی کانادا، هیچگونه تاثیری نخواهند داشت.

 • سلام
  آیا فقط پولدارها می توانند به کانادا بروند؟
  یعنی دولت کانادا فقط دنبال پول ایرانی هاست؟
  چرا برای مهندسین و تحصیل کرده ها شرایطی نداره؟
  چرا فقط دنبال پول هستند؟
  خب ما که چندین سال تجربه کاری داریم و خیلی هم سالم زندگی میکنیم آیا نمی توانیم به کانادا برویم؟
  این شرایط سخت گیرانه طولانی مدتی که کانادایی ها وضع کرده اند منظورشان از این قوانین سخت چیست؟
  شما از آنها بپرسید و به ما بگویید

  • سلام
   کشور کانادا برای جذب مهندسین و تحصیل کرده ها، برنامه ای ارائه کرده که دارای یک سری شرایط اولیه برای متقاضیان میباشد. کشور کانادا کشور ثروتمندی است و به هیچ عنوان به دنبال پول هیچ ملیتی نیست. اگرچه از جذب توریست و گردشگر سرمایه زیادی کسب میکنه ولی این مختص ایرانی ها نیست و شهروندان همه کشور ها برای اهداف توریستی به کانادا سفر میکنند.
   شرایط سخت گیری دولت کانادا برای ارائه ویزا، به دلیل درخواست متعدد شهروندان ایرانی برای پناهندگی به این کشور میباشد. البته از این موضوع نباید غافل بود که ویزای مولتیپل کانادا، شرایطی برای ورود آسان شهروندان ایرانی به کشور کانادا میباشد که توسط دولت کانادا تصویب شده است.

 • یکی از آژانس ها که کار ویزای کانادا انجام میده به ما گفت ۱۰۰ در صد تضمین میکنه که ویزامون در بیاد الان من چطوری می تونم ازش ضمانت بگیرم ؟

  • هیچ نوع ویزای ۱۰۰ درصدی برای هیچ کشوری وجود ندارد.
   دلیل این بیان هم این می‌باشد که، تصمیم گیرنده اعطا ویزا، افسر کنسولی و یا همان افسر ویزا می‌باشد.
   تضمین ویزا، فقط در بحث پرداخت هزینه‌ها به شخص عامل می‌باشد. بدین صورت که در ابتدای کار یک درصدی از مبلغ را دریافت میکنند و زمانی که ویزای ایشان صادر شد، مابقی را از متقاضی دریافت می‌کنند.

 • سلام یه سوال داشتم خدمتتون . خیلی جاها تماس گرفتم میگن اگه خانوادگی اقدام کنید شانستون برای گرفتن ویزا کانادا پایین هست و جداجدا اقدام کنید شانستون برای گرفتن ویزازیاد میشه. خواستم ببینم چیکار باید بکنم؟

  • سلام
   هیچگونه ارتباطی بین این موضوع و ویزای کانادا وجود نداره
   در ویزای شینگن این بحث هست که به افراد مجرد و افرادی که تنها میخوان سفر کنند، احتمال اینکه ویزا بهشون اعطا نشه زیاده
   ولی توی ویزای کانادا، خانوادگی اقدام کردن و یا جدا جدا اقدام کردن هیچ تاثیر مثبتی ندارد و فقط هزینه های بررسی مدارک بیشتر میشه

 • سلام یه سوال داشتم خدمتتون می خواستم بدونم داشتن یه گردش حساب خوب و تمکن بالا خیلی تاثیر داره تو گرفتن ویزای کانادای من؟چون من بقیه شرایط لازم رو دارم جز گردشض حساب خوب و تمکن بالا

  • سلام
   گردش حساب و تمکن مالی باید با بقیه شرایط تون مطابقت داشته باشه
   گردش حساب و تمکن مالی بالا خوبه
   ولی مطابقت این دو با بقیه شرایط مثل تاریخچه سفری، اسناد ملکی و باقی شرایط اهمیت بیشتری داره.

 • الان همه دارن ویزای کانادا رو تضمینی صد در صد میزنن ولی این همه ش تو شروع قضیه و تبلیغات اولیه ست موقع پول گرفتن که میگن اوکیه و هیچ برگه ای هم نمیدن.بعدشم اگر بگی قرار داد یه چیزی مینویسن که توش راجع به ضمانت ویزا هیچ‌ حرفی نزده اگر هم بگی یه بند برای تضمینی بودن ویزا اضافه کن هزار تا دلیل میارن که نمیشه بعد از کلی امیدواری هم اگر ویزات ریجکت شد بری بگی آقا مگه نگفته بودی ویزای تضمینی میگیری؟ میگه‌ شانس شما یه خورده قوانین عوض شد. بگی پس پولمو بده میگه ما این همه زحمت کشیدیم قوانین ویزای مانادا یه دفعه عوض شد . اگر هم خیلی منصف باشه نصف پولتو بهت برگردونه. این بود سرگذشت ویزای تضمینی کانادای ۱۰۰٪ که من گرفتم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.