ویزای تضمینی کانادا 100%، فوری، با دعوتنامه و 7 دروغ بزرگ!

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن – با شینگن و 7 دروغ بزرگ

ویزای تضمینی کانادا با ضمانت 100%، بزرگترین دروغ برخی از فعالان صنعت گردشگری در پایان سال 2018 میلادی بود. دروغ “ویزای کانادا تضمینی” وقتی ملموس تر می شود که متوجه می شوید در ماه اکتبر و نوامبر امسال و کمی مانده به آغاز سال 2019 میلادی، حدود 90% متقاضیان ایرانی ویزای کانادا ریجکت شده اند و برخی هم به دلیل جعل مدارک و تقلب، برای 5 سال بلاک شدند.

ما در این مطلب سعی داریم به بررسی تنها راه تضمین ویزای کانادا بپردازیم و شما را با دروغ هایی آشنا کنیم که این روزها زیاد می شنوید و متاسفانه بیشتر شما باور می کنید.

توضیحات کارشناس ویزالند در مورد ویزای تضمینی کانادا در ویس زیر به صورت مختصر (مدت: 02:08)

در ادامه میخوانید:

♦ سودجویی از متقاضیان اخذ ویزای تضمینی کانادا با 7 دروغ بزرگ:

           1. اجبار متقاضیان ویزای کانادا به گرفتن ویزای شینگن

           2. چسباندن لیبل جعلی ویزای شینگن به پاسپورت متقاضیان ویزای کانادا

           3. ویزای تضمینی فوری مالتیپل

           4. آشنا بازی با سفارت کانادا

           5. اضافه کردن دعوت نامه دروغین به مدارک متقاضی

           6. ادعای داشتن ساین (SIGN) سفارت کانادا

           7. تضمین بازگشت کل مبلغ دریافتی

♦ علت ریجکتی 90 درصد ویزای کانادای شهروندان ایرانی در اکتبر 2019 چیست؟

♦ هزینه ویزا کانادا تضمینی

♦ ويزاي تضميني کانادا بدون شینگن چگونه ممکن است؟

♦ تاثیر داشتن ویزای شینگن در گرفتن ویزای کانادا

♦ ویزای تضمینی مولتیپل کانادا چیست؟

♦ سوالات متداول ویزای تضمینی کانادا

سودجویی از متقاضیان اخذ ویزای تضمینی کانادا با 7 دروغ بزرگ

سودجویی از متقاضیان اخذ ویزای تضمینی کانادا با 7 دروغ بزرگ

در این قسمت میخواهیم شما را با برخی از سود جویی های موجود در زمینه ویزای تضمینی 5 ساله کانادا آشنا کنیم:

1. اجبار متقاضیان ویزای کانادا به اخذ ویزای شینگن:

بار ها و بار ها متقاضیان ویزای مولتیپل کانادا به ما مراجعه کرده اند و اظهار داشته اند که کارگزار و یا آژانس ایشان را اجبار به اخذ ویزای شینگن کرده است. توجه داشته باشید که ویزای شینگن در اخذ ویزای مولتیپل کانادا موثر است اما، لزومی به داشتن ویزای شینگن نیست! متقاضی با دارا بودن تاریخچه سفری مناسب از قبیل سفر به کشور های ترکیه، چین، ماکائو، هند و کشور هایی از این قبیل که تاریخچه سفری مناسبی برای اخذ ویزای مولتیپل کانادا می باشد نیازی به دارا بودن ویزای شینگن ندارند. اما کارگزاران ایشان را اجبار به گرفتن ویزای شینگن می کنند.

2. الصاق ویزای شینگن جعلی به پاسپورت متقاضیان ویزای کانادا

برخی از آژانس ها و یا کارگزاران ویزای کانادا ادعا می کنند که برای ویزای تضمینی کانادا شما، برچسب تقلبی ویزای شینگن به پاسپورت شما الصاق می کنند. لیبل صوری ویزای شینگن یک جعل سند است و همینطور به تنهایی معتبر نیست بلکه باید مهر ورود و خروج از کشور مربوطه را داشته باشد و همچنین در صورت مطلع شدن سفارت کانادا و سفارت کشوری که لیبل آن را جعل کرده اید، به شدت با شما برخورد خواهد شد و تا 5 سال از اخذ ویزای کانادا محروم خواهید شد.

اطلاعیه: ویزای شینگن جعلی باعث ریجکتی 90 درصد از ویزای ایرانیان شد.

متاسفانه در ماه اکتبر 2018 خبر های خوبی از ویزای کانادا برای شهروندان ایرانی به گوش نرسید. بیشتر از 90 درصد درخواست متقاضیان ویزای کانادا ریجکت شد و همچنین اجازه سفر به تعدادی از مسافران و دانشجویان از فرودگاه های ترانزیتی مانند استانبول، مسقط، دبی، دوحه و ….. داده نشد و این اشخاص اجبارا به ایران بازگشتند.

علت ریجکتی 90 درصد ویزای کانادای شهروندان ایرانی در اکتبر 2019 چیست؟

متاسفانه در برخی از تبلیغات می بینیم که حرف از اخذ ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن، بدون مدارک و مواردی از این چنین زده شده است. واقعیت این است که بعضی از کارگزاران و عاملان ویزای تضمینی کانادا، اقدام به جعل مدارک و جعل ویزای شینگن می کنند و به خیال خود با این کار شانس ویزای کانادا متقاضی را افزایش می دهند. در صورتی که این کار نه تنها شانس اخذ ویزای تضمینی کانادا متقاضی را افزایش نمی دهد، بلکه در خواست ویزای کانادا متقاضی نیز ریجکت می شود. افسران ویزای کانادا تمامی و در مواردی، برخی از ویزا های شینگن متقاضیان را از سفارت کشور هایی که این ویزا را صادر کرده اند، استعلام می کند و در صورتی که ویزا جعلی باشد، شما 5 سال از ورود به کانادا محروم خواهید شد.



3. ویزای تضمینی فوری مولتیپل کانادا

ویزای فوری مولتیپل کانادا وجود ندارد. در ویزای کانادا مدت زمان مشخصی برای تائید مدارک وجود ندارد. متقاضی فقط می تواند زمان انگشت نگاری و عکس برداری را در زمان کمتری انجام دهد و پروسه تائید مدارک توسط سفارت کانادا بین 2 هفته تا 3 ماه متغیر است. پس هیچگونه ویزای فوری مولتیپل کانادا وجود ندارد.

4. در سفارت کانادا آشنا داریم!!!

از بزرگترین مزایای سفارت کانادا، مشخص نبودن افراد و محل تائید مدارک است. پس، هیچگونه رانت، پارتی بازی و مواردی از این قبیل برای تضمین ویزای کانادا وجود ندارد و این ها همه طمع سودجویان است.

5. گذاشتن دعوتنامه برای تضمینی شدن ویزای کانادا!!!

معمولا دعوت نامه هایی که به صورت جعلی روی مدارک شما گذاشته می شود از طرف اقوام درجه یک نیست و باید بدانید تنها دعوتنامه هایی اعتبار دارند و منجر به افزایش ضمانت ویزای شما می شوند که از طرف بستگان درجه یک شما و یا از طرف میزبانان گردشگران باشد. البته دعوتنامه به تنهایی تضمین کننده ویزای کانادا نمی باشد، هر چند که این دعوت نامه از بستگان درجه اول متقاضی باشد. دعوتنامه را در صورتی می توان تضمین کننده ویزا دانست که در کنار آن تاریخچه سفری مناسب، تمکن مالی و گردش حساب بالا وجود داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:  همه چیز درباره دعوتنامه کانادا

6. ساین (sign) سفارت کانادا دست ماست!!!

یکی از عجایب و ادعا هایی که آژانس های عامل ویزای تضمینی کانادا دارند، این است که ادعا می کنند ساین سفارت کانادا را دارند. حقیقتا ما خودمان هم از ادعا ها و عجایب این شکلی خسته شدیم. برای سفارت کانادا هیچ تفاوتی بین آژانس، کارگزار و افراد متقاضی وجود ندارد. یعنی اگر شما خودتان همه ی جزئیات و نکات ویزای کانادا را بدانید، هیچ نیازی به آژانس های مسافرتی و کارگزاران ندارید.
نگاهی دیگر به کلمه SIGN سفارت کانادا داشته باشیم. ساین سفارت کانادا در کلمه، به معنی ورود به سفارت کانادا می باشد. از طرفی، هر متقاضی ویزای کانادا باید یک حساب کاربری برای ارسال مدارک ویزای کانادا به افسر ویزا داشته باشد که این خود نوعی Sign می باشد.
از طرفی دیگر، سفارت کانادا هیچگاه آژانس مسافرتی، کارگزار و یا فردی را برای دریافت ویزای کانادا به شما معرفی نمی کند و به شما این اختیار را می دهد که از هر روشی که مایل هستید، برای ویزای تضمینی کانادای خود اقدام کنید.


7. عودت تمام وجه پرداختی در صورت ریجکت ویزای کانادا

ممکن است کارگزاری مدعی شود که در صورتی که ریجکت شوید تمام وجه را به شما مرجوع خواهد کرد. ما نمی خواهیم بگوییم هر کس این ادعا را داشت دروغ می گوید؛ فقط از شما می خواهیم کمی فکر کنید که وقتی برای ویزای کانادای شما اقدام می شود چه تضمینی و چه غیر تضمینی، چه با مدارک چه بدون مدارک، چه با شینگن چه بدون شینگن در ابتدای امر باید حدود 200 دلار پرداختی برای سفارت واریز کرد که این مبلغ، بدون احتساب هزینه های جانبی و سربار است. پس اگر به نظر شما منطقی می رسد که کارگزار یا شرکتی این هزینه ها را از جیب پرداخت کند، می توان گفت که این وعده ها عملی خواهد بود.
در صورتی که خواستید از این موضوع مطمئن شوید می توانید از کارگزار ویزا تضمینی کانادا خود سوال کنید تمام وجه پرداختی مرجوع می شود یا درصد مشخصی از آن و از ایشان بخواهید که تمام موارد به صورت یک قرارداد کاملا رسمی و مکتوب به امضاء طرفین برساند.

با ذکر یک مثال، مطلب فوق را برای شما قابل درک میکنیم:

شرکت A قیمت ویزا را به شما 300 دلار اعلام می کند و به شما هم وعده بازگشت وجه نمی دهد یعنی در هر صورت از شما 300 دلار خواهد گرفت.

شرکت B قیمت ویزا را 1200 دلار اعلام می کند و به شما وعده ویزای تضمینی کانادا 100% می دهد و مدعی می شود در صورت ریجکتی ویزا، مبالغ پرداختی به سفارت که حدود 300 دلار یا 25% از مبلغ کل است را کسر کرده و الباقی را به شما بازگرداند.

نتیجه مثال:
در هر صورت 300 دلار هزینه اولیه توسط دو شرکت از شما دریافت می شود ولی شرکت A با شما صادقانه برخورد کرده ولی شرکت B با استفاده از تبلیغات و معنی کلمه ویزای تضمینی کانادا از نا آگاهی شما سو استفاده کرده است هر چند در بعضی مواقع مسافران مبلغ بیشتری نیز پرداخت می کنند و متوجه نمی شوند.

مقایسه دو کارگزار کانادا شرکت A شرکت B
استراتژی صداقت سودجویی
قیمت اولیه 300 دلار 1200 دلار
وعده انجام کار تضمینی
مبلغ دریافتی در صورت ریجکتی 300 دلار 25 درصد کل
پولی که در عمل از شما دریافت می شود 300 دلار 300 دلار

برای گرفتن ویزای کانادا با کارشناسان ما تماس تلفنی برقرار کنید:

026-34458745 (ده خط) – 2631639-0912

هزینه ویزا کانادا تضمینی

هزینه ویزا کانادا تضمینی که گروه مسافرتی ویزالند برای متقاضیان انجام می دهد، 1000 دلار آمریکا می باشد. 300 دلار از این مبلغ، در ابتدای کار و برای ارسال مدارک به دفاتر ویزای کانادا و انگشت نگاری متقاضیان می باشد. در صورتی ویزای کانادا برای متقاضی صادر شود، ایشان باید 700 دلار بعدی را پرداخت کنند و در صورتی که ریجکت شوند، نیازی به پرداخت مابقی هزینه نیست.

ويزاي تضميني کانادا بدون شینگن چگونه ممکن است؟

ویزای تضمینی کانادا چگونه ممکن است؟

شرایط انواع ويزاي کانادا، فقط و فقط با آزمون و خطا مشخص می شود. یعنی در هنگام اقدام ويزاي مولتيپل کانادا برای مسافران مختلف با شرایط متفاوت، کاملا با شرایط اعطای ويزاي مولتيپل کانادا آشنایی پیدا کرده ایم؛ ولی با این وجود همچنان نمی توانیم بگوییم ویزای صد در صد 100% تضميني کانادا ارائه می کنیم. متاسفانه برخی از متقاضیان دوست دارند دروغ بشنوند و با وجود اینکه بسیاری از همکاران در در مورد اینکه ويزاي تضميني 100% وجود ندارد توضیح داده اند باز هم به کسانی که بدون هیچ پشتوانه عقلانی و اعتباری ويزاي کانادا را صد در صد تضمین می کنند روی خوش نشان می دهند و بعضا پس از صرف زمان زیادی وقت و پول و انرژی تازه متوجه می شوند که در انتخاب کارگزار خود اشتباه کرده اند. این به این معنی نیست که فقط مجموعه ما ويزاي کانادا را به صورت اصولی تضمین می کند بلکه همکاران خوب زیادی داریم که این کار را انجام می دهند. هدف ما فقط آشنا کردن شما با واقعیت ها و مفهوم واقعی ویزای 100درصد تضمینی کاناداست.

تاثیر داشتن ویزای شینگن در گرفتن ویزای کانادا

تاثیر داشتن ویزای شینگن در گرفتن ویزای کانادا

اطلاعات موجود و دریافت شده از سفارت کانادا، نشان می دهد که شخص متقاضی ویزای کانادا، هیچگونه نیازی به ویزای شینگن ندارد! سفارت کانادا در شرایط متقاضیان ویزای مولتیپل کانادا اعلام کرده است:

که تاریخچه سفری شخص متقاضی در اخذ ویزای مولتیپل کانادا، موثر است.

توجه داشته باشید؛ تاریخچه سفری، و نه ویزای شینگن.

در اطلاعیه بعدی سفارت کانادا آمده است که ویزای شینگن تاثیر به سزایی در اخذ ویزای مالتیپل کانادا خواهد داشت.

برداشت تیم آنالیز اطلاعات گروه مسافرتی ویزالند از این اطلاعیه های سفارت کانادا این است که ویزای شینگن در اخذ ویزای کانادا تاثیر به سزایی دارد اما لزومی به داشتن ویزای شینگن نیست.

از آنجایی که مدارک ویزای شینگن با مدارک مورد نیاز برای ویزای مالتیپل کانادا یکی می باشد وکشورهای حوزه شینگن در ارائه ویزا به مسافر سخت گیری های خود را دارند به این دلیل داشتن ویزای شینگن نقش به سزایی در گرفتن ویزای مالتیپل کانادا خواهد داشت ولی این موضوع به این گونه نیست که در صورت نداشتن ویزای شینگن ویزای توریستی مولتیپل کانادا به شخص متقاضی داده شود.

حال به تجربیات گروه مسافرتی ویزالند در این زمینه میپردازیم:

خانم داوری متقاضی ویزای مولتیپل کانادا، چند روز پیش با ما تماس گرفتند و گفتند برای اخذ ویزا از یکی از آژانس های تهران به نام …….. اقدام کرده اند و با 5 ویزای شینگن از کشور های هلند، ایتالیا و غیره با تمکن مالی مناسب و ثبت شرکت و دعوتنامه رسمی، از سفارت کانادا ریجکت شدند. دلیل ریجکتی خانم داوری مناسب نبودن تاریخچه سفری با توجه به منابع مالی عنوان شده است.

اما در مقابل خانم بهبهانیان که از متقاضیان ویزای مولتیپل کانادا بودند و از طریق مجموعه ما برای ویزای کانادا اقدام کرده بودند، با دو سفر ترکیه، یک سفر به امارات متحده عربی و یک سفر به کشور عراق و تمکن مالی حدود 50 هزار دلار کانادا و با 39 سال سن، موفق به اخذ ویزای مولتیپل کانادا شدند.

با توجه به موارد بالا می توانید متوجه شوید که هیچگونه پیش بینی در خصوص اعطای ویزای کانادا وجود ندارد.

ویزای تضمینی مولتیپل کانادا چیست؟


در واقع ویزای تضمینی مولتیپل کانادا وجود ندارد. این به آن معناست که گروه مسافرتی ویزالند و یا هر کارگزار انجام دهنده ویزای مولتی کانادا، هیچگونه اختیاری در رابطه با ویزا شدن و یا ریجکت شدن مسافر ندارند و تصمیم گیرنده اصلی اعطای ویزای مولتیپل کانادا، سفارت و افسر کنسولی کانادا می باشد. در واقع ما ویزا شدن و یا ریجکت نشدن شما را تضمین نمی کنیم بلکه؛ ما بازگشت پول مسافر در صورت ویزا نشدن را ضمانت می کنیم. به این صورت که در صورت ریجکت شدن درخواست شما برای اخذ ویزای کانادا، ما مبلغ پرداختی شما (منهای هزینه های پرداختی به سفارت کانادا) به شما عودت خواهیم داد. در مورد پرداختی هزینه ویزای مولتیپل کانادا به گروه مسافرتی ویزالند این را هم بدانید که، گروه مسافرتی ویزالند در شروع کار فقط مبالغ پرداختی ویزای شما به سفارت کانادا را از شما دریافت خواهد و باقی مبالغ ویزای مولتیپل کانادا، پس از دریافت ویزای کانادا توسط مسافر انجام خواهد شد. این بزرگترین تضمین گروه مسافرتی ویزالند در خصوص اخذ ویزای مولتیپل کانادا است.

و اما اگر، آژانسی به شما تضمین 100% بدهد که ویزای کانادای شما ok خواهد شد و در نهایت بعد از دریافت مبالغ متفاوت از شما با ریجکتی مواجه شوید چه خواهید کرد؟

به عنوان مهم ترین نکته در مورد ویزای تضمینی مولتیپل کانادا به شما اعلام خواهیم کرد که هیچ تضمینی در خصوص عودت کامل هزینه شما توسط هیچ کارگزار و آژانسی وجود ندارد!
اکثر قریب به اتفاق کارگزاران آژانس های عامل ویزای مولتیپل کانادا پس از ریجکتی شما، هزینه های پرداختی به سفارت کانادا را کسر و باقی مبالغ را به شما پرداخت خواهند کرد!

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها کلیک کنید:

هزینه های ویزای کانادا

سوالات متداول ویزای تضمینی کانادا

سوالات متداول ویزای تضمینی مولتیپل کانادا

رعایت چه مواردی شانس بالا بردن ضمانت ویزای مولتیپل کانادا را افزایش می دهد؟

با توجه به تجربیات گروه مسافرتی ویزالند در امر اخذ ویزای مولتیپل کانادا، یک سری موارد می توانند ویزای 5 ساله کانادای متقاضی را تضمین کنند. از این مدارک می توان به:

گردش حساب بالا:
مبالغ گردش حساب به هیچ عنوان مورد توجه سفارت کانادا نیست و فقط تعداد تراکنشات مالی اهمیت دارد.

تمکن مالی:
طبق تجربیات گروه مسافرتی ویزالند، مانده حساب بانکی برای هر شخص در حدود 40 هزار دلار کانادا کافی است.

اعلام وابستگی به کشور مادری:
اعلام وابستگی در ویزای مولتیپل کانادا به شدت تاثیر گزار می باشد. شما باید به سفارت کانادا اثبات کنید که پس از اتمام مدت سفر، به کشور مادری خود بازمیگردید و قصد اقامت در این کشور را ندارید.

تاریخچه سفری:
از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در ویزای 5 ساله کانادا، تاریخچه سفری می باشد. بدین صورت که هرچه متقاضی سفر های خارجی بیشتری داشته باشد، شانس ویزا شدن برای ایشان بالاتر می رود. بالاترین اعتبار را در بین ویزا ها، ویزای شینگن دارد.

چه تفاوتی میان مدارک ویزای معمولی 5 ساله کانادا و ویزای تضمینی مولتیپل کانادا وجود دارد؟

از آنجایی که هر دوی این ویزا ها یکسان می باشد، هیچگونه تفاوتی بین مدارک ویزای معمولی کانادا و ویزای تضمینی کانادا وجود ندارد و مدارک دقیقا یکسان می باشد.

آیا در اختیار گرفتن یک وکیل مجرب، موجب تضمین شدن ویزای مولتیپل کانادا می شود؟

در ویزای مولتیپل کانادا، وکیل هیچ نقش مثبتی نمی تواند داشته باشد. وکلا فقط در ویزا های تحصیلی و کاری نقش دارند. دولت کانادا با سخت گیری تراکنشات مالی متقاضیان را بررسی می کند و از آنجایی که متقاضیان ایرانی با قوانین کشور کانادا آشنایی ندارند، یک وکیل کارکشته می تواند کمک بسزایی در ارائه تراکنشات مالی به دولت کانادا داشته باشد که در ویزای توریستی نیازی به این امر نیست.

صداقت بزرگترین ضمانت ماست. برای شروع مشاوره رایگان می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس تلفنی برقرار کنید.

026-34458745 (ده خط) – 2631639-0912



منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

ویزای تضمینی کانادا 100%، فوری، با دعوتنامه و 7 دروغ بزرگ!
میانگین امتیاز 4.2 از 35 رای بازدیدکنندگان


دیدگاه ها

 1. سلام
  روز بخیر یه سوال داشتم
  می خواستم بدونم داشتن مدرک زبان تآثیر گذار هست برای گرفتن ویزای توریستی کانادا و شانس من رو برای گرفتن ویزا بالا می بره؟

  • سلام
   خیر، مدرک زبان (چه فرانسوی و چه انگلیسی) هر دو فقط برای ویزای تحصیلی و کاری کانادا تاثیر گذار هستند و در ویزای توریستی کانادا، هیچگونه تاثیری نخواهند داشت.

 2. سلام به سوال داشتم محل .انگشت نگاری رو شما مشخص می کنید یا خودم می تونم انتخاب کنم؟

 3. سلام
  آیا فقط پولدارها می توانند به کانادا بروند؟
  یعنی دولت کانادا فقط دنبال پول ایرانی هاست؟
  چرا برای مهندسین و تحصیل کرده ها شرایطی نداره؟
  چرا فقط دنبال پول هستند؟
  خب ما که چندین سال تجربه کاری داریم و خیلی هم سالم زندگی میکنیم آیا نمی توانیم به کانادا برویم؟
  این شرایط سخت گیرانه طولانی مدتی که کانادایی ها وضع کرده اند منظورشان از این قوانین سخت چیست؟
  شما از آنها بپرسید و به ما بگویید

  • visaland_advisor visaland_advisor : مهر 29, 1397 at 4:09 ب.ظ

   سلام
   کشور کانادا برای جذب مهندسین و تحصیل کرده ها، برنامه ای ارائه کرده که دارای یک سری شرایط اولیه برای متقاضیان میباشد. کشور کانادا کشور ثروتمندی است و به هیچ عنوان به دنبال پول هیچ ملیتی نیست. اگرچه از جذب توریست و گردشگر سرمایه زیادی کسب میکنه ولی این مختص ایرانی ها نیست و شهروندان همه کشور ها برای اهداف توریستی به کانادا سفر میکنند.
   شرایط سخت گیری دولت کانادا برای ارائه ویزا، به دلیل درخواست متعدد شهروندان ایرانی برای پناهندگی به این کشور میباشد. البته از این موضوع نباید غافل بود که ویزای مولتیپل کانادا، شرایطی برای ورود آسان شهروندان ایرانی به کشور کانادا میباشد که توسط دولت کانادا تصویب شده است.

 4. یکی از آژانس ها که کار ویزای کانادا انجام میده به ما گفت ۱۰۰ در صد تضمین میکنه که ویزامون در بیاد الان من چطوری می تونم ازش ضمانت بگیرم ؟

  • visaland_advisor visaland_advisor : مهر 29, 1397 at 4:23 ب.ظ

   هیچ نوع ویزای 100 درصدیف برای هیچ کشوری وجود ندارد.
   دلیل این بیان هم این میباشد که، تصمیم گیرنده اعطا ویزا، افسر کنسولی و یا همان افسر ویزا میباشد.
   تضمین ویزا، فقط در بحث پرداخت هزینه ها به شخص عامل میباشد. بدین صورت که در ابتدای کار یک درصدی از مبلغ را دریافت میکنند و زمانی که ویزای ایشان صادر شد، مابقی را از متقاضی دریافت میکنند.

 5. سلام یه سوال داشتم خدمتتون . خیلی جاها تماس گرفتم میگن اگه خانوادگی اقدام کنید شانستون برای گرفتن ویزا کانادا پایین هست و جداجدا اقدام کنید شانستون برای گرفتن ویزازیاد میشه. خواستم ببینم چیکار باید بکنم؟

  • visaland_advisor visaland_advisor : مهر 25, 1397 at 4:38 ب.ظ

   سلام
   هیچگونه ارتباطی بین این موضوع و ویزای کانادا وجود نداره
   در ویزای شینگن این بحث هست که به افراد مجرد و افرادی که تنها میخوان سفر کنند، احتمال اینکه ویزا بهشون اعطا نشه زیاده
   ولی توی ویزای کانادا، خانوادگی اقدام کردن و یا جدا جدا اقدام کردن هیچ تاثیر مثبتی ندارد و فقط هزینه های بررسی مدارک بیشتر میشه

   • این اطلاعاتی که میدین رو خود سفارت کانادا گفته یا شما از روی تجربه میگید ؟

    • visaland_advisor visaland_advisor : مهر 29, 1397 at 4:01 ب.ظ

     اطلاعات ارائه شده بر اساس تجربیات گروه ویزالند در اخذ ویزای کانادا میباشد

 6. سلام یه سوال داشتم خدمتتون می خواستم بدونم داشتن یه گردش حساب خوب و تمکن بالا خیلی تاثیر داره تو گرفتن ویزای کانادای من؟چون من بقیه شرایط لازم رو دارم جز گردشض حساب خوب و تمکن بالا

  • visaland_advisor visaland_advisor : مهر 24, 1397 at 2:26 ب.ظ

   سلام
   گردش حساب و تمکن مالی باید با بقیه شرایط تون مطابقت داشته باشه
   گردش حساب و تمکن مالی بالا خوبه
   ولی مطابقت این دو با بقیه شرایط مثل تاریخچه سفری، اسناد ملکی و باقی شرایط اهمیت بیشتری داره.

 7. مهران شجاعی : مهر 21, 1397 at 2:02 ب.ظ

  الان همه دارن ویزای کانادا رو تضمینی صد در صد میزنن ولی این همه ش تو شروع قضیه و تبلیغات اولیه ست موقع پول گرفتن که میگن اوکیه و هیچ برگه ای هم نمیدن.بعدشم اگر بگی قرار داد یه چیزی مینویسن که توش راجع به ضمانت ویزا هیچ‌ حرفی نزده اگر هم بگی یه بند برای تضمینی بودن ویزا اضافه کن هزار تا دلیل میارن که نمیشه بعد از کلی امیدواری هم اگر ویزات ریجکت شد بری بگی آقا مگه نگفته بودی ویزای تضمینی میگیری؟ میگه‌ شانس شما یه خورده قوانین عوض شد. بگی پس پولمو بده میگه ما این همه زحمت کشیدیم قوانین ویزای مانادا یه دفعه عوض شد . اگر هم خیلی منصف باشه نصف پولتو بهت برگردونه. این بود سرگذشت ویزای تضمینی کانادای ۱۰۰٪ که من گرفتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.



مشاوره رایگان

از کارشناسان ویزالند مشاوره رایگان دریافت کنید

45 87 45 34 026