ویزای توریستی استرالیا در انواع مختلفی ارائه می‌شود. اگر قصد گرفتن ویزای توریستی استرالیا را دارید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای ویزای توریستی ۶۰۰ استرالیا اقدام کنید. از شرایط اخذ ویزای توریستی استرالیا، می‌توانیم به تاریخچه سفری مناسب اشاره کنیم. هزینه ویزای توریستی استرالیا در ویزالند، ۲۵۰ دلار آمریکا می‌باشد. اطلاعات تکمیلی در مورد ویزای توریستی استرالیا، در پائین به طور مفصل توضیح داده شده است.

در این مطلب می‌خوانید

📌 شرایط ویزای توریستی استرالیا

📌 مراحل اخذ ویزای توریستی استرالیا

📌 انواع ویزای توریستی استرالیا

📌 ویزای توریستی استرالیا با دعوت نامه

📌 ویزای توریستی استرالیا بدون دعوت نامه

📌 مدت زمان صدور ویزای توریستی استرالیا

📌 مدارک ویزای توریستی استرالیا

📌 هزینه ویزای توریستی استرالیا

📌 ریجکتی ویزای توریستی استرالیا

📌 رفع ریجکتی ویزای توریستی استرالیا

📌 ویزای توریستی استرالیا و پناهندگی

📌 سوالات متداول در مورد ویزای توریستی استرالیا

📌 آدرس و تلفن سفارت استرالیا در تهران

شرایط ویزای توریستی استرالیا

وزارت امور خارجه استرالیا، یک سری قوانین و شرایط برای ویزای توریستی استرالیا تعیین کرده است. در صورتی که متقاضی ویزای توریستی استرالیا این شرایط را نداشته باشد، بدون هیچ شکی، درخواست ایشان رد خواهد شد.

شرایط اخذ ویزای توریستی استرالیا به شرح زیر می‌باشد:

📋 متقاضی ویزای استرالیا، باید تاریخچه سفری متناسب با منابع مالی خود داشته باشند. منظور از تاریخچه سفری برای ویزای توریستی استرالیا، ویزای شینگن نیست و هر سفر خارجی یک تاریخچه سفری محاسبه می‌شود.

📋 متقاضی ویزای توریستی استرالیا در صورتی که دعوت‌نامه داشته باشد، شانس بیشتری برای اخذ ویزای توریستی استرالیا خواهد داشت. دعوت نامه اگر از سمت بستگان درجه متقاضی ارسال شود، دارای اعتبار بیشتری خواهد بود.

📋 متقاضی ویزای توریستی استرالیا، برای هر روز اقامت خود در این کشور باید میانگین بین ۶۰ تا ۸۰ دلار استرالیاتمکن مالی به سفارت این کشور ارائه کند. مبلغ اعلام شده با احتساب هزینه اقامت و خرج های روزانه در استرالیا میباشد.

مراحل اخذ ویزای توریستی استرالیا

۱. ساخت حساب کاربری در سایت سفارت استرالیا.

۲. وارد کردن اطلاعات شخصی و پاسخ به سوالات شرایط سنجی در سایت استرالیا.

۳. آپلود کردن مدارک درخواستی ویزای توریستی استرالیا.

۴. پرداخت هزینه بررسی مدارک ویزای توریستی استرالیا.

۵. جواب‌دهی سفارت استرالیا ۱۷ تا ۳۱ روز کاری به درخواست ویزای توریستی استرالیا متقاضیان.

انواع ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی خانوادگی استرالیا:

 • ویزای توریستی خانوادگی استرالیا، به منظور بازدید از خانواده در استرالیا صادر می‌شود. به همین دلیل، شما به عنوان متقاضی ویزای توریستی خانوادگی استرالیا، باید از خانواده خود که در استرالیا هستند، دعوت نامه ارائه کنید. در این دعوت نامه، باید مکان اقامت شما مشخص شود و همچنین باید قید شود که در صورت نیاز، شخص دعوت کننده شما را حمایت مالی خواهد کرد.

ویزای توریستی استرالیا برای والدین:

 • کسانی که حداقل دو سال و یا بیشتر در استرالیا اقامت دارند، میتوانند ویزای توریستی استرالیا برای والدین خود درخواست کنند. از شرایط اخذ ویزای توریستی برای والدین این است که پدر و مادر شما باید بالای ۶۵ سال سن داشته باشند و شما حتما باید در استرالیا اقامت داشته باشید و برای پدر و مادر خود، دعوت نامه معتبر ارسال کنید.

ویزای توریستی و گردشگری استرالیا:

 • ویزای توریستی و گردشگری استرالیا، با هدف تفریح و گردشگری در استرالیا از سوی سفارت این کشور صادر می‌شود. اعتبار این ویزا، با توجه به هدف اعلامی شما به سفارت استرالیا می‌باشد. برای اخذ ویزای توریستی و گردشگری استرالیا، حتما باید تاریخچه سفری مناسب با منابع مالی خود داشته باشید.

ویزای بازدید کننده تجاری استرالیا:

 • این ویزا با هدف مقاصد تجاری، حضور در سمینار‌ها و همایش ها و تعامل بین شرکت ها صادر می‌شود. برای اخذ ویزای بازدید کننده تجاری استرالیا، باید از یک شرکت و یا برگزار کننده همایش دعوت نامه معتبر ارائه کنید. مدت اعتبار این ویزا، بسته به تاریخ درج شده در دعوت نامه دارد.

ویزای توریستی استرالیا با دعوت نامه

دعوت نامه در اخذ ویزای توریستی استرالیا تاثیر به سزایی دارد و تا حد چشمگیری شانس گرفتن ویزای این کشور را افزایش می‌دهد. می‌توانید دعوت نامه را از خانواده، دوست یا آشنا و یا یک شرکت برای ویزای توریستی استرالیا خود درخواست کنید.

 دعوت نامه ویزای توریستی استرالیا باید شامل موارد زیر باشد:

 • اسم کامل شخص دعوت کننده
 • تاریخ تولد ایشان
 • آدرس و شماره تلفن ایشان
 • وضعیت اقامت دعوت کننده در استرالیا (اقامت دائم، شهروند، دانشجو و غیره)
 • شغل و یا منبع درآمد دعوت کننده
 • رابطه دعوت کننده با شما (دوست، خواهر، برادر، والدین و غیره)
 • هدف از سفر به استرالیا (تعطیلات، بازدید تجاری، بازدید خانواده و غیره)
 • جزئیات در مورد هزینه های مسکن و اقامت شما (اگر در منزل ایشان اقامت می‌کنید)

ویزای توریستی استرالیا بدون دعوت نامه

ویزای توریستی استرالیا بدون دعوت نامه، شانس شما در اخذ ویزا به شدت کاهش می‌دهد. در صورتی که برای ویزای توریستی استرالیا دعوت نامه ندارید، تاریخچه سفری و مدارک مالی شما می‌تواند کمک به سزایی به بالا بردن شانس شما در اخذ این ویزا کند.

مدت زمان صدور ویزای توریستی استرالیا

زیر گروه ویزانوع ویزامدت زمان پاسخ به ۷۵ درصد از پرونده ها نوع ویزامدت زمان پاسخ به ۹۰ درصد از پرونده ها
سابکلاس ۶۰۰توریستی۱۷ روز۳۱ روز
سابکلاس ۶۰۰کاری۱۰ روز۱۹ روز
سابکلاس ۶۰۰اسپانسر خانوادگی۳۰ روز۴۹ روز

مدارک ویزای توریستی استرالیا

برای دریافت ویزای توریستی مدارکی ازطرف متقاضی مورد نیاز سفارت می باشد که بطور کامل به بررسی آنها در متن زیر پرداخته شده است.

لطفا توجه داشته باشید که تمامی مدارک ذکر شده باید به زبان انگلیسی ترجمه شده و علاوه بر ترجمه رسمی احتیاج به مهر دادگستری وامور خارجه نیز دارند.

📑 اسکن رنگی و با کیفیت از صفحه اول و تمامی صفحات مهر و ویزا شده ی پاسپورت جدید

📑 اسکن رنگی و با کیفیت ازصفحات اول و تمامی صفحات مهر و ویزا شده ی پاسپورت‌های قدیمی

📑 ترجمه تمامی صفحات شناسنامه متقاضی

📑 ترجمه کارت ملی

📑 ترجمه سند ازدواج

📑 ترجمه کارت پایان خدمت در صورت اعزام متقاضی به خدمت سربازی (برای متقاضیان ۱۸ تا ۵۰ ساله)

📑 تکمیل فرم های مورد نیاز سفارت استرالیا

📑 ریز پرینت ۶ ماهه از حساب بانکی جاری

📑 نامه تمکن مالی از حساب بانکی

📑 ترجمه ی اسناد ملکی شخص متقاضی

نمونه ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا، در قالب فایل PDF برای متقاضی ایمیل می‌شود. برای ورود به کشور استرالیا می‌توانید ویزا یا چاپ کنید و یا در گوشی یا تبلت خود به افسران ویزا نشان دهید.

هزینه ویزای توریستی استرالیا

هزینه ویزای توریستی استرالیا (انواع زیر گروه ۶۰۰) مبلغ ۲۵۰ دلار آمریکا می باشد. در صورت رد شدن درخواست ویزای استرالیا هزینه های پرداخت شده از طرف سفارت به متقاضیبرگشت داده نخواهد شد. 

ریجکتی ویزای توریستی استرالیا

ریجکتی ویزای توریستی، به دلایل مختلف اتفاق می‌افتد.

چند دلیل رایج رد شدن ویزای توریستی استرالیا به شرح زیر می‌باشد:

 • عدم توانایی در پرداخت هزینه های اقامت در استرالیا
 • ارائه اطلاعات غیر واقعی و جعلی به سفارت استرالیا
 • داشتن سوء پیشینه کیفری
 • تاریخچه سفری غیر قابل قبول برای سفارت استرالیا

رفع ریجکتی ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا، رفع ریجکتی ندارد. در صورتی که درخواست ویزای توریستی استرالیای شما رد شود، پس از رفع کردن دلایلی که سفارت استرالیا برای ریجکتی شما عنوان کرده اند، می‌توانید دوباره درخواست خود را ارسال کنید. توجه داشته باشید که در صورت ریجکتی، هزینه های پرداختی به سفارت استرالیا، عودت داده نخواهد شد.

ویزای توریستی استرالیا و پناهندگی

پناهنده به کسی اطلاق می‌شود که در کشور مادری خود، امنیتی برای زندگی نداشته باشد. پناهندگی در کیس های مختلف سیاسی، اجتماعی و مذهبی اعطا می‌شود. کسانی که می‌توانند ویزای توریستی استرالیا بگیرند، پس از نظر مالی و اجتماعی شرایط خوبی دارند. به همین علت است که دولت استرالیا از پذیرفتن پناهنده با ویزای توریستی استرالیا خودداری می‌کند.

سوالات متداول در مورد ویزای توریستی استرالیا

آیا برای اخذ ویزای مهاجرتی تحصیلی نیاز به دریافت پذیرش می باشد؟

اکثر دولت ها و ایالات سرتاسر جهان قوانینی در ارتباط با اخذ پذیرش را دارند. اگر قصد سفر به استرالیا را بصورت مهاجرت تحصیلی دارید می بایست از سفارت مربوطه ی این کشور تماس بگیرید و یا اطلاعاتی که در قسمت مروط به ویزای تحصیلی به شما داده شده است را بطور کامل مطالعه فرمایید.

چگونه می توانم مدت زمان اقامتم را در استرالیا افزایش دهم؟

اگر می خواهید در استرالیا برای مدت طولانی تری نسبت به آنچه که در ویزای اصلی خود اجازه اقامت دارید بمانید باید درخواست ویزای دیگری از همان نوع و یا نوعی دیگر از ویزای استرالیا را بدهید. مدت زمانی که می توانید در استرالیا اقامت داشته باشید بستگی به نوع ویزای درخواستی شما خواهد داشت واگر بر روی ویزایتان کلمه ی “بدون درخواست مجدد” قید شده باشد به هیچ عنوان نمی توانید از استرالیا برای ویزای جدیدتان درخواست مجدد بدهید و باید در مدت زمان معین شده خاک استرالیا را ترک کنید.

آیا امکان تشکیل چند اکانت همزمان برای شخص متقاضی وجود دارد؟

بله، در صورتیکه متقاضی بخواهد با خانواده ی خود برای ویزای استرالیا اقدام کند باید برای هر یکاز اعضای خانواده به صورت جدا گانه اکانت تشکیل دهد ومدارک و اطلاعات هر نفر از اعضا جداگانه باید بر روی سایت سفارت برای دریافت ویزای استرالیا آپلود شود وبرای هریک واریزی جداگانه نیز زده می شود.

آدرس و تلفن سفارت استرالیا در تهران

 • استان تهران، تهران، خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، خیابان بیست و سوم، پلاک ۲.
 • تلفن: ۰۲۱۸۸۷۲۴۴۵۶

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.2 از 50 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۴۸ دیدگاه ها

 • سلام و درود
  بنده مرد مجرد ۲۵ ساله بدون سابقه سفر خارجه هستم دوستی در استرالیا دارم که اقامت دائم دارن ایا میتونم به صرف دعوتنامه برای اولین بار به استرالیا سفر کنم توریستی یا…و همچنین منظورتون از تمکن مالی چیه ینی ملک هم قابل قبوله

  • سلام؛ با توجه به سنتون که زیر ۳۰ سال هستید و وابستگی عاطفی به کشور و سابقه سفری ندارید و دعوت کننده شما دوستتون هستن شانس زیادی برای گرفتن ویزا ندارید. تمکن مالی برای سفارت در کنار سند ملکی مدارک بانکی شما که شامل ریز گردش ۳ ماه و مانده حساب می باشد، هم باید ارائه داده شود.

 • با سلام؛ اولا ممنون از سایت و راهنماییتون، برادرم در استرالیا بیشتر از ۱۰ سال هست که زندگی میکنه میخواستم برای دیدنش ازش دعوتنامه بگیرم و توریستی برم البته فقط خودم میخوام برم و همسر و فرزندم ایران هستن تمکن مالی در حد دارم اما گردش حساب ندارم اگر اقدام کنم احتمال اینکه به من ویزا بدن چقدر هست

  • سلام؛ هم باید گردش حسابتون خوب باشه و هم مانده حساب خوبی داشته باشید. خصوصا برای سفارت استرالیا که روی مدارک مالی خیلی سخت گیره. اما اگر واقعا استطاعت مالی ندارید، از برادرتون بخواید که شما رو فول ساپورت کنن و به همراه دعوتنامه، مدارک شغلی و مالی خودشون رو هم ارائه بدن و دعوتنامه رو هم محضری کنن.

 • سلام من خواهرم سیتیزن استرالیا هستن میخاستن من که تنها برادرشون هستم در ایران رو با ویزای توریستی به همراه خانواده ام که همسرم و دو پسر زیر ۶سال هست رو دعوت کنن. بعد من تقریبا۷سال پیش یک سال استرالیا بودم یعنی سفر داشتم به اونجا. الان اگر من با خانوادهام توریستی بریم احتمال قبول شدن ویزامون هست؟ بعد من میخاستم اونجا که رفتیم تقاضای پناهندگی بدم ایا از این طریق که من تنها بازمانده خواهرم در ایران هستم و میخام استرالیا بمانم پناهندگیم قبول میشه. پدر و مادرم هم فوت کردن

  • سلام؛ اصلا احتمالا به همین دلیل ممکنه به شما ویزای توریستی ندن. چون وابستگی خانوادگی در ایران ندارید و ممکنه افسر سفارت به پناهندگی شما شک کنن. اما باید باقی شرایطون هم بررسی بشه.

 • سلام من پسر خالم چندین ساله استرالیا زندگی میکنه و خالم هم میرن و میان،من می خواستم توریستی اگه بشه اقدام کنم که یه دو‌هفته ای برم اونجا،به نظرتون میتونم اقدام کنم و اینکه سابقه سفری هم ندارم!از کجا باید شروع کنم؟

  • سلام؛ مادر ایشون از بستگان درجه یکشون هستن و شما از بستگان درجه دو؛ و این مساله اعتبار دعوتنامه رو کاهش میده. فرمودید سابقه سفر ندارید، اما از شرایط سنی، شغلی، مدرک تحصیلی و تمکن مالیتون چیزی نگفتید. اگر سایر شرایط شما خوب باشه شانستون بیشتر از ۵۰ درصد هستش. توصیه میکنم با کارشناسان ما در ویزالند تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنن.

 • سلام من دراسترالیا اقامت دائم دارم وباردار هستم وبرای تولد فرزندم میخواستم اقدام کنم برای آوردن مادرم به اینجاآیا در این شرایط با وجود بیماری کرونا استرالیا ویزا میدهد؟

  • سلام؛ فعلا که تعطیل هستن، ولی میشه شرایط و مدارک ویزاشون رو از همین الان آماده کنید که به محض باز شدن دفتر وک زود اقدام کنید.

 • سلام من پزشک هستم و میخوام ویزای توریستی استرالیا بگیرم چندین سفر اسیایی داشتم ولی متاسفانه پاسپورتم گم شد و پاس جدید گرفتم.و در پاس جدیدم هیچ مهری ندارم.چجوری میتونم سابقه ی سفریم رو اثبات کنم

  • سلام
   شما برای ویزای استرالیا بهتره اقدام به گرفتن یک دعوتنامه از یک همایش پزشکی یا یک دوره ی خاص بکنید، وگرنه چندتا سفر آسیایی هم نمیتونه به ویزا شدنتون کمک بکنه.

 • با سلام ببخشید همسر من اقامت دائم استرالیا رو دارن الان دو ماه که رفتن اونجا بهترین راه برای رفتن من چیست؟ با توجه به طولانی بودن فرایند اقامت دائم همسر میتونم اول ویزا توریستی بگیرم بعد از اونجا درخواست اقامت بدم؟

  • سلام
   اگر شرایط گرفتن ویزای توریستی رو داشته باشید که یکی از لوازمش داشتن سابقه سفری خوب مثل ۲ سفر به حوزه شینگن و چندین سفر آسیایی دیگه هست. اما اگر ندارید بهتره که نامزدتون بیاد در یک کشور دیگه و اونجا عقد کنید و بعد از اون درخواست پیوست به همسر قانونیتون رو بدید و از طریق اسپانسرشیپ اقدام کنید. این راه خیلی بهتره.

 • سلام
  من برای امتحان ناتی می خوام برم استرالیا و الان در پروسه مهاجرت کاری هستم و حد نصاب امتیاز رو دارم. سند ملکی دارم. لطفا بفرمایید گردش مالی خوب یعنی چه رقمی؟ و اینکه با توجه به شرایط فعلی (بیماری کرونا و تحریم های ایران) امکان دریافت ویزای توریستی هست؟

  • سلام
   بله امکان دریافت ویزا وجود داره
   تمکن مالی به ازا هر نفر حدافل صدمیلیون مانده داشته باشد و حساب کارکرد خوبی داشته باشه

  • سلام
   باید شرایط شما بررسی بشه، توصیه میکنم برای مشاوره با کارشناسان ما در ویزالند تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۳۱۴۳

 • سلام خسته نباشید یکی از عزیزان دور ما ۴۰ سالی هست که استرالیا ساکن هستند و می خواستن برای من یک دعوتنامه توریستی ارسال کنند بفرمایید اصلا امکان داره که بتونم برم ؟ چون گردش مالی آنچنانی ندارم و فقط هزینه های مقدماتی خودم رو دارم ولی یک سفر می خوام برم آیا موافقت میشود با ویزای من؟

  • سلام
   اگر سابقه سفری خوب و تمکن مالی بالایی نداشته باشید شانستون بسیار کمه، اما توصیه میکنم برای بررسی کامل شرایطتون، با مشاورین ما در ویزالند تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۳۱۴۳

   • سلام من قراره با اقایی که شهروند استرالیا هست ازدواج کنم و ویزای ازدواج بگیرم..ولی میخواستم بپرسم آیا امکانش هست که پدر و مادر و برادرم بتونن ویزا بگیرن از طریق من اگر من اقامت دائم بگیرم؟و این چه مدت طول میکشه.

    • سلام
     بله امکانش هست. بهتره به این ترتیب اقدام کنید. برای پدر و مادرتون، بعد از اقامت خودتون اقدام کنید و برای برادرتون‌ هم کمی دیرتر.

 • سلام منو‌همسرم با تور‌گروهی نوروزبرای استرالیا اقدام‌ کردیم متاسفانه روز انگشت نگاری ما همون‌روز حمله به عراق و‌سقوط هواپیما بود شنیدم که تمام‌مسافران دو‌اژانس دیگه همگی بلافاصله یه هفته ریجکت شدن و‌هنوز جواب ‌گروه ما و‌اژانس ما نیومده با وجود گذشت حدود ۲۰ روز آیا مثل ویزای کانادا تاخیر ممکنه نشونه ی ویزا شدن باشه و اگر‌ریجکت بشیم آیا روی ویزاهای شنگن بعدی و یا کانادا ما اثر منفی داره ما دو‌ شنگن داشتیم آیا بدون داشتن ایمیل اکانت زیرا در اختیار اون آژانسه خودم‌ میتونم جواب‌ ویزامو پیگیری کنم ببینم در چه مرحله ایه یا ممکنه امتیاز منفی باشه برام ؟؟

  • سلام
   نگران نباشد. اینکه هنوز جوابی داده نشده دلیلی بر ویزا شدن یا نشدن شما نیست اما اینکه بخواید پیگیری کنید از طریق آژانستون پیگیری کنید.

   • با سلام بخاطر اینکه خودم‌همیشه پیگیر سایت ‌‌سوال جوابا هستم خاستم اعلام کنم که بعد از گذشت یکماه از انگشت نگاری استرالیا منو همسرم با وجود داشتن دو‌شنگن مدارک ملکی و شغلی ‌‌حساب بانکی درخواست ویزای ما و البته همه ی اعضای تور رد شد نه تنها تور ما بلکه اطلاع دارم که دو‌تور دیگه هم همگی رد شدن کلا ایرانی‌ارو رد کردن ‌و حتا اعتراض هم‌زده آژانس و‌اعلام‌ کردن بدلیل شرایط ایران نمیتونن ویزا بدن و‌متاسفم بخاطر این دید غرض ورزانه ‌وکسایی که باعث شدن اینطور ما از همه جا رونده بشیم خواهشا تو سایتتون اعلام کنین که الکی پول مردم هدر نره پول ویزا و ترجمه ها و رفت آمد به تهران برا انگشت نگاری و صدتا چیز دیگه ده میلیون ضرر کردیم ….شنیده بودم کانادا هم داره درجا ریجکت میکنه هر کس این دو‌ماه اخیر انگشت نگاری رفته آیا درسته؟پیشنهاد میکنین صبر کنیم یکم اوضاع آروم‌تر بشه یا اقدام‌ کنیم ؟اینجا میپرسم چون تنها سایتی هست که صادقانه جواب میده

    • سلام
     نظر لطف شماست، بله متاسفانه استرالیا فعلا دیگه ویزا نمیده، توصیه من هم اینه که حتی اگه شرایط بهتر از این هم دارید، فعلا برای ویزای استرالیا اقدام نکنید. اما سفارت کانادا اینطور نیست و خیلی خوب داره ویزا میده، مشکلی نیست، اگر قبل از اقدام به گرفتن ویزا با کارشناسان ما شرایطتون رو در میون بذارید، متوجه خواهید شد که شانس ویزا شدن رو دارید یا خیر.

 • سلام.من ۲ برادرم در استرالیا هستن و شهروند اونجاهستن.۲۰ ساله که رفتن.من میخوام ویزای بازدید خانواده بگیرم و میخوام حتما با همسرم برم.ملک ندارم اما گردش و حساب مالیمون خوبه.چقدر امکان گرفتن ویزا داریم؟

  • سلام
   با دعوتنامه خوب و قوی شانستون بالاست. اما کاورلتر خوبی بنویسید، وابستگی های عاطفی و مالیتون در ایران رو هم کامل توضیح بدید.

   • ببخشید و میشه لطفابگین برای ویزای ملاقات چه جور مدارکی باید ارائه کرد؟یعنی سوابق کاری و تحصیلی و بیمه ی من وهمسرم رو میخوان یا برای ویزای
    سفر اینها مهم نیست.؟

 • سلام من ویزا دائمی استرالیا رو دارم ولی سیتیزن شو ندارم اگه بخوام آیا میتونم به کشور های اروپایی با ویزا دائم سفر کنم؟

 • سلام و خسته نباشید. اگر کسی با ویزای توریستی به استرالیا سفر کنه، امکان و اجازه کار کردن، ادامه تحصیل بیش از ۳ ماه و دریافت بورسیه از دانشگاه های در این کشور رو خواهد داشت؟ و اینکه آیا از این کشور میشه به کشور های دیگه مهاجرت کرد؟ و اینکه این ویزا قابل تمدید شدن هست؟
  باتشکر

  • سلام،
   خیر با ویزای توریستی اصلا امکان تحصیل یا کار نیست و به هیچ وجه امکان تمدید ویزا و یا مهاجرت به یک کشور دیگه هم به صورت قانونی وجود نداره.

 • درود.اگر با ویزای توریستی وارد استرالیا بشیم و بعد اعلام پناهندگی کنیم وضعیت به چه صورت خواهد بود؟ آیا دیپورتی حتمی است؟

 • سلام
  من برای امتحان ناتی می خوام برم استرالیا و الان در پروسه مهاجرت کاری هستم. بنظرتون توی نامه ای که می نویسم کامل توضیح بدم که حدنصاب امتیازات رو دارم و نمی خوام بمونم؟ چون احتمالا تا ۸ ماه بعد ویزای ۱۸۹ می گیرم؟ یا اصلا اشاره ای به پرونده مهاجرتم نکنم؟
  در ضمن همه مدارکم کامله فقط سند ملکی به نامم ندارم.
  ممنون

 • سلام من میخوام ویزای توریستی استرالیا بگیرم برای تفریح.البته بهمراه دختر سه ساله ام و بدون همسرم.یکی از بستگان سیدنی هستن.اما اونجا دانشجو هستن.میخوام بدونم چقدر احتمال داره با دخترم ویزا بشم؟بهم گفتن بدون دخترم به تنهایی ویزا میشم.دخترم بهم خیلی وابسته است.اگر بهمراه اون ویزا بشم خیلی عالی میشه.اما میترسم ریجکت بشم.ایا راهی هست بهم بگید؟ممنون

  • سلام
   برای خودتون و دخترتون دعوتنامه بگیرید و چون همسرتون در این سفر همراهی‌تون نمی‌کنه، شانس زیادی برای ویزا دارید.
   اما این نکته رو در نظر داشته باشید که ممکنه ویزا برای شما صادر بشه ولی به دخترتون تعلق نگیره

   • سلام.ممنون بابت جوابتون.
    برادرشوهر من در استرالیا دانشجو.میتونه برای ما دعوتنامه بفرسته؟من اطلاعی ندارم.
    میشه راهنماییم کنید که چطور شانس ویزا شدن دخترم رو بالا ببرم؟
    من بزودی قصد سفر شینگن دارم برای تفریح.بنظرتون دخترمم ببرم یا لزومی نداره؟امکان داره برای سفر شینگن هم با دخترم ویزا نشم؟

    • سلام
     بله می‌تونن دعوتنامه ارسال کنند.
     بهترین راه اینه که برای دخترتون هم ویزای شینگن بگیرید بعد از اون برای ویزای استرالیا اقدام کنید.

 • سلام,وقت بخیر لطف کرده به سوال بنده جواب دهید,
  همسر و دو فرزندم مدت ٧ سال هست در سیدنی استرلیا هستند,ضمن اینکه تقاضای پناهندگی کردند,در حال حاضر هم ویزای ۵ ساله دارند.آیا امکان اینکه بنده ویزا بگیرم می باشد…ممنون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.