ویزای نیوزلند | شرایط، مدارک، هزینه ها و سخت‌گیری ها

برای گرفتن ویزای نیوزلند، حتما باید برگه عدم سوء پیشینه خود را به افسران ویزا ارائه کنید. درخواست ویزای نیوزلند به دو صورت دستی و آنلاین انجام می‌شود که در هر دو صورت، ۲۹ روز تقویمی بعد جواب ویزا برای شما ارسال خواهد شد. ویزای نیوزلند مصاحبه ندارد و فقط باید برای تحویل مدارک به سفارت این کشور مراجعه کنید. نکته مهمی که در مورد ویزای نیوزلند باید بدانید این است که، اخذ ویزای نیوزلند به سادگی نیست و سفارت این کشور برای اعطای ویزا به متقاضیان، به شدت سختگیری می‌کند. با توجه به عنوان های متن زیر، اطلاعات درخواستی خود را در مورد ویزای نیوزلند به دست آورید.

در این مطلب می‌خوانید

📌 انواع ویزای نیوزلند

📌 مدارک ویزای نیوزلند

📌 شرایط ویزای نیوزلند

📌 هزینه ویزای نیوزلند

📌 ویزای نیوزلند برای ایرانیان

📌 سفارت نیوزلند

انواع ویزای نیوزلند

سفارت نیوزلند، با توجه به هدف سفر متقاضی به این کشور، در انواع مختلفی ویزا ارائه می‌کند. از محبوب ترین انواع ویزای نیوزلند، می‌توانیم به ویزای توریستی نیوزلند، تحصیلی و کاری اشاره کنیم که در زیر به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت:

۱. ویزای توریستی نیوزلند

برای اخذ ویزای نیوزلند توریستی ، باید دارای تمکن مالی و گردش حساب قوی، دعوت نامه معتبر، تاریخچه سفری و نامه عدم سوء پیشینه باشید. در صورتی که به هر دلیلی سوء پیشینه داشته باشید، از ورود شما به نیوزلند جلوگیری می‌شود. همچنین، تمکن مالی و گردش حساب شما با دقت بالایی بررسی می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم به هیچ عنوان از مدارک مالی غیر واقعی استفاده نکنید. دعوت نامه نیز، می‌تواند از سوی اعضای خانواده، دوست و یا یک آشنا برای شما ارسال شود. در صورتی که شرایط ذکر شده را داشته باشید و دعوت نامه نداشته باشید، می‌توانید برای ویزای توریستی نیوزلند اقدام کنید.

۲. ویزای تحصیلی نیوزلند

برای اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند، باید از یک موسسه آموزشی و یا دانشگاه دعوت نامه معتبر ارائه کنید. برای ویزای تحصیلی نیوزلند نیز باید برگه عدم سوء پیشینه خود را ارائه کنید. مهم ترین شرط گرفتن ویزای تحصیلی نیوزلند، تمکن مالی، دعوت نامه و گردش حساب می‌باشد. در صورتی که هرکدام از شرایط ذکر شده را نداشته باشید، مجاز به تحصیل در نیوزلند نمی‌باشید.

۳. ویزای کار نیوزلند

دعوت نامه از سوی یک کارفرما، شرکت و یا کارخانه مهم ترین شرط اخذ ویزای کار نیوزلند می‌باشد. برای ویزای نیوزلند کار نیز باید نامه عدم سوء پیشینه خود را ارائه کنید. در صورتی که دعوت نامه و یا نامه عدم سوء پیشینه نداشته باشید، مجوز کار در نیوزلند برای شما صادر نمی‌شود.

مدارک ویزای نیوزلند

متقاضیان ویزای نیوزلند، برای دریافت ویزای این کشور، باید مدارک درخواستی را در محل سفارت نیوزلند تحویل کنند. مدارکم ویزای نیوزلند باید به زبان انگلیسی و توسط دارالترجمه رسمی ترجمه شود. نیازی به گرفتن تائیدیه از سوی وزارت امور خارجه و دادگستری نیست اما اگر بگیرید بهتر است. مدارک ویزای نیوزلند به ترتیب زیر می‌باشد:

📑 نامه عدم سوء پیشینه

📑 گذرنامه قبلی و کلیه گذرنامه های جدید

📑 گردش حساب ۶ ماهه و تمکن مالی

📑 دعوت نامه (در صورت وجود)

📑 دو قطعه عکس

📑 واچر هتل و رزرو بلیط رفت و برگشت

📑 گواهی اشتغال به کار

شرایط ویزای نیوزلند

متقاضیان ویزای نیوزلند، برای اخذ ویزای این کشور باید نامه عدم سوء پیشینه، تمکن مالی و گردش حساب قوی داشته باشید. در صورتی که برای ویزای نیوزلند دعوت نامه داشته باشید، شانس بیشتری برای اخذ ویزای این کشور خواهید داشت اما لزومی به ارائه دعوت نامه نیست.

هزینه ویزای نیوزلند

درخواست ویزای نیوزلند به دو صورت آنلاین و دستی انجام می‌شود. برای درخواست ویزای نیوزلند به صورت آنلاین باید ۲۱۱ دلار نیوزلند + ۴۵ یورو به سفارت این کشور پرداخت کنید و در صورتی که مایل باشید که این کار را ما برای شما انجام دهیم، ۱۲۵ دلار آمریکا کارمزد به آن اضافه می‌شود.

برای درخواست ویزای نیوزلند به صورت دستی نیز، باید ۱۲۱ یورو + ۵۸ یورو به سفارت این کشور پرداخت کنید و اگر مایل باشید تمامی مراحل را ما برای شما انجام دهیم، ۱۲۵ دلار آمریکا کارمزد به این مبلغ اضافه خواهد شد.

ویزای نیوزلند برای ایرانیان

متقاضیان ایرانی برای اخذ ویزای نیوزلند، می‌توانند به دفاتر کارگزاری VFSGlobal در ایران و در کشور های اطراف ایران مراجعه کنند و یا به صورت انلاین درخواست خود را ارسال کنند. ویزای نیوزلند مصاحبه و انگشت نگاری ندارد و در صورت تمایل، می‌توانید مدارک را به صورت دستی تحویل کارگزاری ویزای نیوزلند کنید.

سفارت نیوزلند

نیوزلند، نزدیک به ۵۰ سفارت فعال در سراسر دنیا دارد. در برخی شهر ها، همانند تهران، کنسولگری های افتخاری وجود دارد. سفارت نیوزلند در شهر های تهران، استانبول، آنکارا، دبی و ابوظبی پذیرای متقاضیان ایرانی می‌باشد. متقاضیان ویزای نیوزلند به هر یک از دفاتر ویزای این کشور مراجعه کنند، در نهایت مدارک آنها در دفتر ابوظبی بررسی خواهد شد.

وقت سفارت نیوزلند

وقت سفارت نیوزلند را می‌توانید در شهر های تهران، استانبول، آنکارا، دبی، ابوظبی و ازمیر رزرو کنید. در صورتی که فقط بخواهید زمان وقت سفارت نیوزلند خود را تعیین کنید، هزینه آن ۳۰۰ هزار تومان می‌باشد. در زمان حضور در سفارت نیوزلند، مصاحبه و انگشت نگاری ندارید و فقط باید مدارک خود را تحویل کنید.
نکته مهم: در صورتی که مایل باشید به سفارت های نیوزلند در خارج از ایران مدارک خود را تحویل دهید، نیازی به حضور شما نیست و پست کردن مدارک به سفارت کافی است.

سفارت نیوزلند در تهران

برای تحویل مدارک در سفارت نیوزلند در تهران، می‌توانید مدارک خود را حضوری تحویل دهید. وقت سفارت نیوزلند از زمان درخواست، برای ۴۵ روز بعد رزرو می‌شود. برای تحویل مدارک ویزای نیوزلند باید به آدرس تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان بیست و هفتم (راشل کوری)، ساختمان شماره ۱۱، طبقه اول، دفتر VFSGlobal مراجعه کنید.


منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

ویزای نیوزلند | شرایط، مدارک، هزینه ها و سخت‌گیری ها
امتیاز 4.2 از 13 رأی‌
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

۱۰ دیدگاه ها

 • با دروود فراوان
  من ۱۷اکتبر درخواست ویزای توریستی نیوزلند کردم..ساپورت افیسر از من یک فرم خواست و گفت اگر تا ۲۸نفرستی با همون مدارک قبلی بررسی میشه و من پر کردم و ارسال کردم روز ۲۲اکتبر ساپورت افیسر ایمیل زد ک فایلت اضافه شد ب مدارکت و شعبه بررسی کننده. و امروز ک ۷نوامبر هست هنوز جوابی ندادن.در صورتی که یک ایمیل خودکار ازشون دریافت کردم که ۹%پرونده ها تا ۲۰روز جواب میدیم.

 • سلام و خسته نباشید…میخواستم بدونم تا حالا کسی از متقاضی‌های شما درخواست ویزای توریستی نیوزلند داشته؟؟
  من شنیدم سفارت نیوزلند ریجکت نمیکنه کسی رو این صحت داره ؟

 • سلام بنده تمام مدارک خود را اماده کرده و دارم .برای دعوت نامه ایا شما اقدامی دارید.می توانید کمک کنید؟؟؟فقط دعوت نامه ندارم با تشکر

  • سلام
   دعوتنامه فقط در صورتی تاثیرگزار است که از سوی بستگان درجه یک شما ارسال شود.
   در غیر این صورت داشتن و نداشتن دعوتنامه تاثیری در اخذ ویزا ندارد

 • سلام
  میشه بفرمایید شرایط مالی و میزان تمکن مالی لازم برای اخذ ویزای دانشجویی برای این کشور به چه صورت هست؟
  آیا فقط نقدینگی اعتبار داره یا داشتن سند ملکی هم میتونه کمک کنه؟
  ممنون

  • سلام
   شما برای پرداخت هزینه‌های تحصیل و اقامت باید نقدینگی داشته باشید .
   سند ملکی هم تاثیرگزار است اما نقدینگی اعتبار بیشتری دارد.

 • اینجا نوشته ۴۵ روز طول میکشه تا وقت سفارت داده بشه ولی من روزی که درخواست دادم فرداش وقتم اومد که برای ۸ روز بعد وقت داده بودن

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!