وقت سفارت فرانسه | هروی تهران، VFS + عادی و فوری + هزینه‌ها

وقت سفارت فرانسه، از طریق کارگزاری VFSGlobal در ایران تعیین می‌شود. زمان دقیق وقت سفارت فرانسه، دو روز پس از ارائه درخواست و برای ۱ ماه بعد مشخص می‌شود. ویزای فرانسه مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری به سفارت این کشور مراجعه می‌کنید.

در این مطلب می‌خوانید

📌 گرفتن وقت سفارت فرانسه

📌 هزینه وقت سفارت فرانسه

📌 وقت سفارت فرانسه در تهران

📌 مدارک مورد نیاز وقت سفارت فرانسه

📌 سوالات متداول وقت سفارت فرانسه

گرفتن وقت سفارت فرانسه

برای تعیین وقت سفارت فرانسه، باید به سایت VFSGlobal مراجعه می‌کنید. پس از ورود به سایت وی اف اس گلوبال، کشور مبدا را ایران و کشور مقصد را فرانسه انتخاب کنید. پس از انتخاب تعیین وقت سفارت، یک آدرس ایمیل برای شما باز می‌شود. برای گرفتن وقت سفارت فرانسه، با فرمتی که برای شما تعیین شده است، باید به ایمیل مشخص شده درخواست خود را ارسال کنید. پس از یک و یا دو روز، زمان دقیق وقت سفارت برای شما مشخص می‌شود.

توجه داشته باشید که فرم درخواست ویزای فرانسه به صورت اینترنتی و در زمان تعیین وقت سفارت باید تکمیل شود. در صورتی که این فرم به اشتباه پر شود، درخواست ویزای شما از سوی افسران ویزای این کشور رد خواهد شد.

هزینه وقت سفارت فرانسه

قیمت وقت سفارت فرانسه در گروه مسافرتی ویزالند، ۲۰۰ هزار تومان می‌باشد. این هزینه، فقط برای گرفتن وقت سفارت فرانسه می‌باشد و هزینه های صندوق داخل سفارت، به عهده متقاضی می‌باشد که این هزینه، بسته به نوع ویزای درخواستی متقاضی متفاوت می‌باشد.

وقت سفارت فرانسه در تهران

در صورتی که در سایت وی اف اس گلوبال مبدا خود را ایران انتخاب کنید، برای انگشت نگاری و تحویل مدارک باید به دفتر تهران مراجعه کنید. دفتر vfs فرانسه در تهران در آدرس میدان هروی، خیابان موسوی (گلستان پنجم)، مجتمع هروی، طبقه چهارم واقع شده است.


مدارک مورد نیاز وقت سفارت فرانسه

برای حضور در سفارت فرانسه، با توجه به نوع ویزای انتخابی‌تان، باید یک سری مدارک ارائه کنید. با توجه به اینکه ویزای فرانسه مصاحبه ندارد، مدارک شما است که در اعطای ویزا به شما تاثیرگذار است. برای هر نوع ویزایی که درخواست می‌کنید، باید مدارک مخصوصی ارائه کنید. در اینجا، مدارک عمومی که باید برای هر نوع ویزای فرانسه ارائه کنید را، برای شما آورده ایم.

📑 فرم درخواست ویزای فرانسه

📑 گذرنامه فعلی متقاضی و پاسپورت های قبلی ایشان

📑 رسید پرداخت هزینه های ویزا

📑 اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی متقاضی و همراهان ایشان

📑 اصل و کپی بیمه مسافرتی

📑 گردش حساب و تمکن مالی

📑 نامه اشتغال به کار

📑 واچر هتل

📑 ارائه اصل دعوت نامه (در صورت وجود)

📑 ارائه اصل و ترجمه سند ازدواج

وقت سفارت فوری فرانسه در تهران

وقت سفارت فوری فرانسه فقط در یک صورت قابل دسترسی می‌باشد. زمانی که شما دارای دعوتنامه پزشکی باشید و یا در متن دعوت‌نامه خویشاوندی شما تاریخ سفر ذکر شده باشد، می‌توانید وقت فوری از سفارت فرانسه بگیرید و تا ۷ روز کاری بعد در این سفارت حضور داشته باشید.

سوالات متداول وقت سفارت فرانسه

در این قسمت، رایج‌ترین سوالات متقاضیان وقت سفارت فرانسه را برای شما آماده کرده ایم.

تاریخی که برای وقت سفارت ام شرکت VFS تعیین کرده، با تاریخ سفر ام هماهنگی نداره، چطوری می‌تونم لغوش کنم؟

به همان ایمیلی که برای تعیین وقت سفارت برای شما ارسال شده است، پاسخی ارسال کنید و با ارائه دلیل، وقت سفارت خودتون را لغو کنید.

بیشتر از یک هفته میشه که ایمیل زدم ولی جوابی برایم ارسال نشده است، چکار باید بکنم؟

ابتدا بررسی کنید که آدرس ایمیل رو به درستی وارده کرده اید. اگر آدرس ایمیل درست بود، درخواست جدیدی برای وقت سفارت ارسال کنید.

آیا وقت سفارت فرانسه فوری هم داریم؟

خیر. وقت سفارت فرانسه فوری ندارد و فقط وقت سفارت عادی به متقاضیان داده می‌شود که آن هم، ۱ ماه پس از ارائه درخواست می‌باشد.

برای گرفتن وقت سفارت فرانسه به چه مدارکی نیاز است؟

برای تعیین وقت سفارت فرانسه، فقط نیاز به ارائه اسکن و یا عکس واضح از پاسپورت می‌باشد.

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

وقت سفارت فرانسه | هروی تهران، VFS + عادی و فوری + هزینه‌ها
امتیاز 3.8 از 11 رأی‌
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

۲ دیدگاه ها

 • سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  من تا جایی که فهمیدم هر نفر باید جداگانه وقت مراجعه به وی اف اس گلوبال دریافت کند. اگر خانواد‌ه‌ای ۳ نفره هستیم، باید ۳ وقت جداگانه درخواست کنیم.

  سوالم اینه که سرپرست خانواده یا پدر تو اکانت خودش برای بقیه هم اپلیکیشن پر کنه یا برای هر کدو از اعضا اکانت مجزا ساخته بشه ؟

  • سلام
   باید کلیه افراد خانواده برای انگشت نگاری مراجعه کنند اما درخواست وقت رو باید در یک ایمیل ارائه کنید.

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!