هزینه های ویزای کانادا | مولتی، ۵ ساله، توریستی، با دعوتنامه

هزینه های ویزای کانادا | مولتی، 5 ساله، توریستی، با دعوتنامه

هزینه ویزای مولتی کانادا

هزینه ویزای کانادا، به فاکتور های مختلفی وابسته است. اضافه کردن دعوت نامه، برنامه سفری، ارائه رزرو بلیط و واچر هتل (در بعضی از آژانس ها مثل ویزالند رایگان است) و همچنین وقت انگشت نگاری (که در ویزالند به طور رایگان انجام می شود) شامل هزینه های مختلفی هستند.

هزینه ویزای کانادا در ویزالند، ۱۰۰۰ هزار دلار آمریکا می باشد. ۳۰۰ دلار آن به عنوان پیش پرداخت و برای هزینه های دعوت نامه رسمی و پرداخت هزینه های بررسی مدارک و انگشت نگاری دریافت می شود. ۷۰۰ دلار از این مبلغ، پس از آن که ویزای کانادا برای شما صادر شد دریافت می شود.

هزینه های ویزای کانادا به دلار آمریکا دریافت می شود، چرا که پرداخت هزینه ها از سوی ویزالند، با کارت پایه دلار آمریکا انجام می پذیرد و درصد خطای پرداختی را مقدار قابل توجهی کاهش می دهد.

در این مطلب می‌خوانید

📌 هزینه ویزای کانادا

📌 هزینه ویزای کانادا تضمینی

📌 هزینه پیکاپ ویزای کانادا

📌 قیمت ویزای تضمینی کانادا

📌 هزینه ویزای مولتیپل کانادا

توضیحات کارشناس ویزالند در مورد هزینه های ویزای کانادا در ویس زیر به صورت مختصر (مدت: ۰۲:۳۸)

هزینه ویزای کانادا | برای همکاران گرامی

۲۵۰دلار۵ ساله

 • توریستی
 • مولتیپل
 • جهت مشاوره برای اخذ ویزای توریستی با ما تماس بگیرید:

قیمت ویزای کانادا / زیر ۱۴ سال

۲۰۰دلار۵ ساله

 • ارتباط با کارشناسان و مشاورین:

هزینه ویزای کانادا

۳۰۰دلار

 • دریافت هزینه کامل پس از ok شدن ویزا
 • هزینه انگشت نگاری سفارت محاسبه شده است.
 • ویزای چندبار ورود - مولتیپل
 • توریستی
 • دو هفته تا نود روز زمان برای اخذ ویزا

هزینه پیکاپ ویزای کانادا

۴۳۰،۰۰۰تومان

مقایسه هزینه ویزای توریستی کانادا بین دو شرکت فرضی

گاهی وقت ها ممکن است قیمت های مختلفی برای اخذ ویزای کانادا در بازار بشنوید. از ۳۰۰ دلار گروه ویزالند تا چند هزار دلار شرکت های مختلف که ممکن است این تصویر سای برای شما ایجاد شود که شرکت هایی که هزینه های بیشتر برای ویزای تضمینی کانادا می گیرند، کار های متفاوتی انجام می دهند و احتمال ریجکت در شرکت هایی که هزینه های به نسبت کمتری می گیرند، بیشتر است.

این موضوع را با یک مثال واضح بین دو شرکت A و B که فرضی هستند، برای شما توضیح داده ایم. خواهید دید که هیچ گونه تفاوتی بین شرکت هایی که هزینه های بیشتری می گیرند با شرکت هایی که هزینه های به نسبت عادلانه ای می گیرند، وجود ندارد.

مقایسه دو کارگزار کانادا شرکت A شرکت B
استراتژی صداقت سودجویی
قیمت اولیه ۳۰۰ دلار ۱۲۰۰ دلار
وعده انجام کار تضمینی
مبلغ دریافتی در صورت ریجکتی ۳۰۰ دلار ۲۵ درصد کل
پولی که در عمل از شما دریافت می‌شود ۳۰۰ دلار ۳۰۰ دلار

بیشتر بدانید: ویزای توریستی کانادا

قیمت ویزای تضمینی کانادا

۱. هزینه ویزای تضمینی کانادا چقدر است؟

هزینه ویزای تضمینی کانادا ۳۰۰ دلار است که در لیست قیمت بالا هم آمده است؛ در ویزای تضمینی، دعوتنامه به مدارک شما اضافه می‌شود و احتمال ویزا شدن را تا ۹۰% افزایش می‌دهد و به همین دلیل قیمت ویزای تضمینی کانادا تا ۱۰۰۰ دلار بالا می‌رود.

۲. برای اخذ ویزای کانادا چه هزینه‌هایی به هزینه‌های فوق اضافه می‌شود؟

مجموع هزینه‌های شما برای گرفتن ویزای کانادا = ۳۰۰ دلار یا ۱۰۰۰ دلار (تضمینی) برای بزرگسالان + هزینه پیکاپ ویزا + رفت و برگشت متقاضی به سفارت کانادا در خارج از ایران (استانبول یا آنکارا یا دبی)

۳. اگر تعداد نفرات بیشتر شود هزینه گرفتن ویزای کانادا کمتر می‌شود؟

برای این موضوع قانون مشخصی وجود ندارد ولی هر چه تعداد بالا برود طبیعتا در بعضی بخش‌ها سری کاری به وجود می‌آید و هزینه‌ها قابلیت تخفیف دارد.

۴. در صورت ریجکتی، چه مقدار از هزینه ویزا به متقاضی برگشت داده می‌شود؟

در مجموعه ویزالند معمولا ویزای کانادا ok می‌شود؛ ولی ما ابتدا فقط هزینه‌های پرداختنی به سفارت کانادا را دریافت می‌کنیم و پس از ok شدن ویزا مابقی مبلغ را دریافت می‌کنیم که این بزرگترین ضمانت ماست.

۵. هزینه دعوت نامه ویزای توریستی کانادا چقدر است؟

دعوت نامه ویزای کانادا، هزینه جداگانه ندارد. به طور معمول هزینه‌های مربوط به دعوت نامه، با هزینه اصلی ویزای کانادا محاسبه می‌شود و نیازی به پرداخت هزینه ‌های جداگانه برای دعوت نامه ندارید.

هزینه ویزای کانادا با دعوتنامه

قیمت ویزای کانادا با دعوتنامه و ویزای کانادا معمولی چقدر تفاوت قیمت دارد؟

در صورتی که فردی شرایط مناسبی در رزومه سفر وتملک داشته باشد نیازی به دعوتنامه ندارد و قیمت ویزای آن از ۱۰۰۰ دلار به ۳۰۰ دلار کاهش می‌یابد.

هزینه ویزای مولتیپل کانادا

قیمت ویزای مولتیپل کانادا و ویزای معمولی کانادا چقدر تفاوت دارد؟

کانادا فقط ویزای چند بار ورود دارد که در بین مردم به ویزای مولتی کانادا، ویزای مولتیپل کانادا و ویزای مالتیپل کانادا معروف است. قیمت تمام مواردی که در بالا نام برده شد با هم برابر است و همه یک معنی را دارند.

قیمت ویزای کانادا = قیمت ویزای مولتیپل کانادا = قیمت ویزای مالتیپل کانادا = ویزای مولتی کانادا = ویزای چند بار ورود کانادا

هزینه ویزای کانادا بعد از ریجکتی

آیا قیمت ویزای کانادا برای کسانی که قبلا ریجکت شده اند بیشتر است؟

کسانی که قبلا ریجکت شده اند بلافاصله بعد از رفع مشکل اعلام شده و دلیل ریجکتی می توانند اقدام کنند و هزینه آن هیچ تفاوتی با هزینه فردی که برای اولین بار برای ویزا اقدام می کند ندارد.

قیمت ویزای ۵ ساله کانادا

قیمت ویزای ۵ ساله کانادا و ویزای توریستی کانادا چقدر تفاوت دارد؟

وقتی که شما برای ویزای کانادا اقدام می‌کنید به میزان اعتبار پاسپورت شما روی ویزای شما مدت اقامت داده خواهد شد. مثلا اگر پاسپورت شما ۳ سال اعتبار داشته باشد ویزای ۳ ساله کانادا می‌گیرید. پس بهتر است که قبل از مراجعه برای ویزای کانادا پاسپورت جدید بگیرید تا با ۵ سال اعتبار پاسپورت ویزای ۵ ساله کانادا بگیرید.

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

هزینه های ویزای کانادا | مولتی، ۵ ساله، توریستی، با دعوتنامه
امتیاز 4.2 از 76 رأی‌
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

۷۶ دیدگاه ها

 • با سلام، من راننده کامیون هستم با سابقه هشت سال، ۳۶سن دارم و متاهل دارای یک فرزند ۹ساله، به چند کشور هم مسافرت داشتم، میخواستم بدونم چطور برای جاب آفر میتونم اقدام کنم وهزینه چقدر باید بکنم

  • سلام
   بله می‌تونید. در حال حاضر کشور کانادا به راننده تریلی و اتوبوس اعلام نیاز کرده است.
   هزینه درخواست ویزای کاری کانادا ۶۰۰ دلار می‌باشد

 • سلام با داشتن دعوت نامه برای ویزا توریستی کانادا
  یک خانواده چهار نفره چجوری باید در سایت ثبت نام کنند؟یعنی تک تک یه پروفایل یا پروفایل اصلی به نام پدر خانواده باشه اطلاعات باقی افراد کجا باید وارد بشه؟

  • سلام
   می‌تونید تمامی اعضای خانواده رو در یک اکانت وارد کنید.
   البته در نظر داشته باشید در این حالت شانس ویزاتون کمتر میشه

 • سلام. می خواستم بدونم آیا آپلود اصل مدارک هم لازمه به همراه ترجمه یا خیر؟
  در واقع منظورم کپی برابر با اصل شده ای که دارالترجمه میده. آیا نیاز به آپلود اون هم هست یا خیر؟

  • سلام
   مهاجرت و اقامت در یک کشور امری هزینه بر هست.
   اگر توانایی مالی داشته باشید می‌توانید به ۳ روش تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری اقدام کنید.

 • سلام
  وقتتون بخیر
  دوتا سوال داشتم، اول اینکه هزینه ویزای مولتی کانادا چقدر میشه؟ و دوم اینکه کسی که ویزای مولتی داره میتونه اونجا درخواست اقامت دائم بده یا نه؟
  ممنونم

  • سلام
   هزینه ویزای مولتی کانادا ۳۰۰ دلار هست.
   خیر با ویزای توریستی نمی‌تونید درخواست اقامت کنید.

  • سلام
   روشهای زیادی برای اقامت کانادا وجود دارد.
   براساس شرایط شما باید این روش‌ها بهتون اعلام شود.

 • سلام
  دخترم چند ماه است بصورت اقامت دائم به کانادا رفته و pr دارد . چگونه میتونیم برا دیدنش بریم . با ویزای مالتیپل میشه رفت . فعلا اونجا شغلی نداره . و دعوتنامه نمیتونه بده . خودمون هم سفر خارجی نداشتیم . نامه تمکن چقدر باید باشد. لطفا راهنمائی بفرمائید.

 • سلام و عرض ادب.دختری مجرد۱۷ساله / سال اول رشته ی تجربی با معدل بالا در راستای گرفتن آیلتس هستم.آیا با داشتن پول کافی میتونم از طریق مهاجرت به کانادا برم یا بخاطر سن کم به مشکل میخورم؟اگر اره تا کی باید صبر کنم ؟متشکرم از سایت خوبتون

 • سلام من ۲۱ سالم هست و دانشجوی دانشگاه دولتی هستم و دعوت نامه از عموم هم داشتم بلیط رفت و برگشت سفرم رو هم گرفته بودم و حدود ۲۵۰ میلون در حساب تمکن مالی داشتم که متاسفانه به دلیل روشن نبودن هدف سفر و دارایی های من ویزای من ریجکت شد.من شنیدم که ویزای توریستی به سختی صادر میشه جدیدا ایا درست است؟ به نظر کارشناسان ازانس من میتونم برای رفع ریجکتی اقدام کنم و چقدر شانس دارم؟ممنون

 • سلام. من راننده کامیون، ۳۶ ساله متاهل لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و دارای یک فرزند ۵ ساله هستم. قصد مهاجرت به کانادا دارم. برای کار در کانادا می گن که باید کارفرمای کار کانادا یا فامیل در کانادا داشته باشم که من هیچکدام را ندارم.ولی اگر خودم در کانادا باشم می توانم کارفرما را حضوری پیدا کنم چون یکی از شرایط شرکتهای حمل و نقل کانادا این هست که باید در خاک این کشور باشم.لطفا من را راهنمایی کنین

 • سلام من خانومم لیسانس حقوق با معدل بالا داره میخام واسه ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنیم خودم ب عنوان همراه میخام برم باهاش ولی مشکل تمکن مالی داریم لطفا راهنمایی کنید

  • سلام
   مهاجرت دائم روش های قانونی و غیر قانونی زیادی داره.
   لطفا با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳ تماس بگیرید همکاران ما شما رو راهنمایی کنند.

 • سلام و سپاس از پاسخ های خوب شما
  سوال : اگر توی مدارک سند ملکی نداشته باشی شما چه کمکی برای ویزای مولتی کانادا میتونید بکنید برای تکمیل شدن مدارک

 • سلام
  من دز زمان پر کردن فرم آنلاین ویزای توریستی کانادا برای سوال زیر، کبک رو انتخاب کردم.
  what is your province of destination? i visiting multiple province , select the one in which you will be spending most of your time.
  ولی دوستی که می خواد برام دعوت نامه ارسال کنه در ونکوور هستش . چطوری می تونم جواب این سوالم رو ویرایش کنم و آیا اگه نتونم ویرایش کنم دعوت نامه ارسالی از وونکور مورد پذیرش هست ؟
  ممنون از سایت خوبتون

 • سلام
  یه سوال داشتم از خدمتتون.
  می‌خواستم ببینم آیا با ویزای مولتی میتونیم توی کانادا کار هم بکنیم ؟ آخه خیلی ها به ما مشاوره میدن که ویزای مولتی رو میتونیم در خاک کانادا به ویزای تحصیلی یا کاری تبدیل کنیم ! میخواستم ببینم اصلا چنین چیزی امکان پذیره واقعا ؟

 • سلام و خسته نباشید
  من هر دو خواهرم در کانادا هستند و همچنین دارای کارت PR هستند میخواستم همراه پدر و مادرم برای دیدنشون اقدام کنم برای ویزای کانادا من ۲۲ سالمه پایان خدمت دارم و دانشجو هستم میخواستم بپرسم شانس من برای گرفتن ویزا چقدر هست و مراحل دعوتنامه و مدارکی که خودم باید طی کنم شامل چه کارهایی هست؟
  ممنون

  • سلام
   خیر لزومی ندارد.
   اما اگر داشته باشید شانس بالاتری خواهید داشت.
   با احتساب کلیه مراحل اپلود مدارک، انگشت نگاری و بررسی مدارک چیزی حدودا ۳ ماه زمان لازم هست

 • سلام وقت بخیرمن میخوام ویزابگیرم برای کانادا اول بایدبرم ترکیه ازسفارت اونجا اقدام کنم کل هزیهای کانادا چقدرمیشه به پول خودمون من خودم کارمیکنم ودرامد دارم من برای ۱۰ تا۲۰روزمیخوام برم هم گردشی هم برای درمان مریضیم ممنون

  • سلام
   اول باید از طریق سایت سفارت کانادا مدارک رو برای افسران ویزا ارسال کنید
   بعد برای انگشت نگاری به ترکیه و یا کشورهای دیگه تشریف ببرید.
   برای درمان مریضی تون هم باید مدارک پزشکی ارائه کنید.

  • درود بر شما
   هزینه اخذ ویزای دانش آموزی ۶۰۰ دلار کانادا است و هزینه هر سال اقامت در کانادا هم بین ۱۰ تا ۱۵ هزار دلار کانادا است.

 • سلام
  هزینه ها بر مبنای دلار امریکا هست یا کانادا؟
  من دعوت نامه و گواهی اشتغال به کار دارم با سابقه ۱۰ ساله بیمه، ویزای مولتی برای دیدار با اقوام می خواهم

  • سلام هزینه ها بر اساس دلار آمریکا است.
   برای اطلاع از هزینه های ویزای کانادا با توجه به شرایط تون، تماس بگیرید
   ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹

  • مهاجرت، به هر روش و به هر کشور، کلا امری هزینه میباشد که هر متقاضی باید این نکته مهم را در نظر بگیرد. مهاجرت به کانادا به روش های مختلف انجام میشه. تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و روش های مختلف دیگری که وجود دارد. برای تعیین مبالغ مهاجرت، ابتدا باید هدف شما از اقامت در کانادا برای ما مشخص شود. مدت زمان اقامت، شهر محل اقامت، هدف از اقامت در کانادا و مواردی از این چنین.

   • وقت بخیر من وهمسرم برای مهاجرت وکامیخوایم به کانادا بریدم همسرم لیسانس حقوق هست ومن دیپلم با ۱۰سال سابقه کار برق وجوشکادی بامدرک فنی حرفه ای لطفاراهنمایی بفرماییدکه ماچه نوع ویزایی بایدبگیریم وه هردوهمزمان باهم بریم

    • وقت شما هم بخیر
     اگر میخواید برای ویزای کار اقدام کنید، باید مدرک ایلتس ۷ به بالا داشته باشید در غیر این صورت به هیچ عنوان درخواست ویزای کار شما تائید نمیشه.
     همچنین میتونید ویزای توریستی کانادا اقدام کنید و وقتی که به کانادا تشریف میبرید، بگردید دنبال کارفرما و ویزای توریستی رو به ویزای کاری تبدیل کنید. هستند کارفرما هایی که بدون مدرک زبان هم بتونن ویزای کاری براتون اقدام کنند.
     معمولا ویزای توریستی که اقدام میکنید، میتونید به طور همزمان به کانادا سفر داشته باشید. خیلی کم پیش میاد که ویزای یکنفر دربیاد ولی همسرشون ریجکت بشن. تاکید میکنم که احتمالش هست ولی خیلی کم پیش میاد.

     • سلام
      شما بالاتر گفته بودید امکان تبدیل ویزای مولتی به ویزای کاری در داخل خاک کانادا وجود نداره ولی اینجا نوشتید که میشه این کار رو کرد. میشه واضح بگید آیا این کار امکان داره یا خیر؟

     • سلام
      این امکان برای ویزای توریستی نیست
      شما اگر ویزای تحصیلی و یا اکسپرس اینتری داشته باشید میتونید داخل خاک کانادا ویزاتون رو تغییر بدید

 • اگر کسی قبلا برای ویزای کانادا اقدام کرده باشه و هزینه هاشو پرداخت کرده باشه هزینه انگشت نگاری رو دوباره باید پرداخت کنه یا از قیمت ویزا کم میشه؟

  • اشخاصی که برای ویزا کانادا اقدام کنند و به هر دلیلی دوباره باید درخواست خود را ارسال کنند، تا ۱۰ سال نیازی به پرداخت هزینه انگشت نگاری نیست اما باید هزینه بررسی مدارک را، پرداخت کنند.
   هزینه بررسی مدارک توریستی ۱۰۰ دلار و هزینه بررسی ویزای تحصیلی کانادا ، ۱۵۰ دلار میباشد.

    • با توجه به ویزای درخواستی خود، فقط باید هزینه بررسی مدارک آن نوع ویزا را پرداخت کنید. اگر ویزای تحصیلی باشد، بله ۲۵۰ دلار باید هزینه کنید و اما اگر ویزای توریستی باشد، باید ۱۰۰ دلار پرداخت کنید.

  • ویزای مولتیپل کانادا، شامل هزینه بررسی مدارک و انگشت نگاری میشود که این هزینه توسط سفارت کانادا دریافت میشود. با توجه به شرایط تاریخجه سفری، تمکن مالی، گردش حساب و اسناد منقول و غیر منقول متقاضی، هر دفتر و کارگزار کانادا، برای بالا بردن شانس ویزای متقاضی، یک سری مدارک که یکی از آن ها دعوت نامه میباشد، به مدارک متقاضی اضافه میکنند که طبیعتا هزینه ی جداگانه ای در بر دارد.

 • قیمت ویزای کانادای ۵ ساله را ۸۰۰ دلار قید کرده اید. اگر من ویزای کانادا یک ساله بخواهم چقدر از هزینه من کم خواهد شد ؟

  • در حال حاضر، فقط ویزای مولتیپل ۵ ساله توسط سفارت کانادا اعطا میشود و هیچگونه ویزای سینگل و یا دبل از طرف سفارت کانادا اعطا نمیشود. برای اخذ ویزای یکساله کانادا، باید منتظر اطلاعیه سفارت این کشور برای ویزای یکساله باشید.

  • مهاجرت به کانادا فقط با هدف کار، تحصیل و سرمایه گذاری صورت می گیرد.
   مهاجرت کاری کانادا نیاز به پیدا کردن کارفرما در رشته تحصیلی، تجربه کاری بر اساس بیمه تامین اجتماعی و گواهی مهارت های فنی و حرفه ای تایید شده توسط اداره فنی و حرفه ای دارد.
   مهاجرت تحصیلی کانادا با توجه به تبدیل معدل آخرین مدرک، تبدیل نمرات درس های تخصصی رشته تحصیلی مورد نظر و بر اساس آزمون های ورودی دانشگاه انتخابی شما صورت می گیرد و در صورت صدور ویزای تحصیلی، پس از زمان اعلام شده توسط سفارت کانادا شما به مجاز به پیدا کردن کار و تامین هزینه های روزمره خود می باشید.
   ویزای سرمایه گذاری کانادا با توجه به نیازهای این کشور اعطا می گردد از جمله نیازهای اعلام شده سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی و خرید ۵۰% سهام شرکت ها می توان اشاره کرد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس ویزای کانادا تماس بگیرید. ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۹۳۹

  • سلام، بله امکان گرفتن ویزای کانادا برای شما وجود داره ولی قبل از هر چیز نیاز داریم این اطلاعات رو برای نوع تقاضای ویزای کانادا داشته باشیم:
   – آیا اقامت ترکیه دارید ؟
   – اگر اقامت ترکیه دارید شغل تون چیه و چه مدارک شغلی دارید؟
   – اگر در ترکیه اقامت ندارید چه مدارک شغلی در ایران دارید؟
   برای راهنمایی بهتر می تونید به صورت مستقیم با کارشناس ویزای کانادا در ارتباط باشید. ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹

 • متشکرم 🙂

  گفتید که کل هزینه های گرفتن ویزای مالتیپل کانادا با دعوتنامه برای یک نفر میشه ۸۰۰ دلار به اضافه هزینه پیکاپ که ۶۵ لیر + ۱۰۰.۰۰۰ تومان هست که با دلار ۱۰ هزار تومانی تقریبا ۲۵ دلار میشه درسته ؟ و البته به این ها هزینه رفت و برگشت به ترکیه هم اضافه میشه . میخوام بدونم هزینه این سفر چقدره و چند روز باید در ترکیه اقامت داشته باشیم.

  • بله درسته، شما در سفارت کانادا حدود ۱۵ دقیقه کار دارید و در یکی از روزهای هفته، بین دوشنبه تا جمعه باید به سفارت کانادا مراجعه کنید. معمولا متقاضیان ویزای کانادا با توجه به شرایط به ترکیه سفر می کنند. در کمترین حالت شما در قالب یک تور سه روزه استانبول و آنکارا به سفارت مراجعه کنید که هزینه اون در حال حاضر بین ۱,۸۰۰,۰۰۰ تا ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان هست ( نرخ تور با قیمت دلار حواله ای حدود ۱۴,۵۰۰ تومان محاسبه شده است ) ولی اگر وقت بیشتری داشته باشید می توانید از تورهای بلند مدت تر استفاده کنید؛ هم فال و هم تماشا

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!