راهنمای گرفتن وقت سفارت

وقت سفارت

چطور وقت سفارت بگیریم ؟

میزان مراجعه زیاد و ازدحام در مقابل سفارت ها، باعث شده تا آنها به کار هیچ ارباب رجوعی بدون هماهنگی و داشتن وقت قبلی رسیدگی نکنند. طبیعتا در چنین شرایطی محدودیت ها به وجود می آیند و هر سفارتی برنامه ریزی مخصوص به خود را برای گرفتن وقت ارائه می کند؛ پس مسئله گرفتن وقت سفارت به یک موضوع جدی تبدیل می شود و اینکه از کجا و چطور وقت سفارت بگیریم ؟

 

شما به صورت شخصی هم می توانید برای گرفتن وقت سفارت اقدام کنید ولی اینکه چقدر در این کار موفق هستید بستگی به آشنایی شما با این کار دارد؛ و البته نوع متفاوت وقت دهی هر سفارت هم بر پیچیدگی این موضوع اضافه می کند. برای همین آژانس ها یا شرکت های مشاور ویزا با دریافت هزینه این کار را برای شما ساده تر می کنند.

  • ما قصد داریم در این مطلب در مورد تمام موضوعاتی که شما در گرفتن وقت سفارت با آنها درگیر هستید به صورت خلاصه توضیح دهیم.
  • ما قصد داریم کار شما را برای گرفتن وقت سفارت ها آسان کنیم.

چرا برای مراجعه به سفارت باید وقت قبلی بگیریم؟


مراجعه زیاد به سفارت

مراجعه زیاد به سفارت ها باعث شده تا آنها تعیین وقت قبلی ا برای مراجعه کنندگان در نظر بگیرند.


محدودیت در رسیدگی

وقتی برای نظم دادن به شلوغی ها وقت قبلی داده می شود؛ باید توقع این موضوع را داشته باشید که محدودیت ایجاد شود و نتوانید در زمان دلخواه وقت بگیرید.


وقت فوری خوب اما پر هزینه

در این میان گرفتن وقت سفارت برخی کشورها، با پرداخت هزینه سریع تر صورت میگیرد!


زمان مشکل سفارت نیست!

اینکه پروسه گرفتن وقت سفارت طول میکشد و به کارتان نمی رسید مشکل سفارت نیست، مشکل شماست.


زمان زیاد در نوبت دهی

هر چه سفارت ها مراجعه کننده بیشتری داشته باشند مدت زمان نوبت دهی آنها بیشتر خواهد بود.


سفارت یک فروشگاه نیست !

شما مشتری نیستید و سفارت هم یک فروشگاه نیست که توقع داشته باشید با توجه به حجم مراجعه کننده، زیرساخت و اپراتورهای خود را زیاد کند.راهنمای گرفتن وقت سفارت کشورها

چطوری می تونم وقت فوری بگیرم ؟

اصولا وقت فوری، در شرایط خاص درخواست می شود؛ شما باید دلایل قانع کننده و مستندی را به سفارت ارائه کنید که نشان می دهد شما شرایط خاصی دارید، باید سریع تر بروید و نیاز به وقت فوری دارید. شما هیچ وقت نمی توانید درخواست وقت سفارت توریستی فوری بدهید …!

هزینه گرفتن وقت سفارت چقدره ؟

بسته به کشوری که از سفارت آن وقت میخواهید و سختی کار، قیمت ها متفاوت هستند. این عدد در بازار، بین 300 هزار تا 2 میلیون تومان و در مجموعه ویزالند بین 100 تا 800 هزارتومان است. البته این تنها مربوط به وقت عادی ست و نرخ وقت فوری متفاوت خواهد بود.

آیا نوع ویزا به نوع گرفتن وقت ارتباط دارد ؟

بله، وقت سفارت متناسب با هدف شما از سفر و نوع ویزا می تواند متفاوت باشد.مثلا وقتی قصد سفر تجاری دارید باید ویزای تجاری بگیرید، وقت سفارت تجاری بگیرید و مدارک مستدل بر سفر تجاری خود را برای گرفتن وقت ارائه کنید.

مشکل ترین وقت سفارت برای کدام کشور است ؟

بی شک، سفارت ایتالیا به دلیل روزانه باز کردن سیستم وقت دهی، متقاضیان را با مشکل مواجه کرده است و با اختلاف از دیگر سفارتخانه ها سخت ترین کشور در نوع وقت دهی می باشد.

بعد از درخواست، چقدر طول میکشه تا وقت داده بشه ؟

به صورت معمول از زمان درخواست 30 الی 40 روز باید منتظر باشید. این زمان در سفارت بعضی کشورها به محض درخواست و در بعضی سفارت ها با فاصله زمانی به شما اعلام می شود.

آیا سفارت می تواند در یک برهه زمانی خاص اصلا وقت ندهد ؟

بله، ممکن است سفارت کشوری در یک زمان خاص به هیچ وجه وقت ندهد. این می تواند به دلیل تغییرات در سناریوی ارائه ویزا یا حتی تغییر دکوراسیون سفارت باشد. البته این موضوع به ندرت برای یک سفارت رخ می دهد.

برای گرفتن وقت سفارت چه مدارکی مورد نیاز است ؟

مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت:

  • کپی صفحه اول پاسپورت

گرفتن وقت سفارت را به ما بسپارید

تیم مشاوره ما، با بررسی ریزبینانه وضعیت و هدف شما بهترین راهکارها را برای گرفتن وقت سفارت خواهد یافت و فقط با دریافت مدارک، هماهنگی لازم برای زمان مراجعه شما به سفارت را به عمل می آورد.

  • همین حالا می توانید با کارشناسان ما در رابطه با این موضوع مشورت کنید:  34458745-026 (10 خط )
  • مشاوره مستقیم: 09122631639

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

راهنمای گرفتن وقت سفارت
میانگین امتیاز 4.3 از 9 رای بازدیدکنندگان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.مشاوره رایگان

از کارشناسان ویزالند مشاوره رایگان دریافت کنید

45 87 45 34 026