اطلاعیه کرونایی ویزای مجارستان

طبق اطلاعیه شرکت VFS global، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کشور مجارستان انجام کلیه خدمات مربوط به اخذ ویزای شینگن مجارستان را متوقف کرده و دفتر ارائه دهنده امور مربوط به درخواست ویزای مجارستان در تهران تا اطلاع ثانوی بسته خواهد بود.

  • دفتر امکان برگرداندن پاسپورت متقاضیان را از طریق ارسال پستی فراهم کرده تا در صورت درخواست، پاسپورت متقاضیان تا عادی شدن شرایط نزد خودشان باقی بماند.

  • اگر قصد دارید تا به صورت حضوری به دفتر VAC مراجعه و پاسپورت خود را پس بگیرید می‌توانید در روزهای یک شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۴ عصر به دفتر VAC مراجعه نمایید.

  • در صورتی که از اضطراری بودن سفر خود اطمینان دارید با ویزالند تماس بگیرید.

وقت سفارت مجارستان در ایران، به عهده شرکت کارگزاری VFSGlobal می‌باشد. حدودا ۷ روز کاری بعد از ارسال درخواست می‌توانید در دفتر این کارگزاری حضور داشته باشید. کلیه وقت‌های تجاری، توریستی، تحصیلی و دیدار از خانواده مجارستان از طریق وی اف اس گلوبال در دسترس می‌باشد. هزینه درخواست وقت سفارت مجارستان در گروه مسافرتی ویزالند، ۲۰۰ هزار تومان می‌باشد.

در این مطلب می‌خوانید

📌 نحوه تعیین وقت سفارت مجارستان

📌 خودتان وقت سفارت مجارستان بگیرید

📌 هزینه درخواست وقت سفارت مجارستان

📌 وقت سفارت فوری مجارستان

📌 مدارک مورد نیاز وقت سفارت مجارستان

نحوه تعیین وقت سفارت مجارستان

وقت سفارت مجارستان در ایران، توسط گروه کارگزاری VFSGlobal انجام می‌شود. برای درخواست تعیین وقت سفارت مجارستان، باید درخواست خود را به این گروه کارگزاری ارسال کنید. حدودا یک هفته پس از ارسال درخواست وقت سفارت، می‌توانید به دفتر وی اف اس گلوبال به آدرس تهران، میدان هروی، خیابان گلستان ۵ (شهید موسوی)، مجتمع تجاری هروی سنتر، طبقه چهام در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۸ تا ۱۷ مراجعه کنید. در صورتی که وقت سفارت از پیش تعیین نکرده باشید، مجاز به ورود به این دفتر نمی‌باشید.

خودتان وقت سفارت مجارستان بگیرید

برای دریافت وقت سفارت مجارستان، باید نام و نام خانوادگی (بر اساس اطلاعات پاسپورت)، شماره پاسپورت، تاریخ انقضاء پاسپورت، ملیت، جنسیت، تاریخ تولد، شماره تماس، تاریخ سفر، تاریخ پیشنهادی وقت سفارت و نوع ویزای درخواستی (توریستی، کاری، بازدید از خانواده و غیره) خود را به همراه اسکن و یا عکس واضح پاسپورت خود را به آدرس ایمیل appointment.hungaryiran@vfshelpline.com ارسال کنید.

هزینه درخواست وقت سفارت مجارستان

هزینه درخواست وقت سفارت مجارستان در گروه مسافرتی ویزالند، ۲۰۰،۰۰۰ تومان می‌باشد. این هزینه فقط برای درخواست وقت سفارت بوده و مدارک آن (پر کردن فرم ویزای مجارستان، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، واچر هتل و بیمه مسافرتی) به عهده متقاضی می‌باشد.

وقت سفارت فوری مجارستان

در حالت عادی، وقت سفارت مجارستان ۷ روز کاری طول می‌برد. اما اگر دعوتنامه داشته باشید و یا برای موارد پزشکی به مجارستان سفر می‌کنید، می‌توانید ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد نیز در این دفتر حضور داشته باشید. در صورتی که با وقت سفارت فوری به دفتر ویزای مجارستان مراجعه کنید، مدت بررسی پرونده تان همان ۱۴ تا ۲۱ روز کاری خواهد بود.

مدارک مورد نیاز وقت سفارت مجارستان

برای درخواست وقت سفارت مجارستان، فقط به عکس واضح و یا اسکن پاسپورت نیاز است. اما زمانی که به دفتر کارگزاری ویزای مجارستان مراجعه می‌کنید، باید مدارک زیر را ارائه بدهید. توجه داشته باشید که این مدارک باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شوند و نیازی به گرفتن تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه ندارند.

📑 فرم درخواست ویزای مجارستان

📑 ۲ قطعه عکس ۳.۵ *۴.۵

📑 بیمه مسافرتی تا سقف ۳۰ هزار یورو

📑 اصل گذرنامه فعلی به همراه کلیه گذرنامه های قبلی

📑 برگه تعیین وقت سفارت مجارستان

📑 اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

📑 اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی

📑 رزرو بلیط رفت و برگشت

📑 واچر هتل

📑 ارائه دعوتنامه (در صورت وجود)

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.5 از 22 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۲ دیدگاه ها

  • سلام ،پسر عموی همسرم حدود ۹ سال در کشور مجارستان هستند ،و ما قصد مهاجرت به کشور رو داریم و ایشون فرمودند که با دعوتنامه که میتونه بفرسته ما میتونیم بریم مجارستان ،ایا همجین چیزی میشود و اینکه چند درصد احتمال این هست که ویزا بشیم با دعوتنامهو اینکه ما به شینگن نداریم و سفری نداشتیم

    • سلام؛ با توجه به نسبتتون که درجه یک نیست در صورتی که ایشون شغل معتبری داشته باشن این دعوتنامه میتونه از اعتبار بالایی برخوردار باشه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفقابل توجه متقاضیان ویزای کانادا

مرز هوایی ترکیه باز گشایی شده شما می‌توانید برای انجام امور انگشت نگاری، بلیط پرواز استانبول را از ویزالند خریداری نمایید. اطلاعات پرواز ترکیه : دکمه به تور استانبول