اطلاعیه وقت سفارت مجارستان

  • هزینه ویزای شینگن از تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۴۰۳) افزایش می‌یابد. بر اساس تصمیم کمیسیون اروپا، هزینه این ویزا برای بزرگسالان از ۸۰ به ۹۰ یورو و برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال، از ۴۰ به ۴۵ یورو افزایش خواهد یافت. تمامی درخواست‌هایی که بعد از ۲۲ خرداد ثبت شود، مشمول قانون جدید خواهد شد.
 

وقت سفارت مجارستان در ایران، به عهده شرکت کارگزاری VFSGlobal می‌باشد. حدودا ۷ روز کاری بعد از ارسال درخواست می‌توانید در دفتر این کارگزاری حضور داشته باشید. کلیه وقت‌های تجاری، توریستی، تحصیلی و دیدار از خانواده مجارستان از طریق وی اف اس گلوبال در دسترس می‌باشد. هزینه درخواست وقت سفارت مجارستان در گروه مسافرتی ویزالند، 4,000,000 تومان می‌باشد.

نحوه تعیین وقت سفارت مجارستان

وقت سفارت مجارستان در ایران، توسط گروه کارگزاری VFSGlobal انجام می‌شود. برای درخواست تعیین وقت سفارت مجارستان، باید درخواست خود را به این گروه کارگزاری ارسال کنید. حدودا یک هفته پس از ارسال درخواست وقت سفارت، می‌توانید به دفتر وی اف اس گلوبال به آدرس تهران، میدان هروی، خیابان گلستان ۵ (شهید موسوی)، مجتمع تجاری هروی سنتر، طبقه چهام در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۸ تا ۱۷ مراجعه کنید. در صورتی که وقت سفارت از پیش تعیین نکرده باشید، مجاز به ورود به این دفتر نمی‌باشید.

خودتان وقت سفارت مجارستان بگیرید

برای دریافت وقت سفارت مجارستان، باید نام و نام خانوادگی (بر اساس اطلاعات پاسپورت)، شماره پاسپورت، تاریخ انقضاء پاسپورت، ملیت، جنسیت، تاریخ تولد، شماره تماس، تاریخ سفر، تاریخ پیشنهادی وقت سفارت و نوع ویزای درخواستی (توریستی، کاری، بازدید از خانواده و غیره) خود را به همراه اسکن و یا عکس واضح پاسپورت خود را به آدرس ایمیل appointment.hungaryiran@vfshelpline.com ارسال کنید.

هزینه درخواست وقت سفارت مجارستان

هزینه درخواست وقت سفارت مجارستان در گروه مسافرتی ویزالند، 4,000,000 تومان می‌باشد. این هزینه فقط برای درخواست وقت سفارت بوده و مدارک آن (پر کردن فرم ویزای مجارستان، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، واچر هتل و بیمه مسافرتی) به عهده متقاضی می‌باشد.

وقت سفارت فوری مجارستان

در حالت عادی، وقت سفارت مجارستان ۷ روز کاری طول می‌برد. اما اگر دعوتنامه داشته باشید و یا برای موارد پزشکی به مجارستان سفر می‌کنید، می‌توانید ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد نیز در این دفتر حضور داشته باشید. در صورتی که با وقت سفارت فوری به دفتر ویزای مجارستان مراجعه کنید، مدت بررسی پرونده‌تان همان ۱۴ تا ۲۱ روز کاری خواهد بود.

مدارک مورد نیاز وقت سفارت مجارستان

برای درخواست وقت سفارت مجارستان، فقط به عکس واضح و یا اسکن پاسپورت نیاز است. اما زمانی که به دفتر کارگزاری ویزای مجارستان مراجعه می‌کنید، باید مدارک زیر را ارائه بدهید. توجه داشته باشید که این مدارک باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شوند و نیازی به گرفتن تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه ندارند.

📑 فرم درخواست ویزای مجارستان

📑 ۲ قطعه عکس ۳.۵×۴.۵

📑 بیمه مسافرتی تا سقف ۳۰ هزار یورو

📑 اصل گذرنامه فعلی به همراه کلیه گذرنامه‌های قبلی

📑 برگه تعیین وقت سفارت مجارستان

📑 اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

📑 اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی

📑 رزرو بلیط رفت و برگشت

📑 واچر هتل

📑 ارائه دعوتنامه (در صورت وجود)

چه ایرادی در این قسمت از متن وجود دارد؟

خوشحال می‌شویم اگر در این مورد توضیح بیشتری دهید

آیا از این مطلب راضی بودید؟

با ارسال بازخورد به بهبود کیفیت محتوای ویزالند کمک کنید.

بازخورد شما ثبت شد؛ با تشکر