وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی باز شد.

از تاریخ ۲۶ آذر ماه، امکان رزور وقت سفارت ایتالیا برای آن دسته از متقاضیان ویزای توریستی ایتالیا که قصد دیدار با یکی از اعضای خانواده (همسر، والدین، برادر و خواهر، فرزند و یا نامزد) خود در ایتالیا را دارند وجود دارد. برای این منظور کافی است به سایت کارگزاری سفارت ایتالیا مراجعه و یا با ویزالند تماس بگیرید. در این مورد نوع ویزای شما ویزیتوری خواهد بود.

متقاضی باید ظرف مدت ۸ ساعت پس از رزرو قرار ملاقات، نسخه اسکن شده پاسپورت ایتالیایی و یا اجازه اقامت دعوت کننده را از طریق یک ایمیل شخصی با موضوع Tracking ID، شماره گذرنامه و تاریخ میلادی وقت سفارت، به ایمیل سفارت به آدرس Italyvisa.iran@ckgs.com ارسال و یک رونوشت از آن را هم به آدرس visti.teheran@esteri.it ارسال نمایند.

ویزای ایتالیا، محبوب ترین ویزای کشور‌های شینگن در بین ایرانیان می‌باشد. برای گرفتن ویزای ایتالیا فقط و فقط تمکن مالی و گردش حساب لازم است. در صورتی که مدارک شما آماده باشد، می‌توانید حتی ۱ ساعت بعد در سفارت حضور داشته باشید و جواب ویزای خود را ۱۴ روز کاری بعد دریافت کنید.

در این مطلب می‌خوانید

📌 شرایط اخذ ویزای ایتالیا

📌 ویزای ایتالیا تضمینی

📌 انواع ویزای ایتالیا

📌 مدارک ویزای ایتالیا

📌 ریجکت ویزای ایتالیا

📌 رفع ریجکتی و اعتراض به رد شدن ویزای ایتالیا

📌 ویزای فوری ایتالیا

📌 هزینه ویزای ایتالیا

📌 سفارت ایتالیا در تهران

📌 سوالات متداول اخذ ویزای ایتالیا

شرایط اخذ ویزای ایتالیا

برای گرفتن ویزای ایتالیا، راه سختی در پیش ندارید. تنها شرطی که برای اخذ ویزای ایتالیا وجود دارد، تمکن مالی و گردش حساب بالا می‌باشد. توجه داشته باشید که منظور از گردش حساب، تعداد تراکنشات حساب متقاضی می‌باشد و مبالغ آن اهمیت چندانی ندارد.

نکته مهم: اشتباه رایجی که بین متقاضیان ویزای ایتالیا و حتی کارگزاران ویزای این کشور وجود دارد این است که، یک مرتبه مبلغ هنگفتی (مثل ۲۰۰ میلیون تومان) را با هدف افزایش تمکن مالی وارد حساب خود می‌کنند. این کار اشتباه است. چرا که گردش حساب شما با دقت بالایی توسط افسران ویزا بررسی می‌شود و در صورتی که متوجه نشوند که این پول از کجا وارد حساب شما شده است، بدون هیچ تردیدی درخواست شما را رد می‌کنند. اما اگر معامله ای انجام دادید که بر اساس آن این مبلغ وارد حساب شما شده است، بهتر است که سند خرید و فروش و یا معامله را با ترجمه رسمی آن ارائه کنید.

همچنین اگر شما تا به حال سفر خارجی نداشته باشید، با یک گردش حساب و تمکن مالی خوب می‌توانید ویزای ایتالیا بگیرید.

ویزای ایتالیا تضمینی

هیچ ضمانتی برای ویزای ایتالیا وجود ندارد. تصمیم گیرنده اصلی در اعطای ویزای ایتالیا، افسران ویزای این کشور می‌باشند. نه ویزالند و نه هیچ کارگزار دیگری نمی‌تواند تضمینی برای گرفتن ویزای ایتالیا به شما بدهد.

اما، ما در ویزالند یک تضمین به متقاضیان ویزای ایتالیا می‌دهیم و آن هم این است که شما در زمان درخواست ویزای ایتالیا، ۵۰% هزینه را واریز می‌کنید و ۵۰% باقی مانده را زمانی که ویزای خود را دریافت کردید به ما پرداخت می‌کنید.

انواع ویزای ایتالیا

ویزای شینگن ایتالیا، با توجه به هدف سفر متقاضی، در انواع مختلفی صادر می‌شود. ویزای توریستی، ویزای سرمایه گذاری و ویزای تحصیلی رایج ترین ویزایی هستند که از سوی سفارت ایتالیا برای متقاضیان ایرانی صادر می‌شود.

۱. ویزای توریستی ایتالیا:

همانطور که از اسم آن مشخص است، این نوع ویزا برای اهداف توریستی و گردشگری صادر می‌شود. برای اخذ ویزای توریستی ایتالیا گردش حساب بالا و تمکن مالی تعیین کننده اصلی می‌باشد. شما با ویزای توریستی ایتالیا می‌توانید تا ۹۰ روز در هر ۶ ماه اقامت داشته باشید.

۲. ویزای سرمایه گذاری ایتالیا:

این نوع ویزا، با اهداف سرمایه گذاری در کشور ایتالیا صادر می‌شود. با خرید ملک و یا سرمایه گذاری در ایتالیا می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. اگر شخصی خواهان سرمایه گذاری در ایتالیا باشد، باید مبلغ عمده این سرمایه گذاری متعلق به خود شخص باشد.

۳. ویزای تحصیلی ایتالیا:

ویزای تحصیلی ایتالیا، با هدف تحصیل و یا تحقیقات کوتاه و یا بلند مدت برای متقاضیان صادر می‌شود. برای اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا شما باید از یک دانشگاه و یا موسسه معتبر آموزشی دعوتنامه ارائه کنید. پس از اتمام دوره تحصیل و یا مدت اعتبار ویزا، می‌توانید در این کشور اقامت دائم داشته باشید.

مدارک ویزای ایتالیا

برای دریافت ویزای ایتالیا، دو دسته مدارک عمومی و مدارک اختصاصی ارائه کنید. مدارک عمومی، مدارکی است که برای هر یک از انواع ویزای ایتالیا باید ارائه کنید و یکسان است. اما مدارک اختصاصی برای هر نوع ویزای درخواستی منحصر به فرد است.

مدارک عمومی ویزای ایتالیا عبارتند از:

📑 فرم درخواست ویزای ایتالیا

📑 گذرنامه فعلی شما و کلیه گذرنامه های قبلی

📑 دو قطعه عکس ۳,۵×۴,۵

📑 رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل

📑 ارائه دعوت نامه (در صورت وجود)

📑 گردش حساب و تمکن مالی

📑 گواهی اشتغال به کار و یا گواهی اشتغال به تحصیل

📑 اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی

📑 بیمه مسافرتی

📑 اصل و ترجمه سند ازدواج (در صورت متاهل بودن)

ریجکت ویزای ایتالیا

در بین کشور‌های شینگن، ویزای ایتالیا کمترین نرخ ریجکتی را دارد. بیشترین دلیل رد شدن درخواست ویزای ایتالیا، عدم اعتماد افسران ویزای این کشور به بازگشت متقاضیان می‌باشد. این اعتماد را می‌توانید با ارائه مدارک شغلی، وابستگی خانوادگی به کشورتان و مشخص کردن دقیق هدف سفر به ایتالیا برای افسران ویزا به وجود آورید.

رفع ریجکتی و اعتراض به رد شدن ویزای ایتالیا

برای رفع ریجکتی ویزای ایتالیا، باید از شهر رم اقدام کنید. به این صورت که در این شهر به یک وکیل وکالت می‌دهید تا کار‌های مربوط به رفع ریجکتی ویزای ایتالیا را برای شما انجام دهد. این کار، قابل انجام است اما به شدت برای شما هزینه بردار می‌باشد. پس از ریجکت شدن، می‌توانید ۶ ماه بعد از ریجکت دوباره درخواست ویزای خود را ارائه کنید. برای اعتراض به ریجکت ویزای ایتالیا هم می‌توانید یک نامه اعتراضی بنویسید و در آن با سند و مدرک به افسران ویزا اعلام کنید که به اشتباه ریجکت شده‌اید.

ویزای فوری ایتالیا

اگر مدارک ویزای ایتالیای شما آماده باشد، می‌توانید از ۱ ساعت تا ۱ هفته بعد به سفارت مراجعه کنید. ویزای فوری ایتالیا، فقط زمان وقت سفارت را تسریع می‌کند و هیچ تفاوتی در مدت جوابدهی آن ندارد.

هزینه ویزای ایتالیا

در صورتی که بخواهید در اولین زمان ممکن به سفارت ایتالیا مراجعه کنید و یا همان برای ویزای فوری ایتالیا اقدام کنید، باید مبلغ ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان بپردازید. اما اگر زمان مراجعه به سفارت برای شما اهمیتی ندارد، می‌توانید ۴۵ روز کاری بعد به سفارت مراجعه کنید و برای ویزای خود، مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان بپردازید.

توجه داشته باشید که این هزینه‌ها فقط برای درخواست ویزا و مدارک مربوط به ویزا (بیمه مسافرتی، رزرو بلیط رفت و برگشت، واچر هتل و غیره) می‌باشد و پرداخت هزینه های صندوق سفارت (با توجه به نوع ویزای درخواستی) به عهده متقاضی می‌باشد.

بیشتر بدانید: هزینه ویزای ایتالیا

سفارت ایتالیا در تهران

سفارت ایتالیا در تهران در آدرس خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۲۹۸ واقع شده است. اما توجه داشته باشید که بخش کنسولی و خدمات ویزای این سفارت در تهران تعطیل می‌باشد و شما برای درخواست ویزا باید به کارگزاری CKGS به آدرس تهران، ولنجک، خیابان ۱۳، پاساژ گالریا طبقه چهارم مراجعه کنید. حضور در این کارگزاری بدون وقت سفارت (از قبل تعیین شده) ممکن نیست.

بیشتر بدانید: وقت سفارت ایتالیا

سوالات متداول اخذ ویزای ایتالیا

۱. در سایت سفارت ایتالیا و سایت های خارجی معتبر ویزای شینگن نوشته شده که هزینه ویزای توریستی ایتالیا ۶۰ یورو می‌باشد اما چرا در زمان حضور در کارگزاری ۸۵ یورو باید پرداخت کنیم؟

۸۵ یورویی که در کارگزاری ویزای ایتالیا از شما دریافت می‌شود، شامل ۶۰ یورو هزینه درخواست ویزا، ۹ درصد مالیات و حدودا ۲۰ یورو کارمزد شرکت CKGS می‌باشد.

۲. تمامی مدارک ویزای ایتالیا رو آماده کرده‌ام. از کجا می‌توانم درخواست ویزای ایتالیای خود را ارسال کنم؟

شما ابتدا باید وقت سفارت خود را از سایت کارگزاری تعیین کنید. سپس به دفتر کارگزاری برای انگشت نگاری و تحویل مدارک مراجعه کنید.

۳. گردش حساب ویزای ایتالیا باید چقدر باشد؟

هیچ مبلغی برای گردش حساب مشخص نشده است. مبالغ ورودی و خروجی حساب به هیچ عنوان ملاک نیست و فقط تعداد تراکنشات است که برای افسران ویزای ایتالیا اهمیت دارد.

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.4 از 78 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۳۶۶ دیدگاه ها

 • سلام
  درحال حاضر ، میشه با ویزای شینگن توریستی ایتالیا ، بعد از ورود به خاک ایتالیا ،به کشور های همسایه هم سفر کرد تو اون مدت ؟ ( مثل اسپانیا )

 • سلام . سوالی داشتم
  دعوت نامه حتما باید از طرف فامیل درجه یک باشه ؟
  از طرف دوست و یا همکار نمیشه دعوت نامه فرستاد ؟

  • سلام؛ در حال حاضر ایتالیا به کسانی که درجه یکشون و دوست پسر و دوست دخترشون تو کشور ایتالیا حضور داره و می تونن دعوتنامه ارسال کنن اجازه داده وقت بگیرن و مدارکشون بررسی بشه.

 • با سلام، من برای یک برنامه ی تحصیلی با بورس ارسموس در ایتالیا پذیرفته شدم. اما چند مسئله ی جدی برام پیش آمده. روی سایت سفارت و مرکز ckgsir به طور موکد مدارک را به زبان ایتالیایی خواسته اند و از آنجا که من مطلع نبودم و دیشب در بعضی سایت ها دیدم برای ویزای تحصیلی باید متقاضیان پرونده ی تحصیلی خودشون را تا نهایتا ۲۴ جولای ارائه بدهند. حالا با توجه به شلوغی زیاد دارالترجمه های ایتالیایی خواستم ببینم که آیا واقعا پس از این تاریخ ۲۴ جولای امکان اقدام برای ویزای تحصیلی برای ایتالیا وجود نداره؟

 • با درود،
  من ساکن اینالیا هستم با اقامت دائم و شاغل، میخواهم برادرزاده ام را دعوت کنم جهت یک سفر یکماهه به ایتالیا.
  ۱- فرم دعوتنامه را از کجا‌ تهیه کنم ؟
  ٢- ازطرف من چه مدارکى لازم است که براى تسریع گرفتن ویزا براى ایشان باشد ؟
  ایشان مدرک کارشناسى ارشد در رشته عمران دارند و سن ایشان ٢۶ سال و معافى سربازى نیز دارند .
  با سپاس

  • سلام؛ تو خود سایت ckgs فرم دعوتنامه رو می تونید بردارید. .مدارک دعوت کننده، دعوت نامه و پاس ایتالیایی شما .

 • سلام .بنده دانشجوهستم ۳۵ ساله فقط به عنوان توریست میخواهم به ایتالیا بروم .آیا باز لازم است گردش مالی و سند ملکی داشته باشم.دغیر این صورت آیا امکان سفر وجود ندارد؟؟؟راهنمایی بفرمایید.البته یک دو بار سفر به عراق داشته ام

 • سلام.بنده به عنوان تورست میخواهم به ایتالیا بروم .۳۵ ساله ام . ودانشجویان هستم آیا میتوانم به این کشور سفر کنم

  • سلام؛ در حال حاضر ایتالیا به کسانی که دعوت کننده درجه یک دارن اجازه داده وقت بگیرن و مدارکشون بررسی بشه.

 • سلام وقت بخیر
  من ۳۱ سالمه و مجرد هستم تمکن مالی دارم و سند خونه به نامم هست و گردش حسابم هم عادیه
  کارم به صورت دورکاری هست و بیمه نیستم اما در کل ۲ سال سابقه بیمه دارم
  قصد دارم با مادرم توریستی به ایتالیا و از اونجا به کشورهای دیگه حوزه شینگن برم
  آیا امکانش هست؟ اگر نه باید چی کار کنم؟

  • سلام؛ باید بیمه مرتبط به شغل به روز داشته باشید و در حال حاضر به خاطر شرایط کرونا مرز بسته هست.

 • سلام من ۴۹سالمه میخاستم اولین بار به ایتالیا برا سفر تجاری ویزا بگیرم البته ویزای امارات رو دریافت کردم ولی بخاطر شرایط نتونستم برم و هرساله به کشور ترکیه هم میرم میخام ازتون راهنمایی بگیرم که چطور ویزای فوری صادر میشه و اینکه نیاز به مصاحبه هس؟

 • سلام وقت بخیر. من ۲۲ سالم هست دانشجو هستم اما به زودی فارغ التحصیل میشم. دعوتنامه ندارم فقط گردش حساب و تمکن مالیم قابل قبول هست. شانس ویزا گرفتن دارم؟
  و تمکن مالی حدودا چقدر باید باشه؟

 • سلام. من پاسپورت فرانسه رو دارم و توی ایتالیا دارم درس میخونم. میخوام خواهرم که متاهل هست و بچه هاش که یک ساله هست رو دعوت کنم برای دیدار یک ماهه به ایتالیا. به نظرتون برای ویزای توریستی از ایتالیا باید دعوت نامه بگیرم یا از فرانسه چون مقصد ایتالیا هست؟ و ایا برای خاله هم میشه دعوت نامه فرستاد یا فقط درجه یک؟

 • سلام
  من ویزای تحصیلی از یکی از دانشگاههای ایتالیا دارم. میخوام بچه زیر یک سال رو هم با خودم ببرم چه ویزایی باید براش درخواست بدم؟

 • سلام. بنده ۳۵ سال سن دارم، سابقه ۵ بار سفر به ترکیه و یک بار به عراق دارم. تمکن مالی ۱۵۰ ملیونی هم دارم، گردش حساب قابل قبولی هم دارم. سابقه ۸ سال بیمه هم دارم ، ولی سند ملکی ندارم. من و همسرم میخواهیم برای ویزای توریستی ایتالیا اقدام کنیم، آیا شانس ویزا شدنمون هست؟

  • سلام؛ ما به تمامی مسافرین برای اولین درخواستشون تو حوزه شنگن پیشنهاد می کنیم در قالب تور گروهی ثبت نام داشته باشن که خیالشون راجع به ویزا شدنشون راحت باشه.

 • سلام من ۱۸ سالمه اگر که کل مدارکم کامل باشه میتونم به تنهایی(اعضای خانواده همراهم نیستن) ویزای توریستی رو بگیرم؟
  یا احتمال ریجکت شدن خیلی بالاست؟

 • با سلام و خسته نباشید .
  همسر من ویزای تحصیلی ایتالیا رو دارن و الان این کشور هستن . برای ۱۵ روز دیگه وقت انگشت نگاری دارن .
  آیا بعد از اینکه انگشت نگاری رفتن و رسید دریافت کردن من میتونم برای ویزای توریستی اقدام کنم ؟ یا باید حتما پرمسو ایشون آماده بشه و بعدا اقدام کنم ؟

 • سلام کارشناسی حسابداری دارم امسال می‌خوام کارشناسی ارشد اقتصاد بخونم و زبان انگلیسی رو هم طی این دوسال ارشد بخونم سنم الان ۲۳ هست و کارت پایان خدمت هم دارم ‌ میتونم دوسال دیگه برای مقطع دکترا برای رشته اقتصاد دانشگاه های ایتالیا فول فاند بگیرم . البته سر کار هم میرم و سابقه بیمه هم دارم اما مرتبط نیست با رشتم

 • سلام ممنون از راهنماییهاى مفیدتون.اگر با دعوتنامه به ایتالیا سفر کنیم آیا میشه به کشورهاى همسایه ایتالیا هم از اونجا سفرى داشته باشیم؟اگر امکانش نیست بنظرتون تا کى این محدودیت ادامه داره؟

  • سلام؛ در حال حاضر نه نمی تونید ورود وخروجتون و مدت اقامتی که دارید فقط باید در کشور ایتالیا باشید. و فعلا تایمی برای بازگشایی کل مرزها اعلام نشده.

 • سلام.دختر ٢٨ ساله هیتم.برادرم ساکن ابتالیا هست و قصد داره براى من دعوتنامه بفرسته.آیا الآن زمان مناسبى هست از نظر محدویدیت هاى کرونا؟یعنى الآن میتونه اقدام کنه براى دعوتنامه؟؟و اینکه بنظر شما براى خودم تنهایى درخواست بده بهتره یا همراه یکى از والدینم که هر دو بالاى ۶٠ سال سن دارن.ممنون

  • سلام؛ در حال حاضر سفارت ایتالیا به کسانی که دعوت کننده دارن اجازه داده وقت توریستی بگیرن اگه مجرد هستید با یکی از اعضای خانواده اقدام کنید حالت توریستی تر هست. و شانس گرفتن ویزاتون بالا خواهد بود.

 • سلام.من دختر ٢٨ ساله هستم.برادرم ساکن ایتالیا هست و قصد داره برام دعوتنامه بفرسته.آیا الآن زمان مناسبى هست و بنظر شما احتمال موافقت با دعوتنامه هست؟

  • سلام؛ بله در حال حاضر کشور ایتالیا به کسانی که دعوت کننده دارن اجازه داده وقت گرفته بشه و مدارکشون بررسی بشه.

 • سلام
  برادرم در ایتالیا دانشجو هست. پدر و مادرم با چه ویزایی میتونن برن به دیدنش؟ خودم هم ۲۳ سالمه میتونم باهاشون برم؟
  و اینکه با ویزای توریستی ایتالیا میشه به بقیه کشورهای اتحادیه اروپا هم سفر کرد؟ تشکر

  • سلام؛ در حال حاضر ایتالیا به کسانی که دعوت کننده دارن اجازه داده وقت گرفته بشه و مدارکشون بررسی بشه اما این محدودیت هست که نمی تونن از ایتالیا وارد کشوری دیگه تو حوزه شنگن بشن.

 • سلام من ۲۱ سالمه و از لحاظ تمکن مالی و گردش حساب مشکلی ندارم و از لحاظ احساسی و خانواده پدرم فوت شده و یه برادر زیر ۱۸سال دارم و زیر تکلف من هستن چقدر شانس ویزای ایتالیا توریستی دارم؟

  • سلام؛ سنتون سن حساسی هست و سفارت بهتون ویزا نمی ده و برای سفر می تونید با مادرتون اقدام کنید اون هم در قالب تور گروهی نه ویزای انفرادی.

 • سلام ،من ویزا از سفارت ایتالیا گرفتم ان موقع مجرد بودم الان نوزاد دارم چطور می توانم برای نوزادم ویزا بگیرم

 • سلام من یک بار به همراه مادرم ویزای شینگن ایتالیا رو گرفتیم و بعد ۱ سال برگشتیم
  الان برا اقدام کردن ویزا مشکلی به وجود میاد؟

 • با سلام مجدد،
  در مورد تمکن مالی، آیا سپرده بلند مدت ارزی به دلار آمریکا (حدود ۲۰٫۰۰۰ دلار) از طرف سفارت ایتالیا و به طور کلی، سایر سفارت های شینگن پذیرفته می‌شود؟

  • سلام؛ برای حوزه شنگن مانده حساب رو به یورو از بانک بگیرید.در کل برای مدارک بانکی اگه سپرده ای هم می گیرید باید سود سپرده به هر جسابی میاد ریز گردش ۳ ماهه اون رو هم بگیرید.

 • با سلام،‌
  البته میدونم الان سفارت ایتالیا ‌و ‌‌سایر سفارت های اروپایی ویزای توریستی صادر نمیکنند، اما در مورد مدارک ارائه شده به سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی، ترجمه انگلیسی رو قبول میکنه یا حتما باید به ایتالیایی باشه؟ و‌اینکه آیا ترجمه مدارک باید به تایید وزارت امور خارجه و دادگستری برسه یا صرفا با مهر و امضای مترجم میپذیره.

 • سلام
  من ۴۴ سال سن دارم و تا حالا فقط چند باری به کشورهای دبی ترکیه و ارمنستان سفر کردم چطوری میتونم ویزای شینگن ایتالیا رو بگیرم و با چه میانگین حسابی(منظورم اینه چقدر باید حسابم موجودی داشته باشه )
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • سلام؛ پیشنهاد ما برای کسانی که اولین بارشون هست برای حوزه شنگن می خوان اقدام کنن تور گروهی هست و اگه مدارک شغلی معتبر و مدارک بانکی معتبر دارید حتما تور گروهی ثبت نام داشته باشید که با درخواستتون موافقت بشه.

 • سلام من اقامت کاری ایتالیا رو دارم و ملک هم بِه نام خودم دارم اینجا از آگوست ازدواج کردم ایران و الان که ویزا دیدار خانواده باز شده میخوام برای همسرم دعوت نامه بفرستم . ولی در سایت برای گرفتن وقت در طَی مراحل نوع فرمی که میده نوع D هست که درخواست ویزا طولانی مدته . مشکل از لر کردن اطلاعات هست ؟

  • سلام؛ بله در حاال حاضر سفارت ایتالیا به کسانی که دعوت کننده از کشور ایتالیا دارن اجازه درخواست توریستی رو می ده و مدارک رو بررسی می کنه.

 • باسلام من دانشجو هستم سنم۲۲ از لحاظ تمکن و گردش،مالی مشکلی ندارم، سابقه سفر ندارم میتونم با تور گروهی به اروپاسفر کنم ؟

  • سلام؛ با توجه به سن حساس شما و بدلیل نداشتن وابستگی عاطفی به کشور از نظر سفارت حتما باید با خانواده اقدام کنید.

  • سلام؛ در حال حاضر سفارت ایتالیا به کسانی که دعوت کننده دارن اجازه درخواست ویزای توریستی رو میده.

 • سلام من سابقه بیمه و یه سفر به خارج از کشور دارم البته نه اروپا و گردش حساب و تمکن مالی هم دارم البتع دلیل عاطفی هم دارم شانس ویزا شدنک چقدره و اینکه سن تاثیر داره یا ن اخه من ۲۱ سالمه ولی چند ساله سرپرست خانوادم ممنون میشم جواب بدید

  • سلام؛ برای گرفتن ویزا سن خیلی خیلی تاثیر گذار هست چه در حوزه شنگن چه بابت ویزای توریستی کانادا یا انگلیس و از نظر افیسر به دلیل نداشتن وابستگی به کشور شانس ویزای شما در صورتی که تنهایی بخواهید اقدام کنید خیلی میاد پایین . و سن بالای ۳۰ سال برای تنهایی اقدام کردن سن مورد قبولی هست.

 • آیا باید ابتدا در سایت UNIVERSITALY ثبت نام کرد و تاییدیه پذیرش گرفت و یا ابتدا به صورت مستقیم از دانشگاه پذیرش گرفت و سپس در سایت UNIVERSITALY تایید گرفت؟

  • سلام؛سوال شما در رابطه با ویزای تحصیلی ایتالیا هست که متاسفانه تخصص ما تو حوزه شنگن، توریستی هست.

 • باسلام؛ در شرایط کنونی کرونا امکان اخذ ویزای توریستی شنگن وجود دارد؟ هدف سفر به چند کشور اروپایی به صورت تفریحی و نهایتا استفاده از مسیر ایتالیا جهت رفت و برگشت به کشور تونس می باشد.

 • ﺳﻼﻡ.ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﯿﺪ ﺍﯾﺎ ﻭﯾﺰﺍﯼ ﭘﯿﻮﺳﺖ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﮔﯽ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺍﯾﺘﺎﻟﯿﺎ ﺍﻻﻥ ﺑﺎﺯ ﻫﺴﺖ ﻣﻦ ﻣﺪﺍﺭﮐﻢ ﺭﻭ ﺗﺄﯾﯿﺪ ﺷﺪﻩ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺍﯾﺘﺎﻟﯿﺎ ﺩﺭ ﮐﺎﺑﻞ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺩﺍﺩﻡ ﺍﻻﻥ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﯾﮏ ﺳﺎﻟﻪ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺗﻤﺎﺱ ﺍﺯ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻫﺴﺘﻢ ﺍﻣﺎ ﻫﯿﭻ ﺧﺒﺮﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﺍﯾﺎ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﯿﺪﯾﺪ

 • سلام ،من میخوام ویزا بگیرم ،اگر یکی از نزدیکان ،دعوتنامەبفرستن واسم ،تو کار نیمە دولتی هم اشتغال دارم ،تو یکی از شهرهای ایتالیا هم شغل میتونن واسم جور کنن ،من چ نوع ویزای درخواست کنم ،وهزینه تقریبیش چقد هستش ،وچند روز طول میکشه تا ویزا دستم باشه

  • سلام ؛
   شما قصدتون از این ویزا چی هست ؟
   اگر مهاجرت هست بهتره که دعوتنامه کاری بگیرید تا مستقیم اقامت بگیرید.

 • سلام ؛ من هم دقیقا شرایط مشابه دارم برای گواهی اشتغال که اثبات کنم منبع درامدم از کجا بوده.گپ تحصیلی منم۳ سال از مقطع کارشناسیم بوده و درخواست ارشد مجدد دارم. ۲۶ سالمم هست. چیجور باید بگیم کارمون ازاد بوده؟

  • شما برای اثبات کار نیاز به سابقه بیمه دارید. اما میتونید این موضوع رو توضیح بدید و اینکه با ارائه مدرک کارشناسی ارشدتون، توضیح بدید که در این مدت در حال تحصیل هم بودید.

  • سلام؛ ما در زمینه مهاجرت کار نمیکنیم و در حوزه شینگن فقط در زمینه ویزای توریستی شنگن فعالیت داریم.

 • سلام ممنون از سایت خوبتون؛ من پذیرش گرفتم و منتظر وقت سفارت هستم.با توجه به شرایط امسال میگن ریجکتیا زیاد شد. من گردش ۳ماهه حساب خودمو ارائه دادم..و مبلغ تمکنش مناسبه.ولی مسله ای ک الان هست میگن باید گواهی شغلی باید تحویل داده بشه امسال…من شغل دولتی و یا خاصی ندارم.تو بورس فعالیت داشتم و کلاسای خصوصی داشتم و الان واقعا نمیدونم چیجوری باید اثبات کنم من شغل داشتم…ممنون میشم راهنمایی کنید…

   • من شهریور امسال فارق التحصیل ارشد شدم.ولی چون برای ارشد مجدد اقدام کردم ارشدم رو اصن ارائه ندادم.کارشناسیمم۹۶ فارغ التحصیل شدم

    • میتونید توضیح بدید که در حال تحصیل در مقطع ارشد بودید و اینکه حتی مدرکتون رو هم ارائه بدید.

  • سلام؛ شما میتونید ویزای خود اشتغالی و یا ویزای هنرمندی بگیرید که متاسفانه ما در این زمینه خدماتی رو ارائه نمی‌دیم.

 • با سلام،من می خواستم اقدام به گرفتن ویزای توریستی ایتالیا کنم ولی بیمه و شغل و سند و سابقه سفر ندارم فقط دارای تمکن مالی می باشم. آیا شما میتونید با شرایطی که من دارم ویزای ایتالیا رو برام بگیرید؟؟

 • سلام روز بخیر. من و همسرم میخواستیم به ایتالیا سفر کنیم. همسرم ١١سال سابقه بیمه داره و تمکن مالی خوبی هم داره بالای ۵٠٠ میلیون و سند ملکی هم داریم. من خودم خانه دار هستم. اول اینکه میتونیم ویزای توریستی بگیریم؟ و اینکه من چون خانه دار هستم میتونم با مدارک همسرم اقدام کنم؟ و اینکه به نظرتون سفارت ها کی باز میشن که ما بتونیم اقدام کنیم؟ و هزینه وقت سفارت چقدر هستش؟ ممنون

  • سلام؛ بله، همسرتون میتونن درخواست کننده اصلی باشن و مشخصات شما به عنوان تحت تکفل ایشون در همون درخواست ثبت بشه. برای استعلام هزینه ها هم لطفا تماس بگیرید.

 • سلام وقت به خیر؛ من بدون مدرک زبان ادمیشن پی اچ‌دی گرفتم، دانشگاه به دلیل کرونا مدرک زبان رو حذف‌کرد. حالا برای ویزا باید مدرک زبان ارائه کنم؟

 • با سلام خدمت دست اندرکاران؛ بنده در سال ۲۰۱۸ ویزای توریستی ایتالیا گرفتم و رفتم به ایتالیا و سر تاریخ اعتبار ویزا برگشتم. الان اگه مرز باز بشه دوباره میخام درخواست بدم.مدارکم اینه: جواز کسب مشاور املاک بنامم، سند خونه بنامم، سابقه بیمه۱۸سال، مانده حساب سپرده ۳۰۰میلیون، سابقه ویزای توریستی و اینکه سنم ۴۵ سال و مجردم. آیا به نظر شما با این شرایطی که دارم و با سابقه شینگن که دارم درخواست ویزا برای سفر مجدد بدهم درصد گرفتن ویزای من چقدر هستش؟ ممنونم راهنمایی بفرماید.

  • سلام؛ با این شرایط، شانس ویزا شدن شما کم نیست. البته فعلا امکان درخواست ویزای توریستی شنگن وجود نداره.

 • سلام وقت بخیر؛آیا امکان درخواست ویزای خانوادگی تایپ D ایتالیا برای من وجود داره؟ ( از خواهرم که کارت اقامت دائم داره دعوت نامه دارم. )

  • سلام؛ چرا ویزای بلند مدت؟ ویزای بلند مدت برای کسانی صادر میشه که قصد تحصیل، کار و یا پیوست به خانواده رو داشته باشن. ملاقات خواهر پیوست به خانواده به حساب نمیاد.

 • سلام خسته نباشین من ۳۱سالمه مجردم شغلم ارایشگری هست بیمه ندارم و فعلا گردش مالیم تا ۳۰میلیون هست ولی میتونم افزایش بدم برای ایتالیا چه ویزایی رو بهم پیشنهاد میدین باتشکر

  • سلام؛ فعلا پیشنهاد میکنم که اقدام نکنید. چون نه سابقه بیمه دارید و نه تمکن مالی خوبی دارید و نه سابقه سفر خوب.

 • سلام آیا ویزای شینگن ایتالیا یا فرانسه باز هست و ویزای توریستی الان صادر میکنند؟ و در سایت سفارت ایتالیا برای وقت شینگن گزینه‌های زیادی است که یکیش afam است معنی اون همون ویزای انتخابی شینگن می باشد ؟

  • سلام؛ خیر در حال حاضر، امکان درخواست ویزای توریستی ایتالیا و سایر کشورهای شینگن وجود نداره. AFAM مربوط به موسسات آموزشی هنر و موسیقی ایتالیا هست.

 • سلام؛ ببخشید من اتباع هستم شوهرم برام دعوتنامه فرستاده. کنسولی ایتالیا در تهران هم رفتم مدارکامو کامل چک کردن و دعوتنامه رو تو سیستم زدن گفتن شما تو سیستم ما هستید و بقیه مدارکامو کامل دیدند و گفتند باید تمام مدارکاتو ببری سفارت ایتالیا در کابل تایید کنید وبیایین .الان که بسته هست سفارت ایتالیا در کابل ۶ماه هست که بسته هست. ایرانم خروج و مراجعت نمیدن بخاطر کرونا؛ منم ایران متولد شدم کشورمو ندیدم اصلا. حالا به نظر شما من که کارت اقامت موقت دارم یعنی همون کارت آمایش، به نظرتون چرا ویزا نمیدن وقتی تمام مدارکام کامل هس پس این کارت آمایش به چه دردی میخوره که ما را میفرستن اخه افغانستان تو این وضعیت جنگ. یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

  • سلام؛ مدارک شما حتما باید توسط سفارت ایتالیا در کابل تایید بشن، البته سفارت ایتالیا در ایران هم میتونه این کار رو خودش انجام بده، اما چون به خودتون سپردن، باید این کار رو توسط سفارت ایتالیا در کابل و یا وزارت امور خارجه افغانستان پیگیری کنید.

 • سلام من کارمند شهرداری هستم اما بدون بیمه ولی میتونم گواهی اشتغال به کار۵سالمو بگیرم تمکن مالی ۱۵۰میلیونی دارم آیا میتونم ویزای توریستی بگیرم ؟

 • سلام وقتتون بخیر.آیا با اخذ پذیرش از دانشگاهی در ایتالیا و داشتن آیلتس ۶ یا ۷ و موجود بودن مبلغ ۶۰ میلیون تومان در حساب مادرم میتونم ویزای تحصیلی ایتالیا رو بگیرم یا شانسم کمه مبلغ رو حتما باید بیشتر کنم؟ و اینکه آیا حساب مسدود میشه یا اصلا؟ درضمن سنم ۲۱ است و تا به حال سفر خارجی نداشتم. ممنون از شما

  • سلام؛ تمکن مالی شما کمه و باید حداقل ۳ یا ۴ برابر این مبلغ رو داشته باشید، یا اینکه فاند بگیرید. اما حساب شما مسدود نمیشه و می‌تونید بعد از گرفتن ویزای تحصیلی ایتالیا، پول رو از حسابتون خارج کنید.

 • با سلام ۳۵ ساله هستم. ۷ سال بیمه تامین اجتماعی دارم که از شرکت ساختمانی رد شده. تمکن مالیمم بد نیست. ۱ واحد خونه هم دارم که البته در رهن بانک بابت وام مسکن ولی سند دارم. شرایطم به چه صورت هست؟؟؟ ممنون از زحمات شما

  • سلام؛ شما شانس ویزا شدن رو دارید. البته در صورتی که قبلا سابقه سفر به شینگن و یا دعوتنامه از طرف شخصی که در کشور ایتالیا اقامت داره داشته باشید. اگر هیچکدوم از این شرایط رو ندارید، توصیه می‌کنم حتما در قالب تور گروهی اقدام کنید.

   • با سلام من سه تا پاسپورت عوض کردم که در این پاسپورت ها به ترکیه و بنگلادش و چین سفر کردم و ویزای یکساله چین را دارم و داری سند ملکی تمکن مالی بالا و دارای ۱۰ سال بیمه و دارای کارت بازرگانی میخواستم بدون شانسی برای دریافت ویزای توریستی یا تجاری برای ایتالیا دارم ممنون

    • سلام؛ این سفرها برای چند سال پیش بوده؟ البته توصیه میکنم فعلا برای ویزای توریستی شنگن و در قالب تور گروهی اقدام کنید. البته اگر تاریخ سفرهاتون هم نزدیک باشه، باز هم شانس ویزا شدن رو خواهید داشت.

 • سلام وقت بخیر من اتباع هستم تمام مدارکم حاضر و تایید شده هستن فقط وقت دعوتنامه ام تمام شده ‌همسرم باید تمدید کنه ولی ازاونجایی که من پاس مو عوض کردم اسمم تو پاس جدیدم تغییر کرده گفتن باید بری سفارت ایتالیا تاییده بگیری که پاس قدیمی ‌جدیدم مال یه نفره الان من شیراز هستم بخوام بیام تهران سفارت تایید میکنه وچندروز طول میکشه؟ممنون میشم جواب بدین؟

  • سلام؛ بله تایید میکنن، اما باید قبلش با سفارت تماس بگیرید و وقت بگیرید که برای این کار کی تشریف ببرید. اینکه در این شرایط فعلی چند روز این کار به طول خواهد انجامید، واقعا مشخص نیست. ممکنه یکی دور روز معطل بشید. شاید هم سفارت ایتالیا همون روز کارتون رو انجام بدن.

 • سلام من اتباع هستم رفتم سفارت ایتالیا برای تایید مدارک ولی گفتن باید بری سفارت ایتالیا در افغانستان تایید کنه بعد بیای الان اونجا هم هر چی ایمیل میکنیم سفارت بسته است و بخشنامه دادن که تو کشور های همسایه برید من نمیدونم چیکار کنم اگه راهنمایی کنید ممنونم

  • سلام با توجه به اینکه اتباع هستید و نیاز به تاییدیه مدارک از سوی سفارت کشور مقصد در کشور خودتون دارید، باید تا بازگشایی سفارت در کشور خودتون صبر بکنید.

 • سلام و ممنون از اطلاع رسانی خوبتون. والا تلفن ها و ایمیل هایی که کنسول گری و شرکت ckgs اعلام کردن رو که اصلا پاسخگو نیستن.
  الان توی سایت سفارت ایتالیا و همین طور ابتدای همین صفحه نوشته شده که برای ویزای تحصیلی باید به سایت universitaly رفت و پیش ثبت نام کرد. ولی مشکل اینه که این سایت برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد هست و خود من که در دوره ی دکترا پذیرش گرفته ام، توی این سایت نمی تونم ثبت نام کنم چون اکثر دوره های دکتری اصلا توی این سایت نیستن و معمولا خود کوردینیتورهای دانشگاه دعوت نامه تحصیلی رو برامون می فرستن و دانشجوهای دکتری اصلا کاری با universitaly ندارن. اگه اطلاعی تو این زمینه دارید ممنون میشم که کمک کنید.

 • سلام ایا می توان برای ویزا فرصت مطالعاتی ایتالیا نوع D اقدام کرد؟ سفارت در شرایط فعلی ویزا صادر میکنه؟

 • با سلام
  بنده ۳۶ سالمه سابقه چندین بار سفر به ترکیه کردستان عراق و گرجستان و همچنین ویزای کره جنوبی از طریق دعوتنامه یک شرکت معتبر که البته سفرم کنسل شد رو دارم ۷ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی غیر مرتبط با کارم دارم و سند ی واحد تجاری و گردش حساب متوسط با تمکن مالی حدود ۱۵۰ – ۲۰۰ میلیون تومان…
  و البته ی شرکت خصوصی با مجوز و روزنامه رسمی و… که فعالیتی نداره هم دارم
  شانس ویزا شدنم از طریق ایتالیا چقدره؟
  و اینکه شانسم برای فرانسه بیشتره یا ایتالیا؟
  مرسی

  • سلام؛ با توجه به این که بیمه ی شما خویش فرما هستش و این نوع بیمه مورد تاییده سفارت نیست و این که شرکت خصوصیتون بدون فعالیت فاقد اعتبار هستش پیشنهاد میکنیم برای این که شانس ویزا شدن داشته باشید با تور گروهی سفر کنید.

 • سلام؛ وقت بخیر، برای ویزای گردشگری ایتالیا تمکن مالی مورد نیاز برا هر فرد چند میلیون هست. ممنون میشم راهنمایی کنید.

 • سلام
  من به تازگی از دانشگاهی در ایتالیا برای دوره دکترا پذیرش با فاند گرفته ام، آیا در حال حاضر امکان درخواست ویزای تحصیلی از سفارت ایتالیا وجود دارد؟

  • سلام؛ خیر، فعلا نمی‌تونید برای درخواست هیچ یک از انواع ویزای ایتالیا، وقت سفارت بگیرید.

  • سلام؛ فعالیت ویزالند فعلا در زمینه ویزای تحصیلی کاندا هستش، برای اطلاع از اینکه شرایط اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا رو دارید یا خیر، از مراکز اخد ویزای تحصیلی حوزه ی شنگن راهنمایی دریافت کنید.

 • سلام وقتتون بخیر
  اگه من ویزای تحصیلی داشته باشم به همراه بورس استانی و بخوام برای همسرم ویزای همراه بگیرم امکانش هست بورس استانیم قطع شه؟(بخاطر اثبات تمکن مالی)

 • سلام تمکن دقیق برای ویزای تحصیلی ایتالیا رو میفرمایید ؟ایا تمکن مالی یک سالو میخوان یا باید هر چهارسال رو نشون بدیم؟؟سپاس

  • سلام؛ نامه تمکن مالی شما باید حداقل بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان باشه. برای یک سال هم مورد قبوله ارائه بدید و در صورتی که اجازه کار رو داشته باشید.

 • سلام، وقت بخیر؛ برای اخذ ویزای تحصیلی این امکان وجود داره که نامه تمکن مالی حساب یک شخص خارج ازخانواده باشه؟ (مثلا من میتونم حساب بانکی دخترعموم روبدم)؟ وحداقل چند یورو باید داخل حساب باشه؟

  • سلام؛ بستگی به شرایط شما داره. مثلا اگر تاریخ پذیرش شما نزدیک باشه زود بررسی میشه و اگر هم نزدیک نباشه ممکنه موارد نزدیک تر از شما زودتر بررسی بشن. اما بین ۴۰ تا ۶۰ روز و گاها حتی بیشتر رو در نظر بگیرید.

 • سلام ببخشید من ویزای تحصیلی دارم از ایتالیا. از چندروز بعد از رفتنم دعوتنامه برای همسرم میتونم بفرستم ؟! از کجا باید دعوتنامه رو براش بگیرم ؟
  چطور ایشون میتونه با ویزای توریستی انفرادی با دعوتنامه بیاد ایتالیا پیشم بمونه ؟! آیا سندملکی، گردش مالی ۳ ماهه، تمکن مالی لازم داره باز؟ …شغل دائمی و سابقه بیمه هم نداره ،۲۷ سالشه، راننده اسنپه یوقتا…مدرک فوق دیپلم نرم افزار کامپوتر و فنی حرفه ای ارایشگری داره. توروخدا بگید چیکار کنیم که ویزاشو بدن من دق میکنم بدون اون .متشکرم از بزرگواریتون

 • سلام ،۲سفربه گرجستان، ۱ سفر به انگلستان با ویزای تحصیلی ۹ ماهه با اخذمدرک، ۱ سفر به ایتالیا با ویزای تحصیلی ارشدِ مجدد و بورسیه کامل ولی بخاطر بیماری مادر بعد از۸ ماه نزدیک امتحان برگشتم ایران نتونستم ادامه بدم درسو و تمدید کنم اقامتمو. بعد از دوسال درخواست ویزای ایتالیارو مجدد دادم اما ریجکت شدم چون نامه پذیرش جدید انگار باید میگرفتم از دانشگاه!…الان برای دکترا ایتالیا پذیرش گرفتم چه مدارکی لازمه که ویزام اوکی شه؟
  تمکن ارزی ۳۵۵۰ دلار بانک ملی خوبه؟، گردش حساب ریالی قوامین اشکال نداره؟ یا بانکها یکی باشن؟…و سند ملکی و سند اتومیبل معمولی هم دارم آیا باید اینارم ارائه بدم؟؟ خواهشا بگید چی لازمه که حتما ویزام اوکی شه ممنونم

  • سلام؛ تمکن مالی شما کمه؛ اگر فاند گرفتید که مقدار فاندتون کم میشه. اما باید سایر شرایطتون رو هم بررسی کنید. ما در زمینه ویزای تحصیلی شنگن کار نمی‌کنیم.

 • با عرض سلام و ادب؛ من و همسر و فرزند ۴ سالم قصد داریم به صورت توریستی به ایتالیا مسافرت کنیم خودم فوق لیسانس و با سابقه ۱۳ ساله در یکی از ادارات دارم همسرم لیسانس و خانه داره گردش چندین حساب با میانگین کلا ۱۰۰ تومن به نسبت ۷۰ به ۳۰ بنام هر دو داریم و ۱ شش دانگ بنام خانوم و دوتا سند شش دانگ به نام هردوتامون داریم و دوتا سند ماشینم داریم آیا شانس دریافت ویزای ایتالیا رو داریم ؟ ممنون از شما

  • سلام؛ سابقه سفریتون رو ذکر نکردید. سابقه سفر به حوزه شینگن دارید؟ تمکن مالیتون رو هم بهتره کمی افزایش بدید. اگر سابقه سفری ندارید بهتره در قالب تور گروهی برای شینگن فرانسه اقدام کنید.

  • سلام؛ عرض کردم خدمتتون که سابقه سفری شما به چه صورته؟ برای ویزای توریستی ایتالیا در قالب تور گروهی شانس دارید.

 • سلام میشه به طور واضح بگین ک برای گرفتن ویزا ایتالیا چه چیزاهایی ضروری است و امکان ریجکتی کمه
  راهنمایی کنید لطفا

  • سلام؛ لطفا مطلب صفحه ویزای ایتالیا رو بخونید. باز اگر سوالی داشتید با مشاورین ما در ویزالند تماس بگیرید.

 • سلام من مجرد هستم تمکن مالیم هم حدود ۵۰ میلیون هست و خونه هم دارم شغل آزاد دارم و مستمری بگیر هستم و سابقه سفر به عراق و ترکیه و ارمنستان رو دارم شانسم برای ویزای شنگن ایتالیا چقدره؟
  و آیا برای ترجمه مدارک فقط ترجمه رسمی کافیه؟

  • سلام؛ توصیه میکنم حتما در قالب تور گروهی اقدام کنید. وگرنه شانس ویزا شدنتون خیلی کمه. بله مهر دارالترجمه رسمی کفایت میکنه.

 • سوالم اینه که،برای پیوست به خانواده و گرفتن ویزا،آیا ابتدا ازدواج باید در ایران ثبت بشه؟یا اگه در کشور دیگه ای هم ثبت شده باشه مورد قبول هستش؟

  • سلام؛ خیر میتونید در یک کشور بدون ویزا مثل ترکیه قرار بذارید و برید و ازدواجتون رو ثبت کنید و بعد از اون اقدام کنید.

  • سلام خانواده سه نفری منو همسرم و یک بچه یک ساله سند ملکی و جواز کسب دارم با تمکن دویست میلیون سابقه سفر ترکیه هشت بار دارم آذربایجان هم دارم چقد شانس دارم برای ویزا . یکی هم اینکه خودم اقدام کنم برای ایتالیا یا از طریق آژانس اقدام کنم

   • سلام؛ بدون داشتن سابقه سفر به شینگن شانس گرفتن ویزای انفرادی رو ندارید. بهتره برای ویزای گروهی و در قالب تور گروهی فرانسه و یا سوئیس اقدام کنید. تمکن مالی شما خوبه اما توصیه میکنم حتما با کارشناسان ویزا مشورت کنید.

 • سلام خسته نباشید. بنده تمکن مالی دارم ولی خب شغل ندارم هنوز .۲۰ سال سن دارم امکان گرفتن دعوتنامه هم دارم از دوستی در ایتالیا دارم . ایا شانس گرفتن ویزای توریستی انفرادی را دارم؟

  • سلام؛ به خاطر شرایط سنتیون یکم شانستون پایینه، اما باید سایر شرایط شما بررسی بشه. لطفا برای مشاوره با کارشناسان ما در ویزالند تماس بگیرید.

 • با عرض سلام و ادب؛ من و همسر و پسر ۱۲ سالم قصد داریم به صورت توریستی به ایتالیا مسافرت کنیم خودم سابقه ۲۰ ساله در یکی از ادارات دارم همسرم تازه بازنشست شده تمکن مالی ۵۰۰ میلیونی داریم و سندمالیکیت منزل هم داریم آیا شانس دریافت ویزای ایتالیا رو داریم ؟ ممنون از شما

  • سلام؛ اگر بخواهید در قالب تور گروهی اقدام کنید بله، شانس دارید. اما اگر بخواهید برای ویزای انفرادی اقدام کنید باید سابقه سفر قبلی به حوزه شینگن و یا دعوتنامه داشته باشید.

 • سلام.من میخوام برای ویزای توریستی ایتالیا اقدام کنم و از یه دوست که ایتالیایی هستن دعوتنامه دارم.ضمن اینکه ایشون همه هزینه های سفر و تقبل میکنن.
  خودم هم شاغل هستم.
  به نظرتون چند درصد شانس گرفتن ویزا دارم؟
  تمکن مالی هم زیاد ندارم.در حد ۲۰تا ۲۵ میلیون.

  • سلام؛ باید سایر شرایطتون هم بررسی بشه. چند سال سن دارید؟ شغلتون چیه و چند سال سابقه کار دارید؟ سابقه سفریتون به چه صورته؟ تا به حال به حوزه شینگن سفر داشتید؟ ضمن اینکه خودتون هم باید تمکن مالی ارائه بدید.

 • با سلام؛ ضمن عرض خسته نباشید؛ بنده ۲ سفر مالزی،۱ روسیه، ۱ بالی(اندونزی)، ۳ سفر ترکیه و یک ویزای استفاده نشده تایلند( بخاطر شرایط کرونا) دارم و امکان تامین تمکن تا ۵۰۰ میلیون را هم دارم و در یک شرکت معتبر مشغول به کار می باشد. سند ملکی هم ندارم.قصد داشتم با دختر یک ساله ام و همسرم برای اولین شینگن به ایتالیا سفر کنیم می خواستم ببینم شانس دریافت ویزا چقدر هستش؟ ممنون از پاسخ شما.

  • سلام؛ سابقه سفری و تمکن مالی خوبی دارید. احتمال ویزا شدنتون بالاست، اما چون ویزای اولتون هست بهتره که در قالب تور گروهی برای ویزای گروهی اقدام کنید. در سفرهای بعدی می تونید برای ویزای انفرادی اقدام کنید.

   • در ضمن ما با چند نفر از دوستانومون قصد سفر داریم که تعدادمون تقریبا بین ۵-۷ نفر هست که بعضی از سفرهای قبلی هم همراه ما بوده اند، آیا این موضوع(سفر دسته جمعی) تاثر مثبتی در صدور ویزا دارد یا خیر؟

   • با سلام مجدد؛ ما سفرهامون را معمولا به اتفاق چند نفر از دوستانمان و خواهرم انجام می دهیم که بعضی از سفرهای قبلی با ما بوده اند که مجمعا تعداد ما به ۶-۷ نفر می رسد آیا این موضوع تاثیر مثبتی در صدور ویزا دارد؟

    • سلام؛ خیر، چون پرونده شما به صورت جداگانه بررسی میشه. پیشنهاد میکنم در قالب تور گروهی اقدام کنید. تور گروهی با گروهی سفر کردن متفاوته. چون در تور، سفارت به اعتبار آژانس به شما ویزا میده.

 • سلام
  وقت تون بخیر
  من ۲۷ سالمه ، تمکن مالی و کار ثابت هم ندارم .فقط دعوت نامه رو می تونم اکی کنم و ویزا توریستی می خوام
  آیا با اون دعوت نامه میشه کاری کرد؟ و امیدی به ویزا شدن داشت؟

  • سلام؛ شانستون خیلی کم خواهد بود، میتونید به میزبانتون بگید که قید کنن تمام هزینه ها شما رو به عهده میگیرن، همچنین میتونید مدارک تمکن مالی پدر یا یکی دیگه از اعضای خانواده رو ارائه بدید.

 • با عرض سلام
  من برای ارشد مجدد از دانشگاه سیه‌نا ایتالیا پذیرش گرفتم
  چطور می تونم شانس ویزا رو افزایش بدم؟ چه مبلغی برای تمکن مالی مناسب است؟
  متشکرم

  • سلام
   مبلغ تمکن مالی که باید متناسب با مدارکه شغلی باشه، ولی بالای صد میلیون خوبه.
   اگر زبان ایتالیایی بلد بودین خیلی شانستون بیشتر می‌شد.

 • سلام و وقت بخیر
  میخوام سال آینده برای دانشگاه ایتالیا اقدام کنم برای گرفتن ویزای تحصیلی تا اون موقع چقدر توی حسابم داشته باشم کافیه؟ فعلا نزدیک به ۴۰ تومن دارم
  و اینکه گفتید تراکنش ها باید زیاد باشه یعنی در سه ماه آخر چندین بار پول به حسابم ریخته بشه؟

  • سلام
   مبلغ تمکن مالی که حداقل ۱۰۰ میلیونی باشه. با حسابتون هم باید کار کنید. اگه زبان ایتالیایی بلد باشید که بهتون بورس میدن

 • با سلام وقتتون بخیر
  من ۲۱ سال دارم و سه سال اخیر دانشجوی اوکراین بودم و در اوکراین مشغول به تحصیل بودم و سابقه سفر به قطر و اذربایجان و ترکیه در ۳ سال اخیر رو دارم و الان اومدم ایران برای ایتالیا میخوام اقدام کنم ،از نظر گردش مالی هم مشکلی ندارم، دوستام میخوان از اونجا پذیرش بگیرن برام که برا ویزا اقدام کنم ، شانس گرفتن ویزا تحصیلی دارم یا اینکه به مدرک زبان هم نیاز دارم؟

  • سلام
   اگر بتونید پذیرش بگیرید خیلی اصراری به داشتن مدرک زبان نیست، هرچند توصیه بنده داشتن یک مدرک آیلتس با نمره حداقل ۶ هست.

 • با سلام
  من و همسرم هر دو کارمند شرکت معتبری هستیم،با سابقه ی بیمه ،من ١/۵ سال و همسرم ٣ سال.همچنین همسرم از سهامداران و جز هیئت مدیره شرکت نیز هستن.
  سابقه ی سفر به اندونزی،مالزی،گرجستان،ترکیه و دبی داشتیم.
  سند منزل هم داریم اما تمکن مالی کمی داریم،حدود ۶٠ یا ٧٠ تومن روی هم.
  در حال حاضر برای اعتبار بخشی به پاسپورت تصمیم به سفر به ایتالیا یا ژاپن را داریم.
  سوالم این هست که شانسمون برای ویزای کدوم یکی بیشتر هست؟ ژاپن یا ایتالیا؟

  • سلام
   سفر به ژاپن هزینه زیادی داره، اما به اندازه ویزای شینگن معتبر هست. در هر دو صورت شانس ویزا شدن رو دارید چون سابقه سفری مناسبی دارید. البته برای ایتالیا حتما در قالب تور گروهی اقدام کنید.

 • سلام من ۳۰ سالمه .یک سند شش دانگ و یک سند سه دانگ به نامم دارم.جواز کسب هم دارم .گردش مالی هم خوبه .تمکن مالی حدود ۲۰۰ میلیون تومن دارم.بیمه ندارم .سابقه سفر هم ندارم .دعوت نامه هم ندارم . و میخام برای ویزایی توریستی انفرادی اقدام کنم .ایا با توجه به تجربه ای که دارید برای المان اقدام کنم یا ایتالیا کدوم شانسم بیشتره؟البته بعد از کرونا

  • سلام
   اگر سابقه سفر به حوزه شینگن رو ندارید توصیه میکنم برای ویزای انفرادی اقدام نکنید.قبلش یک یا دو سفر در قالب تور گروهی داشته باشید تا شانستون بیشتر بشه. یا اینکه اگر دوست یا فامیلی اونجا دارید ازشون بخواید تا برای شما دعوتنامه ارسال کنن.

 • باسلام .همسر من مدت ۱۵ سال ایتالیا زندگی میکنه ما مرداد ۹۸ عقد کردیم و از بهمن ۹۸ برای من درخواست ویزا پیوست داده چقدر زمان میبره تا ویزا بیاد و من حتما باید تا حدودی زبان ایتالیایی بدونم؟

  • سلام
   نه لازم نیست زبان ایتالیایی بلد باشید، فقط ویزای پیوست یکم طول میکشیده و متاسفانه فعلابررسی درخواست ها تعلیق شده. نگران نباشید. بهد از اینکه شرایط به حالت عادی برگرده بررسی پرونده شما مجددا از سر گرفته میشه.

 • سلام بنده برای ویزای تحصیلی اقدام کردم و دعوتنامه گرفتم ۱۹ سالمه و تمکن مالی ۳ ماهه ۱۰۰ میلیون هم دارم چقدر احتمال قبولی وجود داره؟

   • سلام میخواستم ببینم شرایط و مبلغ تمکن مالی برای سال ۲۰۲۰ چقدره و ۲۱ سالمه میخوام برم ایتالیا برای زندگی چقدر پول نیاز دارم و چ خدماتی در کشور ایتالیا ارائه میشه برای یک فرد متقاضی. شرایط زندگی و خدمات دولت ایتالیا برای افراد متقاضی اقامت چی هست و چقدر باید پول داشت برای رفتن

    • سلام
     در مورد تمکن مالی ویزای توریستی که همون ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان هست. اما در مورد اقامت باید عذر بخوام از شما چون ما در زمینه اقامت کار نمیکنیم.

 • سلام
  من و همسرم از سفارت ایتالیا برای اخذ ویزا وقت گرفتیم. همسرم با دعوتنامه کاری برای ویزای بیزنس و من هم به عنوان همراه ایشون دارای دعوتنامه توریستی هستم.
  ۱- حساب بانکی ما با تراکنش های بالا و مانده بالا به صورت مشترک ۵۰-۵۰ درصد می باشد. ارایه ۲ گواهی تمکن از این حساب قابل قبوله ؟ مانده حساب ما در ۱/۵ اخیر با مبالغ ۱۰ میلیونی کم وبیش به مبلغ ۲۰۰ میلیون رسیده.
  ۲- سابقه کار هر دو نفرمان بالای ۵ سال می باشد ، سند ملکی و سپرده ای بلند مدت به مبلغ ۵۰۰ میلیون به نام یکی از ما هست.
  ۳- با توجه به اینکه ویزای شنگن تا الان نداشتیم شانسی برای ما هست ؟

 • سلام یک سوال اساسی ایا مدارک ترجمه شده ای که مخاطب به سفارت بده جهت اخذ ویزای شنگن از جمله مدرک بیمه و یا سند ملکی و جواز کسب و غیره و غیره برای سفارت به چه صورت قابل پیگیری؟؟ ایا سفارت با ادارات مربوطه در تماس یا استعلامی میگیره جهت صحت مدارک؟؟ یا فقط مدارک چک میکنه اگر خواست ویزا میده اگر نخواست نمیده؟؟ منظورم اینه مدارک چه اصلی باشه چه جعلی بازم در اخر نظر سفارت که ویزا بده یا اینکه نه واقعا استعلام مدارک ترجمه شده رو میگیره که به نظر خودم بعیده ممنون اگر جواب درست را بهم بدید

   • سلام من یک افغان هستم و میخوام با خوانوادم به ایتالیا برم برای دیدن و تمکن مالی هم دارم أیا فقط میخوام بدونم برای ما که افغان هستیم ویزا داده میشه و اینکه جز تمکن مالی در حساب چه چیز دیگه لازم هست؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

    • سلام
     اگر پاسپورت ایرانی دارید میتونید همینجا انگشت نگاری بشید، وگرنه برای انگشت نگاری باید برگردید کشور خودتون.

     • ممنون ک جواب داددین و اینکه میشه بگین برای افغان ها چه مدارکی لازم هست و شانس ویزا چقدر هست؟؟ اگر ک کشور خودم سفارت ایتالیا نداشت چیکار میشه کرد؟

     • ببخشید یه جوری جواب میدین کشور خودتون که انگار جای شما رو تنگ کردم من ایران به دنیا اومدم هم من هم خوانوادم که قبل شما که باشی ایران بودن و لزومی نداره برای فقط یه انگشت نگاری بخوام برم
      در ضمن من تاحالا حتی أفغانستان رو هم ندیدم تازه نیومدم که بخوام برگردم که میگین برگرد

      • سلام
       بنده به هیچ وجه جسارتی نکردم، شما در زمین خدا هستید هیچ فرقی نداره، من فقط از لحاظ قانونی عرض کردم خدمتتون، فقط در صورتی میشه از یک کشور برای ویزا اقدام کرد که پاسپورت اون کشور رو در اختیار داشته باشید.

 • سلام
  من مجرد هستم و کارمند با حقوق ۶ میلیون تومان و ۲ سال سابقه بیمه.
  در حسابم الان ۷۰ میلیون تومن هست که خورد خورد جمع کردم.
  می‌خوام ۳ ماه دیگه به ایتالیا سفر کنم و تا اون موقع پس‌انداز خودم می‌شه ۹۰ میلیون تومان

  سابقه شنگن ندارم (ردی هم ندارم کلاً اقدام نکردم تا بحال) ولی الآن ویزای valid دو ساله‌ی UK دارم و در سال گذشته ۲ سفر داشتم. (قبل‌تر در انگلستان ویزای تحصیلی هم داشتم و مستر خوندم)

  – یک سند هم به نامم هست می‌تونم ترجمه کنم بذارم. سند ماشینم هم به نام منه ارزش ترجمه داره آیا؟

  سوالی که دارم اینه که چقدر پول کم دارم؟ در شرکت دیگری مشاوره‌ی بازاریابی می‌دم و مبالغی از اونجا به حسابم واریز می‌شه. اگر تا ۳ ماه دیگه که می‌خوام وقت سفارت بگیرم موجودی‌م ۱۳۰ میلیون تومن بشه آیا این کافیه برای اخذ ویزا؟

  من ویزا میشم به نظرتون؟

  • سلام
   شانس ویزا شدن رو دارید، حتی با این تمکن مالی فعلی.
   ویزای انگلستان یک ویزای قوی هست که شانستون رو برای اخذ ویزای شینگن بالا میبره. از طرفی شما دو بار به انگلستان سفر داشتید و به کشور برگشتید. پس ظن افسر سفارت مبنی بر اینکه شما قصد پناهندگی داشته باشید رو از بین میبره، پیشنهاد میکنم در کاورلتر خیلی در مورد وابستگی های مالی و عاطفیتون در ایران توضیح بدید.

   • مرسی از پاسخ‌تون
    من مجرد هستم و بنابراین جز ذکر اینکه با خانواده‌م دارم در کشورم زندگی می‌کنم چیز بیشتری نمی‌تونم در مورد بخش عاطفی بگم.
    در مورد بخش مالی هم که فرمودید همین تمکن بانکم که تا ۳ماه دیگه به ۱۳۰ میلیون خواهد رسید + سند یک زمین رو دارم

    سپاسگزارم.

     • سلام
      من تابحال سفر خارج نداشتم دوتا مغازه دارم و یک برند مواد غذایی به نام خودم دارم سند خانه و ماشین و تمکن مالی و گردش حساب هم دارم چون کارفرما بودم بیمه تامین اجتماعی ندارم و بصورت شخصی هم بیمه نکردم خودم رو متاهل هستم و یه فرزند دختر ۵ساله دارم دعوت نامه از یک دوست ایتالیایی دارم می‌توانم ویزای ایتالیا را بگیرم لطفا توضیح دهید ممنون

      • سلام
       معلم بازنشسته هستم
       متاهلم
       یک چهارواحدی دارم که آنهارا باپول خودم به نام بچه هاوخانمم کردم.
       تمکن مالی ام درچندحساب دریکی دوسال گذشته تقریبایک میلیارد تومان است.
       که البته باآنهااین چهارواحدراخریدم.
       مانده حسابم درحال حاضرپنجاه میلیون است.
       ماشین به اسم خودم است.
       یک مغازه هم مشاوراملاک دارم که درحال طی پروسه دریافت مجوز می باشد.
       جهت توریاویزای ایتالیامی خواهم تنهایی اقدام کنم.
       چقدرشانس دارم.

 • سلام من کارمند هستم و الان هشتاد میلیون تو حسابم هست فقط من گردش حسابمو سعی کردم ببرم بالا اما با مبالغ کارت به کارت دو سه میلیونی یک روز در میون اما یکی از دوستانم که تجربه این کارو داره میگه خیلی زیاد انجام دادی و این افسرو مشکوک میکنه من الان خیلی نگرانم میخواستم بدونم مبالغ کارت به کارت اگر بالا باشه و تعداد بالا به مشکل برمیخورم و ویزام خدانکرده دچار مشکل میشه؟؟؟

  • سلام
   نه مشکلی پیش نمیاد، اتفاقا اگر پول رو به صورت یکجا به حسابتون نریزیذ و خرد خرد بریزید بهتره.

   • با سلام من درخواست ویزای شینگن توریستی داده بودم به همراه خانواده از سفارت آلمان ولی ریجکت شد میخواستم بدونم میتونم بلافاصله از سفارت ایتالیا برای ویزای شینگن اقدام کنم و مشکلی به وجود نمیاد؟

    • سلام
     شما برای ویزای شینگن ریجکت شدید. برای شینگن بعدی از هر کشور دیگری اجازه بدید ۳ تا ۶ ماه زمان بگذره.

 • سلام
  همسر من ویزای کوتاه مدت تحصیلی ایتالیا برای فرصت مطالعاتی گرفتن(ویزاشون شنگن نیست)
  چون برای من ویزا نیومده اگه ایشون هم نره، چی میشه؟

  • اینکه ویزا در پاسپورت شما باشه ولی مهر ورود و خروج نباشه، برای ویزاهای بعدیتون ممکنه دردسرساز بشه.

 • سلام
  من ویزای ژاپن دارم و میخوام ویزای تراسفر از ایتالیا بگیرم، البته دو ماه پیش از ایتالیا ریجکت شدم. میشه درخواست داد یا کلا منصرف بشم. ایا دوباره باید انگشت نگاری بشم؟

  • سلام
   منظورتون از ویزای تراسفر رو متوجه نمیشم. اما اگر ویزای ترانزیت منظورتون هست باید بگم خیر ربطی به هم ندارن. برای ویزای ترانزیت باید بلیط های سفرتون به کشور سوم رو ارائه بدید.

 • سلام.
  من ۴تا ویزا شینگن از فرانسه دارم. این دفعه می خوام از سفارت ایتالیا برای ویزا شینگن اقدام کنم. می خواستم بپرسم آیا رویه صدور ویزا شینگن یکی هست؟ مشکلی پیش نمیاد و احتمال داره ریجکت کنن؟ اگر احتمال ریجکت هست از همون فرانسه اقدام کنم. با تشکر

  • سلام
   اگر از طریق کشور فرانسه راحت‌تر میتونید ویزا اقدام کنید، خوب از فرانسه اقدام کنید، اما مشکلی نیست، چون چند ویزای فرانسه هم دارید شانستون برای گرفن ویزای ایتالیا بالاست.

 • سلام و خسته نباشی میخواستم بپرسم برای گرفتن تمکن مالی یک حساب بلند مدت باز کنیم تمکن بگیریم بهتره ازش یا حساب کوتاه مدت

   • ممنون که جواب دادین اگه یک حساب بلند مدت به مبلغ ۱۰۰ ملیون و یک حساب کوتاه مدت به مبلغ ۱۰۰ ملیون باز کنیم و از هر کدوم یک تمکن جدا بگیریم بهتره یا یک حساب ۲۰۰ تومن یک جا

    • فرقی نداره، فقط باید به گردش حسابتون هم توجه کنید. باید تعداد تراکنش ۳ ماه آخر حسابتون بالا باشه.

    • سلام یک بار از فرانسه ویزا گرفتم،، ودر اتریش اعلام پناهندگی کردم،، و دوباره به ایران برگشتم،، آیا میتونم دوباره ویزا بگیریم از طرق ایتالیا

     • اگه خودت درخواست برگشت به ایران رو داده باشی و یک سال از برگشتت گذشته با یک تمکن خوب و پیرنت حساب خوب و دلایل عاطفی برای برگشت برو درخواست بده پروندت تکمیل باشه مشکلی نداری اگه امکانش رو داری با یک تور خوب و شرکت بزرگ اقدام کن موفق میشی

 • با سلام
  من و همسرم و دختر ۱۷ ساله ام قبلا دو بار روسیه و یکبار هم چین با تور مسافرتی رفتیم.در تابستان امسال خودمون بدون تور اقدام به درخواست ویزا برای ایتالیا کردیم برای سفر سیاحتی ۹ روزه به ایتالیا کردیم و متاسفانه ویزا صادر نشد ( تمام مدارک لازمه رو ارائه کردیم- من کارمند مخابرات و همسرم کارمند آموزش و پرورش هست و دخترم محصل و مدارک و ترجمه های لازم را هم ارائه کردیم) تو فرم ریجکتی دو مورد را علامت زده بودند عدم اطمینان از برگشت از سفر و عدم توجیه کافی از هدف سفر).لطفا راهنمایی کنید که میخواهیم سال بعد به یک کشور اروپایی سه سفر کنیم و صد درصد ویزامون تضمین بشه کی و چطوری اقدام کنیم؟
  ممنونم از راهنماییهاتون
  امیرانی از ارومیه

  • سلام
   قانع نشدند که شما ایتالیا رو ترک میکنید.
   اجازه بدید دو سال زمان بگذره و بعد در قالب تور گروهی ثبت نام کنید.

 • سلام
  ایا ارسال دعوتنامه از سوی خواهرم که برای فرصت مطالعاتی دوره ۶ ماهه به ایتالیا رفته برای من پوئن مثبت محسوب میشه یا منفی؟

 • سلام از سفارت بهم زنگ زدن گفتن ویزاتون اومده ؟
  ایا ویزا جوابش مثبته یا امکانش هس ریجکت شده باشم؟

 • سلام
  ببخشید برای گردش حساب آیا میتونیم از یه کارتمون به کارت دیگرمون پول جابجا کنیم یا صرفا واریزی باید به حساب شخص دیگه ای باشه؟
  و سوال دوم اینکه من سپرده ای در گنجینه زرین شهر بانک شهر که یک نوع صندوق سرمایه گذاری هست دارم که سال ۹۶ افتتاحش کردم و ۴۷ ملیون یک مرتبه در سال ۹۶ واریز کردم به این حساب. ایا این حساب جهت ارائه تمکن قابل قبوله (منظورم موجودی حساب نیست نوع حسابه).ممنونم

  /

  • سلام،
   بله شما میتونید با حسابتون کار کنید و واریز و برداشت داشته باشید به اون حساب،
   اما در مورد صندوق سرمایه گزاری،
   از صندوق استعلام کنید که آیا نامه تمکن مالی به یورو، و با مهر و امضاء صندوق برای ارائه به سفارت به شما تحویل خواهند داد؟
   آیا صندوق به شما سود پرداخت میکنه؟ سودش به چه حسابی میره؟

   • بله سود پرداخت میکنه.سودش به کارت عابری که دارم و برای همون بانکه شهره.عنوان حسابی که سود واریز میشه به اون حساب فکر میکنم اسمش سپرده پس اندازه
    اینکه یک مرتبه ۴۷ ملیونو داخل حساب ریختم دوسال پیش مشکلی ایجاد نمیکنه؟

    • سلام،
     دو نکته رو در تمکن مالی در نظر بگیرید:
     ۱. مانده حساب، که برای ویزای ایتالیا بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومنه
     ۲. ریز گردش حساب ۴ ماه اخیر، که هرچه تعداد تراکنش ها بیشتر باشه بهتره
     شما میتونید این دو شرط رو در یک حساب و یا دو حساب برقرار کنید. یک حساب با مانده حساب بالا و حساب دیگه با گردش بالا

 • سلام میخواستم بدونم میتونم تمکن مالی رو از یک حساب بگیرم مثلا صادرات ولی گردش حساب رو از یک حساب دیگه ببرم مثلا ملت هردو متعلق به خودم

  • سلام،
   امکانش هست و ایرادی نداره، بهتره گردش حساب خوبی داشته باشید و این‌که پولتون رو در اون حسابی که سپرده کردید یکجا واریزی نباشه

 • سلام
  ببخشید این ۳ ملیونی که بابت ویزا گرفته می شه دقیقا میفرمایید بابت چی هست؟ منظورم اینه پروسه ی اخذ ویزا رو خود آژانس انجام میده یا اینکه در مراحل اخذ ویزا کمک میکنه ؟ (منظورم زمانی هست که نخواهیم از طریق تور اقدام کنیم)

  • سلام،
   برای ویزای تک، دسته بندی مدارک، گرفتن وقت سفارت، پر کردن فرم شینگن، رزرو بلیط و هتل، بیمه مسافرتی، ۵۰ درصد از این ۳ میلیون، در ابتدا و برای کارهای اجرایی دریافت میشه و ۵۰ درصد مابقی منوط به اخذ ویزاست.

 • سلام خسته نباشید
  من برام‌دعتونامه تجاری برای بازدید از یه نمایشگاه تو ایتالیا اومده.گردش مالی و تمکن مالی دارم ولی کارم رو تازه شروع کردم و پروانه کسب و‌اینا ندارم فعلا.به نظر شما ریجکت میشه؟

  • سلام،
   برای ویزای شینگن مدارک شغلی بسیار ضروری است، خصوصا برای تطبیق با تمکن مالی، پس احتمال رد شدنتون زیاد هست.

 • سلام من دعوتنامه از طرف برادرم که شهروند ایتالیا هست دارم چه مدارک دیگه ای باید داشته باشم و حداقل تمکن مالی چقدر باید باشه.؟به همراه همسر و پسر۴ساله م میخوام سفر کنم.

  • سلام.
   دعوتنامه، شانس شما رو برای گرفتن ویزای تک خیلی بیشتر خواهد کرد
   در کنار اون، مدارک شغلی و هویتی، گردش حساب و تمکن مالی و مانده حساب بالای ۱۳۰ میلیون داشته باشید.

 • سلام من یه حسابم ۲۰۴ میلیون موجودی دارم ولی یک ماهه افتتاح شده حسابم،و یه حساب دارم که ۶۵ میلیون موجودی داره و گردش حساب ۶ ماهه دارم،سابقه سفر به ترکیه،گرجستان و اذربایجان دارم،مدارک شغلی و ملکی دارم،متاهل هستم ولی تنهایی میخوام اقدام کنم واسه ایتالیا،چقدر شانس ویزا دارم؟

  • سلام
   برای شراط سنجی به اطلاعات بیشتری نیاز داریم
   لطفا با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳ تماس بگیرید.

 • سلام وقت بخیر.من اگه با تور وارد ایتالیا بشم آیا با همون ویزایی که تو پاسپورت هست میتونم برم به کشور دیگه ای از حوزه شینگن یا امکانش نیست؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • سلام
   در صورتی که در فرم‌های درخواست ویزای شینگن به افسران ویزا اطلاع بدید، بله می‌تونید از ایتالیا به کشورهای دیگر در حوزه شینگن نیز سفر کنید.

 • سلام، من تاریخ ۲ ابان مدارکمو تحویل Ckgs دادم، ۵ نفر بودیم و دعوتانمه داشتیم از شرکت ایتالیایی، ۴ نفر دیگه دقیقا روز ۱۴ آبان ویزا صدر شد، ولی برا من الان ۲۳ روز گذشته نوشته آندر پروسس، ما برای ۲۹ آبان درخواست ویزا دادبم و ۲ آذر بلیط داریم، به نظرتون دلیلش چیه اینقدر طول کشیده؟ احتمال داره بعد تاریخ بلیط رفت ویزا دستم برسه، ؟؟ به نظرتون حضوری برم سفارت؟ چون ckgs میرم فقط میگه منتظر باشید.

  • سلام
   فقط باید منتظر باشید.
   احتمالا دعوتنامه تجاری ارائه دادید بررسی مدارک طولانی تر شده باشد.

 • سلام مجدد
  ممنون از سایت خوبتون و راهنماییها
  اگر رفتیم سفارت درخواست دادیم و اوکی شد…
  برای گرفتن ویزا و پاسپورتمون بعد از دوهفته یا هر تایمی که اعلام شد فقط خودمون باید مراجعه کنیم برای دریافتش
  یاهر شخصی بره میدن بهش؟

 • وقتتون بخیر تشکر از زحماتتون
  ببخشید من میخوام واسه ویزای نمایشگاهی ایتالیا اقدام کنم
  اگر در روز مصاحبه تو فرم درخواست ویزا نام دیگری از کشورها رو مثل آلمان درج کنم احتمال داره به خاطر این موضوع ریجکت بشم ؟اگر ننویسم باز میتونم با ویزای نمایشگاهی ایتالیا به آلمان هم سفر کنم ؟متشکر از راهنماییتون

  • وقت شما هم بخیر
   اگر تاریخ نمایشگاه‌ها پشت هم باشد، مشکلی نیست
   اما اگر دعوتنامه‌ای از آلمان ارائه نکنید، ممکنه با مشکل مواجه بشید.

 • سلام و عرض ادب
  ببخشید برای تمکن مالی ارائه یک حساب ارزی که دلار هست و شش هزار دلار توش هست و یک حساب بانکی که ۵۰ملیون موجودیش هست هر دوتا رو ببریم بهتره یا یکیشون کنم ببرم ؟

  • سلام
   می‌تونید هر دو رو ارائه کنید.
   البته در نظر داشته باشید که تمکن مالی با گردش حساب معتبر است.

 • آیا ممکنه برای فرزندم ویزای تحصیلی دانش‌آموزی برای دبیرستان بگیرم؟
  به والدین ویزا می‌دهند یا نه؟

  • سلام
   بله می‌تونید ویزای تحصیلی برای دبیرستان اقدام کنید.
   اما اگر همزمان با فرزندتون خودن هم اقدام کنید، ممکنه شانس ویزای هر دو کاهش پیدا کنه.

 • باسلام
  ببخشید ویزای نمایشگاهی ایتالیا فقط مختص خود ایتالیا هست یا میتونیم به هر کشور دیگه ای از حوزه شینگن سفر کنیم ؟؟

  • سلام
   بله شما ویزای نمایشگاهی ایتالیا می‌گیرید.
   اما برای بازدید از کشورهای دیگه می‌تونید توی فرمهای شینگن اعلام کنید

 • سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم که حتما باید سند ملکی باشه؟ اگر کسی فرزندش توی ایتالیا مشغول به تحصیل باشه توی گرفتن ویزا براش فرقی داره؟

  • سلام
   لزومی به ارائه سند ملکی نیست.
   وضعیت اسکان‌تون مشخص شود کافیه.
   تحصیل فرزندتون حتی ممکنه نمره منفی براتون داشته باشه.

  • سلام
   تفاوتی ندارد.
   هم می‌تونید حساب بین المللی ارائه کنید.
   هم می‌تونید حساب داخلی ارائه کنید.

 • سلام من سابقه سفر به ترکیه،گرجستان و اذربایجان دارم توی ۶ ماه اخیر،تمکن مالی و گرد ش حساب یکی ۵۰ ودیگری نزدیک به ۲۰۰ ت دارم،سند ملکی و گواهی اشتغال به کار و سابقه بیمه نزدیک به ۹سال دارم،متاهل هستم،میتونم تنهایی واسه ویزای توریستی ایتالیا اقدام کنم تقریبا ۱۰ روز قبل از کریسمس اونجا باشم؟احتمال ویزا شدنم چقدره؟

  • سلام
   برای شرایط سنجی به اطلاعات بیشتری نیاز داریم
   لطفا با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳ تماس بگیرید.

 • سلام . ممکن هست از سفارت ایتالیا به محل کاری که آدرس و شمارشو تو فرم شنگن نوشتم زنگ بزنن و سؤالاتی بپرسن؟ من پزشک هستم ،۲ تا ویزای شنگن از هلند و فرانسه در یک سال گذشته دارم ولی بنا به دلایلی مدتی هست که مطبم تعطیل هست ، خواستم بدونم ممکن هست به شماره محل کارم زنگ بزنن و ببینن کسی جواب نمیده ، برام مشکلی ایجاد بشه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

 • سلام
  بعد از ۱ گذشت ۱ ماه از درخواست من امروز نامه ریجکتی از سفارت ایتالیا اومد
  چقدر باید صبر کنم تا بتونم از ی سفارت دیگه اقدام کنم به صورت تور؟

 • با سلام
  من درخواست ویزا توریستی ایتالیا دادم برای ۲۲-۲۹ اکتبر
  مدت اعتبارش فقط واسه اون تاریخ هست یا ۱ ماهه هست با اقامت ۱۵ روز؟

 • سلام
  من مدارکم بد نیست
  سابقه سفر به ترکیه و مالزی فقط دارم تو ۲ سال گذشته شینگن نداشتم تا حالا
  پرینت حسابم خوبه
  گردش ۳ ماهش حدود ۳۰۰ تومنه و تمکن مالی ۱۴۵
  سند ملکی و بیمه هم دارم ۱۰ سال
  شغلم ازاده و از ۵ سال پیش جواز کسب دارم
  وردات هم دارم ک تعدادی بارنامه کشتی و مدارک گمرکی هم میتونم رو مدارک بزارم
  فقط سنم ۲۷ هست
  اگر از ایتالیا اقدام کنم واسه خودم و خانومم احتمال ویزا شدنم هست؟

  • سلام
   مدارکی که شما برای درخواست ویزا ارائه می‌کنید، از مرجع صادر کننده استعلام می‌شود و صحت و سقم آن بررسی می‌شود.

   • سلام
    من ۲۰ سالمه ایلتس ۷ دارم ولی وضع مالی خوبی ندارم حتی ی تومن هم تو حسابم نیست.. برای گردش مالی چهکار باید کنم ؟؟برای ویزای تحصیلی میخام برم

    • سلام؛ شما میتونید کی از بستگان درجه یک خودتون رو به عنوان حامی مالی معرفی کرده و مدارک مالی و شغلی ایشون رو هم ارائه بدید.

 • سلام میخواستم بدونم آیا برای کریسمس بخوام ایتالیا اقدام کنم مشکل یا محدودیتی تو اون زمان ندارن چون فصل توریستی نیست ؟ و سوال بعدیمم اینه برای تایم کریسمس از چند وقت قبلش باید اقدام کنم . ممنون میشم جواب بدید با تشکر

 • سلام و وقت بخیر
  ببخشید تو ویزای ده روزه ایتالیا اون بازه زمانی که هست منظور اینه که تو اون بازه زمانی هم باید وارد و خارج شد و یا منظور فقط بازه زمانی برای تاریخ وارد شدنه و اکه ۱۰ روز ویزا تموم نشه میشه بعد اون بازه زمانی هم خارج شد؟

 • سلام
  من به اتفاق همسر ودخترم میخوام ویزای توریستی ایتالیا بگیرم. سوالم اینه که حساب های بانکی به نام همسرم هست و سند ملک هم دارم که اونم به نام دخترم که ۵سالشه هست. خودمم کارمندم و سابقه تامین اجتماعی دارم. میخوام بدونم اینکه حساب بانکی و اسناد مالکیت به نام همسر ودخترم باشه ایرادی داره؟

  • سلام
   می‌تونید از دفترخانه اسناد رسمی نامه حمایت مالی بگیرید و مدارک مالی همسرتون رو ارائه کنید.

 • من دانشجو هستم و میخوام از طریق سفارت ایتالیا ویزا بگیرم و به اسپانیا برم برای دیدن یکی از دوستان،اگه طی ۳ ماه قبل وقت سفارت مدام پول به حسابم بریزم و بردارم میتونه برا سفارت راضی کننده باشه؟و اینکه شنیدم اکثر افراد زیر ۳۰ سال ریجکت میشن ایا این صحت داره؟

 • سلام من خارج از کشور مشغول به تحصیل هستم و با مهر خروج دانشجویی الان تو ایران تردد میکنم، که ۴ ماه مجاز به تردد هستم و ۴ ماه من ۱ هفته دیگه تموم میشه ولی پاسپورتم هنوز دست سفارت ایتالیا هست
  ایا میتونم قید ویزا رو بزنم و بگم که پاسپورت منو تحویل بدن؟

 • سلام من واسه ویزای ایتالیا اقدام کردم و همه مدارکمو به سفارت دازم اما الان متوجه شدم فامیلیمو یه و کم گذاشتن از پرینت حسابی که از بانک گرفتم باید چیکار کنم میترسم ریجکت شم

 • سلام
  من در حال حاضر در ترکیه زندگی میکنم.منتظرم اقامت ۱ سالم بیاد.بعد از یه ماه یه سفر فوری به ایتالیا پیش اومده برام.سوالم اینه که از ترکیه چطور میتونم اقدام کنم و اینکه من چون ایران نیستم گردش حساب ندارم از ۳ ماه پیش تا حالا و مدارک ملک هم اینجا ندارم.چه راهی رو پیشنهاد میدید تا بتونم ویزا بگیرم؟اگر شماره واتساپ بدین میتونم تماس بگیرم

 • با سلام و وقت بخیر .
  ببخشید ما حدود یک هفته پیش وقت سفارت ایتالیا داشتیم برای اخذ ویزای توریستی ۱۰ روزه.الان منتظرم جوابش هستیم.خواستم بدونم معمولا اعتبار این ویزا چند روزه است؟ ضمنا تو بازه زمانی اعتبار ویزا که ارائه می دهند باید تو اون بازه زمانی هم وارد بشیم و خارج شیم و یا فقط بازه زمانی برای ورود هست و اکه زمان اقامت ۱۰ روزه بر اساس مدت ویزا تموم نشه بعد از اون بازه زمانی هم میشه موند؟

  • سلام
   اعتبار ویزایی که براتون صادر میشه، به هدف سفر شما و مدارکی که ارائه می‌کنید بستگی دارد.

 • با سلام
  من با خانواده ۲۸ مرداد وقت سفارت داشتیم.برای سفر توریستی ۱۰ روزه به ایتالیا.رزرو بلیط هواپیمایی که ارائه کردیم ۱۸ شهریور رفت و ۲۷ شهریور برگشت هستش.حال اگه زمان صدور ویزا طول بکشه و بعد از تاریخ بلیط رفت صادر بشه چون بلیط زمانش نزدیک هست تو صدور ویزا مشکل نشه و نگن که بلیط زمانش گذشت؟ البته اگه ویزا برای بعد اون صادر بشه برای ما مشکلی نیست و بلیط رو تغییر می دیم.
  ممنونم اگه راهنمایی بفرمایید.

 • سلام
  من اگر ویزای ایتالیا بگیرم زمان ورودم به حوزه شینگن ، حتما باید کشور ورودیم ایتالیا باشه یا میتونم مثلا زمان ورود به حوزه شینگن اولین کشور فرانسه یا مثلا آلمان باشه ؟

 • سلام. من و همسرم برای ویزای توریستی اقدام کردیم و الان حدود ۲۶ روزه که مدارکمون رو به کارگزاری ایتالیا تحویل دادیم ولی هنوز تو سایت می زنه در حال بررسی در کنسولگری ایتالیا. خواستم بپرسم برای مسافرای شما هم همین قدر طول میکشه یا برای ما طولانی شده فقط؟ و اینکه فکر میکنید دیگه حداکثر تا کی جوابش میاد؟

  • سلام
   به دلیل شلوغی سفارت خانه، معمولا برای اکثر متقاضیان همینقدر طولانی شده است.
   منتظر بمونید تا جوابش برای شما صادر شود

 • Salam man 23 rooz azst ke madarek ra dadam baraye visa e tejari 4 shanbe hafte pish tamas gereftan ke gardesh mali kam ast va bayad biari hanuz pasokhi nadadan va dar site ham ba shomare peygiri ke dade and peygiri nemitavanam bokonam yani kar nemikone har che etelaat ra vared mikonam chegoone bayad etela peyda konam??

 • با سلام من دو بار به ایتالیا سفر کردم با همسرم و ویزای شنگن هم قبلا” گرفتم این بار میخوام تنها سفر کنم برای زایمان دخترم که در ایتالیا اقامت دارد دو ماه هم وقت دارم لطفا” مرا راهنمایی بفرمایید

   • منظور اگر ویزای تجاری ایتالیا رو گرفتید و رفتید و برگشتید درخواست ویزای بعدی برای حوزه شینگن (تجاری) این بار برای کشور آلمان بعد از چه مدت زمانی مجاز یا بهتره مثلا بلافاصله یا یک یا چند ماه ؟ مهمه کمی فاصله داشته باشه؟ یا میشه دوباره بلافاصله اقدام کرد ؟

    • بهتر است یک فاصله زمانی کوتاه مدت داشته باشه.
     مثلا حدود یک ماه پس از بازگشت از ایتالیا برای ویزای آلمان اقدام کنید.

   • سلام،
    برای شروع انجام کارهای اداری مربوط به اخذ ویزای ایتالیا، چطور میتونم چک لیست فرم مدارک را تهیه کنم؟

    • سلام
     از قسمت مدارک ویزای ایتالیا در سایت ما می‌تونید بردارید.
     از سایت CKGSIR هم می‌تونید چک لیست رو دانلود کنید.

 • سلام.
  من میخواهم با همسرم که بورس از دانشگاهی در ایتالیا هستند به ایتالیا برم . من میتونم همزمان با ایشون درخواست ویزا کنم؟

 • سلام
  خسته نباشید من برای ویزای ورزشی اقدام کردم. آیا نیاز به مهر امور خارجه و دادگستری روی ترجمه رضایت پدرم لازم هست ؟

 • سلام و تشکر از پاسخ به سوال قبلم
  برای ویزای ایتالیا مبلغ تمکن مالی ۷۰ میلیون برای خودم و ۱۰۰ میلیون برای همسرم کافیه؟و یک حساب جاری دارم که ماهانه حقوقم واریز میشه و خیلی بالا نیست.سفرهای خارجی هم فقط دبی و ترکیه داریم

  • سلام
   برای شرایط سنجی به اطلاعات بیشتری نیاز داریم.
   لطفا با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳ تماس بگیرید.

  • سلام
   اگر برای ویزای تحصیلی اقدام می‌کنید، مدارک تحصیلی تون باید دارای تائیدیه امور خارجه و دادگستری باشند.
   اما اگر برای ویزای توریستی اقدام می‌کنید، خیر نیازی نیست.

 • سلام
  من پزشک هستم و یرای یک کنگره پزشکی میخوام همراه با خواهرم به ایتالیا برم. خودم مدارک دارم ولی خواهرم معلم خصوصی بوده که در طی چند ماه اخیر چندان تراکنش مالی نداشته اما هم یه حساب سپرده داره که بانک به حسابش سود واریز میکنه و هم سند ملکی داره. بیمه تامین اجنماعی هم داره . احتمال اینه ویزا بدن هست؟

  • سلام
   برای شرایط سنجی به اطلاعات بیشتری نیاز داریم
   لطفا با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳ تماس بگیرید.

 • سلام. یه سوال داشتم. من و همسرم هر دو کارمند هستیم و علاوه بر حسابی که حقوق هامون واریز میشه یک حساب مشترک داریم که تمام پس انداز و گردش های مالی روزانمون با این حساب مشترک انجام میشه(یعنی حقوق و درآمد هامون رو بلافاصله به این حساب مشترک واریز می کنیم). آیا میشه برای ارائه گردش مالی به سفارت همین گردش حساب مشترک رو بدیم یا حتما باید گردش حساب حقوق را ارائه کنیم؟

 • سلام خسته نباشید من ۲۴ روز قبل مدارکمو تحویل سفارت دادم و انگشت نگاری کردم هفته پیش بهم زنگ زدن یه نامه بنویسه بابات که من دخترم رو کاور میکنم و تضمین میکنم برمیگرده و یه امضا و تاریخ برن با پست بفرست اینارو نوشتم فرستادم ولی الان ۱۰ روز گذشته خبری نیس من چیکار میتونم بکنم؟

 • سلام من نوبت سفارت ایتالیا رو دارم و سه نفر هستیم خودم خانمم و بچمون که ده سالشه و خودم شاغلمو کارمم طلافروشیه و سند ملک هم دارم و کارامم انجام دادم . دوتا سوال داشتم اول اینکه با توجه به اینکه خانمم خانه داره ایا لازمه که خانمم هم تمکن مالی ارائه بده و بیمه داشته باشه یا نه فقط مدارک من کافیه ؟ و سوال دومم هم اینه که ایا سند خودرو هم اگه ترجمه کنم تاثیری داری در قبولی ویزا

  • سلام
   خیر نیازی به ارائه تمکن مالی برای همسرتون نیست.
   بله شما هر اسناد منقول و غیرمنقولی داشته باشید ممکنه تاثیرگذار باشه

 • سلام
  بنده اگر ویزای توریستی ایتالیا رو داشته باشم،ولی با پرواز فرانکفورت وارد آلمان بشم،آیا میتونم از فرودگاه خارج بشم؟
  یا همینطور که فرمودید میتونم بدون اینکه جلوی منو بگیرن از کشورهای مثل لوکزامبورگ، لیختن اشتاین، اسلوونی، اسلواکی، استونی، لتونی، لیتوانی از فرودگاه خارج بشم؟

  • سلام
   اگر زمانی که فرم ویزای شینگن رو تکمیل می‌کنید اعلام کنید که می‌خواهید وارد کشورهای دیگر هم بشید، بله می‌تونید وارد کشورهایی که اعلام کردید بشید.

 • باسلام خدمت دوستان
  من بازیکن فوتبال هستم و امسال در لیگ نیمه‌ حرفه‌ای ترکیه بازی کردم، درحال حاضر از یکی از باشگاها‌ی فوتبال ایتالیا دعوت‌نامه دارم و در دعوتنامه قید شده که تمامی هزینه‌های سفر مثل هتل و غیره برعهده باشگاه هست، سوالی که هست از طریق دعوتنامه باشگاه فوتبال چطور میتونم ویزا بگیرم و چه نوع ویزایی باید بگیرم؟ آیا باز هم احتیاج به گردش مالی و سند ملک هست یا بیمه به ارزش ۳۰ هزار یورو؟

  • سلام
   ویزای کاری محسوب میشه و در صورتی که از شما حمایت میشه، باشگاه باید مدارک مالی خودش رو بذاره رو پرونده شما

 • سلام،

  من به عنوان استاد دانشگاه می خواهم برای فرصت مطالعاتی (حداکثر یکساله) در یکی دانشگاههای ایتالیا اقدام کنم. چه نوع ویزایی باید بگیرم؟ و اینکه صدور ویزا چقدر طول می کشد؟

 • سلام.به طور معمول باید از همان کشور که ویزا میگیریم به حوزه شنگن ورود کنیم.در غیر اینصورت ممکن است ماموران مرزی کشورهای دیگر اجازه ورود ندهند. اما سوال من از شما : در سایت ویزا متریک آمده است که در مورد ۹ یا ۱۰ کشور استثنا وجود دارد،یعنی اگر شما ویزای یک کشور دیگر را داشته باشید و بخواهید مستقیم به این کشورها ورود کنید ماموران مرزی آن کشورها به شما قطعا اجازه ورود میدهند.آیا این موضوع صحت دارد؟این ده کشور را شما هم نام میبرید کدام ها هستند؟ممنون

 • سلام. من مدارک کاری و بانکی و سند مالکیت ۲ دستگاه آپارتمان دارم.تصمیم دارم با همسرم به ایتالیا سفر کنم. اما گردش حساب من از ۳ ماه پیش، گردش چندانی نداشته تا ۷۰ روز قبل. این مسئله باعث ریجکتی میشه؟ اگر پرینت بانکی ۷۰ روزه ببرم، دفتر کارگذاری، مشکلی پیش میاد؟

   • سلام وقت بخیر
    من به همراه پدر و مادر قصد مسافرت به ایتالیا رو داریم
    پدر و مادرم هر دو کارمند دولت (پرستار ) هستند هر کدوم یک سند ملکی دارن و علاوه بر حساب جاری که تراکنش مناسبی داره یه حساب ۲۲۰ میلیونی یکساله هم دارن
    من دانشجو هستم.
    و هر سه سابقه‌ سفر به مالزی ، آذربایجان و گرجستان رو داریم
    شانس دریافت ویزا رو داریم ؟
    آیا من میتونم بدونم گردش حساب و با فاند پدر مادرم مسافرت کنم ؟
    و اینکه یک برادر هم دارم که قصد سفر نداره در روند ویزا تاثیری داره ؟

    • سلام؛ شما خودتون چند سال سن دارید؟ شانس اخذ ویزا در قالب تور گروهی رو دارید و همین که برادرتون هم قرار نیست با شما بیان خودش اثر مثبتی در روند اخذ ویزای شما داره. اما شانس ویزای انفرادی رو ندارید.

 • سلام وقت شما بخیر

  من ویزه ایتالیا گرفته ام ویزه من شنگن نیست ویزه ایتالیا است
  سوال ام این است که آیا با ویزه ایتالیا میتوانم به کشورهای شنگن سفر کنم یاخیر ؟

  • سلام
   ایتالیا، ویزای شینگن صادر می‌کند
   میتونید از ایتالیا وارد منطقه شینگن بشید و از این کشور، به بقیه کشور های حوزه شینگن نیز سفر داشته باشید

 • سلام و وقت بخیر
  بنده سی و چهار سالم هست و دارای مدرک فوق لیسانس عمران و شاغل در شرکت ساختمانی با پایه حقوق پنج میلیون هستم،بیمه تامین اجتماعی و گردش حساب سه ماهه میانگین پنجاه میلیون هم دارم و سند ملکی ندارم،سفرهای زیادی به کشورهای روسیه،کوبا‌،جمهوری آڌربایجان،گرجستان،ارمنستان،و ترکیه داشتم و الان میخوام برای شینگن اقدام کنم تا بتونم بعد از آن برای ویزای مولتی کانادا اقدام کنم،سوال اولم اینه که میگن شانس ویزای اولی شینگن برای کسانی که با تور میرن بیشتر هست،آیا شما میتونید اینکارو انجام بدید و با تور ویزای من رو بگیرید؟؟؟و دوم اینکه اگر میتونید لطف میکنید قیمت تمام شده رو لطف کنید و بگید؟؟؟
  پیشاپیش از لطف بی نهایتتان سپاسگزارم

  • سلام
   شرایط گرفتن ویزای شینگن رو دارید ولی در خصوص گرفتن ویزای کانادا، احتیاج به مشاوره دارید.
   برای مشاوره با شماره ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹ تماس بگیرید تا با توجه به شرایط تون، برای ویزای کانادا به شما مشاوره داده بشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.