ویزای دبی برای شهرستانی‌ها

امارات صدور ویزای توریستی برای تمامی شهروندان شهرها و شهرستان‌های ایران را از سر گرفته‌است. برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ ویزای دبی، با کارشناسان ویزالند تماس بگیرید.

برای سفر به دبی، ارائه اصل گواهی تست منفی کرونا و ارایه کپی آن به مسئول پذیرش در فرودگاه و همچنین تکمیل فرم خود اظهاری و دارا بودن بیمه نامه مسافرتی معتبر به همراه پرینت جدید از ویزای دبی، الزامی می‌باشد.

  • برای دریافت پرینت جدید ویزا، با شرکت تماس بگیرید.
  • برای صدور بیمه نامه پوشش دهنده درمان کرونا ، ارائه ویزا و بلیط هواپیمایی الزامی است.
  • تست PCR باید حداکثر تا ۹۶ ساعت قبل از پرواز به دبی و تنها در مراکز و بیمارستان‌های مورد تایید انجام شود.

در این مطلب می‌خوانید

📌 شرایط اخذ ویزای دبی

📌 مدت جوابدهی به درخواست ویزای دبی و مدت اعتبار آن

📌 هزینه ویزای دبی

📌 مدارک مورد نیاز اخذ ویزای دبی

📌 نگاه کلی به اخذ ویزای دبی

شرایط اخذ ویزای دبی

برای دریافت ویزای دبی، شرایط بسیاری جالبی وضع شده است! شرایطی که در ادامه برای شما آمده است، دقیقا طبق دستورالعمل‌های سفارت امارات می‌باشد. شرایط اخذ ویزای دبی به شرح زیر می‌باشد:

۱. دختران زیر ۱۸ سال به هیچ عنوان نمی‌توانند برای اخذ ویزای دبی به صورت انفرادی اقدام کنند.

۲. آقایان زیر ۱۸ سال برای اخذ ویزای انفرادی امارات، حتما باید شناسنامه پدر و مادر خود را نیز ارائه کنند.

۳. اگر از هر فرودگاهی غیر از دبی (ابوظبی، شارجه و غیره) وارد امارات می‌شوید، باید در فرم درخواست ویزای امارات این نکته را به افسران ویزا اطلاع دهید.

۴. با توجه به اینکه ویزای توریستی دبی برای مدت زمان ۱۴ روز معتبر است، اگر به هر دلیلی بیشتر از ۱۴ روز اقامت داشته باشید باید جریمه نقدی پرداخت کنید و یا حتی به زندان بروید!

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان سفارت امارات در امور اعطای ویزای دبی به ایرانیان دخالتی ندارد.

ویزای امارات معمولا در قالب تور دبی صادر می‌شود. اما به شرط ارائه چک و یا ضمانت نامه بانکی نیز می‌توانید موفق به اخذ ویزای انفرادی دبی شوید. در حال حاضر ویزای دبی به صورت الکترونیکی و از طریق یک کفیل (آژانس مسافرتی و یا کارگزار) اقدام می‌شود. مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای فوری دبی روز کاری و مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای عادی دبی، ۷ روز کاری می‌باشد.

برای رزرو تور دبی، با کارشناسان تور دبی در نهال گشت تماس بگیرید.

مدت جوابدهی به درخواست ویزای دبی و مدت اعتبار آن

ویزای دبی به ۲ صورت عادی و فوری درخواست می‌شود. مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای فوری دبی، ۳ روز کاری و مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای عادی دبی، ۷ روز کاری می‌باشد. توجه داشته باشید که در صورت درخواست ویزای سینگل توریستی، مدت اعتبار آن ۱۴ روز خواهد بود.

هزینه ویزای دبی

با توجه به درخواست انواع ویزای دبی، هزینه متفاوتی باید پرداخت کنید. به طور مثال، قیمت ویزای ۱۴ روزه دبی به صورت عادی ۳۵۰ درهم، هزینه ویزای دبی ۱۴ روزه دبی فوری ۳۸۰ درهم، یک ماهه مولتیپل ۸۸۰ درهم و یک ماه سینگل ۳۵۰ درهم می‌باشد. حتما قبل از درخواست ویزای دبی با کارشناسان ویزالند در تماس باشید تا از هزینه اخذ ویزا مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای دبی

نیازی به ترجمه مدارک ویزای دبی نیست و ارائه اصل آن‌ها کفایت می‌کند. توجه داشته باشید که برای تحویل مدارک درخواست ویزا به هیچ عنوان خودتان اقدام نکنید و یا به سفارت امارات مراجعه نکنید. چرا که درخواست ویزای دبی حتما باید از طریق یک کفیل انجام شود. چک لیست مدارک ویزای دبی به شرح زیر می‌باشد:

📑 فرم درخواست ویزای امارات

📑 ارائه اصل پاسپورت متقاضی به همراه حداقل ۷ ماه اعتبار

📑 عکس ۳ *۴ با پس زمینه سفید

📑 کپی پشت و روی کارت ملی متقاضی

📑 کپی از تمامی صفحات شناسنامه متقاضی

📑 واچر هتل محل اقامت

📑 بلیط رفت و برگشت هواپیما

📑 ارائه چک و ضمانت نامه بازگشت (در صورتی که درخواست ویزای انفرادی داشته باشید)

نگاه کلی به اخذ ویزای دبی

  • ویزای دبی به صورت الکترونیکی صادر می‌شود. معمولا ویزای امارات در قالب تورهای گروهی صادر می‌شود اما با ارائه چک و یا ضمانت نامه بانکی نیز می‌توانید موفق به اخذ ویزای دبی به صورت انفرادی شوید.

  • توجه داشته باشید که حتما باید از طریق یک کفیل (آژانس مسافرتی و یا کارگزار) برای اخذ ویزای دبی اقدام کنید. گروه مسافرتی ویزالند به عنوان کفیل برای متقاضیان اقدام به اخذ ویزای دبی می‌کند.

  • ویزای دبی به ۲ صورت فوری و عادی اقدام می‌شود. در حدود ۳ روز کاری به درخواست ویزای فوری و در حدود ۷ روز کاری به درخواست ویزای عادی دبی جواب داده می‌شود.

  • دختران زیر ۱۸ سال به هیچ عنوان نمی‌توانند تنها به دبی سفر کنند و برای پسران زیر ۱۸ سال نیز به شناسنامه پدر و مادر نیاز می‌باشد.

  • مدت اعتبار ویزای توریستی دبی، ۱۴ روز می‌باشد.

  • ویزای ۱۴ روزه و عادی دبی ۲۹۰ درهم و ویزای ۱۴ روزه و فوری دبی، ۳۸۰ درهم می‌باشد.

  • توجه داشته باشید که نیازی به ترجمه مدارک ویزای دبی نیست و فقط ارائه اصل مدارک کفایت می‌کند.

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.3 از 108 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۸۰۵ دیدگاه ها