کرونا و ویزای دبی؛ تمدید اعتبار ویزای دبی تا

طبق آخرین اطلاعیه اداره مهاجرت دبی، دارندگان ویزای توریستی دبی که به دلیل شیوع کرونا نتوانستند از ویزای خود استفاده کرده و به دبی سفر کنند، تا تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۲۰ فرصت دارند تا به کشور امارات سفر کنند. بعد از این تاریخ و در مرحله بعد، اعطای ویزا به متقاضیانی که قبلا درخواست خود را به اداره مهاجرت کانادا تحویل داده‌اند، از سر گرفته خواهد شد.

برای سفر به دبی، ارائه اصل گواهی تست منفی کرونا و ارایه کپی آن به مسئول پذیرش در فرودگاه و همچنین تکمیل فرم خود اظهاری و دارا بودن بیمه نامه مسافرتی معتبر به همراه پرینت جدید از ویزای دبی، الزامی می‌باشد.

 • برای دریافت پرینت جدید ویزا، با شرکت تماس بگیرید.
 • برای صدور بیمه نامه پوشش دهنده درمان کرونا ، ارائه ویزا و بلیط هواپیمایی الزامی است.
 • تست PCR باید حداکثر تا ۹۶ ساعت قبل از پرواز به دبی و تنها در مراکز و بیمارستان‌های مورد تایید انجام شود.

دفاتر VAC ویزای کانادا در شهرهای دبی و ابوظبی، از ابتدای ماه آگوست باز بوده و متقاضیان ویزای کانادا از هم اکنون می‌توانند وقت سفارت کانادا را تنظیم نمایند.

در این مطلب می‌خوانید

📌 شرایط اخذ ویزای دبی

📌 مدت جوابدهی به درخواست ویزای دبی و مدت اعتبار آن

📌 هزینه ویزای دبی

📌 مدارک مورد نیاز اخذ ویزای دبی

📌 نگاه کلی به اخذ ویزای دبی

شرایط اخذ ویزای دبی

برای دریافت ویزای دبی، شرایط بسیاری جالبی وضع شده است! شرایطی که در ادامه برای شما آمده است، دقیقا طبق دستورالعمل‌های سفارت امارات می‌باشد. شرایط اخذ ویزای دبی به شرح زیر می‌باشد:

۱. دختران زیر ۱۸ سال به هیچ عنوان نمی‌توانند برای اخذ ویزای دبی به صورت انفرادی اقدام کنند.

۲. آقایان زیر ۱۸ سال برای اخذ ویزای انفرادی امارات، حتما باید شناسنامه پدر و مادر خود را نیز ارائه کنند.

۳. اگر از هر فرودگاهی غیر از دبی (ابوظبی، شارجه و غیره) وارد امارات می‌شوید، باید در فرم درخواست ویزای امارات این نکته را به افسران ویزا اطلاع دهید.

۴. با توجه به اینکه ویزای توریستی دبی برای مدت زمان ۱۴ روز معتبر است، اگر به هر دلیلی بیشتر از ۱۴ روز اقامت داشته باشید باید جریمه نقدی پرداخت کنید و یا حتی به زندان بروید!

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان سفارت امارات در امور اعطای ویزای دبی به ایرانیان دخالتی ندارد.

ویزای امارات معمولا در قالب تور دبی صادر می‌شود. اما به شرط ارائه چک و یا ضمانت نامه بانکی نیز می‌توانید موفق به اخذ ویزای انفرادی دبی شوید. در حال حاضر ویزای دبی به صورت الکترونیکی و از طریق یک کفیل (آژانس مسافرتی و یا کارگزار) اقدام می‌شود. مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای فوری دبی روز کاری و مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای عادی دبی، ۷ روز کاری می‌باشد.

برای رزرو تور دبی، با کارشناسان تور دبی در نهال گشت تماس بگیرید.

مدت جوابدهی به درخواست ویزای دبی و مدت اعتبار آن

ویزای دبی به ۲ صورت عادی و فوری درخواست می‌شود. مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای فوری دبی، ۳ روز کاری و مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای عادی دبی، ۷ روز کاری می‌باشد. توجه داشته باشید که در صورت درخواست ویزای سینگل توریستی، مدت اعتبار آن ۱۴ روز خواهد بود.

هزینه ویزای دبی

با توجه به درخواست انواع ویزای دبی، هزینه متفاوتی باید پرداخت کنید. به طور مثال، قیمت ویزای ۱۴ روزه دبی به صورت عادی ۳۵۰ درهم، هزینه ویزای دبی ۱۴ روزه دبی فوری ۳۸۰ درهم، یک ماهه مولتیپل ۸۸۰ درهم و یک ماه سینگل ۳۵۰ درهم می‌باشد. حتما قبل از درخواست ویزای دبی با کارشناسان ویزالند در تماس باشید تا از هزینه اخذ ویزا مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای دبی

نیازی به ترجمه مدارک ویزای دبی نیست و ارائه اصل آن‌ها کفایت می‌کند. توجه داشته باشید که برای تحویل مدارک درخواست ویزا به هیچ عنوان خودتان اقدام نکنید و یا به سفارت امارات مراجعه نکنید. چرا که درخواست ویزای دبی حتما باید از طریق یک کفیل انجام شود. چک لیست مدارک ویزای دبی به شرح زیر می‌باشد:

📑 فرم درخواست ویزای امارات

📑 ارائه اصل پاسپورت متقاضی به همراه حداقل ۷ ماه اعتبار

📑 عکس ۳ *۴ با پس زمینه سفید

📑 کپی پشت و روی کارت ملی متقاضی

📑 کپی از تمامی صفحات شناسنامه متقاضی

📑 واچر هتل محل اقامت

📑 بلیط رفت و برگشت هواپیما

📑 ارائه چک و ضمانت نامه بازگشت (در صورتی که درخواست ویزای انفرادی داشته باشید)

نگاه کلی به اخذ ویزای دبی

 • ویزای دبی به صورت الکترونیکی صادر می‌شود. معمولا ویزای امارات در قالب تورهای گروهی صادر می‌شود اما با ارائه چک و یا ضمانت نامه بانکی نیز می‌توانید موفق به اخذ ویزای دبی به صورت انفرادی شوید.

 • توجه داشته باشید که حتما باید از طریق یک کفیل (آژانس مسافرتی و یا کارگزار) برای اخذ ویزای دبی اقدام کنید. گروه مسافرتی ویزالند به عنوان کفیل برای متقاضیان اقدام به اخذ ویزای دبی می‌کند.

 • ویزای دبی به ۲ صورت فوری و عادی اقدام می‌شود. در حدود ۳ روز کاری به درخواست ویزای فوری و در حدود ۷ روز کاری به درخواست ویزای عادی دبی جواب داده می‌شود.

 • دختران زیر ۱۸ سال به هیچ عنوان نمی‌توانند تنها به دبی سفر کنند و برای پسران زیر ۱۸ سال نیز به شناسنامه پدر و مادر نیاز می‌باشد.

 • مدت اعتبار ویزای توریستی دبی، ۱۴ روز می‌باشد.

 • ویزای ۱۴ روزه و عادی دبی ۲۹۰ درهم و ویزای ۱۴ روزه و فوری دبی، ۳۸۰ درهم می‌باشد.

 • توجه داشته باشید که نیازی به ترجمه مدارک ویزای دبی نیست و فقط ارائه اصل مدارک کفایت می‌کند.

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.3 از 61 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۲۷۸ دیدگاه ها

 • سلام؛ من برای انجام کارهای مربوط به بایومتری برای سفارت کانادا بایستی ۴ نوامبر دبی باشم. با توجه به این توقف صدور ویزا، با ارائه وقت VAC و Introduction Letter سفارت کانادا، امکان تسهیل در صدور ویزا هست؟ اصلا راهی هست که بتونم چنین مکاتبه ای رو با سفارت امارات داشته باشم؟تشکر

  • سلام؛ متاسفانه خیر، بسیاری از دوستانی که برای ویزای دبی اقدام کردن هم مشکل شما رو داشتن و دارن. اما ویزای اونها هم هنوز صادر نشده.

 • سلام . من یه اشنا دارم دبی که هتل و دیسکو داره . ایشون میتونن برام دعوت نامه بفرستن یا درخواست ویزای کاری بدن برام ؟

 • سلام من یه سوال داشتم خواهر زاده من تو دانشگاه تولیدو در ایالت اوهایو پذیرش f1 گرفته و ترم تحصیلیش از ۸ ژانویه شروع میشه ما تو سایت سفارت امریکا در دوبی وقت سفارت گرفتیم برای ۲۵ نوامبر تا اینجا مشکلی نیست اما مشکل اصلی اینه که سفارت امارات در تهران به خاطر شرایط کرونا به هیچ ایرانی ای ویزا نمیده برای سفر به امارات شما میتوانید برای ایشان ویزا تهیه کنید؟چقدر هزینه داره؟

  • سلام؛ متاسفانه مشکل شما رو خیلی از دوستانی که برای ویزای امارات اقدام کردن هم دارن و فعلا ویزای هیچکدام صادر نشده. باید صبر کنید.

 • با سلام و خسته نباشید؛ من ۱۴ دسامبر وقت سفارت امریکا در دبی دارم. به نظرتون از الان برای ویزای دبی درخواست بدم؟

  • سلام؛ بله توصیه میکنم درخواست خودتون رو ارائه بدید. اما مشخص نیست که تا اون موقع درخواست ها رو بررسی کنن یا نه.

 • سلام وقت بخیر من پدرم اقامت دایم داشت دبی یا امارات دقیقا خاطرم نیس کنسل کردن ویزا رو حدود ۸ سال پیش مجدد خواستن برن اقدام کردن برای ویزا اما نشد پولو گرفتن اما ویزا صادر نشد گفتن ک عکس چشم دارن نمیشه میخواستم من منظورشون متوجه نشدم بنظر شما امکان داره اقدام کنیم ویزا صادر بشه براشون ؟ واینکه روال کاری درسته باید پول رو بگیرن چون دو سه بار امتحان کردیم صادر نشد ولی تمام پول رو گرفتن

  • سلام؛ بله میتونید اقدام کنید. اما در حال حاضر به خاطر شرایط کرونا ویزای دبی صادر میشه. اما در مورد هزینه ویزا، اگر درخواست شما ریجکت بشه، سفارت هزینه به شما مسترد نمیکنه. اما اگر خودتون قبل از بررسی، درخواستتون رو کنسل کنید، هزینه رو به شما برمیگردونن.

 • سلام ؛ ممنون از توضیحاتتون. من برای فبریه ۲۰۲۱ در دبی آزمون دارم. از الان برا ویزا اقدام کنم؟ ویزای توریستی باید بگیرم؟

  • سلام؛ باید ویزای توریستی بگیرید. اما از الان یکم زوده درخواستتون رو ارائه بدید. اگر بخوان ویزا صادر کنن، درخواست شما ظرف یک هفته بررسی خواهد شد.

 • سلام و وقت بخیر؛ خسته نباشید. از درخواستا ویزا خبر جدیدی ندارید شما؟ امارات و ایران قراره کاری انجام بدن یا خیر

 • سلام وقت بخیر؛ داخل متن نوشته شده اگر مدت اقامت کمتر از ۶ روز باشه موافقت نخواهد شد؛ پس دوستانی که سفر یک‌روزه دارن چطور سفر میکنن؟ هزینه اقامت ۶ روز رو میپردازن؟؟؟؟ و‌زودتر برمیگردن؟ من تصمیم داشتم سفر خیلی کوتاهی( یک‌یا۲ روزه) به دبی داشته باشم؛ با این اوصاف ینی ممکن‌ نیست؟

  • سلام؛ خیر مشکلی نخواهید داشت. این مطلب نیاز به ویرایش داشت که با تذکر شما انجام خواهد شد. سپاسگذارم

 • سلام وخسته وباشید من اقوام دبی دارم و اقوامم شناس نامه خود دبی دارن یعنی اقامه نیستن میتونن درخواست بدن که من برم؟

  • سلام؛ بله میتونید درخواست بدید. همراه با سایر مدارکتون، دعوتنامه و اطلاعات هویتی اقوامتون رو هم ارائه بدید.

 • سلام. وقت بخیر؛ من ۲/۲۰۲۰ ویزا سه ماهه دبی گرفتم. ولی متاسفانه همه پروازها کنسل شد و نتوستم وارد کشور بشم. ویزا تا ۴/۲۰۲۰ معتبر بود. تکلیف چیه؟

  • سلام؛ ویزای شما تمدید میشه. به سفارت ایمیل بزنید و یا با شرکت هواپیمایی امارات تماس بگیرید و اعتبار ویزاتون و اینکه میتونید سفر کنید یا نه رو استعلام بگیرید.

 • با سلام؛ میخواستم بدونم آیا اگر از Uk با پاسپورت ایرانی ویزا گرفت، البته امارات ایرلاین بلیط میشه تهیه کرد از Uk. فقط ویزا هم اقدام میکنن ولی درصد معلوم میشه یا نه هنوز باید صبر کرد. چون اقامت انگیس داشته باشیم فرقی دارد؟ ممنون

 • سلام وخسته نباشید. من ویزا تورستی دبی رو از قبل دارم و تا تاریخ ۲۱ اکتبر اعتبار دارد . این ویزا رو در کشوری دیگری بودم گرفته بودم اون موقع همه پرواز ها از مبدا کنسل شد. الان که ایران هستم با این ویزا بلیط بگیرم اجازه پرواز خواهد داد. به نظر شما بلیط بگیرم یا نه؟ یا بلیت بگیرم بروم از کشوری که این ویزا صادر شده بعد از آنجا بلیت دبی بگیرم . از انجا معلومات گرفتم گفتن هیچ محدویت برای پرواز نیست از اینجا.

  • سلام؛ اگر ویزای شما اعتبار داره، محدودیتی برای سفر به امارات ندارید. اما قبلش باید تست PCR کرونا رو در یکی از بیمارستان های مورد تایید وزارت بهداشت انجام بدن.

 • سلام وخسته نباشید؛ من ویزا توریستی دارم . چند وقت قبل از یک کشور دیگه گرفته بودم . تا تاریخ ۲۱ اکتبر اعتبار دارد . ویزا از کشور دگه صادر شده من برای تحویل باری که قرار است دبی فرستاده شود میروم . میخواستم تکت بگیرم الان که ایران هستم. با این ویزا از ایران اجازه پروازه میده یا نی. یعنی اجازه سفر با ویزا توریستی میده یا نی ؟ گفتم اگر تکت بگیرم نشه اجازه پرواز نده. ممنون میشم اگر پاسخ بدهید

  • با سلام برای کسی که وقت مصاحبه در امریکا داشته باشد ایا میتوان ویزای توریستی امارات را گرفت ..با رعایت تمام شرایط تست pcr و بقیه مدارک لازم

   • سلام؛ بسیاری از متقاضیان ویزای دبی که تا به حال درخواست خودشون رو به سفارت امارات ارائه دادن، وقت مصاحبه سفارت کانادا و آمریکا داشتند و دارند، اما هنوز ویزاشون تایید نشده.

 • سلام، آیا در ماه دسامبر، امکان سفر به دبی و صدور ویزا وجود خواهد داشت؟ من برای امتحانی در ماه دسامبر در دبی میخوام ثبت نام کنم اما قبلش باید مطمین بشم آیا امکان سفر هست یا خیر‌؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • سلام؛ مشخص نیست. ولی احتمالش هم کم نیست که تا ماه دسامبر پروازها برقرار بشن و ویزای توریستی هم صادر بشه.

 • سلام وقت بخیر اگر فامیلی در دوبی داشته باشیم که مقیم باشه امکانش هست دعوت نامه ارسال کنن و مسیر ویزا گرفتن به چه شکل خواهد بود؟

 • سلام
  در حال حاضر صدور ویزای توریستی برای دبی امکان پذیره؟ محدودیتی وجود نداره؟ و اینکه از دبی اقدام میشه کرد؟

  • سلام؛ میتونید اقدام کنید اما فعلا هیچ یک از درخواست های ویزای دبی که در این مدت به سفارت ارائه شده، تایید نشدن.

 • سلام در سایت دبی نوشتند که از ١۵اکتوبر فرودگاه راس الخیمه برای همه مسافران باز خواهد شد ایا این خبر صحیحه؟

  • سلام؛ ما چنین مطلبی رو ندیدیم. اما اگر شما خبری با این عنوان در سایت سفارت امارات متحده عربی ملاحظه فرمودید خوشحال میشم لینک اون مطلب رو برای ما بفرستید. فعلا دولت امارات فقط به کسانی که در کشور امارات شاغل هستند اجازه ورود میده.

 • سلام من در زانویه ۲۰۲۰از سفارت آمریکا در ابوظبی ویزای با اعتبار شش ماهه مهاجرت گرفته ام ولی در تاریخی که قصد رفتن به آمریکا را داشتم بدلیل محدودیت های ایجاد شده بدلیل کرونا امکان انجام سفر نشد ویزای من در چهارم جولای مدتش سپری شد برای تمدید آن به سفارت امریکا در ابوظبی ایمیل زدم جواب دادند در صورتیکه بتوانم به امارات و ابوظبی بیایم ویزای من را مجددا تمدید خواهند کرد که مواجه با عدم صدور ویزا توسط امارات برای ایرانیان شدم میخواستم خواهش کنم تا راه حلی برای شرایط من جهت اخذ ویزای دوبی وجود دارد یا خیر،اگه وجود دارد چکار باید بکنم ،با تشکر فراوان

  • سلام؛ متاسفانه فعلا ویزای توریستی صادر نمیشه، میتونید خودتون هم به سفارت امارات ایمیل بزنید و شرایطتون رو توضیح بدید.

 • سلام، می تونید لطف کنید و بگید، که آیا برای کسانی که وقت سفارت آمریکا در دبی می گیرن هم مثل افرادی که وقت سفارت کانادا میگیرن بعد از ۱ نوامبر، ویزایی صادر می شه. در حال حاضر تنها سفارت آمریکا در دبی، وقت سفارت به ایرانی ها داده. دوم اینکه، پیشنهاد شما برای تقاضای ویزا دبی برای این دسته از افراد از الان چی هست؟ سوم اینکه، آیا برای ویزا دبی، باید از قبل برگه روز مصاحبه در سفارت آمریکا رو برای شما برای تقای ویزا ی دبی فرستاد؟ برای وقت مصاحبه در سفارت آمریکا باید ۱۶۰ دلار پرداخت و اگر ویزای دبی صادر نشه، با توجه به نرخ دلار امروز، این عدم گرفتن ویزای دبی، خیلی هزینه بر خواهد بود(پیشنهادی دارید در در این زمینه خوشحال میشم). امیدوارم بشه از طریق شما اقدام کرد که این ویزا دبی سرنوشت یکی مثل من روکه الان بورسیه گرفتم از آمریکا و دیگه بورسیه من برای بار دوم تمدید نمیشه رو کلا تغییر خواهد داد. متشکرم.

  • سلام؛ متاسفانه ما در زمینه ویزای کانادا فعالیت نداریم و اطلاعات خیلی زیادی هم در این زمینه نداریم. اما این رو میدونم که اگر شما هزینه وقت سفارت آمریکا رو پرداخت کرده باشید، تا پایان سال ۲۰۲۱ وقت سفارت شما محفوظ خواهد موند و پول شما سوخت نمیشه. اما در مورد ویزای دبی، خیلی از دوستانی که برای ویزای دبی درخواست دادن و هنوز هم جواب ویزای اونها نیومده، همین مشکل شما رو دارن. توصیه میکنم وقت سفارت آمریکا رو بگیرید، اما فعلا برای ویزای دبی صبر کنید.

 • سلام خسته نباشید خواستم بدونم برای یک مرد ۲۵ساله که فقط دیپلم دارد در دبی می تواند کار کند منظورم کار گیر میاد بعد حقوقش شد اگر کار باشه ممنون میشم اگر جوابم بدهید. باسپاس

  • سلام؛ متاسفانه ما در زمینه ویزای کاری فعالیت نداریم. اما با شرایط شما هم امکان پیدا کردن کار هست. توصیه میکنم با موسسات مهاجرتی مشورت کنید.

 • سلام میخواستم ویزا بگیرم برای کار خدماتی در دوبی بنظر شما بعد از جریان کرونا اقدام کنم یا هم اکنون میشه اقدام کنم و فرصت را از دست ندم

  • سلام؛ همین الان هم میتونید اقدام کنید. البته ما در زمینه ویزای کاری فعالیت نداریم و این موضوع رو باید از موسسات مهاجرتی پیگیری کنید.

 • سلام . ببخشید اگه سوالم تکراریه . هنوز ویزای توریستی دبی صادر نمیشه برای ایرانی ها ؟ آخه هر روز پرواز ماهان داریم به سمت دبی

  • سلام؛ خواهش میکنم؛ شما میتونید هر روز این سوال رو از ما بپرسید. فعلا ویزاهایی که قبلا درخواست اونها ارائه شده هم صادر نشدن. اما به محض اینکه ویزاهای قبلی صادر بشن حتما در سایت ویزالند اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 • سلام ببخشید میخواستم ببینم ویزا امارات از ایران اقدام کنیم زودتر جواب میدن یا از امارات درخواست بدن واسه یک شخص در ایران؟

 • سلام؛ آیا الان امکان اخذ ویزا سیاحتی و دائمی امارات وجود دارد؟ هزینه تقریبی هزینه ویزا ۱۴ روزه و بلیط چند هست؟

 • سلام آیا این موضوع صحت داره که از پنجشنبه گذشته صدور ویزا برای دبی شروع شده؟ برای ایرانی ها هست یا کشورای دیگه؟

 • سلام خدمت شما چند روز پیش برای من ویزا کار از دبی فرستادن اما وقتی برای اخذ بلیط مراجعه کردم گفتن ما برای شما بلیط صادر میکنیم اما شاید با تمام مدارک که شما دارید باز هم در فرودگاه اجازه پرواز نمیدن هیچ گرانتی نیست من هم با این شرایط نگران شدم و بلیط نگرفتم و ویزا که با هزار بدبختی تونستم از یک شرکت در دبی اوکی کنم کنسل شد.

  • سلام؛ ای کاش از شرکت هواپیمایی اماراتی استعلام می‌گرفتید. ان‌شاالله که خیریتی توش باشه.

  • سلام؛ متاسفانه خیر،هر خبر جدید منتشر بشه حتما در سایت ویزالند اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 • سلام و عرض ادب بعضی از اژانسها اظهارمیکنن با پرداخت هزینه بالا قادرند ویزای دبی بگیرند برای اشخاصی که احتیاج ضروری دارند البته وجه و هزینه رو بعد از صدور مطالبه میکنند این رویه رو تایید میکنید و امکانش هست

 • سلام وقت بخیر ایا خبر دقیقی هست که بدونیم ایا بلاخره ویزا برای دبی صادره میشه؟ چون من و عده ای زیادی زندگیمون وابسته به این ویزاست و رسما داریم بدبخت میشیم

  • سلام؛ دور از جونتون، اگر قبلا اقدام کردید، حتما با آژانسی که برای شما اقدام کردن تماس بگیرید و پیگیری کنید.

 • سلام ببخشید من اقدام کردم برای کارت ملی اما هنوز نیامده اما شناسنامه ام جدید هست آیا میشه با رسید کارت ملی اقدام کنم برای ویزای دبی.چه راهی هست برای من؟

  • سلام و خسته نباشید ..من ۲ آشنای ایرانی و اماراتی در دبی دارم آیا میتونند درخواست ویزا برای من بدن ؟ احتمال تایید شدنش وجود داره؟ نسبت به درخواست معمولی ویزا فرقی میکنه؟ آشنای ایرانی مقیم امارات هم میتونه درخواست ویزا بده یا حتما باید اماراتی باشند؟

   • سلام، بله میتونید این کار رو انجام بدید و شانستون هم برای اینکه در این شرایط ویزاتون زودتر صادر بشه، بیشتر میشه. هردوی این عزیزان میتونن برای شما دعوتنامه بفرستن و اقدام کنن. اما اون عزیزی که شهروند هستند این کار رو انجام بدن شانس شما بیشتر خواهد بود.

 • درود و وقت بخیر من شغلم ساخت جواهرات و نقره و زیورآلات هست سوال من اینه برای درخواست گرفتن سیتیزنی امارات متحده عربی اقدام کنم بهتر هست یا قطر؟ چون قصد مهاجرت از ایران دارم

 • سلام درسته اگ ویزا توریستی از امارات بدن به یه دختر فرودگاه گیر میده ؟چرا دختره تنهاس اونم ۱۸ به بالا، میگن باید ۴۰ به بالا باشه ..این حرف واقعیت داره؟؟

 • سلام بلاخره ویزای توریستی امارات باز شد یا خیر؟ اون عزیزانی که قبلا سفارش ویزای توریستی رو داده بودند بهشون ویزا دادن یا خیر؟

  • سلام؛ امکان درخواست ویزای توریستی امارات وجود داره، فعلا درخواست های قبلی هنوز هم بررسی نشدن. البته اداره مهاجرت دبی، مدارک تکمیلی جدیدی رو درخواست کرده و این احتمال وجود داره که طی چند روز آینده، با درخواست‌های قبلی هم موافقت بشه.

  • سلام؛ یکسری مدارک تکمیلی هست که باید اونها رو همراه با مدارک ویزای دبی، به سفارت ارائه بدید. مدارک تکمیلی ویزای دبی برای ملاقات با شهروندان اماراتی: آدرس برای اثبات حضور خویشاوندان و یا دوستان، نامه تعهد بازگشت، شناسه اماراتی دعوت کننده، رزرو هتل / محل اقامت، صورت‌حساب بانکی ۶ ماهه، بلیط برگشت هواپیما

 • با سلام آیا افرادی که ویزای منقضی شده امریکا دارند و برای تمدید آزمایشات پزشکی لازم و ارسال پستی مدارک به سفارت جهت تمدید ویزا جزو ویزاهای خاص قرار می گیرند باسپاس

 • سلام خسته نباشید؛ امکانش هست توضیح بدید روال دریافت ویزا با هدف توریستی به چه صورت شد. کسانی که قبلا درخواست دادن کنسل شده کارشون یا باید الان مدارک تکمیلی ارائه بدند تا به درخواستشون رسیدگی بشه یا مجددا یه درخواست جدید بامدارکی که توی سایت عنوان کردید. ممنون

  • سلام؛ کسانی که قبلا درخواست دادن و هنوز هم درخواست خودشون رو کنسل نکردن، و یا کسانی که از این به بعد قرار هست درخواست خودشون رو ارائه بدن، باید مدارک تکمیلی ویزای دبی رو هم همراه با مدارک قبلی ارائه بدن.

 • سلام وقت بخیر
  ببخشید دوباره اعلان کردن که این شرایط و مدارک جدیدی که میخواستن رو مجددا کنسل کردن درسته ؟ منظورم همون آی دی اماراتی یا ۶ ماه حساب بانکی و …. و میخواستم بدونم الان یعنی آژانسی تو ایران اقدام میکنه جهت ویزا ؟

  • سلام؛ فعلا ما برای ویزا اقدام نمیکنیم، چندتا پرونده از قبل داریم که هنوز ویزا نشدن و تا زمانی که تکلیف اون پرونده ها مشخص نشه، پرونده جدیدی رو به سفارت نمی فرستیم.

 • سلام و خسته نباشید. اگه آشنا داشته باشیم دبی که اقامت داره ولی فامیل درجه یک نیست و دعوتنامه بفرسته برام من می تونم برم دبی؟؟؟

  • سلام؛ بله، اما باید یکسری مدارک اضافه تر هم داشته باشید که ما در بخش مدارک تکمیلی ویزای دبی قرار دادیم.

 • سلام من جایی خوندک که دبی فقط به اقوام درجه یک کسانی که دبی اقامت دارند و همچنین تاجرها و دانشجوهایی که اونجا تحصیل می کنند و یا در همایشها و نمایشگاهها شرکت می کنند ویزا میده پس مردم عادی چی مشن؟؟؟ آیا این خبر درسته ؟؟؟

 • سلام چند وقت پیش سایت دبی برای صدور ویزا باز شد و درخواست ویزا دادم ولی سایت مجدد بسته شد ب نظرتون کی امارات شروع ب صدور ویزای توریستی می‌کنه

  • سلام؛ در حال حاضر درخواست های قبلی هم که از چند وقت پیش توسط سفارت وصول شدن هم پذیرفته نشدن و مشخص نیست که این شرایط تا چه زمانی ادامه پیدا خواهد کرد.

 • ویزا برای کسانی که به قصد ترانزیت وارد دوبی میشوند الزامی است؟ و با وجود مشکلات بین کشور ها امکان بسته شدن مرزها و کنسل شدن پرواز هست؟

  • سلام؛ اگر هردو پرواز شما توسط شرکت اماراتی انجام بشه نه نیازی به ویزای ترانزیت دبی ندارید. بله ممکنه این اتفاق هم بیفته.

  • سلام؛ شما همین حالا هم میتونید برای اخذ ویزای توریستی دبی درخواست بدید. اما فعلا درخواست ها بررسی نمیشن و مشخص نیست تا کی این محدودیت ها ادامه خواهند داشت.

 • سلام ؛ لطفا بفرمایید من میتوانم با ایران ایر از بندرعباس برم‌دوبی بعد با ایرلاین اکراینی برم‌اکراین ، چمدان تو بار هم ندم و فقط با کابین سایز سفر کنم

 • سلام، من برای یه دوره آموزشی دو ماهه میخوام برم دبی و موسسه محل آموزش که در اصل فرانسوی هست میتونه برای ویزای من اقدام کنه (ویزای ۹۰ روزه). با توجه به این شرایط و اینکه هنوز با درخواستهای جدید ویزا موافقت نشده، به نظر شما اگه از طریق همون موسسه و از دبی برای درخواست ویزا اقدام کنم شانسم برای گرفتن به موقع ویزا بیشتر میشه؟

  • سلام، در حال حاضر خیر، فقط کسانی که قبلا ویزای دبی گرفتن اما به دلیل بسته شدن مرزها در شرایط کرونا نتونستن به دبی سفر کنن میتونن ویزای خودشون رو تمدید کنن.

 • با سلام؛ آیا تاریخ مشخصی تعیین شده برای شروع رسیدگی به درخواست ویزا به دبی؟ الان شرایط وجود داره اگه کسی بخواد بره دبی؟

  • سلام؛ اداره مهاجرت دبی ویزاهای قبلی رو تا ۱ نوامبر تمدید کرده. اما هنوز هم درخواست متقاضیانی که در این مدت مدارکشون رو تحویل دادن، صادر نشده.

 • با سلام؛ میخواستم بدونم از دیروز که ویزاهای توریستی قبل از کرونا تمدید خودکار شدن , میشه امیدوار بود که ویزاهای جدید توریستی هم صادر میشه ؟ با تشکر

  • سلام؛ ان‌شاالله ، احتمالا بعد از نوامبر، ویزای اون دسته از متقاضیانی که درخواستشون هنوز تایید نشده هم صادر میشه.

 • سلام قبل از کرونا ویزای دبی داشتم بخاطر کرونا پرواز کنسل شد و مهلت ویزا تمام شد ایا در حال حاضر امکان فعال کردن ان ویزا هست ؟

  • سلام؛ بله، با آژانسی که از اونجا برای اخذ ویزا اقدام کردید تماس بگیرید تا کارهای شما رو پیگیری کنن. ویزای شما تا ۱ نوامبر اعتبار خواهد داشت.

  • سلام؛ بله، با آژانسی که از اونجا برای اخذ ویزا اقدام کردید تماس بگیرید تا کارهای شما رو پیگیری کنن. ویزای دبی شما تا ۱ نوامبر اعتبار خواهد داشت.

  • سلام؛ پرواز هست. اما فقط برای کسانی که از قبل ویزا یا اقامت داشتن و یا شهروند این کشور بوده و یا قصد ترانزیت از امارات رو دارن.

 • سلام وقت شما بخیر میخواستم بپرسم در صورت وجود، ویزای تحصیلی و یا کاری دبی چقدر زمان میبره. و آیا با گرفتن ویزای تحصیلی میشه کار کرد و بلعکس یا خیر؟ همچنین خواستم بپرسم هر چندماه باید بیایم ایران مهر بزنیم و برگردیم؟ و آیا اگر اقامت کاری و یا تحصیلی دبی رو داشته باشیم امکانش هست از سفارت آلمان در دبی استفاده کنیم و اگر بله باید چندماه اقامت داشته باشیم و شرایطش چیه(چون بعضی ها در ترکیه خونه میگیرن و ۶ ماه میمونن تا برن سفارت آلمان). خیلی متشکرم. بنده قشم دانشجو هستم و میخوام ویزا بگیرم

  • سلام؛ با ویزای تحصیلی دبی هم میتونید کار کنید. میتونید از طریق سفارت آلمان در دبی هم اقدام کنید. مدت زمان اقامتتون در دبی هم خیلی مهم نیست.

 • باسلام. من برای یک نمایشگاه سه روزه که از تاریخ ۲۰تا ۲۲ آبان در دبی برگذار می شود میخوام ویزا بگیرم، ولی شما در شرایط اخذ ویزا نوشتین که حداقل باید ۶ روز در دبی اقامت داشت ، خواستم بدون برای من که سه تا چهار روز بیشتر نمیخوام اونجا باشم، امکان دریافت ویزا نیست؟؟

  • سلام؛ باید صبر کنید تا شرایط ویزای دبی به حالت عادی برگرده، بعد از اون تماس بگیرید تا همکاران ما راهنماییتون کنن.

  • سلام؛ بله ویزای دبی در شرایط عادی ۳ تا ۷ روزه صادر میشه. اما در حال حاضر سفارت امارات هیچ ویزایی رو صادر نکرده. در حالی که برخی از مسافرین بیش از ۲ ماهه که درخواست خودشون رو به سفارت ارائه دادن.

 • سلام؛ ویزای توریستی دبی چند روزه انجام میشه؟ سفارت درخواست ویزای توریستی جدید رو دریافت میکنه؟ سپاس اگر کمک کنید.

  • سلام؛ بله سفارت امارات درخواست ویزای دبی رو دریافت میکنه اما، فعلا هیچ یک از درخواست‌های قبلی رو تایید و یا رد نکرده. هنوز چیزی مشخص نیست.

 • سلام با توجه به تعطیلی چند روز اینده در ایران خواستم بدونم ایا امکان صدور ویزا امارات در این سه روز هست یا خیر؟

 • سلام؛ بنده ده سپتامبر ازمون ایمت دارم که در حوزه دبی برگزار میشه. متاسفانه ایران برگزار نمیشه این ازمون. تکلیف ما که ازمون داریم چی میشه؟ سفارت امارات چیزی در این باره نمیگه؟

  • سلام؛ متاسفانه سفارت امارات متحده عربی نسبت به همه درخواست ها بی توجه هست. توصیه میکنم از طریق آژانسی که اقدام کردید. با کارگزار سفارت امارات تماس بگیرید.

 • در هر صورت شما که کارشناس هستید باید اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید و یا می تونید از سفارت اطلاعاتی کسب کنید حداقل ما رو هم در جریان قرار بدید تا بدونیم چکارکنیم آخه.

  • باور کنید ما هر روز و در تمام طول روز این موضوع رو چک می‌کنیم. پرونده های خودمون هم باز هست. اگر هم سفارت بخواد ویزایی رو تایید کنه ابتدا ویزای مسافرین ما رو که پرونده‌شون باز هست تایید میکنه. پس خاطر جمع باشید که اگر خبری بشه فورا در سایت ویزالند اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  • سلام؛ متاسفانه خیر، و توصیه میکنم اگر قصد دارید درخواست خودتون رو برای ویزای دبی به سفارت امارات ارائه بدید، کمی صبر کنید تا مسافرینی که فعلا پروندشون در سفارت باز هست، تکلیفشون مشخص بشه.

 • سلام؛ متاسفانه هنوز هم هیچ اخبار موثقی از سفارت امارات به دست ما نرسیده. بله امکانش هست که این ماه با درخواست های ارائه شده برای ویزای دبی موافقت نشه.

 • سلام واقعا امارات نمی خواد تکلیف رو مشخص کنه؟!ما وقت سفارت داریم دو هفته دیگه ولی هنوز هیچی مشخص نیست،یک عده هم هستن که یک ساله آزمون ثبت نام کردن ولی هیچ کسی پاسخگو نیست،

 • سلام و خسته نباشید. سوالی داشتم از حضورتون.. ببخشید میدونم خیلیا این سوالو پرسیدن. میخواستم بدونم امروز ویزای امارات صادر شده؟ ممنون

 • دوستان در سایت change متنی برای اعتراض به عدم صدور ویزا از سوی دولت امارات برای ایرانیان به زبان انگلیسی تهیه کرده ام لطفا امضا کنید و نشر دهید شاید این اعتراض سایبری تغییری ایجاد کند
  chng.it/xn6p9j4G

  • سلام؛ پاسپورت های ایرانی ویزا نشدن تا الآن، مشکلی از بابت اقدام وجود نداره اما شما پاسپورتتون ایرانی هستش.

  • سلام؛ اطلاع ندارم که امارات به شهروندان ترکیه ویزا میده یا نه. اما تنها در صورتی میتونید اقدام کنید که اقامت و یا شهروندی ترکیه رو داشته باشید.

 • سلام وقتتون بخیر با صبحت های رئیس جمهور ایران و تحدید امارات(بخاطر عادی سازی روابطشون با اسرائیل) امکان داره دیگه کلا به ایرانیان ویزا توریستی…ندن یا نه تاثری نداره. بعد از مهار کرونا به روال قبل برمیگرده؟؟

  • سلام؛ روابط سیاسی کمی متفاوت از روابط اقتصادی و اجتماعی هست، همونطور که با قطع روابط ایران و آمریکا، هنوز هم بعد از گذشت ۴۰ سال شهروندان بسیاری از هر دو کشور میتونن ویزا بگیرن. در مورد امارات هم به همین شکل هست و حتی اگر روابط تهران و ابوظبی به کلی قطع بشه، باز هم امکان نداره که امارات به ایرانی ها ویزا نده.

 • سلام وقتتون بخیر با باز شدن ویزا مدارکی که برا ویزا توریستی دبی لازمه اگه کارت ملی گم کرده باشی برا ویزا با تاییدیه کد ملی هم میشه اقدام کرد یا حتما باید کارت ملی رو داشته باشیم. با تشکر از سایت خوبتون.

 • سلام. ببخشید این دو ماه اعتباری که ویزای دبی داره و اون ۱۴ یا ۳۰ روز باید اورلپ داشته باشه یا خیر؟ منظورم این هست که مثلا ویزای دبی تاریخ ایشو شدنش ۱ سپتامبر باشه و تا ۳۱ اکتبر هم فرضا اعتبار داشته باشه. بعد زمان رفت و برگشت ما باید داخل این بازه زمانی باشه یا میتونیم مثلا ۲۵ اکتبر بریم و برای ۱۴ روز بمونیم؟هزینه ویزای ۳۰ روزه دبی ۳۵۰ درهم هست؟ با تشکر

  • سلام؛ خیر متاسفانه از روزی که ویزا صادر میشه تا زمانی که اعتبار داره شما میتونید از ویزاتون استفاده کنید. هزینه ی ویزای ۳۰ روزه هم اگر ۳۰ روز اقامت درنظر داشته باشید ۳۸۰ درهم به همراه ۷۰ درهم ورودی هست.

  • سلام؛ امکان ارائه ی درخواست برای ویزای دبی وجود داره اما هیچ ویزایی هنوز صادر نشده. برای پرواز به دبی نیاز هستش که در آزمایشگاه هایی که مورد تایید ایرلاین هستن تست کرونا بدید که حداقل ۹۶ ساعت اعتبار داشته باشه در صورت منفی بودن تستتون میتونید به دبی سفر کنید.

 • سلام آیا تا آخر مرداد می‌شود امیدی به دادن ویزای دبی داشت یا خیر وهمچنین آیا ویزای توریستی با سه ساله یاهمان اقامتی فرق داره یعنی الان هیچکدام داده نمی شود

  • سلام؛ با توجه به این که سفارت پذیرای پرونده هستش ولی ویزا صادر نشده تا کنون میشه امیدوار بود به این که به زودی ویزا هم صادر میشه اما نمیشه تاریخ دقیقی برای این موضوع در نظر گرفت.

 • با سلام و وقت بخیر برای سفر توریست به دبی میخواستم برنامه ریزی کنم، امکانش هست راهنمایی بفرمایید در شرایط کرونا از چند روز قبل باید اقدام کنم و آیا تاکنون ویزای توریستی صادر شده است؟ با تشکر

 • سلام. میخواستم بدونم اگه بخوام ۱۷ شهریور دبی باشم باید کی برای ویزای توریستی اقدام کنم. حداکثر تا کی وقت داره چون منتظر پاسپورت جدیدم.

  • سلام؛ شما یک هفته تا ده روز قبل از تاریخ سفرتون میتونید برای ویزای دبی اقدام کنید. اما در شرایط فعلی مشخص نیست که درخواست شما چقدر در سفارت باقی میمونه. بهتره بعد از هفته اول شهریور ماه درخواست خودتون رو ارائه بدید.

 • سلام؛ من قبل از ماجرای کرونا ویزای توریستی امارات رو گرفته بودم ولی همه چیز متوقف شد تاریخ اعتبار ویزا تمام شده آیا میشه از این ویزا استفاده کرد با توجه به شرایطی غیر عادی که پیش اومد ؟

  • سلام؛ بستگی به نوع ویزاتون داره، البته در حال حاضر تمدید نمیشن ویزا ها اما پیش بینی میشه که خیلی زود این امکان فراهم بشه.

 • سلام ممنون از اطلاعات خوب سایتتون. نوشتین بیش از ۷ ماه اعتبار پاسپورت، اگه ویزا رو بگیرم ولی زمانی که میرم(در بازه ۵۸روزه) مدت اعتبار پاسپورتم زیر ۷ ماه باشه مشکلی داره باید تمدید کنم پاسپورتم رو؟!

  • سلام، شما قبل از اقدام برای اخذ ویزا باید پاسپورتتون رو تمدید بکنید چون در صورتی که تاریخ برگشتتون در بازه ی زمانی کمتر از هفت ماه تا پایان اعتبار پاسپورتتون باشه سفارت ویزاتون نخواهد کرد.

 • با سلام .من باید از طریق دوبی به قزاقستان پرواز کنم.ایا مشکلی برای من پیش نمیاد؟چون من ویزای امارات رو نمیخام.پروازم ترانزیته.من هم باید تست بدم؟

  • سلام؛ فعلا که هیچ ویزایی صادر نمیشه. اما اگر خبری بشه حتما در همین صفحه ویزای دبی سایت ویزالند اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 • سلام، ببخشید من یه فرصت شغلی از شرکتی در دبی پیدا کردم. برای گرفتن ویزا چقدر زمان نیاز دارم؟ و اینکه میخواستم برای رفت و آمدم به ایران مشکلی نداشته باشم

  • سلام؛ شما باید برای ویزای کاری امارات اقدام کنید. اما فعلا مشخص نیست که چقدر این پروسه طول میکشه. چون در حال حاضر، هیچ درخواستی رو نپذیرفتن.

  • سلام؛ فعلا که هیچ یک از درخواست هایی که بعد از اعلام سفارت مبنی بر از سرگیری پروازهای تهران دبی، برای ویزای دبی ارسال شده، تایید نشدن.

 • سلام در حال حاضر ویزا توریستی صادر میشه؟و من ۴ روز کار دارم در دبی اما خوندم الان ک کمتر از ۶ روز نمیشه درسته؟و اینکه تنها میخوام برم باید چ مبلغ چک تضمین بزارم؟

  • سلام؛ خیر این موضوع که کمتر ۶ روز نمیشه ویزا گرفت صحت نداره. مبلغ چک تضمین هم به لحاظ قانونی ۱۵۰ میلیون تومان هستش.

 • سلام
  خسته نباشید. دبی صدور ویزا رو به روی ایرانی ها به دلیل کرونا بسته؟ خبر جدیدی نیست؟ معلوم نیست کی باز میکنه؟ من ۱۴ تیر مدارک و پول رو آپلود کردم، به نظر شما ویزا میدن به من؟ اینکه هواپیمایی امارات پرواز از تهران به دبی رو باز میکنه از ۱۷ ژولای، به این مفهوم نیس که دبی صدور ویزا رو از سر خواهد گرفت؟

  • سلام؛ بله میتونید اقدام کنید، اما شانس ویزا شدن در این شرایط واقعا پایینه. از چه طریقی برای ثبت درخواست ویزاتون اقدام کردید؟

   • سلام و وقت بخیر
    از طریق آژانس اقدام کردم و اونا هم از طریق کارگزاری مستقر در دبی. من مفهوم باز شدن پرواز امارات رو در شرایطی که روابط دو کشور در صدور ویزا تیره شده رو نمی فهمم.

    • سلام؛ روابط سیاسی شاید تیره باشه، اما این دلیلی برای جلوگیری از فعالیت های اقتصادی، توریستی نمیشه.

  • سلام؛ بله میتونید اقدام کنید. اما برای پرواز به دبی شما حتما باید گواهی معتبر منفی بودن تست کرونا که تا حداکثر ۹۶ ساعت قبل از پروازتون انجام شده رو داشته باشید.

   • سلام خدمت شما و عرض خسته نباشید بنده یک هفته هست برای اخذ ویزا درخواست دادم و اینکه سایت امرگیشن ثبت نام ویزا کردم وسایت ثبت نام باز هست آیا ویزا صادر میشه از کشور امارات این روزا یا نه بدلیل ویروس کرونا ویزا میدن این روزا یا نه اگه ندن آیا پولی که بنده بابت ویزا دادم برگردونده میشه یا نه

    • سلام؛ شما میتونید درخواست بدید اما فعلا هیچ یک از درخواست‌ها بررسی نمیشن. اما این به معنی رد شدن درخواست ها نیست. اما اگر پرونده بررسی بشه و شخص ریجکت بشه، پولی عودت داده نمیشه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.