اطلاعیه مهم ویزای اسپانیا

 • در حال حاضر تمامی محدودیت‌های کرونایی سفر به اسپانیا حذف شده است و دارنگان ویزای اسپانیا، نیازی به ارائه کارت واکسن، تست منفی PCR، گواهی بهبودی کرونا یا قرنطینه در بدو ورود به این کشور ندارند.

وقت سفارت اسپانیا، مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری باید به کارگزاری ویزای این کشور مراجعه کنید. کارگزاری BLS، وظیفه تعیین وقت سفارت اسپانیا و امور مربوط به آن را در تهران به عهده دارد. در حالت عادی سفارت برای حداقل یک هفته بعد وقت می دهد. اما اگر عجله دارید، بهتر است وقت سفارت فوری بگیرید.

نحوه تعیین وقت سفارت اسپانیا

تعیین وقت سفارت اسپانیا در ایران، توسط کارگزاری BLS انجام می‌شود. برای تعیین وقت سفارت اسپانیا، باید وارد سایت BLS شوید و حساب کاربری ایجاد کنید. در مرحله بعد، تقویمی برای شما باز می‌شود که زمان های موجود وقت سفارت را برای شما نمایش می‌دهد. در حالت عادی، وقت سفارت اسپانیا برای یک هفته پس از زمان درخواست در دسترس خواهد بود. پس از تعیین وقت سفارت خود و تائید آن، یک شماره مرجع به همراه برگه وقت سفارت دریافت می‌کنید. در صورتی که نتوانستید برگه وقت سفارت‌تان را چاپ یا ذخیره کنید، جای هیچ نگرانی نیست چرا که با شماره مرجع و اطلاعات خود می‌توانید دوباره آن را دریافت کنید.

وقت فوری سفارت اسپانیا تنها در 24 ساعت!

وقت سفارت فوری اسپانیا، ملزم به این است که شما مدارک خود را از قبل ترجمه کرده باشید! باتوجه‌به اینکه ترجمه مدارک به زبان اسپانیایی حدوداً ۱ ماه زمان می‌برد، ابتدا مدارک خود را ترجمه سپس برای تعیین وقت سفارت اقدام کنید. وقت سفارت اسپانیا فوری برای آن دسته از افرادی است که قصد دارند در کمترین زمان ممکن خود را به این کشور برسانند. وقت سفارت اسپانیا فوری 24 ساعته برای شما صادر می‌شود و کمک می‌کند که فرایند درخواست ویزای اسپانیا بسیار سریع‌تر به‌پیش رود!

هزینه وقت سفارت اسپانیا

گرفتن وقت سفارت اسپانیا اگرچه دشوار اما رایگان است. البته اگر خودتان بخواهید برای گرفتن وقت اقدام کنید. اگر در هر صورت موفق به انجام این کار نشدید، می‌توانید با کارشناسان ویزالند تماس بگیرید. هزینه گرفتن وقت سفارت اسپانیا در ویزالند 100 یورو برای وقت عادی و 200 یورو برای وقت فوری است. البته این فقط هزینه گرفتن وقت بوده و پرداخت هزینه‌های داخل سفارت به عهده متقاضی خواهد بود.

مدارک وقت سفارت اسپانیا

برای درخواست وقت سفارت اسپانیا، فقط به عکس واضح و یا اسکن صفحه اطلاعات شخصی پاسپورت نیاز است. اما برای حضور در کارگزاری ویزای این کشور، باید مدارک زیر را همراه خود داشته باشید. مدارک ویزای اسپانیا باید به زبان اسپانیایی ترجمه شود که چیزی حدود ۱ ماه زمان می‌برد. این مدارک، نیازی به گرفتن تائیدیه از دادگستری و وزارت امور خارجه ندارند و همان مهر دارالترجمه کفایت می‌کند.

 • فرم درخواست ویزای اسپانیا
 • دو قطعه عکس ۳.۵x۴.۵
 • پاسپورت معتبر متقاضی و کلیه گذرنامه‌های قبلی
 • گردش حساب و تمکن مالی
 • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • واچر هتل
 • اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی
 • رسید پرداخت هزینه‌ی ویزا
 • گواهی اشتغال به تحصیل و یا نامه اشتغال به کار
 • بیمه مسافرتی

تعیین وقت سفارت اسپانیا در تهران

سفارت اسپانیا در تهران در آدرس دروس، بلوار شهرزاد، کوچه اول شرقی، پلاک ۱۰ واقع شده است. بخش خدمات ویزا و کنسولی این سفارت تعطیل می‌باشد و شما باید برای وقت سفارت به آدرس پاسداران، خیابان نارنجستان چهارم، مجتمع آرتمیس یک، طبقه دوازدهم، واحد ۵ مراجعه کنید. ساعات کاری این مرکز برای تحویل مدارک از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ساعت ۱۶ و برای تحویل گذرنامه در در همان روزها، از ساعت ۱۴ تا ساعت ۱۶ می‌باشد.

چه ایرادی در این قسمت از متن وجود دارد؟

خوشحال می‌شویم اگر در این مورد توضیح بیشتری دهید

آیا از این مطلب راضی بودید؟

با ارسال بازخورد به بهبود کیفیت محتوای ویزالند کمک کنید.

بازخورد شما ثبت شد؛ با تشکر