برای رزرو وقت سفارت برزیل باید با خود سفارت این کشور در تهران به صورت مستقیم مکاتبه انجام دهید! وقت سفارت برزیل مصاحبه ندارد و شما برای تحویل مدارک و انگشت‌نگاری به این سفارت مراجعه می‌کنید. اما چگونه می‌توان از سفارت برزیل در تهران وقت رزرو کرد و هزینه این کار چه قدر است؟

گرفتن وقت سفارت برزیل

برای گرفتن وقت سفارت برزیل ابتدا باید فرم درخواست ویزای این کشور را به صورت آنلاین پر کنید، سپس وقت سفارت بگیرید. به همین منظور باید ابتدا به سایت سفارت برزیل رفته و به آنها یک ایمیل ارسال کنید. بعد از ارسال ایمیل سفارت این کشور طی مدت 1 تا 2 روز کاری به درخواست شما پاسخ می‌دهد و روز و زمان حضور در سفارت این کشور را برای شما ایمیل می‌کند.

وقت فوری و عادی سفارت برزیل

عادی یا فوری بودن وقت سفارت برزیل به نوع ویزا و هدفی که از سفر به این کشور دارید بستگی دارد. برای مثال آن دسته از افرادی که می‌خواند برای اهداف توریستی به این کشور سفر کنند نمی‌توانند از سفارت وقت فوری رزرو کنند و بلعکس در صورتی که بخواهید برای درمان یا شرکت در یک مراسم ازدواج یا خاک‌سپاری شرکت کنید، می‌توانید با ذکر دلایل خود در نامه درخواست وقت سفارت، نوبت فوری برای خودتان بگیرید.

تصویر مشاوره تلفنی ویزا

برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان ویزالند در تماس باشید

026 1836
تصویر مشاوره حضوری ویزا

مشاوره حضوری با کارشناسان خبره ویزالند

مشاوره حضوری

ایمیل سفارت برزیل برای رزرو وقت

رزرو وقت سفارت برای ویزای توریستی و تأیید مدارک برای سایر ویزا‌های این کشور مستلزم ارسال ایمیل به این سفارت است. ایمیلی که برای رزرو وقت سفارت ارسال می‌کنید باید حاوی نام، نام خانوادگی، شماره پیگیری فرم پر شده درخواست ویزای این کشور و شماره پاسپورت شما باشد. نامه باید در برگه استاندارد (A4) نوشته شود و بدون هر گونه خط خوردگی باشد.

در جدول زیر می‌تواند ایمیل بخش‌های مختلف سفارت برزیل را بیابید.

بخش مختلف سفارت ایمیل مرتبط با آن
بخش کنسولی سفارت برزیل brasemb.teera@itamaraty.gov.br
تبلیغات و امور اقتصادی secom.teera@itamaraty.gov.br
کنسولی و رزرو وقت سفارت consular.teera@itamaraty.gov.br

وقت سفارت برزیل برای تایید مدارک

برای اینکه بتوانید ویزای کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری و…. بگیرید می‌بایست بعضی از مدارک شما برای اعتبار یافتن توسط سفارت برزیل در تهران مورد تأیید قرار گیرند! به همین منظور مدارک خود را ابتدا توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی، پرتغالی یا اسپانیایی ترجمه کنید. سپس مدارک را توسط وزارت امور خارجه و دادگستری تأیید کنید. پس از آن بدون نیاز به نوبت سفارت در ساعات کاری به سفارت این کشور در تهران مراجعه کرده و مدارک خود را تأیید کنید.

هزینه وقت سفارت برزیل

هزینه رزرو وقت سفارت برزیل توسط گروه ویزالند 1 میلیون تومان است. اما در صورتی بخواهید خودتان وقت سفارت بگیرید هزینه‌‌‌ای برایتان ندارد.

مدت زمان ارسال نامه تاییدیه وقت سفارت برزیل

ایمیل تأییدیه وقت سفارت برزیل حداکثر 48 ساعت بعد از ارسال نامه درخواست برای شما ارسال خواهد شد. اما در صورتی که در این مدت برای شما ایمیلی ارسال نگردید به احتمال زیاد با درخواست شما موافقت نشده است و باید دوباره برای رزرو نوبت سفارت ایمیل ارسال کنید.

مدارک مورد نیاز وقت سفارت برزیل

برای رزرو وقت سفارت برزیل تنها به کد پیگیری فرم درخواست ویزای این کشور و شماره پاسپورت خودتان نیاز خواهید داشت. البته در روز قرار ملاقات با سفارت باید تمامی مدارک مورد نیاز روادید این کشور را به همراه خود داشته باشید و به سفارت این کشور تحویل دهید.

سوالات متداول وقت سفارت برزیل

1. آیا برای رزرو وقت سفارت برزیل باید به سایت سفارت این کشور مراجعه کنیم؟

خیر، برای رزرو نوبت سفارت برزیل باید به بخش کسنولی این سفارت ایمیل ارسال بفرستید.

2. آیا وقت سفارت برزیل به صورت فوری در حال حاضر امکان رزرو دارد؟

بله، ولی فقط برای اهداف درمانی و سفر‌های اضطراری صادر می‌شود.

چه ایرادی در این قسمت از متن وجود دارد؟

خوشحال می‌شویم اگر در این مورد توضیح بیشتری دهید

آیا از این مطلب راضی بودید؟

با ارسال بازخورد به بهبود کیفیت محتوای ویزالند کمک کنید.

بازخورد شما ثبت شد؛ با تشکر