وقت سفارت لهستان

  • هزینه ویزای شینگن از تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۴۰۳) افزایش می‌یابد. بر اساس تصمیم کمیسیون اروپا، هزینه این ویزا برای بزرگسالان از ۸۰ به ۹۰ یورو و برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال، از ۴۰ به ۴۵ یورو افزایش خواهد یافت. تمامی درخواست‌هایی که بعد از ۲۲ خرداد ثبت شود، مشمول قانون جدید خواهد شد.

رزرو وقت سفارت لهستان اولین گام در اخذ ویزای لهستان است. شما به منظور ارائه مدارک ویزای لهستان ملزم به گرفتن وقت سفارت لهستان هستید. بعد از ورود به سفارت نیز باید مدارک خود را به افسر سفارت این کشور تحویل دهید. همچنین به منظور احراز هویت، می‌بایست انگشت نگاری سفارت لهستان را انجام دهید. اما چگونه می‌توان وقت انگشت نگاری لهستان گرفت؟ هزینه وقت سفارت لهستان چقدر است و آیا این امکان اخذ وقت فوری سفارت لهستان وجود دارد؟

مرحله اول؛ مراجعه به وب سایت سفارت لهستان

اخذ وقت سفارت لهستان از طریق وب سایت سفارت لهستان به آدرس (gov.pl) و به صورت آنلاین انجام شود. بعد از ورود به سایت سفارت لهستان:

گام اول؛ تعیین نوع ویزا

در گام اول در سایت سفارت، در قسمت ویزا باید نوع ویزای لهستان را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر قصد سفر توریستی به لهستان را دارید باید نوع ویزای توریستی لهستان را انتخاب کنید.

گام دوم؛ تعیین وقت

بعد از انتخاب نوع ویزا، تقویم سفارت برای تعین روز و ساعت مراجعه به سفارت باز شده تا شما یک روز را برای مراجعه به سفارت انتخاب کنید. در مورد ویزای توریستی شینگن این وقت‌ها‌ صرفا برای تحویل مدارک ویزای لهستان به سفارت اختصاص داده شده‌‌اند.

گام سوم؛ تکمیل فرم اطلاعات شخصی

تعیین تاریخ مراجعه به سفارت آخرین مرحله از اخذ وقت سفارت لهستان نبوده و بعد از این مرحله باید اطلاعات فردی خود و همراهان خود را با دقت و به صورت لاتین در فرم درخواست ویزای لهستان (Application form) وارد کنید.

ورود اطلاعات نادرست؛ لغو وقت سفارت لهستان و از دست رفتن هزینه

در صورت وارد کردن اطلاعات نادرست و یا اشتباه ممکن است حداقل تا سه ماه موفق به اخذ وقت سفارت لهستان نشوید. از این‌رو در هنگام وارد کردن اطلاعات خود باید نهایت دقت را بکار ببرید. زیرا ورود اطلاعات نادرست به معنای لغو وقت مصاحبه لهستان و از دست رفتن هزینه پرداخت شده خواهد بود.

گام چهارم؛ دریافت، پرینت و امضا فرم ویزا

بعد از تکمیل اطلاعات و تا ۲۴ ساعت پس از تعیین سفارت، فرم تاییدیه وقت سفارت لهستان برای شما ایمیل می‌گردد. حتما این فرم را پرینت گرفته، امضا کرده و در روز مراجعه به سفارت به همراه سایر مدارک ویزای لهستان به افسر سفارت لهستان تحویل دهید.
به این ترتیب وقت سفارت آنلاین لهستان اخذ شده و شما باید در تاریخ تعیین شده به سفارت مراجعه کنید.

با ویزالند، به راحتی و در کمترین زمان وقت سفارت لهستان را دریافت نمائید.

تصویر مشاوره تلفنی ویزا

برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان ویزالند در تماس باشید

026 1836

وقت سفارت لهستان فوری

وقتی که نیاز دارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به سفارت مراجعه کنید باید به فکر گرفتن وقت فوری سفارت لهستان باشید. با وقت فوری سفارت لهستان می‌توانید در کمتر از دو هفته به سفارت مراجعه کنید. سفارت لهستان این امکان را فراهم کرده که متقاضیان بتوانند در کمتر از یک ماه به سفارت مراجعه کنند. البته به دلیل پایین بودن تعداد متقاضیان ویزای لهستان نیازی به گرفتن وقت فوری نیست.

از طریق ویزالند و در کمترین زمان، وقت سفارت لهستان فوری را دریافت نمایید.

هزینه وقت سفارت لهستان

هزینه وقت سفارت لهستان توسط گروه ویزالند 4,000,000 تومان است. در صورتی که خودتان بخواهید وقت سفارت رزرو نمایید، هزینه وقت سفارت لهستان همان هزینه‌های اجرایی سفارت برای انجام انگشت نگاری و مصاحبه است. هزینه ویزای لهستان برای سنین مختلف متفاوت است. (درهنگام حضور در سفارت پول نقد همراه داشته باشید.) هزینه ویزا برای کودکان زیر 6 سال رایگان، برای کودکان بین 6 تا 12 سال 35 و در نهایت برای بزرگسالان 4 میلیون تومان می‌باشد.

وقت سفارت لهستان مصاحبه دارد!

وقت سفارت لهستان مصاحبه دارد و مصاحبه آن نیز یکی از عوامل تاثیرگذار در اخذ ویزای لهستان می‌باشد. در صورتی که شرایط اخذ ویزای لهستان را ندارید، پیشنهاد می‌کنیم به هیچ عنوان اقدام نکنید. سفارت لهستان یکی از سفارت‌های سختگیر برای اعطای ویزای شینگن به متقاضیان ایرانی است.

در روز مصاحبه سفارت لهستان به این نکات توجه کنید:

بهتر است در روز انگشت نگاری لهستان و مصاحبه سفارت در هنگام به چند نکته دقت داشته باشید تا شانس خود را برای دریافت ویزای لهستان افزایش دهید.

  • به هیچ عنوان دیر نکرده و نیم ساعت قبل از زمان تعیین شده در سفارت حاضر شوید.
  • با لباس‌های شیک و رسمی و آراسته در روز ملاقات سفارت لهستان حاضر شوید.
  • قبل از ورود به سفارت مدارک خود را به طور کامل آماده و دسته‌بندی نمائید.
  • در گفتگو با افسر سفارت لهستان مودبانه و با صدای آرام سخن بگوئید.
  • از توضیح اضافات در پاسخ به سوالات افسر سفارت بپرهیزید.

در روز مراجعه به سفارت لهستان، چه مدارکی همراه داشته باشیم؟

مدارک ویزای لهستان باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شوند.

📑 پرینت فرم درخواست ویزای لهستان به همراه کد دریافتی
📑 دو قطعه عکس ۳,۵ در ۴,۵
📑 گذرنامه فعلی متقاضی به همراه کلیه گذرنامه‌های قبلی
📑 پرینت برگه وقت سفارت لهستان
📑 اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی (به همراه تائیدیه وزارت امورخارجه و دادگستری)
📑 اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی
📑 تمکن مالی و گردش حساب ۳ ماهه
📑 رزرو بلیت رفت و برگشت هواپیما
📑 بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 30,000 یورو
📑 واچر هتل
📑 ارائه دعوت نامه (در صورت وجود)

نکته مهم: در بین مدارک ویزای لهستان، فقط شناسنامه و کارت ملی نیاز به گرفتن تائیدیه از سوی دادگستری و وزارت امور خارجه دارند و سایر مدارک تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه نمی‌خواهد.

انواع وقت سفارت لهستان

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، در اولین قدم برای گرفتن وقت سفارت لهستان باید نوع ویزای خود را تعیین نمایید.دلیل این کار تفاوت در نوع مصاحبه و نیز مدارک ارائه شده در روز انگشت‌نگاری سفارت لهستان است. پس قبل از گرفتن وقت سفارت لهستان، حتما به این نکته توجه داشته باشید.

وقت سفارت تجاری لهستان

اگر هدف شما از سفر به لهستان تجارت است باید وقت سفارت تجاری لهستان را بگیرید. با ویزای تجاری لهستان می‌توانید در این کشور سرمایه گذاری و تجارت کنید. اما باید توجه داشت مدارکی که به سفارت ارائه می‌شود باید توانایی مالی و سرمایه گذاری در این کشور را ثابت کند که مهم‌ترین آن مدارک مالی و شغلی مناسب است.

وقت سفارت کاری لهستان

اگر بخواهید در کشور لهستان مشغول به کار شوید باید از کارفرما و شرکتی معتبر در لهستان با توجه به دانش و مدارک خود دعوتنامه داشته باشید. پس از انتخاب وقت سفارت کاری لهستان در زمان تعیین شده، دعوتنامه کاری را همراه مابقی مدارک مربوط به ویزای کاری لهستان به سفارت ارائه و سپس منتظر پاسخ از طرف سفارت باشید.

وقت سفارت فرهنگی لهستان

این نوع وقت برای کسانی است که قصد شرکت در همایش، سمینار یا کنگره‌های علمی فرهنگی در کشور لهستان را دارند. پس از گرفتن وقت سفارت فرهنگی لهستان با داشتن مدارک مرتبط از جمله دعوتنامه می‌توانید به سفارت مراجعه کنید.

سفارت لهستان کجاست؟

لهستان جزو کشورهایی است که در تهران سفارت دارد و انجام امور ویزای توریستی لهستان را نیز خود سفارت انجام می‌دهد. برای مراجعه به سفارت لهستان در روزهای یک‌شنبه تا پنج‌شنبه، و در ساعات اداری به آدرس زیر مراجعه نمایید:

ساعت کاری سفارت لهستان: یک‌شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 9 تا 13

آدرس سفارت لهستان: بزرگراه حقانی، بلوار آفریقا (نلسون ماندلا) خیابان پیروز، پلاک 2.

تلفن سفارت لهستان: 88787262

نحوه گرفتن وقت سفارت + نکات مهم وقت سفارت فوری

گرفتن وقت سفارت

چه ایرادی در این قسمت از متن وجود دارد؟

خوشحال می‌شویم اگر در این مورد توضیح بیشتری دهید

آیا از این مطلب راضی بودید؟

با ارسال بازخورد به بهبود کیفیت محتوای ویزالند کمک کنید.

بازخورد شما ثبت شد؛ با تشکر