دعوت نامه کانادا

اخذ ویزای موقت کانادا بدین منظور است که شما برای مدت ۶ ماه و یا کمتر از کانادا بازدید خواهید کرد. این بازدید می تواند برای اهداف مختلف مانند گردشگری، بازدید از دوستان و یا خانواده، کسب و کار و غیره باشد. در برخی از این موارد، سفارت کانادا با توجه به ویزای درخواستی شما، از شما تقاضای دعوت نامه ی معتبر از سوی دعوت کنندگان می کند.

در این مطلب می‌خوانید

📌 دعوت نامه ویزا چیست؟

📌 چه کسانی می توانند برای شما دعوت نامه ارسال کنند؟

📌 دعوت نامه ویزای کانادا شامل چه مواردی می باشد؟

📌 چند دسته کلی برای مشخصات دعوت نامه ی کانادا وجود دارد؟

📌 اطلاعات دعوت نامه سوپر ویزا

📌 دعوت نامه ویزای توریستی کانادا از کجا باید ارسال شود؟

📌 مدت اعتبار دعوتنامه ویزای کانادا

📌 انواع دعوت نامه ویزای کانادا

دعوت نامه ویزای کانادا چیست؟

دعوت نامه، یک نامه ساده امضاء شده از طرف کسی است که در کانادا ساکن می باشد و از شما دعوت می کند که به دیدار ایشان بروید. این فرد می تواند دوست، اعضای خانواده و یا شریک تجاری شما باید اما، باید کسی باشد که رابطه نزدیکی با او داشته باشید که بتواند هویت و هدف شما را برای بازدید از کانادا تائید کند.

دعوتنامه ویزای کانادا، اساسا درخواست شخص دعوت کننده از کنسولگری کانادا برای اعطای ویزا به شما و اجازه ورودتان به خاک کانادا می باشد. دعوت نامه، همچنین نوعی تضمین شخصی از طرف شخص دعوت کننده به کنسولگری می باشد که اعلام می دارد که شما اطلاعات نادرست درباره اهداف خود برای ورود به کانادا ارائه نمی دهید، بیشتر از مدت ویزا در کانادا اقامت نخواهید داشت، پس از مدت اعتبار ویزا کانادا را ترک خواهید کرد و همچنین شخص دعوت کننده در صورت نیاز، از شما حمایت مالی خواهد کرد.

دعوتنامه ویزای کانادا، به عنوان یک مدرک معتبر برای اعطای ویزای کانادا می باشد و دلیل اصلی اینکه چرا سفارت باید برای شما ویزا صادر کند. دعوت نامه یک ضمیمه به برنامه های سفری شما است و می تواند برنامه سفری شما را تقویت کند.

دعوت نامه خویشاوندی کانادا

چه کسانی می توانند برای شما دعوت نامه ارسال کنند؟

همانطور که ذکر شد، دعوت نامه از سوی هر شخصی که با شما رابطه نزدیک دارد و می تواند شما را ضمانت کند، ارائه می شود. این شخص می تواند از بستگان درجه یک شما (پدر، مادر، خواهر، برادر، فرزند و غیره)، یک دوست نزدیک و یا اگر با هدف کاری سفر میکنید، از سوی یک شریک تجاری باشد.

شرط مهم ارائه دعوت نامه کانادا این است که، شخص ارسال کننده دعوت نامه باید ساکن دائمی و یا شهروند کانادا باشد. فردی که یک مهاجر غیرقانونی باشد و یا وضعیت مشخص قانونی نداشته باشد، نمی تواند برای شما دعوت نامه ارسال کند. وضعیت محل زندگی، شغل و تراکنشات های مالی می تواند در افزایش اعتبار دعوت نامه موثر باشد و همچنین تاثیر مثبتی در تصمیم گیری افسران کنسولی برای اعطای ویزای شما داشته باشد.

دعوتنامه ویزای کانادا شامل چه مواردی می باشد؟

دعوتنامه ویزای کانادا، باید با شرایط سفری شما به کانادا مطابقت داشته باشد. شخصی که دعوت نامه را می نویسد، باید تمام جزئیات زیر را رعایت کند. اگر در اعلام جزئیات زیر سهل انگاری انجام شود، کنسولگری دعوت نامه را تائید نمی کند و حتی، می تواند باعث آزار و اذیت شما و از دست دادن شانس اخذ ویزای کانادا شما شود:
 •  اطلاعات متقاضی ویزا
 •  اطلاعات فردی شخصی که شما را دعوت می کند
 •  یک سری اطلاعات خاص برای سوپر ویزای کانادا (دعوت از پدر و مادر اشخاصی که تابعیت کانادا گرفته اند).

سه دسته کلی برای مشخصات دعوتنامه ی کانادا وجود دارد:

اطلاعات متقاضی ویزا:
 • نام و نام خانوادگی
 • تاریخ تولد
 • اطلاعات تماس (شماره تماس و آدرس ایمیل)
 • نشانی دقیق محل سکونت
 • رابطه که با شخص دعوت کننده دارید
 • مقصد سفر به کانادا (مشخص کردن ایالت)
 • مدت زمان اقامت و یا دیدار
 • جایی که متقاضی ویزا اقامت دارد و چگونگی پرداخت هزینه های اقامت
 • تاریخی که فرد وارد کانادا خواهد شد و تاریخی که کانادا را ترک خواهد کرد.

اطلاعات فردی شخصی که از شما دعوت می کند:

 • نام و نام خانوادگی
 • تاریخ تولد
 • اطلاعات تماس (شماره تلفن و ایمیل)
 • آدرس دقیق محل سکونت در کانادا
 • وضعیت اقامت در کانادا (ساکن دائمی کانادا و یا شهروند) از طریق ارائه کپی از وضعیت خود مانند: کارت شهروندی کانادا یا گذرنامه، گواهی تولد در کانادا، کارت اقامت دائم
 • عنوان شغلی
 • نام و تاریخ تولد اعضای خانواده و وابستگان (همسر یا شریک زندگی مشترک و فرزندان)
 • تعداد کل افرادی که در خانواده شما زندگی می کنند (از جمله افرادی که شخص دعوت کننده از آنها حمایت مالی می کند)

اطلاعات دعوت نامه سوپر ویزا:

سوپر ویزا برای والدین، پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها صادر می شود که با هدف اقامت بیشتر از ۶ ماه از فرزندان یا نوادگان خود بازدید می کنند. از آنجا که مدت اقامت سوپر ویزای کانادا، بیشتر از ویزاهای اقامت کوتاه مدت می باشد، علاوه بر آنچه که در بالا ذکر شده است، اطلاعات اضافی که در ادامه ذکر می کنیم، مورد نیاز است.

یک اعلامیه مکتوب و امضاء شده مبنی بر اینکه دعوت کننده می تواند از نظر مالی از پدر، مادر، پدربزرگ و مادربزرگ خود در مدت زمان اقامت حمایت کند. این مدرک نشان می دهد که شما درآمد کافی برای تعداد کل افرادی که در خانواده تان زندگی می کنند، داشته باشید؛ از جمله برای والدین و یا پدربزرگ و مادربزرگ بازدید کننده

دعوتنامه ویزای توریستی کانادا از کجا باید ارسال شود؟

دعوتنامه ویزای توریستی کانادا، باید امضاء شخص دعوت کننده را داشته باشد و در صورت لزوم و اعلام توسط کنسولگری کانادا، باید دعوتنامه قانونی شود. دعوتنامه ویزای توریستی کانادا نیازی به ارائه اسناد جداگانه ندارد. دعوت نامه ها با دو روش ارسال می شوند، از طریق ایمیل و یا از طریق پست. در صورت ارسال با ایمیل، با فرمت PDF برای شما ارسال می شود و در صورت ارسال با پست، نسخه اصلی آن برای شما ارسال می شود و یک نسخه کپی، در دست دعوت کننده می باشد.

مدت اعتبار دعوتنامه ویزای کانادا

مدت اعتبار دعوتنامه ویزای کانادا، بسته به نوع ویزای شما می باشد. اگر دعوت نامه توریستی و برای مقاصد گردشگری باشد، پس از تاریخ اعلام شده برای خروج از کانادا، دعوت نامه شما باطل می شود. در مورد دعوت نامه های تجاری، با به پایان رسیدن جلسات، کنفرانس ها و همایش ها اعتبار دعوتنامه ی شما نیز به پایان می‌رسد.

انواع دعوت نامه ویزای کانادا

دعوت نامه ی ویزای کانادا، با توجه به اهداف سفری متفاوت می باشد. یعنی با توجه به هدف سفر به کانادا، نوع دعوت نامه شما تعیین می شود. در صورت کلی، انواع دعوت نامه عبارتند از: دعوت نامه توریستی کانادا، دعوت نامه سوپر ویزای کانادا، دعوت نامه تجاری کانادا، دعوت نامه کاری کانادا، دعوت نامه تحصیلی کانادا و دعوت نامه خویشاوندی کانادا.

دعوتنامه توریستی کانادا

دعوتنامه توریستی کانادا، از طرف دوست، بستگان درجه یک و یا یک آشنا ارسال می شود. شرط ارسال دعوتنامه توریستی کانادا، آشنایی کامل شخص دعوت کننده از متقاضی، حمایت های مالی و تضمین خروج پس از تایم اعلام شده از کانادا می باشد. اعتبار دعوت نامه توریستی کانادا، پس از تایم اعلام شده متقاضی برای سفر، به پایان می رسد.

فرمت دعوت نامه توریستی کانادا

July 2018

The Canadian Embassy, immigration section

To whom it may concern

My name is —————————————— (date of birth ———–) permanent resident of Canada. I’m a part time student of law and society at York University, I also work full time as ————— in ———————. I live in a ———————————————- located in ————————————————————————————————-

It’s been so long that I have not seen my family, therefore we are requesting for a few months visit here in Canada. ———————————- is my sister, and —————————- is her husband. ————- is student and has to go back to school by October 2018, also her husband is a business owner and he needs to take care of his business for that reason the duration of this visit is very limited.
They will be staying with us at our house, we have full time jobs and we will be supporting them financially as they are going to be our guests. The maximum time of them staying in Canada will be ————— months\days.

Sincerely,

نام دعوت کننده
شماره تماس دعوت کننده

دعوت نامه سوپر ویزای کانادا

دعوت نامه سوپر ویزای کانادا، به منظور دعوت نوادگان و فرزندان، از پدر و مادر، پدربزرگ و مادر بزرگ می باشد. شرط ارائه دعوت نامه ی سوپر ویزای کانادا، با توجه به اقامت های طولانی مدت سوپر ویزا، حمایت مالی دعوت کنندگان، از پدر و مادر، پدربزرگ و مادربزرگ می باشد.

دعوتنامه تجاری کانادا

دعوتنامه تجاری کانادا، به منظور شرکت در همایش ها، سمینار ها و جلسات می باشد. شرط ارائه دعوت نامه تجاری، تامین اقامت شخص متقاضی، در صورت لزوم حمایت های مالی و ارائه برنامه های همایش، سمینار و جلسات می باشد. اعتبار دعوتنامه تجاری کانادا، پس از اتمام جلسات، همایش ها و سمینار به پایان می رسد

دعوت نامه کاری کانادا

دعوت نامه کاری کانادا، از سوی یک کارفرما، شرکت و یا موسسه برای دعوت از شخص متقاضی برای همکاری ارسال می شود. شرط ارسال دعوت نامه کاری کانادا، مدرک زبان شخص متقاضی، تائیدیه های کاری و مدارک مربوط به آموزش های فنی و حرفه ای می باشد. مدت اعتبار دعوت نامه کاری کانادا، با توجه به اعلام کارفرما می باشد.

دعوتنامه تحصیلی کانادا

دعوتنامه تحصیلی کانادا، از سوی یک مدرسه، دانشگاه و یا موسسه آموزشی ارسال می شود. شرط ارسال دعوتنامه تحصیلی کانادا، مدرک زبان شخص متقاضی، شرط معدل متقاضی و وضعیت مالی متقاضی می باشد. مدت اعتبار دعوتنامه توریستی کانادا، پس از پایان دوره تحصیل می باشد.

بیشتر بدانید: ویزای تحصیلی کانادا

دعوتنامه تحصیلی کانادا

دعوتنامه تحصیلی کانادا، از سوی یک مدرسه، دانشگاه و یا موسسه آموزشی ارسال می شود. شرط ارسال دعوتنامه تحصیلی کانادا، مدرک زبان شخص متقاضی، شرط معدل متقاضی و وضعیت مالی متقاضی می باشد. مدت اعتبار دعوتنامه توریستی کانادا، پس از پایان دوره تحصیل می باشد.

هزینه دعوتنامه کانادا

دعوت نامه ویزای کانادا، اگر از طرف بستگان درجه یک، دوست، همکار و یک شرکت برای شما ارسال شود، رایگان می باشد و هزینه ای ندارد اما، اگر دعوت نامه را شما از آژانس های مسافرتی داخل ایران درخواست کنید، برای شما هزینه بر و این هزینه ها بر اساس نوع دعوت نامه ارسالی، متغیر می باشد.

علت این که این گونه دعوت نامه ها دارای هزینه هستند این است که، آژانس و یا شخص دعوت کننده به ازای هر دعوت نامه ارسالی باید یک مبلغ مشخص شده ای به شهرداری شهر محل سکونت خود، مالیات پرداخت کند.

هزینه ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه معتبر، ۱۰۰۰ دلار امریکا می باشد. از این هزینه، ۳۰۰ دلار به عنوان پرداختی های سفارت کانادا و ۷۰۰ دلار پس از اعطای ویزای متقاضی از طرف سفارت کانادا دریافت می شود.

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.5 از 35 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۱۰۰ دیدگاه ها

 • سلام ببخشید اینک نوشتین ۶ ماه با دعوت نامه میتونیم بریم کانادا بعد چند ساعت خروج و دوباره میشه ۶ ماه دیگ موند توی کانادا؟
  و اینک مثلا این خروج چند روزه مهمه ک ب کجا باشه و مثلا فقط باید از خاک کانادا خارج شد یا باید ب دست ایران و دوباره رفت؟

 • سلام -خواهرم ساکن کانادا هستند و درصدد درخواست دعوتنامه برای من هستند -ایا با وجود دعوتنامه و ضمانت های شخص دعوت کننده باز لازمه سند ملک و بیمه تامین اجتماعی و گردش مالی بالایی داشته باشم ؟

  • سلام؛ مهمترین چیزی که باید ارائه بدید مدارک شغلی معتبر و مدارک بانکی هست که در کنار مدارک دعوت کننده به سفارت ارائه بدید.

 • سلام.
  من، همسرم و خواهرش اقامت دایم کانادا رو داریم.
  هر سه ما فول تایم دانشگاه میریم. من و خواهر همسرم کار هم میکنیم.
  ما میخوایم واسه مادر خانومم ویزای توریستی بگیریم.
  ایشون بازنشسته هست، خودش هزینه سفر رو میتونه تامین کنه. یه خونه و زمین داره. مادرش و پدر خانومم هم ایران هستن.
  اگر بخوایم واسشون ویزای توریستی بگیریم، با توجه به اینکه ما پناهنده بودیم، شانسی برای قبولی دارن یا خیر؟
  ممنون

 • سلام وقت بخیر
  من خالم کانادا هستش میتونه برای من دعوتنامه ارسال کنه؟
  و سوال دیگه اینکه من مربی حرفه ای ورزشی هستم میتونم اونجا پناهندگی بگیرم؟ ممنون

  • سلام؛ بله اگه شرایط فرستادن دعوت نامه رو داشته باشن می تونن ارسال کنن. ما درخواست ویزا رو میدید راجع پناهندگی و شرایط پناهندگی تو حیطه کاری اژانس ما نیست.

 • سلام ببخشید ای سوال میپرسم
  یعنی شخصی که دعوت نامه رو میفرسته هیچ هزینه ای بابت ضمانت پرداخت نمیکنه و یه چیز دیگه هزینه ویزا و بلیط باید شخص دعوت کننده بپردازه با دعوت شده؟؟؟؟

  • سلام؛ بابت ضمانت نه هزینه ای پرداخت نمی کنه شخص دعوت کننده. هزینه ویزا خوب باخود شخص دعوت شونده هست . و هزینه بلیت هم بستگی داره دعوت کننده متقبل بشه یا نه.

 • بنظرتون اگر شرایط تحصیلی فوق العاده عالی مخصوصا تو رشته مورد نظر باشه ممکنه از یکی از بهترین دانشگاهاشون دعوتنامه ارسال بکنن؟

 • سلام. آیا دعوتنامه برای ویزای توریستی باید رسمی (تایید نوتری ) داشته باشد؟دعوتنامه توسط دخترم که دانشجوی سال سوم هست جهت اخذ ویزای برای مادرش تهیه شده.

 • من در کانادا هستم میخام برای پدر و مادرم دعوت نامه بدم ک بیان
  بعد از اینکه اینا اومدن و رفتن من میتونم به بقیه ی اعضای خونوادم هم تک تک دعوت نامه بدم بیان کانادا؟

 • سلام
  من ۵۳ سالمه و یکی از دوستانم حدود ۱ ماه پیش به کانادا مهاجرت کرد و الان اقامت داعم هم دارد
  آیا میتواند برای بنده دعوتنامه توریستی بفرستد یا خیر ؟

 • سلام
  اگر من به عنوان داروساز در کانادا مشغول به کار بشم میتونم به خانوادم که ۳ نفر هستند دعوت نامه ارسال کنم و اونا هم تو کانادا اقامت داشته باشن؟

  • سلام؛ اگه درخواست توریستی بدن می تونن ۶ ماه حضور داشته باشن سر ۶ ماه چند ساعت خروج ۶ ماه دوم رو استفاده کنن.

 • سلام آیا من میتونم با دعوت نامه از طرف دوستم در کانادا شروع به تحصیل در دانشگاه کنم؟
  و اگر این دعوت نامه نباشه باید چیکار کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 • سلام من افغانی هستم میخواهم به کانادا از طریق تور سفر کنم میتونم از این طریق تو کانادا اقامت کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید

 • سلام
  من دوماهه باردارم
  خواستم از طریق ویزای توریستی برای زایمان در کانادا اقدام کنم
  درواقع تاریخ زایمانم هفته اول مهر١۴٠٠ هست
  خواستم بدونم راهی هست برام؟ممنونم

  • سلام؛ در حال حاضر نهایت پاسخ دهی سفارت ۲۷۰ روز هست و اینکه سن بارداری شما بره بالا قطعا تو پرواز دچار مشکل خواهید شد .و برای درخواست ویزای توریستی کانادا باید شرایط خوبی داشته باشید که شانس گرفتن ویزاتون بالا باشه.

 • سلام من مقیم کانادا هستم،ایا برای زایمان میتونم برای خواهرم دعوتنامه بفرستم،و اینکه خواهر میتونه بمونه و اقامت بگیره؟

  • سلام؛ می تونید دعوت نامه برای خواهرتون در ایران ارسال کنید که ایشون درخواست ویزای توریستی بدن .

 • سلام
  کسی که شهروند کانادا باشه و جز کادر درمان کانادا باشه بعد از چند وقت میتونه پدر و مادرشو به کانادا بیاره؟

  و اینکه پدر و مادر شخص با دعوتنامه ارسالی از متقاضی اقامت دائم میتونن بگیرن؟
  خواهشا ب سوالم جواب بدید ممنونم

  • سلام؛ می تونن هر زمان خواستن دعوتنامه ارسال کنن برای پدر مادر و براشون درخواست ویزا بدن. ما تو بخش کانادا توریستی و تحصیلی کار می کنیم.

 • سلام
  برای من از کانادا یک فرمی یا بهتره بگم که دعوت نامه کاری فرستاده من و الان از من به مبلغ ۷۵۰ دلار پول خواستن برای ویزا آیا من این مبلغ رو واریز کنم یا نه …

 • سلام وقت بخیر عمه ی من،۱۹ ساله کاناداست(تورنتو)و کار رسمی و حقوق خوبی هم داره میتونن برای من دعوت نامه بفرستن؟

 • عرض ادب وخسته نباشید۰ بنده مقیم کانادا و کارمند هستم با شرایط مالی و اقامتی مناسب۰تصمیم به ارسال دعوتنامه برای مادرم جهت درخواست سوپرویزا دارم ۰ ایا دعوت نامه این نوع ویزابایستی در فرمت خاصی تهیه شود؟و ایا باید نامه رسمی شود یا به شکل ساده ضمیمه مدارک بنده ومادر جهت ارایه به سفارت گردد؟

  • سلام؛ برای درخواست سوپر ویزا دعوت نامه باید مهر رسمی بخوره . مدارک دعوت کننده فیش حقوقی و اظهارنامه مالیاتی و پاس کانادایی دعوت کننده ارسال شود. ۱ سال به مبلغ ۱۰۰۰۰۰ دلار از طریق بیمه گذار کانادایی دعوت شونده بیمه شود. و فیش پرداختی بیمه هم باید جز مدارک اپلود شود.مدرک بانکی دعوت کننده و مدارک شغلی و سند ملکی اینها هم باید جز مدارک دعوت کننده باید ارسال شود

 • سلام من سیتیزن کانادا هستم
  ۶ماهه که ساکن کانادا هستم برادرم به همراه همسرشان در اوگاندا زندگی میکنند
  ایا میتوان برای ایشان ویزا درخواست کنم

 • سلام.دخترخاله ی من چندین ساله ک سیتیزن امریکاس… اگر دعوتنامه برای من بفرسته من میتونم وقتی وارد کانادا(ونکوور*‌شدم برای اقامت در کانادا اقدام کنم؟؟؟و اینکه همسرم ب عنوان همراه من میتونه بیاد؟

  • سلام؛ شما اگه می خواهید برای کانادا اقدام کنید باید دعوت کننده تون پاس کانادایی داشته باشه. نمی تونه کسی که شهروند امریکا هست دعوت نامه بفرسته و شما برای سفارت کانادا اقدام کنید.

   • سلام
    میخواستم بدونم یکی از دوستان با خانوادش در کانادا زندگی میکنن و برای من دعوت نامه کاری میخواد تو زمینه ارایشی بفرسته من با مدرک ایلس میتونم برم ؟!؟یا باید مدارک بیشتری همراهم باشه همراه با پول؟

    • سلام؛ واجع به ویزای کاری کانادا اطلاعاتی نداریم. ویزالند تخصصی توریستی و تحصیلی کار می کنه.

  • سلام؛ بله می تونید برای اقامت اقدام کنید و باید برای مراحل درخواست اقامتتون وکیل بگیرید.

  • سلام؛ اگه دعوتنامه دستی نوشته بشه که فایل دعوتنامه رو براتون ایمیل می کنن اما اگه دعوت نامه رسمی باشه یه هزینه ای جهت رسمی کردن پرداخت می کنن.

 • سلام یکی از دوستان من از طریق ویزای تحصیلی در کانادا در حال تحصیل هست آیا میتونه برای من دعوت نامه بفرسته؟؟

 • سلام پسر من دانشجو ارشد در شهر ناناایو کانادا با ویزای دانشجویی آیا میتونه برای من دعوت نامه بده و آیا من شانس ویزا شدن دارم اردیبهشت ۹۸ رفته
  ممنون

  • سلام؛
   بله با دعوتنامه ای که ارسال میکنن شما میتونید برای ویزا اقدام کنید.
   مجموعه ویزالند میتونه در ویزا شدن به شما کمک زیادی بکنه.

 • سلام،بعد از اخذ ویزای کاری کانادای همسرم،من به عنوان همراه،از بدو ورود به کانادا،اجازه رفت و امد به ایران رو دارم؟

 • سلام عمه من کاناداست و میخواد دعوتنامه برام بفرسته اگه من نخوام برگردم ایران چه مشکلاتی ممکنه براش پیش بیاد برای پناهنده شدن من ب کانادا ؟؟

  • سلام؛ در حال حاضر که با دعوتنامه ایشون هم امکان سفر به کانادا وجود نداره. اما بعد از برداشته شدن محدودیت های کرونا، در صورت پناهنده شدن، اعتبار ایشون برای ارائه دعوتنامه تا چند سال از بین میره.

 • با سلام بنده ۹ سال مقیم سوییس بودم والان میخوام درخواست ویزای توریستی بدم سابقه سفر هم دارم و تمکن مالی تا ۲۰۰ تومن و گردش خوب حساب آیا امکان ریجکت باز هم هست

 • من ۳۷ سالمه، متاهل و دارای یک فرزند دختر هستم. ارزش املاکم حدودا ۱.۷ میلیارد تومانه و در حال حاضر پس اندازی نزدیک به ۱۰۰ میلیون دارم. آیا از طریق موسسه شما میتونم درخواست ویزای توریستی برای همه اعضای خانواده بدم؟ هزینه اش چقدره؟ ضمنا دایی همسرم در کانادا ساکنه و میتونم از ایشون هم دعوتنامه بگیرم

  • سلام؛ شرایط شغلی و بیمه و خیلی موارد دیگه هم تاثیر گذار هستش برای دریافت مشاوره میتونید با ما تماس بگیرید و از کارشناسامون راهنمایی دریافت کنید.

 • سلام
  من با دعوتنامه یک استاد از دانشگاهی در کانادا برای مدت ۶ ماه فرصت مطالعاتی کانادا هستم. میخوام اینجا پناهنده بشم. سوالم اینه اینکه من با دعوتنامه ایشون اومدم کانادا آیا ممکنه پناهندگی من برای ایشون دردسرساز بشه و اداره مهاجرت کانادا بهشون اطلاع میده اصلا؟
  ضمنا ایشون برای اقامت ۶ ماهه من حمایت مالی نمیکنند یعنی تو دعوتنامه شون چنین چیزی نیست

 • سلام خسته نباشید. من مالزی زندگی می کنم و پسرم در یک مدرسه اینترنشنال درس می خونه، از مالزی به چه صورت می تونم اقدام کنم برای رفتن به کانادا برای سفر تفریحی، چه مدارکی رو باید آماده کنم؟ در ضمن عموی من کانادا زندگی می‌کنن و ایشون دعوتنامه رو برای من می فرستند. اگر میشه در رابطه با آماده کردن مدارک به من کمک کنید.

  • سلام؛ از همون مالزی هم میتونید برای ویزای کانادا اقدام کنید. با دعوتنامه هم شانس بالایی دارید. درخواست خودتون رو به صورت آنلاین میتونید ثبت کنید و مدارکتون رو بارگذاری کنید. بعد از اون وقت سفارت بگیرید و برای انگشت نگاری به دفتر VAC کانادا در مالزی تشریف ببرید. در صورت تمایل، ویزالند هم میتونه به شما در این مورد کمک کنه.

 • سلام.من‌ پناهنده بودم و قبولیمم‌گرفتم ولی پی آرم هنوز‌نیومده.میتونم برای مادرم ک ۲ ساله ندیدمش دعوتنامه بدم طبق برگه ی قبولیم؟برای دوست نزدیکم چطور؟

 • سلام
  حداقل گردش حساب برای هر نفر در ویزای توریستی چه مقدار است؟
  آیا قولنامه برای سفارت معتبر است؟

  • سلام
   برای هرنفر کمتر از ۱۰۰ میلیون تومن نمیتونه باشه
   قولنامه برای سفرات معتبر نیست.

 • سلام
  من یکی از دوستام پدرش و عموش کانادا هستن خودشم هست ولی اقامت موقت دانشجویی داره ولی عمو و پدرش دائم. اگه دعوتنامه بفرستن من میتونم برم کانادا و ازدواج کنم تا اقامت دائم بگیرم ؟

 • سلام خسته نباشید.من هنرمند هستم با رزومه خوب و یه دعوت نامه برای نمایشگاه از کانادا دارم.میخواستم بدونم من میتونم با وارد شدن به خاک کانادا درخواست پناهندگی بدم به عنوان هنرمند.؟

 • و یک سوال دیگر
  آیا دعوتنامه ای که دختر دانشجوی من از کانادا برای من ایمیل میکند نیازی به notary office دارد یا خیر ؟ آیا همان متن pdf با امضای خودش کافی و مورد قبول سفارت می باشد ؟

 • سلام وقت بخیر
  من در کانادا هستم قصد دارم برای مامانم دعوت نامه بفرستم، فرمت purpose of travel والدین چطوری باید نوشته بشه؟

 • باسلام، ژاله هستم. برای دخترم ویزای تحصیلی میخواستم اقدام کنم. کلاس هشتم تمام نمرات ۲۰ ،مقام سوم جشنواره خوارزمی استانی.مدرک زبان .

 • با سلام
  من دانشجوی ایتالیا هستم و تحصیلم تا اواسط سال ۲۰۲۰ طول میکشه، و قصد ازدواج رسمی در ماه های آتی با نامزد کاناداییم رو دازیم در کشور سومی مثل گرجستان.سوال من این هست که من شانسی برای گرفتن ویزای توریستی برای بازدید از همسرم رو دارم(البته با دعوتنامه)؟ در حین انجام کارهای مربوط به پی آر. اختلاف سنی ما ۱۳ سال هست،من ۳۱ ساله هستم و ایشون ۴۴ساله، آیا این مورد مساله سازه؟ حقوق سالیانه ایشون هم بیشتر از ۱۳۰.۰۰۰ دلار در سال هست. و من یک ویزای XS1 کانادا، شنگن یک ساله تحصیلی، ویزای کره جنوبی و کشورهای حاشیه ایران رو در سوابق خودم دارم.
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.