اعتراض به ریجکت ویزا کانادا و تنها راه رفع ریجکتی ویزای توریستی کانادا

شما تنها کسی نیستید که این روز ها از سفارت کانادا ریجکت شده اید. با توجه به آمار های منتشر شده، نرخ ریجکتی ویزای توریستی کانادا، بیشتر از ۳۰ درصد می باشد و جالب است بدانید که ۷۵ درصد از این آمار، مربوط به شهروندان کشورهای سوریه، یمن، افغانستان و ایران می باشد. بسیاری از کسانی که از ویزای توریستی کانادای آن ها ریجکت می شود، معتقداند که ماهیت این رد درخواست های ویزا، تبعض آمیز می باشد. در صورتی که دولت این کشور اعلام کرده است که ریجکتی ویزای کانادا متقاضیان، به دلایل متفاوتی از جمله احتمال پناهنده شدن متقاضی، نبود مدارک مالی جهت پشتیبانی از متقاضی در زمانی که مقیم کانادا هستند و عدم تطابق تاریخچه سفری با دیگر مدارک متقاضی می باشد. دلایل دیگری برای ریجکتی ویزای کانادا وجود دارد، اما مواردی که در بالا اعلام شد، جزو موارد متداول ریجکتی ویزای توریستی کانادا هستند.

در این مطلب می‌خوانید

📌 اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا

📌 رفع ریجکتی ویزای کانادا و رد شدن آن

📌 سودجویی های اعتراض و رفع ریجکتی ویزای کانادا

📌 نمونه نامه اعتراض به سفارت کانادا

اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا

به طور کلی هیچگونه اعتراضی به ریجکتی ویزای توریستی کانادا وجود ندارد. متقاضیان ویزای کار و یا اقامت دائم کانادا، می توانند نسبت به ریجکتی ویزای خود تا مدت زمان ۶۰ روز به دادگاه مهاجرت کانادا اعتراض کنند اما متقاضیان ویزای توریستی کانادا و کلیه ویزا های اقامت کوتاه مدت، مجاز به هیچگونه اعتراضی به رد شدن درخواست ویزای خود نیستند.

رفع ریجکتی ویزای کانادا و رد شدن آن

رفع ریجکتی ویزای توریستی کانادا، بدین صورت می باشد که متقاضی پس از رفع تمام نواقصات موجود در پرونده و مواردی که در برگه ریجکتی توسط سفارت کانادا به ایشان اعلام شده است، دوباره اقدام به اخذ ویزای توریستی کانادا کند. این بدین معنا است شما دوباره پس از رفع ایرادات مطرح شده سفارت کانادا، از صفر باید اقدام به اخذ ویزای کانادا کنید و تمامی هزینه های بررسی مدارک را دوباره پرداخت کنید. پس از ریجکتی ویزای مالتیپل کانادا، شما فقط نیاز به پرداخت هزینه انگشت نگاری کانادا ندارید؛ چرا که هزینه های انگشت نگاری فقط هر ۱۰ سال یکبار پرداخت می شود.

شما برای درخواست تجدید نظر و یا همان رفع ریجکتی، باید اطلاعات اضافی و روشن تری را با یک برنامه کاملا جدید ارسال کنید. همچنین شما باید برنامه خود را، از نواحی مواردی که باعث ریجکتی شما شده اند، تقویت کنید. به عنوان مثال: اگر شما موفق نشدید که افسر ویزا را متقاعد کنید که از پس هزینه های اقامت در کانادا و همچنین هزینه های رفت و برگشت برمی آیید، باید سعی کنید که تمامی منابع مالی، درآمد و یا پشتیبان خود را برای ایشان به طور کامل و واضح مشخص سازید.

سودجویی های اعتراض و رفع ریجکتی ویزای کانادا

دریافت هزینه های گزاف برای رفع ریجکتی و اعتراض:

در واقع هیچگونه رفع ریجکتی برای ویزای کانادا وجود ندارد. شما پس از دریافت نامه ریجکتی از سفارت کانادا، باید اقدام به رفع نواقص اعلام شده کنید و سپس مجددا درخواست خود را برای اخذ ویزای توریستی کانادا ارسال نمائید.

رفع ریجکتی کانادا یا اعتراض به رد شدن ویزای کانادا مصاحبه ندارد:

در واقع در کلیه مراحل ویزای کانادا، شما با هیچ یک از افسران ویزا دیداری ندارید. شما فقط با متصدیان انگشت نگاری در دفاتر وک دیدار دارید که ایشان هیچ‌گونه تاثیری در ویزای شما ندارند.

بذارید زمان بگذره؛ گذر زمان باعث میشه شانس تون بالا تر بره!!!!!

شما یک ساعت پس از اعلام ریجکتی هم می توانید درخواست خود را دوباره ارائه دهید. گذر زمان هیچگونه کمکی در ویزای کانادای شما نخواهد داشت. بلافاصله پس از رفع مواردی که باعث ریجکت شدن شما شده اند، می توانید درخواست خود را ارسال نمائید.

نمونه نامه اعتراض به سفارت کانادا

پس از این که نامه ریجکتی ویزای کانادا را از سفارت کانادا دریافت کردید و به فکر اعتراض به آن افتادید، میتوانید یک نامه اعتراضی با محتوای زیر به همراه عنوان کردن موارد ریجکتی و خطاب به سفارت کانادا بنویسید.

خطاب به افراد و مسئولین مربوطه

آقا و یا خانم عزیز:

من ———————- هستم به شماره گذرنامه ——————– ، شماره مشتری ————————– و شماره پرونده ———————–

درخواست ویزای کانادای خود را، در تاریخ ————– ارسال کردم. درخواست ویزای کانادا خود را، به همراه ———————- ام ارسال کردم. در حال حاضر تقاضا دارم که تصمیم جدیدی برای درخواست ویزای کانادای ما بگیرید.

در خواست ویزای کانادای ما، به دلایل زیر ریجکت شده است.

پس از مشخص کردن علت ریجکتی، باید ثابت کنید که افسران ویزا در رابطه با ریجکت کردن ویزای کانادای شما، اشتباه کرده اند.

نمونه نامه اعتراض به سفارت کانادا

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

اعتراض به ریجکت ویزا کانادا و تنها راه رفع ریجکتی ویزای توریستی کانادا
امتیاز 4.5 از 50 رأی‌
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

۱۱۰ دیدگاه ها

 • سلام. بنده به آدرس ایمیلی که فرمودید نامه اعتراض رو زدم اما یک جواب اتوماتیک دریافت میکنم مبنی بر اینکه در حال حاضر بدلیل درخواست های زیاد جهت اخذ ویزا، امکان بررسی ایمیل شما وجود ندارد.
  راهنمای می فرمایید؟

 • سلام روزتون خوش ما به تازگی ریجکت شدیم می خواستم بدونم برای آرائه مدارک مالی به غیر تمکن مالی و گردش مالی ، دو تا سند ماشین بزاریم؟ و قولنامه خونه جز مدارک باشه یا خیر ؟ ممنون از پاسخگویی. شما

 • سلام من و همسرم و پسرم به همراه سه تا از خواهر شوهرام واسه ویزای توریستی کانادا اقدام کردیم . بعد از دو هفته جواب ریجکتی ما اومد اما جواب اونا نیومده میخواستم ببینم دلیلش چی میتونه باشه؟

 • ممنون از اطلاعات مفیدتون.من سه ماه پیش رفتم ارمنستان برای انگشت نگاری ویزای تحصیلی،بعد ۹ روز ایمیل اومد که ریجکت شدم،آژانسی که پرونده ام پیششونه دوباره این هفته پرونده مو تکمیل تر فرستادن.سوالم اینه که امکانش هست جوابم بعد چند مدت بیاد؟؟

 • سلام ما سه نفر ا یک خانواده چهار نفر اقدام کریم برای ویزا توریستی عروسی دعوت داشتیم نامه ریحکتی امده که شما ثابت نکردین می خواهین بر گردیین واینکه از لحاظ مالی میشه اعتراض گذاشت یانه
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.
  You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and can demonstrate that your situation meets the requirements. All new applications must be accompanied by a new

 • سلام و عرض ادب
  ببخشید من پارسال با یک کارگزار کلاهبردار قرارداد بستم و مارو فرستاد انگشت نگاری و بعد از شش ماه گفت ریجکت شدین و الان هم فراری شده
  الان میخوام بصورت تحصیلی برای ارشد اقدام کنم.
  چه کاری از دستم بر میاد لطفا اگه میشه راهنمایی بفرمایید
  و اینکه آیا امکانش هست که تو بلک لیست رفته باشم و بن شده باشم؟ در اینصورت چه کاری از دستم بر میاد ؟

 • سلام وقت بخیر . همسر من بعد از ۲ هفته از زمان انگشت نگاری برای ویزای تحصیلی کانادا متاسفانه ریجکت شدن و این پیغام اومده . ممکنه دلیلش رو بهم بگیم . البته درخواست نوت کردیم تا دلیل بهمون اعلام بشه :
  I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence.
  I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

  • سلام
   به اطلاعات بیشتری برای رفع نقص پرونده تون نیاز داریم
   لطفا با شماره ۰۲۶۳۳۱۴۳ تماس بگیرید.

 • سلام
  من از طریق یک آژانس برای ویزا توریستی کانادا اقدام کردم و انگشت نگاری کردم هفت ماه طول کشید خبری نشد ازشون خواستم اکانتمو بدن بهم گفتن اگه تا چند روز دیگه جواب نیومد بهت میدیم بعد چند روز گفتند مشکل family ties داری ولی ریجکت نشدی مگه همچین چیزی میشه در ضمن من پدر و مادرم و دو تا خواهرام کانادا هستن و با همسرم اقدام کردم بچه هم ندارم آیا میتونم مشکلم رو حل کنم

 • سلام ، من ۴ فوریه برای ویزای توریستی کانادا به همراه همسر و یک فرزندم اقدام کردم و ۲۵ فوریه هم انگشت نگاری در استانبول انجام دادم. بعد چند بار پیگیری پرونده از طریق ایمیل و گذشت بیش از ۳ ماه نامه ای دریافت کردم که افسر پرونده به اسکن ویزاها و تراول هیستوری من شک دارد که مدارک جعلی باشد. من مجددا تمام صفحات پاسپورتم برابر اصل کردم ممهور به مهر وزارت خارجه بعلاوه اسکن مکاتبات خارجی، ایمیلهای کاری و فاکتور هتلهای که اقامت داشتم و یکسری عکس شخصی از مکانهای که سفر کرده بودم که کاملا مشخص باشد. و مجددا از طریق سایت سفارت مدارک ارسال کردم . اما بیش از یکماه گذشته و هنوز هیچ جوابی نگرفته ام . می خواستم بدونم کسی هم مشکل شبیه به من داشته ؟و نتیجه چی شده و چقدر طول کشیده ؟

 • با سلام
  احتراما من به خاطر موجودی حساب بانکی که آخرین روزهای گرفتن صورت حساب مالی یه وجه قابل توجهی به حسابم واریز شده است افسر سفارت منو را ریجکت کرده اند چطوری می توانم آنها را قانع کنم که این امر اتفاقی بوده است

 • سلام ما دوروزه با همسرم ریجکت شدی م نوشته دلیلش قانع نشدن افسرمهاجرتی دربازگشت به ایرانه.ولی اون اژانسی که درخواست فرستاده میگه علتش اینه شما سفارت جدا ازهم بودین و صمیمی نبودین شک کزدن که زنو شوهریدخواستم بدونم اصن همچین چیزی امکان داره.اگه شک کرده باشه رد میکنه یا توضیحات میخوادازمون؟

 • سلام نامه ریجکتی ما دوهفته قبل اومده و دلیلش نداشتن صلاحیت برای اخذ اقامت از طریق خوداشتغالی گفتن و خیلی کلی بیان شده ایا ممکنه پیگیری کنیم برای رفع ریحکتی یا فایده ای نداره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 • سلام
  ما به تتزگی ریجکت شدیم و دلایلشون هم  عدم اطمینان افسر ویزا از ترک کانادا پس از تحصیل و تمکن مالی بوده ، واسه مورد اول چجوری میتونیم قانعشون کنیم ؟

 • با سلام، در نامه ریجکتی نوشته شده
  I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as
  stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit
  در حالیکه در زمان درخواست، نامه هدف از سفر رو فرستاده بودم. آیا میخوام ببینم نامه براشون کافی نبوده؟ آیا باید فرمت خاصی داشته باشه؟ درصورت اعتراض باز هم باید هزینه پرداخت بشه؟
  با تشکر

  • سلام
   غیر از نامه هدف سفر، مدارکی هم باید دال بر اقامت تون ارائه کنید.
   بله اعتراض هم بزنید باید ۱۰۰ دلار بررسی مدارک رو پرداحت کنید.

 • سلام من ۶ ماه پیش برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کردم و ریجکت شدم. الان میخوام برای توریستی ۵ساله اقدام کنم. با توجه به اینکه برای درخواست ویزای تحصیلی ۶ ماه پیش انگشت نگاری انجام دادم الان برای توریستی باز انگشت نگاری لازمه؟ اگر لازم نیست یعنی فقط باید از سایت اقدام کنم و مدارک رو آپلود کنم و اگر ویزا شدم فقط واسه پیکاپ برم؟ یا اینکه حتی بایومتریکم نخواد باید غیر از آپلود اصل مدارک رو بریم خارج از ایران تحویل بدیم؟

 • سلام
  ما هفته پیش نامه ریجکتی خودمون رو دریافت کردیم
  همسرم ورزش کار ملی است و ما خوداشتغالی اقدام کرده بودیم
  و داخل نامه ریجکتی ما که از لهستان هم هست فقط نوشته که افیسر قانع نشده و هیچ توضیح دیگری که از چه بابت قانع نشده وجود نداره
  بنظرتون با توجه به اینکه اکثر پروندهای لهستان ریجکت میشه ممکنه بدونه بررسی کامل این ریجکت شده باشیم و ایا امکانش هست که با اعتراض جواب مثبت بگیریم ایا تا بحال پرونده خوداشتغالی بوده که با اعتراض به موفقیت برسه
  ممنون

 • درودبرشما من برای پسرم تقاضای ویزای دانش آموزی کردم و یکبار بخاطرمالی و عدم برگشت ریجکت شد و پس از رفع مشکل مالی و ارسال نامه وابستگی به تنها فرزند اینباربازهم ریجکت شده.یه متن خوب به مابگیدتابرای آفیسربفرستیم مشکل حل بشه.سپاس

 • سلام . رفع مواردی که در نامه ریجکتی ویزای تحصیلی ذکر شده مانند تمکن ،برنامه سفر، وابستگی خانوادگی کافیه ؟ یا باید حتما نت افیسر را دریافت کنیم ؟
  اگر دوبار ریجکت تحصیلی بشیم میتونیم دوباره اقدام کنیم ؟ محدودیت زمانی داره ؟
  ریجکت شدن تحصیلی امتیاز منفی برای اقدامات بعدی داره و ویزاهای دیگه داره ؟

  • سلام
   همین نواقص رو برطرف کنید کفایت می‌کنه.
   بله می‌تونید اقدام کنید. محدودیت زمانی ندارد ولی بهتر است که یک فاصله ای بیافته
   می‌تونه امتیاز منفی داشته باشه براتون

 • ممنونم از پاسخگوییتون. ولی تا اونجایی که من خوندم کشورهای دیکه در صورت فوریت از نظر مشکلات امنیتی و تروریستی میتونن درخواست بدن به سیستم VIS دسترسی داشته باشن.

 • با سلام
  میخواستم بدونم در یک دعوتنامه ,شخص دعوت کننده چه مواردی رو باید ذکر کند که اون دعوت نامه قابل قبول افسر پرونده باشد

 • سلام روزتون به خیر. من برای اسکیلد ورکر ساسکاچوان اقدام کردم و ۳ ماه پیش نامینیت شدم البته مشکلی با ریجکتی توریستس شنگن نداشتن ظاهرا و گیری ندادند. من تو فرم ها قسمتی بود که کلی سوال داشت و اونجا متوجه این سوال نشدم و no زدم. میخواستم بدونم فدرال ممکنه به ریجکتی ویزای توریستی شنگن گیر بده؟ و اینکه دسترسی راحت دارن به دیتابیس شنگن یا در صورت فوریت فقط میتونن استعلام بگیرن؟ البته خیلی ها به این سوال تو یکی از فرم ها دقت نکردند و no زدند.

  • سلام
   بله دسترسی به اطلاعات دارند اما به دلیل تعداد زیاد تقاضا، رندومی استعلام میکنند.
   بعیده که مشکلی براتون پیش بیاد

 • سلام وقت بخیر.من با اینکه دوتا شینگن و دبی وترکیه داشتم تو پاسپورتم علت ریجکتی را تراول هیستوری زدن
  توسط یک وکیل اعتراض زدن نامه GCMS دریافت کردم دلیل ریجکتی را تمکن مالی و قانع نشدن افیسر از برگشتم زده (۲۰۰ میلیون تمکن داده بودم) من کی میتونم اقدام کنم ؟
  چند درصد ویزا میشم؟

  • سلام
   شما همین الان هم می‌تونید اقدام کنید. اما انتهای برگه ریجکتی ذکر شده که تنها در صورتی اقدام کنید که برای دلایل ریجکتی اعلام شده تغییراتی اعمال کرده باشید.

 • سلام و خسته نباشید
  ببخشید من در ۵ جون ۲۰۱۷ ،توریستی ریجکت شدم و در در تاریخ ۱۲ جون همون سال در برنامه مهاجرتی ساسکاچوان سابمیت کردم که نامینیت شدم و در تاریخ ۱۴ جون ۲۰۱۸ سابمیت فدرال انجام دادم،الان منتظر مدیکال هستم،اما نگرانم که اون ریجکتی توریستی اثر منفی گذاشته باشه چون خبری از پروندم نیست،میخواستم نظر شما را بدونم
  ممنونم

 • سلام من رفیوز شدم و family ties زده شده در جواب ویزام ،میخوام مجددا اقدام کنم شانس اوکی شدن ویزا توریستیم چقدره میشه لطفا بفرمایید. و ممکنه پرونده رو کامل کنم وافسر یک بنده دیگه رو کامنت بزاره و یک چیز دیگه رو بهانه کنه و مجددا رفیوز کنه آیا این امکان وجود داره

  • سلام
   در ریجکتی اول معمولا علت دقیق رد شدن درخواست ویزا رو به شما نمی‌گن.
   برای شرایط سنجی هم باید کلیه شرایط شما رو بدونیم بعد بهتون اطلاعات بدیم.
   بله امکانش هست.

 • سلام . من میخواهم نامه اعتراض به ریجکتی ام به سفارت کانادا بزنم . از استانبول برای بیومتریک اقدام کردم . به چه ادرس ایمیلی باید ایمیل بزنیم . فقط نوشته اید به سفارت کانادا . لطف میفرمایید ادرس ایمیلش رو بدین

  • سلام
   در حال حاضر به نامه های اعتراضی ترتیب اثر داده نمی‌شود.
   اما می‌تونید در قسمت وب فرم سایت سفارت کانادا اعتراض تون رو ارسال کنید.

 • سلام
  وقتتون به خیر
  من برای پسرم برای ویزای دانش آموزی اقدام کردم و خودم برای همراه ، با یه فایل و دو پرونده جدا
  هفته پیش ریجکت شدیم، خواستم بدونم امکان اعتراض روی پرونده هست؟
  Thank you for your interest in studying in Canada. After careful review of your study permit application and supporting documentation, I have determined that your application does not meet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) and Immigration and Refugee Protection Regulations (IRPR). I am refusing your application on the following grounds:
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence.
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.
  You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and can demonstrate that your situation meets the requirements. All new applications must be accompanied by a new processing fee.

  • سلام
   ویزای کانادا اعتراض ندارد.
   تنها کاری که شما می‌توانید انجام دهید این است که نواقصی که در پرونده شماست و در متن ریجکتی بهتون اعلام شده رو برطرف کنید و دوباره درخواست خودتون رو ارسال کنید.

 • سلام من دیروز از ٢ هفته بعد انگشت نگارى رفیوز شدم و در نامه ٢ مورد منابع مالى و پیوند خانوادگى ذکر شده که کاملا بى اساسه چون هم منابع مالى واسناد ملکى ارایه شده هم همسر و فرزند در ایران دارم و درخواست ویزاى تحصیلى براى دریافت سرتیفیکیت بازاریابى براى ارتقا شغلى با مدارک کامل شغلى و اسپنسر شیپ شدن شرکت ارایه دادم امکان گرفتن ویزا هست یا خیر

 • سلام وقتتون بخیر
  چند روز پیش به این دلایل ریجکت شدم . می خواستم بدونم برای اقدام مجدد تا کی وقت دارم ؟ برای برطرف کردن دلیل دوم چه کاری باید انجام بدم ؟
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your travel history.
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

  • سلام
   محدودیت زمانی ندارید.
   برای برطرف کردن مشکل هدف سفر هم می‌توانید یک برنامه سفری به مدارک خود اضافه کنید.

 • نامه ی ریجکتی براد‌ر من:
  I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
  • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.
  لطفا راهنمایی کنید چه مدارکی راباید تکمیل کند

  • سلام
   ۱. هدف سفر براشون مشخص نشده. یک نامه برنامه سفری ارائه کنید.
   ۲. گفتن که منابع مالی مناسب برای سفر به کانادا ندارید. منابع مالی شون رو تقویت کنند و دوباره درخواست ارسال کنند.

 • سلام من ۱۶ سالمه و برای ویزای تحصیلی اقدام کردم . بار اول با پدرم درخواست دادیم که هر دومون ریجکت شدیم و بار دوم هم فقط خودم رو درخواست دادیم . تمکن مالی هم ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون بود . سند ملک و کارخونه هم گزاشتیم . تمامی مدارکمون کامل بود اما ریجکت شدم . یکی از دلایلش تاریخچه سفر بود . پدرم ویزای شینگن داره و سفر های زیاد . خودم هم چند بار ترکیه و دبی رفتم . آخه بچه ی ۱۶ ساله چه تاریخچه سفری باید داشته باشه . احتمال هیت بتونیم ویزا بگیریم؟

  • سلام
   پیشنهاد میکنیم چند سفر خارجی داشته باشید
   با توجه به اینکه در حال حاضر سختگیری برای اعطای ویزا به ایرانیان سخت شده، سعی کنید تمامی موارد رو ایده آل در نظر بگیرید تا شانس بیشتری داشته باشید.

 • سلام ما یک خانواده سه نفری هستیم که امروز ما رو ریجکت کردن و گفتن علتش پیوند خویشاوندی هست میخواستم ببینم میشه اعتراض کنیم یا نه ؟

  • سلام
   اعتراضی برای ریجکت ویزای کانادا وجود ندارد.
   برای بررسی دقیق تر پرونده تون با شماره ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹ تماس بگیرید.

 • من تازه ریجکت شدم دلیل ریجکتیم اول زده تراول هیستوری…من ۴ تا شینگن دارم با ویزا استرالیا و ژاپن و برزیل و کره جنوبی و آفریقا جنوبی و… دومیشو زده هدف از سفرت معلوم نیست مدارکم ظاهرا کامل بوده میخواستم بدونم اون ایمیل بررسی مجدد رو به چه آدرسی باید بفرستم؟

  • سلام
   به دلیل اینکه ارائه شینگن های جعلی برای ویزای کانادا زیاد شده است، برای شما هم همین احتمال رو دادند.
   دوباره مدارک تون رو از طریق وب فرم سایت سفارت کانادا ارسال کنید تا براتون بررسی کنند.

   • میشه راهنمایی کنین چجوری باز بفرستم؟ من اکانت دست خودم نیست یک آزانس کاراشو کرد ازش بخوام مدارکو دوباره از طریق وب فرم سایت سفارت کانادا باز بفرسته؟ خودم میتونم این کارو کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنین

    • مدارک رو به طور کامل باید برای سفارت کانادا ارسال کنید.
     دوباره اکانت بسازید
     و مدارک تون رو آپلود کنید.

 • سلام من ماه گذشته رفیوز شدم و احتمالا به دلیل نبود سفر در پاسپورت جدید هست و پاسپورت قدیم سفر بوده توسط آژانس / من یوزر و پسوردها ندارم و نمی‌دونم چطوری به اطلاعات پروندم رسیدگی کنم ٬ کمکم کنید ویزا کانادا بتونم بگیرم

 • سلام
  من وخانواده ام هم باوجود داشتن دعوتنامه و رزرو بلیط ریجکت شدیم که purpose معلوم نیست و family tie ندارید
  ما یک خانواده عظیم تو ایران داریم و فقط یک نفر در کانادا
  چطور میشه این دومورد را برطرف کرد؟

  • سلام
   این ۲ موردی که فرمودید، موارد عمومی رد شدن ویزای کانادا هست
   یعنی حتما مورد دیگه ای بوده که به شما نگفتند.
   لطفا دلیل اصلی رد شدن ویزاتون رو به طور دقیق مشخص کنید و برای ما ارسال کنید.

 • سلام وقت بخیر .من و همسرم و فرزندم شهریور ۹۷ برای انگشت نگاری به دبی رفتیم وبعد در آذر ماه از آزانسی که اقدام کرده بودیم با ما تماس گرفتند و گفتند افسر پرونده با مدارک شما قانع نشده و مجداد از ما ۳۰۰ دلار گرفت تا مدارک را تکمیل تر کنه و هنوز هم هیچ جوابی نیامده .آیا همچین شرایطی اصلا وجود داره یا نه؟لطفا راهنمایی کنید

  • سلام
   وقت شما هم بخیر
   بله. ممکنه.
   شاید شما ریجکت شده اید و دوباره براتون اقدام کرده اند.
   برای اطمینان هم میتونید نام کاربری و رمز عبور تون رو ازشون بگیرید و خودتون پرونده رو کاملا چک کنید.

   • ممنون از راهنمایی شما.چقدر زمان میبره تا جواب بیاد؟یعنی هر دو حالت برای ما وجود دارد؟هم ریجکت شده باشیم و هم ممکنه نقصی مدارک داشته باشیم ؟من هیچ دسترسی به یوزر و پسوردی که اقدام کرده اند ندارم

 • سلام
  رجکت شدم ولی دراکانتم درسایت فایل pdf که گذاشته با این عکس که شما دربالا گذاشتید متفاوته
  این رو نوشته:
  I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence
  دعوت نامه از بستگان هست.
  یعنی اشتباه کردم از آنها دعوتنامه گرفتم چون فکر کردند فامیلمه برنمیگردم؟
  چه کنم؟

  • سلام
   برای این مورد باید اطلاعات بیشتر از وضعیت شغل، اقامت در ایران و خانواده تون به ما بدید
   لطفا این هارو برای ما ایمیل کنید و یا با کارشناس ما تماس بگیرید
   ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹

 • سلام
  تشکر از سایت خوبتون که بطور کامل و دقیق همه چیز رو در مورد ویزای کانادا توضیح دادید.
  بنده چنند روز پیش در استانبول انگشت نگاری کردم،مدارکم هم کامل ارایه دادم،امیدوارم که ویزا بشم،اما حتما حتما اگر پاسپورت رکوییست شدم زحمت پیکاپ پاسپورت رو به شما میدهم و اگر هم خدایی ناکرده ویزا نشدم برای اقدام مجدد شما رو انتخاب میکنم.

  • سلام
   نظر لطف شماست
   خوشحالیم که مطالب براتون کاربردی بوده
   امیدواریم که ویزا براتون صادر بشه دیگه نیازی نباشه دوباره اقدام کنید

 • سلام
  من تازه نامه ریجکتیم اومده، دلیل رو over qualified بودن اعلام کرده، شما میتونید راهنماییم کنیدکه باید چیکار کنم؟

  • سلام
   بی زحمت نامه ریجکتی رو به همراه شماره تماس تون برای ما ایمیل کنید.
   بعد از بررسی مشاوران ما باهاتون تماس می‌گیرند.

 • سلام من امروز نامه ریجکت شدنم رو از طریق اژانسی که انجام می داد گرفتم قرار بود ٧۵ تومان ازم بگیره در صورت درست شدن أیا با این حساب این جواب ریجکتی معقولانه هست

 • سلام من ریجکت شدم و علت هم مالی است یعنی موجودی حسابم ۵ هزار دلار بوده ولی سن خانه و غیر تکمیل بوده غیر از اسم و شمار وعلت ریجکتی .مهر و امضای آفیسر وجود ندارد .لطفا یک نمونه نامه ریجکتی بگذارید که ببینیم اصلش چیست.آژانس ها برای اینکه دوسه بار هزینه بگیرند مدارک کافی ارائه نمی دهند

  • سلام
   ریجکتی ویزای کانادا توی سربرگ چاپ و ایمیل میشه
   و مهر و امضاء افسر ویزا پایین برگه نمیخوره
   نمونه برگه ریجکتی توی سایت موجود هست اما اگر نمونه های بیشتری میخواید باید با دفتر تماس بگیرید و اعلام کنید براتون ارسال کنند.
   https://visaland.org/wp-content/uploads/2018/10/6.jpg

 • سلام
  روز بخیر. یه سوال داشتم. من ریجکت شدم و برگه ریجکتی و دریافت کردم. می گن علت دقیق ریجتیم رو می تونم از سایتشون دقیق در بیارم خواستم بدونم میشه؟ یا اینکه همون برگه ریجکتی که گرفتم همون هست؟ لطفا من رو راهنمیی کنید

  • سلام
   همچین موردی اصلا وجود نداره
   پیشنهاد میکنم یک بار دیگه از آژانس و یا عامل ویزای کاناداتون درخواست کنید که علت ریجکتی رو بهتون اعلام کنه

 • تو نامه ریجکتی یکی از دوستان من که برای ویزای توریستی کانادا اقدام کرده نوشته،
  عدم اطمینان از بازگشت به کشور
  الان باید چیکار کنه که دوباره بتونه اقدام کنه ؟
  ممنونم

  • سلام
   ایشان باید وابستگی به کشور مادری شون را بیشتر کنند.
   یعنی شغل، خانواده و مواردی این چنین رو باید به افسر ویزا معرفی کنند.

 • من تازه از کانادا به دلیل مدارک مالی ریجکت شدم
  در صورتی که من حدود ۶ میلیارد مانده حساب دارم
  به هر کارگزار و اژانس هم گفتم مبالغ بالا گفتن واسه رفع ریجکتی
  من باید چیکار کنم

  • بین مدارک مالی متقاضی و سایر مدارک باید یک رابطه نسبی معقول وجود داشته باشه.
   احتمال زیاد این رابطه برای افسر ویزا مشخص نشده و به همین دلیل درخواست شما را رد کرده است.
   برای اقدام به رفع ریجکتی با دفتر ویزا لند تماس بگیرید.
   ۰۲۶۳۴۴۵۸۷۴۵

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌ها

افزایش شانس اخذ ویزا
تقویت تاریخچه سفری
با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!