درخواست ویزای استرالیای شما ممکن است به دلایل مختلفی رد شود. اعتراض به ریجکت ویزا، پروسه ای است که اداره مهاجرت و یا امور خارجه هر کشوری برای متقاضیان ویزا در نظر گرفته است. ریجکت ویزای استرالیا، اعتراض ندارد اما این به آن معنا نیست که پس از ریجکتی شما هیچ کاری نمی‌توانید انجام دهید. در ادامه این مطلب قصد داریم روش های رفع ریجکتی ویزای استرالیا که همان اعتراض به ریجکت ویزای استرالیا است را، بررسی کنیم.

اعتراض به ریجکت ویزای استرالیا

همان طور که در ابتدای متن اعلام کردیم، اعتراض به ریجکت ویزای استرالیا وجود ندارد اما با توجه به پیش بینی کارشناسان ویزای استرالیا گروه ویزالند، احتمالا این پروسه به ویزای استرالیا اضافه شود. پس با همین به بررسی اعتراض به ریجکت ویزای استرالیا می‌پردازیم.

اعتراض به رد شدن ویزای استرالیا به این معنی است که شما در یک نامه اعتراضی باید به افسران ویزای این کشور اثبات کنید که دلایلی که برای ریجکت شدن ویزای شما اعلام کرده اند، اشتباه می‌باشد. اگر ریجکتی شما به دلایلی مانند به خطر انداختن سلامت و بهداشت عمومی استرالیا، تهدید امنیت عمومی استرالیا و اعلام اشتباه نوع ویزای درخواستی باشد، شما حق هیچگونه اعتراضی به سفارت استرالیا را نخواهید داشت.

نامه اعتراض به ریجکتی ویزای استرالیا

اگر پس از دریافت نامه ریجکتی ویزای استرالیا متوجه شدید که دلایل ریجکتی برای شما به اشتباه بیان شده است و یا نسبت به دلایل ریجکتی اعتراض داشتید، باید نامه ای به شکل زیر آماده کنید و به وسیله ایمیل آن را برای سفارت استرالیا ارسال کنید. توجه داشته باشید که نامه اعتراض به ریجکت ویزای استرالیا باید به زبان انگلیسی نوشته شود.

شما در نامه اعتراض به ریجکت ویزای استرالیا، باید به افسران ویزای این کشور ثابت کنید دلایلی را که برای ریجکت ویزای شما اعلام کرده اند، اشتباه است. اعتراض خود را می‌توانید در قالب ارسال مدارک جدید و یا استناد به مدارک قبلی که ارسال کرده اید بیان کنید.

نامه اعتراض به ریجکت ویزای استرالیا به شکل زیر نوشته می شود:

خطاب به افراد و مسئولین مربوطه

آقا و یا خانم عزیز:

من ________ هستم به شماره گذرنامه __________ و شماره پرونده ___________ درخواست ویزای استرالیا خود را در تاریخ _______________ ارسال کرده ام و در تاریخ _______________ جواب بررسی مدارک ویزا برای من ارسال شد که متوجه شدم درخواست من رد شده است.

درخواست من به دلایل _______________ رد شده است.

در این قسمت باید دلایل ریجکتی ویزای استرالیای خود را بیان کنید و در پاراگراف بعدی باید به افسر ویزا اثبات کنید که درخواست شما را به اشتباه رد کرده اند.

تصویر مشاوره حضوری ویزا

مشاوره حضوری با کارشناسان خبره ویزالند

مشاوره حضوری
تصویر مشاوره تلفنی ویزا

برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان ویزالند در تماس باشید

026 1836

تنها راه رفع ریجکتی ویزای استرالیا

پس از ریجکت شدن ویزای استرالیا، شما تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که موارد و یا دلایلی که باعث ریجکت شدن ویزای شما شده است را برطرف کنید و دوباره برای ویزای استرالیا اقدام کنید. هیچ مدت زمان مشخص شده ای برای اقدام دوباره وجود ندارد و شما هر زمانی که این مشکلات را برطرف کنید می‌توانید دوباره درخواست خود را ارسال کنید. توجه داشته باشید که افسران ویزای استرالیا در مورد شرایط و ضوابط ویزای این کشور به شدت سخت گیر و قاطع هستند. به طوری که ممکن است قبل از اعطای ویزا به شما، دو سه بار و یا حتی بیشتر ریجکت شوید و بعد از آن به شما ویزا اعطا کنند.

ما برای رفع ریجکتی برای شما چه کاری انجام می‌دهیم؟

تنها کسی که می‌تواند برای رفع ریجکتی ویزای استرالیا شما کاری انجام دهد، خودتان هستید! رفع دلایلی که باعث ریجکت شدن شما شده است، تنها از دستان خودتان برمی‌آید. ما در ویزالند، فقط به شما راه برطرف کردن این مشکلات را نشان می‌دهیم. پس از اینکه نواقص پرونده شما با مشاوره از گروه مسافرتی ویزالند برطرف شد، ما دوباره برای شما درخواست ویزای استرالیا را ارسال می‌کنیم.

چه ایرادی در این قسمت از متن وجود دارد؟

خوشحال می‌شویم اگر در این مورد توضیح بیشتری دهید

آیا از این مطلب راضی بودید؟

با ارسال بازخورد به بهبود کیفیت محتوای ویزالند کمک کنید.

بازخورد شما ثبت شد؛ با تشکر