ایرانیان بدون ویزا به آفریقای جنوبی می روند!

ایرانیان بدون ویزا به آفریقای جنوبی می روند!

به گزارش گروه خبری ویزالند، وزارت کشور آفریقای جنوبی در بیانیه ای اعلام کرد: بر اساس توصیه های صنعت گردشگری و مصوبه شورای وزیران به زودی تغییراتی در خصوص صدور ویزا اعمال می شود تا گردشگران، تجار و همچنین دانشگاهیان خارجی بتوانند راحت تر وارد این کشور شوند.

براساس اعلام وزارت کشور آفریقای جنوبی، مقام های این کشور درحال انجام مذاکرات نهایی برای لغو روادید شهروندان برخی کشورهای واقع در آفریقا و خاورمیانه و از جمله ایران ، الجزایر ، مصر و مغرب هستند.

مقام های آفریقای جنوبی اعلام کرده اند: سالانه ۱۰ میلیون نفر از این کشور دیدار می کنند و باید شرایط به گونه ای شود که این شمار افزایش یابد زیرا با ورود گردشگران شغل های زیادی ایجاد می شود.

«سریل راموفوزا» رئیس جمهوری آفریقای جنوبی نیز پیش از این گفته بود در شرایط رکود اقتصادی، قصد داریم آفریقای جنوبی را به یکی از توسعه ‌یافته‌ترین کشورها تبدیل کنیم. جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب قاره آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است.

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

ایرانیان بدون ویزا به آفریقای جنوبی می روند!
امتیاز 4.2 از 6 رأی‌
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!