ویزای پزشکی چیست؟

ویزای پزشکی و درمانی، یک ویزا کوتاه مدت است که به شما اجازه می دهد تا ۹۰ روز برای انجام معالجات پزشکی در کشور مقصد اقامت داشته باشید. ویزای پزشکی به اسم ویزای درمانی نیز شناخته می شود. ویزای درمانی کشور های حوزه شنگن، ویزای شینگن نوع C محسوب می شود.

در این مطلب می‌خوانید

📌 شرایط اخذ ویزای پزشکی

📌 مدارک لازم جهت اخذ ویزای پزشکی

📌 مدارک پزشکی مورد نیاز ویزای پزشکی

📌 هزینه ویزای پزشکی

📌 بهترین کشور‌های اخذ ویزای پزشکی

شرایط اخذ ویزای پزشکی

ویزای پزشکی، به این گروه از بیماران تعلق می گیرد:

بیماری ها و تومور‌های سرطانی که امکان درمان آن ها وجود داشته باشد، تومور های ثانویه (متاستاز) تومور های چشمی، گوش، کلیه، پانکراس، شش، پروستات، لنفوم هوچکین، سینه، مغز و استخوان، رحم، تخمدان و غیره… . تومور های مغزی، نخاعی و یا ستون فقرات، تومور های بدخیم مانند تومور کبد و ریه که در مراحل اولیه هستند. جراحی های پیوندی و تعویضی مانند تعویض مفصل، لگن، زانو و غیره.

برای اخذ ویزای پزشکی حتما باید از یک بیمارستان خصوصی و یا یک پزشک دعوت نامه معتبر داشته باشید. باید به سفارت کشور مورد نظرتان اثبات شود که روند درمانی شما در کشور محل اقامتتان به طور کامل انجام نمی شود. شما حتما باید در کشور مقصد به بیمارستان خصوصی مراجعه کنید و به سفارت اثبات کنید که از پس کلیه هزینه های درمانی برمی آیید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای پزشکی

📑 عکس رنگی جدید ۳*۴ با پس زمینه سفید.

📑 تمکن مالی و گردش حساب سه ماهه اخیر با مهر و امضاء شعبه

📑 وضعیت مالی و شغلی همـــــــــــسر (حتی اگر ایشان همراه شما نباشند)

📑 پاسپورت های قدیمی و سایر پاسپورت های معتبر (در صورت موجود بودن).

📑 شناسنامه متقاضی به همراه ترجمه رسمی به زبان انگلیسی و کپی از تمام صفحات آن.

📑 گذرنامه و شناسنامه همسر به همراه ترجمه رسمی به زبان انگلیسی و کپی از تمام صفحات آن ها.

📑 نسخه امضاء شده فرم تقاضای ویزای پزشکی و اعزام بیمار که به صورت کامل و خوانا به زبان انگلیسی تکمیل شود.

📑 پاسپورت امضاء شده که اعتبار آن حداقل تا ۳ ماه پس از ویزای درخواست شده باشد به همراه کپی از صفحات دوم، سوم و چهارم آن.

توجه: در صورت فوت همسر، گواهی فوت ایشان به همراه ترجمه رسمی به زبان انگلیسی و کپی از آن الزامی است.

📑 مدارک دال بر تامین هزینه های پرداخت معالجه و درمان در کشور مقصد؛ مانند مدارک واریز به حساب پزشک معالج و یا بیمارستان.

📑 بیمه مسافرتی که کل روز های حضور در کشور مقصد را پوشش دهد به همراه کپی از آن.

📑 اسناد ملکی از قبیل خانه، زمین و یا قرارداد اجاره به همراه کپی از آن و ترجمه رسمی به زبان انگلیسی.

تذکر مهم: «دقت در ارائه کامل مدارک بسیار بسیار مهم است»، در صورت ناقص بودن مدارک جهت اعزام بیمار و یا عدم ترتیب آن ها، به شما اجازه ارائه ویزا صادر نمی شود.

📑 دعوت نامه رسمی از بیمارستان و یا پزشک معالج که در آن تاریخ شروع معالجه، مدت زمان لازم برای معالجه و برآورد هزینه های درمانی به طور کامل و دقیق ذکر شود. برای اخذ ویزای پزشکی، حتما لازم است ضرورت انجام معالجه در کشور مقصد ذکر شود. در صورت لزوم، این امر توسط پزشک معتمد سفارت بررسی خواهد شد.

مدارک پزشکی مورد نیاز ویزای پزشکی

📑 گواهی و گزارش پزشک معالج مبنی بر نوع بیماری، ذکر عمل های جراحی انجام شده، دارو های مصرفی و میزان مصرفی دارو ها و مدت زمان بیماری ها.

📑 آزمایشات مربوط به بیمار و تشخیص بیماری (سونوگرافی، رادیوگرافی، CTscan، MRI، بیوپسی و …) و متناسب با وضعیت فعلی بیمار (ترجیحا آزمایشات جدید باشند)

هزینه ویزای پزشکی

ویزای پزشکی همانند ویزا های کوتاه مدت دیگر، مبلغ ۶۰ یورو باید در سفارت پرداخت شود. هزینه ویزای پزشکی، باید به صورت نقد در سفارت پرداخت کنید و از اسکناس های ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ یورویی استفاده کنید. سفارت به هیچ عنوان یورو به صورت پول و سکه دریافت نمی کند.

بهترین کشور های اخذ ویزای پزشکی

🌏 انگلیس: ورود به انگلستان برای درمان پزشکی از طریق ویزا درمانی باید اذعان کنیم که انگلستان به واسطه چندین صد ساله در امور تحقیقاتی و پزشکی و پشتوانه علمی پژوهشی که مرهون حضور دانشگاه‌ها پزشکی تراز اول جهان در این کشور می باشد و پیشرو در خدمات پزشکی و درمانی بیماری‌های خاص می باشند. به گونه ای که هزاران بیمار از تمام نقاط جهان برای امور درمانی به کشور انگلستان وارد می شوند. و جهت درمان این بیماران که امار حاکی از این است که سلامت و شادابی خود را دریافت و به سوی خانواده بازگشتند نشان می دهد.

🌏 سوئد: جزو کشور های کم هزینه برای اخذ ویزای پزشکی می باشد. کشور سوئد شرایط مناسبی را برای مهاجران که برای مقاصد درمانی و پزشکی مراجعه می کنند؛ در نظر گرفته است. شما در این کشور می‌توانید از مترجم برای انجام امور اداری و کار های شخصی خود استفاده کنید. همچنین یک سری خدمات مشخص شده برای کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال رایگان به حساب آورده است. اگر بیمار هستید می توانید از درمانگاه، پزشک معالج و یا یک بیمارستان خصوصی بخواهید که برایتان دعوت نامه پزشکی ارسال کنید.

🌏 آلمان: کشور آلمان، از مجهزترین و تخصصی‌ترین مراکز پزشکی معتبر بهره‌مند می باشد. در شهر هامبورگ و هانوفر آلمان، دو قطب بزرگ درمانی در اروپا هستند. این دو شهر دارای بیش از ۴۸ بیمارستان و ۳۲ کلینیک فعال دارد که جمعا مجهز به ۱۶ هزار تخت خواب می‌باشد. در شهر هانوفر، مطب پزشک ایرانی پروفسور مجید سمیعی دایر می‌باشد. در کشور آلمان خدمات پزشکی جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، داخلی، جراحی زنان، ارولوژی، جراحی ارتوپدی و پروتز (ارتوپدی فنی) ارائه می شود.

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.3 از 70 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۱۱۰ دیدگاه ها

 • سلام، آیا یک بیمار سرطانی که تحت درمان هست میتواند ویزای توریستی عادی دریافت کند و با بیمه سفر از دکتر های خصوصی کشور مقصد برای ادامه درمان بهره ببرد؟ به عبارت دیگر، احتمال رد ویزای توریستی به دلیل بیماری بدخیم وجود دارد؟

 • سلام وقت بخیر چگونه میشه کسی که تو اتریش هست وبخواد برای معالجه به ایران بیاد ویزا گرفت آیا امکانش هست ممنون میشم جواب بدید خداقوت خسته نباشید

 • سلام وقتتون بخیر .من مادرم سرطان خون بدخیم داره میخواد برای درمان بره المان بهش ویزا تعلق میگیره ؟مادم ۶۰ سالشونه میتونه با همراه بره المان؟

 • با سلام ..
  لطفا بفرمایید چگونه و از چه راهی میشه با بیمارستانهای آلمان و بخصوص بیمارستان و یا کلینیک پروفسور مجید سمیعی ارتباط برقرار کرد برای گرفتن پذیرش درمان بیماری صرع ..
  با تشکر از شما ..🙏🙏

 • سلام، من حدود ۶ ساله که به بیماری لوپوس از نوع DLE.مبتلا شدم،در ایران خیلی دکتر رفتم‌و هزینه کردم، اما نتیچه که نگرفتم‌که هیچ، صورتم بدتر هم شده، شنیدم‌در کشور آلمان‌ این‌بیماری رو بطور‌کامل درمان‌میکنند،
  ایا شما میتوانید بمن در این‌مورو کمک کنید؟؟
  باتشکر

  • سلام؛
   متاسفانه مجموعه ویزالند دراین زمینه فعالیت نمیکند.
   اما شما باید مدارک پزشکی تان را برای بیمارستان آلمان ایمیل کنید و از بیمارستان دعوتنامه بگیرید به همراه مدارک شغلی و مالی برای ویزا اقدام کنید.

 • سلام خسته نباشید؛ من بیماری قوز قرنیه چشم داشتم. و با توجه به اینکه در ایران خیلیا عمل میکنند و ناموفق از آب در میاد. به این دلیل میخام برای درمان به آلمان سفر کنم. با این شرایط توضیح داده شده که به بیماری های خاصی فقط ویزا میده که قابل درمان نیستند. با توجه به توضیحاتم ویزا به من تعلق میگیره؟

  • سلام؛ از نظر پزشکی بنده اطلاعی ندارم از اینکه بیماری شما تا چقدر جدی هست. اما شما میتونید در کشور آلمان پرونده پزشکی تشکیل و از طرف یکی از مراکز درمانی این کشور دعوتنامه بگیرید تا بهتون ویزای درمانی بدن.

 • سلام یکی از بچه های فامیلمان درایران مشکل بیماری تومور داردوافغانستانی است ومیخواهد برای درمان به اروپا ویزا درمانی بگیردو یک برادرش در اتریش است چه کارهای باید انجام دهد

  • سلام؛ اول اینکه پیشنهاد میکنم اشون شانسشون رو در ایران هم احمتحان کنن. چون ایران از نظر پزشکی بسیار خوب و ارزان هست. اما اگر بخوان برای درمان به اروپا برن توصیه میکنم ابتدا از طریق دعوتنامه برادرشون ویزای توریستی اتریش بگیرن. بعد از اینکه به اتاریش سفر کردن. اونجا مراجعه کنن تا پرونده پزشکی واسشون تشکیل بشه. بعد از اون میتونن برای ویزای درمانی شینگن اقدام کنن. البته به صورت مستقیم هم ویزای درمانی بگیرید که مراحل قانونی خودش رو داره.

 • دختر من اندومتریوسیس شدید دارد و به خاطر این بیماری در تخمدان چپ وی کیست شکلاتی تشکیل شده و عملا این تخمدان را ازدست داده است، حال هم با خطر نازایی روبه رو است و هم به سبب شدت بیماری نیاز به جراحی لاپاروسکوپی پیشرفته دارد، میخواستم ببینم با این شرایط من می توانم برای ویزای آلمان، انگلیس یا هلند اقدام کنم. با تشکر فراوان از شما.

  • سلام؛ در شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا، اگر قصد سفر به اروپا برای درمان رو دارید، توصیه میکنم برای ویزای درمانی اقدام کنید. البته اخذ ویزای درمانی یکم دردسر داره، اما فعلا امکان درخواست برای ویزای توریستی وجود نداره.

 • سلام دوست عزیز . یکی از آشناهای ما برای کارای چشمش باید خیلی فوری بره خارج از کشور . این ویزای پزشکی تو چند وقت به دستش میرسه تو سریع ترین حالت ممکن

 • سلام من دوبار سقط داشتم و با کلی سختی یه بار باردار شدم و پسرم الان ۵ سالشه و میخوام دوباره باردار بشم که مشکلات نازایی دارم و مامانم هم مشکل منو داشت و منو لندن به دنیا آورد ولی فقط شناسنامه دارم و هیچی دیگه ندارم از لندن_من میتونم پزشکی اقدام کنم برای ویزا؟

 • چطور میتونم از کسانی که برای درمان رفتن کانادا خبر بگیرم از طریق سفارت باید اقدام کنم یا کجا خاهش میکنم جواب بدید

  • سلام؛ باید کمی در مورد این موضوع سرچ کنید. انجمن هایی که به صورت تخصصی در مورد ویزا هستن و هرکس تجربیات خودش رو در اونجا با دیگران به اشتراک میذاره، جای خوبی برای طرح این پرسش هست.

 • سلام دوستم ازعراق میخوادبه ایران بیادولی بهش ویزا نمیدن آیا کاشت مو بخواد درایران انجام بده چطور میشه بهش کمک کردوبراش دعوت نامه گرفت؟سپاس

 • سلام وقت بخیر ببخشید فرزند من مبتلا به بیماری pku هست ..میخوام بدونم تو المان تاحالا درمان قطعی داشته جراحی یا درمان این بیماری نادر ..؟ من واقعا گیج ام ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سلام؛ ما در زمینه ویزا فعالیت داریم. موسساتی هستند که در زمینه اعزام درمانی فعالیت دارن. بهتره از اونها سوال کنید.

 • سلام خانمم دچار سرطان رحم شده از نوع سارکوم با توجه به اینکه در ایران شیمی درمانی و پرتو درمانی و جراحی از نوع هایپک شده حتی جدار شکم و رحم و مثانه رو برداشتن متاسفانه دوباره عود کرده و متاستاز به ریه و کبد داده خواهشمندم جهت اعزام به آلمان راهنمائی کنید و ایا اونجا درمان میشود در ضمن از لحاظ هزینه مشکلی ندارم.

  • سلام؛ امکانش هست بتونید پذیرش و ویزا بگیرید. اما باید تمکن مالی خیلی بالایی داشته باشید. باید پرونده پزشکیتون برای چند بیمارستان که در زمینه درمان سرطان فعالیت دارن فرستاده بشه. در صورت تایید هزینه درمان پرداخت بشه تا بیمارستان برای شما دعوتنامه بفرسته. بعد از اون شما به راحتی میتونید ویزای درمانی بگیرید.

 • سلام من لگنم مشگل داره جفت لگانم باید تعویض مفصل شه چطور به بیمارستانای کشورای دیگه ارتباط داشته باشم

  • سلام؛ باید با ارائه پرونده پزشکیتون به بیمارستان های کشور مورد نظر بتونید از اونها پذیرش بگیرید.

 • با سلام من مبتلا به یه نوع بیماری نادر هستم که اصلا هیچ درمانی در ایران ندارد و در آلمان میشود پیگیر درمان بود،از لحاظ مالی مشکلی ندارم ولی در بخش مدارک پاسپورت و شناسنامه همسر میخواد که متاسفانه همسرم نزدیک دو ساله که متواریه و من هیچ خبری از ایشون ندارم و عملا همسری ندارم و طبق برخی شنیده ها اصلا ایران نیست. و دیگه اینکه آیا میتوانم فرزند خردسالمو هم با خودم ببرم ؟

  • سلام؛ بدون اجازه ایشون که میتونید برید اما فرزندتون رو نمیتونید ببرید. مگر اینکه طلاق غیابی بگیرید و دادگاه حضانت فرندتون رو به شما بده. باز هم به حرف ما اتکا نکنید و خودتون هم با یک وکیل مشورت کنید.

  • سلام؛ بله حتما؛ اما خودتون به راحتی و با پیدا کردن سایت بیمارستان میتونید اطلاعات تماس اون بیمارستان رو بدست بیارید.

 • سلام موسوی ۳۳ ساله از قم هستم.به دلیل بیماری خاصی که دارم و از هیچ دکتر و آزمایشی جواب نگرفتم و به همین علت خواستار ویزای پزشکی درکشور دیگرهستم وشرایط مالی خوبی هم ندارم لطفا کمکم کنید مرسی

  • سلام؛ باید پذیرش بگیرید و در مورد پذیرش از بیمارستان ها و مراکز درمانی ما نمیتونیم کمکتون کنیم، مدارک پزشکیتون رو ترجمه کنید، مراکز و بیمارستان های کشورهای دیگه رو بررسی کنید که آیا میتونن به شما کمک کنن یا نه، مدارکتون رو برای اونها بفرستیدآ اگر قبول کردن و شما هم تونستید از پس هزینه هاش بر بیاید، برای شما نامه پذیرش رو ارسال میکنن که از اون طریق میتونید برای ویزای درمانی اقدام کنید.

  • سلام؛ این موضوع رو خودتون باید پیگیری کنید. شما پذیرش رو بگیرید؛ در صورت تمایل کارهای ویزای درمانی شما رو ما انجام میدیم.

 • سلام.پسر من مبتلا به اوتیسم هست.به من گفتن با ویزای درمان میتونم شرایط مناسبی براش تو کشورهایی مثل آلمان مهیا کنم.ولی مسئله اینجاست که مدت درمان این بیماریها نامشخصه و نمیشه تضمین داد که تو یه مدت محدود درمان میشه و برمیگرده.به نظرتون من باید چه اقدامی انجام بدم؟

  • سلام؛ ویزای درمانی با توجه به مدت زمان درمان صادر میشه، اما قبلش باید با یک بیمارستان در کشوری مثل آلمان مکاتبه و مدارک پزشکی رو برای اونها بفرستید تا بیمار شما رو بپذیرن. بعد شما هزینه های درمان رو پرداخت منید تا برای شما دعوتنامه بفرستن. بعد از اون میتونید برای ویزای درمانی اقدام کنید.

 • با سلام
  دختر من به علت سقوط دچا ر شکستگی های متعدد گردیده ودر دستها وکمرش پروتز قرار گرفته ونیز پاشنه پای راست ندارد.
  درحال حاضر قادر به انجام کارهای شخصی خود نیست .خواستم لطف کرده و راهنمایی کنید چطور میتوانم او را جهت درمان به خارج از کشور ببرم .
  باتشکر

  • سلام
   شما باید اول مرکز درمانی و یا بیمارستانی رو پیدا کنید که توانایی پذیرش و معالجه ایشون رو داشته باشن. برای این کار باید مدارک پزشکی ایشون، به همراه یک نامه از پزشک معالجشون، مبنی بر اینکه اینجا بیش از این نمیتونن براشون کاری انجام بدن و لازمه تا برای معالجه بیشتر به خارج ار کشور اعزام بشن رو برای اونها بفرستید. در صورت قبول شدن درخواستتون باید هزینه های معالجه ایشون رو که احتمالا کم هم نیست به صورت پیش پیش پرداخت کنید تا برای شما دعوتنامه بفرستن. بعد میتونید برای ویزای پزشکی اقدام کنید.

 • سلام خیلی ممنون از کمک های شما ، بنده ترنس هستم و از دادگاه مجوز جراحی تغییر جنسیت رو گرفته ام ، جراحی تغییر جنسیت در ایران انجام می‌شود ولی خیلی خیلی سطح پایین و همه کسانی که این عمل رو ایران انجام میدهند همیشه گلایه دارند و عوارض خیلی سختی رو متحمل می‌شوند به طوری که خود دکترا میگن اگه هزینه دارین برین تایلند ، من الان به بانک مراجعه کردم اونا گفتن باید فاکتور و صورت حساب رو از بیمارستان و دکتر کشور مقصد برامون بیاری و من این کارو کردم و گفتن از یه جراح هم باید یه دست خطی بیاری که نوشته این عمل برای ایشان در تایلند ضرورت دارد ، اما من به هر دکتر و جراحی اینو گفتم هیچ کدوم قبول نمیکنن و رضایت ندارن درحالیکه تمام مستندات بانک و قوانین رو بهشون گفتم ، به نظر شما چیکار کنم ؟

 • با سلام من مشکل رفلاکس معده دارم یکبار در ایران عمل شدم اما جواب نگرفتم الان ۵ سال هست درگیر این بیماری هستم و خیلی اذیت میشم شنیدم در خارج از کشور عمل های متفاوت تر با شیوه های جدید تر و با نتیجه بهتری انجام میشه . آیا میتونم اقدام کنم برای ویزای پزشکی ؟

  • سلام
   اول اینکه برای شما صمیمانه آرزوی سلامتی دارم. شما میتونید برای ویزای پزشکی اقدام کنید به شرطی که پرونده پزشکیتون رو تکمیل، موارد مورد نیاز به ترجمه را ترجمه و برای پزشک یا بیمارستانی در یک کشور دیگه که فکر میکنید میتونن به شما کمک کنن ارسال کنید. در صورت تایید باید ابتدا هزینه های معالجه رو بپردازید تا از طرف بیمارستان برای شما دعوتنامه ارسال بشه تا به کمک دعوتنامه بتونید ویزای درمانی بگیرید.

   • سلام؛ کرفتن پذیرش از بیمارستان ها رو خودتون باید پیگیری کنید، بعد از اون ما برای گرفتن ویزای درمانی کمکتون خواهیم کرد.

 • سلام من تصادف کردم عصب هفتم صورتم فلج شده وعصب گوشم فلج شده در ایران دکتر ها عملم نمی کنند تا به ده تا دکتر مراجعه کردم و هیچ کدومشون عملم نمی کنند می خواستم بدونم تو آلمان درمان می شوم

  • سلام
   اینکه بتونید در آلمان درمان بشید یا نه رو نمیدونم. در پزشکی ایران پیشرفتهای خوبی داشته، اما اگر فکر میکنید در آلمان درمان خواهید شد، باید اول با یک پزشک و بیمارستان در آلمان مکاتبه کرده و مدارک پزشکیتون رو برای اونها ارسال کنید، در صورت موافقت باید هزینه های درمان رو بپردازید تا برای شما دعوتنامه بفرستن، بعد از اون میتونید کارهای اخذ ویزای پزشکی رو انجام بدید.

 • سلام یه سوال داشتم در مورد همراه بیمار واسه کشور آلمان که بیمار بستگان درجه هستند و در آلمان هستند
  سوالم این هست من دفعه اول هستش که میخوام با نامه پزشکی اقدام کنم جواب سفارت و مهر زدن پاسپورت چقد طول میکشه؟ در حالت عادی واسه دفعه اول یک ماه زمان میبره واسه همراه بیمار حدودا چقد زمان میبره؟

 • سلام .ببخشید من بیماری ام اس دارم با ۳۳ سال سن.ودر مورد باردار شدن در رابطه با بیماری مشکل دارم آیا امکان دریافت ویزای پزشکی دارم؟؟

  • سلام
   بله امکانش هست، اما باید بتونید از یه بیمارستان‌ پذیرش و دعوتنامه بگیرید. پذیرش اونها هم به این صورت هست که باید مدارک بیماریتون رو ترجمه و برای اونها ارسال کنید، بعد از اون هم هزینه‌های درمانی رو که اونها مشخص میکنن برای اونها واریز کنید تا بتونید ازشون دعوتنامه بگیرید. باید ببینید هزینه درمانتون به چقدر میشه. اگر فکر میکنید از پسش برمیاید، بله امکانش هست.

 • سلام
  من از ناحیه پای چپ مشکل مادرزادی دارم و امکان ساخت پرتز مناسب در ایران برام وجود ندارد. چون خیلی از قطعاتی که میخواهم وارد نمیشود. و یا خیلی گران هستند. یکی از اقوام درجه یکم ساکن امریکا هستند. آیا میتونم برای امریکا از طریق ویزای درمانی اقدام کنم؟

  • سلام
   بله میتونین اقدام کنین ولی الان بیمارستان ها شرایطشون طوری شده که اول پول درمان و میگیرن بعد دعوتنامه میدن
   و اینکه باید به سفارت ثابت کنین که شرایط پرداخت درمان و دارید.

 • با عرض سلام
  بنده با موسسه شما تماس گرفتم و همکارانتون فرمودن که برای ویزای درمانی کار نمیکنند
  درسته؟

 • سلام
  با فرض دارا بودن همه ی شرایط فقط میخوام بدونم حدودا چقدر پول لازمه برای درمان در المان؟
  ممنون

  • سلام،
   سوالتون خیلی کلی هست، اگر امکانش هست برای راهنمایی بهتر با کارشناسان ما در ویزالند تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۳۱۴۳

 • سلام…من بیست سالمه و به گفته دکترها میزان اسپرم در مایع منیم به حداقل رسیده و تایید کردن که نابارور شدم میخواستم بدونم برای درمان در یکی از کشورهایی که گفتید به ترتیب باید چه کارهایی انجام بدم و تقریبا به چه مقدار پول نیاز دارم

  • سلام
   اگر پزشک معالج تون نامه دارید که ادامه درمان تون در ایران میسر نیست، بله می‌تونید برای درمان به کشور آلمان سفر کنید.

 • سلام.پسر هیجده ساله من به تازگی دچار سرطان لنفوم شده که امروز اولین روز شیمی درمانی رو شروع کردن.میخواستم ببینم برای ادامه درمان میتونم ویزای پزشکی درمانی از کشور المان دریافت کنم و ایشون رو برای ادامه درمان به المان ببرم؟ شرایط چی هست و باید از کجا شروع کنم؟ با تشکر

  • سلام
   اولین شرط این هست که ادامه درمان ایشون در ایران امکان پذیر نباشد.
   دومین شرط هم این هست که توانایی پرداخت تمامی هزینه‌ها رو داشته باشید.

 • سلام، میخاستم بدونم آیا دولت به کسانی که قصد درمان در کشور خارجی دارند ارز دولتی یا کمک مال میکند یا نه؟ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

 • سلام من یک فرزند دارم که ویزای دانشجویی گرفته با همسر و فرزندش رفتن کانادا من و پدرش که سابقه ۷سفر اروپایی داریم اگر در حال حاضر تقاضای ویزای توریستی پنج ساله کانادا بدهیم آیا در پرونده فرزندم اثر منفی میگذارد

 • سلام پدرم سرطان معده داره و ادامه درمانش در ایران امکان پذیر نیست و به گفته دکتر ها یک دقیقه هم یک دقیقه هست وقت زیادی‌ نداریم ویزای فرانسه و یا انگلستان حدودا چقدر طول میکشه؟فرصتمون خیلی کمه

 • با سلام
  آیا برای یک کودک ۵ ساله مبتلا به بیماری دیابت مزمن با همراهی مادرش ، میشه پذیرش بیمارستان جهت درمان گرفت؟ چون شما گفته اید بیماری های تومور و سرطان و پیوندی فقط

 • سلام. من پسری ۲۴ ساله دارم ، مادرزادی مبتلا به بیماری میلو مننگوسل بوده و بی اختیاری ادرار و مدفوع داره .چندین بار عمل شده والان هم دکترا میگن احتمال داره در اینده به آتروفی عضلانی وفلج شدن دچار بشه.از لحاظ مالی هم توانایی تامین هزینه های دکتر و پوشاک و عمل ندارم. خواهشندم راهنمایی کنید چگونه برای کشورهای خارجی مناسب ویزای درمانی بگیرم و بهش رسیدگی و حمایت کنند .
  با تشکر.

 • با سلام و خسته نباشید من همسرم پروین شهماری بیماری تشنج داره بیست و چهار قرص تشنج میخوره خوب نمیشه ساکن تهران هستیم بخاطر این قرصها بچه دار نکشیم دوبار باردار شد اما بخاطر این قرصها قصد کرد الان هم دارو خارجی گران شده نمیدونم بخرم داروی ایرانی میخوره سرفه میکنه میترسم ریه اش هم از بین بره کل داریم هم چهار صد میلیون تومان هستش لطفا راهنمای کنید میخوام برام کشور کانادا هم اقامت داریم را بگیرم و هم همسرم اونجا تحت درمان بشه خوب بشه بچه دار بشیم من و همسرم سی و نه سال داریم لطفا راهنمایی کنید

  • سلام
   باید از پزشک و یا بیمارستان شون نامه‌ای مبنی بر اینکه ادامه درمان شون در ایران ممکن نیست، داشته باشید.

 • سلام من سرطان تیروئد دارم ایا با ۵۰۰ میلیون تومان میتونم برم المان یا امریکا برای درمان .کدام کشور راحت تر ویزا میدهد

  • سلام
   باید مدارک پزشکی تون ترجمه شود.
   مدارک پزشکی ترجمه شده رو برای ما ارسال کنید تا ببینیم میتونیم براتون از بیمارستان پذیرش بگیریم و یا خیر.

 • من یه دختر مجردم ۲۷سالمه با فوق لیسانس معماری..یکسال و نیم پیش تصادف وحشتناکی داشتم و کلی عمل شدم.هنوز دوتا عمل بسیار سنگین دارم که پزشکها و خدمات درمانی ایران از پسش برنمیان. قصد رفتن به کشور دیگه رو دارم و درمانمو اونجا انجام بدم حالا سوالم اینه با ۳۰۰میلیون آیا میتونم آلمان اقامت دائم بگیرم؟و از چه طریق میتونم؟درمان یا تحصیل؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سلام
   برای شرایط سنجی به اطلاعات بیشتری نیاز داریم
   لطفا با شماره ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹ تماس بگیرید.

 • سلام.وقت بخیر.من ارتریت روماتوئید دارم.ظاهرا درمان نداره.حداقل در ایران.برای درمان امکان گرفتن ویزاهست؟کشور مد نظرم کاناداست

  • سلام
   به اسناد و مدارک ویزا اعطا می‌شود.
   چک کنید ببینید درمانی در ایران نداره، برای اخذ ویزای پرشکی اقدام کنید.

 • سلام وقتتون بخیر.دختر من دوازده سالشه و بیماری قلبی داره،تترالوژی فالوت.البته یبار در یکسالگی جراحی باز انجام داده.منتهی همچنان مشکل دریچه حل نشده و باید تعویض دریچه کنیم.امکانات ایران تحریم شده و من خیلی نگرانشم.قلب تنها عضویه که عامل زندگیه یک انسانه.خودم مستآجرم و مطلقه.آیا راهی هست که بتونم از طریق ویزای پزشکی دخترمو بیارم آلمان تا دکترا چکاپش کنند.الان دوازده ساله که اجازه فعالیت زیاد بدنی نداره و من نگران سلامتیشم.حتی بیمارستان رجایی هم بردم و اونجامتآسفانه خیلی از بچه هاجونشونو ازدست دادن.میشه راهنماییم کنید چطوربدون تمکن مالی ویزا بگیرم.

  • سلام
   مدارک بیماری تون باید توسط دارالترجمه رسمی ترجمه شود.
   اگر بیمارستانی در المان تایید کنند که میتونند بیماری شما رو درمان کنند، احتمال اینکه بتونید ویزا بگیرید بالا هست.

 • سلام خسته نباشید همسرم توی تصادف زانوش خرد شد و در رفتگی شدید مفصل پیدا کرد که تو ایران نتونستن براش مفصل بزارن که بتونه پاش رو خم و راست کنه و تنها راهشون این بود که خشک بشه پا و دیگه نتونه زانوش رو خم کنه ولی وقتی این عمل رو انجام دادیم شرایط سخت شده تو ماشین نشستن و مکانهای عمومی واقعا شرایط سخته به ما گفتن تو المان میتونن درمان کنن و مفصل رو براش بزارن از حرفای شما متوجه شدم هزینه ها خیای بالاس ای کاش راهی پیدا بشه که این عمل واسه همسرم انجام بشه چطور میتونم براورد کنم هزینه این عمل رو تو المان هیچ کسی رو ندارم توی خارج از ایران که بخاد پیگیر کارم بشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام
   باید مدارک پزشکی شون توسط دارالترجمه رسمی، ترجمه بشه و ما برای بیمارستان های آلمان ارسال کنیم تا هزینه عمل رو اعلام کنند.

 • سلام
  من میخوام برای ویزیت چشمم برم آلمان. مطمئن هم نیستم که معالجه بشم یا نه. فقط میخوام یه ویزیت دکتر چشم توی آلمان انجام بدم. با این شرایط میتونم ویزای پزشکی بگیرم یا نه؟

  • سلام
   اگر از پزشک تون نامه ای داشته باشید مبنی بر اینکه ادامه درمان تون در ایران امکان پذیر نیست، بله می‌تونید.

 • باعرض سلام من جوانی ۲۹ساله که هیچ کسی رو ندارم وهر دومفصل لگنم خراب شده باید چکار کنم بااین همه هزینه مدتی یه بخاطر پام ناراحتم چون نمیتوانم کار بکنم

 • باسلام خواستم ببینم برای درمان ویا حداقل رهایی ازتزریق روزانه انسولین فرزند۱۰ساله ام ‌چه کشوری خوبه انتخاب کنم،،؟ پیشنهاد خودم کاناداهست خوبه ؟

 • با سلام خدمته همه زحمت کشا که خدمت کردنو معرفتو شخصیتو با پول نمیسنجن من سال٩۵تصادف کردم و بر اثر منفجر شدم سی ان جی ماشین دچار سوختگی شدید دستو صورت شدم و پایه سمته چپمم کوتاه شد اگر راهناماییم کنید یا راهیو نشون بدید که بتونم از ایران برم تا درمان بشمو سلامتیمو بدست بیارم ممنونتون میشم البته چند ماهی هست که از ویلچر بلند شدم و سلامتیمو الان مدیون اول پدرم مادرم هستم که دارو ندارشونو واسم گذاشتن و دوم محدود دکترایی که عملایه سختو طولانی روم انجام دادن اگر راهنماییم کنید ممنونم چون دکترایه ایران متاسفانه کار درستاش از ایران خیلیاشون رفتن چندتایی هم که هستن تجارت میکنن نه طبابت و اینکه علمشونم پایین تر از کشورایه دیگست خیلی عملام مونده که ایران از پسش بر نمیادو علمشو ندارن ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

  • سلام
   امیدواریم که سلامتیتون رو کامل به دست بیارید دوباره
   درمان در کشور های خارجی، هزینه های بسیار بالایی داره.
   و ملزم به اینه که قبل از سفر به اون کشور تمامی هزینه هارو پرداخت کنید
   اگر این توانایی رو دارید، با مشاوران ما در تماس باشید

 • من جانبازم دچارسیروزکبدی براثربیماری. شدم که خوشبختانه عامل بیماری ام باداروهای جدیدوارداتی جدیدازبین رفت ام متاسفانه باموردعمل پیوندکبدقرارگیرم من بیه خدمات درمانی وتکمیلی بیمه دی وجانبازبنیادشهیدهستم به نظرشما چکارکنم جهت پیون کبدجهت کدام کشوراقدام کنم
  ۰۰۹۸۹۱۳۰۸۳۰۱۵۷

  • عرض ارادت
   کشور آلمان معمولا اینطور خدمات پزشکی رو دارند ولی باید از نظر مالی شرایط خوبی داشته باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.