Loading
درحال بارگذاری، لطفا منتظر بمانید...

تعطیلی سفارت استرالیا در تهران | هشدار سفارت استرالیا به فساد احتمالی

به گزارش گروه خبری ویزالند، دولت استرالیا پس از ادعای برخی از کارشناسان ویزای این کشور برای ادعای صدور ویزای جعلی و آشنا بازی با افسران ویزای این کشور، برای جلوگیری از هرگونه فساد احتمالی، پروسه اعطا ویزا در سفارت تهران را متوقف کرد.

اتهامات مطرح شده در ژانویه سال ۲۰۱۷ به سفارت استرالیا فرستاده شد و برای اجرای دقیق و صادقانه طبق قانون استرالیا، به کمیسیون عالی مجلس استرالیا فرستاده شد.

محققین کمیسیون عالی مجلس استرالیا، چندین ایرانی را که با ویزا به استرالیا وارد شده بودند، در مورد نحوه چگونگی اخذ ویزا، مورد سوال قرار داده اند.

این اتفاق، نگرانی های بیشتری را در مورد یکپارچگی سیستم ویزای استرالیا ایجاد می‌کند.

پیش از این، در مورد کلاه برداری ها و جعل ویزای ۴۵۷ استرالیا (ویزای بازدید از خانواده) نیز اخباری منتشر شده بود که از متقاضیان ده ها هزار دلار گرفته شده بود.

محمدرضا عظیمی، رئییس انجمن مشاوران  ویزای استرالیا در تهران گفت: ما از سفارت استرالیا درخواست کردیم که اجازه دهد اتهامات را مورد بررسی قرار دهیم و اعضای انجمن ما اطمینان حاصل کنند که ریجکت و یا اعطای ویزای استرالیا به متقاضیان، بر اساس قانون و مقررات مهاجرت به استرالیا می‌باشد.

وی افزود: مقامات ارشد سفارت استرالیا از ما خواستند تا اسامی افرادی که درگیر این فساد شده اند را، اعلام کنیم. ما چند جلسه در مجمع برگزار کردیم، چرا که این موضوع بسیار حساس است و ما می‌خواهیم این اطلاعات به صورت محرمانه در انجمن حفظ شود.

بیشتر بدانید: ریجکتی ویزای استرالیا

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

تعطیلی سفارت استرالیا در تهران | هشدار سفارت استرالیا به فساد احتمالی
امتیاز 3.7 از 3 رأی‌
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!