مدیر حج و زیارت البرز با بیان اینکه نام‌نویسی برای حضور در پیاده‌روی اربعین از طریق سامانه سماح انجام می‌شود گفت: هزینه‌ای که باید به صورت اینترنتی از طریق سامانه سماح پرداخت شود شامل روادید، بیمه و پزشکی اربعین معادل ۲۳۴ هزار و ۸۷۵ تومان تعیین شده است.

به گزارش ایسنا، عباس دمیرچی اظهار کرد: تاکنون ۴۵ هزار البرزی برای دریافت ویزای اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند. نام نویسی برای دریافت ویزا توسط نمایندگی کنسولگری عراق مستقر در این استان انجام می‌شود.

وی افزود: زائران اربعین برای دریافت ویزا نیازی به حضور در محل کنسولگری ندارند و باید به صورت اینترنتی در سامانه سماح نام نویسی کنند.

وی با اشاره به پرداخت اینترنتی مبالغ صدور ویزا اظهار کرد: زائران باید مبالغ مورد نظر برای صدور ویزا را به صورت اینترنتی پرداخت کرده و پس از تکمیل نام نویسی در سامانه سماح با در دست داشتن گذرنامه و دو قطعه عکس به دفاتر زیارتی مراجعه کنند، بر این اساس زائرین نباید هیچ مبلغ نقدی به دفاتر زیارتی پرداخت کنند.

دمیرچی اضافه کرد: هزینه‌ای که باید به صورت اینترنتی از طریق سامانه سماح پرداخت شود شامل روادید، بیمه و پزشکی اربعین معادل ۲۳۴ هزار و ۸۷۵ تومان تعیین شده است.

وی گفت: زائران اربعین مراحل نام نویسی را به روزهای پایانی موکول نکنند تا برنامه‌ریزان بتوانند در اسرع وقت تمهیدات مناسب را فراهم کنند.

منبع: ایسنا

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

صدور ویزا دو روز مانده به اربعین متوقف می‌شود
امتیاز 3 از 1 رأی‌
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!