با تصویب قانون جدید دولت کانادا در زمینه تبدیل ویزای توریستی به کاری، شایعاتی در مورد آسان‌شدن شرایط صدور ویزای توریستی کشور به گوش می‌رسد! این شایعات تا جایی گسترش‌یافته که حتی باعث شده متقاضیان ویزای کانادا تصور کنند می‌توانند بدون هیچ گونه تمکن مالی ویزای کانادا گرفته و مثل آب خوردن وارد این کشور شوند! اما آیا واقعاً کانادا شرایط صدور ویزای توریستی خود را آسان کرده است و اگر این خبر صحت دارد تا چه اندازه به واقعیت نزدیک است؟

اخذ ویزای توریستی کانادا مثل آب‌خوردن!

کانادا از کمبود نیروی کار رنج می‌برد و همین موضوع باعث شده تا بخشی از نیروی کار مورد نیاز بازار کاری خود را از طریق افرادی جذب کند که با ویزای ویزیتوری وارد این کشور شده‌اند! از آنجایی‌ که اخذ ویزای توریستی کانادا نیاز به تمکن مالی قوی، سابقه سفری به کشورهایی مثل حوزه شنگن، انگلستان، استرالیا، ژاپن و… دارد، تصویب قانون جدید تبدیل ویزای توریستی به کاری باعث شد بعضی از افراد چنین تصور کنند که بدون داشتن چنین شرایطی می‌توان اقدام به اخذ ویزای توریستی کانادا کرد! حتی شاید به این شرایط نیاز باشد؛ ولی افسر سفارت با چشم‌پوشی از نداشتن این گونه شرایط، برای جذب حداکثری توریست و نیروی کار درخواست ویزای کانادا را قبول خواهد کرد!

حقیقت رایگان شدن ویزای توریستی کانادا

هیچ وقت یک کشوری که ویزای آن اعتبار بالایی در جهان دارد، روادید خود را مجانی نمی‌کند، مگر در شرایط خاص و آن هم بر اساس پیمان‌های دو یا چندجانبه‌ای که میان کشور‌ها بسته می‌شود. پس ویزای توریستی کانادا مجانی نشده و شما باید هزینه درخواست ویزا که شامل 100 دلار برای درخواست ویزا و 85 دلار برای انگشت‌نگاری را به سفارت این کشور بپردازید.

اخذ ویزای توریستی کانادا بدون تمکن مالی!

دوست من با ارائه 100 میلیون تومان تمکن مالی ویزای توریستی کانادا اخذ کرده است! دریافت ویزای توریستی کانادا با چنین مبلغی شدنی نیست! زیرا درست است که کشور کانادا به توریست و نیروی کار نیاز دارد، ولی به دنبال افرادی است که از نظر مالی هم توانایی نسبتاً خوبی داشته باشند و از پس هزینه‌های اقامت 6 ماهه خودشان تا پیدا کردن کار برآیند! حتی این مبلغ از حداقل میزان تمکن مالی مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کانادا کمتر می‌باشد! در حال حاضر حداقل تمکن مالی موردنیاز برای گرفتن روادید توریستی کانادا 200 تا 300 میلیون تومان است و پایین‌تر از این مبلغ قطعاً اخذ ویزا را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد!

تراول هیستوری همچنان برگ برنده محسوب می‌شود!

برای اخذ ویزای توریستی کانادا حتماً لازم نیست به سفارت سابقه سفری ارائه دهید! اما ارائه تراول هیستوری قوی شانس اخذ ویزای این کشور را چندبرابر و شما را یک توریست واقعی معرفی می‌کند! از طرفی سابقه سفری برای گرفتن ویزای کاری این کشور نیز می‌تواند به پرونده کمک و اطمینان افسر سفارت از نظر تعهدپذیری به شما را بیشتر کند.

چه ایرادی در این قسمت از متن وجود دارد؟

خوشحال می‌شویم اگر در این مورد توضیح بیشتری دهید

آیا از این مطلب راضی بودید؟

با ارسال بازخورد به بهبود کیفیت محتوای ویزالند کمک کنید.

بازخورد شما ثبت شد؛ با تشکر