کالج هنرهای معاصر و فناوری جورج براون یک کالج عمومی و کاملا معتبر در زمینه هنر و تکنولوژی می‌باشد. این کالج با ۳ ساختمان در مرکز شهر تورنتور (استان انتاریو کانادا) واقع شده است. همانند کالج های دیگر انتاریو، (GBC George Brown College) در سال ۱۹۶۶ توسط دولت انتاریو تاسیس شد. توجه داشته باشید که کالج جورج براون زیر نظر دانشگاه Ryerson فعالیت می‌کند.

در این مطلب می‌خوانید

📌 در کالج جورج براون در چه رشته‌هایی می‌توانید تحصیل کنید؟

📌 برای گرفتن پذیرش از کالج جورج براون چه کاری باید انجام دهیم؟

در کالج جورج براون در چه رشته‌هایی می‌توانید تحصیل کنید؟

جورج براون گرایش‌های مختلفی از رشته‌های هنر و طراحی، کسب و کار، خدمات اجتماعی، آموزش‌های ابتدایی کودکان، مهندسی ساخت و ساز، علوم بهداشتی، مهمان‌داری و هنر آشپزی، مطالعات آماده سازی، برنامه‌های تخصصی و خدمات برای دانش‌آموزان محلی و بین المللی ارائه می‌دهد. این کالج ۳۵ برنامه برای کاردانی (Diploma 31) برنامه برای کارشناسی (Advanced diploma) و زیر نظر مستقیم داشگاه Ryerson ارائه می‌کند. شما می‌توانید در رشته‌های تحصیلی زیر در کالج جورج براون تحصیل کنید:

  1. لیسانس ترجمه زبان انگلیسی آمریکایی
  2. لیسانس هنرهای کاربردی – سرپرستی کودکان
  3. کاردانی آموزش ابتدایی کودکان
  4. لیسانس پرستاری
  5. لیسانس بازرگانی – خدمات مالی
  6. لیسانس بازرگانی – مدیریت رستوران
  7. لیسانس کاربردی کسب و کار – مهمان‌داری
  8. لیسانس فناوری – مدیریت ساخت و ساز

علاوه بر برنامه‌های آموزشی در بالا، ۲۷ برنامه آموزشی با ارائه گواهینامه، ۵ برنامه پیش کالج (که عموما کرس‌های زبان هستند) و ۲۸ برنامه لیسانس در دوره‌های تمام وقت کالج جرج براون برگزار می‌شود. در کل، حدودا ۱۹۳ رشته تحصیلی در GBC برگزار می‌شود.

برای گرفتن پذیرش از کالج جورج براون چه کاری باید انجام دهیم؟

قبل از هر چیز، باید رشته تحصیلی مد نظر خود را انتخاب کنید. پس از آن، اگر دارای مدرک دیپلم هستید، دیپلم خود را به همراه ریز نمرات ۳ سال آخرتان را باید به زبان انگلیسی ترجمه کنید. توجه داشته باشید که ترجمه این مدارک باید توسط دارالترجمه رسمی انجام شود و همچنین باید به تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه نیز برسد. در صورتی که دارای مدرک دانشگاهی هستید، این مدارک باید توسط سیستم WES به تائیدیه برسد. تائیدیه WES حدودا ۱ ماه زمان می‌برد و این امر را می‌توانید به گروه مسافرتی ویزالند بسپارید. پس از آن که تمامی کارهای بالا انجام شد، درخواست تحصیل خود را در کالج جورج براون به ویزالند ارسال کنید تا مراحل اخذ پذیرش توسط کارشناسان ویزالند آغاز شود.

پیشنهاد ویزالند: ویزای تحصیلی کانادا (شرایط، هزینه ها و مدارک)

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

معرفی کالج جورج براون در کانادا + رشته‌های تحصیلی کالج جورج براون
امتیاز 2.7 از 3 رأی‌
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!