اطلاعیه کرونا و ویزا سوئد

در حال حاضر امکان درخواست ویزای شینگن سوئد وجود ندارد. از تاریخ ژانویه ۲۰۲۱، سفارت سوئد با تمامی متقاضیانی که از قبل وقت داشتند، در رابطه با وقت سفارت جدید، تماس خواهد گرفت. همچنین کارت‌های اقامت (UT-card) نیز  در این مدت توزیع می شوند.

شهروندان ایران ، عراق و افغانستان، که پرونده اقامت آن‌ها در جریان است، می‌توانند، وقت سفارت خود را برای انجام امور انگشت نگاری ثبت نمایند. وقت‌های موجود در تقویم سفارت، به ترتیب اولویت زیر ارائه خواهند شد:

 • متقاضیان ویزای تحصیلی و یا ویزای کار که مجوز کار و یا تحصیل آنها، ممکن است منقضی شود.
 • متقاضیان ویزا برای پیوست و یا همراهی شخصی که در سوئد ساکن است.

می‌توان گفت ویزای سوئد، درحال حاضر یکی از سخت ترین ویزای کشورهای حوزه شینگن است. با توجه به اینکه تمکن مالی و گردش حساب تاثیری به سزایی در اخذ ویزای سوئد دارد، اما بدون دعوتنامه تقریبا محال است که بتوانید ویزای این کشور را بگیرید. برای ورود به حوزه شینگن، به هیچ عنوان سوئد را مبدا قرار ندهید. پیشنهاد می‌کنیم با توجه به تغییرات شرایط ویزای سوئد، قبل از اقدام حتما با کارشناسان ویزالند تماس بگیرید.

در این مطلب می‌خوانید

📌 شرایط اخذ ویزای سوئد

📌 مدت زمان جوابدهی به ویزای سوئد

📌 هزینه ویزای سوئد

📌 مدارک ویزای سوئد

📌 وقت سفارت سوئد

📌 ریجکت ویزای سوئد

📌 رفع ریجکت ویزای سوئد و اعتراض به رد شدن آن

📌 سفارت سوئد در تهران

📌 انواع ویزای سوئد

شرایط اخذ ویزای سوئد

با توجه به سختگیری های سفارت سوئد در اعطای ویزا به ایرانیان، در حال حاضر فقط و فقط با ارائه دعوت‌نامه معتبر از سوی اقوام واجد شرایط دریافت ویزای سوئد می‌باشید. در متن دعوتنامه باید نام و نام خانوادگی دعوت کننده، محل اقامت ایشان، نسبت دعوت کننده با شما، شغل ایشان و مدت زمان اقامت شما حتما باید ذکر شود. در صورتی که ایشان از شما حمایت مالی می‌کنند حتما در متن دعوتنامه باید ذکر شود.

مدت زمان جوابدهی به ویزای سوئد

پس از حضور در سفارت سوئد و ارائه مدارک و انگشت نگاری، تقریبا بین ۱۴ تا ۲۱ روز کاری بعد جواب ویزا برای شما صادر می‌شود. برای دریافت جواب ویزای سوئد، شخص متقاضی باید به همراه کارت شناسایی و رسید درخواست ویزا به سفارت این کشور مراجعه کنید.

هزینه ویزای سوئد

هزینه درخواست ویزای سوئد در گروه مسافرتی ویزالند، ۴۰۰ یورو می‌باشد. توجه داشته باشید که این هزینه فقط برای دریافت وقت سفارت، پرداخت هزینه ویزای درخواستی، بیمه مسافرتی، رزرو بلیط رفت و برگشت، واچر هتل و غیره می‌باشد. با توجه به اینکه هزینه درخواست ویزا به صورت آنلاین پرداخت می‌شود، نیازی به پرداخت هزینه در سفارت سوئد نیست.

مدارک ویزای سوئد

مدارک ویزای سوئد باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود. نیازی به گرفتن تائیدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برای ویزای سوئد نیست.

چک لیست مدارک ویزای سوئد به شرح زیر می‌باشد:

📑 فرم درخواست ویزای سوئد

📑 رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا

📑 پرینت برگه وقت سفارت

📑 اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی

📑 اصل و ترجمه کارت ملی و شناسنامه

📑 ارائه دعوت نامه معتبر

📑 گردش حساب ۳ ماهه متقاضی

📑 تمکن مالی به یورو

📑 رزرو بلیط رفت و برگشت

📑 واچر هتل

وقت سفارت سوئد

تعیین وقت سفارت سوئد، توسط کنسولگری همین کشور در ایران انجام می‌شود. فرم درخواست ویزای این کشور به صورت آنلاین تکمیل شده و حتی شما باید هزینه ویزای خود را نیز در همین سایت پرداخت کنید. ۶۰ روز پس از ارائه درخواست می‌توانید در سفارت این کشور حضور داشته باشید اما اگر می‌خواهید وقت سفارت شما کمتر از ۲ هفته باشد، می‌توانید با ارائه مدرک به سفارت سوئد در تهران ایمیلی ارسال کنید تا در مدت زمان کمتری در سفارت این کشور حضور داشته باشید. وقت سفارت سوئد مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری به سفارت این کشور مراجعه می‌کنید.  

ریجکت ویزای سوئد

با توجه به سختگیری‌های سفارت سوئد در اعطای ویزا به متقاضیان ایرانی، معمولا نرخ ریجکتی ویزای این کشور بالا می‌باشد. رایج‌ترین دلیل رد شدن ویزای سوئد، عدم اعتماد افسران ویزا به بازگشت متقاضیان به کشور محل اقامت خود می‌باشد.

دلایل ریجکت ویزای سوئد به شرح زیر است:

 • عدم اعتماد به بازگشت متقاضیان
 • عدم توانایی در متقاعد کردن افسر ویزا از هدف سفر به سوئد
 • عدم توانایی در پرداخت هزینه‌های اقامت در سوئد
 • ارائه مدارک دروغین و غیرواقعی
 • ارائه بیمه مسافرتی نامعتب

رفع ریجکت ویزای سوئد و اعتراض به رد شدن آن

رفع ریجکت ویزای سوئد وجود ندارد و شما می‌توانید ۶ ماه پس از ریجکتی و با رفع کردن نواقص پرونده خود دوباره اقدام کنید. برای اعتراض به رد شدن ویزای سوئد، ایمیلی در انتهای برگه ریجکتی نوشته شده است که می‌توانید اعتراض خود را همراه با ارائه اسناد و مدارک معتبر به این ایمیل ارسال کنید.

سفارت سوئد در تهران

سفارت سوئد در تهران در آدرس پاسداران، خیابان بوستان، خیابان نسترن، پلاک ۲۷ واقع شده است. شما می‌توانید در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ ظهر با داشتن برگه وقت سفارت، برای تحویل مدارک و انگشت نگاری در این مرکز حضور داشته باشید. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان بدون تعیین وقت قبلی مجاز به ورود به سفارت سوئد نمی‌باشید.

انواع ویزای سوئد

با توجه به هدف شما از سفر به سوئد، ویزای این کشور در انواع مختلفی صادر می‌شود. ویزای کاری، تحصیلی و توریستی محبوب‌ترین ویزاهایی است که متقاضیان از سفارت سوئد درخواست می‌کنند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

ویزای توریستی سوئد:

مهم‌ترین شرط اخذ ویزای توریستی سوئد، ارائه دعوت‌نامه است. شما فقط با ارائه دعوتنامه و گردش حساب و تمکن مالی خوب می‌توانید از سوئد ویزای توریستی بگیرید. شما با ویزای توریستی می‌توانید ۹۰ روز در هر ۶ ماه در کشور سوئد اقامت داشته باشید.

ویزای تحصیلی سوئد:

برای دریافت ویزای تحصیلی حتما باید از سوی یک مدرسه، دانشگاه و یا یک موسسه دعوتنامه معتبر ارائه کنید. پس از اتمام مدت زمان تحصیل باید خاک سوئد را ترک کنید.

ویزای کاری سوئد:

اخذ ویزای کاری سوئد نیز، نیاز به ارائه دعوتنامه دارد. دعوتنامه ویزای کاری سوئد باید از سوی یک کافرما، شرکت و یا موسسه باشد. اعطای ویزای کاری سوئد، فقط در صورتی که است که در این کشور نیاز به نیروی کار ماهر خارجی باشد.

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.1 از 35 رأی‌

دیدگاه ها

َ ارسال دیدگاه جدید

۶۳ دیدگاه ها

 • سلام
  سال گذشته د سوید یکشرک بنام خودم ثبت کردم ولی بخاطر کرونا نتوانستم برای خریدمکا. بروم انشاالله بعد تعطیلات
  از طرف وکیلم برام دعوتنامه ارسال میشود من در اینجا دارای پروانه کسب وکارفرما هستم وبرای ۵ نفر هم لیست ارسال میکنم تمکن مالی هم دارم ایابرای کارگاه فقط سند ندارم بنچاق است ایا به مشک میخورم برای گرفتن ویزا

 • با سلام بنده دانشجو هستم تو سوئد اقوامم زندگی میکنند خیلی میخوام به عنوان یک توریست سفر کنم برای دیدنشون ،بهشون بگم ک برام دعوتنامه بفرستن یا خودم وقت سفارت بگیرم کدوم کار بهتر و سریعتره ،الان ک شرایط کرونایی هست چطوره ویزای توریستی میدن از طریق دعوتنامه یا خیر

  • سلام؛ فعلا در حال حاضر حوزه شنگن وقت توریستی نمیده. ولی در کل اگه سنتون زیر ۳۰ سال هستش حتما با خانواده اقدام کنید و حتما دعوتنامه بگیرید که هدف سفرتون مشخص باشه.

 • سلام من خاله ام سوئد هست و من دانشجو هستم میخواستم با مادرم برای ویزای توریستی اقدام کنم و یک بار هم ویزای شنگن دریافت کردیم
  چقدر امکان دارد ویزا بدهند

  • سلام؛ در حال حاضر حوزه شنگن وقت توریستی نمی ده .بخاطر شرایط کرونا و مرز بسته هستش.

    • یسلام؛ باید دعوتنامه داشته باشید. و در کنار دعوت کننده سفارت از شما مدارک شغلی معتیر و هویتی و سند ملکی و مدارک بانکی که مانده تون کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان نباشه می خواد که شانس گرفتن ویزا رو داشته باشید.

 • سلام من و همسرم میخوام به سوئد مهاجرت کنم البته خواهر خانومم چند ساله که سوئد زندگی میکنه میخواستم بدونم اگه برامون ویزا بفرستن شرایط مهاجرت ما چجوریه ممنون میشم منو راهنمایی کنید

 • سلام و با عرض خسته نباشید خدمت شما،
  من خواهرم رو میخوام دعوت کنم سوعد، وضعیت مالی من اینجا خوبه ولی متاسفانه خواهرم دانشجو هست و پاس دانشجویی دارد تمکن مالی خوبی ندارد، با این حال چقدر شانس دارد برای دریافت ویزا؟
  ممنون بابت جواب

  • سلام؛ اگه ایشون سنشون زیر ۳۰ سال هست و مجرد هستن بهتربا خانواده پدر یا مادر اقدام کنن که شانس گرفتن ویزا داشته باشن. و ایکنه پدر یا مادر می تونن ساپورتر باشن.

 • سلام و وقت بخیر. من در یکی از دانشگاه های سوئد پذیرفته شدم و اسکالرشیپ هم دریافت کردم.اسکالرشیپ دانشگاه فقط هزینه های شهریه رو کاور میکنه و برای هزینه های زندگی نیاز به ارائه تمکن مالی هست.میخواستم بدونم با توجه به اینکه هزینه تحصیل ام رایگانه،مقدار مبلغی که در حساب بانکی ام باید برای دریافت ویزا نشون بدم چقدر هست؟

 • سلام وعرض ادب من از دانشگاه سوئد پذیرش گرفتم و برای ژانویه ۲۰۲۱ باید سر کلاس باشم ولی میگن ویزا داده نمیشه و به مصاحبه نمی رسید ببخشید میشه بفرمایید چرا نمیرسم؟

  • سلام؛ ما در زمینه ویزای تحصیلی سوئد فعالیت نداریم. اما این موضوع رو حتما از طریق شرکت‌هایی که در زمینه اخذ ویزای تحصیلی سوئد فعالیت دارن پیگیری کنید.

 • سلام. من شهروند سوئد هستم و در ماه آینده فرزندم به دنیا می آید، آیا امکانش هست که برای مادرم که ساکن ایران هست، درخواست ویزا بدهم با توجه به شرایط کرونا؟

 • با عرض سلام، بنده یکبار در سال ۲۰۱۱ ویزای شینگن برای کشور آلمان رو دریافت کردم، مورد ویزام، ویزای همراه بود. به واسطه ی همسرم که در مقطع دکتری از دانشگاه مونیخ پذیرش گرفته بود به مدت دوسال ساکن اونجا بودیم و بعد برگشتیم. بنده دوسال هست که از همسرم جدا شدم. در اواسط و اواخر سال ۹۸ برای ویزای کالج فرانسه اقدام کردم و متاسفانه درخواستم ریجکت شد. همه ی مدارکم کامل بود. دلیل ریجکت ویزام این بود که آفیسر قانع نشد که من برمیگردم. بنده در حال حاضر ۴۰ سال دارم. اخیرا با شخصی آشنا شدم که در کشور سوئد دانشجوی کارشناسی ارشد هست و به زودی قرار هست ازدواج کنیم. میخواستم ازتون سوال کنم که با شرایطی که قبلا داشتم. اگه بخوام به عنوان همراه، درخواست ویزا بدم. شانسم در چه حدیه؟ آیا می تونم ویزا بگیرم؟

  • سلام؛ برای ویزای همراه که نمیتونید اقدام کنید چون نسبتی با ایشون ندارید. اما میتونید برای ویزای ویزیتوری با دعوتنامه ایشون اقدام کنید. بعد از اینکه تشریف بردید کارهای ازدواجتون رو همونجا انجام بدید. یا اینکه ایشون تشریف بیارن ایران و اینجا ازدواج کنید، بعد ایشون برگردن و شما درخواست ویزای همراه بدید. یا اینکه ایشون از همونجا دعوتنامه ازدواج به شما ارائه بدن و شما درخواست ویزای ازدواج بدید.

  • سلام؛ فعلا تا ۳۱ آگوست یعنی تا ۹ روز دیگه ممنوعیت ها ادامه داره و ممکنه تمدید هم بشه.سفارت سوئد هم در این مدت، درخواست‌های ویزای توریستی سوئد رو نمی‌پذیره.

 • سلام خسته نباشید،
  دانشجوی دوره کارشناسی هستم و خدمت سربازی را هم نگذروندم،برای دیدن یک دوست قصد سفر به سوئد را دارم، از اونجایی که باید با پاسپورت دانشجویی اقدام کنم (که برای مدت کوتاهی صادر میشه) و اینکه هیچوقت به کشوری در حوزه شینگن وارد نشدم می خوام بدونم برای اخذ ویزای توریستی شانسی دارم یا خیر؟
  در این مدت قراره در سوئد در منزل دوستم اقامت داشته باشم و دعوتنامه هم از طرف ایشون خواهد بود.
  ممنون میشم پاسخ بدید
  سپاس

  • سلام؛ چند سالتون هست؟ با دعوتنامه شانس دارید اما خیلی هم زیاد نیست. چون کشورهای حوزه اسکاندیناوی خیلی بد ویزا میدن.

 • بعد از ۲۰۱۱ فقط به باکو رفتم . شغل من گلفروشی تمکن مالی برای ۲ هفته رو دارم و همسرم کارمند بیمه تامین اجتماعی و دایی بنده ۴۰ سال در سوئد ساکن و ایشون دوباره داره میفرسته دعوتنامه رو.

  • سلام؛ جواز کسب، آخرین مالیات، و اگر کسی رو در گلفروشی بیمه کردید همه مدارکش رو ارائه بدید. گردش و تمکن هم که دارید. مدارک شغلی و تمکن مالی همسرتون هم رو هم ارائه بدید.

 • سلام ؛ بنده سال ۲۰۱۱ مجرد و با دعوتنامه به سوئد رفتم و برگشتم. الان که با همسرم میخوام باز با دعوتنامه به سوئد برم و همسرم تا حالا شنگن نداشته. چقدر احتمال داره ما ویزا بشیم ؟ دعوتنامه دوباره ما از طرف دایی بنده هست و بوده. ممنونم .

  • سلام؛ درسته دعوتنامه دارید اما شرایط حوزه شینگن سخت تر شده، مخصوصا در حوزه اسکاندیناوی. شغلتون چیه؟ تمکن مالی شما به چه صورته و اینکه آیا خودتون بعد از سال ۲۰۱۱ سفر نداشتید؟

 • باعرض سلام وادب خانم من ازیکی دانشگاههای سوید پذیرش گرفته وتمام مراحل واریز هزینهارا انجام داده ایم وتمکن مالی بالای ۴۰۰۰۰۰۰۰۰ داریم حدود چهار ماه که پول توحساب خانمم ثابت مانده حالا بخاطر کرونا وبسته بودن سفارت دقیق نمدانیم چکار کنیم وچی میشود خواهش میکنم درصورت امکان راهنماییمان کنید البته پذرش خانمم برای فوق میباشدو خودم پسر۶ساله مان هم میخواهیم ببریم وخودم پیمان کار ساختمان هستم مشکل مالی نداریم از راهنمایتان چگونه میتونم مستقم باهاتون صحبت کنم

  • سلام؛ متاسفانه ما در زمینه ویزای تحصیلی شینگن کار نمیکنیم. اما شما اگر مدارک رو به سفارت تحویل دادید میتونید پول رو از حساب خارج کنید. توصیه میکنم خودتون هم بعد از تایید ویزای خانومتون اقدام کنید.

 • سلام من ۱۸ساله هستم مدرک تحصیلاتم سیکل است و کل زبانم ۲۰است
  ببخشید میشه با ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰به کشور سوئد مهاجرت دائمی کرد.
  لطفأ جواب را فقط توی سایت قرار دهید.لطفأ
  در ضمن یک خانواده ۵نفره هستیم.

 • سلام. من پذیرش ارشد دارم برای ترم سپتامبر. متاسفانه هنوز تمکن مالی رو به خاطر شرایط بد اقتصادی این روزها نتونستیم جور کنیم. با توجه به اینکه هنوز سفارت باز نشده، میخواستم بدونم میتونم تا زمان تحویل مدارک تمکن مالی رو جور کنم یا دیگه خیلی دیر شده؟
  اگر سند خونه داریم اونم ارائه بدیم یا برای ویزای تحصیلی نیازی نیست؟؟
  نوبت دهی سفارت الان هست یا هنوز نوبت هم نمیدن؟
  خواهش میکنم جواب سوالم مخصوصا تمکن مالی رو بدید خیلی برام مهمه.

 • سلام
  وقت بخیر یسری سوال داشتم از خدمتتون اگر امکان باشه راهنمایی بفرمایید.
  شرایط ما به این صوت هست که بنده پذیرش یکساله ارشد گرفتم بهمراه اسکالرشیپ و دانشگاه برای من بیمه رد میکنه.
  سوالات :
  ۱- برای همسرم هم باید بیمه تهیه کنیم ؟ (داخل مدارک همراهدر سفارت چیزی برای این منظور قید نشده)
  ۲- داخل فرم سفارت محل اقامت در سوئد پرسیده شده، اینکه ما فقط درخواست دریافت خانه دادیم از خوابگاه دانشگاه کفایت میکنه، چون فعلا محل اقامت مشخص نمیشه از طرف دانشگاه.
  ۳- بحث گردش مالی حداقل چقدر باید باشه تا مورد پذیرش سفارت قرار بگیره؟(البته ما در ایران یک خانه دارم که ۳ دنگ ۳ دنگ می باشد و سند آن هم ترجمه شده است)
  ۴- بحث کرونا تاثیر داره توی روند رسیدگی برای این نوع اقامت؟
  ۵- برای دوره ارشد حتما مصاحبه میذارن ؟
  تشکر از شما

  • سلام
   ۱. برای همسرتون بیمه نیاز نیست
   ۲. میتونید برای چند وقت، یعنی در حدود ده پونزده در اطراف دانشگاه روز هتل رزرو کنید.
   ۳. دقیق نمیدونم ولی در حدود ۵۰۰ میلیون باشه
   ۴. در مورد تاثیرش که نگران نباشید هیچ تاثیری نداره اما ممکته یکم طول بکشه تا جوابتون بیاد چون فعلا نه درخواستی پذیرفته میشه و نه درخواست های قبلی بررسی میشه.
   ۵. بله مصاحبه دارید.

 • سلام من وقت سفارت داشتم اسفند ماه اما بخاطر کرونا نتونستم تهران بیام
  بخوام مجدد وقت بگیرم ۸۰یورو را باید پرداخت کنم؟

  • اگر وقت سفارت شما بعد از زمان اعلام شده توسط سفارت باشه خیر، بعد از تموم شدن بحران کرونا، برای وقت سفارت جدید با شما تماس خواهند گرفت.

  • سلام
   بستگی به اعتبار درآمدی و مالی اونها در سوئد و هدف از سفر شما داره. اما با داشتن دعوتنامه از طرف عموتون شانس ویزا شدن رو دارید.

 • با سلام. من برای دیدن دوستانی که نسبت فامیلی نداریم نمیتونم ویزا بگیرم؟ پرینت گردش حساب بانکی قابل قبول دارم و ضمنا همسر و فرزندم در ایران میمونن و خودم تنها قصد سفر دارم. به نظرتون ممکنه پذیرش کننن؟ ممنون

  • سلام
   امکان گرفتن ویزا با دعوتنامه از طرف دوستان امکان‌پذیره، اما برای کشوری مثل سوئد احتمال پذیرشش بسیار کمه.

 • با سلام
  برای نشون دادن ارتباط خانوادگی بین دعوت کننده و دعوت شونده آیا نیازی به ترجمه شناسنامه پدر هست یا نه البته برای سفارت سوئد. با تشکر فراوان از شما

  • سلام
   بله، شناسنامه پدر یا مادرتون، شناسنامه خودتون و شناسنامه دعوت کننده‌تون رو باید ترجمه کنید.

 • با سلام و خسته نباشید.
  برای خودم، همسرم و پسر هفت ساله ام وقت سفارت سوئد گرفتم. آیا برای روز مصاحبه پسرم رو هم باید ببرم سفارت. ممنون از پاسختون

 • با سلام مجدد
  مدارک ترجمه شده من مربوط به ۱۱ ماه قبله اگه بدم مترجم دوباره مهر تایید بزنه که فاقد تغییراته مورد قبول سفارت سوئد هست یا نه. با تشکر از زحمات شم

 • با عرض سلام و خسته نباشی.
  معنی این گزینه در سایت سفارت سوئد چه مهنی میده. در ضمن سفارت سوئد نیاز به ترجمه سند ازدواج هم داره.؟
  civic registration for the referent person

 • با سلام
  سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ دو بار ویزای ۴۵ روزه شنگن از سوئد دارم و قبل از اتمام ویزا برگشتم.
  کل اعضای خانواده مالتیپل کانادا داریم اما استفاده نکردیم تا حال.
  دعوتنامه معتبر از خواهرم دارم و تمکن مالی خوب با گردش حساب خوب دارم.
  پسر بزرگتر ۱۳ ساله ام قراره در ایران بمونه .
  با این شرایط احتمال گرفتن شنگن ۳۰ روزه برای من، همسرم و پسر کوچک ۷ ساله ام چقدره.
  با تشکر

  • سلام،
   شرایطتون بسیار عالی و شانس شما به‌نظر بنده ۹۹ درصده. اما دقت کنید که همه موارد رو ذکر کنید.از جمله اینکه پسر بزرگترتون در ایران میمونن

 • سلام من تابحال ۳بار باویزای شنگن به سوید نزد خانواده م رفتم وسرموقع برگشتم آخرین بار حدود۵ ماه بیش برای ۲ماه سوید بودم حالا میخولهم تقاضای ویزای مولتی بلند مدت بدهم پاسبورتم ۵سال اعتبار دارد آیا میتوانم اقدام کنن؟

 • سلام خسته نباشید، ممنون بابت اطلاعات مفیدسایتتون، سوالی دارم کسیکه ۳بارویزای شنگن گرفته وسر موقع هم برگشته آیا برای ویزای بلند مدت مولتی شنگن میتواند اقدام کند؟ باتوجه به اینکه خانواده اش در یک کشور اتحادیه اروپا مقیم هستند، بعنوان مثال ویزای ۲یا۳ ساله با اقانت های کوتله مدت ودرهرسال فرضا سه بار سفر برای ۱ماه؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.