طرح جدید مهاجرت کانادا تا سال 2020، 340 هزار مهاجر در سال

طبق اتفاقات معمول سال‌های گذشته، دولت کانادا هر ساله تعداد پذیرش مهاجران را افزایش می‌دهد. دولت کانادا با ارزیابی‌های مجدد اعلام کرده است که به مهاجران بیشتری در سال جدید خوش آمد می‌گوید. بسیاری از ذینفعان این موضوع، از جمله برگذار کننده کنفرانس‌ها در کانادا، برخی از این پیش بینی‌ها مورد موضوع نظر قرار داده‌اند و درخواست کرده‌اند که تعداد مهاجران در سال ۲۰۲۰ را به ۴۵۰ هزار مهاجر جدید افزایش دهند. در این هفته دولت کانادا برنامه مهاجرت خود را برای سه سال آینده اعلام کرده است. سالانه ۳۴۰ هزار مهاجر جدید پذیرفته می‌شود. دولت کانادا اعلام کرده است که مهاجران جدید به تدریج وارد کانادا می‌شوند. مقامات فدرال می‌خواهند تا سال ۲۰۲۰ در مهاجرت افزایش ۱۳ درصدی داشته باشند. علاوه بر رفع نیاز‌های مربوط به نیروی کار، کانادا باید تعداد مهاجران را افزایش دهد تا از سقوط اقتصادی ناشی از جمعیت پیری و کمبود تولد جلوگیری کند. پس می‌توان نتیجه گرفت که این تصمیم دولت کانادا در خصوص افزایش تعداد مهاجرین، با توجه به برنامه‌های اقتصادی طراحی شده با هدف در خدمت گرفتن کارگران ماهر و تقویت اقتصاد این کشور می‌باشد.

بیشتر بدانید: ویزای کانادا

نظر وزیر امور خارجه کانادا در خصوص طرح مهاجرت

احمد حسین، وزیر مهاجرت کانادا باید به تدریج تعداد مهاجران را به گونه‌ای افزایش دهد که کل سیستم هماهنگ باشد و از بحران دوری کند. همچنین افزایش تدریجی مهاجرین به کانادا زمان لازم را برای ادغام صحیح مهاجران با سیستم اقتصادی کانادا فراهم می کند. وزیر مهاجرت کانادا می‌گوید: ” ورود یک مهاجر به کانادا، فقط نیمی از اشتغال زایی است.”

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

طرح جدید مهاجرت کانادا تا سال ۲۰۲۰، ۳۴۰ هزار مهاجر در سال
امتیاز 4.8 از 4 رأی‌
اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!