طرح جدید مهاجرت کانادا تا سال 2020، 340 هزار مهاجر در سال

طرح جدید مهاجرت کانادا تا سال 2020، 340 هزار مهاجر در سال

طبق اتفاقات معمول سال های گذشته، دولت کانادا هر ساله تعداد پذیرش مهاجران را افزایش می دهد. دولت کانادا با ارزیابی های مجدد اعلام کرده است که به مهاجران بیشتری در سال جدید خوش آمد می گوید. بسیاری از ذینفعان این موضوع، از جمله برگذار کننده کنفرانس ها در کانادا، برخی از این پیش بینی ها مورد موضوع نظر قرار داده اند و درخواست کرده اند که تعداد مهاجران در سال 2020 را به 450 هزار مهاجر جدید افزایش دهند. در این هفته دولت کانادا برنامه مهاجرت خود را برای سه سال آینده اعلام کرده است. سالانه 340 هزار مهاجر جدید پذیرفته می شود.

دولت کانادا اعلام کرده است که مهاجران جدید به تدریج وارد کانادا می شوند. مقامات فدرال میخواهند تا سال 2020 در مهاجرت افزایش 13 درصدی داشته باشند. علاوه بر رفع نیاز های مربوط به نیروی کار، کانادا باید تعداد مهاجران را افزایش دهد تا از سقوط اقتصادی ناشی از جمعیت پیری و کمبود تولد جلوگیری کند.
پس می توان نتیجه گرفت که این تصمیم دولت کانادا در خصوص افزایش تعداد مهاجرین، با توجه به برنامه های اقتصادی طراحی شده با هدف در خدمت گرفتن کارگران ماهر و تقویت اقتصاد این کشور می باشد.

شاید بخواهید بیشتر بدانید:

♦  ویزا کانادا

نظر وزیر امور خارجه کانادا در خصوص طرح مهاجرت

احمد حسین، وزیر مهاجرت کانادا باید به تدریج تعداد مهاجران را به گونه ای افزایش دهد که کل سیستم هماهنگ باشد و از بحران دوری کند. همچنین افزایش تدریجی مهاجرین به کانادا زمان لازم را برای ادغام صحیح مهاجران با سیستم اقتصادی کانادا فراهم می کند. وزیر مهاجرت کانادا می گوید: ” ورود یک مهاجر به کانادا، فقط نیمی از اشتغال زایی است.”

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:

♦ ویزای کانادا

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

طرح جدید مهاجرت کانادا تا سال 2020، 340 هزار مهاجر در سال
میانگین امتیاز 4.5 از 2 رای بازدیدکنندگان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.