اخذ انواع ویزای شینگن و ویزای کانادا در اصفهان

ویزالند با همکاری آژانس رئوف سیر به عنوان کارگزار رسمی ویزای مولتیپل کانادا و ویزای کشورهای اروپایی شینگن در استان اصفهان می‌باشد. با توجه به اینکه سفارت و کنسولگری اکثر شرکت‌ها در تهران واقع شده است، مراجعه به آن برای انگشت نگاری و مصاحبه ناگزیر است؛ ولی اموری مثل هماهنگی وقت سفارت، تکمیل مدارک، مشاوره قبل از مصاحبه و در نهایت صدور و گرفتن ویزا برای شهروندان اصفهان می‌تواند توسط مراکز صدور ویزا در اصفهان انجام شود.

اقدام برای ویزا از اصفهان

مجموعه ویزالند جزو بهترین آژانس‌های مشاوره و اخذ ویزا در کشور است که برای اولین بار به عنوان تنها کارگزار رسمی ویزا در اصفهان هم اقدام به فعالیت نموده است.

ویزای کانادا اصفهان

هر شخص متقاضی ویزای مولتیپل کانادا، تا پیش از این برای دریافت مشاوره و یا دریافت ویزای کانادا، باید به آژانس‌های شهر تهران مراجعه می‌کردند و همین امر هزینه بر و زمان بر بود. گروه مسافرتی ویزالند برای شهروندان استان اصفهان، این امر را مسیر کرد تا شهروندان برای مشاوره و دریافت اطلاعات ویزای مولتیپل کانادا، نیازی به مراجعه به شهر تهران نداشته و بدون هیچ هزینه و وقت تلف کردنی این کار را انجام دهند.

گروه مسافرتی ویزالند، با دارا بودن تجارب بالا در زمینه اخذ ویزای کانادا و سابقه طولانی مدت در این امر، توانسته درصد ریجکتی ویزای مولتیپل کانادا تا حد چشمگیری پائین آورده و با مشاوران کار زبده، با توجه به شرایط مسافرین، برای آن ها اقدام به اخذ ویزای مولتیپل کانادا کند.

اخذ ویزای شینگن تضمینی در اصفهان

با توجه به درخواست‌های متعدد ویزا از شهروندان استان اصفهان و برگزاری تور‌های اروپائی در کشور‌هایی مانند ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، هلند و دیگر کشورها، درخواست متقاضیان مبنی بر اخذ ویزای شینگن تضمینی، رو به افزایش است.

گروه مسافرتی ویزالند، با مشاورین مجرب خود، توانسته است نرخ ریجکتی درخواست ویزای شینگن مسافرین خود را، به کمترین حد ممکن کاهش دهد و همچنین موفقیت بالا در اخذ ویزای شینگن کشور‌های مختلف با کمترین هزینه ممکن، اخذ ویزای کشور‌های حوزه شنگن را برای متقاضیان به امری بی دردسر مبدل کند.
گروه مسافرتی ویزالند کارگزار رسمی اخذ ویزای شینگن در اصفهان می‌باشد و مسافرین شهر اصفهان را، از حضور در شهر تهران و مراجعه به آژانس‌های آن‌ها بی نیاز کرده است.

اطلاعات زمانی ارزشمند است که با صداقت به شما داده شود، درباره انواع ویزای شینگن و هزینه ویزای شینگن بیشتر بدانید.

آدرس ویزالند برای صدور ویزا در اصفهان:

  • اصفهان، خیابان جی، هتل نگین جی، آژانس رئوف سیر.

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

اخذ انواع ویزای شینگن و ویزای کانادا در اصفهان
امتیاز 4 از 9 رأی‌
اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!