تغییرات سالانه قوانین ویزای کانادا

قوانین اخذ ویزای کانادا اگرچه در هر ساله تغییرات اندکی دارد. اما برخی حوادث و اتفاقات همچون شیوع ویروس کرونا سبب تغییر شرایط ویزای کانادا شده و باعث به وجود آمدن تغییراتی در قوانین ویزای کانادا می‌شود.

گروه خبری ویزالند:

طبق شواهد و شرایط موجود و با توجه به اینکه اکثر شهروندان ایرانی پس از اخذ ویزای مولتیپل کانادا، اعلام به پناهندگی به کشور کانادا کرده اند، و شرایط موجود در شهر تورونتو (حضور اکثریت ایرانی ها و اینکه شهر تورونتو به شهر فارسی زبانان تبدیل شده است) احتمال عدم اعطای ویزای مولتیپل کانادا از سوی دولت این کشور به شهروندان ایرانی وجود دارد.

پیش بینی گروه مسافرتی ویزالند این است که، آخرین زمان اعطای ویزای مولتیپل کانادا، تا آخر سال ۲۰۱۸ میلادی باشد و از آغاز سال ۲۰۱۹ ویزای کانادا با تغییرات و شرایط جدید به متقاضیان ایرانی ارائه شود که طبیعتا شرایط سخت تری برای اخذ ویزای کانادا در انتظار ما خواهد بود.

تاکید می کنیم که این فقط یک پیش بینی است و باید منتظر باشیم ببینیم به واقعیت میپیوندد یا خیر! این در حالی است که هیچ گونه پیش بینی در مورد ویزای کاری، تحصیلی  و سرمایه گذاری همچنین ویزای توریستی به صورت یکبار ورود و دو بار ورود وجود ندارد و صدور این نوع ویزاها برای ایرانیان ادامه خواهد داشت.

چه ایرادی در این قسمت از متن وجود دارد؟

خوشحال می‌شویم اگر در این مورد توضیح بیشتری دهید

آیا از این مطلب راضی بودید؟

با ارسال بازخورد به بهبود کیفیت محتوای ویزالند کمک کنید.

بازخورد شما ثبت شد؛ با تشکر