اعتراض به ریجکت ویزای شینگن | رفع ریجکتی، نمونه نامه اعتراض

متقاضیان دریافت ویزای شینگن در بسیاری از موارد با ریجکت شدن ویزا مواجه می‌شوند. ریجکت شدن از طرف یک سفارت باعث می‌شود در مراجعه ‌های بعدی به دیگر سفارت‌ها نیز دچار مشکل شوید و دوباره ریجکت شوید. از این ‌رو بهتر است با داشتن اطلاعات کافی و مدارک کامل اقدام به اخذ ویزا کنید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید.

در این مطلب می‌خوانید

📌 چگونه به اسم رفع ریجکتی سود جویی رخ می‌دهد؟

📌 یوروداک چیست؟

📌 اعتراض به رد ویزای شینگن امکان پذیر است؟

📌 رفع ریجکتی ویزای تضمینی ویزای شینگن به روش ویزالند

چگونه به اسم رفع ریجکتی سود جویی رخ می‌دهد؟

تا پیش از این، درخواست ویزای شینگن شما ریجکت می‌شد. یعنی یک مهر قرمز رنگ به پاسپورت شما زده می‌شد که در مراجعات بعدی این مهر قرمز رنگ برای شما دردسر ساز می‌شد. اما از سال ۲۰۱۷ این سیستم به طور کامل منسوخ شد و رفیوزی جای خود را به ریجکتی داد. ریجکت و رفیوز در معنای لغتی هر دو به معنای رد شدن می‌باشند اما معمولا ریجکت به عنوان اسم و رفیوز به عنوان فعل استفاده می‌شود. پس از تغییر رویه ریجکتی به رفیوزی و با توجه به اینکه رفیوزی در جایی ثبت نمی‌شود، متاسفانه سودجویی فراوانی در بازار ایران ایجاد شد. اگر به دنبال رفع ریجکت ویزای شینگن خود رفته باشید، ۱۰۰% اصطلاح یورو داک را شنیده اید. در ادامه به معرفی سیستم یوروداک برای شما می‌پردازیم.

یوروداک چیست؟

تعریف یوروداک از نظر سودجویان بازار ویزای شینگن:

به تعریف سودجویان، یوروداک سیستمی است که تمامی اطلاعات مربوط به درخواست ویزای شینگن شما از قبیل نام و نام خانوادگی، کشور مقصد، شماره پرونده و اطلاعات مربوط به انگشت نگاری شما در این سیستم به مدت ۱۰ سال نگهداری می‌شود. به گفته ایشان اطلاعات این سیستم فقط تا ۵ سال اخیر مورد استناد می‌باشد و هیچ اطلاعاتی از سیستم حذف نمی‌شود. سودجویان ادعا می‌کنند که اطلاعات مربوط به ریجکت ویزای شما را از این سامانه حذف خواهند کرد!

تعریف یوروداک در منابع معتبر ویزای شینگن

یورو داک (EURODAC) سیستمی جامع اروپایی جهت ثبت اطلاعات پناهندگان قانونی و غیر قانونی می‌باشد. این سیستم در ۱۵ ژانویه سال ۲۰۰۳ با هدف ثبت اطلاعات پناه‌جویان در ۲۶ کشور عضو پیمان شینگن راه اندازی شده است. این سیستم فقط برای افراد بالای ۱۴ سال می‌باشد و در صورتی که شما درخواست اقامت کوتاه مدت (توریستی، تحصیلی و یا کاری) ارائه کرده باشید، اطلاعات شما در این سیستم بارگزاری نخواهد شد.

یک سیستم دیگری به اسم (Eurodoc) وجود دارد که هیچ ارتباطی به ویزای شینگن ندارد. در این سیستم فقط مدارک تحصیلی پزشکان و محققان معادل سازی می‌شود.

غیر از این سیستم (EURODAC) دو سیستم دیگر به نام‌های VIS و SIS فعال هستند. سیستم VIS نقش ارائه اطلاعات ویزای شینگن شما به کشورهای غیر عضو اتحادیه اروپا (همانند کانادا، انگلیس و سایر کشورها) را عهده‌دار می‌باشد. در صورتی که شما برای سفر به یک کشور نیاز به تاریخچه سفری داشته باشید و ویزای شینگن جزو تاریخچه سفری شما باشد، سفارت‌خانه کشور مقصد صحت و سقم اطلاعات ویزایی که ارائه دادید را، از این سیستم پیگیری می‌کند.

سیستم SIS نیز به عنوان یک پایگاه اطلاعات در خصوص افراد جنایتکار، تروریست و یا افرادی که از ورود به منطقه شینگن محروم هستند، فعالیت می‌کند. این سیستم به عنوان یک مبنا، برای همکاری کشورهای هم پیمان شینگن در اجرای قانون حفاظت از مرزهای مناطق شینگن می‌باشد.

اعتراض به رد ویزای شینگن امکان پذیر است؟

اعتراض به ریجکت ویزای شینگن برای هرکشوری متفاوت است. به طور مثال شما برای اعتراض به ریجکت ویزای فرانسه و آلمان خودتان می‌توانید اقدام کنید اما جهت اعتراض به ریجکت ویزای ایتالیا حتما باید وکیل مهاجرت درخواست اعتراض را ارسال کند. توجه داشته باشید که شما بین ۱ تا ۲ ماه پس از ریجکتی مجاز به ارائه اعتراض می‌باشید. در صورتی که درخواست اعتراض شما از طریق وکیل ارائه شود، پرونده شما وارد دادگاه استیناف می‌شود. براساس علت ریجکتی شما، وکیل مهاجرت یک لایحه دفاعیه به پرونده شما اضافه می‌کند. در صورتی که این لایحه برای قاضی دادگاه استیناف معتبر باشد، رفیوزی شما رفع خواهد شد و موفق به اخذ ویزا می‌شوید. اما در صورتی که این لایحه مورد تائید نباشد، شما باید حتما نقص پرونده‌تان را براساس دلیل ریجکتی برطرف کنید.

دادگاه استیناف ریجکتی را همانند یک دادگاه معمولی در نظر بگیرید. بار ها و بارها شنیده‌ایم که همکاران ما به مسافران ریجکت شده می‌گویند که پرونده رفیوزی شما را مختومه خواهیم کرد و یا در صورتی که به رفیوزی اعتراض نکنید، تمامی دلایل اعلام شده از سوی سفارت‌خانه را پذیرفته‌اید. دوستان باور کنید که تمامی این حرف‌ها بی پایه و اساس بوده و شما فقط وقت و پول خود را هدر خواهید کرد!

حتی اگر کسی به شما گفت با وکیل این‌کارها را برای شما انجام می‌دهیم، تا جایی که می‌توانید سعی کنید مستقیما با خود شخص وکیل در ارتباط باشید.

اگر اعتراض نکنیم چه اتفاقی می‌افتد؟

گروهی از همکاران ما می‌گویند که پس از رفیوزی اگر اعتراض نکنید، به این معناست که تمامی دلایل و موارد اعلام شده را قبول دارید و این نمره منفی برای شما خواهد داشت. به طور کلی رفیوزی دارای نمره منفی می‌باشد. در صورتی که شما اعتراض کنید شرایط بهتری خواهید داشت اما اگر اعتراضی ارسال نکنید، نمره منفی برای شما نخواهد داشت.

بعضی از همکاران ما به شما می‌گویند که پس از رفیوزی تا ۶ ماه اقدام نکنید. توجه داشته باشید که این مدت زمان براساس تجربه ما و همکاران به وجود آمده است. به طور مثال در صورتی که شما به دلیل تاریخچه سفری و یا تمکن مالی نامناسب ریجکت شده باشید، حدودا ۶ ماه زمان لازم است تا نقص پرونده شما برطرف شود. در این مدت زمان هم می‌توانید اعتراض کنید و هم می‌توانید با روال عادی به برطرف کردن نواقص پرونده خود بپردازید. لطفا توجه داشته باشید که هیچ اجباری به اعتراض به ریجکت ویزای شینگن نیست و این فقط و فقط دلخواه شماست!

رفع ریجکتی ویزای تضمینی ویزای شینگن به روش ویزالند

همانطور که می‌دانید، رفع ریجکت ویزای شینگن وجود ندارد اما ما برای شما یک راه حل ویژه داریم. شما می‌توانید از یک آژانس مسافرتی معتبر (مثل آژانس مسافرتی نهال گشت کرج) اقدام به خرید یک تور گروهی اروپا کنید که در این حالت شانس اخذ ویزای شما تا ۲۰% افزایش پیدا می‌کند. توجه داشته باشید که حتما باید ۴ ماه از زمان ریجکتی شما گذشته باشد و شما هزینه‌ای برای رفع ریجکتی نباید پرداخت کنید و فقط هزینه‌های مربوط به خرید تور اروپا را پرداخت خواهید.

  A B C D
هزینه دریافتی ۱۵۹۰ یورور مطابق با هزینه تور ۱.۴۰۰ یورو ۲.۰۰۰ یورو ۲.۰۰۰ یورو
شرح انجام خدمات اخذ ویزا از طریق تور گروهی اقدام دوباره ویزای شینگن ۶ ماه صبر اقدام مجدد + تور اشانتیون! + ۶ ماه صبر
نتیجه دریافت ویزای شینگن ریجکتی دوم ویزای شینگن اگر شد، شد – اگر نشد، قبلی بدجور گند زده! دریافت ویزای شینگن
هدف مشتری مداری بازی با پول سوء استفاده تغییر دیدگاه مشتریان با استفاده از ناآگاهی

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

اعتراض به ریجکت ویزای شینگن | رفع ریجکتی، نمونه نامه اعتراض
امتیاز 4.3 از 41 رأی‌
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

۹۷ دیدگاه ها

 • سلام خسته نباشید من میخوام با همسرم و دخترم اقدام کنیم برای ویزای سوییس با وکیل مهاجرت مشورت کردم میگه الان هوای سوییس خیلی سرده . توجیح سفر نداره میگه صبرکنید برای عید نوروز اقدام کنید. نظر شما چیه؟

  • سلام
   می‌تونید در برنامه سفری به سفارت اعلام کنید که با سرمای هوا مشکلی ندارید و یا حتی برای ورزش‌های زمستانی به این کشور سفر می‌کنید.

 • سلام‌من‌ در تیرماه نوبت سفارت هلند داشتم. برای خودم و همسر و دو فرزندم که در مردادماه جواب ریجکتی بهمون دادن دلیل ۲و ۹ رو ذکر کردن و در همون مرداد ماه اعتراض زدم و در تاریخ ۹۸/۰۵/۳۰ اعتراض به دست تراپل هلند رسید و هنوز جوابی دریافت نکردم‌گفتن بعد از ۱۲هفته جواب میدن به نظر شما در صورتی که جواب منفی بگیرم چه زمان میتونم دوباره اقدام کنم و اینکه خودم اقدام کنم بهتر است یا از طریق دفاتر هواپیمایی اقدام کنم

 • سلام روزتون بخیر
  درخواست نامزد من برای ویزای کشور فرانسه بخاطر بند۹ردشد,وایشون اعتراض دادن و حدوددوماه هست ک ب من میگه درخواست فرجام خواهی و اعتراضم نیومده!لازم ب ذکره ک ایشون ازطریق یکی از دوستاشون بایک گروه فیلمبرداری اقدام کردن!میخوام بدونم همچین چیزی واقعاامکان داره؟فرجام خواهی ک میگه درسته؟

 • باسلام…من هفته پیش با وجود تمکن بالا و مدارک کامل از سفارت فرانسه ریجکت شدم.
  ۱-برای اعتراض آدرس خاصی یا ایمیلی داره به جز اونیکه پایین برگه ریجکتی نوشته بودند؟؟
  ۲- اگر خودم اقدام کنم برای اعتراض درسته یا حتما باید وکیل اقدام کنه؟
  ۳-چه مدارکی برای اعتراض لازمه ؟
  ممنون

  • سلام
   ۱. خیر حتما باید با همون اطلاعاتی که در انتهای برگه نوشته شده پیگیری کنید.
   ۲. وکیل اقدام کنه بهتر است.
   ۳. برگه ریجکتی، پاسپورت و نامه اعتراض

 • سلام من یک هفته پیش برای ویزای ایتالیا ریجکت شدم
  دلیلشا ٨و٩ و عدم استطاعت مالی زدن
  در حالی که من سند داشتم موجودی بالای ١٢٠ بود با گردش و کارمند رسمی دولت هستم نامه اشتغال و مرخصی هم داشتم فیش سه ماه و حکم مارگزینی هم دارم
  الان چکار باید بکنم ایا امکان رفع ریجکتی هست؟

  • سلام، منم‌تقریبا شرایطم با شما یکسان بود که بعداز ۴۵ روز انتظار ریجکت شدم بخاطر بند ۸
   احساس میکنم‌ بشدت سلیقه ای دارن درخواست هارو بررسی میکنن.
   وقتی نتونن ایرادی از مدارک‌ بگیرن بهونه بنی اسراییلی میارن

 • سلام
  من و خواهرم برای ویزای شینگن از طریق هلند اقدام کردم متاسفانه ریجکت شدیم
  برای اعتراض باید هر دو نامه های جداگانه بنویسیم یا یه نامه کافیه؟
  وقتی نامه ها رو پست کردیم چجوری میتونیم پیگیری کینم برای جواب نامه؟
  من هنل ها رو سایت بوکینگ رزرو کردم برای ماه دسامبر. کنسلشون کنم یا صبر کنم؟ اگر تا نوامبر کنسل نکنم از حساب دوستم پول کسر میشه.
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید

 • سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من یه سوال داشتم
  ما تقریبا دو هفته ی پیش برای ویزای شینگن اقدام کردیم
  چون یه مسافرت میخواستیم بریم که یکی از آشناها برنامه ریزی کرده بود یه سفر ترکیبی ۴روز پاریس و ۸ روز کشتی کروز از جنوا
  با اینکه مدارکمون کامل بود و هیچ مشکلی نداشتیم(هم گردش خوب و پرینت حساب بالا و هم تمکن بالا یعنی هر نفر ۲۰۰ به بالا بود) ولی بازم ریجکت شدیم علتشم فکر کنم تمکن مالی و عدم بازگشت گفته بودن
  میخواستم از شما راهنمایی بگیرم که دوباره کی میتونیم اقدام کنیم و ایا اصلا راهی برای رفع ریجکتی هست؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدین

 • سلام خسته نباشید من برای ویزای سوییس ریجکت شدم اعتراض زدم وبا اعتراضم موافقت شد و گفتن باید دوباره برای گرفتن ویزا اقدام کنم. ایا شانسی هست دوباره اقدام کنم ویزا بشم؟
  باسپاس

 • من با داشتن دو ویزای شینگن از اسپانیا ریجکت شدم تور رو از شرکت راه و رسم سفر خریده بودم که متاسفانه اونها فقط به من گفتن که عجیبه که تو ریجکت شدی و بعد با کلی کسر خسارت پول رو بعد ۳ ماه بهم برگردوندن. بعضی از آژانسها از شرایط اخذ ویزای شینگن فقط برای سودجویی خودشون استفاده میکنن

 • سلام ممنون از مطالب مفید شما.
  من و همسرم جهت گرفتن ویزای توریستی اسپانیا اقدام کردیم ولی درخواستمون رد شد با توجه به اینکه برای پسرم که ۵ سالش هست رو اقدام نکردیم.بند ۹ رو علت ریجکت اعلام کردن.آیا با اعتراض ممکنه رفع ریجکت بدن؟

 • سلام من ٢٨سالمه باخانمم و دخترم اقدام کردیم برای ویزای سوییس ولی ریجکت شدیم حدود ٣۵روزه اعتراض زدم. چقدر طول میکشه جواب اعتراض بیاد؟ چقدر احتمال داره رفع ریجکت بشیم؟ باسپاس

 • سلام و تشکر از مطالب سایت شما .
  من جهت شرکت در کنگره سالانه پزشکی در اسپانیا درخواست ویزا دادم و دعوتنامه کنگره هم ارائه دادم که در کمال ناباوری رد شده.پزشک فوق تخصص هستم و در سال‌های گذشته بارها به کشورهای شنگن ،امریکا کانادا سفر کرده ام
  آخرین بار پنج ما قبل المان رفتم و تا به حال هرگز درخواست ویزای من از کشوری رد نشده.
  از طرفی دو بچه دارم که در ایران هستند و من تنها فقط یک هفته تنها به کنگره می‌روم
  رد درخواست خیلی نامعقول بود.
  چه توصیه ای میکنید؟
  با تشکر

 • سلام برای ویزای شینگن از کشور اسپانیا رفیوز شدم و دلیلشان نبود محل اقامت بود در صورتی که من از طریق تور اقدام کرده بودم باید چکار کنم

  • سلام
   با توجه به اینکه ویزای اسپانیا به صورت گروهی اقدام می‌شود، بهتر است از طریق آژانسی که اقدام کردید اعتراض خودتون رو ارائه کنید.

 • سلام. من و همسرم از سفارت بلژیک برای اخذ ویزای توریستی بلژیک جواب منفی گرفتیم. به خاطر بند های ۳ و ۹. توی پاسپورتمون مهری نخورده. آیا ریجکت شدیم و قابل استعلامه برای کشورهای دیگه شینگن؟

 • ما از سازمان کانادا دوبار ریفیوز شدیم بدلیل تمکین مالی حتی دوتا سند رو ارسال کردیم و هدف سفر رو زدیم بازم رد کردن ۲هفته میگذره… و الان میخواستم بدونم ک برای سوئد بخوایم اقدام کنیم مشکلی پیش نمیاد؟! میشه ویزای توریستی سوئد رو دریافت کرد؟

 • ما ۳ نفریم و می خواستیم بریم یونان بعد بریم سوئد از طریق وی اف اس گلوبال ریجکت شدیم و کار گزار ما می خواد نامه اعتراض بزنه می خواستم بدونم چی می نویسه و چقدر امکان داره قبول کنن

  • سلام
   متن نامه اعتراضی رو که ما نمی‌تونیم تشخیص بدیم و باید از خودشون سوال کنید.
   باید ببینید چه مدارکی و چه نامه‌ای برای اعتراض به سفارت ارائه می‌کنند

 • سلام اگر توری که اعلام کردید برای فرانسه یا ایتالیا و یا هر کشور شنگن اگر ویزا ندادن چه مبلغی از پول پرداختی به شما سوخت می شود؟

  • سلام
   به قرارداد بستگی دارد.
   اگر ریجکتی نداشته باشید، هزینه کنسلی بلیط هواپیما کسر می‌شود.
   اگر ریجکتی داشته باشید، ۳۰۰ یورو جریمه ریجکتی کسر می‌شود.

 • سلام
  آیا در ایمیلی که وی اف اس گلوبال ارسال کرده ،ریجکتی قید میشه یا فقط ایمیل برای مراجعه و تحویل مدارک هست؟
  برای من ایمیل اومده و فقط نوشتن که برای تحویل مدارک بیاید ولی ننوشته رد شده یا تایید!!!

  • سلام
   ایمیل صرفا جهت اطلاع رسانی برای دریافت جواب ویزاتون هست.
   ریجکتی و یا ویزا شدن‌تون زمانی که برای دریافت مدارک مراجعه می‌کنید، مشخص می‌شود.

 • سلام. از سفارت هلند ریجکت شدم. همه ی شرایط لازم رو دارم. نامه اعتراضی هم نوشتم. نیاز به کمک برای ویرایش متن دارم. چندین بار سفر به منطقه شینگن هم دارم

 • سلام
  من و مادرم برای گرفتن ویزای شینگن ایتالیا اقدام کردیم ولی ریجکت شدیم به دلیل کم بودن گردش مالی.
  آیا با گردش مالی بیشتر امکان قبولی نامه ی اعتراض ما وجود داره؟ و اینکه اگه نامه اعتراض ما قبول نشد، مدت زمان اجباری وجود داره که نشه بازم درخواست ویزای شینگن داد یا خیر چون شنیدم میگفتن باید ۶ ماه بگذره بعد درخواست جدید داد.
  ممنون

  • سلام
   بگذارید یه زمانی بگذره (کمتر از ۶ ماه و یا حدودا ۶ ماه) و دوباره درخواست خودتون رو با گردش حساب بیشتر ارائه کنید.

 • سلام
  من حدودا ۱۴ ماه پیش ازسوئیس ریجکت شدم و اعتراض نکردم و البته هیچ مهری تو پاسپورتم نخورده آیا اگر الان از ۱سفارت دیگه اقدام کنم اونا متوجه میشن که من قبلا ریجکت شدم؟

 • سلام. نامه اعتراض به ریجکت ویزای شینگن از سفارت فرانسه را می شود ایمیل رد یا باید به آدرسی که زیر نامه ریجکت است فقط ارسال شود؟

 • سلام روزبخیرمن درآلمان زندگی میکنم وبرای مادرم دعوتنامه ای فرستادم امروزجواب منفی گرفتندونوشته دلایل شمابرای برگشت کافی نبوده مادرم فیش حقوقی ارتش وسندمنزلش راارائه داده ومن فکرکنم به خاطراینکه پیرینت مالی سه روزه گرفتندبردندجواب منفی گرفتندچون مادرم حدد۴سال پیش برای دیدن برادرم که دراوکراین درس میخوندندرفتندوپیرینت مالی یک روزه گرفتندخواهش میکنم اگه براتون امکان داره کمکم کنیددرضمن ایشون شیراززندگی میکنند.

 • با سلام. از سفارت آلمان ریجکت شدم. با وجود اینکه خارج از ایران در شرکتی بسیار معتبر کارمند هستم و شرکت تمام هزینه های من را عهده دار شده و ذکر کرده. اما دلیل ریجکت ویزا مشخص نبودن عهده دار بودن هزینه های سفر و تضمین بازگشت به کشور مبدا آمده است! در صورتی که مدارک دال بر تضمین این موارد جزو مدارک مصاحبه بوده است. آیا با توجه به این بهانه ی بی مورد ریجکت از سوی سفارت نامه اعتراض گارگشا خواهد بود یا خیر؟ قبلا از نظر کارشناسی شما سپاسگزارم

 • سلام
  من به همراه همسر و فرزندم برای ویزای هلند اقدام کردیم که متاسفانه ریجکت کردن بدلیل بند ۲ و ۹
  درخواست ما در فرم پذیرش برای من و همسرم ویزای بیزنس برای بازدید نمایشگاه IBC و برای پسرم توریستی بود.
  دعوت نامه از نمایشگاه داشتیم.
  سال قبل من تنهایی برای ویزا اقدام کردم اوکی شده بود.
  من و همسرم هر دو کارمند رسمی و تمامی مدارک شغلی ترجمه رسمی شده بود.
  مدت سفر ۸ روز از زمان شروع تا پایان نمایشگاه زدم. برای این مدت هم هتل در آمستردام از طریق سایت booking رزرو کردم.
  ولی متاسفانه یک اشتباه کردم
  چون احتمال فراوان می دادند ویزا بهمون بدهند و حتما حداقل یک ماهه می دهند یک برنامه سفر دیگر (سفر به هلند-آلمان-ایتالیا-سوئیس و فرانسه)برای خودمان برای دو هفته برنامه ریزی کردیم و هتل های مربوطه هم رزرو کردیم و حتی یک بلیط هواپیما مربوط به این سفر(آلمان به ایتالیا) رزرو کردیم.
  من الان در فرصت یک ماهه برای اعتراض به ریجکت هستم.
  به نظرم شما اعتراض کنم؟
  برنامه سفر اصلی (رزرو هتل ها و بلیط هواپیما) کنسل کنم و مدارک دوباره بفرستم احتمال قبولی هست؟
  اگر پس از اعتراض دوباره درخواست رد بشه بدتر نمیشه؟

 • سلام،من فرانسه زندگی میکنم و یکی از دوستانم به همراه همسر و دخترش قرار بود بیان فرانسه از طریق تور. شنگن نداشتن و ریجکت شدن. دلیلشم نبود دلایل کافی واسه برگشت! همسرم یک نامه اعتراض نوشته ولی نمیشه به ایمیل سفارت فرستاد. میخوام بدونم اول اینکه چطور باید نامه رو ارسال کرد و دوم اینکه آیا اصلا فکر خوبیه که همسرم این نامه رو بفرسته با وجودی که ما دعوتنامه نفرستادیم؟! همسرم فرانسویه و فکر کردیم شاید اثربخش تر باشه.ممنون میشم کمک کنید

 • سلام و روز به خیر
  ما برای اعتراض به ریجکتی سفارت فرانسه اقدام کردیم اما بعد از ۳۵روز مشاوری که کارمون رو انجام میداد گفت درخواستتون رد شده و سفارت فرانسه ردی رو کتبی اعلام نمیکنه و اصلا خبر نمیده
  میخواستم ببینم درسته یا اینکه نه؟
  و اینکه کشور فرانسه با این همه قانون و مقررات چطور جواب ردی درخواست مارو نداده و ما باید خودمون بفهمیم که درخواستمون رد شده😔

 • سلام وقت بخیر
  برای ارائه درخواست فرجام خواهی باید به خود سفارت مراجعه کنیم یا راه دیگه ای هم داره؟
  ممنون می شم راهنمایید کنید

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!