اخذ انواع ویزا کانادا، شنگن و دیگر کشورها در کرج

ویزالند به عنوان تنها کارگزار رسمی ویزای مولتیپل کانادا و ویزای کشورهای اروپایی شینگن در استان البرز می باشد. با توجه به اینکه سفارت و کنسولگری اکثر شرکت‌ها در تهران واقع شده است، مراجعه به آن برای انگشت‌نگاری و مصاحبه ناگزیر است؛ ولی اموری مثل هماهنگی وقت سفارت، تکمیل مدارک، مشاوره قبل از مصاحبه و در نهایت صدور و گرفتن ویزا برای شهروندان کرج، هشتگرد، فردیس، نظر آباد ، شهریار می‌‌تواند توسط مراکز صدور ویزا در کرج انجام شود.

مجموعه ویزالند یکی از بهترین آژانس‌های مشاوره و اخذ ویزا در کشور است که برای اولین بار به عنوان تنها کارگزار تخصصی و رسمی ویزا در شهر کرج هم فعالیت خود را آغاز کرده است.

تصویر مشاوره تلفنی ویزا

برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان ویزالند در تماس باشید

11919026 33143

ویزای کانادا در کرج

هر شخص متقاضی ویزای مولتیپل کانادا، تا پیش از این برای دریافت مشاوره و یا دریافت ویزای کانادا، باید به آژانس‌های شهر تهران مراجعه می‌کردند و همین امر هزینه بر و زمان بر بود. گروه مسافرتی ویزالند برای شهروندان شهر کرج، این امر را میسر کرد تا شهروندان برای مشاوره و دریافت اطلاعات ویزای مولتیپل کانادا، نیازی به مراجعه به شهر تهران نداشته و بدون هیچ هزینه و وقت تلف کردنی این کار را انجام دهند.

گروه مسافرتی ویزالند، با دارا بودن تجارب بالا در زمینه اخذ ویزای کانادا و سابقه طولانی مدت در این امر، توانسته درصد ریجکتی ویزای کانادا تا حد چشمگیری پائین آورده و با مشاوران کار زبده، با توجه به شرایط مسافرین، برای آن ها اقدام به اخذ ویزای مولتیپل کانادا کند.

ویزای شینگن در کرج

با توجه به درخواست‌های متعدد ویزا از شهروندان شهر کرج و استان البرز و برگزاری تور‌های اروپائی در کشور‌هایی مانند ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، هلند و دیگر کشورها، درخواست متقاضیان مبنی بر اخذ ویزای شینگن، رو به افزایش است.

گروه مسافرتی ویزالند، با مشاورین مجرب خود، توانسته است نرخ ریجکتی درخواست ویزای شینگن مسافرین خود را، به کمترین حد ممکن کاهش دهد و همچنین موفقیت بالا در اخذ ویزای شینگن کشور‌های مختلف با کمترین هزینه ممکن، اخذ ویزای کشور‌های حوزه شنگن را برای متقاضیان به امری بی دردسر مبدل کند.

گروه مسافرتی ویزالند کارگزار رسمی اخذ ویزای شینگن در استان البرز و شهر کرج می‌باشد و مسافرین شهر کرج را، از حضور در شهر تهران و مراجعه به آژانس‌های آن‌ها بی نیاز کرده است.

ندانستن عیب نیست، تلف کردن وقت و هزینه عیب است!

در مورد انواع ویزای شینگن و همچنین هزینه ویزای شینگن اطلاعات کسب کنید.

آدرس ویزالند

برای مشاوره حضوری ویزا در کرج می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

  • کرج، کرج، خیابان درختی، بین عطار و، حافظ، پلاک ۲۴۰

 منبع: ویزالند

چه ایرادی در این قسمت از متن وجود دارد؟

خوشحال می‌شویم اگر در این مورد توضیح بیشتری دهید

آیا از این مطلب راضی بودید؟

با ارسال بازخورد به بهبود کیفیت محتوای ویزالند کمک کنید.

بازخورد شما ثبت شد؛ با تشکر