ویزای شینگن نوع D

ویزای شینگن نوع D برای افراد خاصی که در یکی از کشور‌های شینگن تحصیل، کار و یا اقامت دائمی دارند؛ اعطا می‌شود. ویزای ملی می‌تواند یک ورودی واحد باشد که برای افرادی که نیاز به اقامت در کشور‌های حوزه شینگن را برای یک دوره زمانی خاصی و برای هدف معینی صرف می‌کنند و پس از آن به کشور خود بازمی‌گردند.

از سوی دیگر یک ویزای چند ملیتی نیز برای افراد خاصی اعطا می‌شود و اجازه می‌دهد تا صاحب آن به سفر‌های داخل و خارج از کشور‌های حوزه شینگن و همچنین در سراسر حوزه شینگن بدون نیاز به ویزای اضافی سفر کنند.

شرایط اخذ ویزای شینگن تایپ D

📋 متقاضی ویزای تحصیلی، برنامه تحصیلی برای مدت بیش تر از یک سال ارائه دهد.

📋 موارد اورژانسی دارنده ویزای پزشکی که مراحل درمانی ایشان بیشتر از مدت زمان تعیین شده به طول بی‌انجامد.

📋 دانشجوی بین المللی که تحصیل شان در کشور‌های حوزه شینگن به اتمام نرسیده است و مجددا به ویزا به مدت یک سال و یا بیشتر نیاز دارد.

📋 یک متخصص که به علت تخصص خود در هریک از کشور‌های شینگن مسافرت می‌کند. یک ورزشکار، هنرمند و یا هر حرفه‌ای دیگر از نوع خود با هدف به اشتراک گذاشتن تخصص خویش.

هزینه ویزای شینگن نوع D

هزینه درخواست ویزای شینگن نوع D برای متقاضیان واجد شرایط که در بالا به آن‌ها اشاره شد، ویزای ملی بزرگسالان، ۶۰ یورو، ویزای ملی کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو و کودکان زیر ۶ سال رایگان است. این هزینه به صورت نقدی در دفاتر کنسولی و یا اداره مهاجرت کشور مقصد پرداخت می‌شود.

مدارک ویزای شینگن نوع D

📑 فرم درخواست ویزای شینگن نوع D: این فرم بسته به سفارت هر کشور دارای پارامتر‌ها و اطلاعات مختلفی می‌باشد. با توجه به تخصصی بودن تکمیل فرم درخواست ویزای شینگن، این امر مهم را گروه مسافرتی ویزالند برای شما گردشگران عزیز به صورت رایگان انجام می‌دهد.

📑 شناسنامه و کارت ملی: ترجمه رسمی شناسنامه متقاضی (برخی کشور‌ها به کارت ملی نیز برای صدور ویزا نیاز دارند).

📑 گذرنامه:

  • گذرنامه‌ی متقاضی باید حداقل دارای ۶ ماه اعتبار از تاریخ درخواست ویزا باشد.
  • کپی گذرنامه تنها از صفحه و یا صفحاتی که در گذشته ویزای شینگن به آن الصاق شده است.

📑 ۳ قطعه عکس رنگی:

  • این عکس‌ها باید در سایز ۳.۵ *۴.۵ باشند و همچنین میان عکس و چهره متقاضی نباید تفاوتی دیده باشد. عکس باید دارای پس زمینه سفید باشد و همچنین چهره شخص باید تمام رخ باشد.
  • طبق قوانین شینگن، عکس شما روی ویزای شینگن چاپ خواهد شد.

📑 اسناد ملکی، مدارک شغلی، منابع مالی:

  • مدارک شغلی مانند روزنامه رسمی، جواز کسب، گواهی اشتغال به تحصیل و یا گواهی اشتغال به کار بر روی سربرگ شرکت، به همراه مهر و امضاء مدیر به همراه سمت شغلی، حقوق ماهیانه و مدت زمان اشتغال به کار می‌باشد.

  • تمامی مدارک فوق باید توسط دارالترجمه رسمی، ترجمه شوند.

  • پرینت حساب بانکی و گواهی تمکن مالی؛ پرینت حساب باید به زبان انگلیسی و نامه تمکن مالی باید به یورو بیان شده باشد. هر دوی این ها باید به مهر و امضاء شعبه صادر رسیده باشند.

  • همراه داشتن اصل و ترجمه بیمه تامین اجتماعی (نیازی به ترجمه رسمی نیست)

  • سند ملکی به نام شخص متقاضی؛ اصل و ترجمه رسمی سند ملکی که اصل سند هنگام دریافت پاسخ از سفارت به ایشان عودت داده خواهد شد.

منبع: ویزالند

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

ویزای شینگن نوع D
امتیاز 4.3 از 7 رأی‌
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

۱۴ دیدگاه ها

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!