Loading
درحال بارگذاری، لطفا منتظر بمانید...

ویزای شینگن اعتبار ارضی محدود (LTV)

ویزای شینگن اعتبار ارضی محدود (LTV)

ویزای شینگن نوع LTV به متقاضی این امکان را می‌دهد که فقط در کشور‌هایی که در ویزای ایشان ثبت شده است، سفر کنند و به کشور‌های دیگر در حوزه شینگن اجازه ورود نخواهند داشت. صرف نظر از قوانین کشور‌های شینگن، این نوع ویزا فقط اجازه سفر به کشور مشخص شده را اعطا می‌کند و به هیچ عنوان در کشور‌های دیگر حوزه شینگن معتبر نمی‌باشد.

دارنده ویزای شینگن نوع LTV نمی تواند از طریق هر کشور شینگن وارد کشور مورد نظر شود و حتی اجازه ترانزیت هم ندارد. این نوع ویزا در موارد بسیار خاص مانند یک دلیل بشر دوستانه و یا تحت الزامات بین المللی به عنوان استثنا از سیستم رایج USV صادر می شود. این نوع ویزا ممکن است برای افرادی که مدارک سفر معتبر ندارند و با این حال باید در شرایط اضطراری به یک کشور از کشور‌های حوزه شینگن سفر کنند، صادر شود.

هزینه ویزای شینگن تایپ LTV

هزینه ویزای شینگن نوع اعتبار ارضی محدود همانند ویزای توریستی کشور‌های عضو شینگن، برای بزرگسالان ۶۰ یورو، برای کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو و برای کودکان زیر ۶ سال، رایگان می‌باشد.

بیشتر بدانید: ویزای توریستی شینگن

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

ویزای شینگن اعتبار ارضی محدود (LTV)
امتیاز 4.8 از 4 رأی‌
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش شانس اخذ ویزا

با هزینه های گزافی که برای ویزا به سودجویان می‌پردازید، می‌توانید ۳ تور گروهی اروپا بخرید، ۳ بار به اروپا سفر کنید و با ۳ ویزای شینگن، از تمامی سفارت‌خانه‌ها موفق به گرفتن ویزا شوید!