ویزای شینگن اعتبار ارضی محدود (LTV)

ویزای شینگن نوع LTV به متقاضی این امکان را می‌دهد که فقط در کشور‌هایی که در ویزای ایشان ثبت شده است، سفر کنند و به کشور‌های دیگر در حوزه شینگن اجازه ورود نخواهند داشت. صرف نظر از قوانین کشور‌های شینگن، این نوع ویزا فقط اجازه سفر به کشور مشخص شده را اعطا می‌کند و به هیچ عنوان در کشور‌های دیگر حوزه شینگن معتبر نمی‌باشد.

دارنده ویزای شینگن نوع LTV نمی تواند از طریق هر کشور شینگن وارد کشور مورد نظر شود و حتی اجازه ترانزیت هم ندارد. این نوع ویزا در موارد بسیار خاص مانند یک دلیل بشر دوستانه و یا تحت الزامات بین المللی به عنوان استثنا از سیستم رایج USV صادر می شود. این نوع ویزا ممکن است برای افرادی که مدارک سفر معتبر ندارند و با این حال باید در شرایط اضطراری به یک کشور از کشور‌های حوزه شینگن سفر کنند، صادر شود.

هزینه ویزای شینگن تایپ LTV

هزینه ویزای شینگن نوع اعتبار ارضی محدود همانند ویزای توریستی کشور‌های عضو شینگن، برای بزرگسالان ۶۰ یورو، برای کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو و برای کودکان زیر ۶ سال، رایگان می‌باشد.

بیشتر بدانید: ویزای توریستی شینگن

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

امتیاز 4.8 از 5 رأی‌
اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سفارتخانه‌هایی باز شده؟

در روزهای اخیر، برخی از سفارت‌ها، ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا را از سر گرفته‌اند؛ و برخی از تورهای اروپا هم برای برگزاری مهیا می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مطالب زیر را دنبال کنید.