ویزای شینگن اعتبار ارضی محدود (LTV)

ویزای شینگن اعتبار ارضی محدود (LTV)

ویزای شینگن نوع LTV به متقاضی این امکان را می دهد که فقط در کشور هایی که در ویزای ایشان ثبت شده است، سفر کنند و به کشور های دیگر در حوزه شینگن اجازه ورود نخواهند داشت. صرف نظر از قوانین کشور های شینگن، این نوع ویزا فقط اجازه سفر به کشور مشخص شده را اعطا می کند و به هیچ عنوان در کشور های دیگر حوزه شینگن معتبر نمی باشد.

دارنده ویزای شینگن نوع LTV نمی تواند از طریق هر کشور شینگن وارد کشور مورد نظر شود و حتی اجازه ترانزیت هم ندارد. این نوع ویزا در موارد بسیار خاص مانند یک دلیل بشر دوستانه و یا تحت الزامات بین المللی به عنوان استثنا از سیستم رایج USV صادر می شود. این نوع ویزا ممکن است برای افرادی که مدارک سفر معتبر ندارند و با این حال باید در شرایط اضطراری به یک کشور از کشور های حوزه شینگن سفر کنند، صادر شود.

[vc_cta h2=”” txt_align=”center” shape=”round” style=”outline” color=”green”]بهتر است اطلاعات خود را درباره ویزای شینگن بالا ببرید.[/vc_cta]
[maxtitle maxtitle_content=”هزینه ویزای شینگن تایپ LTV”]

هزینه ویزای شینگن نوع اعتبار ارضی محدود همانند ویزای توریستی کشور های عضو شینگن، برای بزرگسالان ۶۰ یورو، برای کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو و برای کودکان زیر ۶ سال، رایگان می باشد.

[vc_cta h2=”” txt_align=”center” shape=”round” style=”outline” color=”green”]درمورد ویزای توریستی بیشتر بدانید.[/vc_cta]
[vc_cta h2=”” txt_align=”center” shape=”round” style=”outline” color=”green”]برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:

ویزای شینگن نوع A

ویزای شینگن نوع B

ویزای شینگن نوع C

ویزای شینگن نوع D[/vc_cta]

لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب اعلام کنید

ویزای شینگن اعتبار ارضی محدود (LTV)
4.8 (95%) 4 votes
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌ها

دسته‌ها