سنگاپور در ایران سفارت‌خانه ندارد. شما باید درخواست ویزای خود را یا به صورت آنلاین، یا از طریق یک کارگزار و یا از طریق سفارت سنگاپور در کشورهای همسایه ارائه کنید. پاسخ‌دهی به ویزای الکترونیکی سنگاپور 5 تا 10 روز کاری  طول می‌کشد و شما نیازی به ارسال مدارک به سفارت یا آژانس مسافرتی ندارید. هزینه درخواست ویزای سنگاپور 188 دلار آمریکا است و برای مدت زمان ۲ ماه نیز اعتبار دارد، اما شما فقط می‌توانید تا ۳۰ روز در سنگاپور اقامت داشته باشید.

شرایط اخذ ویزای سنگاپور

هیچ شرایطی برای اخذ ویزای سنگاپور وجود ندارد. متقاضیان ویزای سنگاپور فقط باید در فرم درخواست ویزای این کشور به افسران ویزا اثبات کنند که توریست هستند و برای پناهنده شدن به سنگاپور سفر نمی‌کنند. تاریخچه سفری متقاضی، شغل ایشان در ایران و مدت زمان اقامت در سنگاپور اثبات کننده توریست بودن شما به افسران ویزا خواهد بود.

مدارک مورد نیاز درخواست ویزای سنگاپور

برای درخواست ویزای الکترونیکی سنگاپور، فقط به اسکن پاسپورت و یک قطعه عکس 4×3 نیاز دارید. (البته در صورت نیاز باید واچر هتل و رزرو بلیط رفت و برگشت خود را نیز آپلود کنید) اما اگر قصد دارید درخواست خود را به یکی از آژانس‌های مسافرتی ارائه کنید و یا از طریق سفارت سنگاپور اقدام کنید، به مدارک زیر نیاز دارید:

📑 اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار

📑 اسکن عکس 4×3 زمینه سفید (تصویر باید متفاوت از عکس پاسپورت شما باشد)

📑 فرم تکمیل شده درخواست ویزای سنگاپور

📑 واچر هتل و بلیط رفت و برگشت هواپیما مطابق با تاریخ سفر

📑 رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا

هزینه درخواست ویزای سنگاپور

هزینه درخواست ویزای سنگاپور به صورت الکترونیکی یا دستی 188 دلار آمریکا می‌باشد. این هزینه‌ باید به وسیله مستر یا ویزا کارت بعد از پر کردن فرم درخواست ویزا پرداخت شود.

  • فراموش نکنید، ویزای سنگاپور الکترونیکی است، پس نیازی به وقت سفارت و هزینه‌های مرتبط با آن ندارد.

نحوه اقدام برای درخواست ویزای سنگاپور

دو راه در پیش رو دارید:

۱. اقدام به صورت آنلاین:

برای درخواست ویزای سنگاپور به صورت آنلاین، باید به سایت visasingapore.net مراجعه کنید. توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات را باید در زمان ثبت‌نام وارد کنید. در زمان ثبت‌نام باید فرودگاه مقصد خود را در سنگاپور انتخاب کنید. چرا که ویزای خود را باید در این فرودگاه دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای ویزای آنلاین سنگاپور حتما باید مستر کارت و یا کردیت کارت داشته باشید.

۲. اقدام از طریق سفارت و یا آژانس‌های مسافرتی:

اگر از طریق آژانس مسافرتی اقدام کنید، ۱۰۰% ایشان نیز برای شما ویزای آنلاین سنگاپور را اقدام می‌کند! اما اگر بخواهید از طریق سفارت درخواست خود را ارائه کنید، باید به یکی از کشورهای اطراف کنید و درخواست خود را به این سفارت‌خانه ارائه کنید. توجه داشته باشید که برای اقدام از طریق سفارت‌خانه نیازی به تعیین وقت سفارت نیست.

مدت زمان اعتبار و جوابدهی به درخواست ویزای سنگاپور

ویزای الکترونیکی سنگاپور برای مدت زمان ۲ ماه معتبر است. اما توجه داشته باشید که فقط ۳۰ روز می‌توانید در سنگاپور اقامت داشته باشید. مدت طمان پاسخ‌دهی به ویزای سنگاپور نیز حدود 5 تا 10 روز کاری می‌باشد.

نگاه کلی به اخذ ویزای سنگاپور

  • سنگاپور در ایران سفارت‌خانه ندارد و شما باید درخواست ویزای خود را به صورت آنلاین ارائه کنید. البته که می‌توانید به سفارت سنگاپور در کشورهای همسایه نیز مراجعه کنید اما روش آنلاین، بهترین روش اخذ ویزای سنگاپور است:
  • ویزای سنگاپور برای مدت زمان ۲ ماه معتبر خواهد بود اما شما بیشتر از ۳۰ روز نمی‌توانید در این کشور اقامت داشته باشید. توجه داشته باشید که در حالت عادی ویزای سنگاپور به صورت دبل صادر می‌شود.
  • تنها شرطی که برای اخذ ویزای سنگاپور وجود دارد، اعتماد افسران ویزای این کشور به بازگشت متقاضیان می‌باشد. چرا که باید به افسران ویزا ثابت کنید که شما توریست هستید و درخواست پناهندگی نمی‌کنید.
  • در زمان درخواست آنلاین ویزای سنگاپور، فقط به اسکن پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار و اسکن عکس ۶x۴ متقاضی با پس زمینه سفید نیاز دارید. توجه داشته باشید که ممکن است مدارک بیشتری از شما درخواست شود.
  • سنگاپرو ویزای فوری ندارد و فقط به صورت عادی صارد می‌شود! هزینه درخواست ویزای عادی این کشور 188 دلار است.
  • در صورتی که تمایل داشته باشید درخواست خود را از طریق سفارت ارائه کنید، نیازی به تعیین وقت سفارت ندارید.
  • مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای آنلاین سنگاپور 5 تا 10 رو کاری است.
  • در صورتی که بخواهید ویزای سنگاپور در مدت زمان کوتاه‌تری برای شما صادر شود می‌توانید از طریق آژانس‌های توریستی اقدام به آخذ ویزای این کشور کنید. این کار باعث می‌شود که اعتبار شرکت توریستی پشتیوان پرونده ویزای شما باشد و روادید الکترونیکی به سرعت صادر شود.

چه ایرادی در این قسمت از متن وجود دارد؟

خوشحال می‌شویم اگر در این مورد توضیح بیشتری دهید

آیا از این مطلب راضی بودید؟

با ارسال بازخورد به بهبود کیفیت محتوای ویزالند کمک کنید.

بازخورد شما ثبت شد؛ با تشکر